Naruto szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto szerepjáték

Egy új ellenség, egy új szervezet. Vajon képesek leszünk megállítani őket??
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Konoha Utcái

Go down 
+10
Katsu Inozuke
Jasami Orimune
Onkei
Hanako
Tsubame Haruka
Shikamaru Nara
Gouda Kisame
Kaguya Kimimaro
Taiki Touya
Momochi Zabuza
14 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
Saruwatari Shin

Saruwatari Shin


Hozzászólások száma : 44
Join date : 2010. Apr. 08.
Age : 27

Konoha Utcái - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konoha Utcái   Konoha Utcái - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Jún. 17, 2010 2:29 pm

Épp Nanami mellé értem amikor megjelent a két jounin.Elmondták a feladatot és el is tűntek.
*A francba! Keressük csak úgy meg őket,de hát azt se tudom mi merre van.Most először vagyok konohában,na mindegy csak sikerülni fog majd valahogy megtalálni Kankurot.*. Az öt perc leteltével szépen lassan elkezdtem keresgélni az utcákban egy műhely féleség után.*Mivel az edzéshez egy báb is szükséges szerintem előbb azt kell megcsinálni,és aztán egy nyílt terepen gyakorolni.*gondoltam magamban ,de felmerült az az ötletem is hogy egy aréna féleségben is meglehetne csinálni a bábot ,ezért elindultam Konoha arénája fele.

/Konoha Arénája/
Vissza az elejére Go down
Nanami

Nanami


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Apr. 11.
Tartózkodási hely : Sunagakure

Konoha Utcái - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konoha Utcái   Konoha Utcái - Page 4 Icon_minitimeHétf. Jún. 21, 2010 8:11 pm

*Kis keresgélés után nem találtam semmit. Ezért egy arra járó hölgytől meg kérdeztem Konohában hol találom a gyakorló terepet. Gondoltam talán ott fog valahol Asuka várni, mert ha jól sejtettem akkor nagyobb hely lehet ott a gyakorlásra. Hamar elindult a jelzett irányba, hogy oda érjek és ne kelljen rám várni olyan sokat. Néhányszor persze kicsit el tévedtem ezért útba igazítást kellet kérnem néha.

/Kiképzőterepek/
Vissza az elejére Go down
 
Konoha Utcái
Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» A falu utcái
» Konoha Kórháza
» Konoha Arénája
» Konoha fürdő
» Konoha kapuja

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Naruto szerepjáték :: Játékzóna :: Tűz országa :: Konohagakurei-
Ugrás: