Naruto szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto szerepjáték

Egy új ellenség, egy új szervezet. Vajon képesek leszünk megállítani őket??
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Városon kívül: Sivatag

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Saruwatari Shin

Saruwatari Shin


Hozzászólások száma : 44
Join date : 2010. Apr. 08.
Age : 27

Városon kívül: Sivatag - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Sivatag   Városon kívül: Sivatag - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Jún. 03, 2010 10:45 pm

*Szóval ez egész testben áramoltassuk a chakrát.Rendben,lehet hogy könnyű lesz.*
A szokásos módon megformáltam a kézjelet és elkezdtem irányítani a chakrám.Nehezebb volt a kontrollálás az egész testbe mint a lábba.Egy keveset próbáltam irányítani mindenhova de hatalmas mennyiségű chakrát sikerült.
A lábamban fájdalmat éreztem és a földre estem.
-Na itt telt be a pohár ,megfogom ezt a technikát csinálni ha beleszakadok is!-fel álltam és leporoltam magam ,ekkor most már nem egy kézjelet formáltam hanem többet gyorsan egymás után.A kézjelekkel a chakrám áramlását próbáltam irányítani,kevés chakrát áramoltattam mindenhova.
*Remélem ezúttal sikerül végrehajtanom ezt a technikát.Hasznos lenne ha nem akadnék le amikor sétálok a homokban.*
Vissza az elejére Go down
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

Városon kívül: Sivatag - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Sivatag   Városon kívül: Sivatag - Page 3 Icon_minitimePént. Jún. 04, 2010 10:21 am

/Nanami és Shin/

Hosszas koncentráció után sem éreztek semmit a testetekben. Nem tudjátok eldönteni hogy most sikerült a technika létrehozása vagy nem. Asuka újra Kankuro-val beszélget és nem nagyon figyel rátok. Percek telnek el, mire rátok néz.
- Ha jól látom, sikerült elsajátítanotok. Mozogjatok egy kicsit és akkor észre veszitek hogy sokkal halkabban lépkedtek!
Ekkor megvárja míg kipróbáljátok.
- Ugyan, Asuka, taníts már nekik komolyabb technikákat is! Erre a technikára csak nagyon ritkán lesz szükségük.
- Tudom! - válaszol sértődötten a kunoichi. - Viszont valahogy fejleszteni kell a chakra kontrolljukat. Mivel se fal, se víz nincs a közelben amit erre a célra használhatnánk, így ez a technika megfelel. - ekkor az oázis vízére néz Asuka. - Mielőtt megkérdeznéd, ebből iszunk, nem arra van hogy össze mocskoljuk!
- Tudom, Asuka. Elkérhetném Shin-t? Tegnap azt mondta, szeretne bábmesterkedni! - mosolyodik el. Megtanítom neki az alap technikát, amihez szintén komoly chakra irányítás kell.
- Vigyed!
Ekkor Kankuro a fiúra néz és jelzi hogy kövesse.

//Próbáljatok reagálni; írjátok fel az adatlapotokra az új technikátok: Zansonsha Antei (Túlélő Egyensúly). Az Egyéb jutsuknál megtaláljátok a leírását.//
Vissza az elejére Go down
Nanami

Nanami


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Apr. 11.
Tartózkodási hely : Sunagakure

Városon kívül: Sivatag - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Sivatag   Városon kívül: Sivatag - Page 3 Icon_minitimePént. Jún. 04, 2010 4:11 pm

*Hosszan koncentrálás és idő után nem éreztem semmi különöset.
~Lehet, hogy ez nem megy.
*Asuka szavait kicsit fel bátorodva lassan elkezdtem előre menni.
~Tényleg halkabban lépek, bár a homokban így is úgyis halkan lépnék, de ez akkor is jó.
*Örültem kis sikeremnek. Így már lett egy jó lopakodásos jutsum a faluba esti időkre.
-Jó mulatást.
*Mondtam Shinnek mikor elindult Kankuroval.
-Egész jól ki jönnek egy mással.
*Jegyeztem meg Asukának.
Vissza az elejére Go down
Saruwatari Shin

Saruwatari Shin


Hozzászólások száma : 44
Join date : 2010. Apr. 08.
Age : 27

Városon kívül: Sivatag - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Sivatag   Városon kívül: Sivatag - Page 3 Icon_minitimePént. Jún. 04, 2010 9:30 pm

Nem éreztem semmi különöset,azt se hogy áramlik a chakra.Ám Asuka szavára nagyon meglepődtem.
*Már képesek lennénk használni?Nem hiszem el*
Majd megtettem pár lépést,elég csendesek voltak a lépések és még a homokba se süllyedt bele a lábam.
-Ez a jutsu remek,talán még sok másra is lehet használni.-jegyeztem meg halkan.
Hallottam ahogy Asuka kioktatta Kankurot a vízen járásról,és egy picit elnevettem magam rajta.
Majd amikor Kankuro jelzett hogy kövessem megindultam utána.
Vissza az elejére Go down
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

Városon kívül: Sivatag - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Sivatag   Városon kívül: Sivatag - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jún. 05, 2010 3:15 pm

/Nanami és Shin/

Nanami:
Asuka csak bólintott a szavaidra, valóban elég jól kijönnek egymással. Amikor már nem látjátok őket, a kunoichi feléd fordul, gonosz vigyorral az arcán.
- Tanítok neked egy technikát, amit majd használhatsz a harcban. Képes leszel vele a telekinézisre és a légáramlatok mozgatására. Harcban nagyon hasznos lehet, főleg ha dobófegyvereket akarsz hárítani. Illetve a későbbiekben szükséged lesz rá azért is, mert a homokot is hasonlóképpen tudod majd kezelni. Ha készen állsz, akkor ülj le és koncentrálj!

Shin:

Kankuro az oázis széléhez vezet téged, ahol őrök figyelik a hátra hagyott utat. Az egyik helyen jelzi neked hogy üljél le, majd elővesz egy tekercset és előhívja belőle Karasu-t.
- Így néz ki egy harci báb! A tekercs amit kaptál, az egy tervrajz hogy hogyan kell elkészíteni egy hasonló bábut. Most megtanítom neked, hogyan kell létre hozni a chakra fonalakat, amikkel majd később irányítani tudod a saját bábudat.
Ekkor le ül melléd.
- Csukd be a szemed és kezdj el koncentrálni. Még most elég ha érzed azt, amint áramlik benned a chakra. Ha ezt érzed, akkor már jó nyomon vagy! Kezdheted.

//Koncentráljatok Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Nanami

Nanami


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Apr. 11.
Tartózkodási hely : Sunagakure

Városon kívül: Sivatag - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Sivatag   Városon kívül: Sivatag - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jún. 05, 2010 3:36 pm

*Végig hallgattam Asukát és csal bólintottam.
-Telekinézis? Ez jól hangzik.
~Asukának és Kankuronak hála talán jobban tudunk majd harcolni a banditák ellen.
*Le ültem a földre török ülésben és vettem egy mély levegőt. Koncetrálni kezdtem bár most nem igazán tudtam mit is csináljak. Ezért a chakrát inkább csak hagytam had áramoljon bennem.
Vissza az elejére Go down
Saruwatari Shin

Saruwatari Shin


Hozzászólások száma : 44
Join date : 2010. Apr. 08.
Age : 27

Városon kívül: Sivatag - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Sivatag   Városon kívül: Sivatag - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jún. 05, 2010 4:40 pm

Követtem Kankurot aki az oázishoz vezetett. Az utasítára leültem,mire megidézte Karasu-t.
*Egy igazi harci báb,mi?Nem néz ki veszélyesnek,biztos van pár rejtett fegyvere.*
Meglepődtem amikor a chakra fonalak megtanulásáról beszélt,de örültem is hogy megtanulhatom azt a technikát.
Utasítás szerint becsuktam a szemem és megpróbáltam áramoltatni a chakrám .Kizárólag arra figyeltem hogy megfelelően irányítsam ,és hogy érezzem az áramlását a chakrának.
Vissza az elejére Go down
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

Városon kívül: Sivatag - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Sivatag   Városon kívül: Sivatag - Page 3 Icon_minitimeVas. Jún. 06, 2010 12:15 pm

Nanami:

Érzed a testedben áramló chakrát, de különösebb hatást nem érzel. Asuka veled szemben foglalat helyett a földön és ő is koncentrálni kezdett.
- Próbálj a levegőre koncentrálni! Próbáld érezni ahogy körbevesz téged. Semmi mással ne foglalkozz, csak a levegővel! Szép lassan, nyugodtan vedd a levegőt és akkor könnyebben ráérzel. Ha használod az elemedet, akkor az is segít ráérezni a dologra. - adja a tanácsokat a kunoichi.

Shin:

- Eddig nagyon jó. Most próbáld a kézfejedbe összpontosítani a chakrád, majd nyisd ki a szemed! Még nem kell szabadon engedned a chakrád, az majd csak a következő lépés része.
Amikor kinyitod a szemedet, akkor látod hogy Kankuro keze körül láthatóvá válik a chakra.
- Nagyon jó! Most hagyd ott a chakrádat, de még most sem kell szabadon engedned.
Vissza az elejére Go down
Nanami

Nanami


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Apr. 11.
Tartózkodási hely : Sunagakure

Városon kívül: Sivatag - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Sivatag   Városon kívül: Sivatag - Page 3 Icon_minitimeVas. Jún. 06, 2010 12:41 pm

*Be csukot szemekkel veszem a levegőt és koncentrálok az elememre.
~Csak koncentrálnom kell, szépen nyugodtan.
*Érzem, hogy a testemben áramlik a chakra. Érzem, hogy a szél körülöttem van és hallom ahogy fúj.
~Olyan mintha a szél a füllembe suttogna egy dalt.
*Gondoltam magamban miközben tovább koncentráltam.
Vissza az elejére Go down
Saruwatari Shin

Saruwatari Shin


Hozzászólások száma : 44
Join date : 2010. Apr. 08.
Age : 27

Városon kívül: Sivatag - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Sivatag   Városon kívül: Sivatag - Page 3 Icon_minitimeVas. Jún. 06, 2010 1:15 pm

A jounin utasítása szerint a kézfejembe koncentráltam a chakrám majd kinyitottam a szemem.
Láttam Kankuro keze körül a chakráját.
*Ez megy hogyan?..Biztos nagyon jól tudja kontrollálni ,azért látható.*
Gondolkodtam el pár másodpercig azon amit láttam de sokkal inkább azzal törődtem hogy a kézfejemben hagyjam a chakrám.
-Eddig rendben,de mi a következő lépés?-.
Vissza az elejére Go down
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

Városon kívül: Sivatag - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Sivatag   Városon kívül: Sivatag - Page 3 Icon_minitimeVas. Jún. 06, 2010 2:47 pm

Nanami:


- Nagyon ügyes vagy! Most már rátérhetünk a technikára. - mosolyog rád a kunoichi.
- Ezúttal nem lesz szükséged ekkora koncentrációra. Ezt csak azért csináltad hogy érezd az elemedet. Most hozd létre a Kutya kézjelet és koncentráld a kezedbe a szél chakrádat. Megmutatom hogy kell!
Asuka ekkor megalkotja a kézjelet, majd szabadjára engedi a chakráját. Amint ezzel kész van, a kézfeje körül látod hogy enyhén áramlik a levegő, de nem is ez a lényeg. Látod hogy könnyedén fel vett a földről egy kunai-t, anélkül hogy hozzá ért volna. Ezután a fegyvert a levegőben tartotta, majd kilőtte feléd. A kunai a lábadtól néhány lépésnyire ért földet.
- Most próbáld meg te is!

Shin:

- Most hagyd hogy az ujjaid hegyén távozzon a chakra. Viszont ne engedd hogy túl gyorsan elszivárogjon. Csak nyugodtan, óvatosan!
Ekkor látod, amint valóban megjelennek a chakra fonalak az ujjaiból és rátapadnak a bábura.
- Most te jössz! Ha sikerülne, akkor szereznék neked valamit, amin gyakorolhatod a mozgatást.
Kankuro hirtelen Karasu-t a levegőbe emeli, majd kinyitja a száját. Ekkor egy kunai vetőt látsz meg, illetve a bábu karjából elővillan néhány penge is.
- Na, hogy tetszik?
Vissza az elejére Go down
Nanami

Nanami


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Apr. 11.
Tartózkodási hely : Sunagakure

Városon kívül: Sivatag - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Sivatag   Városon kívül: Sivatag - Page 3 Icon_minitimeVas. Jún. 06, 2010 3:29 pm

*Ki nyitotta ma szemem és Asukát figyeltem hallgattam.
~Hogy került oda az a kunai? Nem láttam nem hallottam mikor le tette.
*Láttam, hogy felém repül majd le esett a lábam előtt. Egy pillanatra persze azt hittem el talál, de eszembe jutott, hogy Asukának nincs oka bántani engem.
~Biztosan akkor tehette a földre mikor koncentráltam. Akkor nem figyeltem másra.
*Kezeimmel meg formáztam a kutya pecsétet és koncentrálni kezdtem bele a elemi chakrámat.
Vissza az elejére Go down
Saruwatari Shin

Saruwatari Shin


Hozzászólások száma : 44
Join date : 2010. Apr. 08.
Age : 27

Városon kívül: Sivatag - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Sivatag   Városon kívül: Sivatag - Page 3 Icon_minitimeVas. Jún. 06, 2010 5:02 pm

Tovább koncentráltam a kezembe a chakrám és figyelmesen végignéztem ahogy Kankuro megmutatja a bábja rejtett fegyvereit.
-Hogy tetszik?Fantasztikus!Nem is sejteni hogy rejtett fegyverei vannak.-ekkor egy percre elgondolkodtam-de mennyi fegyver is szükséges hogy teljesen feltöltsük?-kérdeztem érdeklődve.
Majd hagytam hogy a chakrám az ujjaimból szépen lassan távozzon,természetesen éreztem az áramlását.Úgy láttam mintha elkezdett volna távozni az egyik ujjam hegyéből lassan a chakra.
-Kankuro,azt hiszem sikerült.-.
Vissza az elejére Go down
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

Városon kívül: Sivatag - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Sivatag   Városon kívül: Sivatag - Page 3 Icon_minitimeHétf. Jún. 07, 2010 11:26 am

Nanami:

Amint létre hoztad a kézpecsétet, sikerül a magasba emelned a kunai-t. Pár pillanatig a levegőben van, majd vissza zuhan a homokba.
- Tökéletes! Mire haza érünk, tökéletesíted ezt a technikát. Gyakorolod, amennyit csak tudod, mert ez eléggé hasznos technika tud lenni!
Asuka ekkor elővesz még 3 shurikent.
- Ezeket most el fogom dobni melletted, te pedig próbáld félre lökni ezeket a technika segítségével!
Ekkor magához húzza a földben lévő kunai-t is, majd feléd dobja a fegyvereket. Ha nem sikerülne a technika, akkor sem fognak eltalálni a kunai-k.

Shin:

Látod amint a chakra fonalak elhagyják az ujjaidat, majd rátapadnak Karasu-ra. Azonban a bábuval nem tudsz sok mindent kezdeni, mivel nehéznek találod.
- Ügyes vagy! Ahhoz hogy még egy ilyen harci bábut mozgatni tudj, fizikálisan sokat kell fejlődnöd. Addig gyakorolj ezen! - ekkor egy babát ad oda neked.
Kicsit megalázó lehet az, hogy egy gyerek játékával kell folytatnod az edzést, de mivel még nincs jobb, be kell érned ennyivel.
- Ezt egy kézzel is tudod majd irányítani, mivel kicsi. A fonalakat a végtagjaira és a fejére tapaszd. Most mutasd meg, mennyire vagy képes mozgatni azt a babát! Majd én ebből leszűröm mennyire vagy képes koordinálni a mozgását.
Vissza az elejére Go down
Nanami

Nanami


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Apr. 11.
Tartózkodási hely : Sunagakure

Városon kívül: Sivatag - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Sivatag   Városon kívül: Sivatag - Page 3 Icon_minitimeHétf. Jún. 07, 2010 6:45 pm

*Örültem, hogy sikerült a kunait néhány pillanatig a levegőben tartanom.
~Jól haladok, de még csak lebegtetni tudom előre repíteni nem.
*Meg értettem, hogy kicsit sietnünk kell, de kicsit gyorsnak tartottam, hogy nagy lépésekben próbálunk haladni.
-Rendben.
*Mondtam Asukának és meg formáltam kezeimmel a kutya pecsétet és koncetrálni kezdtem a chakrámat. Mikor Asuka el dobta a fegyvereket felém meg próbáltam úgy tenni ahogy mondta. A technika segítségével próbáltam ellökni a shurikeneket.
Vissza az elejére Go down
Saruwatari Shin

Saruwatari Shin


Hozzászólások száma : 44
Join date : 2010. Apr. 08.
Age : 27

Városon kívül: Sivatag - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Sivatag   Városon kívül: Sivatag - Page 3 Icon_minitimeHétf. Jún. 07, 2010 10:38 pm

A chakra fonalakat sikeresen létrehoztam és rátapadtak a bábra,de nem bírtam mozgatni.
*Mi a fene?Ez nem is látszik olyan nehéznek,de egyszerűen meg se akar moccanni.*gondoltam magamban miközben próbáltam valahogy Karasu-t mozgásba hozni de sajnos nem sikerült.Ekkor Kankuro egy babát adott át nekem,elég ciki volt hogy egy játékkal kell gyakorolnom.Leraktam a földre a babát és hátrébb mentem , megalkottam a az egyik kezemmel a chakra fonalakat és azok rátapadtak a babára. A játékot nagyon egyszerű volt mozgatni,összerogyott helyzetből kiegyenesítettem és próbáltam pár lépést megtenni vele,ami sikeresen ment.
*Úgy látszik hogy minél könnyebb a báb,annál könnyebb az irányítása.De akkor is ciki hogy egy babával kell gyakorolni.*
Vissza az elejére Go down
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

Városon kívül: Sivatag - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Sivatag   Városon kívül: Sivatag - Page 3 Icon_minitimeKedd Jún. 08, 2010 11:18 am

Nanami:

Miután aktiváltad a technikát, a kunai-k irányt változtattak. Ez még csak kisebb irány változtatás volt, de kezdetnek nagyon jó. Ezután Asuka még háromszor megismételtette veled a gyakorlatot. A harmadik után már könnyedén térítetted el a fegyvereket, illetve annyira ráéreztél a dolog lényegére, hogy már könnyedén reptetted a kunai-kat.
- Nagyon ügyes! Ha gondolod még gyakorolhatsz, vagy esetleg pihenhetsz. Megyek megkérdezem mikor indulunk.
Ekkor a kunoichi ott hagy téged a kunai-k társaságában.

Shin:
A baba mozgatása nagyon könnyen megy neked, ezért Kankuro ad neked egy bábut, amit bábelőadásoknál szoktak használni.
- Ezzel már nehezebb lesz a gyakorlásod. Most már használd a másik kezedet is! Ez az út alatt a tiéd lehet. Lenne néhány dolgom amit el kell intéznem. Menj vissza a társadhoz és mutasd meg neki mit tanultál. Majd még folytatjuk, viszlát!
Kankuro elindult az oázishoz. A helyedről látod hogy Asuka is megy valahova, csak azt nem tudod merre tart éppen.


//Kicsit felpörgetjük az eseményeket. Nanami, írd fel az adatlapodata a Kaze Shihai no jutsu-t(Fuutonban megtalálod); Shin, te pedig a Kugutsu no Jutsu-t tanultad meg.//
Vissza az elejére Go down
Nanami

Nanami


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Apr. 11.
Tartózkodási hely : Sunagakure

Városon kívül: Sivatag - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Sivatag   Városon kívül: Sivatag - Page 3 Icon_minitimeKedd Jún. 08, 2010 4:39 pm

*Sikerült elsőre el térítenem a fegyvereket egy kicsit amitől kicsit fel bátorodtam. Még háromszor dobta felém a fegyvereit Asuka és a harmadik után már nagyon jól ment az fegyverek el térítése. Harcban ez biztosan nagyon meg lepő tud lenni gondoltam.
-Asuka azon kezdtem el gondolkodni, hogy vajon ha el dobok egy kunait, de az nem talál akkor még a levegőben tudom majd módosítani azokat? Vagy a földről fel lebegtetve mintha el dobtam volna ellehet reptetni?
*Kérdeztem majd a válasz után mikor el ment folytattam saját kunaim egyikével a reptetést.
Vissza az elejére Go down
Saruwatari Shin

Saruwatari Shin


Hozzászólások száma : 44
Join date : 2010. Apr. 08.
Age : 27

Városon kívül: Sivatag - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Sivatag   Városon kívül: Sivatag - Page 3 Icon_minitimeKedd Jún. 08, 2010 8:01 pm

Örömmel átvettem a bábot és végighallgattam amit a jounin mond a mozgatásáról.
*Gyakorlok az úton ha nem támadják meg a karavánt.De úgy látszik hogy nem lesz zökkenőmentes az út.*gondoltam magamban és megindultam vissza a csapatomhoz,mivel a báb nem volt tekercsben ezért a hátamra vettem és úgy vittem .Láttam hogy Asuka is megy valahova de tovább mentem.Amikor odaértem láttam Nanamit gyakorolni.
-Hé,Nana-chan,mit tanultál?-intettem neki,oda mentem hozzá és leszedtem a hátamról a bábot majd leraktam a földre vigyorogva.
Vissza az elejére Go down
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

Városon kívül: Sivatag - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Sivatag   Városon kívül: Sivatag - Page 3 Icon_minitimeSzer. Jún. 09, 2010 11:14 am

Asuka még mielőtt távozna, válaszol Nanami kérdésére:
- Ez csak természetes! Az eldobott fegyvert fel tudod gyorsítani, vagy ha már a levegőbe emelted, akkor ki tudod azt lőni. Csak a fantáziádat kell használnod. Többféleképpen lehet alkalmazni a technikát, minden csak rajtad múlik, mit találsz ki!

Időugrás:

Három teljes napot töltöttetek el az oázisnál, míg el nem indultok újra. Épp az indulásotokra érkezik meg a felmentő csapat is, így már sokkal biztosabban folytathatjátok az utatokat. Napokig utaztok még, mire egy új helyszínre nem értek. Itt láthatjátok meg életetek 1. igazi zöld növényzetét(ha már voltatok hasonló helyen, akkor bocsi).

//A következő helyszínre írjatok(Tűz Országa-> Határvidék); Tartalmazhatja az utatok alatti beszélgetést, illetve felvághattok az új képességeitekkel egymásnak. Nyugodtan leírhatjátok azt is mennyire lenyűgöz titeket az új környezet, már ha ez így van. //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Városon kívül: Sivatag - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Sivatag   Városon kívül: Sivatag - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Városon kívül: Sivatag
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Városon kívül: Erdő
» Városon kívül: Erdő
» Városon kívül: Hegység

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Naruto szerepjáték :: Játékzóna :: Szél országa-
Ugrás: