Naruto szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto szerepjáték

Egy új ellenség, egy új szervezet. Vajon képesek leszünk megállítani őket??
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Városon kívül: Hegység

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Kaguya Kimimaro
Admin
Admin
Kaguya Kimimaro


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2010. Jan. 20.

Városon kívül: Hegység Empty
TémanyitásTárgy: Városon kívül: Hegység   Városon kívül: Hegység Icon_minitimeHétf. Ápr. 05, 2010 12:45 pm

Iwagakurén kívül található, hatalmas hegység.
Vissza az elejére Go down
Ichirouta Bake

Ichirouta Bake


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2010. May. 04.
Age : 31
Tartózkodási hely : Iwagakure

Városon kívül: Hegység Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Hegység   Városon kívül: Hegység Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 12:52 pm

A sensei minden sebemet meggyógyította majd elindultunk egy hegység felé. Sétáltunk a hegy felé, a nap nagyon sütött és egy kis szellő is átjárta a testem. Nem voltak sok fák, erdők is csak kicsik és kevesek.
- Sensei! Álljunk meg egy kicsit, had igyak egy kis vizet!
Ezzel előkaptam a kulacsom és ittam egy kicsit, majd folytattuk utunkat a hegység felé. A hegynek a tetején hó van, de szerintem odáig nem megyünk fel.
- Sensei! Felmegyünk a hegynek a tetejére? Ahol hó van?
Vissza az elejére Go down
Darker D. Kazu
Admin
Admin
Darker D. Kazu


Hozzászólások száma : 178
Join date : 2010. Jan. 08.

Városon kívül: Hegység Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Hegység   Városon kívül: Hegység Icon_minitimeVas. Május 16, 2010 1:37 pm

Mivel kicsit szomjas lett ezért meg kellet állnunk egy kicsit pihenni. Miután végzett feltett egy kérdést amire én válaszoltam.
- Minden lehetséges. Lehet, hogy az edzés miatt fel fogunk menni, de az is lehet, hogy nem. Ez leginkább attól függ, hogy mennyire leszel jó és gyors.
A válaszadás közben elértünk a hegységhez. Ezután elmondtam, hogy mi lesz a feladata.
- Most nagyon figyelj rám. Meg kell tanulnod a chakra kontrollt nagyobb szinten mint amit az akadémián tanítottak. Szóval chakrát kell vezetned a talpadba és fel kell másznod ezen a hegyen az első fennsíkig. Ajánlom óvatos légy mert ha túl keveset vezetsz a talpadba leesel ha meg sokat akkor megtörik alattad a szikla és szintén leesel.
A magyarázás után megmutattam neki, hogy is működik. Gyorsan felrohantam majd vissza. Csak, hogy lássa, hogy ez lehetséges.

//15 sor /
Vissza az elejére Go down
https://warofthenaruto.hungarianforum.com
Ichirouta Bake

Ichirouta Bake


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2010. May. 04.
Age : 31
Tartózkodási hely : Iwagakure

Városon kívül: Hegység Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Hegység   Városon kívül: Hegység Icon_minitimeVas. Május 16, 2010 3:23 pm

A sensei azt a feladatot adta, hogy vezessek a talpamba chakrát, és menjek fel az első fennsíkig. Koncentráltam majd megpróbálkoztam: 7m tudtam felfele haladni, majd leestem. Megpróbáltam kicsit több chakrávál, ám a szikla megrepett alattam és ismét csak lezuhantam. ~ Valahogy úgy kéne, hogy pont jó legyen.~ Hmm.. Semmi sem jut az eszembe. Ismételten megpróbáltam felmenni, semmi eredménnyel. ~ Valahogy rákéne jönni, hogy hogyan tudnám pont beállítani a chakrámat.~ Még csak 9 méter van meg a kb. 50 méterből. Ez nehéz lesz, de megkell oldanom, hiszen még egy küldetés is vár rám. A táskámhoz oda mentem, és lehúztam a kulacsom ismételten. Egy kicsit poros vagyok már, na még egyszer, most már sikerült elérnem 12 métert, de nagyot estem ismét. Minél magasabbra megyek annál nagyobbat esek. Nem lesz ez így jó. Már négszer próbálkoztam, 3 túl keveset, egyszer túl sokat vezettem a talpamba. Már kezd égni a talpam, és a betegségem is kezdett hátráltatni, pedig még sokat kell gyakorolnom, ismét egy neki futás, már 16 méter-ig sikerült, de leestem ismét. Már kezdtem ráérezni a dologra, ekkor elkezdtedt vérezni az orrom. Gyorsan a táskámhoz rohantam, és elővettem egy rongyot majd bekötöttem az orromat. Egy kicsit pihentem majd újra meg újra próbálkoztam. Már a huszonkilencedik méternél járok! Nincs megállás, sorba sorba sorba rohangáltam az első fennsíkra. Már a negyvenedik méterig is felmentem, mikor sok volt a chakra, és bumm. Lezuhantam, és a lábam megsérült, ahogy sokat futottam nem vettem észre, hogy az egyik kunai-nak a hegye kilógott, és beleesett a lábam a hegyébe. Nem vérzett annyira, de ahoz elég volt, hogy lelassítson. Most nem bírtam felmenni csak 37 méter-ig de nagyon szenvedtem eközben is, és már a chakrám fogytán volt. ~ A következő futásnál, mindent bele kell adnom. ~ Ekkor a fátol kicsit hátrébb léptem, és iszonyú tempóval nekifutottam, az első 4 métert chakra nélkül utána folyamatosan vezettem a talpamba. Már a huszonhetedik méter jön. Éreztem, hogy a chakrámból nagyon kevés maradt, de már a negyvenhetedik méternél járok, és sikerült, de már szinte chakrám sem maradt, és a fennsík tetején eszméletemet vesztettem, és 2 kunai a földre repült.
Vissza az elejére Go down
Darker D. Kazu
Admin
Admin
Darker D. Kazu


Hozzászólások száma : 178
Join date : 2010. Jan. 08.

Városon kívül: Hegység Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Hegység   Városon kívül: Hegység Icon_minitimeCsüt. Május 20, 2010 6:28 pm

Miután sikerült felmenned a fennsíkra elájultál. Pár óra múlva újra eszméletednél voltál majd odamentél a senseiedhez aki éppen olvasott. A mestered megfordult és eltette a mangát azután elkezdett neked egy kisebb beszédet tartani.
- Most, hogy végre újra itt vagy és remélhetőleg a chakrád is feltöltődött jöhet a következő edzés. Előtte még meg kell csinálnom a helyszínt úgy, hogy várnod kell egy kicsit.
Ezután elmutogat pár kézjelet és használja a Doton: Retsudo tenshō (Föld Elem: Hasított Tenyérkanyar) amivel csinált egy hatalmas lyukat a fennsíkon. Ezután újabb kézjeleket elmutogatva használta a Mizu kurie-shon (Víz Alkotás) és feltöltötte az előbb kreált lyukat.
- Itt fogunk edzeni. Mint már mondtam magas szintre fogjuk felfejleszteni a chakra kontrollodat. Ehhez az kell, hogy a vízen tudj járni és máris tökéletes szinten lesz az irányításod. Ez más lesz egy kicsivel mint a falra mászás. Mivel a víz hullámzik így folyamatosan változtatnod kell a kiáramoltatott chakra mennyiséget. Tehát sokkalta nehezebb dolgod lesz. Na láss neki és haladjunk tovább az edzéssel mert ha lassú leszel még éjszaka is edzeni fogunk és vacsorát se fogsz kapni.
Ezután megint elővette a mangáját és folytatta ott ahol abbahagyta.

// A falra való felmászásra kapsz 15 CHP-t//
Vissza az elejére Go down
https://warofthenaruto.hungarianforum.com
Ichirouta Bake

Ichirouta Bake


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2010. May. 04.
Age : 31
Tartózkodási hely : Iwagakure

Városon kívül: Hegység Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Hegység   Városon kívül: Hegység Icon_minitimeSzomb. Május 22, 2010 1:26 pm

Sensei a vizenjárást adta feladatul. Már meg is probálkoztam vele, de nem jártam sikerrel, belezuhantam a vízbe. Ez jó nehéz feladat lesz számomra, főleg, hogy ha estére nem tanulom meg, nem kapok vacsorát. Egy kicsit több chakrával próbálkozok mint az imént, hátha így sikerül, viszont a hullámokkal is számolni kell. Már most sikerült 5 másodpercig megmaradom, ha így folytatom, talán már most kész leszek vele! Megpróbálom egy kicsit kevesebbel, így azonban abban a pillanatban beleestem a vízbe. Csurom víz vagyok.. ehh mekkora szívás, mi lesz ha megfázok? De azért remélem, hogy semmi bajom sem lesz. ~ Mennyi chakrát kéne használni? Igazából gőzöm sincs. ~ Hajdann mikor az akadémiába jártam, soha sem tanulnuk ilyen komoly chakra kontrolt. Vízenjárás? Álmaimban sem gondoltam volna, hogy van ilyen, nem, hogy megtanulni. Na még egyszer, hátha sikerül! Chakra megvolt, de egy jövő hullám felborított, és bele a vízbe! Hát igen, mondta sensei, hogy a hullámokkal is vigyázni kell. A chakra kontrol nehéz, de egy idő után belejön az ember. Már látom magam ellőt, hogy tökéletesen elsajátítom a saját chakrám kontrolálását, és sikeresen adom le ezt a küldetést. Vajon mit szól a Tscuchikage? Majd kiderül. Most azonban a kapott feladatomra kéne koncentrálni. Na, megint megpróbálkozom. A hullámoknál szépen, gyengéden, már lassacskán megy is, csak megtartani nehéz. A megtartását gyakorolom, és talán estére kész is leszek. Elmegyek inni, egy kicsit feltöltődni a hátizsákomhoz, közben folyamatosan azon gondolkodok, hogyan tudnék minél tovább megmaradni a vizen. Már egy kicsit fáradt is vagyok, de keményen kell edzenem, hogy estére kész legyek. Vissza is megyek gyakorolni, nehogy elkéssek. Több chakraval, és erősebb kontrollal próbálkozok, és a hullámokra odafigyelek. ~ De várjunk! leveszem a cípőm. ~ Cipő nélkül, mindjárt könnyebben ment. Már egészen sok ideig sikerült megmaradnom, és nagyon jó érzés a vizen járni és állni. Később ugráltam, úgy is megmaradtam. Egyre jobban éreztem a "vizet", ez a feladat nem jelentett túlságosan nagy akadájt, számomra. Azthittem egy kicsivel nehezebb lesz ennél, na de mind egy, ajándék lónak, ne nézd a fogát. A sensei mind eközben, folyamatosan csak a mangáját olvasta. Nem is nagyon figyelt oda rám, hogy mit alkottam. Egyre jobban kezdtem kíváncsiskodni, hogy vajon mit olvashat. Végül megkérdeztem:
- Sensei! Mit olvas? Kiváncsi vagyok. És mellesleg készen lettem a feladatommal, megtanultam a vízenjárni.
Majd kíváncsian vártam mit fog szólni a sensei-em
.
Vissza az elejére Go down
Darker D. Kazu
Admin
Admin
Darker D. Kazu


Hozzászólások száma : 178
Join date : 2010. Jan. 08.

Városon kívül: Hegység Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Hegység   Városon kívül: Hegység Icon_minitimeSzomb. Május 22, 2010 3:25 pm

Pár csobbanás hallatszott ami megzavarta a manga olvasásban a kis genin Sensei-ét.
Végül mikor már a nap is lemenőben volt hallotta a tanítványa szavait.
- Ügyes vagy. Most már olyan szinten tudod kontrollálni a chakrádat, hogy nyugodtan taníthatok neked jutsukat. A kérdésedre pedig a válasz. Egy jó kis akcióban és erotikában gazdag mangát olvasok szóval nem fogom a kezedbe adni nehogy összekend minden félével. Remélem tudod mire gondoltam mert nem fogom részletezni. Elég volt mára az edzés. Keress valami kaját nekem és magadnak itt a hegyen. Ha nem sikerül találnod akkor csak én eszek mert én könnyedén tudok szerezni és te nem kapsz. Most pedig indulj és siess mert éhen halok.
Ezután eltette az olvasnivalót és elment fát szerezni. Utána megrakta a tüzet és leült mellé várva, hogy mit fogsz neki hozni ennivalót.

//Megint csak 15 CHP//
Vissza az elejére Go down
https://warofthenaruto.hungarianforum.com
Ichirouta Bake

Ichirouta Bake


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2010. May. 04.
Age : 31
Tartózkodási hely : Iwagakure

Városon kívül: Hegység Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Hegység   Városon kívül: Hegység Icon_minitimeVas. Május 23, 2010 10:15 pm

~ Nekem kell kaját szednem mekkora .. ~ Ezeken gondolkodtam, miközben az erdőben élelmet keresek. Egy tónak a partjához kerültem, és azon töprengek, hogy hogyan tudnék halat fogni. Használtam a legújabb technikámat, a vízenjárást, és segítségével, kunaiokat dobtam a vízbe, és fogtam 5 közepes méretű halat. ~ Meg is van a vacsora. ~ Majd eggyet korgott a gyomra. ~ Rohanok vissza, mert éhen halok. ~ Merre is jöttem a tóhoz? ~ Majd nagyon nehezen de megtaláltam, a vissza vezető utat. Már egészen sötét volt, amikor visszaértem, de visszaértem.
- Sensei! Meghoztam az ételt! 5 közepes méretű halat szereztem, a vízenjárás technikámmal!
Vissza az elejére Go down
Darker D. Kazu
Admin
Admin
Darker D. Kazu


Hozzászólások száma : 178
Join date : 2010. Jan. 08.

Városon kívül: Hegység Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Hegység   Városon kívül: Hegység Icon_minitimeHétf. Május 24, 2010 11:33 am

- Végre megérkeztél a kajával. Mi tartott neked eddig? Ennyi idő alatt már rég megettem volna mindet. Na de mindegy a lényeg, hogy itt a vacsora és végre lehet enni. Mint látod a tüzet én már megraktam szóval húzd nyársra a halakat és tegyük végre oda őket.
Ezután egy hangos gyomorkorgást hallasz ami a senseiedtől érkezett. Látszott rajta, hogy már nagyon éhes ezért amilyen gyorsan csak tudtad megfőzted a halakat. A vacsora után lepihentél aludni egészen másnapig. Arra ébredtél fel, hogy nincsen meg a ruhád mert Nami elvette tőled. Meg kell találnod ha nem meztelen akarod folytatni a küldetést (megemlítem, hogy a mestered lány). A ruhádat megtalálod Nami senseinél aki valahol a hegységben találod meg.


//Halászat 10 CHP//
Vissza az elejére Go down
https://warofthenaruto.hungarianforum.com
Ichirouta Bake

Ichirouta Bake


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2010. May. 04.
Age : 31
Tartózkodási hely : Iwagakure

Városon kívül: Hegység Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Hegység   Városon kívül: Hegység Icon_minitimePént. Május 28, 2010 11:31 pm

Rögvest indultam a hegyekbe, a ruhámért a sensei-em után. Mivel erre rengeteg hegy van, ezért valószínű, nem lesz könnyű dolgom. A sziklákon ugráltam, de még csak nyomát sem láttam a mesteremnek. Mivel volt nálam pár cérna, ezért levelekből egy szoknya félét csináltam magamnak, hogy ne legyek teljesen pucér. Ahogy egyre jobban mentem, kezdtem hallani a sensei lépteit. Rágyórsítottam, és egyre jobban kezdtem hallani. Viszont, azért még mindíg messze volt. Hirtelen az árnyak között megláttam a senseiem, és a ruháimat követeltem:
- Sensei, kérem a ruhámat! - majd vártam mit reagál.
Vissza az elejére Go down
Darker D. Kazu
Admin
Admin
Darker D. Kazu


Hozzászólások száma : 178
Join date : 2010. Jan. 08.

Városon kívül: Hegység Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Hegység   Városon kívül: Hegység Icon_minitimeVas. Jún. 13, 2010 11:16 am

Torok szakadtából elkezdett nevetni mikor meglátta, hogy milyen kis ruhaféleséget csináltál magadnak.
- Baromira röhejesen nézel ki ebben az izében de mivel egy jót nevettem ezért visszakapod a ruhádat ha átmersz előttem öltözni.
Mondta majd kinyújtotta a nyelvét egy kis perverz mosollyal követve. MIután átöltözöl elindultok tovább felfelé a hegyen.
- Chakrát nem használhatsz a mászáshoz, hogy egy kicsit erősödj habár csak ennyitől nem fogsz erősödni. A következő fennsíkon foglak várni, hogy tanítsak neked jutsut. Majd miután a mai nap tanulsz két jutsut, reményeim szerint, elindulunk folytatni a küldetésünket.
Vissza az elejére Go down
https://warofthenaruto.hungarianforum.com
Ichirouta Bake

Ichirouta Bake


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2010. May. 04.
Age : 31
Tartózkodási hely : Iwagakure

Városon kívül: Hegység Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Hegység   Városon kívül: Hegység Icon_minitimeVas. Jún. 13, 2010 3:26 pm

Egyre magasabbra megyünk, de most nem használhatok chakrát a mászáshoz. Nem lesz olyan nehéz, mivel nem annyira meredek. Neki is láttam ehhez a kis túrához. Addig a fennsíkig nincs sok hátra, percek alattmegteszem. *Azzal el is kezdtem mászni.* Pillanatok alatt megvolt a fele, jöhet a másik része is. A fennsíkra felérve, egyből megláttam a sensei-t, és mondtam:
- Jöhetnek azok a jutsuk! Készen állok szétrúgni a hátsóit, az ellenségeimnek!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Városon kívül: Hegység Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Hegység   Városon kívül: Hegység Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Városon kívül: Hegység
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Naruto szerepjáték :: Játékzóna :: Föld országa-
Ugrás: