Naruto szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto szerepjáték

Egy új ellenség, egy új szervezet. Vajon képesek leszünk megállítani őket??
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Határvidék

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Kaguya Kimimaro
Admin
Admin
Kaguya Kimimaro


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2010. Jan. 20.

Határvidék Empty
TémanyitásTárgy: Határvidék   Határvidék Icon_minitimeVas. Márc. 28, 2010 11:22 am

A Szél Országának határvidékei.
Vissza az elejére Go down
Takeshi Muugen

Takeshi Muugen


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2010. May. 04.
Age : 31
Tartózkodási hely : Minidg máshol

Határvidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Határvidék   Határvidék Icon_minitimeVas. Május 09, 2010 11:38 am

Éppen új darabot szereztem a gyüjteményembe... egy sunagakurei ninja fejpántját, és mellényét.
~Tökéletes... most egy Villám, egy föld, és egy Tűz fejpánt kell utána jöhet a többi.~ Gondoltam, és haladtam kifelé az országból.
~ Hogy lehet ennyire meleg? Nem értem az itteni embereket.... nincs itt egy csepp víz sem.~ Elmélkedtem... vagyis inkább mérgelődtem. Unalom üzés céljából elővettem egyik tekercsem, és rajzolni kezdtem. Gyorsabban telt így az idő, de még mindig nagyon meleg volt.
Vissza az elejére Go down
Kaguya Kimimaro
Admin
Admin
Kaguya Kimimaro


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2010. Jan. 20.

Határvidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Határvidék   Határvidék Icon_minitimeVas. Május 09, 2010 11:44 am

Haladás közben hirtelen egy kéz nyúl ki a homok alól és a földbe ránt, míg ő maga kiugrik és még magad is meglepődsz, ugyanis egy igen öreg, görbehátú ember áll előtted, aki egy hosszú botra támaszkodva figyel téged.
- Nocsak mit találtam... - kezdi vékony, vidám hangon. - Csak nem eltévedtél édes fiam? - nevet fel, miközben fenyegetően megpörgeti a botját.
- Ha azt hiszed, hogy nem láttam semmit, abból, amit az előbb műveltél, akkor tévedsz, de mondd csak? Mire jó ez az egész? -kérdi őszinte felháborodással. - Azt javaslom, hogy őszinte légy, mert jelenleg az életed és a halálod ura is én vagyok.
Amíg a kérdéseire válaszolsz, leül és a rajzodat nézegeti, érdeklődve.
Vissza az elejére Go down
Takeshi Muugen

Takeshi Muugen


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2010. May. 04.
Age : 31
Tartózkodási hely : Minidg máshol

Határvidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Határvidék   Határvidék Icon_minitimeVas. Május 09, 2010 12:11 pm

Egy kéz nyúlt ki és megfogta a lábam.
- Mi a...- és már azon kaptam magam, hogy nyakig a földben vagyok. Egy öreg jelent meg, és azt állította, hogy látott mindent ami az előbb történt. Következő pillanatban már azt kérdezte, miért tettem amit tettem.
- Nos, a kérdésére egyszerű a válasz... Ilyen vagyok. Így nőtem fel, és ez a lépés is segíti a tervem.- mondtam, és próbáltam kézjeleket formálni, de nem ment, mert túl messze voltak a kezeim egymástól. Láttam, hogy az öreg a rajzaim nézegeti.
- Nem akar elengedni?- kérdeztem, és elkezdtem furakodni, hogy tágítsam a helyet, és kitudjak mászni.
~ Mit nézhet ennyire a rajzaimon?~
Vissza az elejére Go down
Kaguya Kimimaro
Admin
Admin
Kaguya Kimimaro


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2010. Jan. 20.

Határvidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Határvidék   Határvidék Icon_minitimeVas. Május 09, 2010 12:20 pm

A válaszodra felkapja a fejét, majd elgondolkozik. Az arcán látszik a vívódás, majd halványan elmosolyodik.
- A kezemben az életed fiam. De lásd kivel van dolgod elengedlek. - mondja, majd kihúz a földből, miközben kiönti a tintát és egy klón hoz létre belőle.
- Egyetlen feltételem van. Győzd le a klónomat! Ha sikerül, szabadon elmehetsz, ha nem, akkor halál fia vagy. Világos? - hangja ezalatt élesre vált és különös kegyetlenség sugárzik belőle.
Vissza az elejére Go down
Takeshi Muugen

Takeshi Muugen


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2010. May. 04.
Age : 31
Tartózkodási hely : Minidg máshol

Határvidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Határvidék   Határvidék Icon_minitimeVas. Május 09, 2010 9:32 pm

Miután elengedett a földre öntötte a tintám, és egy kézjel után klónt formált belőle.
~ Na ezt hogy?~
- Tetszik a jutsud öreg... Megtaníthatnád...- mondtam majf elővettem az egyik kunaim.
~ Nézzük mire képes ez a klón.~ Gondoltam, és támadni kezdtem.
Megláltam a klón előtt majd így szólktam
- Kirigakure no Jutsu!- mondtam és egy sűrű ködöt hoztam létre. Ezután a köd rejtekében egy kézjelet mutattam.
Miután a köd eltűnt, támadni kezdtem. Eldobtam egy kunait, majd rögtön utána 5 shurikent.
~ Míg ezeket hárítja a katanámmal ketté vágom...



//// CHP:1200
most elhasználtam:100
Maradt:1100


A hozzászólást Takeshi Muugen összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Május 10, 2010 6:52 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Kaguya Kimimaro
Admin
Admin
Kaguya Kimimaro


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2010. Jan. 20.

Határvidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Határvidék   Határvidék Icon_minitimeHétf. Május 10, 2010 6:22 pm

Létrehoztad a ködöt, majd egy igen vakmerő akcióba kezdtél és, mire elindítottad a vágást, már tudtad, hogy nem találtak a fegyvereid. Ugyanebben a pillanatban hihetetlen fájdalmat érzel a derekadnál és arccal előre repülsz néhány métert. Mire feltápászkodnál, már előtted is van a célpont, aki egy újabb rúgást indít a fejed felé. ami üggyel bajjal kikerülsz és sajgó derekaddal talpra vergődsz. A klón arca alattomos mosolyra húzódik.
- Ne szórakozz édes fiam, hanem mutass is valami kevésbé dilettnásat! -kiált rád.
Vissza az elejére Go down
Takeshi Muugen

Takeshi Muugen


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2010. May. 04.
Age : 31
Tartózkodási hely : Minidg máshol

Határvidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Határvidék   Határvidék Icon_minitimeHétf. Május 10, 2010 6:51 pm

A technikám nem jött össze, és szereztem egy sérülést is. A klón alatomos mosollyal az arcán közölte, hogy valami komolyabbat csináljak.
~ Hát jó...
- Komolyabb kell? Akkor komolyabb leszek...- mondtam, és kézjelekbe kezdtem.
- Kage Bunshin no Jutsu- mondtam, és létre hoztam egy klónt. /-200 CHP/ Ezután ismét ködöt alkottam. /-100/ A ködben a klómmal kézjelekbe kezdtem, közben én támadásba lendültem. Rájöttem, hogy a klón és az eredeti, csak úgy mint a Kage bunshinnal kapcsolatban vannak, így az öreg kivülről láthatja a lépéseim.
~ Vajon mennyire vannak kapcsolatban? ~ Gondolkodtam, mikor közel értem a klónhoz indítottam egy vágást.
~ Ha kivédi akkor a klónom egy Shunshin no Jutsu segítségével hátulról támadja, ha meg engem támadna vissza akkor egy Kawarimi no Jutsuval hárítom.


////CHP: 1100
Most elhasználtam 300, Maradt: 800
Ha mind a két jutsut használnom kell akkor még -50////
Vissza az elejére Go down
Kaguya Kimimaro
Admin
Admin
Kaguya Kimimaro


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2010. Jan. 20.

Határvidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Határvidék   Határvidék Icon_minitimeKedd Május 11, 2010 4:19 pm

A klón a támadásod pillanatában a föld alá menekül és a vágásoddal épp hogy nem a klónodat találod el. Néhány pillanat múlva megjelenik a klón mögött és egy erőteljes ütéssel eltünteti azt, majd egy hatalmas ugrással eltűnik az általad létrehozott ködben. Figyelsz nem hallatszanak-e lépések, de semmi. Úgy tűnik kivár és azt várja, hogy te csinálj valamit. De vajon hová tűnhetett?
Vissza az elejére Go down
Takeshi Muugen

Takeshi Muugen


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2010. May. 04.
Age : 31
Tartózkodási hely : Minidg máshol

Határvidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Határvidék   Határvidék Icon_minitimeSzer. Május 12, 2010 10:28 am

~ Ez így nem jó.... nagyon nem jó.... fölöslegesen pazarlóm a chakrám... úgy játszik velem ahogy akar.
Gondolkodtam mit tegyek ám nem jutottam semmire. Végül eszembe jutott.
~ A jelek szerint a Doton: Shinjou Zanshu no Jutsu-t használja. De mi van akkor ha elárasztom a területet?~ Gondolkodtam, és megszüntettem a ködöt.
- Sok chakrámba kerülsz öreg!- kiáltottam majd kézjelet formáltam.
- Mizu kurie-shon!- mondtam és körülöttünk egy egés nagy területet elárasztottam, ám a homok beszívta így csak sár lett.
~ Na ebben már nem mozog olyan fürgén. Csak ne használjon Sárklónt, igaz azok gyengék, de még plusz azok is.... de mind egy... következő lépés.
Gondoltam, és folytattam a kézjeleket.
- Sui Souran no jutsu.- mondtam, és a kezembe irányítottam egy kisebb víz mennyigéget a földből.
~ Most nem támadok, csak kontrázni fogok. Mivel tintából van, elég, hogy víz érje. Amikor támad, egy erősebb hullámot vetek be ellene.


CHP:800
Elhsználtam: 4x80 /240/, 150
Maradt:410
Vissza az elejére Go down
Kaguya Kimimaro
Admin
Admin
Kaguya Kimimaro


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2010. Jan. 20.

Határvidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Határvidék   Határvidék Icon_minitimeSzer. Május 12, 2010 1:10 pm

A fickó nem kerül elő. Azonban, amikor feloldod a ködöt, jócskán magad előtt látod és halvány mosoly ül az arcán.
- Na ez már valami! -kiáltja vidáman, majd támadásba lendül. Egy ütés sorozattal próbálkozik, amin sikeresen kikerülsz és egy jól irányzott támadással el is találod a klónt, aki köddé is válik. Ezután megjelenik az igazi is.
- Ügyes... Állom a szavam. Legyőzted a klónt, így elmehetsz. De ne mondhasd, hogy nem úriemberrel van dolgod...
Elővesz egy újabb tintás üveget és egy újabb klónt hoz létre belőle, majd eltnüteti.
- Maga a jutsu egyszerű. A chakrádat a tintába koncentrálod és abból hozod létre a klónt. Próbáld meg!- mondja és két üveg tintát ad neked.
Megvárja míg befejezed, majd egy pukkanás kíséretében eltűnik.

/15 sor, és utána menj a kaland helyszínre, ha jelentkeztél!/
Vissza az elejére Go down
Takeshi Muugen

Takeshi Muugen


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2010. May. 04.
Age : 31
Tartózkodási hely : Minidg máshol

Határvidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Határvidék   Határvidék Icon_minitimeSzer. Május 12, 2010 1:29 pm

~ Siker... azért csak összehoztam valahogy...~ Gondoltam majd megjelent az öreg és elmondta amit el akart mondani. Közölte a jutsujának a titkát, és megmutatta, hogyan használjam én is. Elvettem tőle az egyik tintát, és koncentrálni kezdtem. Igyekeztem a legjobb formámat hozni, hogy ne égessem le magam az öreg előtt.
~ Ez az gyerünk mindjárt meg lesz...~ Gondoltam és így szóltam:
- Sumi Bunshin no Jutsu!- ezután a földre öntöttem a tintát, és vártam mi történik. Hirtelen elkezdett mozogni, alakulni, majd pár másodperc múlva egy kis Takeshi jelent meg. Látható hiba nem volt, de alig volt 1méteres a klón.
- Közel volt...- mondtam, és megszüntettem a jutsut.
~ Na még egyszer... most menni fog...~ Ismét gondolataimba merültem, és egy mély levegő vétel után ismét megszólaltam:
- Sumi Bunshin no Jutsu!- ismét a földre öntöttem a tintát, ami ismét nőt, nőt, alakult, formálódott, míg nem teljesen felvette az alakom. Kezdtem örülni milyen ügyes vagyok, ám a szél egy faágat fújt erre ami a klónomnak ütközött, s az eltűnt.
- Hogy az a....- mérgelődtem, mert nem hittem el, hogy egy fa ág eltudja tüntetni a klónom. Ismét neki feszültem chakrát gyűjtöttem, koncentráltam, és neki láttam.
- SUMI BUNSHIN NO JUTSU!- kiáltottam és koncentráltam ezerrel. A klónom meg csak alakult, formálodott, míg nem elkészült. Elővettem egy kuniat, és rá támadtam.
- Védekezz!- kiáltottam rá, mire az is elővett egyet, és minden támadásom hárította.
- Na öreg így már jó lesz?- kérdeztem, de láttam, hogy az öreg nincs sehol. Összepakoltam és konoha irányába indultam.
- Kösz....
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Határvidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Határvidék   Határvidék Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Határvidék
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Naruto szerepjáték :: Játékzóna :: Szél országa-
Ugrás: