Naruto szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto szerepjáték

Egy új ellenség, egy új szervezet. Vajon képesek leszünk megállítani őket??
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Városon kívül: Sivatag

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Nanami

Nanami


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Apr. 11.
Tartózkodási hely : Sunagakure

Városon kívül: Sivatag - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Sivatag   Városon kívül: Sivatag - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 23, 2010 7:28 pm

*Átkutattam a rablókat és azt a kevés pénz amit találtam el tettem az erszényembe.
~Később még jól jöhet valamire. e furcsa, hogy fegyvert nem találtam. Rablóknál ez elég különös, fegyver nélkül a támadásuk semmit sem ér.
*Elindultam vissza felé mikor valami meg vágta a lábam és a földre estem.
-Aú!
*Szisszentem fel és fel ültem, hogy ne legyek annyira a forró homokban. Pár pillanat és Asuka ott volt mellettem és a lábamat nézte. Meg nyugodtam, hogy nem volt mély a seb. Shin közben talált egy katanát amit el kellet vinni a szekérre. Ezután Kankuro ragadot meg aminek nem örültem, mert ez kissé durva meg ragadás volt. Miután le tett a szekéren meg köszöntem neki olyan kedvesen amennyire tudtam.
-Igen nekem lenne. A rablóknál nem találtam fegyvert ami szerintem gyanús, mert így ha ide is érnek nem veszik őket komolyan. Mit csináltunk az előbb jól vagy mit kellet volna jobban csinálnunk?
*Rá néztem a meg sebesült lábamra.
-Van esetleg egy kis fertőtlenítő, hogy a seb ne gyulladjon be?
Vissza az elejére Go down
Saruwatari Shin

Saruwatari Shin


Hozzászólások száma : 44
Join date : 2010. Apr. 08.
Age : 27

Városon kívül: Sivatag - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Sivatag   Városon kívül: Sivatag - Page 2 Icon_minitimeHétf. Május 24, 2010 9:21 pm

Átkutattam a hullákat de semmit se találtam.Épp Asuka mellé értem csak azt vettem észre hogy Nanami lábát megvágja valami.Amikor oda értem elkezdtem vizsgálni a talajt hogy mi a seb okozója,egy katanát találtam amit ellepett a homok.
Asuka visszaküldött a szekérhez hogy rakjam le oda a fegyvert, pár perccel később már a többiek is a szekérhez jöttek.
Majd amikor a sensei érdeklődött hogy lenne e valami kérdésünk, ránéztem a katanára.
-Sensei,egy kérdésem lenne.Mi a terve azzal a katanával?-.
*Ez a kard valószínű azé a lovasé volt akivel végeztem,de mi lehet a terve a mesternek ezzel a fegyverrel?
És azok a banditák vannak-e még, ha vannak akkor megtámadják majd a karavánt?...
Mennyi megválaszolatlan kérdés.Az lesz a legjobb ha mindenre felkészülünk.*

//Így utólag is bocs hogy nem írtam,de nem kerültem net közelbe mostanság.//
Vissza az elejére Go down
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

Városon kívül: Sivatag - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Sivatag   Városon kívül: Sivatag - Page 2 Icon_minitimeKedd Május 25, 2010 10:23 am

- Ami azt illeti, nekem is gyanús hogy nem találtatok több fegyvert, de ez akár azért is lehet, mert az utolsó technikám azt is messzire elfújta. Valóban nem lenne sok értelme rátámadni egy karavánra fegyver nélkül, szóval szerintem a fegyvereiket elfújta a szél. - ekkor elhallgat és kotorászni kezd az egyik táskában.
- Itt is van! - vesz elő egy üvegcsét és pár cseppet a sebre önt.
Amint sebre cseppen a lötty, égető fájdalmat érzel. Valószínűleg ez a fertőtlenítő.
- Ezzel meg is volnánk! A katana-val a későbbiekben van dolgom, de azt még nem árulom el hogy mi. - ekkor újra megjelenik a bábú és egy levelet ad Asuka-nak.
- Nagyszerű, a banditáknak nincs nyomuk. Valószínűleg vissza húzódtak valahova. Most már indulunk tovább!
Alig fejezi be a jounin, már mozgásba is lendül a szekér. Még órákig haladtok, de ezúttal nem kell senkinek sem sétálni. Már lenyugvóban van a nap, mire elértek egy oázist.
A szekereket körben állítják le, titeket pedig a táboron kívülre küldenek. Természetesen Asuka is veletek tart.
- Mit szólnátok, ha tanítanék nektek valamit, amíg őrködni kell? Biztos nem fognak örülni ennek, de amíg ti begyakoroljátok majd én figyelek. Na, mit szólnátok hozz?

//Semmi gond Shin, reméltem hogy ez történ veled és nem hagytál itt minket Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Nanami

Nanami


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Apr. 11.
Tartózkodási hely : Sunagakure

Városon kívül: Sivatag - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Sivatag   Városon kívül: Sivatag - Page 2 Icon_minitimeKedd Május 25, 2010 11:51 am

*Nem panaszkodom az égető fájdalom miatt. Jól tudom, hogy a fertőtlenítők mind ilyenek.
-Akkor nagyon remélem a banditák sem találják meg a fegyvereiket egy hamar.
*Lassan tovább ment a szekér a karavánnal. Bár egyikünk sem sétált, én figyeltem nehogy megint meg támadjanak minket. Hamarosan elértük az oázist itt kicsit kellemesebb volt int a forró sivatagban. De ahogy kezdet le nyugodni a nap tudtam, hogy hűvösebb lesz az éjjel mint a nappal. Asukával kicsit arrébb mentünk a karavántól.
-Nagyon meg tisztelsz Asuka, hogy tanítani szeretnél engem és Shint. Örömest tanulnák tőled bár milyen jutsut.
Vissza az elejére Go down
Saruwatari Shin

Saruwatari Shin


Hozzászólások száma : 44
Join date : 2010. Apr. 08.
Age : 27

Városon kívül: Sivatag - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Sivatag   Városon kívül: Sivatag - Page 2 Icon_minitimeKedd Május 25, 2010 4:51 pm

Végig néztem ahogy Asuka fertőtlenítőt önt Nanami sebére majd tovább bámultam a katanát miután nem kaptam választ a tervre.
*Nem fogom fel...egy katanával terv,de vajon mi lehet az a terv? Furdalja az oldalam a kíváncsiság,de később úgyis megtudom* majd tovább gondolkodtam a banditák stratégiáján.
Amikor az oázishoz értünk kiküldtek minket a táboron kívülre őrködni.A jounin afelől érdeklődött hogy tanítson-e nekünk valamit.Nanami válaszán nem nagyon lepődtem meg.
*Jutsu-t?Gondolhattam volna hogy egyből rávágja hogy jutsut tanulna.Na mindegy.*
-Hát nem lenne rossz tanulni valamit,szerintem nem feltétlenül fontos jutsut tanulni.Ha jól tudom a chakra irányítása is fontos,nemde?-.
Vissza az elejére Go down
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

Városon kívül: Sivatag - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Sivatag   Városon kívül: Sivatag - Page 2 Icon_minitimeSzer. Május 26, 2010 9:34 am

- Most egy olyan jutsu-t fogunk tanulni, amivel könnyebben tudtok lopakodni, de most nem pont ezért lesz hasznos nektek. - ekkor rátok mosolyog.
- Természetesen komolyabb chakra kontrollra van hozzá szükség, ezért nem biztos hogy elsőre menni fog nektek. A technika neve Zansonsha Antei. Most még csak az első lépéseket fogjátok megtanítani, de mire Konohába érünk, addigra remélhetőleg teljes egészében menni fog.
Ekkor elhallgat és megalkot néhány kézpecsétet, majd a földre teszi a kezét és egy újabb idézést láthattok tőle. Hirtelen egy pukkanás kíséretében 3 sivatagi róka jelenik meg. Ezeknek kiadja a parancsot, hogy fésüljék át a környéket, majd újra veletek kezd el foglalkozni.
- Na, kezdjünk akkor neki! Először is koncentráljátok a chakrátokat a lábatokba. Nem kell túl sokat, csak annyira lesz szükségetek hogy a por tetején fent maradjatok. Még most csak annyit kell elsajátítanotok, de ha hamar meglennétek ezzel, akkor jönne a 2. fázis. Most viszont csak koncentráljátok a lábatokba a chakrátokat és meglátjuk az eredményt.

//Írjátok le ha van kérdésetek, illetve azt hogy hogy próbáltok neki látni a technikának. Az eredményeket majd én leírom. //
Vissza az elejére Go down
Nanami

Nanami


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Apr. 11.
Tartózkodási hely : Sunagakure

Városon kívül: Sivatag - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Sivatag   Városon kívül: Sivatag - Page 2 Icon_minitimeSzer. Május 26, 2010 10:21 am

*Figyelt Asuka szavaira és fel figyelt az apró hibájára.
-Úgy érted tanulni igaz?
*Nem mosolygott a köpeny alatt csak figyelte az idézést meg ahogy a három farka el szalad.
-De mégis is mennyi chakrát koncentráljunka lábunkba? Annyit amennyi a fára mászáshoz kell vagy annyit ami vízen járáshoz kell?
*Csendben várta a választ.
~Biztosan ez is olyan lesz mint a vízen járás. Attól mindig olyan érzésem van mintha a chakra könnyebbé tenne így maradok meg a vízen. Talán így lehet a por tetején maradni, csak talán itt nem kell folyamatosan váltóztatni a chakrát.
*El mutatta a pecsétet és lábaiba chakrát kezdet koncentrálni.
Vissza az elejére Go down
Saruwatari Shin

Saruwatari Shin


Hozzászólások száma : 44
Join date : 2010. Apr. 08.
Age : 27

Városon kívül: Sivatag - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Sivatag   Városon kívül: Sivatag - Page 2 Icon_minitimeSzer. Május 26, 2010 1:30 pm

Csendben figyeltem mit kell csinálnunk,majd megint nagyot néztem hogy 3 sivatagi rókát megidézett a jounin.
*Te jó ég,ez mennyi dolgot tud megidézni?!*
-Vízen járás?Jó neked Nanami ha megtanultad..nekem az előző mesterem nem tudta megtanítani,nem szeretett a víz közelében lenni.-mondtam nevetve.
Az utasításra kihúztam magam és egy kézjelet formáltam a kezemmel,úgy próbáltam kontrollárni a chakrám.
Próbálkoztam egy darabig de nem sikerült,majd becsuktam a szemem és a megint megpróbáltam,de ezúttal csak a chakra irányítására koncentráltam.Úgy éreztem hogy sikeresen irányítottam a chakrám de nem voltam biztos benne.
Vissza az elejére Go down
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

Városon kívül: Sivatag - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Sivatag   Városon kívül: Sivatag - Page 2 Icon_minitimePént. Május 28, 2010 5:00 pm

/Nanami és Shin/

- Hasonló a vízen járáshoz. Lényegében nagyjából annyi chakra is kell hozzá. Ez viszont személy függő, hogy mennyinél marad meg rajta. Én például a szelekkel való kapcsolatom miatt jóval kevesebb chakrát használok fel az ilyesmikhez.

Nanami:

Ahogy a lábadba koncentrálod a chakrádat, enyhe bizsergést érzel. Egyet előre lépsz és érzed ahogy megtapadsz a por felszínén, azonban pár pillanat múlva el is süllyedsz. Kezdésnek nem rossz, ha ráérzel a dolog lényegére, akkor még az is előfordulhat hogy pár perc alatt könnyedén fogsz szaladgálni.

Shin:
Enyhe bizsergésként érzed ahogy végig áramlik rajtad a chakrád, egyenesen a lábadba. Amint lépsz egyet a por eltávolodik a talpadtól. Sajnos ezúttal nem sikerül, de szerencsére újra próbálkozol.
Újra érzed a bizsergést, de most teljesen másmilyen. Most inkább csak a talpadban érzed, így még az is lehet hogy most sikerülni fog. Amikor lépsz egyet, fent maradsz a por felszínén, de pár pillanat múlva újra eltaszítod azt magadtól és újra kudarcba fullad a próbálkozásod.

//Írjátok le újra a próbálkozást és hogy ezúttal mit csináltok másképp. Majd én leírom hogy mi történik. Nem biztos hogy azonnal tudok válaszolni, de legkésőbb vasárnap este leszek.//
Vissza az elejére Go down
Nanami

Nanami


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Apr. 11.
Tartózkodási hely : Sunagakure

Városon kívül: Sivatag - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Sivatag   Városon kívül: Sivatag - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Május 29, 2010 9:35 am

*Éreztem a bizsergést a lábamba ami furcsán jól esett. Kicsit lépve láttam, hogy fent maradok a poron, de hamar le is süllyedtem.
~Ha tényleg sikerül majd ezzel a jutsuval lebegni a faluban is halkabban tudok majd sétálni.
*Végig hallgattam Asukát és szavain el töprengtem.
~Szelekkel való kapcsolat? Csak nem úgy érti, hogy eggyé kell válni a széllel?
*Vettem egy kis levegőt, hogy koncentrálni tudjak a szélre. Be csukot szemekkel hallottam ahogy a szél fúj mellettem és próbáltam el merülni benne. A szél elemű chakrámat próbáltam koncentrálni a lábaimba, hogy fent maradjak a poron.
Vissza az elejére Go down
Saruwatari Shin

Saruwatari Shin


Hozzászólások száma : 44
Join date : 2010. Apr. 08.
Age : 27

Városon kívül: Sivatag - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Sivatag   Városon kívül: Sivatag - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Május 29, 2010 1:49 pm

*Na lássuk csak,amikor lépnék akkor eltávolodik a lábam alól a homok, a chakra ugyebár áramlik és lehet hogy túl sok chakrát használok.Ha kevesebbel próbálnám akkor talán sikerülne.*
Mint ahogy az első próbálkozásnál,kézjelet formáltam és koncentráltam , de ezúttal kevesebb chakrával.
*Ha sikerül akkor jó, ha nem akkor viszont csak a lábam alól nem távolodik el a homok.De ha nem sikerül megtanulnom....akkor remélhetőleg nemcsak chakrát pazaroltam.*
Vissza az elejére Go down
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

Városon kívül: Sivatag - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Sivatag   Városon kívül: Sivatag - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 30, 2010 5:50 pm

/Nanami és Shin/

Nanami:

Elég érdekes dologgal próbálkozol, mivel te még csak amatőr vagy a Fuuton elemben. Azonban az elképzelésed mégis nagyon jó volt. A koncentráció után lépsz egyet és könnyedén fent maradsz a por felszínén. Ezúttal nem bizsergést érzel, hanem olyan mintha valami enyhén kavarogna a lábad alatt. Amikor meglátja a sikeredet Asuka, odamegy hozzád és gratulál neked:
- Nagyon ügyes! Látom használod az elemedet. Ha így folytatod, akkor még akár Temari nyomdokába is léphetsz! - ezután Shin felé fordul.

Shin:

Megformálod a kézjelet és érzed a chakra áramlását. Ez az egész nagyon jó érzéssel tölt el, de amikor lépsz egyet, nem érzel semmit. Amikor kinyitod a szemed, Kankuro áll előtted és vigyorog.
- Nahát, szép teljesítmény! Viszont ez még csak nagyon amatőr irányítása a chakrádnak. Próbálj meg chakra fonalakat létrehozni, mint amiket én is használok a bábtechnikáimhoz. Na az már nem semmi! Nem csak a bábmesterséghez kell a chakra fonál. Láttam már olyat, aki ilyen fonalakkal még a beton oszlopot is könnyedén átvágta. Viszont ehhez nem ilyen sivatagi edzés kell, hanem speciális. - ekkor elhallgat és Asukához fordul.

- Na de nem ezért jöttem! Asuka, gondolom az állatkáidat már kiküldted, de azért én még körül néznék. Nem adnád kölcsön az egyik genined erre a feladatra?
- De természetesen! Ha vállaltál volna egy csapatot, akkor most nem kéne elkérned az egyik derék harcosomat. Van önként jelentkező erre a feladatra? - néz felétek Asuka.

//Köv hsz: A lépésetek Asuka kérdésére; Lenne egy kérdésem hozzátok: szeretnétek részt venni nagy kalandban? Ha igen akkor bevállalom a mesélést nektek.//
Vissza az elejére Go down
Nanami

Nanami


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Apr. 11.
Tartózkodási hely : Sunagakure

Városon kívül: Sivatag - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Sivatag   Városon kívül: Sivatag - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 30, 2010 6:58 pm

*Kicsit el pirul Asuka dicséretén.
-Köszönöm, de én csak hasznos szeretnék lenni ennyi az egész.
*Kicsit meg lepte, hogy Kankuro Shinnel beszélget.
-Én örömest el vállalom ha Shin nem szeretne menni. De ha igen akkor nyugodtan menjen ő, nem szeretném el happolni az ő nagy esélyét.

/Igen én örömest megyek nagy kalandra/
Vissza az elejére Go down
Saruwatari Shin

Saruwatari Shin


Hozzászólások száma : 44
Join date : 2010. Apr. 08.
Age : 27

Városon kívül: Sivatag - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Sivatag   Városon kívül: Sivatag - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 30, 2010 8:42 pm

Amikor kinyitottam a szemem Kankuro volt előttem,örültem az úgy nevezett "dicséretnek".
*Beton oszlopot?Na ne..bár szerintem ahhoz a fonál alakját is formálhatta.*
Figyeltem Kankuro Asukához intézett kérdését.Szerencsére Nanami nem akart feltétel nélkül menni.
-Szíves örömest vállalkozom a feladatra,sőt ,megtiszteltetés lenne számomra ha én mehetnék-.
*Remélem Kankuronak feltehetek majd pár kérdést a bábok irányításával kapcsolatban.*

//Igen, semmi pénzért nem hagynám ki. Smile //
Vissza az elejére Go down
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

Városon kívül: Sivatag - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Sivatag   Városon kívül: Sivatag - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 30, 2010 10:01 pm

/Nanami és Shin/

Asuka és Kankuro elégedetten rábólint a döntésre amit hoztatok. A kunoichi ekkor jelez Nanami-nak hogy üljön le, miközben Kankuro és Shin távozik.

Nanami:

Amíg a fiúk távol vannak, addig mi pihenünk egy kicsit. - mosolyodik el újra. - Szóval szeretnél hasznos lenni... Sajnálom hogy korábban nem kerültél a kezem alá. Akkor már elég erős lennél. Engedd meg, hogy meséljek neked néhány dolgot az elemedről! A Fuuton az egyik legritkább chakra elem fajta a világon, hol ott a szél illetve a levegő mindenhol előfordul. Nekünk, Homok Shinobiknak nagyon nagy szerencsénk van, hogy uralhatjuk ezt az erőt. A Fuuton technikák általában a kis és közepes távolságokban nagyon hatékonyak. Brutális erőt képvisel, ami ha kellő precizitással párosul, akkor képes még a sziklákat is átvágni. A Fuuton használok, ha az elemüket fegyverekbe áramoltatják, akkor képesek meghosszabbítani azt, illetve megnövelni a vágás sebzését. A Fuuton segítségével leveleket vagy képes szétvágni, vagy akár még a folyókat is átmetszheted! Viszont a szél segítségével még a homokot is be tudod folyásolni. Mutattam is hogy én is mire vagyok képes a segítségével. Viszont ez még nem merítette ki minden tudásomat! Ha tudnád hogy mire is vagyok még képes, meglepődnél. Régen Temari-val edzettem, de más Sensei tanított minket. Na de nagyon elkanyarodtam a fő témától! A Fuuton erősebb elem mint a Raiton, ezért a villám használókkal elég gyakran előnyben vagyunk. Viszont a Katon használók a gyengéink. Ha valaki tűz technikát használ ellened, soha ne használj ellen szelet. Még megerősítenéd a másik technikát. Viszont nagyon jól kombinálható a Fuuton a Suitonnal és a Katonnal. Most ennyi elég, ha van bármilyen kérdésed szívesen válaszolok.


Shin:

Kankuro jelzi neked hogy kövesd, majd elindul a sötétségbe. A táboron kívül szinte teljes a sötétség. A fényforrást egyedül az égen világító hold és a csillagok adják. Ha borús lenne az idő - ami a sivatagban nagyon ritkán fordul elő - akkor valószínűleg vaksötétben kéne a sivatagban nézelődnötök, ami hatalmas hátrányt jelentene.
A jounin egészen addig nem szól hozzád, amíg a tábor közelében vagytok. Az egyik közeli homokdűnére vezet téged, aminek a tetejéről a hátra hagyott utat nézi. Szerencsére semmilyen természetes fényforrást nem láttok, így az éjszakára nem kell támadással számolnotok.
- Hogy tetszik a genin élet, Shin? - kérdezi tőled. - Tudod már hogy mire szeretnél a későbbiekben specializálódni?


//Nanami, ráértél volna még írni Very Happy Még most csak beszélgetés lesz, de hamarosan folytatjuk az utat.//


A hozzászólást Momochi Zabuza összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Május 31, 2010 2:59 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Nanami

Nanami


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Apr. 11.
Tartózkodási hely : Sunagakure

Városon kívül: Sivatag - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Sivatag   Városon kívül: Sivatag - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 30, 2010 10:29 pm

*Miután Shin és Kankuro el ment végig hallgattam Asukát a Fuutonron elemről. Egy kis részéről már tudtam, de voltak olyan részek mik újak voltak a számomra.
-Valóban átlehet metszeni vele a vizet és a sziklákat?
*Szinte hihetetlenül hangzottak szavai még is el hittem őket.
-Csak két kérdésem lenen. Én is tudom majd ilyen jól kezelni a Fuuton elemet. Mikor kezdünk neki?
*Kérdeztem izgatottan tőle, de azért figyeltem nem-e jönnek elő megint a banditák.
Vissza az elejére Go down
Saruwatari Shin

Saruwatari Shin


Hozzászólások száma : 44
Join date : 2010. Apr. 08.
Age : 27

Városon kívül: Sivatag - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Sivatag   Városon kívül: Sivatag - Page 2 Icon_minitimeKedd Jún. 01, 2010 10:39 pm

Csendes ,szép éjjel volt, nem lehetett számítani rá hogy a banditák ismét felbukkannak.
Furcsáltam hogy a jounin egy szót sem szólt hozzám amíg a homokdűnére nem értünk.
-Genin élet?Hát jobb mint ha akadémia tanuló lennék,de elnézve a chuuninokat és a jouninokat.Gyengének érzem magam hozzájuk képest.Mellesleg én is a bábmesterségre szeretnék majd a későbbiekben specializálódni.
*Elég kiszámíthatatlan fickó,egyszer meg nem akar mukkanni,utána meg már elég érdeklődő.Nem baj,ez a kiszámíthatatlanság is előny lehet ha már egyszer ninja .*
Vissza az elejére Go down
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

Városon kívül: Sivatag - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Sivatag   Városon kívül: Sivatag - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jún. 02, 2010 3:56 pm

Nanami:

- Minden csak rajtad múlik. Ha folyamatosan tanulsz és teljesíted az elvárásokat akkor igen. Viszont ha nem foglalkozol az egésszel, akkor nem sikerülhet. Annyit azért elmondok, nem könnyű munka! Ha tudnád én is mennyit szenvedtem ezért a tudásért... - ekkor elhallgat egy kicsit.
- Amint végeztünk ezzel a küldetéssel, már kezdhetjük is az edzést!
Ekkor feláll és megmozgatja a végtagjait. Hamarosan megérkeznek az idézett állatok, akiket nem is olyan régen előhívott.
- Az ellenség nagyon messze van innen. Folyamatosan készülődnek, de még nem kell aggódni miattuk.
A jounin elkomorodik a hallottakon.
- Jobb lesz ha minél hamarabb elérjük a Tűz Országát. Az egyikőtök menjen előre és értesítse Konohát a fejleményekről. Mondd meg nekik hogy küldjenek erősítést a határhoz. - ekkor az egyik állat elviharzik.
- Azt hiszem hamarosan kemény küzdelemben lesz részünk.

Shin:

- Szóval bábhasználó szeretnél lenni. Majd ha vissza tértünk a faluba, megtanítok neked néhány hasznos dolgot. Reméljük holnap zavartalanul tudjuk folytatni az utunkat és nem kell megint leállnunk. Jó lenne minél hamarabb letudni ezt a küldetést. - ekkor elhallgat és elő vesz egy tekercset.
- Ezt itt kölcsön adom neked. Ez alapján el tudod készíteni a saját bábudat, amit majd használhatsz a harcokban. Természetesen amíg nincs meg a bábud, addig kapsz egy gyakorlót, de szerintem jobb ha sajátot használsz.

//Még egy utolsó kör beszélgetés és utána folytatjuk rendesen.//
Vissza az elejére Go down
Nanami

Nanami


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Apr. 11.
Tartózkodási hely : Sunagakure

Városon kívül: Sivatag - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Sivatag   Városon kívül: Sivatag - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jún. 02, 2010 6:43 pm

*Bólintok Asuka szavaira, majd figyeltem amint az idézet állatkái vissza jöttek és el küldött egyet Konohába. Bár kissé meg lepte, hogy az állatok tudtak beszélni.
-Ezek az állatok beszéltek. Most vagy álmodtam vagy nap szúrást kaptam, mert ilyen nem létezhet a valóságban.
*Meg csíptem kicsit magamat ami fájt így sejtettem, hogy nem álomban vagyok. De így sem értettem, hogyan beszélhettek az állatok.
-Ha az ellenség még csak készülődik nem tudnák a támadásig ki találni valamilyen jó védekező stratégiát. Talán még csapdát is állíthatnánk nekik. Mondjuk az egyik szekér meg játszhatná, hogy elakad és mikor az ellenség a közelébe ér, akkor a szekér a homokból vagy egy lepel alól meg lehetne lepni őket.
Vissza az elejére Go down
Saruwatari Shin

Saruwatari Shin


Hozzászólások száma : 44
Join date : 2010. Apr. 08.
Age : 27

Városon kívül: Sivatag - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Sivatag   Városon kívül: Sivatag - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jún. 02, 2010 9:04 pm

Örültem hogy a jounin azt mondta hogy megtanít pár hasznos dologra.Eléggé fura volt számomra hogy egy tekercset nyújt nekem de utána megmagyarázta hogy miért is.
*Egy gyakorló..báb?Hát ennek alapján majd megpróbálok készíteni 1 sajátot,végül is annak ismerném a funkcióit. De előbb még meg kéne tanulnom hogyan hozzak létre chakra fonalakat,elméletileg csak úgy tudnám irányítani a bábokat. Mindegy,remélem majd megtanítja.*
-Kankuro,egy kérdésem lenne. Miért éri meg a banditáknak ez?Valami értékes van a szekereken talán hogy az életüket kockáztatják?-.
Vissza az elejére Go down
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

Városon kívül: Sivatag - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Sivatag   Városon kívül: Sivatag - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jún. 02, 2010 9:46 pm

/Nanmi és Shin/

Nanami:

- Igen, beszéltek. Ezek képzett ninja állatok, így képesek beszélni, illetve van amelyik még technikákat is létre tud hozni. - ekkor elmosolyodik.
- Párszor már kihúztak a bajból. Nem lenne rossz az ötleted, de túl veszélyes. Ha valóban rengeteg ellenfélről van szó, akkor esélytelen lenne a hátul maradóknak. A többi védő pedig azért lenne bajban mert kevesebben lettünk. A csapdás ötleted azért tetszik. Csak tudnám hogy mi lehet ennyire értékes a karaván árui között...

Shin:

- Ez jó kérdés, Shin. Szerintem a karaván nem mondott el mindent a rakományáról. Lehet hogy nem csak ételt, ruhákat és hasonló dolgokat szállítanak. Ezt majd még kiderítem. Most viszont menjünk lassan vissza!
Amint kiadja a parancsot, már el is indul. A visszaúton hétköznapi dolgokról beszél veled. Elsősorban a szabadidős tevékenységed érdekli.


Amikor Shin visszatér, Kankuro félre hívja egy kicsit Asuka-t. Pár percig négyszemközt beszélnek, majd a bábmester elmegy. Mielőtt távozna, természetesen köszön.
- Van egy rossz hírem! Már azonnal indulunk! Most a szekereken fogunk utazni mi is, egészen addig amíg meg nem támadnak minket.
Hamarosan látjátok, hogy a szekerek mozgolódni kezdenek, ti pedig a tiétekhez siettek.
Maga az út így eléggé kényelmes, csak annyi a baj vele hogy unalmas. Napokig haladtok és csak pár órákat pihentek. Ez az erőltetett menet túlságosan igénybe veszi a szekerek elé befogott ökröket. Majdnem egy hét telik el, mire egy újabb oázishoz értek.
Azonnal leszáltok a szekerekről és a vízhez rohantok. Nagyon jól esik nektek a friss, hideg víz.
- Itt most nagyobb pihenőt tartunk! Az állatok már nem bírják tovább. - Kankuro ezután őrszemeket küldött ki.
- Geninek, most ne lankadjon a figyelmetek! Ha harcra kerül a sor, maradjatok mellettem és semmiképpen se álljatok be elém!

//Készülődés a harcra.//
Vissza az elejére Go down
Nanami

Nanami


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Apr. 11.
Tartózkodási hely : Sunagakure

Városon kívül: Sivatag - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Sivatag   Városon kívül: Sivatag - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jún. 02, 2010 10:07 pm

-Irigyellek.
*El volta kápráztatva, hogy nem csak beszélni, de még technikákat is tudnak Asuka állatai.
-Azt hiszem igazad vad.
*Mondtam Asukának miután végig hallgattam.
-Valami nagyon értékes lehet, talán arany vagy ékszer, netán valami bálvány esetleg egy nagyon titkos jutsu. Persze nem biztos csak tippelgetek talán ki kellene deríteni.
*Gondoltam míg pihenünk talán oda osonhatnék az egyik szekérhez és jobban meg nézhetném. De hamarosan meg jött Kankuro és Shin és egy kis beszélgetés után elindultunk. Gyorsan a szekérhez siettem, hogy fel üljek rá. Az utazás alatt próbáltam figyelni és pihenni is, nehogy meg lepjenek minket. Amikor tudtam aludtam egy kicsit és próbáltam be osztani a vizemet. Mikor elértük az oázist teljesen merevnek éreztem magam. A fenekemet is sikerült el ülnöm a hosszú út alatt.
-Jól esne most egy masszírozás.
*Oda siettem az oázishoz mikor meg láttam és le guggolva ittam egy keveset a vízből és fel töltöttem a kulacsomat is. Egy kevés vizet a kezemmel merítve le mostam az arcomat, de természetesen a köpenyem kapucniját nem húztam hátra. Nem akartam, hogy lássák az arcomat a többiek. Miután végeztem vissza mentem a szekérhez és Asukához.
-Lehet, hogy nem kellett volna túl hajtani az ökröket, ha ránk támadnak nem tudunk el menekülni velük. Persze lehet, hogy le mondtak a banditák a támadásról, de ha tényleg nagy értéke van a szállítmánynak akkor erre kevés esély van.
Vissza az elejére Go down
Saruwatari Shin

Saruwatari Shin


Hozzászólások száma : 44
Join date : 2010. Apr. 08.
Age : 27

Városon kívül: Sivatag - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Sivatag   Városon kívül: Sivatag - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jún. 02, 2010 11:28 pm

Az út elég unalmas volt,szép lassan eliszogattam a vizet amit hoztam magammal.
*Ez nagyon fura,ha nem lenne valami sokkal értékesebb a szekereken akkor meg se támadnának bennünket,lehet hogy nem akartak annyit fizetni és gyengébb őrizetet rendeltek,ha ez kiderül akkor valamelyik kagéhez kell fordulniuk.Lehet hogy túl varálom a dolgokat de jobb félni mint megijedni.*
Majd amikor az oázishoz értem feltöltöttem a víztartalékaim,azután odamentem Nanami-hoz.
-Nana-chan,te valamivel ügyesebb vagy mint én,bizonyára körülnéztél,nem tudod hogy a közelben van-e olyasmi drót amivel egy bábot lehetne mozgatni?-Ekkor előszedtem a zsebemből a tekercset és megmutattam.-ez egy gyakorló báb,és nem tudok chakra fonalakat használni,azért kéne az a drót.-majd visszaraktam a tekercset a zsebembe.
*Remélem nem sértődött meg a Nana-chanért,de nem szeretném ha ellenfélként tekintene rám.*
Vissza az elejére Go down
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

Városon kívül: Sivatag - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Sivatag   Városon kívül: Sivatag - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 03, 2010 2:19 pm

/Nanami és Shin/

Nanami már épp válaszolna, de amikor megjelenik Asuka, ő kezd el beszélni a lány helyett.
- Fejezzük be a technikát amit elkezdtünk! Most a chakrát ne csak a lábatokba koncentráljátok. Hagyjátok hogy folyjon végig a testetekben. Higgyétek el, megéri majd.
Ekkor megjelenik Kankuro is. Először beszél valamit Asuka-val, de sajnos azt ti nem hallhatjátok. Amikor befejezik, a kunoichi felétek fordul.
- Minden rendben van, a banditák már nem követnek minket tovább. Amint az állatok készen lesznek az útra, megyünk Konohába.

//Újra írjátok le a próbálkozásotokat. Ha ezzel megvagyunk akkor már lesz +1 jutsutok//
Vissza az elejére Go down
Nanami

Nanami


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Apr. 11.
Tartózkodási hely : Sunagakure

Városon kívül: Sivatag - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Sivatag   Városon kívül: Sivatag - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 03, 2010 9:53 pm

*Kicsit meg lepődtem a Nana-chanon.
~Nana-chan? Így még nem szólított senki. Kissé furcsa, de aranyos.
*Hosszan el gondolkodtam és már válaszoltam volna is mikor Asuka közbe vágott. Azt mondta, hogy ne csak a lábunkba hanem a testünkben hagyjuk folyni azt. Ez kissé nehezebbnek hangzott mint, hogy csak a lábamba koncentráljam a chakrát.
-Nem igazán tudom láttam-e drótot, talán az egyik szekéren van, vagy Kankuronál talán van egy.
*Rá néztem a karkötőimre egy pillanatra.
-Ezeket tudnám esetleg adni, de ahhoz el kellene törni őket, de nem lenen elég hosszú neked.
*Feleltem Shinnek nehogy meg sértsem azzal, hogy nem válaszolok neki. Utána Asuka jutsujának folytatására koncentráltam. Vettem egy mély levegőt és próbáltam a szél elemű chakrámat először a lábamba irányítani. Ez könnyen ment, de, hogy szabadon áramoljon a testemben az nem. Be kellet vallanom önmagamnak, hogy féltem ettől, nem tudtam mi történhet ha nem sikerül ezért a legrosszabbakra gondoltam. Mivel ideges lettem el vesztettem a koncentrációmat.
~Csak nyugalom, nem lesz semmi baj.
*Győzködtem magamat magamban, és meg próbáltam meg nyugodni. Újból vettem egy mély levegőt és koncentrálni kezdtem a szél elemű chakrámat a lábamba majd fokozatosan próbáltam a testembe áramolni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Városon kívül: Sivatag - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városon kívül: Sivatag   Városon kívül: Sivatag - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Városon kívül: Sivatag
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Városon kívül: Erdő
» Városon kívül: Erdő
» Városon kívül: Hegység

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Naruto szerepjáték :: Játékzóna :: Szél országa-
Ugrás: