Naruto szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto szerepjáték

Egy új ellenség, egy új szervezet. Vajon képesek leszünk megállítani őket??
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Városon kívül: Erdő

Go down 
+17
Uchiha Madara
Jakoutso Iramin
Katsu Inozuke
Takeshi Muugen
Hiryuu Iki
Mienai Koroshija
Arata Mei
Yamada Yuki
Jasami Orimune
Onkei
Taiki Touya
Shikamaru Nara
Gouda Kisame
Momochi Zabuza
Hanako
Tsubame Haruka
Kaguya Kimimaro
21 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next
SzerzőÜzenet
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

Városon kívül: Erdő - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 14 Icon_minitimeVas. Jún. 13, 2010 5:06 pm

/Yuki/

Kezdet egyre kellemetlenül érezni magad a túlerő ellen. Az egyik folyamatosan csipkelődik veled, amit végül nem hagysz büntetlenül. Egy gyors mozdulattal megvágod a férfi karját, amiből ömleni kezd a vér.
- Fenébe, ez a kis picsa megvágott! - ordította a társainak.
- Végezzünk vele, nagyon gyorsan! - jelentette ki egy másik.
A harmadik válasz helyett csak nyögdécselt, majd elterült a földön. A férfi hátából egy kunai állt ki.
- Megérkeztem! - jelent meg Tira. - Tegyétek le a fegyvereket a földre, ha élni akartok!
Erre a kijelentésre a rablók engedelmeskedtek és lelökték a fegyvereket. Ezután a kunoichi jelzi neked, hogy szedd össze azokat a földről.
- Jól vagy? - kérdezi tőled.

//Még egyszer bocsi! //
Vissza az elejére Go down
Nanami

Nanami


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Apr. 11.
Tartózkodási hely : Sunagakure

Városon kívül: Erdő - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 14 Icon_minitimeVas. Jún. 13, 2010 5:31 pm

-Úgy érted, hogy kapcsolódjak ki igaz?
Kérdeztem vissza majd sóhajtottam egy kicsit.
-Na jó legalább körbe nézek kicsit akkor.
*Elindultam az úton, igaz fogalmam sem volt merre is megyek.
~Remélem a többi csapat akik velünk jöttek valami mással fognak foglalkozni és nem velem.

/Konoha Utcái/
Vissza az elejére Go down
Jakoutso Iramin

Jakoutso Iramin


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2010. May. 06.

Városon kívül: Erdő - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 14 Icon_minitimeVas. Jún. 13, 2010 10:54 pm

Miközben le volt hunyva a szemem hallottam az eseményeket, hogy mik történnek odakint és a két shinobi közti beszélgetést is, hogy a másik társuk meghalt. Ezek szerint az én csapatom legyőzte azt az egyet aki valószínűleg a genjutsu használó volt. Nem tetszett, hogy Onkei-nek és Jasami-nak nagy szája van ezért kinyitottam a szemet és elkezdtem a hülyét játszani egy kis figyelem elterelésnek, amíg a rossz képű missing megpróbál megszökni. Szipogtam hármat majd megszólaltam.
- Halihó rossz fiúk engem már nem is szeretnek, hogy ide se jönnek? Mellesleg ha lehet idedobhatnának valami rongyot amibe fújhatom az orromat mert tele vagyok takonnyal.
Ezután tüsszentettem egy nagyot amire talán mind a ketten oda figyelnek ha az eddigi beszédemre nem. Utána folytattam a mondani valómat.
- Na engedjenek már el. Hát nem látják, hogy mennyire szépen nézek magukra? Nem olvadnak el ezektől a kis gödröcskéktől az arcomon? Kérem szépen magukat engedjenek el. Nagyon viszket az oldalam szóval ha nem akarják maguk megvakarni akkor muszáj lesz kioldaniuk legalább az egyik kezemet.
Utána elkezdtem mocorogni amit ráfogtam arra, hogy nagyon viszketek már mindenhol.
- HAHAHAHAHAHA. Ilyen nincs engedjenek már el érzem h valami mászik a nadrágomba nagyon nem jó felé és már nagyon csikiz HAHAHAHAHAHAHA. Könyörgöm szedjenek már le innen mert belehalok a röhögésbe.
Vissza az elejére Go down
Yamada Yuki
Genin
Genin
Yamada Yuki


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2010. Mar. 21.

Városon kívül: Erdő - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 14 Icon_minitimeHétf. Jún. 14, 2010 11:54 am

/Zabuza/

A férfi hangja elárulta hogy a megvágása valószínűleg jól sikerült, ezért azonnal hátrébb ugrott picit és szemügyre vette a helyzetet. Most megálltak egy pillanatra hogy a társuk esetét felmérjék, a nő ismét azt javasolta hogy gyorsan öljék meg, amire Yuki kényelmetlenül pislantott. Azt már el határozta hogy mindent megtesz hogy ne essen pánikba, de azért most talán sikerült feldühítenie őket, ami vagy előnyére vagy hátrányára válhat. Persze nem maradt ideje túl sok gondolkodásra ismét, mert az egyikük nagy nyögés kíséretében össze esett. Tira innen már uralta a helyzetet, ezért ki egyenesedett a védekező állásából de a kunait még most is erősen szorította - hátha. A jelzésre pici mosoly kíséretében biccentett aztán egyenként össze szedte az eldobott fegyvereket. Mivel nem tűnt úgy hogy készülhetnek e valamire, most jobban megnézte a sebesült férfit és a nőt, és vetett egy pillantást a földön fekvő - rá nézésre halott - társukra is
- Jól vagyok - válaszolta nyugodtan, bár a hangjában volt némi gyermeki izgatottság az éles események miatt, hamar vissza is kérdezett - Jól ment minden?
Közben vetett néhány pillantást körbe, megnézve hogy Akira is ott van e

//semmi gond ^^//
Vissza az elejére Go down
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

Városon kívül: Erdő - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 14 Icon_minitimeHétf. Jún. 14, 2010 4:00 pm

/Yuki/

- Persze, minden jól ment. A többi rabló oda bent van. Szerintem jobb lesz ha megvárjuk az erősítést. Elvileg hamarosan itt lesznek.
Ekkor Akira is megjelent, egy madárral a szájában. A nagymacska szétcincálta a tetemet, majd horkantott egyet. Ezután újra össze ment, akkorára, mint amikor először találkoztál vele. Felugrik a válladra és dorombolni kezd.
Amíg várakozunk felteheted nyugodtan a kérdéseidet, már ha vannak. Esetleg ki is vallathatnád ezeket. - mutat a rablókra a kunoichi.
Vissza az elejére Go down
Uchiha Madara

Uchiha Madara


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2010. May. 05.

Városon kívül: Erdő - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 14 Icon_minitimeSzer. Jún. 16, 2010 4:59 pm

Kettes csapat:
Hanako a Láthatatlanság köpeny technikának köszönhetően észrevétlenül megtudta figyelni a többieket, és sértetlenül vissza is tudott térni a csapattársaihoz, majd elmesélte nekik, hogy mi történik a többiekkel.
Mienai egy vicces ötletet vetett fel, azt, hogy hagyják cserben a társaikat, mert a megmentésük nem a küldetés része, viszont nem jutott eszébe, ha bárki is egy elveszett Ninja miatt hal meg, akkor nagy üldözésben lesz része.
Iki, és a többiek Mienai kérdésével mi sem törődve folytatták a terv szövögetését, majd Iki egy ötlettel állt elő, mely szerint ketten berohannak, hogy eltereljék a Két Ninja figyelmét, addig a másik kettő észrevétlenül kitudja szabadítani a többieket.
Iki a tervét elmondta, majd kinézte élete párját xD és Mienaira mutatott, ezt követően el is indult, és Mienai is utána ment, ha kedves az élete.


Egyes csapat: A Ninja1 csak fogja a fejét, mikor Haruka a mesél neki egyet, és amikor befejezte a mondókáját, akkor rögtön válaszol is:
- ÚRISTEN! Nem azt kérdeztem, hogy el tudsz e altatni, vagy sem, hanem azt, hogy miért vagytok itt, már annyi történetet hallottam, hogy nincs értelme mentegetőzni, mert úgysem hisszük el amit mondotok.
Ezt követően nagyon mérges lesz, és Haruka tenyerébe állít egy Kunai-t, és ismét megszólal:
-Én a helyedbe most már beszélnék!....
Onkei nagyon erősnek hitte magát, és kihívta az egyik Ninját, erre nem tudta a Ninja megállni, hogy ne feleljen:
- Nos hát legyen, de te akartad, remélem sok a Chakrád, mert ha nem, akkor meghalsz!
Majd elengedte Onkei-t és kezdődhetett a harc!
De mielőtt elkezdődött volna a Ninja2 észre vette, hogy Takeshi menekülni akar, és a szemébe nézett, aminek az volt a hatása, hogy Takeshi meg sem tudott mozdulni a félelemtől, és így nem alakult át.
És amikor már elkezdődhetett volna a harc Iramin szólalt meg, de a Ninjákat nagyon nem érdekelte, csak a Ninja1 odament hozzá, és leütötte, majd mormogott valami, ami halkan lehetett hallani
- Idegesítő, ezután téged verlek agyon!
Majd visszafordult, és intett egyet Onkeinek, hogy kezdhetik a harcot, mert most már biztos nem fogja megzavarni őket senki.
A Harc kimenetele elég érdekesnek ígérkezik, de minden a nagyszájú hősünkön áll.....

//Katsu ebből a körből kimarad

Sérülés, az ami eddig volt mindenkinek+Haruka átlyukasztott tenyere, kézjeleket elég nehezen tud formálni//
Vissza az elejére Go down
Jasami Orimune
Genin
Genin
Jasami Orimune


Hozzászólások száma : 196
Join date : 2010. Feb. 28.
Tartózkodási hely : Gép előtt, vagy géptől távol

Városon kívül: Erdő - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 14 Icon_minitimeSzer. Jún. 16, 2010 5:26 pm

Az események eléggé felgyorsultak. Harukának egy kést szúrtak a tenyerébe, Takeshi próbálkozott valamivel, de sikertelenül, és a homok ninja is megszólalt, de a lényeg, hogy Onkei egyedül próbált harcolni.~Ez így nagyon nem lesz jó... Amíg harcolnak valahogy meg kell próbálnom kiszabadulni... Gondolkozz! Gondolkozz!~Próbáltam, de amíg nem tudom össze rakni a kezeim semmi esélyem...~Várjunk talán egy valamit megpróbálhatok...~A chakrát a karjaimba kezdtem koncentrálni és elkezdtem húzni a láncokat, hátha meglazulnak, de semmi. Hacsak nem raktak oda egy lakatot-amit erősen kétlek- elvileg a végét csavarták bele a sorba szóval csak lehet rajta lazítani. Újra megpróbáltam még erősebben.~Franc... Franc.. Franc.~Erőlködtem, de semmi eredmény több chakrát meg nem használhatok hisz akkor észreveszik. Újra megpróbáltam egy kicsit több chakrával hátha össze tudom préselni a karjaim, hogy kézjeleket mutogathassak bár nem hiszem, hogy sikerrel járok, de muszály megpróbálnom, most Onkei élete a tét...~Gyerünk te ku*** lánc engedj.~
Vissza az elejére Go down
Tsubame Haruka
Genin
Genin
Tsubame Haruka


Hozzászólások száma : 275
Join date : 2010. Mar. 15.

Városon kívül: Erdő - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 14 Icon_minitimeSzer. Jún. 16, 2010 6:13 pm

Hiába próbált valami hihetővel előállni,a ninja csak bosszúsabb lett. Amikor meglátta a kunait a ninja kezében,Harukában a vér is megfagyott. Az első gondolata az volt, hogy most meg fog halni. Összeszorította a szemeit és úgy várta a halált,de az nem jött el érte. Helyette a tenyerét szúrta át a kunai,amitől ő ösztönösen felsikoltott fájdalmában,a szemei hirtelen felnyíltak. Másik kezével ösztönösen oda akart kapni a sérülthöz,de nem tudott. Fájdalomtól könnyes szemekkel nézett a ninjára,majd lélekben felkészült a következőre, de egyelőre nem jött következő. E helyett inkább próbálta őt jobb belátásra bírni a hangninja. Megint az átszúrt kezére nézett,majd a ninjára.
-Dögölj meg...-mondta gyűlölködve.
Nem nagyon figyelt arra,hogy a többiekkel mi történik, csak akkor vette észre a mozgást,mikor látta,hogy Onkeit eleresztik. Remélhetőleg az őt kínzó ninja is inkább a harcot nézi helyette.
Vissza az elejére Go down
Arata Mei

Arata Mei


Hozzászólások száma : 114
Join date : 2010. Apr. 04.
Tartózkodási hely : A Bingó könyven

Városon kívül: Erdő - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 14 Icon_minitimeSzer. Jún. 16, 2010 10:58 pm

Csendben figyelte a fejleményeket,közben abban reménykedett, hogy mindjárt megérkezik a felmentősereg.
~Gyerünk Iki,hol vagytok már?
Haruka sikoltása kizökkenti a bosszankodásból. Látja,hogy a ninja mit művelt a lány kezével. Ugyan mozdulni ő sem tud, de valamit mégis muszáj tennie, mielőtt tovább fajul a dolog. Közben az sem kerüli el a figyelmét,hogy Onkeit elengedik,hogy laposra verjék. De most a másik ninjára fókuszál.
-Látom,te igazán kemény legény vagy. Meg tudsz kínozni egy védtelen lányt...Gratulálok. Kíváncsi vagyok mennyire vagy tökös, ha olyannal van dolgod, aki nincs megkötözve...
~Remélem sikerül eléggé felhúznom,hogy eleresszen, akkor talán tudom húzni az időt addig,míg ideérnek a többiek.
-Bár...jobban bele gondolva,szerintem én lány létemre is tökösebb vagyok nálad...-hergeli tovább.
Vissza az elejére Go down
Hanako
Genin
Genin
Hanako


Hozzászólások száma : 238
Join date : 2010. Mar. 14.
Tartózkodási hely : Tűz országa

Városon kívül: Erdő - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 14 Icon_minitimeCsüt. Jún. 17, 2010 7:40 am

*Miután vissza tértem és el mondtam a csapatomnak mi történt az egyes csapattal Ikki végre elő hozakodott egy tervel. Hamar ki választott magának egy önkéntest így már csak meg kellet várni míg elindulnak. Reméltem, hogy sikerrel járnak az eltereléssel és talán akkor ki tudjuk szabadítani az egyes csapatot.
-Rendben akkor amíg ti el vonjátok a ninják figyelmét mi kiszabadítjuk a többieket. A tervem egyszerű talán sikerül Kakuremino no Jutsu (Láthatatlanság Köpenye Technika) meg bújni és meg várni, hogy fogtok csinálni. A mint sikerül le foglalnotok a hang ninjákat. Kakuremino no Jutsuval továbbra is meg bújva, oda sietek az egyes csapathoz és egy kunaival gyorsan meg próbálom egyesével ki szabadítani a többieket.
*Vázoltam fel a tervemet nekik.
-De ha akarjátok oda dobhatok egy villanó bombát az ellenség elé mielőtt nektek rohannak. De akkor a többiek is meg vakulnak egy időre.
*Vártam, hogy mit szólnak hozzá majd miután elindultak kis lemaradással óvatosan követtem őket.

/Eddig asszem 3x használtam a Kakuremino no Jutsu (Láthatatlanság Köpenye Technika) maradt 330 CHP.
Vissza az elejére Go down
Onkei
Genin
Genin
Onkei


Hozzászólások száma : 125
Join date : 2010. Feb. 25.
Age : 36

Városon kívül: Erdő - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 14 Icon_minitimeCsüt. Jún. 17, 2010 9:54 am

Hirtelen jött sikerem olyan váratlanul ért mint Haruka sikolya. Félszemmel láttam hogy egy kunai áll ki az egyik tenyeréből. Ahogy hallgattam a ninják kommentjeit illetve néztem akcióikat a világ egyre némább lett körülöttem. Mivel semmi nem volt nállam a felszerelésem kénytelen voltam a ninjutsumra és a taijutsumra hagyatkozni. Volt egy csekély lehetőségem, hogy megszerzem a táskámat és utánna megpróbálom kiszabadítani a többieket. Erre körülbelül annyi esélyt láttam mint egy Bijuu t arra kérni, hogy doromboljon. A lábaim remegni kezdtek. A testem félt. Mikor tudatosult bennem, köptem egyet magam elé, majd egy egy rúgással véget vetettem a remegésnek. Egy mély levegővétel után ütöttem párat a levegőbe, hogy beinduljon a vérkeringés a karomban amit elfojtott a béklyóm. " Itt a lehetőség!" mondtam magamnak " Vagy elég ideig húzod a harcot, míg megjönnek a többiek, vagy meghallsz a próbálkozásban." Ahogy befejeztem a mondatot magamnak megnyugodtam. Elmosolyodtam! "Ha ez a vég, akkor nem valami különleges. Vagy sikerül, vagy meghalok miközben a csapatot próbálom megmenteni." Érdekes humora van a sorsnak. Pár hete még az egyik legerősebb ninja akartam lenni, fel akartam kutatni a családomat, most meg úgy várom a halált, mint a karácsonyt. Közben a környezet elcsendesedett és az ellenfelem szembe állt velem, mondván hogy kezdhetünk.
Egy utolsó pillantást vetettem a csapatra, majd kézjelek után idéztem négy klónt ( -20CHP ), majd a kör közepén állva Tekken/Gouwan ( acélököl ) be szorítottam a kezeimet és miközben chakrát áramoltattam ökleimbe, egy deffenzív pozíciót vettem fel. A klónok úgy helyezkedtek el, hogy minden irányból érzékeljék a támadást.

- Öregek a szépek előtt! - mosolyogtam, de a tekintetem hideg és elszánt volt. Ha támad akkor Shunshin no Jutsu (Elrebbenő Test Technika) val a háta mögé kerülök és egy ütést kezdeményezek a gerincébe.

Kezdeti Chakra pontok: 400 CHP
Maradék Chakra pontok: 380 CHP

/ a Shunshin no Jutsu (Elrebbenő Test Technika) még feltételben van /
Vissza az elejére Go down
Hiryuu Iki

Hiryuu Iki


Hozzászólások száma : 51
Join date : 2010. Mar. 10.
Tartózkodási hely : A Hó Országa

Városon kívül: Erdő - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 14 Icon_minitimeCsüt. Jún. 17, 2010 12:03 pm

Hősünk elindul Ikivel, egy öngyilkos akcióra, hogy megszabadítsák a többieket. Bár főként Takeshi-re van szüksége és Mei-re, a többiek felőle maradhatnak. Amikor közelebb érnek, egy sikolyt lehet hallani, ami valamelyik hölgyhöz tartozik. Iki erre kivonja a kardját és a kezébe vesz két kunait, melyekre robbanócetlit csavar fel és őrült módon rohanni kezd. Amikor eléri a helyet, ahol a társaik vannak, elenged két kunai-t, hogy megzavarja, az Onkei-el küzdeni készülő ninját és ezzel lehetőséget biztosítson a fiúnak, egy hatékony támadás kivitelezésére. Ezután Takeshi megpróbálja az utolsó kunai-t Takeshi mellé a fába dobni, hogy a robbanás meggyengítse, esetleg szétszedje a láncot, eközben reménykedik, hogy a férfi idejében kieszel valamit, hogy ne sérüljön meg. Ezután eszelős mosollyal a hangninják felé fordul.
- Gyertek! Játszatok velem!



/Takeshi, ha most vízzé változol, akkor téged nem kap el a robbanás/
Vissza az elejére Go down
Jakoutso Iramin

Jakoutso Iramin


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2010. May. 06.

Városon kívül: Erdő - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 14 Icon_minitimePént. Jún. 18, 2010 12:45 am

A sok szövegelésemnek köszönhetően leütöttek és sajnos a missing-ninnek sem sikerült megszöknie. Arra ébredtem föl, hogy az egyik ninja éppen a kis Konohai genin ellen készült a harcra. Figyelemmel kísértem a harcot és készültem arra, hogy utána én harcolok mert megemlítette, hogy engem akar megölni. Reménykedtem abban, hogy a genin túl fogja élni a dolgot és, hogy a felmentő sereg előbb ideér mint, hogy megöljék. Lélekben már teljesen felkészítettem magamat. Ekkor észrevettem, hogy kettő kunai száll a terepre amikre robbanó jegyzet volt erősítve. ~Ez kezd érdekes lenni. Alig várom már, hogy elkezdődjön az igazi harc.
Vissza az elejére Go down
Takeshi Muugen

Takeshi Muugen


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2010. May. 04.
Age : 31
Tartózkodási hely : Minidg máshol

Városon kívül: Erdő - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 14 Icon_minitimePént. Jún. 18, 2010 11:54 pm

~ Onkie te beképzelt kigyerek... Tipikus konohai.~ Gondoltam miután nem jött össze a menekülési tervem.
~ Na most mi tévő legyek... A kis csaj megsérült, a "kemény legény" harcol.. láthatóan mindenki a felmentő sereget várja... Nem lesz ez így jó.
Gondoltam majd inkább a "harcot"...verést néztem. Kis idő után egy kunait láttam repülni a harcolok közé.
~Iki!.... Itt a megfelelő pillanat.~
- Suika no Jutsu (Hidratációs Technika)!- mondom ki, mikor megláttam, hogy a következő kunai felém száll. Ha sikerül vizzé vállnom kiszabadtom Meit, és harcba szállok én is.


//Ha sikerül a jutsu -400 CHP//
Vissza az elejére Go down
Yamada Yuki
Genin
Genin
Yamada Yuki


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2010. Mar. 21.

Városon kívül: Erdő - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 14 Icon_minitimeVas. Jún. 20, 2010 11:13 am

/Zabuza/

- Remélem az utat már tudják - jegyezte meg az erősítést illetően, éppen amikor Akira vissza tért egy madarat csócsálva. Hamar befejezte ami belőle maradt, aztán össze töpörödött és Yuki vállára ugrott dorombolni
- Jaj de aranyos vagy! - ismételte meg az első reakcióját vele kapcsolatban, elvégre tény volt. Egyik kezét a cica fejére tette és simogatni kezdte
- Jó ötlet - bólintott Tira javaslatára, bár volt benne némi kétség hogy egyáltalán bármit is el mondanának nekik, nyomós ok nélkül biztosan nem. De végül még is oda sétált a közelükbe, lehetőleg ne annyira közel hogy próbálkozhassanak valamivel. Nyugodtan mérte őket végig
- Ha már itt vagyunk, kíváncsivá tettetek. Kedves gesztus lenne tőletek talán ha el árulnátok miért vittetek el és mit - ha nem köpik le közben vagy hasonló akkor szünet nélkül fojtatja - Tudjátok nem igazán értem teljesen hogy mi is történt, azt se hogy miért. Elsőre nem tűntetek olyas valakiknek, akik ok nélkül tesznek dolgokat. És másodszorra sem, azt hiszem még most se
Vissza az elejére Go down
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

Városon kívül: Erdő - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 14 Icon_minitimeVas. Jún. 20, 2010 4:49 pm

/Yuki/

Akira felmászik a válladra és ott pihen mindvégig, amíg te a kérdéseidet felteszed a rablóknak. Látszólag nem figyeltek rád, valószínűleg a kunoichi melletted ezért vett elő egy kunait.
- Mi ugyan nem mondunk semmit! - válaszolt a csapat szószólója.
A cica ekkor leugrott a válladról és előttük ért földet, újra a nagyobbik alakjában. A banditák nyeltek egyet, majd elfordultak.
- Hát, ha úgy sem értek nekünk semmit, akkor minek vesződjünk veletek tovább. Akira, éhes vagy még? - kérdezi Tira.
Az állat elégedetten felmordul, jelezve hogy még éhes.
- Na jó, mindent elmondok amit tudni szeretne a kis csaj! - szólal meg újra, ezúttal rémülten.
- Egy férfi bízott meg minket, aki jelenleg is a házban tartózkodik. Egy ládikót kellett volna megszereznünk amiben egy nagyon értékes izé van. Nem tudjuk, hogy mi az, csak annyit mondott, hogy kell neki valamilyen szertartáshoz, vagy mihez. Mi megtámadtuk a kereskedőket és minden mozgathatót elvittünk, amit csak lehetett. Csak hát azok a barmok nem figyeltek a nyomaikra, minket pedig hátra küldtek hogy félre vezessük az érkező shinobikat! Sajnos ezt csak félig tudtok megoldani, mivel ti már itt vagytok
- Nagyon érdekes történet. Ezek szerint nem várható olyan hamar az erősítés. Yuki, te itt maradsz és figyelsz rájuk, amíg vissza érek. Akira veled marad, nehogy megtámadjanak újra.
Ekkor a kunoichi megalkot néhány kézpecsétet, majd aktivál egy technikát, amitől a rablók elalszanak.
- Ekkora pancsereket. Annyi eszük sem volt, hogy kiabáljanak. Akkor még nehéz helyzetbe is kerülhettünk volna. Na mindegy, várj meg, hamarosan jövök! - ekkor a nő elszalad, te pedig hátra maradsz Akira-val.

Kép Akira-ról:
http://browse.deviantart.com/?q=kirara&order=9&offset=24#/d1irdfo

//A hiányzásokba írtam hogy már nem leszek annyira aktív, azért ezt a kalandot még befejezem veled.//
Vissza az elejére Go down
Shittsui Rangai

Shittsui Rangai


Hozzászólások száma : 27
Join date : 2010. Jun. 04.
Age : 27
Tartózkodási hely : Fű ország felé

Városon kívül: Erdő - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 14 Icon_minitimeVas. Jún. 20, 2010 6:33 pm

Szerencsére az őrök elhidték a kis mesém, tehát folytattam utam az öregemberhez. Néhány perc után azonban egy ninja jelent meg előttem. A levelet követelte, de inkább az lepett meg, hogy tudta a levél feladóját és azt, hogy nálam van. Egyike lehet azon családtagoknak, akikről a lány beszélt. Nem hittem volna, hogy egy olyan aranyos kislánynak ilyen családtagjai vannak. De mindegy, a levélről ne is álmodjon. A menekülést nem sokáíg bírnám,leszámítva, azt is, hogy azzal a nagyapó életét is veszélyeztetném. Harcolni, se muszály vele, inkább cselhez
folyamodom- gondoltam magamban. Egy pillanat múlva, egy terv jutott eszembe. Eljátszom, hogy megijedtem,majd mikor a levelet akaram átnyújtani, ő is bizonyosan nyúlni fog érte, akkor a jobb kezembe helyezett törrel elvágom az egyik ütőerét. Azután a vérveszteség miatt nem lesz ereje követni. Tehát a tervhez híven így feleltem:
"Kérem ne bántson! Itt a lánytól kapott levél, vigye csak ne érjen bántódásom!"- feleltem, közben még egy kis műsírást is előadtam. Utána a nyújtott kezemben lévő levéllel, a ninja felé közeledtem. Csak vegye be- gondoltam magamban.
Vissza az elejére Go down
Uchiha Madara

Uchiha Madara


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2010. May. 05.

Városon kívül: Erdő - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 14 Icon_minitimeVas. Jún. 20, 2010 7:02 pm

//Rangai//

Ranga egy nem rossz tervet eszelt ki, de elég átlátszó, és a színészetben sem a legjobb ember, de amikor előadta magát, a Ninja hátrébb ugrott, és így szólt Rangaihoz:
- Jólvan semmi bajod nem lesz, de ide azzal a levéllel, dobd ide hozzám, és én felveszem, és még valami a lány adott neked pénzt is, ha kedves az életed azt is vissza adod, mert ha nem, akkor gyors halálod lesz, és azt nem hinném, hogy akarod.
Majd várta, hogy dobd neki a pénzt, és közben egy Kardot vett elő, hátha harcba folyamodnak az indulatok, reméljük a kis Ninja túléli ezt a kis kalandot, vagy csúnya vége lesz? Ez csak Rangaion áll
Vissza az elejére Go down
Shittsui Rangai

Shittsui Rangai


Hozzászólások száma : 27
Join date : 2010. Jun. 04.
Age : 27
Tartózkodási hely : Fű ország felé

Városon kívül: Erdő - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 14 Icon_minitimeVas. Jún. 20, 2010 7:40 pm

Úgy látom nem kezdő már, tehát valamit gyorsan ki kellene találnom mielőtt újból felszólít és megtámad. Akkor egy újabb terv jutott eszembe.
Mi lenne ha a hátam mögött a levelet kicsrélném egy papírbombára, és amikor kinyitná a borítékot egy nagy meglepetésben lenne része. Akkor odakiáltottam neki: "Itt a levél, csak a pénzt had tartsam meg"- azzal odadobtam neki a hamis levelet. Remélem elenged, és később nyitja ki a borítékot, vagy felőlem most is kinyithatja, de akkor remélem belehal a robbanásba. Ha egyik se jön be akkor nem lesz más választásom, mint
megküzdeni vele. De hosszú még az út és egy sebesülés csak lassítana. A jövőt fürkészve, a tőröm szorítottam a markomba. Vártam mi lesz
ez után. Mindenesetre a pénzt semilyen módon nem fogom átadni neki, az biztos. Akkor arra gondoltam, hogy milyen szomorú lesz majd a lány,
ha megtudja, hogy az utolsó szeretettel írt sorok, nem jutottak el a haldokló dédapjához. Hogy az öreg az ő búcsúja nélkül távozott el. Abban
a pillanatban egy különös erő járta át a testem, amitől úgy éreztem bármi fog történni, én leszek az aki életben marad, majd ha felszáll a por.
Tehát vártam a fejleményeket.


A hozzászólást Shittsui Rangai összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jún. 20, 2010 9:06 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Mienai Koroshija

Mienai Koroshija


Hozzászólások száma : 71
Join date : 2010. Apr. 05.

Városon kívül: Erdő - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 14 Icon_minitimeVas. Jún. 20, 2010 8:28 pm

Iki sokáig gondolkozott mire a szemei Mienaion akadtak meg és őt jelölte ki a második személynek aki vele megy és eltereli az ellenfél figyelmét.
~ Jobb már nem is lehetne. Semmi kedvem sincs öngyilkos lenni.
- Ha nincs más lehetőség...
Nagyot sóhajtott, majd követte Ikit. Egy nő sikolya hallatszik a távolból. Iki egyből előrántotta a kardját és támadásba lendült. Mienai bokorban várt míg teljesen marára vonja a figyelmét. Amikor már mindenki Ikire figyelt támadásba lendült. Egy kunait dob a közelebb lévő ellenfél felé, majd Ő is kilép a csatamezőre.
Vissza az elejére Go down
Yamada Yuki
Genin
Genin
Yamada Yuki


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2010. Mar. 21.

Városon kívül: Erdő - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 14 Icon_minitimeHétf. Jún. 21, 2010 12:27 pm

//Zabuza//

Nyugodtan várta végig a rövid győzködést, közben körbe is nézett maga körül. Tira vallatási módszere egy értelműen jobban sikerült mint az ő egyszerű kérdése.
- Szertartás? - suttogta kíváncsian a beszámoló hallatán és törni kezdte a fejét
Tehát az egész eset azért történt hogy egy ládát meg szerezzenek, viszont azt még nem sikerült kideríteni mi is van pontosan benne
- Értettem - biccentett Tira szavaira és amikor ismét eltűnt utána nézett, aztán Akirára. Nem volt biztos abban hogy igazat mondtak, de ha komolyan vették a fenyegetést akkor viszont miért hazudtak volna? Talán azért mert az erősítés még sincsen olyan messze
- Azért legyünk mi is óvatosak - mondta halkan Akirának, leguggolt és fülelni kezdett

//rendben igyekszek gyorsítani a tempómon//
Vissza az elejére Go down
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

Városon kívül: Erdő - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 14 Icon_minitimeHétf. Jún. 21, 2010 3:01 pm

/Yuki/

Nagyon lassan teltek a percek. Akira újra rád mászott és azt szerette volna ha kényezteted. A foglyaid a földön fekszenek és alszanak, valószínűleg nem lesz több probléma velük.
Nem tudod mennyi idő telt már el Tira távozása óta, de hirtelen észre veszed hogy egy nő közelíti meg a házat. A kezében egy nagyon érdekes kés féleséget látsz, a bal lábán pedig egy kunai tartót. Valószínűleg egy újabb shinobi, de nem viseli egyik rejtett falu fejpántját sem.
Elsétál egészen az ajtóig, majd csak úgy eltűnik és melletted jelenik meg.
- Te vagy Yamada Yuki? - kérdezi tőled.
Akira szinte azonnal oda ugrik hozzá, ezúttal újra a nagyobbik alakjában. Viszont nem bántja, teljesen barátságosan viselkedik vele.
- Milyen régen láttalak Akira, hogy érzed magad? - simogatja meg a nagymacska fejét.

Kép a nőről:
http://koei-warrior.deviantart.com/art/Kunoichi-142762267?q=1&qo=1
Vissza az elejére Go down
Uchiha Madara

Uchiha Madara


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2010. May. 05.

Városon kívül: Erdő - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 14 Icon_minitimeHétf. Jún. 21, 2010 6:36 pm

//Kaland//


Jasami megpróbálta a Chakrájával a láncokat elszakítani, de sikertelen volt, ugyanis ehhez egy kicsit erősebnek kellene lennie. Majd újra megpróbál valami hasonló cselekményt, de az se sikerült neki, csak felesleges Chakra pazarlás volt.
Haruka egyszerű reakciót mutatott a Nijanák, majd észrevette, hogy Onkei harcolni fog, és figyelmesen nézte az eseményeket.
Iramin láthatóan tanult a az előbbi eseményből és inkább csendben maradt, majd várta, hogy jöjjön egy felmentő sereg, és nem kell itt szenvedniük.
Mei látta, hogy Haruka hogy szenved, majd odaszólt annak a Ninjának, aki a sérülést okozta Harukának. A Ninja csak nézett, majd odament Meihez, és így szólt:
- Igen szeretek védteleneket bántani, és most ezét bántalak téged is, én a helyedben csendbe maradtam volna.
Ezt követően megint előkapta a Kunait, és Meinek a vállába állította, és egy kicsit meg is mozgatta, hogy jobban fájjon neki, majd kihúzta a vállából, és nevetett egyet, és visszament a helyére, majd figyelte a küzdelmet.

//Onke//

Onkei megpróbálta a táskáját vissza szerezni, de nem tudta, mert intettek neki, hogy ha megpróbálja, akkor valaki meghal. Ez után felkészült a nagy harcra, bemelegített, majd várta a saját karácsonyát (halálát).
Amikor elkezdték, akkor idézett négy klónt, de amikor ütni akart, hirtelen eltűnt a szeme elől, és abba maradt a támadása, majd Onkei körbe nézett, de sehol se látta a Ninját. Egy pillanat után Onkei azt látta, hogy a Klónok eltűnnek, és a háta mögött egy Kunai van, ami óvatosan megböki, hogy érezze, már vesztett volna, és ezt követően a Ninja megszólalt:
- Remélem, nem csak ennyit tudsz, mert ha igen akkor gyors halálod lesz, de adok neked még egy esélyt, hátha jobb leszel.
Majd vissza állt a helyére, és intett egyet, hogy kezdheti újra a támadást.

//Innentől közös//

Iki és Mienai elindultak, majd hallották ők is sikolyt, és Iki kivonta a kardját, majd egyre gyorsabban rohantak a többiek felé. Amikor odaértek, akkor azt látták, hogy Onkei, és a Ninja egymással szemben állnak, majd Iki elenged két Kunait, amit két másik Kunai fog meg, és a másik Ninja terem előttük, ekkor Mienai is Kunait dob felé, de azt kikerüli, és a Ninja így szól:
- Jólva majd én foglalkozom veletek!
Majd előránt egy Kardot, majd egy jutsut enged szabadjára: Kamaitachi no Jutsu (Metsző Tornádó) reméljük ki tudja kerülni Iki és Mienai ezt a támadást....
Eközben Hanako a Kakuremino no Jutsu (Láthatatlanság Köpenye Technika) segítségével megtudta közelíteni Harukát, és meglazította a láncokat, és Haruka kitudott szabadulni, de ezt észre vette az a Ninja(Ninja1), aki Onkei-jel harcolt, és mire elindult volna Hanako a többieket kiszabadítani, de addigra a Ninja1 a támadásba lendült.
Onekeien Kihon-teki na Chikyu no Kobushi [Kőököl] technikát alkalmazta, ami egy hatalmas ütést mért rá, ugyanis erre a támadásra nem számított, és ennek következtében a földre került. Amikor megpróbált felkelni, akkor nehézkesen ment neki, mert alig kapott levegőt, de reméljük gyorsan kitalál valamit.
A Ninja Doton: Ganban Kyū (Kőágy Koporsó) segítségével Hanakot bezárja egy kő börtönbe, az hogy hogyan fog kiszabadulni, az már a csapattársain áll, ugyanis ezt csak kívülről lehet megsemmisíteni.
Takeshi eközben kiszabadult, mert nem figyeltek rá, és így ha ügyes, akkor egy jó támadással egy Ninját le is foglalhat, de minden rajta áll.


A hozzászólást Uchiha Madara összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jún. 23, 2010 10:39 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Uchiha Madara

Uchiha Madara


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2010. May. 05.

Városon kívül: Erdő - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 14 Icon_minitimeHétf. Jún. 21, 2010 7:05 pm

//Rangai//

Rangai eszelős terve bejött, és a Ninja elvette a borítékot, majd így szólt:
- Nem a pénzt is kérem, már mondtam, hogy akkor nem hagylak életben, mert azért a pénzért nem dolgoztál meg te kis vakarcs, remélem megértetted!
Majd a levelet akarja kinyitni, de meglátta, hogy nem a levél van benne, ezért gyorsan eldobta, és a levél a levegőben felrobbant. Amikor a Ninja látta, hogy mi történt, akkor Rangaira nézett, és megint megszólalt:
- Most már nincs kegyelem, te meg akartál ölni, de én meg is foglak ölni te kis féreg, remélem elbúcsúztál minden rokonodtól!!
Ezután elővett két Kunai-t és ráerősített egy-egy robbanó cetlit, majd Rangai felé hajította, reméljük a kis Ninja kikerüli a támadást, és gyorsan végez a Ninjával.
Vissza az elejére Go down
Shittsui Rangai

Shittsui Rangai


Hozzászólások száma : 27
Join date : 2010. Jun. 04.
Age : 27
Tartózkodási hely : Fű ország felé

Városon kívül: Erdő - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 14 Icon_minitimeHétf. Jún. 21, 2010 7:55 pm

Tervem sajnos nem jött be, tehát most már elkerülhetetlen a harc. A ninja észrevette a csapdát, és a levél a levegőben robbant. A ninja megelégelte a trükkjeim, és eléggé bepöccent. Egy robbanócetlivel ellátott kunait dobott felém. A kunai
elég gyorsan közeledett és nem tudtam mit tegyek. Egyszer csak egy shurikent dobtam a kunai felé, ami levágta a cetlit és a kunai márt könnyű volt elkerülni. A cetli robbanásakor porfelhő támadt. Ezt ki kell használnom- gondoltam. Egy közeli fa lombjában, rugalmas kötélre feszített kunaiokat helyeztem el, amik ha elvágják a kötelet nyílhegyesen fognak szállni a beállított cél felé. Utána egy fa ágához felerősítettem a drótot, majd egy hurkot kötöttem rá, így ha valaki belelép,
azt ha drót fellógatja, így foglyul is ejti. Utána visszatértem a harcmezőre és a tőröm markoltam meg. A földön egy lehántolt fakérget fedeztem fel. Az jó lesz a dobófegyverek elkerülésére- gondoltam. Tehát a bal kezemben lévő tőrrel és a pajzsként használt kéreggel a jobb kezemben a támadó felé futottam. Mivel a por még nem szállt le, a meglepetésre is esélyem volt.


A hozzászólást Shittsui Rangai összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jún. 22, 2010 11:52 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Városon kívül: Erdő - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 14 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Városon kívül: Erdő
Vissza az elejére 
14 / 15 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next
 Similar topics
-
» Városon kívül: Erdő
» Városon kívül: Sivatag
» Városon kívül: Hegység

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Naruto szerepjáték :: Játékzóna :: Tűz országa-
Ugrás: