Naruto szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto szerepjáték

Egy új ellenség, egy új szervezet. Vajon képesek leszünk megállítani őket??
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Kiképzőterepek

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Kaguya Kimimaro
Admin
Admin
Kaguya Kimimaro


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2010. Jan. 20.

Kiképzőterepek Empty
TémanyitásTárgy: Kiképzőterepek   Kiképzőterepek Icon_minitimeVas. Ápr. 11, 2010 4:52 pm

Sunagakure kiképzőterepei.
Vissza az elejére Go down
Nanami

Nanami


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Apr. 11.
Tartózkodási hely : Sunagakure

Kiképzőterepek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kiképzőterepek   Kiképzőterepek Icon_minitimeVas. Ápr. 11, 2010 5:25 pm

*Most, hogy be sötétedet igen ilyesztőnek számított akikézőtér. Sehol nem volt egy lélek sem csak a szél fújta a homokot. Szerencsére már eléggé hozzá szoktam a sötétséghez, de azért ovatosan mozogtam nehogy elessek valamiben.
~Valahol itt lesznek a céltáblák.
*A sötétben egy alakot pillantottam meg ami miat me álltam.
~Hmm ki lehet még ilyen késön kint rajtam kivül.
*Lassan oda lopakdtam hozzá és meg érintttem, hogy magamra vonjam a figyelmét. Akkor figyeltem fel rá, hogy kemény a bőre.
~Hát ez meg mi?
*Végig tapogattam és akkor vettem észre, hogy a gyakorló bábbúk egyike van elöttem.
~Ó ez csak a gyakorló bábú. Lehet, hogy máskor hoznom kellene egy zseb lámpát is.
*Ki kerültem a bábút és mentem tovább majd inkább meg fordultam és kunaikkat elő véve dobtam el a bábu felé őket. Az apró koppanásokból tudtam, hogy találtak, csak azt nem láttam hol találtam el a bábút.
Vissza az elejére Go down
Nanami

Nanami


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Apr. 11.
Tartózkodási hely : Sunagakure

Kiképzőterepek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kiképzőterepek   Kiképzőterepek Icon_minitimeVas. Ápr. 11, 2010 8:36 pm

*Oda sétáltam a bábúhoz és ki tapogatva ki vettem belőle a kunaikat.
~Mindegyik a mellkasába ment. Tehát szerencsém volt és pont közép ponton álltam vele szembe.
*El hátráltam a bábutól és újból el dobtam a kunaikat felé.
~Örülnék ha nem utálnának az emberek akkor legalább nappal is gyakorolhatnék. Sokkal könnyebb dolgom lenne.
*Megint oda mentem a bábúhoz és ki vettem belőle a kunaijaimat.
~Legalább akkor könnyebben találhatnék olyat akivel gyakorolhatok.
Vissza az elejére Go down
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

Kiképzőterepek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kiképzőterepek   Kiképzőterepek Icon_minitimeVas. Ápr. 11, 2010 10:43 pm

/Nanami/

Amikor kiveszed az egyik kunait a bábúból, egy enyhe villanásra leszel figyelmes. Azonban alig tudsz reagálni, máris érzed amint egy hideg fém a nyakadhoz ér. Ezután egy kéz tapad a szádra, ezzel akadályozva meg téged, hogy sikolts egyet. Hallod az ellenfeled szuszogását, ami egyre csak erősödik. Ekkor megérzed, hogy a szája már a fülednél van.
- Ne aggódj, nem vagyok ellenség!
Egy női hang suttog a füledbe. A hangja alapján fiatal lehet, talán csak pár évvel idősebb nálad. Óvatosan megfordít, így a hold fényében megláthatod őt. Egy fiatal szőke lány áll előtted. Kis idő múlva elenged és kicsit hangosabban szólal meg.
- Bocsi hogy így köszöntöttelek, de ezzel azt akartam elérni, hogy legyél sokkal figyelmesebb. A nevem Asuka, én foglak tanítani, illetve én foglak felügyelni a küldetéseid alatt. Sokan még túlságosan fiatalnak tartanak arra hogy egy saját genin csapatot vezessek, de szerencsére sikerült rábeszélnem a Kazekage-t. Esetleg lenne kedved máshol folytatni a beszélgetést? Nappal volt egy kis dolgom, ezért csak most kerestelek fel. Na, mit szólnál egy kis beszélgetéshez?
Ezután a jounin elhallgat és várja a válaszodat.

Kép a sensei-ről:

Kiképzőterepek 2297-1082513594
Vissza az elejére Go down
Nanami

Nanami


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Apr. 11.
Tartózkodási hely : Sunagakure

Kiképzőterepek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kiképzőterepek   Kiképzőterepek Icon_minitimeVas. Ápr. 11, 2010 11:00 pm

*Éppen ki húztam az egyik kunait a bábúból mikor valami villanásra lettem figyelmez.
~Mi lehet ez?
*Fordultam volna oda amikor valami fémet éreztem meg a torkomnál és egy kéz tapadt a számra.
~Ó ne! Nem voltam elég figyelmes és biztosan követtek és most meg ölnek.
*Még levegőt sem tudtam venni amíg nem mondta, hogy nem ellenség. Csak akkor tudtam levegőt venni mikor elengedett és én szembe fordulva vele hallgattam és néztem rajta végig.
-Tényleg nagyon fiatal vagy tanárnak. Emellett nagyon csinos is biztosan tanár vagy?
*Jegyeztem meg neki kételkedve.
-Az én nevem Hikoya Nanami, de ezt nyilván tudod. Persze beszélgessünk, de hol szeretnél beszélgetni?
Vissza az elejére Go down
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

Kiképzőterepek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kiképzőterepek   Kiképzőterepek Icon_minitimeHétf. Ápr. 12, 2010 11:23 am

- Tényleg tanár vagyok! - neveti el magát a jounin.
- Tudom, hogy nem nagyon kedvelnek téged az emberek a családod múltja miatt, de mellettem más dolgod lesz. Mostantól nappal is kimerészkedhetsz az utcára. Teljesen más lesz az életed az oldalamon. Esetleg van már valamilyen ötleted , hogy mire szeretnél specializálódni? Én elég jól értek a közel- és a távolsági harchoz is, szóval bármit kitalálhatsz.
A jounin ezután elhallgat és elindul az egyik irányba. A kezével jelzi hogy kövesd.
- Gyere el velem a házamba! Ott megbeszélünk mindent egy tea mellett.
Vissza az elejére Go down
Nanami

Nanami


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Apr. 11.
Tartózkodási hely : Sunagakure

Kiképzőterepek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kiképzőterepek   Kiképzőterepek Icon_minitimeHétf. Ápr. 12, 2010 11:33 am

*Csendben hallgattam Asukát és kissé el szomorodtam.
-Kérlek inkább ne is említsük a témát.
*Kértem tőle a földet nézve.
-Temari szerint jó szél ninja lehet belőlem egyszer, az pedig ha jól tudom távolsági harcos. De nekik a közel harc a gyengeségük. Arra gondoltam, hogy valahogy a kettő között kellene meg találnom a helyemet. De ha nem sikerül akkor maradok távolság tartó és majd a társaimra próbálom bízni a közel harcot.
*Követem Asukát a háza felé.
-Hogy lett belőled ilyen fiatalon Jounin?
*Kérdeztem tőle a háza felé menet.

/Lakóterületek/
Vissza az elejére Go down
Nanami

Nanami


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Apr. 11.
Tartózkodási hely : Sunagakure

Kiképzőterepek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kiképzőterepek   Kiképzőterepek Icon_minitimePént. Ápr. 16, 2010 11:02 am

*Asuka kérésére ki keltem az ágyból. Szerencsére este eszembe jutott le fekvés előtt kölcsön kérjek egy háló köntöst és azt felvéve a fürdőben fel tudtam öltözni. Nem volt kedvem haza menni így inkább Asukával és Shinnel tartottam a kiképzőterepre. Persze attól, hogy velük voltam a kapucnit a fejemre húzva takartam el az arcomat.
~Remélem nem lesznek sokan a kiképzőterepen. A legkevésbé sem hiányozna, hogy valaki felismerjen.
*Miután ki értünk a kiképzőterepre csendben vártam miként szeretné Asuka le tesztelni a tudásunk.
Vissza az elejére Go down
Saruwatari Shin

Saruwatari Shin


Hozzászólások száma : 44
Join date : 2010. Apr. 08.
Age : 27

Kiképzőterepek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kiképzőterepek   Kiképzőterepek Icon_minitimePént. Ápr. 16, 2010 9:02 pm

Egy picit meglepődtem Asuka szavain , úgy éreztem hogy annak az anyám-asszon katonájának tart.
*A fenébe,nem kéne annyit kérdezgetnem őt,a végén még tényleg elintézi hogy visszarakjanak az akadémiára...de végülis nekem semmi problémám sincs Nanamival* elmélkedtem magamban de rádöbbentem hogy nem a lefokozásról beszélt hanem arról hogy egy csapatnak össze kell tartania.Az úton a kiképzőterep felé levettem a fejpántom és beraktam a fegyvertartómba , nem szerettem volna hogy megsérüljön.Majd láttam ahogy Nanami a fejére húzza a kapucnit.
*Szegény lány,tényleg nem kedvelhetik ha még nappal is rejtőzködnie kell.*.
Vissza az elejére Go down
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

Kiképzőterepek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kiképzőterepek   Kiképzőterepek Icon_minitimeHétf. Ápr. 19, 2010 11:31 am

/Nanami és Shin/

Amikor kiértek a kiképzőterepre, Asuka leültet titeket. Az egyik zsebéből elővesz egy tekercset és áttanulmányozza.
- Na szóval! - rakja el a tekercset. - Mivel mindketten Fuuton beállítottságúak vagytok, elengedhetetlen a kiváló chakra kontroll. Először egy harccal indítunk, amiben mindent meg fogok tudni ami szükséges lehet nekünk. Ezután, ha van elég időnk, akkor megtanítok nektek néhány hasznos trükköt. Ki legyen az első? Shin, gyere!
Ekkor a jounin a kiképzőtér közepére sétál.
- Te leszel az első, aki meg küzd velem. Most nem az a lényeg, hogy győzzél, mivel nem lenne esélyed. Arra kérlek, adj bele mindent. Ha kellő infót szereztem rólad, akkor majd szólok hogy leállhatsz. Gyere! - adja ki neked a parancsot a támadásra.

//Shin, a következő hsz-ben írd le a lépéseidet. Feltételes módban írd meg, plusz még azt is írd le, mi történne ha sikerülne a támadásod.//
Vissza az elejére Go down
Nanami

Nanami


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Apr. 11.
Tartózkodási hely : Sunagakure

Kiképzőterepek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kiképzőterepek   Kiképzőterepek Icon_minitimeHétf. Ápr. 19, 2010 4:10 pm

*Csendben le ültem és figyelem ahogy Asuka elolvassa tekercse tartalmát.
~Vajon mit kell most csinálnunk majd?
*Shinre néztem mikor Asuka őt kérte a kőr közepére.
~Jó lesz ha figyelek utána nekem is oda kell állnom a kőr közepére.
*Csendben figyeltem mi fog történni.
~Remélem azért nem sérül meg senki sem.
Vissza az elejére Go down
Saruwatari Shin

Saruwatari Shin


Hozzászólások száma : 44
Join date : 2010. Apr. 08.
Age : 27

Kiképzőterepek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kiképzőterepek   Kiképzőterepek Icon_minitimeHétf. Ápr. 19, 2010 7:58 pm

*Harc,mi?Azért nem ilyen hamar vártam ,de ha ezt szeretné,de jutsukat úgy se akarok bevetni*.
Kifújtam magam és a a wakizashim előhúztam,majd hirtelen megindultam a sensei felé.
*Vajon tényleg használnom kéne a wakizashit? Végül is ez csak egy kiképzés*.
Felugrottam a levegőbe majd egy nagy lendítéssel visszaraktam a helyére a kardot és megpróbáltam Asuka-t oldalba rúgni.
Ha sikerül kibillentenem az egyensúlyából, akkor kis előnyhöz jutok. Majd egy Shunshin no Jutsu-val a háta mögé kerülök és megtámadom egy kunai-al.
Vissza az elejére Go down
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

Kiképzőterepek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kiképzőterepek   Kiképzőterepek Icon_minitimeVas. Ápr. 25, 2010 2:06 pm

/Nanami és Shin/

Nagy lendületet veszel és elindítod a rúgásodat, ami csak a levegőt találja el. Azonban a lendületednek köszönhetően fordulsz tovább. A jounin valószínűleg rád hagyja a kezdeményezést, mivel a mozdulatod után nem csinált semmit.
Ezután könnyedén létre hozod a Shunshin no Jutsu, amivel az kunoichi mögé kerülsz. A következő pillanatban már a kezedben van a kunai és egy határozott mozdulattal a lány felé szúrsz egyet. Asuka ekkor könnyedén elkapja a karodat és kicsavarja. A fegyvered azonnal a földre zuhan. A következő pillanatban forogni kezd veled a világ, majd egy hatalmas pukkanás térít észhez. Asuka szó szerint átlendített a feje fölött és eldobott téged. Szerencsére a puha talaj felfogta az esésedet, így nem történt semmi bajod.
- Nem lett volna rossz támadás, ha hasonló szintű az ellenfeled! - ekkor valami pukkan egyet mögöttetek. - Küldetést kapunk? - kérdezte a jounin.
- Igen, egy könnyebbet. - válaszolt valaki.
Hamarosan az egyik fáról egy fekete ruhás alak ugrik le. Az arcát egy fehér maszk takarja, így esélyetek sincs felismerni.
- A Kazekage azt mondta hogy nincs sok időtök. Siessetek a kapuhoz, ahol egy karaván vár titeket. Ti lesztek ott meg két másik csapat. El kell kísérnetek őket Konohába. Majd ott a helyiek tovább kísérik őket.
- Rendben van. - válaszolt Asuka. - Hallottátok, menjünk a kapuhoz!
A jounin ekkor felugrik arra a fára, ahol az előbb a maszkos alak volt. Felétek int egyet, hogy kövessétek.

// A következő hsz már a kapuhoz menjen. Még csak az utatokat írjátok le a kapuhoz és hogy mit éreztek a küldetéssel kapcsolatban.//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kiképzőterepek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kiképzőterepek   Kiképzőterepek Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kiképzőterepek
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kiképzőterepek
» Kiképzőterepek
» Kiképzőterepek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Naruto szerepjáték :: Játékzóna :: Szél országa :: Sunagakure-
Ugrás: