Naruto szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto szerepjáték

Egy új ellenség, egy új szervezet. Vajon képesek leszünk megállítani őket??
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Konoha Arénája

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

Konoha Arénája Empty
TémanyitásTárgy: Konoha Arénája   Konoha Arénája Icon_minitimePént. Feb. 26, 2010 11:14 pm

Itt zajlik a chuuninn vizsga utolsó száma. Az aréna csak a vizsga idején van nyitva, illetve, ha valami fontos esemény történik.
Vissza az elejére Go down
Saruwatari Shin

Saruwatari Shin


Hozzászólások száma : 44
Join date : 2010. Apr. 08.
Age : 27

Konoha Arénája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konoha Arénája   Konoha Arénája Icon_minitimeHétf. Jún. 21, 2010 10:35 pm

Konoha arénája elé értem de észrevettem hogy zárva van.
*Na ne,hogy kerülhetne ide Kankuro?Bár ha jobban belegondolok.....nem rossz a chakra kontrollja,át tud valahogy mászni a falon.Egy próbát azért megér,megpróbálok bemászni a tetőn,*Ekkor egy hosszú chakra fonalat hoztam létre és rátapasztottam a falra,valamint a lábamba is koncentráltam egy kis chakrát és úgy másztam fel.Mire felértem a tetőre eléggé kifulladtam,ott megálltam egy kis pihenőre majd már csak lefelé vezetett az utam.Megoldottam a leereszkedést is a chakra fonalakkal,de a használatuk nagyon kifárasztott ,ezért levegőért kapkodtam és alig tudtam körbenézni hogy a jounin ott van-e.
Vissza az elejére Go down
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

Konoha Arénája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konoha Arénája   Konoha Arénája Icon_minitimeKedd Jún. 22, 2010 3:11 pm

- Gratulálok, megtaláltál! - lépett oda hozzád.
- Megszereztem minden egyes alkatrészt, ami egy bábu létrehozásához kell. Most össze rakjuk és ha még van időnk, akkor gyakorolunk egyet vele.
Ekkor megragad és talpra állít téged. Lihegve indulsz el az aréna közepéhez, ahol valami le van takarva.
Amikor odaérsz, Kankuro lehúzza a leplet és meglátod a rengeteg alkatrészt. Különböző fegyverek és végtagok hevernek a földön, amelyekből majd meg tudod alkotni az első bábudat.
- Először is kezdjük azzal, van valamilyen elképzelésed? Milyen bábut szeretnél most, közelharci támadót, vagy távolsági támadót?
Vissza az elejére Go down
Saruwatari Shin

Saruwatari Shin


Hozzászólások száma : 44
Join date : 2010. Apr. 08.
Age : 27

Konoha Arénája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konoha Arénája   Konoha Arénája Icon_minitimeKedd Jún. 22, 2010 7:44 pm

Megdöbbenten néztem a sok alkatrészt majd Kankuro kérdésére adtam választ.
-Hát a távolsági támadó jó lenne,és azon belül is egy kisebb,körülbelül akkora mint egy 4-5 éves kisgyerek,azért hogy lesből is tudjak támadni vele gyorsan,a meglepetés erejével.-
Majd Leültem és alaposabban elkezdtem szemlélgetni az alkatrészeket.Láttam egy olyat ami egy fejre emlékeztetett és ki is szedtem a kupacból,a jounin felé fordultam.-Szerintem ez teljesen alkalmas lenne fejnek,mi a véleményed róla?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Konoha Arénája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konoha Arénája   Konoha Arénája Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Konoha Arénája
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Konoha végveszélyben
» Konoha Kórháza
» Konoha Utcái
» Konoha fürdő
» Konoha kapuja

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Naruto szerepjáték :: Játékzóna :: Tűz országa :: Konohagakurei-
Ugrás: