Naruto szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto szerepjáték

Egy új ellenség, egy új szervezet. Vajon képesek leszünk megállítani őket??
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Városon kívül: Erdő

Go down 
+17
Uchiha Madara
Jakoutso Iramin
Katsu Inozuke
Takeshi Muugen
Hiryuu Iki
Mienai Koroshija
Arata Mei
Yamada Yuki
Jasami Orimune
Onkei
Taiki Touya
Shikamaru Nara
Gouda Kisame
Momochi Zabuza
Hanako
Tsubame Haruka
Kaguya Kimimaro
21 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next
SzerzőÜzenet
Uchiha Madara

Uchiha Madara


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2010. May. 05.

Városon kívül: Erdő - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 13 Icon_minitimePént. Május 28, 2010 2:52 pm

Hanako már a végét járta, és alig látott valami, de Chuuko meggyógyította, és mindjárt jobban lett. Ezután Hanako előállt egy tervvel, ami arról szól, hogy valaki lemarad, hogy meglepetésszerűen tudjon majd támadni az ellenségre, mert így semmi esélyük sem lenne.
Ez egy jó javaslat volt,de Iki amikor kimászott a földből, akkor legszívesebben megölt volna mindenkit, de sikerül féken tartania magát, majd ismét egy felderítőt küldött előre, aki Hanako lett. A feladata nagyon egyszerű, csak nézzen körül, hogy mi van a többiekkel, és jusson vissza, természetesen úgy, hogy ne vegyék észre, mert lehet, hogy megint egy kellemetlen meglepetésben lenne részük.
Eközben Iki rossz hajlamait kiélve levágta Ninja3 fejét, mert szerinte jó lesz még valami(Biztos nem húslevesbe akarja rakni xD)
Mielőtt Hanako elindult volna Mienai tiltakozni kezdett, hogy miért nem együtt mennek, ami jogos kérdés volt. De lehet, hogy most jobb lenne, ha Hanako egyedül menne, de ez már rajta áll……
Katsu mint mindig meghúzta magát, és azon gondolkozott, hogy milyen Ninja lesz így belőle, ha nem sikerül neki semmi, de ez érthető, hogy nem sikerült neki a támadása, mert aki, az ellenfele volt az egy Jounin volt, később, ha így folytatja, biztos nagy Ninja lesz belőle.

1-es csapat: Egy kis idő után mindenki felkelt, majd látták, hogy ki vannak feszítve egy fához, lánccal,(mindenki egy külön fához!) hogy véletlenül se tudjanak Jutsut használni, vagy valamilyen szinten együtt működni. Amikor már a Ninja1, ésNinja2 látta, hogy mindenki felébredt, akkor odament a Ninja1 Takeshihez, majd kérdésekkel bombázta:
- Kik vagytok valójában? És mi a célotok?
Eközben a Ninja2 Onkei-t faggatta:
- Mi a célotok? Ficsúr! Őszintén szólva nem vagy olyan erős mint ahogy azt elmondtad, vagy talán tévedek?
Amikor a Ninja1 választ kapott Takeshitől, akkor megvárta, hogy a társa befejezze a vallatás, majd így szólt mindenkihez:
- Nyugalom! A társaitok is mindjárt itt lesznek, ha a balga csapattársunk nem szúrt el semmit, végtére ő a leggyengébb köztünk!
Majd intett egyet a Ninja2-nek, hogy nézzen körül, amíg ő szemmel tartja a többieket.
Vissza az elejére Go down
Onkei
Genin
Genin
Onkei


Hozzászólások száma : 125
Join date : 2010. Feb. 25.
Age : 36

Városon kívül: Erdő - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 13 Icon_minitimePént. Május 28, 2010 3:52 pm

Mikor a szabadulási kísérletem láttam hogy eredményes akkorát ordítottam hogy már az felért volna egy szabadulási technika erejével. " HOGY A FRANC ESSEN BELE! MIÉRT NEM SIKERÜL MOSTANSÁG SEMMI?! " ahogy magamat morzsoltam az álomvilágban már szinte a könnyeimmel küszködve, egyszerre minden ismét homályosodni kezdett, majd változott a szín és egy fának láncolva tértem magamhoz az egyik hangninjával a pofámban. Látszólag mindannyian meg voltunk láncolva, elválasztva egymástól, a pecsétalkotásokról nem is beszélve. Eközben Ninja2 próbált faggatni és az erőmet ócsárolta." Ennyi baklövés elég volt mára!" gondoltam " Inkább meghúzom magam, még a végén kinyírnak amilyen szerencsesorozatom most van". Úgy döntöttem beszállok a kérdez felelekbe:
- Hééé!- vontam meg a vállam- Mindenkinek lehet rossz napja, nemigaz?! Hiszen csak ember vagyok! Hogy mi a célunk? Passz! Kinézel belőlem ezek után annyit, hogy megosztják velem a részleteket? Annyit mondtak: " Indulás van Otogakure be! " Én meg nem vagyok az a kérdezős típus! Mindig a megfelelő időben kaptam meg a megfelelő infókat! Így jobbnak láttam nem kérdezni! De gondolom nem hiszel nekem, ugye? Miért is hinnél? Hiszen egy jó ninja csupán magának hisz! Igazság szerint még a saját anyámnak sem hiszek! Főleg, hogy csak nevelőanyám! Történt is egyik nap hogy.....- és megindult a szóáradat ami nagy ritkaság nállam. Reményeim szerint elég sokáig tartom szóval, hogy amíg a többiek akikre nem figyelnek kitalálnak valamit.
Vissza az elejére Go down
Katsu Inozuke

Katsu Inozuke


Hozzászólások száma : 39
Join date : 2010. Apr. 03.
Age : 31

Városon kívül: Erdő - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 13 Icon_minitimePént. Május 28, 2010 4:44 pm

Mivel ment a vita, ezért elmélyedtem magamban. Hirtelen kipattant a fejemből egy ötlet. Megtörtem szokásos csöndemet és vázoltam a helyzetet.
- Hééé! Mi lenne, ha felvenné valaki a ninja alakját aki megtámadott? Ha a többiek is hasonló pácban vannak, mint mi, akkor legjobb lenne, ha nem nyílt támadással próbálkoznánk. Lehet, hogy az orgyilkolás a ködninják sajátja, de nekünk is kapóra jön. Ez élet halál harc! Véleményem szerint azt hiszik, hogy megöltek minket és a társuk tér vissza. Ekkor őket könnyedén megölheti, aki felveszi a ninja alakját. Ha gond adódna, a többiek is harcba bocsátkoznak, akik megbújnak valahol. A további részleteket ott is ki lehet találni, de sietnünk kell, mert nem tudjuk, hogy mi történt. -mondtam bőbeszédűen.
~Ha bele egyeznek, akkor már csak az a kérdés, hogy ki vállalja ezt?~
Vártam a többiek válaszát, hogy mit gondolnak az ötletről és kérdőn néztem feléjük.
Vissza az elejére Go down
Tsubame Haruka
Genin
Genin
Tsubame Haruka


Hozzászólások száma : 275
Join date : 2010. Mar. 15.

Városon kívül: Erdő - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 13 Icon_minitimePént. Május 28, 2010 5:47 pm

Mikor magához tért,rögtön feltűnt neki,hogy képtelen mozogni,mivel ki van láncolva egy fához. Kicsit ráncigálta,csak hogy biztos legyen benne,hogy nem fog magától kiszabadulni. Közben a két ninja Takeshit és Onkeit faggatták.
~Úgy néz ki,komoly bajban vagyunk...
Jobbnak látja inkább csendben maradni. Ha csak nem kezdik őt is faggatni. Végül az egyik ninja elmegy körül nézni. Végignéz a többieken,de láthatóan ők sincsenek jobb helyzetben.
~Csak a másik csapatra számíthatunk,ha csak nem tudunk valahogy kiszabadulni...De moccanni sem bírok...
Vissza az elejére Go down
Arata Mei

Arata Mei


Hozzászólások száma : 114
Join date : 2010. Apr. 04.
Tartózkodási hely : A Bingó könyven

Városon kívül: Erdő - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 13 Icon_minitimePént. Május 28, 2010 6:36 pm

Arra tér magához,hogy a két hangninja próbálja kikérdezni a társait. Mindeki egy-egy fához van láncolva.
~Még szerencse,hogy a másik csapat tudja,hogy megtámadtak. Talán időben ideérnek...vagy őket is elkapják.
Kicsit elkeseredik,mikor meghallja,hogy tudnak a másik csapatról. De Chuukoról úgy tűnik nem tudnak,benne még reménykedhetnek,ha a másik csapatot elkapják.
~Hogy fogunk bemenni a faluba,ha már itt a határon lefülelnek minket? Az egyiknek nagy a pofája,a másik meg elfelejtette levenni a fejántját...Jut is eszembe,azért még seggbe lesz rúgva...Csak szabaduljak el...
Lemondóan sóhajt,előbb meg kéne úszni ezt az egészet,hogy utána megfojthassa Jasamit. A wakazashija ott van a bokor mellett,ahol összeesett,a fegyveres táskája meg egy kupacban a többiekével.
Vissza az elejére Go down
Jasami Orimune
Genin
Genin
Jasami Orimune


Hozzászólások száma : 196
Join date : 2010. Feb. 28.
Tartózkodási hely : Gép előtt, vagy géptől távol

Városon kívül: Erdő - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 13 Icon_minitimePént. Május 28, 2010 9:11 pm

~Nem igaz... a francért nem figyeltem... De legalább eltalálhattam volna mielőtt elájulok.~Gondolkodtam álmomban amiből nem tudtam kitörni egészen mostanáig. Szép lassan kinyitottam a szemem. Éreztem a láncokat, de amikor megpróbáltam chakrát koncentrálni, hogy széttörjem észre vettem a többieket.~Nem, ez nem jó ötlet. Ha ki is szabadulok a többieket megölik~ Mikor elkezdték vallatni csöndben maradtam mikor pedig a másik azt mondta, hogy megnézi-e a másik csapatot ki találtam valamit ami talán bejöhet.
-Látjátok én mondtam, hogy valaki követ. És ők nem a társaink... Biztos egy Konohai csapat, lehet engem akarnak elfogni. Nemrég csaptam fel ehhez a csapathoz azért volt rajtam a fejpánt. Komolyan.-Próbáltam hihető hangnemet használni mint aki még félig Konohai, de el akar válni.~Remélem ezzel nem rontok a helyzeten... Legalább egyvalami sikerüljön ma.~Ha megkérdezték miért nem vettem le már adtam is a választ.-Két dolog. Egy mert családi örökség. Kettő mert ha elteszem és a motozásnál találtok rá akkor az még gyanúsabb. Gondolkozzatok ha ellenetek lennék, akkor nem vettem volna le, hogy álcázzam magam?
Vissza az elejére Go down
Hanako
Genin
Genin
Hanako


Hozzászólások száma : 238
Join date : 2010. Mar. 14.
Tartózkodási hely : Tűz országa

Városon kívül: Erdő - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 13 Icon_minitimeSzomb. Május 29, 2010 12:02 am

*Mér meg szokta, hogy nem figyelnek nagyon rá így nem csodálkozott, hogy tervére semmi választ nem kapott. Persze megint őt küldte Iki fel derítésre, de a társának ez nem tettszett.
-Ugyan ha mind egyszerre megyünk akkor megint bajba kerülünk. Ha egyedül megyek és meg tudok valamit akkor tudunk tervezni. Ha nem jövök vissza akkor tudjátok, hogy bajban vagyok ismét.
*Mondta Mienainak aztán meg lepődött, hogy Katsu meg szólalt.
-Ez egy jó terv, de én nem igazán tudtam meg figyelni így nem tudom le másolni. Bár most, hogy halott ez nem probléma csak vissza kell tenni a fejet addig míg le másolja valaki. De akkor sem ártana fel deríteni, hogy mi történik a másik csapatnál. Csak úgy nem rohanhat oda a társuk sem.
*Meg várom míg döntenek ha egyedül kell mennem akkor egyedül elindulok az egyes csapat felé, de a közelbe érve meg állok egy fa mögött.
-Kakuremino no Jutsu! (Láthatatlanság Köpenye Technika)
*Suttogom miután el mutattam a kellő pecséteket és lassan a csapat felé osonok. Meg nézem mi történik aztán elindulok vissza a saját csapatom felé, hogy el mondjam Ikiéknek mit láttam.
*Ha a csapattal együtt megyünk akkor kicsit le maradok, hogy esetleg egy kis meg lepetést tudjak okozni ha baj van. Ha le másolja valaki a halott ninját akkor meg várom mit terveznek és csak azután megyek fel deríteni.
Vissza az elejére Go down
Mienai Koroshija

Mienai Koroshija


Hozzászólások száma : 71
Join date : 2010. Apr. 05.

Városon kívül: Erdő - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 13 Icon_minitimeSzomb. Május 29, 2010 4:15 pm

Irami ötletét nagyon jónak találta, de voltak kétségei a tervel kapcsolatban.
- Szerintem feltűnne nekik, hogy nem a társuk tért vissza, de elvállalom.
Közben Hanako elindult, hogy felkutassa a másik csapatot és információt.
~ Attól félek, hogy nem fog vissza térni.
Odamegy a halott ninjahoz és elkezd kutatni a zsebében.
- Hát ha van nála valami értékes vagy valamilyen információ valamiről.
Vissza az elejére Go down
Takeshi Muugen

Takeshi Muugen


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2010. May. 04.
Age : 31
Tartózkodási hely : Minidg máshol

Városon kívül: Erdő - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 13 Icon_minitimeVas. Május 30, 2010 2:56 pm

Miután elaludtam, úgy ébredtem fel, hogy egy fához vagyok kikötve.
~ Ez az... ez kell a népnek..-.-~ Gondoltam, majd mikor a ninja faggatni kezdett válaszoltam.
- Elveszett ninják vagyunk akik leakarnak telepedni... ennyi...- mondtam, és visszagondoltam arra, hogy az egyik azt mondta, hogy biztos Orochimaru ellen mennék... minek? (Sasuke úgy is megöli Very Happy)
~ Legalább míg aludtam elmúlt a fájdalom...~
Gondoltam, majd lehajtottam a fejem, ezzel jelezve, hogy hagyanak békén.
Vissza az elejére Go down
Jakoutso Iramin

Jakoutso Iramin


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2010. May. 06.

Városon kívül: Erdő - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 13 Icon_minitimeVas. Május 30, 2010 6:24 pm

Szép lassan felkeltem a genjutsuból amiből sajna nem sikerült kilépnem így elaludtam. Éreztem, hogy láncokkal vagyok hozzákötve egy fához. Mikor kinyitottam a szememet körbenéztem és láttam, hogy a többiek is így jártak. ~Ezt nem hiszem el, egy genjutsuval kiütöttek. Amint vége ennek a küldetésnek esküszöm megtanulom a feloldását, hogy még egyszer ne szívjam meg ennyire. Gondolkodtam magamban miközben két ninja elkezdte faggatni a többieket. Én inkább csendben maradtam és próbáltam tettetni, hogy én még továbbra is alszok. Hátha majd levesznek innen és valamit tenni akarnak majd velem. Ezen kívül meg már csak abban bízhatok, hogy a többiek időben ideérnek mert ha bármit is tenni próbálnék abból csak a baj lenne.
Vissza az elejére Go down
Hiryuu Iki

Hiryuu Iki


Hozzászólások száma : 51
Join date : 2010. Mar. 10.
Tartózkodási hely : A Hó Országa

Városon kívül: Erdő - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 13 Icon_minitimeHétf. Május 31, 2010 11:03 am

Iki a kezében a fejjel közelebb lép Katsu-hoz, majd halványan az arcába mosolyog.
- A terved jól hangzik, de egy tapasztalt ninja megérzi, hogy nem a haverjuk vagy, elvégre kétlem, hogy akár csak feleakkora chakrád is lenne, mint annak, aki itt fekszik. -bök a fejetlen test felé. - Így a kölyöknek semmi esélye nem lenne. Azért talán a Hangninják sem hülyék.
Ezután Hanako-nak válaszol.
- Igazad van. Ha lebukunk bajba kerülhetünk. Ha egyedül megy, akkor nagyobb az esélye, hogy visszatér és megtud valamit.
Ezután egy darabig figyeli, ahogy a lány elindul, majd egy hirtelen ötlettől vezérelve, felugrik a fára és megpróbál körülnézni, hátha lát még valamit. Ha túl sötét van, akor egyszerűen leül az ágra és várja, hogy mi történik Hanako-val.
Vissza az elejére Go down
Uchiha Madara

Uchiha Madara


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2010. May. 05.

Városon kívül: Erdő - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 13 Icon_minitimeVas. Jún. 06, 2010 3:22 pm

1-es csapat:Onkei nagyon jól látta, mindenki megvan kötözve, úgy hogy ne tudjon senki se mozogni. Amikor Onkei szavait hallotta a z ellenséges Ninja, akkor rögtön válaszolt is:
- Igen! Lehet rossz napja az embernek, de lehet jó is, nem tudom, hogy mit befolyásolhat az, ha rossz napja van az embernek, az én képességeimet nem zavarja!
Ezután Onkei elmagyarázta, hogy ő nem tud semmit, de erre is megvolt a Ninja reakciója:
- Te most hülyének nézel? Nem hiszem, hogy nem adnak semmi infót a küldetésről, mert nem a vesztetekbe akarnak küldeni, bizonyára valami fontosat akartok, vagy nem? Jobb lenne, ha mindent elmondanál, mert akkor pórul jársz!
Majd elővesz egy kunait, és megvágja Onkei arcát, hogy egy kicsit vérezzen, és ismét megszólal:
- Én mindent elmondanék, mert egyre mélyebbre fog menni!
Ezt követően Jasami szavait hallota a másik Ninj, aki Takeshi-t próbálta faggatni, majd intett egyet Takeshinek, hogy várjon egy kicsit a válaszával, és Jasamihoz fordult:
- Hmmm! Van benne valami, de nem tudok neked hinni, mert Konohai fejpánt van rajtad, a Konohaiak az ellenségünk, valamint kit érdekel, csak egy őrül jön Otogakure felé Konohai fejpánttal. Majd egy kunai-t vesz elő és lendületből szúr vele egyet Jasami feje mellé a fába, amihez ki van kötözve, és ismét megszólalt:
- Nekem ne hazudozz! Mert különben a Kunai legközelebb a fejedbe áll, és nem a fába.
Ezután visszamegy Takeshihez, és meghallgatta, amit mondott, és amikor lehajtotta a fejét, akkor a Ninja csak int egyet, és továbbmegy Harukahoz:
- Mesélj! Miért vagytok itt? És Honnan jöttetek? Csak ajánlani tudom, hogy mesélj, mert különben…..
Ezután elkiáltja magát az a Ninja, aki Onkei-t faggatta:
- Ezt nem hiszem el! Nem érzem a csapattársam Chakrajat, talán meghalt, vgay túl messze van tőlünk? Én nem tudom
A másik Ninja is meglepődött, majd így szólt:
- Nos a biztonság kedvéért készüljünk elő!
A mondata után az a Ninja, aki Onkeinél volt, az eltünt, és ki tudja megint hova, egy kis idő múlva visszatért, és jelenti a másik Ninjának, hogy mi történt:
- Én megvagyok remélem ez elég lesz!
Majd mindketten bólintanak egyet, és tovább figyelik a többieket.



2-es csapat: Katsunak volt egy jó ötlete, de Iki talált benne egy kis bökkenőt, amiben volt egy kis igazság, mert észre vették volna, hogy nem a csapattársuk tért vissza, ezt követően Hanako előre ment, hogy megtudja mi a helyzet a többiekkel.
Hanako akkor ért oda, amikor a Ninja visszatért a többiekhez, de senki sem tudja, hogy hol volt, és hogy mit csinált. Hanako még azt látta, hogy mindenki ébren van, és jól is vannak, csak Onkei arca vérzett egy kicsit, és Jasami feje mellet van egy Kunaui.

//Bocsi a késésért, és Hanako írd a következő postodba bele, hogy hogyan térsz vissza a csapatodhoz,és még egyszer bocsánatot kérek mindenkitől!!//
Vissza az elejére Go down
Hanako
Genin
Genin
Hanako


Hozzászólások száma : 238
Join date : 2010. Mar. 14.
Tartózkodási hely : Tűz országa

Városon kívül: Erdő - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 13 Icon_minitimeVas. Jún. 06, 2010 3:47 pm

*Mikor elértem az egyes csapatot Kakuremino no Jutsu! (Láthatatlanság Köpenye Technika) használva meg bújtam egy fa mögött.
~Úgy látom minden ki jól van. Viszonylag, de meg vannak kötözve így nem igazán tudnak harcolni.
*Rá néztem a két hang ninjára.
~Ketten vannak, ezek szerint az ő csapatuk is három főből állt. Jobb lesz vissza menni a többiekhez.
*Halk mozgásokkal elindultam a csapatom felé. Ha szerencsém van a Kakuremino no Jutsu! (Láthatatlanság Köpenye Technika) miatt nem vesznek észre. Mikor elég messze kerülök tőlük Shunshin no jutsuval a csapatom felé igyekszem. Mikor oda érek hozzájuk el mondom nekik, hogy az egyes csapatot el fogta két hang ninja. Utána el mondom az állapotukat, de igazából Onkei sérülésén és Jasami meg félemlítésén kívül nem tudok sokat mondani.
-Iki szerintem ki kellene szabadítanunk valahogy őket. Az előbb egy ellen sem tudtunk harcolni kettő ellen akkor semmi esélyünk sem lenne. Valahogy egyikünknek oda kellene lopóznia és ki szabadítani őket míg a többiek el vonják a ninják figyelmét.
*Javaslom majd neki ha el jutok a csapatomhoz.
Vissza az elejére Go down
Tsubame Haruka
Genin
Genin
Tsubame Haruka


Hozzászólások száma : 275
Join date : 2010. Mar. 15.

Városon kívül: Erdő - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 13 Icon_minitimeVas. Jún. 06, 2010 3:53 pm

Haruka csendben figyeli,ahogy a társait faggatja a két hangninja,végül az egyik őt is meginterjuvolja a témából. Semmi kétsége affelől,hogy be meri tartani,amit mondott,amennyiben nem mond semmit.
~Elő kell rukkoljak valami hihető mesével.
-Én nem sokat tudok,csak tegnap előtt találkoztam velük...Megszöktem Konohából...Ők meg segítettek lerázni egy ANBU-t,aki üldözött,és mivel nem volt hova mennem,inkább úgy döntöttem,hogy velük tartok...egy ideig...Aztán Mei-chan azt mondta,hogy a Hang faluba mennek...Nekem meg teljesen mindegy,csak minél távolabb kerüljek Konohától.-mondta elég komoly hangon,próbált a lehető legőszintébbnek látszani.
~Remélem elég meggyőző voltam...
Vissza az elejére Go down
Arata Mei

Arata Mei


Hozzászólások száma : 114
Join date : 2010. Apr. 04.
Tartózkodási hely : A Bingó könyven

Városon kívül: Erdő - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 13 Icon_minitimeVas. Jún. 06, 2010 5:45 pm

Komor tekintettel figyelte,ahogy a társait faggatják,közben azon gondolkodott,hogyan is lehetne kiszabadulni,már ha erre van bármi esély. Kicsit furcsállta,hogy őt nem faggatják,de talán nem is baj. Végül Haruka az ő nevét mondta az éppen őt faggató ninjának.
~Úgy tűnik mindjárt én is sorra kerülök...
-Így igaz,arról nem én tehetek,hogy egyesek összenőttek a fejpántjukkal...-utalt Jasamire.
Talán a legjobb az lenne,ha valahogy szóval tartanák őket,míg a másik csapat megérkezik. Ez a kettő nem genjutsut használ,talán a harmadik nélkül jobbak lesznek az esélyek.
Vissza az elejére Go down
Jasami Orimune
Genin
Genin
Jasami Orimune


Hozzászólások száma : 196
Join date : 2010. Feb. 28.
Tartózkodási hely : Gép előtt, vagy géptől távol

Városon kívül: Erdő - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 13 Icon_minitimeVas. Jún. 06, 2010 7:04 pm

Farkas szemet néztem a hang ninjával miközben beszélt nem féltem tőle. Amikor a kunait elővette kicsit megijedtem és össze csuktam a szemem. Mikor hallottam, hogy a kunai nem engem célzott kinyitottam a szemem de éreztem, hogy egy izzadság csepp végig csordul az arcomon.~Menj a pokolba te kö***~Gondoltam ahogy néztem a hátát, legszívesebben kivettem volna a kést és beleszúrtam volna hátába. Habár a kés mellettem volt ezt érdemes megjegyeznem. Amikor Hruka beszédét meghallgattam kicsit becsuktam a szemem.~Én majdnem ugyanezt mondtam... habár rajta nincs fejpánt...~Kifújtam a levegőt.
-Miért vagytok ennyire makacsok? Lehet, hogy csak ilyen gyönge meséket hozunk össze de attól még lehetnek igazak, erre nem gondoltatok?-Mondtam halkan de elég hangosan ahhoz, hogy meghallják.
Vissza az elejére Go down
Onkei
Genin
Genin
Onkei


Hozzászólások száma : 125
Join date : 2010. Feb. 25.
Age : 36

Városon kívül: Erdő - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 13 Icon_minitimeVas. Jún. 06, 2010 8:40 pm

Mindenre amit felhoztam mondott valami okosságot a "hangember". Végül hogy komolyabbnak és veszélyesebbnek tűnjön a helyzet megvágta az arcom amit rezzenéstelenül tűrtem. Végül fenyegetett is egyet, hogy egyre mélyebbek lesznek a sebek amennyiben nem beszélek. Egyszerre megérezte hogy a harmadik társa állítólag meghallt, majd egy időre eltűnt, hogy nemsokkal később ismét feltűnjön. Váltottak egymással pár szót majd visszatértek a vallatásokhoz. A többiekkel nem igazán akartam foglalkozni, úgysem tehettem értük semmit....jelenleg. Egyszerre támadt egy merész ötletem bár ezek után nem tudtam mire számítsak:
- Tényleg hatalmas erő kell hozzá, hogy egy megkötözött gyereket megfenyegess! Miért nem állsz ki ellenem? Egy az egy ellen? Ha legyőzöl elmondok mindent, amire kíváncsiak vagytok! Elfutni úgysem fogok! Mit veszíthettek? Egy egy ellen! Vagy félsz hogy legyőz egy kölyök?- Az utolsó kérdésemre hatalmas hangsúlyt fektettem.
Vissza az elejére Go down
Mienai Koroshija

Mienai Koroshija


Hozzászólások száma : 71
Join date : 2010. Apr. 05.

Városon kívül: Erdő - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 13 Icon_minitimeHétf. Jún. 07, 2010 6:54 pm

Amíg a felderítő úton volt addig rendbe szedte és kifújta magát. Hanako sikeresen visszatért, majd elmesélte, hogy mit történt. Elmondta, hogy mindannyian megkötözve vannak és faggatják őket a kilétükről. Mienai egy kicsit meglepődött a másik csapaton, hogy így pórul jártak.
~ Ezek szerint legalább olyan képzettek, mint ez a koma. Ha az a jounin nem jön akkor mi is gondban lennénk.
- Szerintem szimplán hagyjuk ott őket. A megmentésük nem a feladatunk része. Amúgy is túl feltűnő lenne ennyien bemenni a faluba. Ti mit gondoltok mi tévők legyünk?
~ Tuti, hogy a nehezebb utat választják és feláldozzuk magunkat azokért.
Vissza az elejére Go down
Takeshi Muugen

Takeshi Muugen


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2010. May. 04.
Age : 31
Tartózkodási hely : Minidg máshol

Városon kívül: Erdő - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 13 Icon_minitimeHétf. Jún. 07, 2010 7:50 pm

Miután elmondtam kis szövegem, azon kezdtem gondolkodni, hogy hogyan lehetne kiszabadulni.
~ Na akkor, nem tudok mzogni, két kezem messze van egymástól. Hát akkor nincs más választásom.
- Na gyerekek nekem ebből elég.- mondtam.
- Suika no Jutsu (Hidratációs Technika)!- mondtam, és vízzé alakultam.
~ Ha sikerül a láncokból kifolynom akkor kiszabadítom Meit, és Harukát. Jasami... hát ő és Onkei úgy is akkora profik, nekik elég ha egy kezük szabad kiszabadulnak maguktól.~
Vissza az elejére Go down
Nanami

Nanami


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Apr. 11.
Tartózkodási hely : Sunagakure

Városon kívül: Erdő - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 13 Icon_minitimeCsüt. Jún. 10, 2010 7:08 pm

*Napokon át követtük a szekereket néha egy kis pihenőt tartva. De ahogy haladtunk a növényzet egyre sűrűbb lett és az utazás is egyre unalmasabb vált. Néha bele hallgattam Asuka és Kankuro beszélgetésébe, de nem igazán voltak izgalmasak ezek a beszélgetések sem. A Konohai ninjákkal is csak meg figyeltem háta ki tudok találni valamilyen témát amiről esetleg valamelyikükkel beszédi viszonyba kerülhetek. De mivel semmi sem jutott eszembe csendben maradtam az útsorán és a pihenő időkben is csak kunai reptetést gyakoroltam.
Vissza az elejére Go down
Saruwatari Shin

Saruwatari Shin


Hozzászólások száma : 44
Join date : 2010. Apr. 08.
Age : 27

Városon kívül: Erdő - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 13 Icon_minitimePént. Jún. 11, 2010 4:40 pm

Az út részemről nagyon unalmas volt,ahol tudtam gyakoroltam a báb mozgatását és aludtam.
Ahogy a növényzet egyre sűrűbb lett kezdtem hozzá szokni és az is unalmasabb lett.A kohai ninjákkal pedig nem volt sok kedvem beszédbe elegyedni.Azt gondoltam hogy másik faluból valók vagyunk,akkor meg felesleges lenne barátkozni velük,végül is ki tudja mi tör még ki Sunagakure és Konoha közt.De ha barátkoznék velük és tényleg kirobbanna valami,akkor nem lenne jó érzés a barátok ellen harcolni.De inkább nem ezeken gondolkodtam hanem a bábot vizsgáltam,hogy van összerakva.
Vissza az elejére Go down
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

Városon kívül: Erdő - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 13 Icon_minitimeSzomb. Jún. 12, 2010 10:24 am

/Nanami és Shin/

Hosszú és unalmas úton vagytok túl. Állítólag már csak pár órányira vagytok Konohától, de egy kényszerpihenő miatt meg kell állnotok.
- Hamarosan ott vagyunk! - lép hozzátok Asuka.
- Ha megérkeztünk, megkapjátok a fizetségeteket. Pár napot eltöltünk Konohában, még mielőtt elindulnánk. Ja, és tudjátok még ki van ott? - kérdezi vidáman, de ez elsősorban Nanami-nak szól.
- Temari is jelenleg ott tartózkodik, néhány genin társaságában. Szerintem élvezni fogjátok ezt a kis időt.
Fél óra pihenő után újra folytatjátok az utat. Az órákig tartó monoton utazás azonban újra félbeszakad. Ekkor meglátjátok Konoha kapuit. Minden shinobi-t leszállítanak a szekérről és csak gyalog mehettek tovább.
- Gyertek, nagyon jó a falu fürdője, ezt nem lehet kihagyni!
Asuka vidáman indít el titeket Konoha irányába.


//A küldetésnek ezennel vége! Jutalmatok: +10 CHP és 1000 Ryou; amint lesznek új mesélők és nem lesz rengeteg dolgom, folytathatjuk a kalandot Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Nanami

Nanami


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Apr. 11.
Tartózkodási hely : Sunagakure

Városon kívül: Erdő - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 13 Icon_minitimeSzomb. Jún. 12, 2010 4:22 pm

*Már időtlen időkön át csak utaztunk. Ez alatt pedig nem történt semmi sem bandita támadás sem a szekérek át vizsgálása se semmi. Nagyon unatkoztam így és mikor meg álltunk egy kis pihenőre. Csak Asuka jó híre tudott kicsit kedvre deríteni.
~Jaj, de jó talán láthatom majd Temarit.
*Hamarosan elindultunk, de mikor elértük a kapukat le kellett szállni a szekérről. Aztán Asuka elindított minket minket Konohába.
-De most mégis mit kellene itt csinálnom? Hol foguk majd pihenni és amíg itt leszünk mit csináljak napokon át?
*Kérdetem tőle.
Vissza az elejére Go down
Saruwatari Shin

Saruwatari Shin


Hozzászólások száma : 44
Join date : 2010. Apr. 08.
Age : 27

Városon kívül: Erdő - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 13 Icon_minitimeVas. Jún. 13, 2010 10:27 am

Unalmamban nem tudtad mást csinálni csak aludni, egészen addig amíg Asuka nem közölte hogy hamarosan ott vagyunk konohában.Ekkor hirtelen felkeltem és néztem hogy mi történik.
-Mi? Mindjárt ott vagyunk?....- kérdeztem ,de a feleletre nem vártam.
*Te jó ég. Mennyit alhattam én? Na mindegy, a visszaúton nem fogok elbóbiskolni...remélem.*
Majd amikor leszállítottak mindenkit és a kunoichi elindított minket ,szépen lassan megindultam és körbenéztem ,mi van a környezetemben,fura volt a látvány hiszen sunagakure-ben csak több ezer tonna homok van és az embereket is alig lehet látni,de itt nyüzsgölődés volt.Nanami feltette a a kérdését ami miatt agóddot,ekkor Asuka helyett én feleltem.
-Nana-chan,ne aggódj ezek miatt,csak kapcsolj itt egy picit ki,jó?-
Vissza az elejére Go down
Hiryuu Iki

Hiryuu Iki


Hozzászólások száma : 51
Join date : 2010. Mar. 10.
Tartózkodási hely : A Hó Országa

Városon kívül: Erdő - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 13 Icon_minitimeVas. Jún. 13, 2010 10:37 am

Megvárja míg Hanako visszatér, a többiekkel nem igazán foglalkozik. A lány azonban egy nem túl jó hírrel érkezik: A másik csapatot elkapták. Egy pillanatig ismét dühös lesz. ~Sok idióta barom. Hagytátok magatokat elkapni!~
- Na jó... Akkor kitalálunk valamit. - Végignéz a csapaton, majd igyekszik valami tervet kovácsolni, hogy minél előbb kiszabadíthassák a többieket. - Lássuk csak... Négyen vagyunk, igaz? Akkor a következőt fogjuk tenni, ami valljuk be elég kockázatos megoldás, de egyelőre nem tudok jobbat: Egyikőtök és én egyszerűen lerohanjuk őket és meglepetésből megpróbálunk kiszabadítani, amennyit csak tudunk. A másik kettő hátramarad, majd néhány perccel utánunk elindulnak és míg mi elvonjuk a másik kettő figyelmét, megjelennek és kiszabadítják, aki még hátra van. Annyian már talán haza tudjuk vágni mind a kettőt. Az egyetlen kérdés, hogy ki lesz a másik, aki velem jön, hogy kockáztassa az életét?
A kérdés után, a jól megszokott kéjes mosoly terül szét az arcán. Talán mazochista és szeret az életével játszani? Nos... van benne valami. Lassan végighordozza a tekintetét a többieken, majd végül Mienai-on állapodik meg.
- Te jössz velem! Indulás!
Azzal el is indul és Mienai érdekében is reméli, hogy nem marad le mögötte.


A hozzászólást Hiryuu Iki összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jún. 16, 2010 4:17 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Városon kívül: Erdő - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 13 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Városon kívül: Erdő
Vissza az elejére 
13 / 15 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next
 Similar topics
-
» Városon kívül: Erdő
» Városon kívül: Sivatag
» Városon kívül: Hegység

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Naruto szerepjáték :: Játékzóna :: Tűz országa-
Ugrás: