Naruto szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto szerepjáték

Egy új ellenség, egy új szervezet. Vajon képesek leszünk megállítani őket??
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Taiki Touya Naplója

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Taiki Touya
Genin
Genin
Taiki Touya


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2010. Mar. 26.
Age : 31
Tartózkodási hely : Konoha

Taiki Touya Naplója Empty
TémanyitásTárgy: Taiki Touya Naplója   Taiki Touya Naplója Icon_minitimeVas. Márc. 28, 2010 1:00 am

Taiki Napló-ja
1. Fejezet, A találkozó
Éppen a Kiképzőterepre mentem, hogy gyakoroljam az akadémián tanult alap jutsukat. Láttam, hogy még helyem is lesz gyakorolni ezért úgy döntettem, hogy edzés előtt eszek valamit. A táskámban mindig szokott lenni krumpli, ugyanis az a kedvenc ételem. Leültem a földre elővettem egy kunai-t és meghámoztam vele a krumplimat. Elkezdtem enni és amikor befejeztem hirtelen a semmiből odakerült elém egy fiatal srác. Úgy 25 évesnek néztem. Közölte velem, hogy ő lesz az új mesterem. Bemutatkozott nekem. A becsületes neve így hangzott : Tachigui Sohen. Ezután nem kezdtünk el beszélgetni, hanem egyből a lényegre akart térni. Megmutatta, hogy lehet a fára felmászni a kezed segítsége nélkül. Először a chakrámat a talpamba kellet irányítanom. Hát igen, dobtam vagy három hátast. Amikor sikerült Sohen-Sensei hozzám vágott egy krumplit és azt mondta, hogy ez a jutalmam ezért. Nekem tetszett ez a felfogás. Majd odaadott a kezembe egy falevelet. Azt mondta ezzel megállapíthatjuk, hogy milyen elemű a chakrám, csak bele kell vinnem a chakrámat a falevélbe. Így is tettem, és a falevél teljesen megkeményedett. Kiderült, hogy föld elemű chakrám van. Ezután azt mondta, hogy mára nem végeztünk, és leküldött a folyópartra. Gondoltam magamban, hogy most ismert meg és máris ugráltat. Lementem a partra és láttam, hogy Sohen-sensei ott ül a vízen karba tett kézzel és azt várja, hogy kezdjek el én is a vízen lépkedni. Megint chakrát kell vinni a lábamba és így rálépni a vízre. Hát igen az első próbálkozások itt sem voltak túl sikeresek. Rendesen meg is áztam. Azonban amikor sikerült a mesterem megint hozzám dobott egy krumplit. Örültem is a fejemnek, de ez még nem minden, meghívott egy ramenre is. Bementünk Ichiraku-hoz és rendeltünk egy-egy tál Ramen-t. Megkérdezte, hogy mi a célom, miért lettem ninja. Elmondtam neki, és én is megkérdeztem őt, hogy miért lett ninja és mi a célja. A választ szó szerint idézem, hogy ne felejtsem el : „Az én célom a vezeklés és, hogy egyszer legyőzzem, azt aki megölte a csapattársaimat. Amikor még én is genin voltam, kaptunk egy látszólag egyszerű küldetést. Egy fontos embert kellett megvédenünk a lehetséges orgyilkosoktól, akik elő is kerültek. Gyenge voltam és nem tehettem szinte semmit és még meg is sérültem. Csapattáraim és a mesterem az életüket adták azért, hogy megmeneküljek. Tartozom annyival az emléküknek, hogy megerősödöm, amennyire csak lehet és megkeresem, azokat, akik akkor ránk támadtak.”. Ezután megettük a Ramen-t és mindketten hazamentünk.

2. Fejezet: Az új Jutsuk
Kicsit még a tegnapelőtti napról… Tanultam egy új jutsut, miután megtanultam a vízen járást. Sohen-Sensei azt mondta, hogy fogajk meg egy követ és robbantsam fel egy fán. Előtte természetesen vigyem a chakrámat a kőbe. Így is tettem. Feltöltöttem a követ chakrával de csak simán lepattant a fáról. A második is lepattant, de az a Sensei feje mellett ment el. Egy ideig még szenvedtem a fránya kaviccsal, de végül sikerült megtanulnom a Iwa Chikara: Iwa Haretsu [Kő Erő: Kő Robbanás] jutsu-t. Aztán 2 nap múlva reggel kilencre megbeszéltünk egy találkozót a kiképző terepeken. Én oda is értem előbb, így volt időm gyakorolni a tegnap tanultakat. Felmásztam egy fa tetejére majd lejöttem onnan. Amint földet értem a sensei-em kijön a föld alól. Üdvözölt, majd közölte, hogy megtanít nekem egy új technikát. Először is chakrát kellet végigvezetnem a testemen és utána a megfelelő kézjelek után a földbe is egy bizonyos mennyiségű chakrát. Először rengeteget bénáztam. Vagy egyáltalán nem sikerült vagy csak a kezem süllyedt be a földbe. Egy idő után azonban rájöttem arra, hogy minden egyes testrészemen ugyanannyi chakrát kell elvezetnem és a földbe is ugyanekkora mennyiséget kell belevinnem. Szétáramoltattam a chakrát, megcsináltam a kézjeleket és a földbe csaptam. Sikerült, és ezt nem csak úgy mondom, hanem tényleg a föld nyelt el. Azóta tudom a Doton: Iwagakure no Jutsu (Föld elem: Kőben Rejtőző Technika) jutsu-t.

3. Fejezet. Egy Harc
Egyből, miután megtanultam az új jutsumat a Sensei-em csinált magából egy Kage bushin-t és azt mondta küzdjek meg vele. Hát jó, odadobtam a klónnak egy krumplit amin egy papírbombát helyeztem el. A klón ekkor eltűnt előlem. Ijedtemben magam alá dobtam egy füstgolyót. A füsttől semmit nem lehetett látni. De halottam, hogy valaki mocorgott mögöttem. Valami szöveget mondott. Sejtettem, hogy valami jutsu-t akar végrehajtani, ezért arrébb ugrottam és annyit halottam hogy „kőököl”. Reméltem valami igazi kő lesz és ezért használtam az újonnan kifejlesztet Jutsu-mat. Kijött a földből egy hatalmas ököl én meg kézjelek után rácsaptam majd kimondtam :
-Doton: Iwagakure no Jutsu.
Azzal eltűntem a kő által a talajban. Egy ideig vártam, hogy hátha érzem ellenségem, de nem így lett. Biztos megállt valahol. Kijöttem a föld alól és a füst még nagyban állt. Ezért eldobtam 5 irányba 5 db shurikent. Majd a shurikenek irányába küldtem egy-egy klón-t és magamat is.
Kiléptünk a füstből, majd hirtelen a semmiből megjelent a Sensei klónja és állon rúgott. Egy pillanatig elájultam. Amint magamhoz tértem a sensei-em klónja ott állt felettem és kezében ott volt egy kavics. Nyilvánvaló volt, hogy robbantani akar. Ekkor az egyik klónom beugrott a kő elé én meg egy Shunshin no Jutsu-val a háta mögé kerültem. Megpróbáltam hátba támadni, de megbotlottam egy farönkben és kiesett a kunai a kezemből. Szerencsémre viszont, pont a klón hátába repült bele. A klón elpusztult a Mesterem pedig gratulált.

4.Fejezet : Az első küldetésem.
Az első küldetésem azon a napon történt, mielőtt az új jutsut és miután a sensei-t megismertem. Azt a feladatot kaptam, hogy segítsünk egy építkezésen. Amint odaértünk már várt is ránk egy nagydarab emberke, aki elmehetett volna a két legjobb barátomnak. De a viccet félretéve beálltam melózni. Odamentünk a téglákhoz és a kövekhez és a Sensei azt mondta, hogy besegít majd. Az egyik léc tetején füttyentett nekem egy emberke :
- Hé srác. Hozd már ide nekem azt a nagy követ ott mögötted. - Ordította elég mogorván.
felkaptam a követ és elkezdtem cipelni, nem volt könnyű de megszenvedtem vele. Odavittem neki. Majd egy újabb füttyszó hallatszott és most az építkezés másik részéről üvölt egy emberke :
- Kölyök, hozz nekem is egy olyan követ. Meg a köveknél van valahol a kulacsom is.
Megkerestem a kulacsot rátettem a kőre és felemeltem őket. Odavittem az emberkének aki kicsit ráförmedt mert nem az ő kulacsát vittem oda. Visszarohantam a másik kulacsért és odaadtam neki az övét. Két percig semmi nem volt, amikor egy újabb fütty hangzott el.
- Srác, idehoznál nekem egy olyan vascölöpöt?
- Persze uram, viszem.
Megfogtam a vasrudat és odavittem az embernek. Az emberke a fülembe súgta, hogy ilyenből neki kell még egy.
~ Ez most direkt ugráltat? Mért nem mondta az elején, hogy kettő kell neki... ~
Visszamentem egy cölöpért és odaadtam neki. Egész estig összevissza ugráltattak. Mikor szólt a főnök, hogy elég és hogy köszöni addigra én már mozogni se nagyon tudtam, annyira fájt mindenem. A nagydarab ember odajött hozzánk és kifizetett minket. Nekem is leesett belőle 500 Ryu. Azután hazamentem és kipihentem magamat másnapra.
Vissza az elejére Go down
Kaguya Kimimaro
Admin
Admin
Kaguya Kimimaro


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2010. Jan. 20.

Taiki Touya Naplója Empty
TémanyitásTárgy: Re: Taiki Touya Naplója   Taiki Touya Naplója Icon_minitimeVas. Márc. 28, 2010 1:30 am

Nagyon szép írás! Jutalmul 80 CHP-t adok érte Smile

Kaguya Kimimaro
Vissza az elejére Go down
 
Taiki Touya Naplója
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Taiki Touya
» Taiki Touya
» Hanako Naplója
» Katsu Inozuke naplója
» Hikoya Nanami naplója.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Naruto szerepjáték :: Nyílvántartás :: Naplók-
Ugrás: