Naruto szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto szerepjáték

Egy új ellenség, egy új szervezet. Vajon képesek leszünk megállítani őket??
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Kiképzőterepek

Go down 
+3
Yaruko Hiroshi
Tsuru
Kaguya Kimimaro
7 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Kaguya Kimimaro
Admin
Admin
Kaguya Kimimaro


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2010. Jan. 20.

Kiképzőterepek Empty
TémanyitásTárgy: Kiképzőterepek   Kiképzőterepek Icon_minitimeHétf. Május 24, 2010 11:08 pm

/Kérném, hogy játékos ne nyisson topikot engedély nélkül!/

Otogakure kiképzőterepei.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kiképzőterepek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kiképzőterepek   Kiképzőterepek Icon_minitimeHétf. Május 24, 2010 11:17 pm

Kaguya Kimimaro írta:
/Kérném, hogy játékos ne nyisson topikot engedély nélkül!/
/És engedéllyel?/

Körülnézek a kiképzőtereken, hátha találok valami élő próbababát. Körbenézek, de csak egy nagy alvadt vértócsát találok. Semmi mozgás.
~ Ennyi? Sehol senki? Egy élőlény? Vagy legalább félhulla?
Egy vállrándítással elintézem a dolgot. Nem éri meg a bosszúságot. Előveszek a táskámból egy üres kis üvegcsét, és mintát veszek az alvadt vérből. Nyúlós masszába mártom az üvegcsét.
~ Úgy látszik, még nem teljesen száradt ki. Akkor talán jó lehet valamire.

Visszazárom az üvegcsét. Egy zsepivel letörlöm az oldalát, és elteszem a táskámba. Megint zsebre teszem a kezemet. Körülnézek még egyszer.
Vissza az elejére Go down
Tsuru

Tsuru


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2010. May. 18.
Age : 28
Tartózkodási hely : Rejtett Hang Falu

Kiképzőterepek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kiképzőterepek   Kiképzőterepek Icon_minitimeHétf. Május 24, 2010 11:32 pm

Elindultam a szöszi után, aki egyenesen a kiképzőterepekre jött.
~ Érdekes, azelőtt még nem is jártam erre, folyton csak az akadémiai gyakorló terepeken edzettünk. Esetleg az akadémia mellett az erdő szélén. Nem mint ha sokat veszítettem volna, nem nagy szám ez a hely. Na de lássuk, miben sántikál a barátunk...
Csendben osonok, elbújok egy fa mögé. Biztos észrevett, de már csak a "feeling" miatt is maradok "lopakodó üzemmódban". Egy naaagy vértócsa. Fúj... Ez meg abból vesz mintát. Megint fúj... Már az első találkozáskor tudtam, hogy ez nem százas... Ekkor jut eszembe... Kaji hol a búbánatban marad?
Vissza az elejére Go down
Yaruko Hiroshi

Yaruko Hiroshi


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2010. May. 18.

Kiképzőterepek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kiképzőterepek   Kiképzőterepek Icon_minitimeHétf. Május 24, 2010 11:41 pm

~Úgy tűnik a srác lemaradt... pedig lassan jöttem...
Vállat vonok, hamarosan meg is érkezek egy furcsa helyre. Egy olyan helyre, ahol az ember elfárad. Ami nekem általában nem szimpatikus, ahogy most sem.
~Yare-yare... Legalább akkor a húgának oda adom, az még az öccséhez képest épeszűnek tűnik.
Fel s alá sétálgatok míg meg nem látom egy fánál kuporogni.
-Hé, öcséd elhagyta ezt a szutykot és a végén rajtam fogja leverni...
Lágyan felé dobom a fegyvert, remélem, hogy nem találom el és nem dühödik be. Sarkon fordulok, kezeimet zsebre rakom és elindulok kifele.
~Ez a nap már nem lehet fárasztóbb...
Vissza az elejére Go down
Kaji

Kaji


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2010. May. 19.
Tartózkodási hely : A Hang Rejtett faluja

Kiképzőterepek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kiképzőterepek   Kiképzőterepek Icon_minitimeHétf. Május 24, 2010 11:52 pm

Szó nélkül követtem egyetlen Hugicámat. Mikor elhatároz valamit, nem érdemes vitatkozni vele. Utólag is csak nekem fájdulna meg a fejem. És én utálom a fejfájást. Túl sok nyaklevest kaptam tőle. Állandóan lehülyéz, pedig ahány pofont kaptam tőle, már régen gyogyósnak nézhetnének...pedig teljesen normális vagyok. Igen. Határozottan normális.
Ahogy elmélkedtem Tsuru mögött haladva, lassan elérkeztünk egy olyan helyre, amit eddig messzire elkerültünk. Én ugyan nem tudom miért, de a tanárok azt mondták, nem érdemes idejekorán idemászni.
~...akkor viszont most mi a fenét is keresünk itt? ~tűnődtem, amikor sikeresen beleütköztem az előttem álló Tsuruba.
-Áú! Figyelj már oda Hugi! Még a végén észrevesznek miattad! -szóltam neki. Lehet ezzel mentettem meg az életét, ugyanis hamarosan egy shuriken állt bele a fába, ami mögött rejtőztünk.
-Jééé, az az enyém ott!
Vissza az elejére Go down
Kaguya Kimimaro
Admin
Admin
Kaguya Kimimaro


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2010. Jan. 20.

Kiképzőterepek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kiképzőterepek   Kiképzőterepek Icon_minitimeKedd Május 25, 2010 10:17 am

Lassan mindannyian megérkeztek a kiképzőterepre és ekkor felcsendül egy lágy dallam. Valaki fuvolán játszik. Nem is lenne ezzel semmi baj, ha a fák indái a zene hatására nem kezdenének el megkötözni benneteket és közben nem kezdene lemállani a hús rólatok, iszonyú fájdalmak közepette. Míg szenvedtek, a fák takarásából előlép egy férfi, aki egyre hevesebben játssza pokoli művét és a fájdalmaitok is egyre komolyabbak lesznek. Amikor már úgy érzitek, hogy azonnal meghaltok, abbahagyja és lassan eltűnnek az indák és ti is sértetlenek maradtok.
Kiképzőterepek OtoC-1
A férfi elteszi a fuvolát és int, hogy szedjétek össze magatokat.
- Ha nem tévedek, akkor ti lennétek a legújabb darálóbavalók. Az én nevem Kichigai Dansei, és egy darabig én egyengetem az utatokat. Leszögezem, hogy nem fogok egyikőtök életéért sem a tűzbe menni. Aki elhullik, az így járt. Világos? Most pedig egy rövid bemutatkozást kérek mindenkitől.
Míg összeszeditek magatokat, ismét játszani kezd, de ezúttal mindenféle mellékhatás nélkül.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kiképzőterepek Empty
TémanyitásTárgy: Kísérlet No. 2.   Kiképzőterepek Icon_minitimeKedd Május 25, 2010 2:05 pm

Észreveszem a többi jómadarat is. Nem panaszkodok, eddig se próbáltam lerázni őket. És legalább folytathatom a kísérleteimet.
Már éppen elkezdeném az előkészületeket, amikor belecsöppenek egy másik kísérletbe.
~ Ez furcsa. Irányítja a fákat a zenével?
Mielőtt eldönthetném a kérdést, már a húsunktól foszt meg minket az ismeretlen ninja. A fájdalom miatt a számat nyögések hagyják el, de az agyam tovább teker.
~ Ez érdekes. Igazából már rég nem lennék képes hangot kiadni. Sem mozogni.
Abbamarad a zene, én pedig felkelek a guggoló pozícióból. Figyelek arra, amit a fuvolista mond.
~ Orochimaru-sama tényleg mindenhonnan szedett össze embereket. Ez alighanem földműves volt eredetileg. Legalábbis a beszéde alapján.
Végighallgatom a keménykedését. A hangnemével nem foglalkozom, csak az érdemi információkkal. Amilyen a modora, valószínűleg a felettesünk, úgyhogy szót fogadok neki. Kap egy rövid bemutatkozást.
- A nevem Nemura Sato.
Megigazítom az övemet, és várom, hogy a többiek is bemutatkozzanak.
Vissza az elejére Go down
Tsuru

Tsuru


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2010. May. 18.
Age : 28
Tartózkodási hely : Rejtett Hang Falu

Kiképzőterepek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kiképzőterepek   Kiképzőterepek Icon_minitimeKedd Május 25, 2010 2:38 pm

Na, ez a két idióta jól lebuktatott. Ennek az alvajárónak meg nem tűnt fel, hogy épp lopakodok?
~Kaji, te eszetlen, néha figyelhetnél előre is... -dörzsölgettem meg a sajgó oldalamat.
-Hé... öcsi... te is hallod? Mi ez a zene? -kaptam a fejem vissza a szöszi irányába.
Úgy tűnt, nem tőle jönnek a hangok, mert ugyanolyan értetlenül figyelt, mint ahogy ezek a gyógyegerek itt mögöttem.
~Némá'... Azok meg milyen gazok? -kerekedett el a szemem, amikor a fiú lábára elkezdett feltekerődni valami inda féleség... A saját lábammal is éreztem valami mozgást, azt hittem, csak Kajiék próbálnak ijesztgetni, így lazán elhessegettem... Mire feltűnt, hogy engem is kezdenek betekerni az indák... --" Már épp kezdtem volna lefejtegetni magamról, amikor jelentkezett a húsba maró fájdalom... A földre rogytam, és a hirtelen fájdalomtól levegőt is alig kaptam, a körmeimet az indákba mélyesztettem, és vártam, hogy elmúljon az érzés...
Aztán elmúlt. Biztos meghaltam. Körbenéztem, és az első, amit megpillantottam, egy vörös hajú angyal volt. Biztos ilyen a menny... Körbenéztem... és megláttam a szöszit, a kómás gyereket meg Kajit. Na nehogy már a túlvilágon se legyen nyugtom tőlük... Mad Egyszer csak valami melegséget éreztem a lábamon, enyhe, lüktető fájdalommal. Ha meghaltam, akkor most miért érzek fájdalmat? Hoppá... ideje körmöt vágni, mind a 10 ujjam nyoma ott virított a lábamon, még a vér is elkezdett szivárogni a sebekből... Újra az angyal felé koncentráltam. Jobban szemügyre vége, lehet, hogy mégsem angyal... Azok csak nem hordanak piercinget... Meg nem olyan a színük, mint valami vízihullának... Lehet, hogy mégsem haltam meg?
Nah, úgy tűnik, még vannak befejezetlen dolgaim ebben a világban Smile . Felkászálódtam a földről, majd gyorsan körbe néztem, hogy mi a pálya. Csak az új edzőnk az. Vagy mesterünk. Vagy hóhérunk. Vagy tudomisén mink az...
-Darálni való a jó édes... -motyogtam magam elé morcosan.
~Még hogy egyengeti... cöhh... -gondoltam morcosan. Na de mi ez a hozzáállás? Fontos az első benyomás, így hát szélesen elvigyorodtam, majd úgy folytattam.
-Hívj csak Tsurunak Wink.
Vissza az elejére Go down
Kaji

Kaji


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2010. May. 19.
Tartózkodási hely : A Hang Rejtett faluja

Kiképzőterepek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kiképzőterepek   Kiképzőterepek Icon_minitimeKedd Május 25, 2010 3:05 pm

/A sorrendmódosítás letárgyalva, Kaji és Hiroshi felcserélődnek/

Tsurut úgy néz ki jobban lekötötte még mindig a trükkös egyén, minthogy a saját testi épségére vagy az enyémre vigyázzon. Szép kis nővérke, mondhatom...de legalább a sebes zsebes visszaadta a shurikenemet. Már éppen magamhoz vettem, amikor valami furcsa dallamot véltem hallani. Majd ezután kezdett elárasztani az aljnövényzet. Mondhatom, nem volt kellemes érzés. Kétségbeesetten tekintgettem körbe, vajon csak én álmodom megint ébren, de a többiek is hasonlóképp viselkedtek. Próbáltam a shurikennel elvágni az indákat, ekkor azonban irtózatos fájdalmat éreztem minden porcikámban. Amennyit a fájdalom mellett ég érzékeltem, az a sajátos, szike nélküli feldarabolásom volt.
Aztán egyszer csak minden abbamaradt. A shurikent valószínű a nagy fájdalmak közepette ejthettem ki a kezemből, ugyanis ahogy hátraestem, az ott hevert előttem a földön. Nagyokat ziháltam és kitapogattam az arcomat,a kezeimet. Nyugtáztam magamban, hogy: igen,még minden húsom a helyén.
-...Hát azért lángolni jobb volt. - jegyeztem meg halkan. Mire felkeltem a földről, addigra a fuvola tulajdonosa is megjelent előttünk. Hozta a formáját, mint az összes errefelé járó hangos nagymenő. Egy kicsikét az akadémiai tanárokra emlékeztetett, csak bennük több lehetett az élet. Meg az életkedv is. Bemutatkozást kért tőlünk. Gondoltam megadom neki. Szinte fittyet hányva az előbbi pokoli kínokra, előléptem a többiektől.
-Ide figyelj Kicsi gally, vagy hogy hívnak! Az én nevem Kaji és ha valaki itt darálni fog, az én leszek, senki más! -igazából nem is tudom, mit hittem akkor, de úgy éreztem szükséges megmutatnom, ki is itt a főnök. Ekkor eszembe jutott egy apróság. Vállam fölött Tsurura tekintettem.
-Hugi...nekünk van vezetéknevünk?
Vissza az elejére Go down
Yaruko Hiroshi

Yaruko Hiroshi


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2010. May. 18.

Kiképzőterepek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kiképzőterepek   Kiképzőterepek Icon_minitimeKedd Május 25, 2010 3:37 pm

~Valaki muzsikus kedvében lehet...
Torpantam meg egy pillanatra és a hangforrása felé néztem. Sehol senki, azonban a fák mondhatni táncra perdültek a dallamra. Próbáltam elkapkodni végtagjaimat az indák elől, de gyorsabbak voltak és többen. Látva és érezve ahogy a hús válik el a kezemről, hangosan sziszegtem, majd rászóltam.
-Hékás... az az enyém... add vissza...
Úgy tűnik nem hiába szóltam rá... hamarosan sajgó végtagokkal ücsörögtem a földön, szerencsére mindegyik ép volt és egészséges. Felhúzott térdeimen könyökölve felkaromat dörzsölve hallgatom a díszes társaság bemutatóját. Kaji monológja után unottan megszólalok.
-Yaruko Hiroshi...
~Még egy szociopata, ráadásul főnöki ranggal... még is csak rosszabb lett ez a nap...
Lajhármódjára felkászálódom a földről, zsebembe csúsztatom kezeimet, roggyant tartást és unott arckifejéssel arcomon várok.
~Ez a zene sz@r...
Vissza az elejére Go down
Kaguya Kimimaro
Admin
Admin
Kaguya Kimimaro


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2010. Jan. 20.

Kiképzőterepek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kiképzőterepek   Kiképzőterepek Icon_minitimeKedd Május 25, 2010 3:57 pm

Végighallgatja/zenéli a bemutatkozásotokat, miközben minden névre más dallamot játszik. Ezután ismét abbahagyja és egykedvűen bámul rátok. Kajira pillant és hangosan felnevet.
- Darálni szeretnél kölyök? Akkor lássuk mit tudtok! A játék neve bújócska, de az én szabályaim szerint. Találjatok meg és tegyetek ártalmatlanná. Napszálltáig van rá időtök. Óra indul! - a mondat végét egy pukkanás jelzi, melynek kíséretében eltűnik.
Joggal vetődik fel a kérdés mindannyiótokban: Ez normális? Nos valószínűleg nem az, de talán már megszoktátok, hogy errefelé mindenkinek van valami baja és különösen sok az elmebeteg. Igen.... Úgy tűnik, újdonsült mesteretek is az. De vajon mennyire?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kiképzőterepek Empty
TémanyitásTárgy: Próba   Kiképzőterepek Icon_minitimeKedd Május 25, 2010 6:16 pm

A zenész közli, hogy meg kell találnunk, és ártalmatlanná kell tennünk, aztán eltűnik. Végig nézek a többieken. Visszagondolok a hússzaggató "zenére".
~ Nem nehéz kiszámolni az esélyeiket.
- Van időnk. Én kitalálom, hogyan tegyük ártalmatlanná. Addig keresgéljetek. Itt találkozunk napnyugta előtt egy órával.
Zsebre tett kézzel elindulok a föld alatti bunkerek felé. Közben még visszanézek Hiroshira.
- Ha még most elkezditek, akkor nem kell kapkodni. Kaji, te vagy a főnök. Ha valaki ide jön kötözködni, azt majd Tsuru lecsapja. Nincs kérdés? Jó.
Arra számítva, hogy eléggé megleptem őket, megyek is tovább.

- folytatás a föld alatti laboratóriumban -
Vissza az elejére Go down
Tsuru

Tsuru


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2010. May. 18.
Age : 28
Tartózkodási hely : Rejtett Hang Falu

Kiképzőterepek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kiképzőterepek   Kiképzőterepek Icon_minitimeKedd Május 25, 2010 6:59 pm

Drága kisöcsém kérdése váratlanul ért.
-Vezetéknév? Nekünk? Az meg ugyan minek? Legalább néha használhatnád az eszed... A mai világban mire mész egy vezetéknévvel? Az az elkényesztetett puhány ficsúroknak való... -mélyedek bele a magyarázkodásba- Meg amúgy is, gondolj bele... Tegyük fel, hogy van vezetékneved. Mondjuk... Mit mondtál, hogy is hívnak? Kichigai? Na, szóval képzeld el, hogy ez a vezetékneved... Milyen gáz már... Kichigai Kaji... mint valami langyos kis cicafiú...
És még folytattam volna, ha Kicsi bá' nem szólt bele a monológomba. Ahogy egy pukkanással eltűnt, még döbbenten pislogtam kettőt-hármat. Már épp folytattam volna a mondanivalómat, most meg a szöszi szólt bele. Úgy elkezdett pattogni, mint ha ő lenne a főnök, csak kiosztotta, ki mit csináljon, aztán lelépett. Mindegy, legalább egy zavaró tényezővel kevesebb, nyugodtan tudunk dolgozni. Még hogy a lökött öcsém a főnök, ez még viccnek is rossz.
-Hé, öcskös. Ahogy hallottad, nincs túl sok szabály, szóval... -vigyorodtam el gonoszan, remélve, hogy veszi a lapot.
Vissza az elejére Go down
Kaji

Kaji


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2010. May. 19.
Tartózkodási hely : A Hang Rejtett faluja

Kiképzőterepek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kiképzőterepek   Kiképzőterepek Icon_minitimeKedd Május 25, 2010 7:41 pm

Bla bla bla. Bla bla bla bla. Bla bla bla bla és bla. Valahogy nem jött át több mindabból, amit Tsuru minden bizonnyal nekem szándékozott mondani. Már évekkel ezelőtt megtanultam, hogy mikor szómenése van, nem érdemes odafigyelni rá. Ha szépen bólogatsz, általában nyugton marad.
Volt azonban más dolgom is, minthogy a zagyválására figyeljek. Kicsi gally ugyanis egy kihívás elé állított minket. Azt mondta meg kell találnunk és kivonni őt a forgalomból. Mi sem egyszerűbb! Megkeressük és szétrúgjuk a seggét! Utána majd felgyújtom...
Annyira elmerültem a tervezgetéseimben, hogy már a Sato névre hallgató trükkös fazon szavai is csak alig jutottak el hozzám. Főként az, hogy: Kaji, te vagy a főnök!
-Jól látod, majd én megoldom a helyzetet! Most viszont ki kellene találni valamit... -jegyeztem meg hangosan, nem is törődve Sato távozásával. Tsuru megjegyzése azonban briliáns megoldást juttatott eszembe. Tenyereimet összedörzsöltem és arcomra ördögi vigyor ült ki.
-...Gyújtsuk fel az erdőt! -fejeztem be a mondatot Tsuru helyett. Nem is tétlenkedtem, rögtön táskámba nyúltam, ahonnan rossz, régi újságpapírokat vettem elő. Benne volt néhány létfontosságú alkatrész, amiket óvatosan kiszedve belőle az oldaltáskám egyikébe helyeztem. Ezután összekapartam az avar tetejét egy halomba, majd öngyújtómat elővéve begyújtottam azt. Már napok óta semmi eső nem esett, így reméltem, hogy könnyedén be fog gyulladni. Ha nem jönne be elsőre, még mindig van nálam egy kevés lámpaolaj, amivel tovább növelhetem a tüzet.
Vissza az elejére Go down
Yaruko Hiroshi

Yaruko Hiroshi


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2010. May. 18.

Kiképzőterepek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kiképzőterepek   Kiképzőterepek Icon_minitimeKedd Május 25, 2010 7:54 pm

~Bújócska? Nem képzeli hogy én itt fogok futkározni meg kapirgálni, hogy hol lehet...
Lassan elindulok ám ekkor látom, hogy a testvérpár megpróbálja felgyújtani a környező erdőséget. Lehuppanok a földre, rákönyöklöm a térdeimre és némán figyelem a próbálkozásaikat. Ám ezt is hamar elunom és hanyatt dőlök, kezemet összekulcsolom tarkóm alatt és az eget bámulom.
~Ez könnyebb lesz mint hittem.
Mosolyodom el, hogy mások dolgoznak helyettem és én nyugodtan héderelhetek.
~Már csak egy limonádé kéne... ;D
Minden bizonnyal napszemüvegemet is feltenném már csak a filing miatt is de nincs így az kimarad.
Vissza az elejére Go down
Kaguya Kimimaro
Admin
Admin
Kaguya Kimimaro


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2010. Jan. 20.

Kiképzőterepek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kiképzőterepek   Kiképzőterepek Icon_minitimeSzer. Május 26, 2010 10:20 am

Sato a laboratóriumok felé veszi az ieányt, Kaji pedig elhatározza, hogy felgyújtja az erdőt. Neki is lát a "mesterműnek", ám már az elején kiderül, hogy itt valami nincs rendjén. Ismét felcsendül egy dallam, ezúttal pörgős, szenvedélyes zenét játszik valahonnan. Ennek eredményeképp, a tűz Kajit kezdi el emészteni. Lángra kap a ruhája és elég gyorsan terjed, ezzel teljesen összezavarja fiút és meglehetősen ijesztő látványt nyújt, ahogy oltani próbálja a lángokat. Tsuru-t egy faág ragadja torkon és kezdi el húzni maga felé. Hiroshi, pedig a dallam hatására valami álomszerű állapotba kerül és durva rémképek kezdik el kísérteni, majd sötét szellemek kötözik meg és kardok járják át a testét, elviselhetetlen fájdalmat okozva. Vajon mi történik? Az egész világ megbolondult és ellenetek tör? Vagy csak egy rémálom az egész?
Vissza az elejére Go down
Tsuru

Tsuru


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2010. May. 18.
Age : 28
Tartózkodási hely : Rejtett Hang Falu

Kiképzőterepek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kiképzőterepek   Kiképzőterepek Icon_minitimePént. Május 28, 2010 12:39 am

Kíváncsian figyelem, hogy mit alkot drága kisöcsém, de szokásához híven most is csak szerencsétlenkedik.
-Ajjj, ne bénázz már annyit... Inkább csinálom én! -indultam el felé, amikor megint meghallottam valami zenét... Hirtelen valami rácsavarodott a nyakamra, és elkezdett hátrafelé húzni.
~Óóó, hogy az a... már megint ez a hallucináció... -morogtam magamban, miközben megpróbáltam megállni.
Ennek viszont az lett a következménye, hogy még szorosabban tekeredett az a szutyok faág a torkomra. Jut eszembe, a fák ágai hogy a fenében tudnak tekeregni? Az inda még oké, de egy több éves ágnak nem kéne ketté törnie? Itt valami nagyon nem stimmel...
Tovább azonban nem tudtam futtatni nagyszerű gondolatmenetemet, hiszen hiába támasztottam ki magam, az ág egyre közelebb és közelebb húzott a fához... Lábaim a földön, mivel elég száraz idő volt, biztos kavartam a port rendesen... Egészen addig, amíg át nem estem valamin.
-Áu. Ez fájt... -dörcsölgettem meg a sajgó oldalamat- Ez biztos lilulni fog... De... De legalább eltűnt a faág! És... ez meg az az alvajáró gyerek. Szóval ezen estem át. De mi a francért nem keresi Kicsi senseit? Na mindjárt adok én neki... -majd "finoman" oldalba rugdostam, hogy biztosan felébredjen.
Vissza az elejére Go down
Kaji

Kaji


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2010. May. 19.
Tartózkodási hely : A Hang Rejtett faluja

Kiképzőterepek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kiképzőterepek   Kiképzőterepek Icon_minitimePént. Május 28, 2010 1:06 am

Eleinte minden simán ment. Nyeregben éreztem magamat és már képzeltem el, ahogy a lángok szénné égetik jelenlegi kiképzőnket. Aztán eszembe jutott, hogy még nem gyújthatom fel, más dolgaim is lesznek vele.
Enyhén sutyorgós töprengésemből egy várható váratlan fordulat zökkentett ki. Ismét meghallottam a furcsa fuvolát, ezúttal viszont valami más dallamot játszott. Ekkor kaptam észhez, hogy a tüzem túl jól sikerült. A korábban is megpörkölődött ruháim ismét lángra kaptak. Biztos a rajta maradt olajtól.
Kétségbeesésemben fel-alá rohangáltam. A dallamra már nem is figyeltem. Kezemben még ott volt az öngyújtó,amit makacsul szorongattam.
~Ááá, már megint égek! De...ez nem stimmel...itt valami nem kerek! Ez nem jó! ~ döbbentem rá a felismerésre. Első gondolatom akkor az volt, hogy a jelenleg még nem lángoló bal karomat gyújtottam be. Azt a részt érte eddig a legkevésbé a tűz az utcákon is.
A furcsa illúzió hatása lassan múlni kezdett és már azzal voltam elfoglalva, hogy a valódi tüzet eloltsam. Miután ezt sikerrel végeztem, zihálva kiáltottam fel.
-Ez neked tűz?! Ha?! Még csak nem is volt igazi! Azt nem élveztem! Ez volt az igazi, láttad Kicsi gally?!
Vissza az elejére Go down
Yaruko Hiroshi

Yaruko Hiroshi


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2010. May. 18.

Kiképzőterepek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kiképzőterepek   Kiképzőterepek Icon_minitimePént. Május 28, 2010 2:21 pm

-Öcsém te aztán tudsz hamisan játszani...
Hangoztatom nem tetszésemet. Kinyitom a szemeimet, látom, hogy valami nem stimmel. Az előbb még feküdtem, most pedig, lebegő rémalak inte felém. Karddal, és nincs is egyedül.
~Remek... Hogy kerültem ide? Biztos bealudtam.
Ekkor az egyik kard már belém is állt. Ekkor döbbentem rá, hogy ez nem egy egyszerű álom.
-Hogy az a
Egy-két szúrást még elszenvedtem, ám hirtelen azon kapom magam hogy ismét fekszem a földön sajog az egyik oldalam. A másikat pedig rugdossák. Lassan kinyitom a szememet, meglátom újdonsült csapattársamat.
-Kösz.
Oldalamra fordulok, onnan pedig hasra. Veszek egy nagy levegőt, kifújom és henyélek tovább.
Vissza az elejére Go down
Kaguya Kimimaro
Admin
Admin
Kaguya Kimimaro


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2010. Jan. 20.

Kiképzőterepek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kiképzőterepek   Kiképzőterepek Icon_minitimeHétf. Május 31, 2010 10:52 am

Az egymáson való esés-kelés megszüntette a genjutsut és egy darabig csend lett. Már-már fellélegezhettetek volna, amikor ismét egyfajta orvtámadásnak lettetek áldozatai. Tsuru lábát egy kéz kapja el, majd a föld alá rántja és csak a feje látszik ki. Ugyanebben a pillanatban a mesteretek elő is kerül, közvetlenül Tsuru előtt, majd Kaji felé fordul.
- Akkor figyelj! Ilyen egy igazi tűz: Katon: Goenkyuu!
A következő pillanatban már egy méretes tűzgömb száguld a fiú felé, amit ugyan nem nehéz kikerülni, de elég komoly sérüléseket okozhat már a közelsége is. Eddigre talán már Hiroshi is talpra ugrana, de hiába a szándék, a Jounin túl gyors és egy jól irányzott rúgással köszönti a fiút, aki összecsuklik a gyomrát ért erős fájdalomtól. Kichigai ezutánn távolabb ugrik, majd elmosolyodik.
- Csak ennyi? Hol van még a vége?
Azzal egy pukkanás kíséretében ismét eltűnik a szemetek elől.
Vissza az elejére Go down
Tsuru

Tsuru


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2010. May. 18.
Age : 28
Tartózkodási hely : Rejtett Hang Falu

Kiképzőterepek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kiképzőterepek   Kiképzőterepek Icon_minitimeKedd Jún. 01, 2010 6:41 pm

Amikor látom, hogy a kómás gyerek felébredt, már épp megnyugodtam volna, mire fogta magát és tovább henyélt. Még egyet belerúgtam, csak úgy, mert olyan jól esett. A lusta dög. Morogva indultam el Kaji felé, amikor valami szorítást éreztem a bokámon, majd mielőtt még reagálhattam volna, nyakig eltemetve találtam magam.
~Ó hogy az a jó édes... -mocorogtam nyugtalanul~ Azért remélem, nem fogják rögtön az első közös edzésen lecsapni a fejemet.
Legalábbis próbálkoztam, hátha sikerül valahogy kikecmeregnem. Közben kíváncsian figyeltem, hogy Kaji hogyan veszi az akadályokat. Reméltem, nagyobb sikerrel mint én.
Vissza az elejére Go down
Kaji

Kaji


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2010. May. 19.
Tartózkodási hely : A Hang Rejtett faluja

Kiképzőterepek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kiképzőterepek   Kiképzőterepek Icon_minitimeKedd Jún. 01, 2010 8:26 pm

A furcsa illúzió, amit a fejünkhöz vágtak valószínű megzavarhatta az időérzékelésemet. Kissé meglepett, mennyire gyorsan cselekszik ellenfelünk. Ugyanis mialatt pislantottam néhányat, addig ő eltemette Hugit, előbújt a földből, belerúgott a fehér hajúba, incselkedett is, sőt...megajándékozott engem egy igazi tűzgömbbel. Soha nem láttam még ehhez foghatót. Talán ezért lehetett lassabb a reakcióidőm, mint sejtettem. Elvégre nem mindennap vágnak hozzád tűzlabdákat.
Kimondottan érdekelt volna ugyan, milyen lehetett a közelsége, de kivételesen mással voltam elfoglalva. Ahol Kicsi gally utoljára látott, nem valószínű, hogy több lehetett egy elszenesedett farönknél, hála az akadémiai éveken való erőfeszítéseimnek. Nem messze mögötte akkor már rohamot indítottam ellene.
-Ne becsülj aláááá! -kiáltottam mögötte, ahogy egy kunaial a kezemben próbáltam hátba támadni ellenfelünket. De elkéstem vele. Mire odaértem volna, köddé vált. Vagy füstté. Jelenleg egyre megy. Nem láttam sehol, így rögtön Hugihoz fordultam. Arcomon a kárörvendő vigyort élvezet lehetett nézni.
-Hehe, sose gondoltam, hogy ennyire magadba omlasz Hugi! - gondolatban már vártam, ahogy hozzám vágja a különböző sértéseit. Nem vártam meg, hogy elkezdjen idegbajoskodni, megpróbáltam kiásni a földből.


/Ha bármi nem illendőt írtam, azt kérem a Mesélő jelezze nekem, hogy tudjak módosítani./


A hozzászólást Kaji összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jún. 01, 2010 11:40 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Yaruko Hiroshi

Yaruko Hiroshi


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2010. May. 18.

Kiképzőterepek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kiképzőterepek   Kiképzőterepek Icon_minitimeKedd Jún. 01, 2010 9:02 pm

Tsuru utolsó rúgása meggyőzött arról hogy fel kéne kászálódni. Elkezdtem szépen lassan fel ülni, közben táskámat igazgattam. Éppen török ülésben voltam amikor a lány nyakig elmerült a pácban.
~Mi a fene folyik itt?... Még mindig abban a rossz álomban lennék?
Ezt az ötletet gyorsan elvetettem a sajgó oldalam miatt. Gonosz gondolatok kavarogtak fejemben melyben bosszúmat forralom Kicsigáj ellen. Táskámból előveszek egy robbanó jegyzetet. Éppen kászálódok fel amikor egy büdös láb száguld felém. kezemet igyekszem maga mellé tartani hogy abba rúgjon. Hozzá is ér, de a gyomrom többet kapott... Földre rogyok. Először térdre, majd sarkaimra ülök. Megnézem hogy a jegyzet rátapadt e a lábára vagy a kezembe maradt e. Amennyiben még csak a közelemben sincs, felrobbantom.
~Az én nyugalmamat ne merészelje bárki is megzavarni...
Vissza az elejére Go down
Kaguya Kimimaro
Admin
Admin
Kaguya Kimimaro


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2010. Jan. 20.

Kiképzőterepek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kiképzőterepek   Kiképzőterepek Icon_minitimeSzer. Jún. 02, 2010 10:45 am

Lassan felocsúdtok a roham eredményei alól. Tsuru mocorgása kicsit több teret engedélyez neki, de ez még mindig kevés, ahhoz, hogy segítség nélkül kimászhasson. Kaji kikerüli a tűzgolyót és megjelenik ott, ahol Kichigai állt korábban, azonban kénytelen realizálni, hogy addigra már el is tűnt valahová. Hiroshi fájdalma is enyhül és már a mozgás/esetleg henyélés is könnyebben megy neki, mint nem rég, de úgy tűnik, hogy a Jounin szándékosan szívat benneteket. A következő pillanatban látjátok, ahogy drótok fogják körbe a területet, hatalmas mennyiségben, szinte lépni sem lehet előlük, majd halljátok Kichigai kárörvendő nevetését és hangját:
- Katon: Karyuudan!
A drót mentén lángcsóva kezd végigfutni, amely a másik végén robbanni fog. De hol lehet a másik vége? Bár ez mindegy is, hiszen előbb ki kellene szabadulni abból az infernóból, amit a körétek font drótokkal és a tűzzel csinál.
Vissza az elejére Go down
Tsuru

Tsuru


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2010. May. 18.
Age : 28
Tartózkodási hely : Rejtett Hang Falu

Kiképzőterepek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kiképzőterepek   Kiképzőterepek Icon_minitimeSzer. Jún. 02, 2010 3:32 pm

-Kaji, a fenébe is, a kezed járjon, ne a szád! -kiabáltam felháborodva.
Egyedül hiába mocorgok, egyhamar nem szabadulok ki. És mellesleg marhára fárasztó is. Amikor drága kisöcsém nekilátott, hogy kiásson innen, egy cseppet megnyugodtam. De nem tartott sokáig a nagy nyugalom, ugyanis hirtelen újra forróvá vált a helyzet...
-Ka...Kaji... -mondtam elkerekedett szemekkel~Lehet, hogy ő szeret élve égni, de én nem vagyok ilyen mazochista.
-Kaji!!! Meg hé, te ott! Oltsátok el, de nagyon-nagyon gyorsan! Vágjátok el a damilt, vagy vágjatok hozzá egy robbanó cetlit, vagy nem érdekel, hogy csináljátok, de csipkedjétek magatokat!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kiképzőterepek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kiképzőterepek   Kiképzőterepek Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kiképzőterepek
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Naruto szerepjáték :: Játékzóna :: Hang országa :: Otogakure-
Ugrás: