Naruto szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto szerepjáték

Egy új ellenség, egy új szervezet. Vajon képesek leszünk megállítani őket??
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Városon kívül: Erdő

Go down 
+17
Uchiha Madara
Jakoutso Iramin
Katsu Inozuke
Takeshi Muugen
Hiryuu Iki
Mienai Koroshija
Arata Mei
Yamada Yuki
Jasami Orimune
Onkei
Taiki Touya
Shikamaru Nara
Gouda Kisame
Momochi Zabuza
Hanako
Tsubame Haruka
Kaguya Kimimaro
21 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15  Next
SzerzőÜzenet
Hiryuu Iki

Hiryuu Iki


Hozzászólások száma : 51
Join date : 2010. Mar. 10.
Tartózkodási hely : A Hó Országa

Városon kívül: Erdő - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 9 Icon_minitimeSzer. Május 12, 2010 5:47 pm

- Hmm... szóval Kirigakure...- vonja fel a szemöldökét. - Eddig mindenki akivel találkoztam onnan szökött el. Valami különös taszító hatása lehet annak a falunak, csak azt nem tudom ki marad ott, ha mindenki eljön onnan. Persze mindenkinek megvan a jó oka, hogy hátat fordítson neki, kinek ez, kinek az. És van akit bosszú fűt, van aki csak a végére akar járni bizonyos dolgoknak. - kezd bele egy rövid filozofálgatásba, miközben leül egy fa tövébe.
- Na és mi vezérelt errefelé? Azt hittem, hogy a zsoldos melót nem nagyon kedvelik a hölgyek, bár úgy látom akad kivétel és majd elválik, hogy pozitív, vagy negatív csalódást okozol. Személyszerint nem vagyok elragadtatva attól, hogy konoha ninjáival kell együtt dolgozni. Ha a nyakamra ültetnek valakit, aki beleugat a dolgaimba, akkor kinyírom őket....
A mondatot hirtelen abbahagyja, hiszen észreveszi, hogy kissé hangosan gondolkodott.
Vissza az elejére Go down
Arata Mei

Arata Mei


Hozzászólások száma : 114
Join date : 2010. Apr. 04.
Tartózkodási hely : A Bingó könyven

Városon kívül: Erdő - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 9 Icon_minitimeSzer. Május 12, 2010 5:55 pm

Csendben hallgatja Iki kis filozofálgatását,közben még mindig azt várja,hogy végre jöjjön valaki Konohából és elmondja,mi a feladat. De úgy tűnik még van idejük egy kicsit csevegni.
-Valóban? Én találkoztam már más falu szökevényeivel is. De tény,hogy Kirigakureban mindig is divat volt. Bár én magam nem terveztem,csak így hozta a sors.
~Persze az élettörténetemet megtartom magamnak...
-A fülembe jutott,hogy itt készülődik valami nagyszabású balhé,ahol elveszett ninjákat is hajlandóak foglalkoztatni,úgyhogy eljöttem. Hogy ez zsoldos munka,vagy el kell lopni valamit,nem számít. A magunkfajta ne válogasson. Ha jól járok vele,akkor megéri...Na és veled mi a helyzet?
Vissza az elejére Go down
Hiryuu Iki

Hiryuu Iki


Hozzászólások száma : 51
Join date : 2010. Mar. 10.
Tartózkodási hely : A Hó Országa

Városon kívül: Erdő - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 9 Icon_minitimeSzer. Május 12, 2010 6:03 pm

Mei gondolatmenete akaratlanul is mosolyra fakasztja. Fura gondolatok ezek egy lány szájából, de tény, hogy igaza van.
- Nos, én ezt is csak ugródeszkaként kívánom felhasználni, mint minden mást is, hogy megtudjam ki ölte meg a családomat. Ezért a bosszúért minden árat képes vagyok megadni. Nincs egyéb célom, miért is lenne? Az életnek a folyását nem láthatjuk előre, úgyhogy csak sodródom vele és várom, hogy mit hoz. Minek előre eltervezni mindent, amikor oly könnyedén felborulhat minden, nem igaz?
Vissza az elejére Go down
Arata Mei

Arata Mei


Hozzászólások száma : 114
Join date : 2010. Apr. 04.
Tartózkodási hely : A Bingó könyven

Városon kívül: Erdő - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 9 Icon_minitimeSzer. Május 12, 2010 6:22 pm

Iki szavai nem lepik meg,már találkozott olyan emberekkel,akik csak a busszújukért éltek. Nem szívesen lenne egy ilyen ember helyében.
-Ó,tehát a bosszúszomj hajt. Nem mondom együttérzésből,hogy pontosan tudom,mit érzel a családod miatt,mert nem így van...De elítélni sem foglak a bosszúvágyad miatt...
Kicsit odébb sétált és nekidőlt egy fának. Így,hogy volt egy beszélgető partnere,nem volt olyan unalmas a várakozás.
-Amúgy előre tervezni már én sem szeretek. Míg Kirigakuret szolgáltam,voltak álmaim,most már csak egy elveszett ninja vagyok. Ritkán adatik meg,hogy nyugodtan kialhatom magam,vagy hosszan elidőzhetek egy helyen.
Vissza az elejére Go down
Onkei
Genin
Genin
Onkei


Hozzászólások száma : 125
Join date : 2010. Feb. 25.
Age : 36

Városon kívül: Erdő - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 9 Icon_minitimeSzer. Május 12, 2010 6:54 pm

Ahogy a Hokage t hallgattam egy jobban elkomorodtam. " Ha ez nem S szintű akkor nem tudom mi az! " jegyzem meg magamban. Mint kiderült a lányok Sensei e lesz a Jouninunk A chounin meg erősítésként szolgál. " Most aztán megmutatom, mit ért az edzésem! " roppantottam meg a nyakam, mikor a Kage elengedett minket és az öreg Jounin pedig meghagyta hogy az erdőben gyülekezzünk.
Jasami mellett, szótlanul lépdeltem az utcákon keresztül amíg elértük a falu Kapuját. Az elveszett ninjákkal kapcsolatos rész volt még mindig a fejemben. " Tényleg komoly lehet ha Elveszetteket is képes a Hokage alkalmazni! "
Karbafont kézzel sodródtam a csapatban, egyelőre szótlanul. Teljes lényemmel az előttünk álló küzdelmekre és megpróbáltatásokra koncentráltam.
Vissza az elejére Go down
Hiryuu Iki

Hiryuu Iki


Hozzászólások száma : 51
Join date : 2010. Mar. 10.
Tartózkodási hely : A Hó Országa

Városon kívül: Erdő - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 9 Icon_minitimeSzer. Május 12, 2010 7:01 pm

- Bizony... az élet, ami a nyakunkba szakadt, esetleg magunk választottuk, tele van megpróbáltatásokkal és kevés kecsegtető lehetőséggel, így mindent meg kell ragadni, amit csak lehet. Mondd csak, te miért hagytad el a falut? Elkövettél valamit? Esetleg magadtól fordítottál neki hátat? És vajon tervezel-e visszatérni akármilyen formában? Vagy talán örökre távol maradsz tőle, hogy nyugodtan élhesd az életed és azt tehesd, amit csak akarsz? Bár mindenki azt tehetne, amit csak akar...
Tekintete a távolba réved, mintha egy álomban járna. Ő is szeretné azt tenni, amit csak akar, de ez az idő még nem jött el, de talán már nem várat magára sokáig...
Vissza az elejére Go down
Arata Mei

Arata Mei


Hozzászólások száma : 114
Join date : 2010. Apr. 04.
Tartózkodási hely : A Bingó könyven

Városon kívül: Erdő - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 9 Icon_minitimeSzer. Május 12, 2010 7:22 pm

Épp belemerült volna kicsit a gondolataiba,mikor Iki egy egész kérdésáradatot zúdított rá. Kicsit gondolkodott azon,hogy mennyit áruljon el magáról. Mindent azért mégsem kellene.
-Elkövetni valamit? Ha a rossz családba születés annak számít,akkor igen. Továbbá a hivatalos sztori szerint megöltem a két csapattársamat is... Megöltek volna,ha kiderül,ki vagyok. Így inkább önként vállaltam ezt az életet,mintsem olyasvalamiért öljenek meg,amiről nem tehetek.
Keserűen elneveti magát az utolsó kérdésen.
-Egy elveszett ninja nyugodt élettel? Ugyan már! Még ha le is telepedhetnék valahol álnéven,akkor is rettegnem kellene attól,hogy valaki idővel felismer,vagy valahogy kitudódik,ki vagyok.
~Különben is,meg kell találjam az apámat. Legalább egyszer had találkozzak vele. Csak azt nem tudom,utána mi lesz...
Vissza az elejére Go down
Takeshi Muugen

Takeshi Muugen


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2010. May. 04.
Age : 31
Tartózkodási hely : Minidg máshol

Városon kívül: Erdő - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 9 Icon_minitimeSzer. Május 12, 2010 8:17 pm

Mikor már eleget hallottam az alattam beszélgető két missing nintől, leugrottam és csatlakoztam a beszélgetésbe.
- Szóval Kirigakure mi... a Ködben rejtőző falu... Ch szánalmas...- mondtam.
- Túl fiatalok vagytok még, így nem emlékezhettek. Régebben Vérköd falu volt a neve, egy kegyetlen, ám de erős falu volt. Én akkor éltem ott. Mára már behódoltak konoha, és a többi falu dogmáinak... szégyen... - mondtam, és leültem a fa tövébe.
- A nevem Takeshi Muugen... rólam elég ennyi info... Te pedig Iki vagy, és te Mei...- mutattam a két ninjára.
~ Istenem csak birjam ki, hogy nem ölök meg egy beképzelt konohait.. kérlek...~
Vissza az elejére Go down
Mienai Koroshija

Mienai Koroshija


Hozzászólások száma : 71
Join date : 2010. Apr. 05.

Városon kívül: Erdő - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 9 Icon_minitimeSzer. Május 12, 2010 8:35 pm

Az egyik fa mögött hangokat hall. Gyorsan megbúj a fa tövében, és hallgatózni kezd. Hirtelen egy harmadik személy jelenik meg.
~ Nagyon gyors! Nem az én szintemen van.
Lassan kilép a fa mögül. Próbál úgy helyezkedni, hogy minél közelebb maradjon a fához, de lássa mind a hármat és a kezében lévő kunai látszódjon. A köpenye eltakarja a az arcát, csak a szeme látszik ki, homlokvédőjét nem viseli.
- Ti mit csináltok itt? - kérdezte nyugodtan.
~ Vajon milyen szándék hozta őket ide. Talán ők lennének azok a szökött ninják, amiről beszélt nekem?
Vissza az elejére Go down
Hiryuu Iki

Hiryuu Iki


Hozzászólások száma : 51
Join date : 2010. Mar. 10.
Tartózkodási hely : A Hó Országa

Városon kívül: Erdő - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 9 Icon_minitimeSzer. Május 12, 2010 8:51 pm

Jót nevet Mei gondolatmenetén, majd elkomorodik az arca.
- Szóval rossz helyre születtél... részben én is. Anyámat megölték, annak ellenére, hogy egy különleges és ritka képességet birtokolt, de most, hogy eszembe juttattad, talán maga Kirigakure is rejtőzhet ennek hátterében.... Sebaj, talán még tovább él bennem a Hyoton, ahogy a nagybátyámban is....
Ekkor előkerül Takeshi is és oktatni kezdi őket. Iki végignéz rajta, majd halvány mosoly jelenik meg az arcán. ~Szóval nem csal a szemem. Jóval idősebb vagy nálunk.~
- Régi idők... mit ér a múltba révedni? Ami elmúlt, elmúlt. Ésszerűbb a jelenben élni, mint a múltbéli dolgokat emlegetni, akármilyen jó vagy rossz is volt...
Filozofálgatását egy újabb érkező szakítja félbe. ~Nahát... újabb? Vagy ez már a konohai fogadóbizottság? Kétlem... Ha az lenne, akkor nem rezelne be tőlünk.~ Amíg a fiú a kunaial bajlódik, Iki lassan feláll és a fiú felé indul.
- Üdv! Lehet, hogy azért vagyunk itt, amiért te. Lehet, hogy csak, mert erre vezetett az utunk. De vajon mi hozott ide egy ilyen fiatal jövevényt? - teszi fel a kérdést Mienai-nak.
Vissza az elejére Go down
Arata Mei

Arata Mei


Hozzászólások száma : 114
Join date : 2010. Apr. 04.
Tartózkodási hely : A Bingó könyven

Városon kívül: Erdő - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 9 Icon_minitimeSzer. Május 12, 2010 9:06 pm

Meit nem nagyon érdekli,hogy Iki nevet,vagy elkomorodik,azonban a Hyoton név hallatán jól láthatóan megdöbben.
-Hy...Hyotont mondtál?...Ez megmagyarázza,miért ölték meg az anyádat. Egyáltalán nem kizárt,hogy a falu keze van a dologban...cöh...Kicsi a világ,nem hittem,hogy fogok valaha olyannal találkozni,akit a sors ugyanazzal átkozott meg...
~Apámat és Kenshint kivéve persze...
Takeshi szavai nem hatják meg. Inkább mosolyog rajta.
-'Bezzeg az én időmben'. Hogy mennyit hallottam ezt egyes falvakban,ahol megfordultam.
Ekkor megjelent egy még egy ismeretlen. Mei nem szólt hozzá,csak érdeklődve figyelt. Közben Ikire pillantott,kezdte egyre jobban érdekelni.
Vissza az elejére Go down
Mienai Koroshija

Mienai Koroshija


Hozzászólások száma : 71
Join date : 2010. Apr. 05.

Városon kívül: Erdő - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 9 Icon_minitimeSzer. Május 12, 2010 9:17 pm

- Még én sem tudom, hogy miért vagyok itt. De ahogy hallottam egytől egyig mind szökött ninják vagytok és a Köd vidékéről származtok. Ez szerinted véletlen lehet? Nem hiszem. Emellett mindannyian bemutatkoztatok annak ellenére, hogy semmi közötök egymáshoz. Miért, ha nem maradnátok együtt egy kis ideig.
Nem mozdul el a helyéről.
- Most pedig válaszolj kérlek és ha nem ugyanaz a célunk akkor tovább haladok.
Vissza az elejére Go down
Takeshi Muugen

Takeshi Muugen


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2010. May. 04.
Age : 31
Tartózkodási hely : Minidg máshol

Városon kívül: Erdő - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 9 Icon_minitimeSzer. Május 12, 2010 9:26 pm

~ Hmm ez az IKi érdekes... majd elkell vele beszélgetnem a jövőbeli terveimhez, lehet, hogy a benne szunnyadó képeség is fontos szerei fog játszani.~ Gondoltam, majd megláttam egy kis srácot az egyik fa mellett kunaival a kezében. Keze remegett.
- Nem bántunk, tedd el azt a kunait... mi is hasonló célal vagyunk itt mint te... - mondtam neki. Rádöbbentem, hogy az előbbi múltról tartott előadásom senkit sem érdekelt, így jól kezdtem a bemutatkozást.
~ Miért agyalok ezen annyit, ők még nem is éltek amikor én már embereket öltem a háborúban... mondját itt a bosszút, meg azt, hogy emberöléssel vádolják, közben nem is ő volt... nem tudom mit csináltak volna a fronton... de mindegy, nem idegesítem fel magam.
- Hé... szerintetek mikor jön az első bátor konohai aki közli a teendőnket?- kérdeztem és elnevettem magam miután visszagondoltam arra amit mondtam. "bátor"
Vissza az elejére Go down
Hiryuu Iki

Hiryuu Iki


Hozzászólások száma : 51
Join date : 2010. Mar. 10.
Tartózkodási hely : A Hó Országa

Városon kívül: Erdő - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 9 Icon_minitimeSzer. Május 12, 2010 9:55 pm

Folytatja útját az ismeretlen fiú felé, miközben Mei fent akad a Hyoton hallatán. Iki csak hátrapillant, majd válaszol.
- Igen, azt mondtam. És sejtettem, hogy a falu lehet a dologban. Mondd csak, hogy hívják apádat? Vagy mi a te teljes neved?
Eközben egy Shunshin no Jutsuval a fiú mögött terem és megfogja a csuklóját, majd közelebb hajol hozzá.
- Tedd el a fegyvert. Nem bántunk. - suttogja neki. - Véletlenek nincsenek, ezt jegyezd meg. Minden ami történik, oka van, csak mi egyszerű emberek sosem juthatunk el arra a szintre, hogy megfejthessük ezeket a kiváltó okokat. Nem tudhatom, hogy miért vagy itt, hiszen még meg sem mondtad, így honnan tudnám, hogy mi a célod?
Takeshi nevetésére odanéz, majd maga is mosolyog egy kicsit.
- Szerinted csak egy konohai jön? Valami azt súgja, hogy egy osztagnyi A.N.B.U.-t küldenek elénk...
Vissza az elejére Go down
Takeshi Muugen

Takeshi Muugen


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2010. May. 04.
Age : 31
Tartózkodási hely : Minidg máshol

Városon kívül: Erdő - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 9 Icon_minitimeSzer. Május 12, 2010 10:03 pm

~ANBU? Az lenne a legjobb Anbu felszerelésem még úgy sincs Very Happy~ Gondoltam, és Ikihez szóltam.
- Most öszintén ha lenne a Hokagénak egy Anbu egysége akkor szerinted a mi egítségünkre szorulna? - mondtam neki, majd ismét felálltam.
~ Remélem megéri itt időzni... Már rég Yukigakure felé mennék, ha ez nem jönn közbe.~ Gondoltam, majd körbe néztem, hogy nem jönn-e egy konohai ninja. De nem. Miért is jött volna.
- Halljátok? Mi van ezekkel?
Vissza az elejére Go down
Jasami Orimune
Genin
Genin
Jasami Orimune


Hozzászólások száma : 196
Join date : 2010. Feb. 28.
Tartózkodási hely : Gép előtt, vagy géptől távol

Városon kívül: Erdő - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 9 Icon_minitimeSzer. Május 12, 2010 10:07 pm

Miután végre megkaptuk az információt a Hokagétól kicsit elgondolkodtam.~Vajon bölcs dolog, hogy egy gyógyító ninja sincs a csapatban egy ilyen küldetésen? Remélem legalább Chuko sensei ért hozzá.~Sokáig vándoroltunk az utcákon majd átléptünk az erdőbe ahol újra gondolkodóba estem.~Mising ninek? Azért az durva lehet végül is olyanokról van szó akik nem voltak megbízhatóak a falujuk számára... Vagy lehet, hogy pont Kigurai ninják fognak segíteni?~
-Nem emlékszem, hogy elmondták volna hol gyülekezünk.-Mondtam a többieknek de mentem tovább.
Vissza az elejére Go down
Arata Mei

Arata Mei


Hozzászólások száma : 114
Join date : 2010. Apr. 04.
Tartózkodási hely : A Bingó könyven

Városon kívül: Erdő - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 9 Icon_minitimeSzer. Május 12, 2010 10:07 pm

Mostmár ő is az ismeretlen fiút figyeli. A szavaiból úgy ítéli,hogy ő kivételesen nem Kirigakureból való. Iki kérdésétől gondolkodóba esik.
~Nem vagyok biztos benne,hogy jó ötlet elárulni a nevem...De végülis hasonló vérből való...
-Arata Mei. Apám pedig Arata Sesshou.
Miközben válaszol,figyeli,ahogy Iki elkapja Mienait.
-A küldetésre nyílván küldenek pár ninját a saját falujukból is. Kérdés az,hogy nekünk mi lesz a szerepünk.
Vissza az elejére Go down
Tsubame Haruka
Genin
Genin
Tsubame Haruka


Hozzászólások száma : 275
Join date : 2010. Mar. 15.

Városon kívül: Erdő - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 9 Icon_minitimeSzer. Május 12, 2010 10:22 pm

Végre behívják őket az irodába és Tsunade ismerteti a feladatot. Most kivételesen csendben maradt és viselkedett. Ez a küldetés legalább annyira veszélyesnek ígérkezik,mint az elöző. Végül Chuuko előre megy az erdőbe,a geninek pedig együtt mennek az erdőbe.
-Ez tényleg komoly,ha még elveszett ninjákat is hívtak erősítésnek.-mondta út közben.
Elhagyták a falut és bementez az erdőbe. Mondjuk megbeszélhettek volna valami találkahelyet. De majd csak lesz valahogy.
-Vajon tényleg egészen Otogakureig kell elmennünk,hogy visszaszerezzük azt a tekercset?-kérdezte a többieket.
Vissza az elejére Go down
Mienai Koroshija

Mienai Koroshija


Hozzászólások száma : 71
Join date : 2010. Apr. 05.

Városon kívül: Erdő - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 9 Icon_minitimeSzer. Május 12, 2010 10:35 pm

/// Takeshi kérlek ne írj helyettem, köszönöm///

- Honnan tudod, hogy tudnál bántani?
Mögötte jelenik meg a fiú és megfogja a csuklóját. A jobb kezével hátrakönyököl és megpróbálja gyomorszájába vágni, majd kirántja a másik kezét a fiú szorításából.
- Miért küldenének egy ANBU osztagot? Azok a határokat védik... Kivéve, ha Konoha ellen akartok szegülni. Ebben az esetben úgy gondolom, hogy távozni fogok, ha engeditek.
Az öreg férfira néz.
- Miért szeretnéd elvenni az emberek életét? Senkinek sincs joga az ilyesmihez.
Vissza az elejére Go down
Hiryuu Iki

Hiryuu Iki


Hozzászólások száma : 51
Join date : 2010. Mar. 10.
Tartózkodási hely : A Hó Országa

Városon kívül: Erdő - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 9 Icon_minitimeCsüt. Május 13, 2010 5:39 pm

Iki egy légies mozdulattal kikerüli Mienai jobb kezét(hacsak nem hajlik az átlagnál nagyobb szögben is XD), majd elengedi a fiút és elneveti magát.
- És szerinted, ha Konoha ellen készülnénk, akkor csak úgy hagynánk, hogy lelépj? Ha bármelyikünk is akart volna tőled valamit, akkor már nem itt lennél.
Mei szavaira visszaindul a fához, ami előtt nemrég ült.
- Arata Sesshou? Ő a nagybátyjám, ami pedig azt jelenti, hogy te az unokahúgom vagy. Nos ebben az esetben örvendek a találkozásnak. - nyújtja a kezét Mei felé.
Takeshi ezalatt kezdi elveszíteni a türelmét, ami érthető, hiszen még mindig sehol senki.
- Nem tudom, de kezd untatni a várakozás... Megérdemelné az első amelyik ideér, hogy elvágják a torkát...
Vissza az elejére Go down
Arata Mei

Arata Mei


Hozzászólások száma : 114
Join date : 2010. Apr. 04.
Tartózkodási hely : A Bingó könyven

Városon kívül: Erdő - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 9 Icon_minitimeCsüt. Május 13, 2010 5:50 pm

Mei kezet ráz Ikivel,bár egy rokont talán illene megölelni. De nincs olyan kedvében,meg a körülmények sem épp olyanok,hogy egy boldog család egyesüljön.
-Arra sem számítottam,hogy olyasvalakivel találkozom itt,aki hasonló vérből való,rokonra végképp nem...-mondta közömbösen,de láthatóan feldobta,hogy rokonra lelt.
Mienai gondolatmenetével részben egyetértett,részben nem,ezt el is mondta.
-Néha muszáj ölni,hogy túlélj. Ez nem csak az elveszett ninjákra vonatkozik,hanem bármely nemzet ninjáira...De ölni én sem szeretek.
Kicsit közelebb húzódik Ikihez,majd halkabban szólal meg.
-Mond,nem tudod,hol van az apám? Régóta hajszolom,de eddig sikertelenül.
A torokvágós megjegyzésen csak a fejét rázza. Hogy lehet valaki ennyire türelmetlen?
Vissza az elejére Go down
Katsu Inozuke

Katsu Inozuke


Hozzászólások száma : 39
Join date : 2010. Apr. 03.
Age : 31

Városon kívül: Erdő - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 9 Icon_minitimeCsüt. Május 13, 2010 6:03 pm

Beléptem a többiekkel együtt és csendben végig hallgattam a Hokaget.
~Szóval tekercseket kell visszaszereznünk. Elég fontos lehet, ha ennyi ninjat küldenek erre a küldetésre. De nem hinném, hogy túl jó ötlet lenne elveszett ninjákat is beavatni. Mi lesz, ha véletlenül ellenünk fordulnak? Végig kell gondolni hideg fejjel az egészet. Inkább nem szólok semmit csak követem a többieket. Ez lesz a jó megoldás. Minden apró részletre figyelnem kell és nem lesz probléma.~
Meghúzódva a háttérben követtem a többieket. Igyekeztem nem feltűnősködni.
~Nem szólok senkihez és remélem ők sem szólnak hozzám.~
Vissza az elejére Go down
Jakoutso Iramin

Jakoutso Iramin


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2010. May. 06.

Városon kívül: Erdő - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 9 Icon_minitimeCsüt. Május 13, 2010 6:17 pm

Miután a Hokage elmondta a küldetést a jounin aki velünk jön mint csapatvezető előre ment. Majd később találkoztunk a kapunál és együtt mentünk tovább. Mivel senkinek sem ismertem az arcán és chuunin vagyok így a jounin mellet próbáltam menni és az úton amíg haladtunk azon gondolkodtam, hogy vajon mi értelme van missing-nineket is beavatni a küldetésbe és, hogy nem e rossz ötlet mert bármikor elárulhatnak minket és megszerezhetik maguknak a tekercset amit nekünk kell megszereznünk. Biztos voltam abban, hogy még lesznek gondok azokkal a shinobikkal. Mindenki nagyon szótlan volt az úton és nem igazán tűntek úgy, hogy nagyon meg akarnak ismerni, ezért én sem érdeklődtem feléjük.
Vissza az elejére Go down
Hanako
Genin
Genin
Hanako


Hozzászólások száma : 238
Join date : 2010. Mar. 14.
Tartózkodási hely : Tűz országa

Városon kívül: Erdő - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 9 Icon_minitimeCsüt. Május 13, 2010 7:38 pm

*Chuuko be hívta őket így ő is be ment a többiekkel együtt majd meg hajolt Tsunade felé. Csendben végig hallgatta őt majd meg lepődött.
~Micsoda? Otogakureibe megyünk? De hiszen ha a szóbeszédeknek hinni lehet teli van Orocshimaru legrosszabb, legvérengzősebb, legkegyetlenebb ninjáival.
*Tsunadéra nézet, de egyszerűen nem akart hinni annak amit hal.
~Tán meg örült? Vagy az előző küldetésünk miatt túl sokat tudtunk meg falunk rejtett piszkos múltjából? Ez lenne az ítéletünk? Nem ők ölnek meg inkább a halálba küldenek?
*Szeretett volna kérdezni, de látta, hogy nem lehetett. Rá adásul az is hihetetlenül hangzott, hogy szökött ninjákkat is fel béreltek melléjük.
~Nagyszerű egy csapat zsoldos akik rossz múlttal rendelkeznek és eladnák az anyjukat is pár fillér miatt. Meg bízhatatlan tolvajok akiket könnyű lefizetni. Ilyeneket varnak a nyakunkba. Pff ez valóban a halálos ítéletünk lesz.
*Ki ment az irodából, de nem volt jó kedve. Chuukotól is szeretett volna kérdezni, de ő is el tűnt mielőtt kérdezni lehetett volna.
~Legalább el mehettem volna az apámhoz el búcsúzni. Vagy ki maradni ebből az egészből. De ha már meg kell halnom akkor legalább is merősökkel teszem meg.
*Elindult a többiekkel az erdő felé, de nem szólalt meg csak a kése nyelét fogta.
Vissza az elejére Go down
Takeshi Muugen

Takeshi Muugen


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2010. May. 04.
Age : 31
Tartózkodási hely : Minidg máshol

Városon kívül: Erdő - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 9 Icon_minitimeCsüt. Május 13, 2010 9:36 pm

Kis várakozás után a nap konohai fejpántokra vetette sugarait.
~ Na végre... megjöttek a beképzeltek.... Ch.. milyen önteltek...~ Gondoltam, majd felugrottam a fa tetejére, arra fára amelyikre az elején ugrottam.
- Na nekem már most elég belőlük..- mondtam oda missing nin társaimnak.
~ Nekem az bőven jó lesz, ha én leszek az utolsó... nem akarok gyerekekre vigyázni...~ Gondoltam, és elfeküdtem a fán, nem törödömségemet mutatva...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Városon kívül: Erdő - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 9 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Városon kívül: Erdő
Vissza az elejére 
9 / 15 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15  Next
 Similar topics
-
» Városon kívül: Erdő
» Városon kívül: Sivatag
» Városon kívül: Hegység

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Naruto szerepjáték :: Játékzóna :: Tűz országa-
Ugrás: