Naruto szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto szerepjáték

Egy új ellenség, egy új szervezet. Vajon képesek leszünk megállítani őket??
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Kiképzőterepek

Go down 
+3
Yaruko Hiroshi
Tsuru
Kaguya Kimimaro
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Kaji

Kaji


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2010. May. 19.
Tartózkodási hely : A Hang Rejtett faluja

Kiképzőterepek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kiképzőterepek   Kiképzőterepek - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jún. 02, 2010 4:09 pm

-Jól van na Hugi! Ez csak egy is tűz! -reagáltam felpaprikázott testvérkémre. Szokás szerint nem értékelte igyekezeteimet. De legalább most nem kezdett neki az ócsárolásnak.
Igyekeztem sebesebben kapkodni a kezeimet, amikor újabb furcsa hangok jutottak el hozzám. Mintha valamilyen damilt vagy húrt húztak volna végig nagy sebességgel egy csigán. Egy pár pillanatra megálltam és körbetekintettem. Kicsi gally ismét meglepett minket és már nem csak Hugicám volt csapdában. Mindhárman benne voltunk a slamasztikában. Azért remélem, hogy a trükkös fazon is legalább ilyen jól szórakozik. Kár lenne egy ilyen tűzvészt kihagynia.
Tsuru persze nem volt már ilyen optimista. Mikor fél, vagy szorult helyzetben van, rendszeresen elkezd rikácsolni. Ez már csak egy bevett szokása. Mondjuk ha szóvá tenném, letépné a fejem mérgében. De kivételesen ez a rikácsolás adta meg nekem az ötletet.
~Robbanócetli...EZAZ! ~ döbbentem le a felismeréstől. Hiroshi felé fordultam.
-Hé, Hiroshi, vagy hogy hívnak! Dobd azt a cetlit oda, ahol a legtöbb tüzet látod! Ott lesz a menekülési utunk! - mondtam neki, miközben igyekeztem sebesebben ásni a rekkenő hőségben, ami itt pillanatok alatt árasztott el minket.
Vissza az elejére Go down
Yaruko Hiroshi

Yaruko Hiroshi


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2010. May. 18.

Kiképzőterepek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kiképzőterepek   Kiképzőterepek - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jún. 02, 2010 4:27 pm

Kezemben lévő cetlire néztem. Úgy tűnt ez nem vált be. Lassan felnézek. Néhány fehér csíkot látok a távolban. Damil, nem kis mennyiségben. Kajira nézek ahogy elkezd parancsolgatni. Jobb dolgom híján, és hogy eléggé forró helyzetbe kerültünk nem tétovázom sokat. Lassan elkezdek felegyenesedni.
-Sokba fog ez neked kerülni...
Morgom míg feltekerem a kunai nyelére a cetlit, elnézek mind a két irányba, és Kaji utasításának eleget téve elhajítom a tűz felé.
~Ennek így nem sok értelme van...
Körbe nézek hátha találok valamit amiből bajom eshet, például egy kósza damil, vagy valami hasonló.
Vissza az elejére Go down
Kaguya Kimimaro
Admin
Admin
Kaguya Kimimaro


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2010. Jan. 20.

Kiképzőterepek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kiképzőterepek   Kiképzőterepek - Page 2 Icon_minitimePént. Jún. 04, 2010 11:27 am

Kaji nekilát, hogy kisegítse Tsuru-t a bajból, míg Hiroshi is aktivizálja magát lassan és a robbanócetlivel felszerelt kunai-t a tűz felé hajítja és a robbanás egy ponton utat nyit nektek a meneküléshez. Ahol a drót megszakadt ott azonnal robban mégegyszer, ezzel lángba borítva a közeli fákat bokrokat is, amelyek bár lassabban égnek a méretüknél fogva, mégis nehéz lesz azon az útvonalon menekülni, de így maradt olyan rész is, ahová már nem jutott el a tűz és a robbanás miatt a drót is lazább lett, vagyis talán átvághatjátok magatokat rajta és így megúszhatjátok, hogy elevenen megsüljetek, ami valljuk be egész jól hangzik./Smile/
Vissza az elejére Go down
Tsuru

Tsuru


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2010. May. 18.
Age : 28
Tartózkodási hely : Rejtett Hang Falu

Kiképzőterepek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kiképzőterepek   Kiképzőterepek - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 07, 2010 12:17 am

~A francba, a francba, a francba... -figyeltem aggódva, ahogy a két lajhár mozog~ Ez az én formám... De azért még szeretnék élni egy darabig...
-Kajiii! Gyorsabban nem bírsz ásni? -kérdeztem türelmetlenül, miközben folyamatosan ide-oda mocorogtam. Egészen addig, amíg valami robbanásra nem lettem figyelmes.
-Hurrá, úgy tűnik, alvajáró barátunknak sikerült megmozdulnia!
Most, hogy már láttam a fényt az alagút végén és Kaji is gyorsabban ásott, nagy nehezen sikerült kiszabadítanom a jobb kezemet, így azzal is ásni kezdtem magam körül. Még jó, hogy amúgy balkezes vagyok. Na mindegy, most nem érek rá ilyeneken agyalni. Majd ha Kicsi bá'-t kicsináltuk. Nem kellett sok hozzá, és a bal kezem is kiszabadul. Épp időben, már kezdett elzsibbadni.
~Hóóó-rukk, és már a lábaim se voltak a földben többé. Very Happy afro Gyorsan talpra álltam, és kissé zsibbadt lábaimmal Kaji és az alvajáró gyerek társaságában elkezdtem a "kijárat" felé futni.



(Kimimaro, ha valami bibi lenne a feltételes móddal, vagy a cselekvésekkel, tudomisénmivel, akkor szólj, és javítok!)
Vissza az elejére Go down
Kaji

Kaji


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2010. May. 19.
Tartózkodási hely : A Hang Rejtett faluja

Kiképzőterepek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kiképzőterepek   Kiképzőterepek - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jún. 09, 2010 1:00 pm

Kezdett lassan az én cérnavékony idegeimre menni kedvenc hugicám viselkedése.Sürgetett engem megállás nélkül, pedig tudtommal pont én vagyok az, akin az élete múlik.
-Nyugi már Hugi! Ahelyett, hogy örülnél amiért nem hagylak itt és élvezem a kilátást...
Lassacskán kiszedtem a földből. Természetesen köszönet nélkül megindult a maszek kijárat felé, amit Hiroshinak hála, sikerült létrehozni. Egyszer majd talán megköszönjük neki, ha kicsináltuk ellenfelünket. Elvégre ígértem neki egy darálást. Mielőtt azonban Tsuru nagyon belelkesült volna, megfogtam a vállát.
-Lassabban Hugi! Szerinted nem pont erre számít az ürge? Most okosabbak leszünk nála! - szóltam és azon nyomban pecsétet formáltam.
-Bunshin no Jutsu! - azon nyomban önmagam tökéletes klónját megidézve, azt előre küldtem az általunk megnyitott kijáraton. Ezután gyorsan nekiláttam a sértetlen damilkötegek átvágásához egy kunai segítségével.
-Gyerünk, küldjetek ti is egyet arra, kezd nagyon meleg lenni itt! - jegyeztem meg társaimnak.
Vissza az elejére Go down
Yaruko Hiroshi

Yaruko Hiroshi


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2010. May. 18.

Kiképzőterepek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kiképzőterepek   Kiképzőterepek - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jún. 09, 2010 2:40 pm

Zsebre dugott kézzel, roggyant testtartásban nézem őket. Arcomon az idegesség tünetei tükröződnek.
~Fárasztó bagázs...
Lassan el indulok a kijárat felé. Útközben leveszem a felsőmet, vállamra csapom, bal kezemet vissza helyezem a zsebembe. Amint Kaji klónja elszalad mellettem, megállok, felnézek.
~Egy nem elég?... Minek fáradozzak.
Körbenézek, ha találok egy bő, ökölnyi követ, azt magamhoz veszem és közelebb sétálok a kijárathoz.
~Fárasztó izzadni, nem szeretem. De legalább a búvó helyének annyi. Különben is, nem arról volt szó hogy meg kell találni?
Vissza az elejére Go down
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

Kiképzőterepek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kiképzőterepek   Kiképzőterepek - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jún. 16, 2010 10:47 pm

/Hang csapat/

Már majdnem kijutottatok a csapdából, amikor az csak úgy eltűnik. Hamarosan léptek zaját halljátok. Kicsit később a levegő megtelik kellemes parfüm szaggal.
- Sziasztok, a csapatomat keresem! Véletlenül nem ti vagytok azok? - kérdezi egy nő.
A jövevény fekete ruhát visel, a nyakában egy vörös sállal. A haja is hasonló, elől vörös színű, míg hátul fekete. Amikor rátok néz, leveszi a szemüvegét.
- Név szerint Tsuru-t, Hiroshi-t és Kaji-t keresem. Ti vagytok azok, vagy már megint rossz helyre jöttem? - kérdezi érdeklődve.

//Átveszlek titeket, éppen ezért kicsit máshogy alakítom a kalandot.//
Vissza az elejére Go down
Hattori Hebito

Hattori Hebito


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2010. Jun. 14.
Age : 29

Kiképzőterepek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kiképzőterepek   Kiképzőterepek - Page 2 Icon_minitimePént. Jún. 18, 2010 11:47 am

Hebito korán kelt fel, mivel most időpontra kell érkeznie. 8 órakkor kint a kiképzőterepen. Kapta ezt az üzenetet, mivel ma találkozik azzal a személlyel aki a tanítója lesz. Hebito már várja a találkozást, és magában már el is képzelte tanítóját.
Arcra nagyon hasonlít Orochimarura, de nincs olyan hosszú haja. Körübelül olyan erős, mint Kabuto-sama, aki bár nem ér fel Orochimaru képességeivel, Hebito szerint, mégis nagyon erős. A mi kis geninünk nem nagyon örülne neki, ha a saját klánjából kapna tanítót, mert akkor nagyon ráfázna. Keményebb kiképzése lenne, mint bárki másnak.
~Remélem olyan lesz, mint amilyennek elképzeltem.~
Hebito megreggelizik, a nagynénje által elkésztet kajából, aztán útra kell. Az utcán nagyon sokan megnézik Hebitot. Sokuk a vállára kötött fejpántot lesik.
-Csodálkoztok mi? Nem hittétek volna, hogy a zaklatótok valaha is ninja lesz.-
Nevet magába egyet majd vissza szól hozzájuk.
-Na bújjatok szépen vissza a kuckótokba, mert mindegyikőtöket laposra verem.-
Mondja, és az emberek kissé megrémülve, bár nem annyira, mint amennyire dühösek, vissza mennek a házukba. Hebtio ettől az incidenstől sokkal boldogabb lett, és erre rá tesz egy lapáttal az is, hogy pont össze futot a barátaival, akik szintén genninek lettek.
-Sziasztok. Jó napot.-
Köszön illedelmesen, és a barátainak már kedvesebben.
-Merre mész Hebito?-
-a kiképzőterepekre én csak most kapok tanítót.-
-Ahh értjük. Nekünk meg mocskos szemetet kell szedni. Vágod D szintű küldetés.-
-Jah-jah vágom. Na de én húztam me 8-ra oda kell érnem. Császtok.-
-Cső Hebito.-
Hebito elválva barátaitól lassacskán 5 perc késéssel meg is érkezik a kiképzőteperekre, ahol remélhetőleg a sensei várja.
Vissza az elejére Go down
Uchiha Madara

Uchiha Madara


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2010. May. 05.

Kiképzőterepek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kiképzőterepek   Kiképzőterepek - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 21, 2010 7:29 pm

Hebito nagyon elengedi magát, mint egy igazi huligán, de amikor a barátaival találkozott, akkor hirtelen rendes lett, és jót beszélgettek, majd Hebito elindult a kiképzőterepre, és abban reménykedett, hogy nem a saját klánjából kapja tanítóját, de amikor odaért nem látott senkit. Egy kicsit beljebb ment, és nézte, hogy nem jön e valaki, és egyszer csak egy hatalmas rúgás köszöntötte, aminek az volt az eredménye, hogy a feje fallal ismerkedett, majd üvöltöző embert látott, és először nem a kinézetét nézte, inkább meghúzta magát, csak a leszidást hallotta:
- Mit képzelsz magadról, én már öt perce várok rád, aszt hiszed, hogy neked mindent lehet, nekem nincs időm, de majd én beleverem a fejedbe a pontosságot te kis csibész!
Amikor jobban megnézi a tanítóját, akkor látja, hogy egy nő az
Kinézet:Kiképzőterepek - Page 2 Normal_ninja_nonsense_005
Elég fura volt, mert egy kicsit ingerlékenynek látszott, egy kicsit várt, majd megint Hebitora kiáltott:
- Na! Egy-kettő felkelni, és bemutatkozni, miféle tuskó vagy? Igyekezz, van 30 másodperced.
Majd néz az órájára, és várja a válaszod.
Vissza az elejére Go down
Hattori Hebito

Hattori Hebito


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2010. Jun. 14.
Age : 29

Kiképzőterepek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kiképzőterepek   Kiképzőterepek - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 21, 2010 7:43 pm

Hebito ahogy kinéz a sarkon már kapja is a rúgást.
-Mi a....?-
Végig se bírja mondani már a falhoz is csapódott. Egy pillanatig azt sem tudja hol van egy kicsit ájuldozik. Mikor már kezd észhez térni vakargatja a tarkóját és maga előtt női idomokat vél felfedezni.
-Mi az még ribit is...-
A mondata félbe szakadt, mikor meglátja a nő ingerlékeny arcát, és elkezdi hallgatni a leszidás. Az biztos Hebito most egy kissé parázik, de erőt vesz magán.
-Hattori Hebito. Tudja abból a fú de gyilkos klánból.-
Mondja a klánjáról kicsit gúnyosan beszélve. Látszólag nem kedveli a saját vérét, ami így is van. Viszont elég Hebitora nézni és a viselkedésére. Mindenbe rájuk ütött.
-És maga ki a fenne? Az udvariasságról magának is tudnék pampogni. Mondjuk első benyomásként nem rúgjuk gyomorba a másikat. Tudja az nem kelti a legjobbat.-
Mondja vissza okító jelleggel. Hebito beparázott, de sosem hagyja, hogy oltogassák. Főleg nem ilyen jött ment nő. Akiről azt se tudjuk, hogy süsü vagy vuk a kis róka.
-Vagy maga az akinek engem kell tanítania, mert akkor már most mondom, hogy ha így viselkedik nem leszünk jóba.-
Mondja makacsul, és úgy, mint ha ő lenne is a főnök, és nem a nő. Hebito szerint egy senki vagy is csak azt a célt szolgálja, hogy a tudását Hebito kihasználhassa.
~Minden sensei, csak arra van, hogy a diák kihasználja. Orochimaru milyen mákos. Otokageként mindenkit kihasználhat, és nekem is ezt kéne tennem.~
Gondolja magában, és sunyi mosollyal néz a nőre, miközben gondolataiban úszkál.




Vissza az elejére Go down
Uchiha Madara

Uchiha Madara


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2010. May. 05.

Kiképzőterepek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kiképzőterepek   Kiképzőterepek - Page 2 Icon_minitimeKedd Jún. 22, 2010 11:35 pm

Hebito illetlen válasza még jobban feldühíti a nőt, és elkapja a a Genin karját, majd nekivágja a falhoz, és közben megy Hebito felé, aki csak fekszik a falnál, közben ordibál:
- Te mit képzelsz magadról? Itt én okítok, és én vagyok a Senseied, és én nem akarom tudni az illemet, addig amíg nem tarják be ugyan azt velem. És nem érdekel, hogy milyen a kapcsolatnk egymással, mert az én életem, nem fog megváltozni, attól, hogy utálsz, vagy nem, inkább kezdjünk neki a tanításodnak, és egy valamit elképzelhetsz, nálam sokkal nehezebb lesz minden, mint a többieknél!!
Ezeket a szavakat ordibálta Hebito felé, majd elővett egy papírt, és megnézte.
Amikor elolvasta, akkor így szólt Hebtohoz, ezúttal nem ordított:
- Nos menj a kórházba, és kérd el gyógyszeremet, mond, hogy Kyoukasuru küldött, és odaadják majd a gyógyszerem, és vigyázz rá, mert ha nem, akkor elevenen megnyúzlak, remélem értetted. Addig én előkészülök, és amikor visszaérsz,akkor lesz egy meglepetésem számodra.

//A kövi postot Otogakure Kórházába írd//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kiképzőterepek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kiképzőterepek   Kiképzőterepek - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kiképzőterepek
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Kiképzőterepek
» Kiképzőterepek
» Kiképzőterepek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Naruto szerepjáték :: Játékzóna :: Hang országa :: Otogakure-
Ugrás: