Naruto szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto szerepjáték

Egy új ellenség, egy új szervezet. Vajon képesek leszünk megállítani őket??
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Hanako Naplója

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Hanako
Genin
Genin
Hanako


Hozzászólások száma : 238
Join date : 2010. Mar. 14.
Tartózkodási hely : Tűz országa

Hanako Naplója Empty
TémanyitásTárgy: Hanako Naplója   Hanako Naplója Icon_minitimeVas. Márc. 28, 2010 1:20 pm

Kedves Naplóm.

A Márciusi Hónapom nem volt túl esemény dús.
Csak nem rég érkeztem haza a hegyekből és már nap máris edzés után le lopták rólam a fej pántomat. Természetesen a tolvaj nem volt más mint Haruka akiben egy futó bolond nagyra nőt gyereket mellette a csapat társamat tisztelhetem meg.
-Mit vétettem, hogy vele büntet engem az ég???
*Mivel nem igazán akartam Haruka játékába bele menni a fej pántomat vissza kaptam. Ezután fel tűnt jövőbeli sensei Chuuko. El mondása szerint úgy vélem jó tanárunk lesz.
~Bár szerintem Harukát jobban kedveli. Lehet, hogy a viselkedése miatt, vagy nem tudom mi miatt. Mondjuk én jobban nézek ki, de az öregek nem az eseteim.
*Meg is kellet küzdenünk Chuukoval ami nem igazán volt fer a tapasztalatai miatt. Ezért úgy döntöttem minden előzetes meg beszélést nem követve fel ajánlottam a csali szerepet. persze önként tettem és be is vált Haruka el kapta és ez volt az én célom. Így a sensei el is kezdet tanítani minket vagyis inkább csak engem, mert mint kiderült Haruka elöttem jár és már tud a fán és vízen járni.
Ezután Jasamivel találkoztunk. Már elsőre érezni lehet, hogy vibrál köztük a levegő így otthagytam őket.
~Biztosan hálásak nekem ezért. Smile.
*Másnap Harukával Jasamival és egy igen hallgatag Onkei nevű fiúval találkoztunk a Hokage irodája előtt. Hát az ő senseiük elég érdekes egy ember lehet. Bár nem kedvelem azokat sem akik mindig isznak. Nos tehát ők a senseiükkel el mentek szemetet szendi a folyó partra.
~Ajánlom nekik, hogy jó munkát végezzenek ott, mert szeretem azt a helyett.
*Mi senseünkel Chuukoval az erdőbe mentünk. Haruka persze semmit nem hozott magával pedig egy hetes tervünk volt ott. Az első napot tábor hely kereséssel és zsákmány szerzéssel töltöttük. A második napot bújócskával. A sensei el bújt nekünk meg kellet őt keresni. De a kutyája ránk támad amiért cserébe én meg vakítottam Haruka meg egy fának lökte és így el tudtam találni. Ezután egy gonosz tréfa áldozatai lettünk egy genjutsu jó voltából. A sensei le hitette velünk, hogy a halálán.
~Ezért még később nagyon ki fog kapni tőlem.
*Ezután ismét vadásztunk, de én nem találtam semmit sem. Csak egy árva kis vaddisznót aki el vesztette a mamáját. Chuuko sense kutyájának segítségével sikerült is meg találni a kicsi mamáját aminek nagyon örülök.
~Talán a senseijnek még is van szíve. Talán majd eszébe jut valamikor az is, hogy meg tanítsa, hogyan védekezzünk a genjutsuk ellen.
*Másnap reggeli után a sensei első alkalommal igazán tanított minket. Bár én szerintem egy alap jutsut kaptam a En'en no Shuriken/Lángoló Shuriken/-t ami nem tűnik nagy számnak, de talán jó lesz valamire. Ezután egy levél miatt vissza jöttünk a faluba Tsunade-sama irodája elé. Nem tudom miért, de biztosan fontos dolog miatt.
~Remélem a vaddisznó csemete ölben cipelése miatt nincs túlzottan rossz szagom :S.

Most egyenlőre ennyi kedves naplóm. Majd talán a jövő hónap bővelkedik eseményekben.

Puszi
Hanako
Vissza az elejére Go down
Kaguya Kimimaro
Admin
Admin
Kaguya Kimimaro


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2010. Jan. 20.

Hanako Naplója Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hanako Naplója   Hanako Naplója Icon_minitimeVas. Márc. 28, 2010 1:24 pm

Nos, a helyesírásra figyelj egy kicsit jobban és helyenként kicsit nagyvonalúan vannak leírva az események. Motiváció képpen 40 CHP- val tudlak jutalmazni.

Kaguya Kimimaro
Vissza az elejére Go down
Hanako
Genin
Genin
Hanako


Hozzászólások száma : 238
Join date : 2010. Mar. 14.
Tartózkodási hely : Tűz országa

Hanako Naplója Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hanako Naplója   Hanako Naplója Icon_minitimeVas. Május 02, 2010 11:55 am

Kedves Naplóm!

Eljött a Április.
Március utolsó napjaiban fejeztem be utolsó bejegyzésemet. Mikor is a Tsunade-sama irodájánál voltam.
Most ennek a folytatását írnám le.

A Hokage irodája avagy a nyomozás kezdete.

Én Haruka és Chuuko senseijel amint vissza étünk a Tsunade-sama irodájához kis pihenőre kényszerültünk míg Jasami Onkezi a sensejükkel és egy máik srác meg nem érkezett.
Mikor mindenki meg jött együtt kaptuk meg a küldetés. A faluban sorozatos gyilkosságok fordultak elő és nem volt elég szabad ninja ahhoz, hogy ki nyomozzák ki volt a tettes.
Így mi kaptuk ezt a megtiszteltetést. Szerencsénkre egy szemtanú is volt a gyilkosságnak Manako Tei ő kísér el minket a legutolsó tetthelyre szólt a halál erdejébe.

Halál erdeje az utolsó tetthely.

A halál erdeje felé kicsit beszélgettem Teivel. Meg tudtam, hogy a gyilkosok köpenyben voltak és egyikük kardot használt és egy tekercsből kardokat idézet meg. Mikor a tetthelyre értünk egy halottat pillantottunk meg és rengetek fegyvert. Chuuko senseijel meg osztottam a Teitől
kapott információkat ami arra utalt, hogy fegyverhasználó lehetett a tettes. Az ő tapasztalata viszont azt súgta, hogy kard használó vagy szökött ninja lehet a tettes.az egységes csapatott végül három felé osztották, pontosabban három csapatra. Mindenki a saját sensejével kereste a nyomokat.
Sajnos nekünk jutott az elméletek ki dolgozása. Az elméletekhez nem volt elég bizonyítékunk ezért javasoltam, hogy nézzünk utána hátha a vissza tért és meg ölt chuninok egy feladaton dolgoztak. Elindultunk vissza Tsunade-samahoz.

Tsunade-sama irodája rengeteg olvasás, bingó könyv és mély döbbent csalódás a falunk titkairól.

Vissza érve Tsunade-sama irodájába meg kaptuk a jelentéseket amiken a chuninok dolgoztak.
Semmi nyomot nem találtunk benne. Ezért a bingo könyvet kezdtük lapozgatni.
A bingó könyvet lapozgatva két névre lettünk figyelmesek. Kinou Kyou és Jiisan Hitojin akik el hagyták a falut néhány gyilkosság miatt.
Mint kiderült mind kettőjük a falu ninjái voltak és most körözés alatt állnak.
Megint meg kaptuk az összes jelentést velük volt kapcsolatban. Ekkor tudtuk meg, hogy
Jiisan Hitojin tai jutsu használó és, hogy az ügyében való nyomozáskor az előző Hokage és néhány ANBU meg öltek mindenkit, hogy valamit el titkoljanak.
Sosem hittem volna, hogy ilyen nálunk meg történik. Ahogy abban sem vagyok biztos, hogy nem mi leszünk a következők.
Chuuko sensejünktől meg tudtuk, hogy egy valakit ismer aki még él Rougo Keito ő volt Hitojin mestere.

Rougo Keito lesz a következő áldozat?

Chuuko sensejünk el vitt minket Rougo Keitohoz. De előtte meg próbáltam meg vigasztalni Harukát. Mindkettőnkre nagy hatással volt az a titok amit el mondtak nekünk.
Rougo Keitohoz érve a sensejünk el ment segítségért hátha Keito sensej lesz a következő áldozat. Addig mi vigyáztunk rá Harukával és volt tanítványáról kérdezgettük.
Sajnos nem tudtuk meg az okát, hogy tanítványa miért gyilkolt ártatlanokat. A sensei hamarosan vissza ért néhány ninjával így mi el mehettünk kicsit pihenni.
Azzal a feltétellel, hogy este az erdőbe kell mennünk.

Pihentető fürdőzés. Most vagy el ment az eszem vagy képzelődőm?

A fürdőhöz érve alig vártam már, hogy végre tiszta lehessek. A ruhámat egy mosógép segítségével gyorsan ki is mostam, hogy ne érződjön rajtam a vaddisznó szag.
Ahogy az várható volt Haruka nagyon gyerekesen viselkedett. A vízben ugrált mint egy ötéves gyerek. Sikerült türtőztetnem magam és nem játszottam szülőt felette inkább lazítottam.
Lassan be esteledett és a ruhám is jól száradt már. A vízben lazítva arra lettem figyelmes, hogy a saját csapat társam méregeti a mellbőségemet. Eléggé bosszús lettem és nem tudom milyen okból, de én is össze hasonlítottam a mellbőségünket.
Nem tudom miért tetem biztosan csak az biztos innentől, hogy a meleg víz hatására el vesztettem az eszméletemet. Csak arra emlékeztem, hogy valaki átölel és furcsaságokat mond nekem. Eléggé meg szédültem míg nem egy kis hideg víztől rendbe nem jöttem.
Egy rövid szárítkozás után elindultunk vissza az erdőbe.

Jutsu tanulás az erdőben.

Vissza érve az erdőbe a sensejünk úgy döntött tanít nekünk néhány jutsut.
Haruka valami lebegő fél-e jutsut kapott. Nem tudom miért, de a sensei biztosan le néz engem, mert nekem csak a
Kage Shuriken no Jutsu (Árnyék Shuriken Technika) tanította meg. Ez nagyon egyszerű trükk volt. Két Fuma Shuriken-t kellet úgy eldobnom, hogy az a másik árnyékában legyen.
Nem voltam túl le nyűgözve, ráadásul ezt csak egyszer tudom harcba használni. Már ha használom addig csak két porosodó Fuma Shuriken többet kell cipelnem magammal. Miért utál engem ennyire a sensei?
Na mind egy sikeresen meg tanultam ezt a technikát és a sensei haza küldött minket pihenni.

Pihenés és vacsi Harukánál.

Haza felé menet meg nagyon éheztem. Fel ajánlottam Harukának, hogy valahol vacsorázzunk meg. Gondoltam közben majd meg ismerkedünk.
Haruka fel ajánlotta, hogy vacsorázzuk náluk. A vacsora ramen volt rizs sült hal és fagyi. Vacsora közben ismerkedni próbáltam vele.
Néhány kérdésemre válaszolt is, de ő nem tett fel nekem kérdéseket. lehet ő nem akar meg ismerni. Vagy túl éhes volt ahhoz is, hogy kérdéseket tegyen fel.
Vacsora után Haruka fel ajánlotta, hogy aludjak náluk. Bele mentem és egy háló inget költ csőn kérve egy ágyban aludtunk. Álmomban eszembe jutott az ami a fürdőben történt.
Úgy ébredtem mint akinek rémálma volt. Pár percet beszélgettem Harukával mivel fel ébredt rám. Miután meg nyugodtam elaludtam.
Másnap reggel én csináltam reggelit. Palacsintát készíttetem mindenkinek reméltem, hogy ez meg enyhíti legalább a sensei szívét és talán rám is jobban fog figyelni.
Miután meg reggeliztünk el csomagoltam a palacsintából és magammal vittem Keito házához ahol a senseijel kellet Harukával találkoznunk. Mikor oda értünk a sensei meg érkezésére vártunk aki hamarosan meg jött. De Keito sensei addigra el tűnt és a hozzá ki küldött ninják is el tűntek. Csak egy levelet találtunk aminek tartalmából arra következtettünk, hogy egyedül akarja meg vívni a harcot. Eközben a többi csapat is meg érkezett ezért szét szóródva kezdtünk keresgélni.

Csata ami kész katasztrófa és az igazság.

Kis keresgélés múlva meg találtuk Keito senseit a városon kívüli erdőben. Éppen Hitojinnel nézet farkas szemet. Kei váratlanul el tűnt mint aki meg futamodna más dologra hivatkozva el ment. Közben a többi csapat is meg érkezett és Hitojin társa elénk állt hogy ne avatkozzunk a harcba. De mi két csapatra osztva meg támadtuk Hitojint és társát. De, ahogy be fejeztük a támadás i tört a káosz. Tei meg jelent néhány Köd falubeli Oninekkel és innentől teljes káosz alakult ki. A köd ninják egy jutsuval ködöt hoztak létre amitől még kevesebbet láttunk a harcból. Én az egyik sensei mellet maradtam aki meg védet az egyik Köd ninja támadásától. Még meg hálálni sem tudtam olyan gyorsan történt minden. Aztán a Köd el tűnt az Oninek vesztettek és valahogy többen voltunk mint előtte. Úgy láttam éppen tűz szünet alakult ki Hitojin társa és mi köztünk mert senki sem harcolt. De meg tudhattuk a gyilkosságok okának teljes történetét. Végre meg tudhattuk, hogy Hitojin valójában ártatlan és, hogy Keito sensei maga kérte Hitojit arra, hogy számoljon le vele ha meg erősödik. A többségünk úgy tűnt meg értette, hogy ebbe a harcba nem szólhatunk bele. Ki véve Onkeit ő nagyon ellenségesen viselkedett. A saját igazát védte holott szerintem ő sem tett volna mást. A csata után el mentünk jelenteni Tsunade samának akinek szóban és írásban jelentettünk.

A pihenő.

A csata után mindenki pihenőt kapott. Ezért Tsunade-sama irodájából mindenki a maga útjára ment. Én is haza mentem ahol meg vacsoráztam és le pihentem. Másnap reggel átmentem Harukához aki még meztelenkedve járt a házában. Miután fel öltözött ki mentünk a kiképző terepre gyakorolni. A kiképző terepen meg ismerkedtem Fumetsuval akivel egy ramen tét fejében meg küzdöttem. Igazából úgy érzem hagyta magát, mert le győztem így vendége lettem egy ramenre. A rament Ichirakunál fogyasztottuk el Haruka és Jasami társaságában. Utána a fürdőbe mentünk, hogy lazítsunk.

Itt ér véget az Áprilisi hónap kedves naplóm. Márciusban újra írok ha lesz kedvem hozzá.


A hozzászólást Hanako összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Május 02, 2010 9:40 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Kaguya Kimimaro
Admin
Admin
Kaguya Kimimaro


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2010. Jan. 20.

Hanako Naplója Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hanako Naplója   Hanako Naplója Icon_minitimeVas. Május 02, 2010 9:37 pm

Na... javítva már olvashatóbb. Jutalmad 70 CHP.

Kaguya Kimimaro
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hanako Naplója Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hanako Naplója   Hanako Naplója Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Hanako Naplója
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hanako előtörténete
» Hanako karakterlap
» Taiki Touya Naplója
» Katsu Inozuke naplója
» Hikoya Nanami naplója.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Naruto szerepjáték :: Nyílvántartás :: Naplók-
Ugrás: