Naruto szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto szerepjáték

Egy új ellenség, egy új szervezet. Vajon képesek leszünk megállítani őket??
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Városon kívül: Erdő

Go down 
+17
Uchiha Madara
Jakoutso Iramin
Katsu Inozuke
Takeshi Muugen
Hiryuu Iki
Mienai Koroshija
Arata Mei
Yamada Yuki
Jasami Orimune
Onkei
Taiki Touya
Shikamaru Nara
Gouda Kisame
Momochi Zabuza
Hanako
Tsubame Haruka
Kaguya Kimimaro
21 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
SzerzőÜzenet
Tsubame Haruka
Genin
Genin
Tsubame Haruka


Hozzászólások száma : 275
Join date : 2010. Mar. 15.

Városon kívül: Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Márc. 20, 2010 6:57 pm

Figyelmesen végighallgatja Hanakot,amikor azt magyarázza,miért néz szigorúan.
-Értem. Hát,az én családomnak nincsenek ellenségei.
Nem felelt a sensei válaszára,csak egy 'ühüm' volt a reakció. Mikor végre megálltak,boldogan futotta körbe a tisztást.
-Egész jó kis hely ez.
Elkezdett kutatni valami jó hely után,ahol majd alhat.
-Hát,én nem hoztam sátrat,arról volt szó,hogy megtanulunk megmaradni a vadonban,nem arról,hogy kempingezünk.
Sima alvóhelynek akármelyik része megfelelt,az volt kérdéses,mi lesz,ha netán esni fog.
Vissza az elejére Go down
Hanako
Genin
Genin
Hanako


Hozzászólások száma : 238
Join date : 2010. Mar. 14.
Tartózkodási hely : Tűz országa

Városon kívül: Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Márc. 20, 2010 7:03 pm

*Ment amíg meg nem álltak majd körbe nézet.
-Nekem is teljesen meg felel.
*Végig hallgatta Chuukot.
-Látod mondtam én, hogy meg bánod, hogy nem hoztál magaddal semmit sem.
*Le tetet a háti zsákját a földre majd ki nyitotta azt.
-Szerencsére én gondoltam erre is.
*El kezdte kiszedni a sátrát a táskából meg az ahhoz szükséges fel szereléseket.
-Ha segítesz akkor alhatsz velem. Bővel el férünk a sátorban mind ketten.
*Kutakodni kezdet a táska alján.
-Van háló zsákom és egy fölös takaróm is ha netán éjjel hideg lesz.
*Ki nézet egy sima helyet és el kezdte fel állítani a sátrat.
Vissza az elejére Go down
Kaguya Kimimaro
Admin
Admin
Kaguya Kimimaro


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2010. Jan. 20.

Városon kívül: Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Márc. 20, 2010 7:15 pm

Amikor áll a sátor, Chuuko elégedetten biccent.
- Nem volt épp rekordidő, de nem is ez most a lényeg. A következő feladatotok bonyolultabb lesz. Mivel még sok időnk van estig, így addig a feladatotok az élelemszerzés lesz, mert ebben az egy hétben azt eszitek, amit el tudtok kapni. A bogyókkal legyetek óvatosak, nem mindegyik ehető, ellenben a madarak nagy része igen és némelyiket könnyen meg lehet fogni. Gyakorlati segítséget szintén nem adok, de jó tanácsot is csak akkor, ha nagyon nem megy. Mehettek együtt is, de javaslom, hogy váljatok szét. Estig van időtök! Sok szerencsét! -mondja, majd leül egy fa tövébe és egy pipát vesz elő és rágyújt.
Vissza az elejére Go down
Tsubame Haruka
Genin
Genin
Tsubame Haruka


Hozzászólások száma : 275
Join date : 2010. Mar. 15.

Városon kívül: Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Márc. 20, 2010 7:29 pm

Még mindig nem igazán érti,hogy ez az egész a szállás szempontjából miért olyan,mint egy kemping. De végül inkább csak vállat von. Segített Hanakonak felállítani a sátrát.
-Köszi,de elleszek a szabad ég alatt. Esetleg akkor zavarlak,ha esik az eső. Bár elég tiszta most az ég. Szerintem ma nem nagyon fog.
Végighallgatja,hogy mi lesz a következő feladatuk.
-Igen,a legfontosabb,hogy legyen mit enni.
~Hmm,talán halat is foghatnék,ha van a közelben valami patak vagy tó. Körül kellene nézni.
-Akkor viszlát később!
Elfut tovább arra,amerre eddig tartottak és percek alatt el is tűnik a többiek elől.
~Vizet mindenképp kell találni,mert inni is kell,nem csak enni.
Vissza az elejére Go down
Hanako
Genin
Genin
Hanako


Hozzászólások száma : 238
Join date : 2010. Mar. 14.
Tartózkodási hely : Tűz országa

Városon kívül: Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Márc. 20, 2010 7:40 pm

-Rendben ahogy gondolod, de azért a takarót majd vedd magadhoz, hogy ne, hogy meg fázz nekem.
*Jegyezte meg neki miután el készültek majd csak bólintott Chuukonak.
~Az oké, hogy nem segít nekünk, de azért remélem nem csak pipázgatni fog.
*Elindul az ellenkező irányba mint amerre Haruka ment.
~A sensei azért azt nem mondta, hogy a gombákkal is vigyázzunk, de szerintem majd ha találunk párat akkor majd ő meg nézi jó-e.
*Kis idő keresgélés után fel mászott egy fára onnan szúrt ki egy vaddisznót.
~Meg is van a fő fogás mára.
*Csendben közelebb osont hozzá, majd mikor elég közel került hozzá csendben figyelte a disznót.
~Ha meg célzom a lábait akkor nem tud el menekülni.
*Lassan és óvatosan mozgott, hogy elő vegye a shurikeit. gyorsan el is dobta a disznó lábai felé amitől a malac fel ordítva hagyat esett.
-Bocsi malacka, de ma nincs szerencsés napod.
*Késével le szúrta a malacot majd fegyvereit magához véve a malacot a lábánál fogva el húzta a táborig.
-Na már csak víz kellene és tűzi fa az esti tűzhöz.
*Jegyezte meg majd el kezdet keresgélni. Kis idő után vizet nem találva csak tűzi fűt tudott hozni.
Vissza az elejére Go down
Kaguya Kimimaro
Admin
Admin
Kaguya Kimimaro


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2010. Jan. 20.

Városon kívül: Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Márc. 20, 2010 7:49 pm

/Haruka/

Jó fél órányi séta után találsz egy kisebb tavat, amiben talán akadnak halak, de azoknak a kifogása nem lesz egyszerű. A tavacskába pedig egy patak ömlik, aminek valahol forrása is lehet, tehát az ivóvíz ezzel akár meg is van oldva.

/Hanako/

Ha zajt nem is csapsz, a vaddisznó már messziről megérzi a szagod és, mint az jellemző, menekülőre fogja, hiszen nincsenek vele kölykök. Ha van kedved rohanhatsz utána, megpróbálhatod elkapni, de akár kereshetsz más zsákmányt is, mellesleg egy megtermett vadmalacot nem lenne könnyű visszacipelni a táborig.
Vissza az elejére Go down
Tsubame Haruka
Genin
Genin
Tsubame Haruka


Hozzászólások száma : 275
Join date : 2010. Mar. 15.

Városon kívül: Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Márc. 20, 2010 8:08 pm

Örül,hogy a keresgélés hozott némi eredményt. A vízhez megy és megmossa az arcát,majd körbe néz és észre veszi a patakot.
~Meg kellene nézzem,hol van a forrása. Utána megpróbálok halat fogni.
Egy közeli fán jelet hagyott,hogy biztosan tudja,merről jött,majd elindult futva a patak mentén,hogy megkeresse a forrást.
~Remélem Hanako is talál valami hasznosat. Lehet,hogy meg kellett volna beszélni,hogy ki mit keressen...Mostmár mindegy.
Vissza az elejére Go down
Hanako
Genin
Genin
Hanako


Hozzászólások száma : 238
Join date : 2010. Mar. 14.
Tartózkodási hely : Tűz országa

Városon kívül: Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Márc. 20, 2010 8:14 pm

*Mivel a malac el menekült inkább valami más után nézett. Mivel az erdőben vannak koránt sem volt könnyű dolga.
~Valami mást kellenek keresi mondjuk madarakat vagy kacsákat. Azok ha el is repülnek egy kunaival vagy shurikennel talán ellehet még időben találni.
*keresgélni kezdett de inkább a fák ágain haladt, hogy esetleg ha lát valamilyen állatott a földön az időben észre vegye.
Vissza az elejére Go down
Kaguya Kimimaro
Admin
Admin
Kaguya Kimimaro


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2010. Jan. 20.

Városon kívül: Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Márc. 20, 2010 8:41 pm

/Haruka/

Némi futás után megtalálod a forrást, azonban zaj csapja meg a füledet és a hangokból ítélve, az a valami, ami mozog, meglehetősen nagydarab és még morog is. Bizonyára valami termetesebb vad. Hogy mit teszel, az rajtad áll, de a lényeg, hogy a forrás megvan.


/Hanako/

A fákon való haladással azt éred el, hogy a madarak eszeveszettül menekülnek előled. Közel fél óra ugrálás után, látsz egy tisztást, amin foglyok(a madár) sétálnak és kapirgálnak az erdő talaján, apró magvak és bogarak után kutatva.
Vissza az elejére Go down
Tsubame Haruka
Genin
Genin
Tsubame Haruka


Hozzászólások száma : 275
Join date : 2010. Mar. 15.

Városon kívül: Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Márc. 20, 2010 8:51 pm

Haruka örül,hogy megtalálta,amit keresett. A zaj forrás felé fordul,de nem látja. Viszont a morgása nem túl bizalomgerjesztő.
~Hmm,biztos egy maci.-gondolja magában.
Felsétál a legközelebbi fára és onnan figyeli,hogy mi bukkan elő a fák közül. Ha szerencséje van,nem medve,hanem valami kisebb állat,amit talán elejthet.
~Lássuk miféle szerzet vagy.
Csendben vár,még fegyvert sem vett elő.
Vissza az elejére Go down
Hanako
Genin
Genin
Hanako


Hozzászólások száma : 238
Join date : 2010. Mar. 14.
Tartózkodási hely : Tűz országa

Városon kívül: Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Márc. 20, 2010 8:56 pm

*Kis keresgélés után látja a madarakat a tisztáson.
~Ha támadok meg riadnak és el menekülnek.
*Elő vesz két shurikent.
~Ha sikerül kettőnek rögtön el találni a torkát akkor talán még időben el tudok dobni még két kunait, hogy legalább négy madarunk legyen.
*Elő vesz két shirikent és kicsit bele állítja a fa ágába, majd két shukent vesz elő céloz és dob. Amint el dobja a shurikeneket nyúl a kunaik felé és célozva azokkal is el dobja a madarak torka felé.
Vissza az elejére Go down
Kaguya Kimimaro
Admin
Admin
Kaguya Kimimaro


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2010. Jan. 20.

Városon kívül: Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Márc. 20, 2010 9:03 pm

/Haruka/

Ahogy vársz a zaj egyre erősödik, majd a bozótból előcsörtet egy hatalmas medve. Úgy tűnik szomjas, mert a víz felé közelít, miközben bizalmatlanul méreget. Mintha azt találgatná, hogy mit akarhatsz tőle. Úgy tűnik, ha nem bántod és nem mész hozzá túl közel, akkor békén hagy.

/Hanako/
Az egyik dobásod eredményes lett és eltaláltad a torkát, a másiknak csak a szárnyát és az ijedt madár az erdő felé próbál menekülni. Nem habozol és már dobod is a kunai-okat, de csak az egyiket találod el, de az legalább ott marad. Az eredmény összességében két és fél madár. Ha elindulsz a sérült után, akkor három, ami egész jó kis fogás.
Vissza az elejére Go down
Tsubame Haruka
Genin
Genin
Tsubame Haruka


Hozzászólások száma : 275
Join date : 2010. Mar. 15.

Városon kívül: Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Márc. 20, 2010 9:14 pm

Amint feltűnik a medve,elmosolyodik,de nem mozdul,nehogy baj legyen.
~Sejtettem,hogy maci.Igyál csak nyugodtan,nem akarlak bántani.
Figyeli,ahogy iszik és kivárja,hogy elmenjen. Utána is még vár egy kicsit,hogy biztos lehessen benne,hogy tényleg elment. Nem szeretne feleslegesen bajt egy medvével.
~Jól van,a forrás megvan,mostmár csak ennivalót kell keressek.
Mihelyst biztos benne,hogy a medve kellő távolban van,vissza indul a tóhoz.
Vissza az elejére Go down
Hanako
Genin
Genin
Hanako


Hozzászólások száma : 238
Join date : 2010. Mar. 14.
Tartózkodási hely : Tűz országa

Városon kívül: Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Márc. 20, 2010 9:17 pm

*Gyorsan utána rohan a sérült madár után.
~Nem menekülsz.
*El mutatja a shunshin no jutsu pecsétjeleit, hogy a madár elébe kerüljön majd kihúzva kését a hüvelyéből le döfrá, hogy a madár többet ne tudjon szaladgálni. Ha sikerül végeznie a sérült madárral össze szedi a fegyvereit és a madarakat majd elindul a tábor felé.
~Lehet kellene keresni pár ehető gombát is estére.
Vissza az elejére Go down
Kaguya Kimimaro
Admin
Admin
Kaguya Kimimaro


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2010. Jan. 20.

Városon kívül: Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Márc. 20, 2010 9:30 pm

/Haruka/

A medve iszik, majd ahogy jött, úgy távozik is, miután megértette, hogy nem akarsz vele összetűzésbe keveredni. Ezután elindulsz a tó felé, ahol reményeid szerint lesznek halak és megkorduló gyomrod emlékeztet rá, hogy nem ártana megnézni.


/Hanako/

A jutsuddal véglegesen elkapod a madarat, azaz gazdagabb lettél három jól megtermett fogollyal, ami akár két napig is elegendő táplálékul szolgálhat. Útközben rengeteg fajta gombát találsz, de vajon melyiket szeded össze? Talán, amelyiknek piros a kalapja és fehér pöttyök ékítik? Vagy azt, amelyiknek barna a kalapja? Vagy amelyiknek fehér? Vagy amelyiké süveg alakú? A választás a te kezedben van./Smile/
Vissza az elejére Go down
Tsubame Haruka
Genin
Genin
Tsubame Haruka


Hozzászólások száma : 275
Join date : 2010. Mar. 15.

Városon kívül: Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Márc. 20, 2010 9:43 pm

A tóhoz érve már korog a gyomra. Ez is csak sietteti,hogy keressen élelmet. Bár még ha fog is halat,azt előbb meg kell sütni,hogy megehessék. Keres egy sekélyebb részt a parton,ahol talán vannak halak.
~Kéne valami,amivel halat foghatok.
Egy fáról letör egy vastagabb ágat és egy kunaial kihegyezi az egyik végét,majd a tó sekélyebb részéhez megy és megpróbál türelmes lenni,hátha megpillant egy halat. Ha lát egyet,megpróbálja ledöfni a kihegyezett bottal.
~Ó,a horgászat nem nekem való. Túl sokat kell egy helyben maradni...
Vissza az elejére Go down
Hanako
Genin
Genin
Hanako


Hozzászólások száma : 238
Join date : 2010. Mar. 14.
Tartózkodási hely : Tűz országa

Városon kívül: Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Márc. 20, 2010 9:46 pm

*A sok gomba láttán el gondolkodik.
~Jaj melyik is ehető? A piros kalapos fehér pöttyös az mérgező az biztos. De a többivel nem vagyok nagyon tisztában.
*Nézegette a gombákat.
~Olyan nehéz meg jegyezni.
*Nem szedet egy gombát sem inkább elindult vissza a táborba.
~Inkább meg jegyzem a helyet és majd szólok a senseijnek. Ha meg mutatom neki akkor biztosan segít kiválogatni.
Vissza az elejére Go down
Kaguya Kimimaro
Admin
Admin
Kaguya Kimimaro


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2010. Jan. 20.

Városon kívül: Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Márc. 20, 2010 9:59 pm

/Haruka/

Hosszú ideig vársz, mire arra téved egy óvatlan hal és te nem is habozol és még el is találod. Egyetlen halacska viszont nem túl nagy zsákmány, de ki tudja meddig tart még mire újra le tudsz csapni... és az sem biztos, hogy eltalálod. Valami gyorsabb megoldást kell találnod...

/Hanako/

Visszaindulsz a táborba és, amikor visszaérsz, Haruka még sehol sincs, Chuuko-sensei, pedig vidáman pipázgat, majd felkel a fa alól, amikor meglát.
- Nagyszerű zsákmány! Most már csak száraz fa kell, hogy tüzet gyújthass, mert gondolom nem nyersen akarod megenni azokat a szerencsétlen madarakat. A társadról nem tudsz valamit? -kérdezi.
Vissza az elejére Go down
Tsubame Haruka
Genin
Genin
Tsubame Haruka


Hozzászólások száma : 275
Join date : 2010. Mar. 15.

Városon kívül: Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Márc. 20, 2010 10:16 pm

Végre sikerül fognia egy halat. De ez csak egy hal. Kidobja a partra és vár a következő fogásra. Remélhetőleg nem kell olyan sokat várnia rá. Végül gondol egyet és felugrik a vízre,majd beljebb megy a mélyebb rész fölé,hátha ott több szerencséje lesz.
~Na lássuk,itt többen vagytok-e.
Míg várt,azon tűnődött,hogy talán valami egyszerűbben megfoghatóbbat kellene keresnie. De még nem akarja feladni a halászatot.
~Hogy tudják ezt mások egész nap csinálni?
Vissza az elejére Go down
Hanako
Genin
Genin
Hanako


Hozzászólások száma : 238
Join date : 2010. Mar. 14.
Tartózkodási hely : Tűz országa

Városon kívül: Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Márc. 20, 2010 10:30 pm

*Nem veszi rossz néven a tréfát, bár nem nagyon tud rajta mosolyogni sem.
-Rendben mindjárt keresek tűzi fát.
*Le tetet a madarakat egy helyre.
-Nem találkoztam vele. Gondolja, hogy el tévedt volna?
*Kérdezte.
-Ó mielőtt el felejtem erre felé jövet találtam egy csomó gombát. De sajnos nem vagyok túl jártas a gombászatban így nem tudom melyik mérges így inkább nem hoztam egyet sem.
Vissza az elejére Go down
Kaguya Kimimaro
Admin
Admin
Kaguya Kimimaro


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2010. Jan. 20.

Városon kívül: Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Márc. 20, 2010 10:40 pm

/Haruka/

Hosszú ideig vársz és csak egyetlen hallal leszel gazdagabb, ami valljuk be nem sok. Úgy tűnik, ma nem harapnak a halak, másrészt mások hálóval és horgászbottal teszik. Valószínűleg jobban teszed, ha valami más után nézel és lassan már sötétedni fog. Igyekezned kell, hiszen nem biztos, hogy a sötétben is visszatalálsz a táborba.

/Hanako/

- Nos, a gombákat holnap megnézem, most készítsd elő a tüzet, én meg megnézem, hogy mi lett a társaddal!
Elővesz egy kunait, amivel megvágja az ujját.
- Kuchiyose no Jutsu!/Idéző Technika/
Ez után megjelenik egy termetes kutya, akinek Chuuko kiadja az utasításokat és már el is indul.
- Vigyázz a táborra, mindjárt jövök! - kiabál vissza és fut a kutya után.
Vissza az elejére Go down
Tsubame Haruka
Genin
Genin
Tsubame Haruka


Hozzászólások száma : 275
Join date : 2010. Mar. 15.

Városon kívül: Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Márc. 20, 2010 10:48 pm

A hosszú és kitartó várakozás után nem lett sokkal eredményesebb,ráadásul a vizen állva némi chakrát is elhasznált. Végül kénytelen feladni,mert lassan sötétedik.
~Két hal. Ez kevés hármunknak.
Kissé csalódott,hogy ez ennyire nem ment neki,de végülis a kedvét nem vette el attól,hogy máskor is megpróbálja.
~Valamit még akkor is muszáj találnom. Mi van,ha Hanako sem talált elég élelmet,vagy semennyit sem? Keresnem kell még valamit.
Fogta a két halat és körbe nézett,hátha megpillant valami állatot a part mentén,amit érdemes megpróbálni elkapni.
Vissza az elejére Go down
Hanako
Genin
Genin
Hanako


Hozzászólások száma : 238
Join date : 2010. Mar. 14.
Tartózkodási hely : Tűz országa

Városon kívül: Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Márc. 20, 2010 10:57 pm

*Bólintott az utasításra.
~Nos elvileg tűz elemű vagyok így talán fog menni.
*Keresgélni kezdet tűzi fa után miután eleget össze tud szedni egy helyre teszi őket. Egy sima üres részre pár száraz levelet teszt majd néhány gajjat és két botot össze dörzsölve próbál tűzet csiszolni.
~Azt hiszem tettem el egy öngyújtott is a táskámba, de ha könnyű módszert használom akkor nem sok értelme lenne annak, hogy ki jöttem.
*Ha nem sikerül tűzet csiszolni a botokkal akkor két követ össze ütve próbál szikrát csiszolni.
Vissza az elejére Go down
Kaguya Kimimaro
Admin
Admin
Kaguya Kimimaro


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2010. Jan. 20.

Városon kívül: Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Márc. 20, 2010 11:29 pm

/Haruka/

Sokmindent nem találsz és egyre jobban sötétedik. Ekkor zajt hallasz a bozótosból és egy tetemes méretű kutya lép eléd és ugatni kezd. Ezután megjelenik Chuuko is.
- Nos látom eddig nem jutottál sokmindenre. De mindegy is. Hanako sikeresebb volt. Lassan sötét lesz. Gyere vissza a táborba!
Azzal megfordul és a kutya társaságában elindul vissza, meg sem várva, hogy követed-e.

/Haruka és Hanako/

Amíg Hanako a tűzzel bajlódik, megérkezik Chuuko és Haruka is megérkezik. A kutya közben eltűnik, de tűz még sehol. Az öreg Jounin arrébb küldi Hanako-t és ránéz a tűzre.
- Katon: Endan!
És máris belobbantja az apró tűzlabda segítségével.
- Készítsétek el a madarakat és/vagy a halat és aztán beszámoltok, hogy mit és hogyan csináltatok a mai nap.
Vissza az elejére Go down
Tsubame Haruka
Genin
Genin
Tsubame Haruka


Hozzászólások száma : 275
Join date : 2010. Mar. 15.

Városon kívül: Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Márc. 20, 2010 11:42 pm

Haruka már épp azon gondolkodik,hogy vajon vissza menjen-e most,vagy próbálkozzon-e tovább. De végül egy kutyát pillant meg maga előtt,majd a senseit.
-Sensei! Csak nem aggódott értem?-kérdezte vidáman.
~Úgy tűnik kicsit sokat időztem.
Követi vissza a senseit a táborba. Odaérve int Hanakonak és leül.nézi,ahogy a sensei tüzet csinál.
-Nos,miután megtaláltam a tavat,gondoltam,hogy megkeresem a beleömlő patak forrását,hogy majd onnan szerezhessünk ivóvizet. Meg is találtam,aztán találkoztam egy macival. De nem zavartatta magát,csak inni jött oda. Ez után vissza mentem a tóhoz és megpróbáltam halat fogni egy kihegyezett bottal. De csak kettőt sikerült elkapnom.-mutatta a halakat maga előtt és ezzel be is fejezte a beszámolóját.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Városon kívül: Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Erdő   Városon kívül: Erdő - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Városon kívül: Erdő
Vissza az elejére 
2 / 15 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
 Similar topics
-
» Városon kívül: Erdő
» Városon kívül: Sivatag
» Városon kívül: Hegység

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Naruto szerepjáték :: Játékzóna :: Tűz országa-
Ugrás: