Naruto szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto szerepjáték

Egy új ellenség, egy új szervezet. Vajon képesek leszünk megállítani őket??
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Hikoya Nanami naplója.

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Nanami

Nanami


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Apr. 11.
Tartózkodási hely : Sunagakure

Hikoya Nanami naplója. Empty
TémanyitásTárgy: Hikoya Nanami naplója.   Hikoya Nanami naplója. Icon_minitimeVas. Május 02, 2010 10:43 pm

Ez most nem lesz hosszú, mert még nem igazán játszottam.

Éjszaka volt mikor ki merészkedtem a gyakorlóterületre. Szerencsére nem volt kint rajtam kívül senki. Ezért a holdfényben gyakoroltam a célzás technikámat. Nem sokkal később Asuka aki a tanítom lett, hátulról majd nem a frászt hozva rám meg lepett. Mikor meg fordultam egy velem egyidős szőke hajú lány állt velem szembe jounin rangal. Ez kissé furcsa volt ezért meg is kérdeztem, hogy lett jounin. Miutn el mesélte kissé röviden, el hívott magához, hogy össze ismerkedjünk. A lakása nagyon csinosan lett ki dekorálva az én lakásomhoz képest az övé álom szép volt. Sokáig beszélgettünk és teázgattunk majd mind ketten aludni tértünk. Reggel kopogásra ébredtünk mind ketten. Nem is sejtettem ki lehet az. Bár mintha Asuka mondta volt na, hogy társat is kapok. A be kopogó személy Saruwatari Shin volt aki nem túl sokat el mondva magáról a társam lett. Kis és rövid ismerkedést követve el mentünk a gyakorló terepre, ahol Asuka fel szerette volna mérni a képességeinket. Shinel kezdte a fel mérést és ügy tűnt, hogy hamar végezi is fognak. Shin nagyon hamar a földön végezte és mikor azt hittem én jövök egy Anbu jelent meg és a Kazekage parancsára a kapuhoz küldött minket ahol egy küldetést várt ránk. Mikor oda értünk meg tudtuk, hogy egy jól meg rakott karavánt fogunk kísérni Konohába néhány másik csapattal. Asuka utasítására én és Shin az utolsó szekéren foglaltunk helyett. Közben próbáltunk jobban össze ismerkedni, bár inkább én úgy vélem, hogy Shin ki akart kérdezni a múltamról. Gondolom azért, hogy többet tudjon meg rólam amiről én nem akartam beszélni. Még ő sem mondot sok mindent eddig magáról csak a szekér indulását várjuk, és első közös küldetésünket.
Vissza az elejére Go down
Kaguya Kimimaro
Admin
Admin
Kaguya Kimimaro


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2010. Jan. 20.

Hikoya Nanami naplója. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hikoya Nanami naplója.   Hikoya Nanami naplója. Icon_minitimeKedd Május 04, 2010 10:44 am

Kissé rövid, de tudom, hogy nem volt túl eseménydús ez a hónap.... Jutalmad 30 CHP.

Kaguya Kimimaro
Vissza az elejére Go down
 
Hikoya Nanami naplója.
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hikoya Nanami
» Hikoya Nanami
» Hanako Naplója
» Taiki Touya Naplója
» Katsu Inozuke naplója

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Naruto szerepjáték :: Nyílvántartás :: Naplók-
Ugrás: