Naruto szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto szerepjáték

Egy új ellenség, egy új szervezet. Vajon képesek leszünk megállítani őket??
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Városon kívül: Erdő

Go down 
+17
Uchiha Madara
Jakoutso Iramin
Katsu Inozuke
Takeshi Muugen
Hiryuu Iki
Mienai Koroshija
Arata Mei
Yamada Yuki
Jasami Orimune
Onkei
Taiki Touya
Shikamaru Nara
Gouda Kisame
Momochi Zabuza
Hanako
Tsubame Haruka
Kaguya Kimimaro
21 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15
SzerzőÜzenet
Tsubame Haruka
Genin
Genin
Tsubame Haruka


Hozzászólások száma : 275
Join date : 2010. Mar. 15.

Városon kívül: Erdő - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 15 Icon_minitimeHétf. Jún. 21, 2010 8:09 pm

Haruka immár csendben tűrte a továbbiakat. Kicsit örült neki, hogy a ninja már nem őt kínozza. Remélte, hogy a ninja kellően felhúzza magát Mei szavain annyira, hogy kiááljon ellene, de helyette csak őt is megkínozta egy kunaial.
~Szadista állat...
Figyelte,hogy Onkei mire jut a ninja ellen. De nem sokáig,mert megérkezett a felmentősereg Iki és Mienai személyében. Nem sokkal később pedig meglazultak a láncok és így kiszabadult. Viszont Onkei ellenfele ezt nem nézte jó szemmel és elkapta Hanakot egy jutsuval.
-Hanako!-kiáltott fel ijedten.
Nem volt ideje Hanakoval foglalkozni, előbb ki kell szabadítani a többieket. Shunshin no Jutsuval eltűnt szem elől,majd megismételte a jutsut és az Iramin mögötti fa mögé került. Megpróbálta egy kézzel meglazítani a láncokat, hogy kiszabadulhasson, ha sikerül,akkor pisszeg neki, hogy mozogjon. Ha nem veszik észre, akkor újabb két Shunshin no Jutsu következik és elereszti Jasamit és Meit is. Ez után megkeresi a katanáját,ha sikerül megszereznie, akkor az Onkeit támadó ninját támadja egy Kamaitachi no Jutsuval. Utána igyekszik mozgásban maradni és közben kitalálni,hogy szabadítsa ki Hanakot.

390/600 CHP (Ha sikerrel jár mindennel)
Vissza az elejére Go down
Hanako
Genin
Genin
Hanako


Hozzászólások száma : 238
Join date : 2010. Mar. 14.
Tartózkodási hely : Tűz országa

Városon kívül: Erdő - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 15 Icon_minitimeHétf. Jún. 21, 2010 8:29 pm

*Mivel Ikiéknek sikerült el vonni az ellenség figyelmét sikerült Harukát ki szabadítanom. Ő gyorsan ment is tovább ki szabadítani a többieket míg Onkei egyedül próbált helyt állni az egyik ninja ellen. Sajnos nem állt jól a szénája ahogy nekem sem, mert valahogy be börtönöztek valami koporsó félébe.
-Hé mi ez? Segítség engedjetek ki!
*Próbáltam ütni a falat vagy mit a vak sötétben, majd meg próbáltam le felé ásni hátha sikerül alulról ki ásnom magam a csapdámból.
Vissza az elejére Go down
Jasami Orimune
Genin
Genin
Jasami Orimune


Hozzászólások száma : 196
Join date : 2010. Feb. 28.
Tartózkodási hely : Gép előtt, vagy géptől távol

Városon kívül: Erdő - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 15 Icon_minitimeHétf. Jún. 21, 2010 9:22 pm

~A franc enné meg. Nem elég a chakrám a láncokhoz. Bezzeg ha kötél lenne már évek óta kiszabadultam volna... Francba.~Erőlködtem mindhiába és a hang ninja máris 1:0-ra állt Onkeivel szemben ráadásul Mei-t is kínozni kezdték.
-Rohadék.-Mondtam halkan és elkezdtem a hátamból áramoltatni a chakrát a fába hátha megreped.
Viszont amint elkezdtem hirtelen megjelentek a többiek és elszabadult a káosz. Csak annyit láttam, hogy Haruka kiszabadul aztán megpróbál helycserével meglógni. De aztán hirtelen az egyik ninja lecsapott a földre és megjelent Hanako akit ott helyben bezártak egy börtönben.~Franc~Megpróbáltam erőteljes mozgásokkal előre hátra mozogni, hogy ha láncot nem tudom meglazítani akkor a fát fogyatkoztatom meg.
Ha Haruka nem tudta meglazítani a láncokat akkor folytattam amíg össze nem tudtam préselni a kezeim, hogy aktiválhassam a Nawanuke no Jutsu-t (Kötelékből Szabaduló Technika).~Ahhoz elég összeraknom a kezem csak sikerüljön.~

Ha erre kényszerülök, és sikerül akkor 285 CHP marad.
Vissza az elejére Go down
Onkei
Genin
Genin
Onkei


Hozzászólások száma : 125
Join date : 2010. Feb. 25.
Age : 36

Városon kívül: Erdő - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 15 Icon_minitimeHétf. Jún. 21, 2010 10:53 pm

Alig fejeztem be a mondatot a klónok már nem voltak sehol és egy kunai bökődött a hátamnak. " Ez gyors volt! 1-0! " Csorgott le egy izzadságcsepp az arcomon. Következőleg egy nagyerejű csapást éreztem amitől földhöz vágódtam. A levegő ki is szökött a tüdőmből mint annak a rendje és ahogy levegő után kapkodtam körülnéztem mi történt:
Az első dolog amit észrevettem, hogy megjött a másik csapat. Két missing, asszem az egyiket Iki nek hívják a másik meg Mie... valami, harcba bocsátkoztak a másikkal. Aki pedig velem küzdött volna egyszer csak a semmiből előtűnt Hanako t zárta kőbörtönbe. Mikor már mindent láttam és levegőt is kaptam, egy nagyobb levegő vétel után talpra álltam.
Shunshin no Jutsu val (-30CHP) az ellenfelem mögé rebbentem és megpróbálkoztam egy Konoha Reppū val (-60CHP). Amennyiben kikerülte utánna ugrok és a vakfoltja felől próbálok bevinni egy két chakrával megspékelt Tekken/Gouwan féle ütést. Ugyan támadok, de figyelemmel kísérem az ellenlépéseit is, ha visszatámad megpróbálom kikerülni, mindig a vállai felé illetve a háta mögé táncolva.


Maradék CHP: 290CHP
Vissza az elejére Go down
Hiryuu Iki

Hiryuu Iki


Hozzászólások száma : 51
Join date : 2010. Mar. 10.
Tartózkodási hely : A Hó Országa

Városon kívül: Erdő - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 15 Icon_minitimeKedd Jún. 22, 2010 10:04 am

A támadás nem feltétlenül váltotta ki a kívánt hatást, ráadásul az egyik fickó előttük is termett és egy szél jutsuval próbálta Mienai-t és őt is felaprítani.
- Ó hogy rohadj meg! -kiáltja Iki és két Senbont vesz elő.
~Túl nyilvánvaló lenne mögé kerülni, biztosan kiütne, úgyhogy van itt még más is, csak figyelj!~ A Shunshin no Jutsu-val megpróbál az ellenfél fegyvertávján kívül mellé kerülni és elengedi az egyik Senbont a nyaka felé. Ha talál, akkor jó eséllyel ere talál, ami néhány másodpercre megbéníthatja, így villámgyorsan ki lehet végezni, ezzel tehermentesülni kissé és valóban kicsik az esélyei, hogy kikerülhesse, legfeljebb arrébb lépéssel, hiszen a jutsujára kell figyelnie. Ha arrébb lép, már repül is a következő Senbon, majd a következő pillanatban már mellé is ér hősünk és elindít egy vágást oldalról, melyet az utolsó pillanatban lejjebb húz, hogy a fickó térdét találja el és ezzel véglegesen lebéníthatja. Ezután már nem lesz nehéz hazavágni. ~Remélem a többiek is szándékoznak valami értelmeset alkotni, akkor könnyen hazavágjuk őket.~
Vissza az elejére Go down
Takeshi Muugen

Takeshi Muugen


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2010. May. 04.
Age : 30
Tartózkodási hely : Minidg máshol

Városon kívül: Erdő - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 15 Icon_minitimeKedd Jún. 22, 2010 11:12 am

~ Na végre~ Gondoltam, mikor sikerült kifolynom a láncok szorításából. Ekkor vettem észre, hogy mekkora katarzis alakult ki.
~ Na végre valami izgalom...~ Gondoltam, majd végig gondoltam mit kéne tenni.
~ Na nézzük.. Onkie küzd.. megérdemli a halált, rajta majd később segítünk... Na akkor Iki látszólag kezében tartja az ügyet, így őt elég vedezni, a többieknek meg megszűnik minden gondjuk ha a két ellen meghal.~ Gondoltam, és felugrottam egy fára.
- Kirigakure no jutsu!- mondtam lassú, és sötét hangon. Reménykedtem benne, hogy mindenkinek sikerül kihasználni a köd pozítiv hatásait, és sikeresen véghez viszik támadásukat. Ám én sem ültem a babérjaimon. Kihasználva a ködöt a táskám megszerzésére siettem. Szerencsémre a Suika no jutsut már bevetettem, így könnyen a táskámhoz folytam. Elővettem két kunait, a drótom, és 5 db robbanócetlit. A két kunai közé veszítettem a drótot, és arra aggatam a robbanócetliket. Megnéztem hol tartózkodik az a ninja aki Ikiékre támadt. Ekkor eldobtam ez egyik kunait, majd vele egyszerre, párhuzamosan a másikat. azért így, mert hogyha kikerülné Iki mindkét támadását nekem sikerülhet eltalálnom, vagy pedig épp fordítva. Ezután ismét vizzé alakulok, és próbálok segíteni a korprsóba zárt lányon.

//az előző postban a Suika no jutsu miatt -400, most -100 így marad: 700 CHP-m//
Vissza az elejére Go down
Mienai Koroshija

Mienai Koroshija


Hozzászólások száma : 71
Join date : 2010. Apr. 05.

Városon kívül: Erdő - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 15 Icon_minitimeSzer. Jún. 23, 2010 12:06 pm

A kettőjük támadását könnyedén kivédte az ellenfelük, majd egyből visszatámadott. Mienai gyorsan kézpecséteket mutatott, majd kicserélte magát egy fadarabbal, amit feldarabolt a széljustu. Az erdőben megbújva kereste az Iki által lefoglalt ellenfél vakfoltját. Ha a hátába került akkor egy kunait dobott felé.
~ Csúnya vége lett volna ennek a történetnek.
Miután Takeshi kiszabadult egyből leszállt a köd. Mienai semmit sem látott. Próbált a hallására koncentrálni.
~ Akkor rám itt nincs szükség.
Felugrott egy fára és onnan nézte a csatateret.(már amit látott belőle)
Vissza az elejére Go down
Yamada Yuki
Genin
Genin
Yamada Yuki


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2010. Mar. 21.

Városon kívül: Erdő - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 15 Icon_minitimeSzer. Jún. 23, 2010 4:06 pm

/Zabuza/

Amikor Akira vissza ment rá az ölébe vette és újra simogatni kezdte. Rövid idő múlva halkan oda ment az alvó banditákhoz és megvizsgálta hogy minden rendben van e. Egy pislantás mellett nyugtázta magában a helyzetet, aztán ismét figyelni kezdett. Váratlanul egy szerinte kicsit furcsán öltözött nőt pillantott meg a ház közelében, rövid vizsgálat után kiderült hogy valószínűleg ő se csak egy nézelődő. Oldalra lépett amikor az hirtelen feltűnt mellette, és kicsit feszült védekező állásba hátrált még egy lépést. A szavaira egy pillanatig nem reagált de amikor Akira oda ugrott hozzá, lazított magán és lassan vissza egyenesedett. De legbelül még az előre nem látott helyzetét taglalta. Tehát egy jelzés nélküli shinobi aki sejti az ő nevét, tehát valószínűleg valaki már tett róla neki említést. Mivel Akirát láthatóan ismerte és ez tagadhatatlanul kölcsönös volt, valószínűnek találta hogy Tirától, talán ő is küldhette ide. De ez nem teljesen bele a képbe, így továbbra is gyanakvó maradt. Minden esetre azonnal eldöntötte hogy bekapcsolódik a dolgok menetébe
- Igen - hajolt meg illedelmesen - én vagyok Yamada Yuki
De nem szólt többet, türelmesen megállt és várta hogy az idegen mit szól vagy tesz, hiszen a bemutatkozás sora is most rá került. Most is azon gondolkodott hogy vajon ő mit kereshet itt. Talán keze lehet ebben az ügyben valami módon?
Vissza az elejére Go down
Arata Mei

Arata Mei


Hozzászólások száma : 114
Join date : 2010. Apr. 04.
Tartózkodási hely : A Bingó könyven

Városon kívül: Erdő - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 15 Icon_minitimeSzer. Jún. 23, 2010 5:05 pm

Mei gyűlölködő tekintettel nézte a ninját,amint közeledik felé. Tudta, hogy ő sem fog túl jól járni a beszólása miatt, de nem szándékozott megadni azt az örömet, hogy sikoltozik fájdalmában. Összeszorította a fogait és csak fájdalmas nyögések árulkodtak arról, hogy igen csak fáj neki az a szúrás, meg a megforgatott kunai a vállában.
~És én még azt hittem, a Hang faluban leszünk szarban...
Mikor a ninja nevet, dühében felé rugaszkodik, de a láncok nem engedik, ráadásul a sérült válla még jobban fáj. Kénytelen nyugton maradni. Szerencsére befutnak Ikiék és elég nagy zűrzavart csinálnak. Hanako elereszti Harukát, majd fogságba esik, talán meg is hal. Nem jártas a föld elemű jutsukban, így nem tudja, ez miféle. De legalább Haruka szerencsés annyira, hogy szabadon marad. De még ha ki is tudja Meit szabadítani, ő sérült vállal nem igazán harc képes, legfeljebb az egyik karját mozgathatja hatékonyan. Ha kiszabadult, akkor felveszi a wakazashiját és várakozik, ilyen állapotban úgysincs értelme bele vetnie magát a csatába.
Vissza az elejére Go down
Jakoutso Iramin

Jakoutso Iramin


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2010. May. 06.

Városon kívül: Erdő - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 15 Icon_minitimeSzer. Jún. 23, 2010 8:22 pm

Sehogy sem tudtam kiszabadulni a láncok fogságából amikor az egyik nindzsa tovább folytatja a szadista tetteit és Mei-be is beleszúrt egy kunait. Egyre dühösebb lettem a shinobira amikor megjöttek a csapattársaim. Az a lány akivel felderíteni voltam kiszabadította a rózsaszín hajú lányt majd az egyik ellenfél csapdába ejtette. A lány aki kiszabadult oda jött hozzám és megpróbált kiszabadítani. Ha nem sikerül kiszabadítania akkor kénytelen leszek tovább nézni a csatározást amíg én meg vagyok kötözve. Viszont ha sikerül neki akkor meglazítania a láncot megpróbálom szétszakítani. Utána megköszönöm a segítséget és amíg ő kiszabadítja a többieket védelmezem az ellenséges támadásoktól. Körbenéztem majd láttam ahogy Iki harcol az egyikkel. Ezért leginkább csak a másikra koncentráltam, de a fél tekintetem folyamatosan a kislányon volt. ~ Látom annak a missingnek nem kell a segítség.
Gondoltam magamban amikor észrevettem, hogy szépen lassan ködbe burkolódzik minden. Nem tudtam, hogy ezt ki művelte, de a köd sűrűsége miatt egyre közelebb mentem Harukához, hogy a látó mezőmön belül maradjon ami egyre inkább csak csökkent.
Vissza az elejére Go down
Uchiha Madara

Uchiha Madara


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2010. May. 05.

Városon kívül: Erdő - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 15 Icon_minitimeSzer. Jún. 23, 2010 11:45 pm

Haruka elindult a többieknek kiszabadítani, pedig ők nem voltak veszélybe, Hanakoval ellentétben, amikor odament a lánchoz, hogy meglazítsa, rájött, hogy ő nem egy Szakító világbajnok és rájött, hogy ez nem fog menni, ezért a többiekhez nem is ment, előbb kikellet neki valami mást találnia.
Hanako meglepődött, és próbált kiszabadulni, majd kiáltozott, hátha felfigyel rá valaki.
Jasami próbált kiszabadulni, de csak a hátát karcolta össze a kéreg, amikor próbálta összetenni a kezét, akkor nagy nehezen sikerült neki, és kitudott szabadulni, majd szabadon mozoghatott.
Onkei észhez tért, majd a Shunshin no Jutsu segítségével sikeresen a Ninja háta mögé tudott kerülni, majd A Konoha Reppū-t alkalmazta, és kisöpörte a Ninja lábát, és így a Ninja a földre került, ha most ügyes, akár harcképtelenné is teheti az ellenfelét.
Iki egy jó tervet eszelt ki, és a nyakát célozta, a Ninja megpróbálta kikerülni, de csak annyit tudott elérni, hogy a senbon nem a nyakába állt, hanem a vállába. Iki dobott még pár senbont, de azokat már kitudta kerülni. Amikor közel ért a Ninjához, akkor egy
egy ravasz vágást indított el, amit a Ninja a kardjával védett ki, majd egy rúgást mért Iki mellkasára és egy kicsit hátrébb csúszott.
Takeshi eldobta a Knaiokat, és a Ninja megpróbálta kikerülni, de csak az egyiket sikerült neki, a másik pedig beleállt a vállába, a Ninja kihúzta, majd látta, hogy jön a köd, ezért megpróbált résen lenni. Takeshi segíteni akart Hanakon, csak nem még ő sem tudja, hogy hogyan, de nemsokára kitalál valamit
Mienai egy Kunai-t dobot a Ninja felé, de a a köd megzavarta a támadásban, és ezért egy fába landolt a Kunai, ez után felment egy fára, és figyelte a ködöt felülről.
Mei, még mindig a láncok fogságában van, és a sérülése miatt egyre halványabban lát, mert nagy a vérvesztesége, reméljük gyorsan megszabadítják.
Iramin is csak a láncokon lógott tovább, és nézte a küzdelmet.
Az eseményeket követően, az a Ninja, aki Ikiékkel harcolt megelégelte az itteni hangulatot xD
- Enkouu no Jutsu/Tűzeső Technika/, hallhatta mindenki, majd a tűz elkapta a fákat, és elkezdtek égni, a tűz Mienai-t is eléri, ha nem sikerül kikerülni..... A többiek felfigyelte a tűzre, és észre vették, hogy akik megvannak kötözve, azok nagy bajban vannak, és segíteni kellene nekik. Ez után a Ninja kiáltott egyet a társának:
- Itt az idő lépjünk le! Most úgysem velünk foglalkoznak
Ezt követően elkezdtek elugrálni, és ha nem kapják el őket, akkor igen nehéz lesz a, bejutás, de minden a csapaton áll, vajon most mi lesz? Két választásuk van, vagy itt maradnak, hogy segítsenek a többieknek, a túlélésben, vagy mennek üldözni a Ninjákat, és itt hagyják meghalni a társaikat, reméljük helyesen döntenek.


Vissza az elejére Go down
Jasami Orimune
Genin
Genin
Jasami Orimune


Hozzászólások száma : 196
Join date : 2010. Feb. 28.
Tartózkodási hely : Gép előtt, vagy géptől távol

Városon kívül: Erdő - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 15 Icon_minitimeCsüt. Jún. 24, 2010 12:12 am

~Végre szabad lábon na most úgy... Kösz Takeshi rengeteget segítesz.~Vidultam majd húztam el a számat, ahogy megláttam a ködöt. A kunait kihúztam a fából és úgy döntöttem, hogy én is felszabadító hadjáratba kezdtem. Először felugrottam wegy fára és onnan egy erőteljes ugrással Mei fájához ugrottam ebben a pillanatban tűz kezdett el esni az égből és meggyújtotta a fákat.~Basz***~Ugrottam le és a kunaiom segítségével meglazítottam Mei láncait majd gyorsan tovább ugrottam.
-Gyorsan! Ne hagyjátok megszökni őket mindjárt megyünk utánatok!-Kiáltottam miközben Iramin láncaival kezdtem el bíbelődni. Valószínűleg Haruka is segített így elvileg együtt sikerülhetett gyorsan végeznünk.~Már csak Hanakot kéne kihozni.~Gondoltam és láttam, hogy Takeshi is (Ha nem ment a ninják után) is ott van.
Vissza az elejére Go down
Onkei
Genin
Genin
Onkei


Hozzászólások száma : 125
Join date : 2010. Feb. 25.
Age : 36

Városon kívül: Erdő - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 15 Icon_minitimeCsüt. Jún. 24, 2010 3:42 pm

Mikor megéreztem a kontaktust magamban éljeneztem: " Na végre valami sikerül! " Ahogy zuhant az ellenfelem, kihasználtam a megmaradt lendületemet és a sarkammal felülről csapást kezdeményeztem a torkára.

Amennyiben sikerrel jártam és elkezd fulladozni egy gyors és határozott mozdulattal eltöröm a nyakát.

Ha nem jártam sikerrel akkor eltűnt és a társával próbálnak menekülni.

Miután felálltam két dolgot vettem észre:
A ködöt! " Dejavou! " -vágtam fapofát Neutral . A második a ködön átszűrődő tűz ami a megkötözöttek felől jött. Arrafelé vettem az irányt, de már láttam, hogy ketten ( a köd miatt nem tudtam kivenni kik ) foglalkoznak a szituációval. Ígyhát megkerestem Hanako koporsóját ( Razz Very Happy ) és kopogtam:

- Hanako! Hallasz? Használj Kawarimi no Jutsu t!- próbáltam asszisztálni, közben azért figyeltem a környezetre is.
Vissza az elejére Go down
Hanako
Genin
Genin
Hanako


Hozzászólások száma : 238
Join date : 2010. Mar. 14.
Tartózkodási hely : Tűz országa

Városon kívül: Erdő - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 15 Icon_minitimeCsüt. Jún. 24, 2010 4:24 pm

*Hamar rá jött, hogy mivel be van zárva akkor hamarosan el fog fogyni a levegő. Ezért próbált csendben maradni lassan és ritkábban lélegezni emellett le nyugodni.
~Nem szabad pánikba esnem a többiek nem is Chuko sensei biztosan segít amint tud. Addig türelmesnek kell lennem mást úgy sem tehetek.
*Hallotta Onkei hangját, de nem volt benne biztos, hogy a jutsu a koporsón belül sikerülne.
~Ha használom azt a jutsut talán ki kerülök, de ha nem akkor chakrát pazarolok. Még az is lehet, hogy csak félig sikerülne és rám esne itt egy fa rönk vagy valami.
Vissza az elejére Go down
bencikes11




Hozzászólások száma : 1
Join date : 2012. Aug. 20.

Városon kívül: Erdő - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 15 Icon_minitimeHétf. Aug. 20, 2012 3:08 am

Evil or Very Mad
Kaguya Kimimaro írta:
A falun kívüli hatalmas erdőség.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Városon kívül: Erdő - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 15 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Városon kívül: Erdő
Vissza az elejére 
15 / 15 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15
 Similar topics
-
» Városon kívül: Erdő
» Városon kívül: Sivatag
» Városon kívül: Hegység

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Naruto szerepjáték :: Játékzóna :: Tűz országa-
Ugrás: