Naruto szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto szerepjáték

Egy új ellenség, egy új szervezet. Vajon képesek leszünk megállítani őket??
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Határvidék

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
Darker D. Kazu
Admin
Admin
Darker D. Kazu


Hozzászólások száma : 178
Join date : 2010. Jan. 08.

Határvidék - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Határvidék   Határvidék - Page 4 Icon_minitimeSzer. Május 05, 2010 10:41 pm

A füstbomba robbanása után nem csak te hanem a srác is hátraugrott így a kunaial és a rá erősített robbanó jegyzettel nem értél sokat mivel az egy közeli fába csapódott ami a fiú háta mögött volt. A robbanás ereje szétoszlatta a füstöt így a menekülésed az erdőben nem teljesen sikerült mert Niwa még látta ahogy megmozdul az egyik bokor, és mivel ők is itt laknak a közelben emiatt ő maga is ismeri jól az erdőt.
- Mit gondolsz honnan tudtunk erről a helyről és, hogy hol lakik a mestered? Az még nem esett le neked, hogy mi is itt lakunk a közelben?
Miután feltette ezt a két kérdést elindult utánad az erdőbe. Több nyomot is talált amin elindulhatott feléd. Talált egy kettétört ágat és egy bokrot amiről frissen hullottak le a levelek. Végül elért a tóhoz ahol te is rejtőzködtél.
- Jaj ez a tó, de szép emlékeket idéz fel bennem.
A mondata befejezésével egy szemvillanás alatt ott termett a tó szigetén és az orrod előtt volt.
- Remélem nem nagyon ijesztettem rád. Még nem fogtunk kezet. Majd ha kezet fogtunk visszamehetünk a tisztásra és harcolhatunk szemtől szembe nem pedig menekülve.
Vissza az elejére Go down
https://warofthenaruto.hungarianforum.com
Mienai Koroshija

Mienai Koroshija


Hozzászólások száma : 71
Join date : 2010. Apr. 05.

Határvidék - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Határvidék   Határvidék - Page 4 Icon_minitimeSzer. Május 05, 2010 11:02 pm

- Legyen, ahogy akarod.
Odanyújtja a kezét.
- Mi ez a nagy változás? Hirtelen rám rontasz, majd hirtelen ilyen udvarias lettél?!
Ha kezet fog veled, akkor megszorítod a kezét, majd a köpenyed alól tenyeredbe ugró kunait megpróbálod beleszúrni a lefogott kezébe. A támadás után egyből hátra ugrik és várja a következő támadásokat, mivel arra számít, hogy klón volt.
Vissza az elejére Go down
Darker D. Kazu
Admin
Admin
Darker D. Kazu


Hozzászólások száma : 178
Join date : 2010. Jan. 08.

Határvidék - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Határvidék   Határvidék - Page 4 Icon_minitimeVas. Május 09, 2010 7:51 pm

Miután kezet fogtatok megpróbáltad megtámadni. Egy-egy kezetek le volt foglalva mind a kettőtöknek. A másik kezeddel indítottad a támadást mikor hirtelen azt a kezedet is lefogta a csuklódnál.
- Ez nem szép dolog tőled. Én csak köszönni akartam erre rám támadsz? Ne akarj feldühíteni mert akkor komolyan meg fogsz halni azt meg én se akarom.
A mondata után elengedte mind a két kezedet és hátrébb ugrott majd támadó állásba állt.
- Rendben van akkor kezdjük egy kis tai jutsuval.

" E közben a tisztáson."

-Tudod Ekihito, nem gondoltam volna, hogy a nem rég szerzett kis tanítványod el fogja vállalni ezt a küzdelmet. Azt meg főleg nem, hogy engedni is fogod neki, hogy harcoljon tudván azt, hogy micsoda erők rejtőznek az én fiamban.
- Hei, álmodni se mertem arról, hogy egyszer tényleg eljön ez a nap, de én hiszek a tanítványomban. Tudom, jól, hogy Niwa sokkalta régebb óta edz veled és tehetségesebb szinte mindenben, mint Meinaei. Viszont egy valamit elfelejtesz. Nem minden a nagy erő. Ha egy shinobi bátor akkor az, legyen bármekkora is a veszély küzdeni fog amíg csak lélegzik és egy ilyen hatalommal lehet nyerni.
Vissza az elejére Go down
https://warofthenaruto.hungarianforum.com
Mienai Koroshija

Mienai Koroshija


Hozzászólások száma : 71
Join date : 2010. Apr. 05.

Határvidék - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Határvidék   Határvidék - Page 4 Icon_minitimeHétf. Május 10, 2010 8:21 pm

Mienai elmosolyodik.
- Csak nekem tűnt fel, hogy néhány perccel ezelőtt egy kardal akartál átszúrni?... Jah bocs, én is így szoktam köszönni!
Mélyen a srác szemébe néz, közben az övtáskájába nyúl.
- Olyan gyerekes vagy! Lenézel engem, bár ezzel nincs is túl sok gond, de elárulni a következő támadásod... Rossz ötlet volt!
Egy kunait vesz elő, amire egy fénybomba volt kötve, egyből el is dobja felé, majd a másik kezében lévő kunait is felé dobja. A szemét egy pillanatra becsukja, amikor felrobban a fénybomba.
Vissza az elejére Go down
Darker D. Kazu
Admin
Admin
Darker D. Kazu


Hozzászólások száma : 178
Join date : 2010. Jan. 08.

Határvidék - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Határvidék   Határvidék - Page 4 Icon_minitimeKedd Május 11, 2010 10:58 pm

A fénybomba felrobbant pont a fiú előtt. Mivel nem látott semmit a legcélszerűbb az volt, hogy vakon félreugrik hátha dobtál utána más kunait is. Szerencséjére mikor félreugrott egy bokorban kötött ki amit te nem láttál. Majd megvárta amíg elmúlik a vakító bomba hatása. Miután elmúlt előjött a bokorból és a következőket mondta.
- Nézd ahogy látom eszed az van viszont most jól figyelj rám. Nem pont azért vagyok itt, hogy harcoljak veled. Azt majd máskor befejezzük. Egy üzenetet kell neked átadnom. Miszerint menny a Tűz országában lévő erdőbe kell menned, a falun kívül. Ott gyülekeznek a hozzád hasonló missing-ninek. Ott majd megtudsz minden mást. Az biztos, hogy valami küldetésről lesz ott szó de nem vagyok benne teljesen biztos.Most meny. A mestered miatt ne aggódj majd én beszélek veled.
Miután elindultál Niwa vissza ment a két öregemberhez majd a következőket mondta neki.
- Üdv. Nem kell megijedniük mert egyedül jöttem vissza. Egy kicsit játszadoztam a fiúval majd elküldtem egy jó kis küldetésre. Ekihito mester nem hiszem el, hogy eddig nem küldte semmilyen küldetésre. Így soha nem lesz harci tapasztalata. Csak emiatt kértem meg a sensei-emet, hogy írja meg azt a levelet. Így nekem sikerült végre egy küldetésre küldenem a maga beleszólása nélkül.
Ekihito felsóhajt majd elindul a kunyhója felé minden beszéd nélkül.
~ Nem igaz, hogy ezt merte tenni, de végül is igaza van. Kell neki a tapasztalat csak attól félek, hogy elveszítem majd úgy mint az előző diákomat is.
Vissza az elejére Go down
https://warofthenaruto.hungarianforum.com
Mienai Koroshija

Mienai Koroshija


Hozzászólások száma : 71
Join date : 2010. Apr. 05.

Határvidék - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Határvidék   Határvidék - Page 4 Icon_minitimeKedd Május 11, 2010 11:33 pm

Végighallgatja, amit a fiú mond.
~ Nem tudom mi van ezzel a sráccal, de egyáltalán nem összeszedett. Egyszer ezt mondja, majd az ellentétét. Az ilyeneknek rengeteg gyenge pontjuk van, amiket könnyű megtalálni annak ellenére is, hogy ügyesen rejtik azokat... Vajon mit akar ezzel mondani? A Tűz országába, egy erdőbe? Talán viccel? Lehet, hogy csapda, de hát azokat azért készítik, hogy belesétáljanak. Remélem, hogy az öreg nem lesz mérges érte. Egy kis pihenő nekem sem árt.
Egy kis kerülőt tesz, hogy elkerülje a mesterét és úgy hagyja el a mocsarat, majd titokban az országát is. Csak éjjel mozog, nappal megbújik üldözői elől, a városokat nagy ívben elkerüli. Sérült homlokvédőjét levette és a köpenye kapucniját fejére húzta, hogy takarja az arcát. Amikor átlépi a határt kicsit fél, mert ilyen távol még sosem volt ezelőtt, de utána meggyőzi magát, hogy semmi baj nem történhet vele. Legalábbis olyan nem, amit ne tudna túlélni. A határtól nem messze sűrű erdő fogadja. Egy egész napon keresztül csak sétál a Konohába vezető utak környékén.
- Sosem hittem volna, hogy ilyen nagy erdő van errefelé. Csodálnám, hogy ha nem találnám meg.
~ Vajon milyen szervezet lehet ez?
Visszaemlékezik arra, amit a fiú mondott.
~ "Ott gyülekeznek a hozzád hasonló missing-ninek."
- Jobb lesz mielőtt fényt vetni a dolgokra.

///Tűz országa-Városon kívül: Erdő///
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Határvidék - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Határvidék   Határvidék - Page 4 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Határvidék
Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Határvidék
» Határvidék
» Határvidék
» Határvidék
» Határvidék

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Naruto szerepjáték :: Játékzóna :: Fű országa-
Ugrás: