Naruto szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto szerepjáték

Egy új ellenség, egy új szervezet. Vajon képesek leszünk megállítani őket??
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Városon kívül: Sivatag

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Kaguya Kimimaro
Admin
Admin
Kaguya Kimimaro


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2010. Jan. 20.

Városon kívül: Sivatag Empty
TémanyitásTárgy: Városon kívül: Sivatag   Városon kívül: Sivatag Icon_minitimeVas. Márc. 28, 2010 11:21 am

A hatalmas sivatag, mely körülöleli Sunagakurét.
Vissza az elejére Go down
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

Városon kívül: Sivatag Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Sivatag   Városon kívül: Sivatag Icon_minitimeHétf. Május 03, 2010 9:48 pm

/Nanami és Shin/

Alig pár perce hagytátok el a falut. A sivatagi homokban mégsem olyan könnyű közlekedni, mint vártátok. A szekéren ülő páros(Asuka és Shin) lágyan zötykölődik és amennyire lehet élvezi az utat. Nanami néha-néha megbotlik a porban, de szerencsére nem esik el. Túlságosan nagy a hőség.
Asuka hirtelen elővesz egy legyezőt, de hogy honnan, azt nem tudjátok. A kunoichi lágyan legyezni kezdi magát.
- Elvileg idomított ninja madarak lennének, de sajnos túlságosan szerencsétlenek. Képesek társalogni, de repülni nem mind tud. Ha meg felszállnak, akkor sohasem lehet tudni, mikor zuhannak le. Egyszer az a szerencsétlen felültetett egy nagyobb méretű madarára. Mivel éppen küldetésünk volt és utol kellett érnünk valakit, ezért bele mentem. El sem tudjátok képzelni mi történt. - ekkor elhallgat a nő és kicsit elmosolyodik.
- A célszemély felbérelt egy csapat zsoldost, hogy védjék meg. Nah, nekem meg sikerült éppen közöttük landolni. Jól vagy, Nanami? - kérdezi a kunoichi.
A jounin hirtelen a lány felé fordítja a legyezőjét és kisebb legyező mozdulatokat csinál. Ekkor a szekérből egy enyhén hűvös légáramlat kezd el fújni.
- Szólj ha már nem bírod! Eredetileg úgy gondoltam, hogy fél óránként vagy óránként cserélünk.

//Következő hsz: Nanami, te arról írj, miket figyelsz meg a sivatagban; Shin, te pedig arról, hogy a szekér melyik részén vagy, illetve onnan mit látsz.//
Vissza az elejére Go down
Nanami

Nanami


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Apr. 11.
Tartózkodási hely : Sunagakure

Városon kívül: Sivatag Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Sivatag   Városon kívül: Sivatag Icon_minitimeKedd Május 04, 2010 8:28 am

*Kicsit meg botlottam a porban, de csak mert ügyetlen voltam és a hőség meg zavart.
~Melegek van mit gondoltam.
*Követtem a szekeret, de támadásra még nem számítottam. Túl közel volt még a falu ezért túl korai lett volna bárkinek is támadni. Persze azért körbe néztem meg néha hátra néztem nem-e követnek-e minket. Hátra nézve leginkább csak a falu falait láttam. Körül nézve pedig meg csak homokot végtelenül sok homokot, egy egy nagyobb kővel meg homokból álló dobbal lehetett látni.
~Itt a sivatagban a hőség és a banditák csak az egyik veszély forrás. Vigyázni kell a mérges kígyókkal, pókokkal skorpiókkal. Este sem lankadhat a figyelmünk éjszaka is ugyan ezek a veszélyeknek leszünk ki téve csak hőség helyet, hidegebb lesz.
*Mentem tovább majd Asukára néztem mikor egy legyezőből kicsit felém legyezett egy kevés hűvös levegőt.
-Köszönöm, de még bírom. Nem olyan rossz, csak majd spórolni kell a vízzel és vigyáznunk kell a sivatag veszélyeivel.
Vissza az elejére Go down
Saruwatari Shin

Saruwatari Shin


Hozzászólások száma : 44
Join date : 2010. Apr. 08.
Age : 27

Városon kívül: Sivatag Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Sivatag   Városon kívül: Sivatag Icon_minitimeKedd Május 04, 2010 4:53 pm

Nem volt valami kellemes ahogy a szekér zötykölődött,főleg nem hogy én a szekér végén ültem,majdnem leestem róla.
*Itt aztán kémlelhetem mi történik.* gondoltam magamban de csak az eltávolodó kaput és a szekeret kísérő Nanamit láttam.Körbenéztem de csak a szokásos : a forró homoktenger, a sivatag. Majd a sensei felé fordultam.
-Asuka-sensei,azt szeretném megkérdezni hogy egy ninjának hány eleme lehet?Szükséges több elem a jounin-i címhez?-.
*Remélem nem megyek az agyára a sok kérdésemmel,de szerintem fontos lenne tudni ha jounin szeretnék lenni.*
Vissza az elejére Go down
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

Városon kívül: Sivatag Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Sivatag   Városon kívül: Sivatag Icon_minitimeCsüt. Május 06, 2010 2:59 pm

/Nanami és Shin/

Lágyan zötyög a szekér, Nanami pedig a meghatározott tempóban bukdácsol hátul. A levegő kezd egyre forróbb lenni, ráadásul még a finom homok is süt. Az utatok eddig teljesen eseménytelenül zajlik. Amikor Shin felteszi a kérdését, a jounin elmosolyodik.
- Ez nagyon jó kérdés. Örülök hogy érdeklődsz a dolgok iránt. Na szóval. Általában mindenki csak egyet tud tökéletesen használni, ami mellett lehet még egy másodlagos elem is. A másodlagos elemet csak nagyon kevesen tudják tökéletesen használni, mivel egy elem megismeréséhez nagyon sok idő kell. Én Fuuton beállítottságú vagyok, de még nem mondanám magam a mesterének. - ekkor kis szünetet tart.
- Ha jól tudom, csak kevés dolgot tanultatok az elemekről. Öt elem van: a Katon, a Fuuton, a Raiton, a Doton és a Suiton. A nagy shinobi nemzetek is innen kapták a nevüket. Van a legnagyobb, a Tűz Országa. Ott a Katon elem gyakorinak számít, de például a Fuuton nagyon ritka. Nálunk, a Szél Országában, a Fuuton számít nagyon gyakorinak, de Raiton használó csak elvétve ha akad. Viszont nekünk vannak bábmestereink, akik egyáltalán nem használnak elemi chakrát. Egy használónak tehát normális esetben csak két eleme lehet. Azonban orvosi beavatkozással, vagy más módon többre is szert lehet tenni. - ekkor elhallgat és Nanami-ra néz.
- Nanami, cserélünk. Shin, most te fogsz gyalogolni. Ezt tedd a fejedre, nehogy napszúrást kapj! - ekkor elővesz egy fehér színű ruhadarabot és a fejedre csavarja.

//A következő hsz-ek: Nanami, most te jössz a szekérre. Ha akarsz nyugodtan társaloghatsz, a lényeg hogy több mint 5 sort írj; Shin, te írj arról, hogy tudsz haladni a homokban, illetve miket figyelsz. A hsz-ed azzal végződjön majd, hogy a távolban egy homokdűnén meglátsz egy fekete foltot.//
Vissza az elejére Go down
Nanami

Nanami


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Apr. 11.
Tartózkodási hely : Sunagakure

Városon kívül: Sivatag Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Sivatag   Városon kívül: Sivatag Icon_minitimeCsüt. Május 06, 2010 11:57 pm

*Csendben haladva hallgattam Shin és Asuka beszélgetését.
~Erre jobb ha oda figyelek ez engem is érdekel.
*Figyelmesen hallgattam Asukát majd Shinnel helyet cseréltem. De én egy kicsit beljebb ültem a szekéren, hogy ne érezzem annyira a zötykölődést.
-Ez min d hangzik Asuka. De meg feledkeztél a taijutsusokról. Ők sem elemet használnak hanem inkább harc művészetet alkalmaznak. Ráadásul ők a szél használókat, ha jól tudom könnyen legyőzik. Ez mellet még ott van az is, hogy minden elem kör forgásban van. Mindegyiknek van egy ellen fele mint a tűznek a víz vagy a mi esetünkben a tűz. A szél csak fel erősíteni tudja a tűzet, de ki oltani nem. Vagy ott van az áram víz elemmel nagyon erős, de ha jól tudom a széllel le tudjuk győzni az áram jutsukat. A víz ellen asszem a föld lehet a jó hiszen a föld el tudja nyelni a vizet.
*Asukára néztem.
-A Kazekage szerinted nem föld elemet használhat? Ő tudja irányítani a homokot és az szerintem földi elem lehet.
Vissza az elejére Go down
Saruwatari Shin

Saruwatari Shin


Hozzászólások száma : 44
Join date : 2010. Apr. 08.
Age : 27

Városon kívül: Sivatag Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Sivatag   Városon kívül: Sivatag Icon_minitimePént. Május 07, 2010 10:02 am

Megköszöntem a fejfedőt majd leugrottam a szekérről,amint beleléptem a homokba egyből gondoltam hogy nem lesz könnyű itt mozogni. Egy kicsit oldalra mentem és a karaván szinte végtelen hosszúnak látszott,utána visszaálltam a helyemre. A szokásosat láttam csak,homokdűnék,és a sivatag. Majd hallottam ahogy Nanami megemlíti a kazekagét.
-Az attól függ hogy melyikről beszélsz, a sandaime például a satetsut használta,ezt is csak a nagybátyámtól tudom.De Godaime-sama pedig csak a homokot használja tudomásom szerint.-
Majd mire a mondandóm végére értem egy távoli dűnén megpillantottam egy fekete foltot.
Vissza az elejére Go down
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

Városon kívül: Sivatag Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Sivatag   Városon kívül: Sivatag Icon_minitimePént. Május 07, 2010 10:19 pm

/Nanami és Shin/

Asuka csendben hallgatja amit Nanami mond, közben folyamatosan vigyorog. Ezután Shin-re néz, aki szintén elég okos dolgokról beszél.
- Látom, azért tudtok egy-két dolgot. Igen Nanami, így van. Minden elemnek van gyengéje és minden elemnek van egy párja amivel nagyon jól lehet kombinálni. Ami pedig Gaara-t illeti, ő nem Doton-t használ. Ez most lehet hogy meg fog lepni titeket, de ő is Fuuton beállítottságú! A port részben ennek köszönhetően tudja ilyen jól irányítani. Ezt nézd!
Ekkor a homokra mutatott, majd a kezével egy olyan mozdulatot tett, mintha valakinek azt jelezni hogy álljon fel. Ahogy emelkedik a keze, a por is úgy emelkedik. A következő pillanatban megmozgatja az ujjait, amitől a por is mozgásba lendül. Azonban hirtelen összecsapja a tenyereit, amitől a finom homok elszáll a szélben.
- Gaara a Shukaku segítségével tudja ilyen jól irányítani a port, illetve a finom homokot.
Ekkor egy nagyon érdekes valami repül be a szekérbe. Leginkább egy morbid bábura hasonlít, aminek az egyik kezében egy papírfecni van. Asuka hirtelen elveszi a papírt és elvörösödött arccal Shinre néz.
- Te hogy figyeled a környéket? A papíron az áll, hogy egy idegen közeledik a karaván felé. Kankuro azt írja, hogy már pár perce egy fekete folt mozgolódik a bal oldalunkon. Az egyik dűnéről indult meg. - ekkor kotorászni kezd a cuccai között.
- Készítsétek elő a fegyvereiteket, lehet hogy harc lesz. Nanami, gyere és szálljunk le mi is. - szinte még be sem fejezi a mondatát és már Shin mellett halad.

//Köv hsz: felkészülés a harcra, illetve egyéb dolgok, amiket szeretnétek; most már egyre kevesebb dolgot fogok leírni, hogy mit várnék el//
Vissza az elejére Go down
Nanami

Nanami


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Apr. 11.
Tartózkodási hely : Sunagakure

Városon kívül: Sivatag Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Sivatag   Városon kívül: Sivatag Icon_minitimeSzomb. Május 08, 2010 8:37 am

*Kissé meg lepődöm a hallottak alapján.
-Gaara sama is Futon elemű? Nem is gondoltam volna.
*Érdeklődve néztem Asuka be mutatóját.
-Ez úgy néz ki mint ha te is báb mester lennél. Fel tétlenül meg kell majd tanítanod erre engem is.
*Mondtam majd kicsit meg ijedtem mikor valami a szekérre pottyant.
-Te jó ég ez meg mi volt?
*A furcsa bábura néztem amitől ki rázott a hideg.
-Ezt a rondaságot viszont többet nem szeretném látni.
*Jegyeztem meg majd mikor Asuka el mondta, hogy üzenet jött és, hogy készüljünk a harcra le ugrottam a szekérről és köpenyem takarásában a fegyvereimért nyúltam.
-Ha jól emlékszem Kankuro is egy közeli rokona Gaara samának nem? Mit gondolsz Asuka talán sivatagi banditák közelítenek felénk?
Vissza az elejére Go down
Saruwatari Shin

Saruwatari Shin


Hozzászólások száma : 44
Join date : 2010. Apr. 08.
Age : 27

Városon kívül: Sivatag Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Sivatag   Városon kívül: Sivatag Icon_minitimeSzomb. Május 08, 2010 3:25 pm

-Nanami,valószínűleg a banditák,és Kankuro Gaara-sama testvére.Mellesleg Asuka-sensei...elnézést kérek hogy nem szóltam időben.-Majd wakizashimért nyúltam * Minden eshetőségre fel kell készülnöm,és most használni is szeretném a kardom,nem csak elijesztésre való.* A zsebemben lévő kunai-ra is összpontosítottam.*Ha ellenfél,akkor a karját megpróbálom megvágni és belevágom a kunait,de mi van ha nem?Már annyira felkészültem és akkor mi lesz ha jounin szintű...*. Éreztem hogy túlvariálom a dolgot majd megpróbáltam nyugtatgatni magam*Nyugalom Shin....csak a harcra koncentrálj...csak a harcra.*.A sensei-re néztem - Sensei,valami taktika lesz vagy csak nekirontunk ha bandita?-.
Vissza az elejére Go down
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

Városon kívül: Sivatag Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Sivatag   Városon kívül: Sivatag Icon_minitimeSzomb. Május 08, 2010 3:40 pm

/Nanami és Shin/

Viszonylag elég alaposan felkészültetek a harcra. Folyamatosan teszitek felfelé a kérdéseiteket, azonban választ nem kaptok. Asuka ijedten mered a dűnére, ahonnan a fekete folt feltűnt. Ezúttal újabb foltokat vettetek észre.
- Lovasok. - jelentette ki a kunoichi.
- Mondom mit teszünk! Amint dobótávon belül érnek, dobjatok pár shuriken-t a lovak feje irányában. Ha sikerül végeznetek egy állattal, akkor valószínűleg a lovast könnyebb lesz levágnotok. Ne támadjatok és ne is rohamozzatok rájuk. A mi feladatunk a védelem. Ha egy is a közeletekbe ér, akkor harcolhattok, de csak óvatosan. A technikáitok használjátok nyugodtan.
Ekkor tőletek jobbra, a szekeretek előtt pár száz méternyire robbanások történnek. Látjátok hogy az előző bábu robbanó kunai-kat lő az ellenség irányába. Asuka ekkor a legyezőjével legyint egyet. Hirtelen a por egy falat alkot, ami a lovasok irányába száguld.
Lónyerítést és halál sikolyokat hallotok, nem láttok semmit. Azonban hirtelen egy lovas tör ki a porfelhőből és ront rátok. Egyenesen felétek tart. Asuka egy legyintéssel jelzi, ez a ti ellenfeletek lesz!

//Feltételes módban írjátok le hogy mit cselekedtek és ha az sikerül akkor milyen eredményt vártok el.//
Vissza az elejére Go down
Nanami

Nanami


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Apr. 11.
Tartózkodási hely : Sunagakure

Városon kívül: Sivatag Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Sivatag   Városon kívül: Sivatag Icon_minitimeSzomb. Május 08, 2010 6:50 pm

*Kicsit kérdőn Asukára tekintek a parancs hallatán.
-Nem lenne jobb ki várni, hogy valóban rablók-e? Vagy, hogy biztosan támadni fognak? Vagy esetleg valaki kicsit már előre ment és ellenőrizte kik lehetnek? Ebben az esetben tudjuk az ellenség létszámát?
*Shurikeneket vettem a kezembe és csak figyeltem a robbanást és a homokból készített falat.
~Ezt biztosan meg kell majd tanulnom.
*Mikor meg pillantom a lovast várok míg dobótávon belülre ér. Akkor meg célzom a ló nyakát. Ha sikerül el el találnom akkor lehetséges, hogy össze csuklik a ló és a lovas le esik a lováról. Ha le esik róla, de utána fel kell a földről akkor felé is dobok egy shurikent, hogy őt is el találjam. Ha nem sikerül a lovát el találnom gyorsan dobok még egy shurikent hátha azzal el találom. Ha sehogy, nem sikerül el találnunk, akkor fel ugrok a szekérre és mikor elég közel ér a lovas, meg próbálok rá ugrani és úgy le dönteni a lovast a lóról.
Vissza az elejére Go down
Saruwatari Shin

Saruwatari Shin


Hozzászólások száma : 44
Join date : 2010. Apr. 08.
Age : 27

Városon kívül: Sivatag Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Sivatag   Városon kívül: Sivatag Icon_minitimeSzomb. Május 08, 2010 7:16 pm

Örültem hogy végre harcolhatok,de mégis furcsálltam hogy örülök,de nem törődtem vele.
A lovas irányába szaladtam.A wakizashival megpróbálom megvágni a ló mellső lábizmát,ha sikerül elméletileg a ló összerogy és a lovas alászorul,ha kiszabadul akkor feltehetőleg támadásba lendül,ekkor a zsebembe tartott kunait felé hajítom,ha ez nem találja el akkor még 2 kunait felé hajítok.Ha mindez nem jön össze akkor felugorva a jobboldalról megpróbálom lerúgni a lovast és a masik oldalra megérkezni.
Vissza az elejére Go down
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

Városon kívül: Sivatag Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Sivatag   Városon kívül: Sivatag Icon_minitimeHétf. Május 10, 2010 8:59 pm

/Nanami és Shin/

Asuka meglepődik, amikor észre veszi, hogy dobálni kezditek a lovat. Kicsit értetlenül bámul titeket, de egyenlőre nem mond semmit.
Mindketten eltaláljátok a lovat, amitől az össze csuklik. A lovas túl későn reagált az eseményekre, ezért ő előre repült, egyenesen Nanami lábai elé. A férfi egy kicsit elkábult, de még mielőtt bármit is tehetnétek, egy újabb rabló tört át a porfelhőn. Szerencsére mindketten elsőre eltaláltátok az előző ellenfeletek, ezért a bekészített kunai-kat azonnal használni tudjátok. Viszont még a földön fekvővel is kezdenetek kell valamit...

//Most jól döntsétek el mit fogtok csinálni, mert még akár bajba is kerülhettek.//
Vissza az elejére Go down
Nanami

Nanami


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Apr. 11.
Tartózkodási hely : Sunagakure

Városon kívül: Sivatag Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Sivatag   Városon kívül: Sivatag Icon_minitimeHétf. Május 10, 2010 9:20 pm

*Magamban örültem, hogy el találtuk a célt és, hogy a lovas le esett a lóról. De nem hittem volna, hogy a lábam előtt fog landolni.
~Remélem nem kell fel egy hamar.
*Kicsit le néztem rá láttam, hogy még nem tért magához. Mikor fel néztem láttam, hogy még idegennek sikerült t törnie a homokon.
-Shin kérlek figyel arra a rablóra amelyik áttört a homokon.
*Az előttem lévő rabló hátára ugrom térdelő helyzetbe. Ha magához is tér talán nem tud majd mozogni míg rajta vagyok. Addig pedig a kunaival több sebet tudok vágni a hátába, a lábába, és ha meg fordulok el tudom vágni a torkát is. De ez csak akkor sikerülhet ha a másik rabló hátulról nem támad rám, vagy ha a fekvő rabló nem tud le dobni magáról, ha vissza nyeri az eszméletét.
Vissza az elejére Go down
Saruwatari Shin

Saruwatari Shin


Hozzászólások száma : 44
Join date : 2010. Apr. 08.
Age : 27

Városon kívül: Sivatag Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Sivatag   Városon kívül: Sivatag Icon_minitimeKedd Május 11, 2010 6:22 pm

-Nanami, ha gond van vele,akkor szerintem megölheted.-.
*Mi lenne a legjobb megoldás?Ha közelharcra kerül a sor biztos vesztek.De ha talán összeszedem a kunaimat és neki dobom,akkor talán*gondoltam magamban pár másodperc keretében.Megindultam az összecsuklott ló felé és kivettem belőle a kunaikat és nekidobtam az ellenfélnek.Ha eltudom találni a banditát akkor megtámadom a wakizashival és megpróbálom megvágni a lábát hogy lebénuljon.
Vissza az elejére Go down
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

Városon kívül: Sivatag Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Sivatag   Városon kívül: Sivatag Icon_minitimeSzer. Május 12, 2010 9:28 pm

/Nanami és Shin/

Nanami könnyedén ráveti magát a földön fekvő ellenfélre és szurkálni kezdi. Eközben Shin össze szedi a kunai-kat, majd az újabb ellenséget veszi célba. Ez azonban már sokkal erősebb. Egy katana-val könnyedén félre üti a felé száguldó fegyvereket és megállás nélkül vágtat tovább.
Asuka ekkor már közbe avatkozik. Megalkot néhány kézpecsétet, majd a földre teszi a kezét. A lovas előtt hirtelen egy homokfal emelkedik ki, ami felborítja. Viszont ekkor újabb ellenség jelenik meg, a porfelhő pedig kezd feloszlani. 4 bandita rohamoz felétek, az egyik ló nélkül, gyalog.
Ezúttal már más is bele avatkozik a harcba. A bábu, ami az üzenetet hozta, a futó ellenfél felé repült és felszeletelte. Azonban a társai ettől nem torpantak meg, tovább vágtáznak felétek.

//Még mindig harc lesz. Írjátok le, hogy mit fogtok csinálni. Nanami, te pedig ez alatt az idő alatt már rég agyon szurkáltad az ellenfeled.//
Vissza az elejére Go down
Nanami

Nanami


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Apr. 11.
Tartózkodási hely : Sunagakure

Városon kívül: Sivatag Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Sivatag   Városon kívül: Sivatag Icon_minitimeSzer. Május 12, 2010 10:36 pm

*Lassan végig döfködtem a kunaimmal a rabló testét ezért való színűleg gyorsan el vérzett. Mikor fel néztem már több ellenség tartott felénk.
~Kezd meg gyengülni az a por fal szerintem. Vajon a túl oldalt hányan lehetnek?
*Láttam amint a üzenetet hozó bábú bele veti magát a harcba és le teríti az egyik banditát.
~Ezek szerint Kankuro itt van valahol a közelben. Csak úgy tudja a bábot irányítani ha látja is azt.
*Még mindig fogtam a kunait a kezemben a rajta csöpögő vérrel nem is törődtem.
~Eddig alig bántuk el eggyel eggyel közben egyre többen lesznek. Talán kicsit gyorsabban kellene el bánni velük. El kezdtem pecséteket formázni a kezemmel.
-Shunshin no jutsu!
*A jutsuval az ellenség hátába akartam kerülni, hogy néhányukat hátba vagy a nyakon dobjam egy kunaival. Ha sikerül el találnom egyet, kettőt akkor azok lehet, hogy le esnek a lovaikról. De az is lehet, hogy csak előre dőlnek a testek a lovakon és a ló megy tovább a sivatag felé.
Vissza az elejére Go down
Saruwatari Shin

Saruwatari Shin


Hozzászólások száma : 44
Join date : 2010. Apr. 08.
Age : 27

Városon kívül: Sivatag Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Sivatag   Városon kívül: Sivatag Icon_minitimeCsüt. Május 13, 2010 5:50 pm

-Mi az isten?! Hányan vannak még ezek?-Kiáltottam és megindultam a gyalog felé de a báb hirtelen elkapta.
*Milyen hasznos is egy báb...illetve jó pár báb milyen hasznos is lenne.Azt hiszem én is bábmester szeretnék lenni*
Majd nekiszaladtam annak a lovasnak amelyiknél a katana van. Fel ugrottam és a wakizashimmal az arca felé vágtam egy nagyot.Ha kibillen az egyensúlyából akkor elméletileg leesik a lováról és rögtön megtámadhatom.
Vissza az elejére Go down
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

Városon kívül: Sivatag Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Sivatag   Városon kívül: Sivatag Icon_minitimePént. Május 14, 2010 10:03 am

/Nanami és Shin/

Nanami sikeresen az ellenség mögé kerül és könnyedén eltalálja az ellenfeleit. Azonban ez nem volt elég ahhoz hogy végezzen is velük. A lovasok folytatják a rohamozást, a hátul lévő lánnyal pedig nem foglalkoznak.
Ekkor támadásba lendül Shin és a katana-t forgatóra veti magát. A férfi könnyedén hárítja a vágást, de ekkor a fiú neki csapódik. Mindketten enyhén kábultan zuhantok a földre, de szerencsére a geninünk egy bukfenc segítségével talpra tud állni.
Majd hirtelen eloszlik a porfal és meglátjátok az ellenség valódi létszámát.
- Geninek, ide mellém! - kiált felétek Asuka és elővesz egy tekercset.
Gyorsan leteríti a földre és megalkot néhány kézpecsétet:
- Kuchiyose no Jutsu: Kyodai Sensu!
Egy pukkanás kíséretében egy akkora legyező jelenik meg, mint amekkora Asuka maga. Amikor szétnyitja két lila pöttyöt vesztek észre. Hirtelen hátra lendíti, amitől hatalmas légáramlat jelenik meg a kunoichi körül. Ekkor Kankuro bábuja kunai-kat kezd tüzelni, ezzel fedezve a vissza téréseteket.

//Két dolgot tehettek: engedelmeskedtek és vissza vonultok, vagy megtagadjátok a parancsot és a helyeteken harcoltok tovább. Rajtatok áll hogy mi a választásotok.//
Vissza az elejére Go down
Nanami

Nanami


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Apr. 11.
Tartózkodási hely : Sunagakure

Városon kívül: Sivatag Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Sivatag   Városon kívül: Sivatag Icon_minitimePént. Május 14, 2010 3:44 pm

*Láttam, hogy a lovasokat ugyan el találtam, de nem sikerült végeznem velük.
~Talán páncél van rajtuk, hogy ki bírták a találatokat?
*Tűnődtem el majd szólt Asukától a parancs.
~Jobb ha megyek. Szinte már nincs is dobó fegyverem és legalább egy kunai kel la közel harchoz.
*Néha hátra pillantva el kezdtem futni Asuka felé, hogy majd valamivel mellette és mögötte álljak meg. Nem akartam útban lenni amikor a legyezővel suhintani akar majd megint ezért akartam hagyni a kettő távolságot.
~Hasonló legyezője van Temari-channak is. Lehet, hogy Asuka, Temari egyik tanítványa.
Vissza az elejére Go down
Saruwatari Shin

Saruwatari Shin


Hozzászólások száma : 44
Join date : 2010. Apr. 08.
Age : 27

Városon kívül: Sivatag Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Sivatag   Városon kívül: Sivatag Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 6:15 pm

A vágást a kardforgató könnyedén hárította de mire feleszméltem már zuhantam a földre de egy bukfenc segítségével talpra álltam és rögtön elvágtam az ellenfelem nyakát.Hirtelen arra figyeltem fel hogy Asuka hív minket majd a következő percben megidéz egy hatalmas legyezőt.*Na ez aztán tényleg nem semmi.Tekercsben tárolja a fegyverét ,bizonyára mást is képes megidézni.Nemcsoda hogy sensei a kora ellenére már jounin.*.A hívásra megindultam és gyorsan összeszedtem a hátrahagyott kunai-m amit a katanás fickó kivédett.Asuka mellé mentem de tartottam a távolságot hogy megtudja támadni az ellenfeleket.
Vissza az elejére Go down
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

Városon kívül: Sivatag Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Sivatag   Városon kívül: Sivatag Icon_minitimeVas. Május 16, 2010 6:11 pm

/Nanami és Shin/

Mindketten a kunoichi mellett vagytok, mire ő egy pusztító légáramlatot küld az ellenfél felé. A szél könnyedén a levegőbe emelte a rablókat, akik csak méterekkel arrébb csapódtak a földbe. A csapás után már nem voltak képesek talpra állni, de a hátul lévő társaik újra rohamozni kezdtek.
Ekkor robbanások történtek, amiket Kankuro bábuja okozott. Karasu szintén nagyon hatékony volt. A rohamot sikerült megakasztani, de még így is kérdéses volt, mit fog lépni az ellenfél. Hirtelen valamilyen furcsa kürt hangját hallhatjátok, amire a rablók megkezdik a visszavonulást. Kankuro ezután eltűnik, Asuka pedig elégedetten vigyorog rátok.
- Ezt viszonylag jól csináltátok! Pár percet még várunk, mielőtt folytatnánk az utunkat. Szedjétek össze a fegyvereiteket, amíg áll a karaván.

//A következő hsz-ben írjátok le hogy összeszeditek a felszereléseteket. Esetleg még más fegyvert is elvehettek a hulláktól.//
Vissza az elejére Go down
Nanami

Nanami


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Apr. 11.
Tartózkodási hely : Sunagakure

Városon kívül: Sivatag Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Sivatag   Városon kívül: Sivatag Icon_minitimeVas. Május 16, 2010 7:13 pm

*Örültem mikor a kürt szó hallatán a rablók vissza vonulnak.
-Úgy tűnik rá jöttek, hogy így esélyük sincs. De az az érzésem nem adják fel ilyen könnyen.
*Asukát meg hallgatva a fegyvereimért rohantam. Miután azokat össze szedtem a rablókat akik a földön feküdtek alaposan át kutattam. Többnyire fegyvert kerestem, de gondoltam lehet náluk valami kevésbé vagy nagyon hasznos. Papírok, pénz, térkép a búvóhelyükhöz. Vagy valami hadi terv aminek segítségével könnyen el kerülhetjük őket. Miután be fejeztem a keresgélést oda mentem Asukához.
-Asuka szerinted mit csináltunk rosszul és te, hogy csináltad volna?
*Kérdeztem tőle érdeklődve.

//Maradhat, én fogom leírni miket találtok. (Zabuza)//
Vissza az elejére Go down
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

Városon kívül: Sivatag Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Sivatag   Városon kívül: Sivatag Icon_minitimeVas. Május 23, 2010 2:56 pm

/Nanami és Shin/

Alaposan átkutatjátok a hullákat, de semmilyen értékes dolgot nem találtok. Az egyik rabló zsebében Nanami talál 10 ryou-t. Elég kevéske összeg, de hát több mint a semmi.
Shin eközben már üres kézzel tér vissza Asuka-hoz. Nanami még pár percig lófrál a halottak között, majd elindul visszafelé ő is.
Éppen az egyik lovas hullája mellett halad el, amikor valami megvágja a lábát és elesik tőle. Maga a vágás nem mély, de a forró homokban a sétát jelentősen hátráltatni fogja.
Asuka amikor meglátja a földön a lányt, oda siet hozzá és megvizsgálja. Kicsivel később Shin is oda ér hozzátok és vizsgálni kezdi a talajt. Hamarosan egy katana-t húz elő a homokból.
- Szóval ez volt a tettes. - szólal meg komoran Asuka.
- Shin, vidd azt a szekérre, van egy tervem későbbre. - a fiú ekkor elviharzik.
Hirtelen a semmiből feltűnik Kankuro, aki megragadja Nanami-t és a szekérhez viszi.
- Jobb lesz ha most nem szaladgálsz a forró homokban! Asuka, csak azért jöttem hogy szóljak, van a közelben egy oázis. Az éjszakát ott töltjük, de kora reggel már útra kelünk. A geninjeid pihenjék ki magukat amíg oda érünk, este szükségünk lesz rájuk.
- Rendben. - válaszol a jounin. - Esetleg nektek van valamilyen kérdésetek? - kérdezi felétek fordulva.

//Most jöhetnek a kérdések. Shin ebből a körből azért maradt ki, mert nincs róla semmilyen hír. Ezentúl 3 napot várok minden hsz után. Ha Shin továbbra sem elérhető akkor folytassuk tovább a kalandot. Amint visszatér, természetesen folytathatja velünk.//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Városon kívül: Sivatag Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Sivatag   Városon kívül: Sivatag Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Városon kívül: Sivatag
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Városon kívül: Erdő
» Városon kívül: Erdő
» Városon kívül: Hegység

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Naruto szerepjáték :: Játékzóna :: Szél országa-
Ugrás: