Naruto szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto szerepjáték

Egy új ellenség, egy új szervezet. Vajon képesek leszünk megállítani őket??
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Határvidék

Go down 
+3
Jasami Orimune
Onkei
Kaguya Kimimaro
7 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Kaguya Kimimaro
Admin
Admin
Kaguya Kimimaro


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2010. Jan. 20.

Határvidék Empty
TémanyitásTárgy: Határvidék   Határvidék Icon_minitimeHétf. Márc. 22, 2010 10:09 pm

Konoha határvidékei.
Vissza az elejére Go down
Onkei
Genin
Genin
Onkei


Hozzászólások száma : 125
Join date : 2010. Feb. 25.
Age : 36

Határvidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Határvidék   Határvidék Icon_minitimeKedd Márc. 23, 2010 10:33 pm

Miközben elindultunk, Fumetsu elkezdett kérdezgetni minket, hogy miket csináltunk mielőtt megismerkedtünk vele. Jasami rögtön fel is sorolta mielőtt megmukkanhattam volna.
- Aha! Többnyire ez volt!- fontam össze az ujjaim a tarkómnál.- Aztán Jasami barátunk becsajozott!- vigyorogtam kajánul Jasami arckifejezését figyelve.
- Ne tagadd! ÍLáttam hogy néztél arra a ....hogy is hívják? Haruka?- bökdöstem oldalról
Vissza az elejére Go down
Jasami Orimune
Genin
Genin
Jasami Orimune


Hozzászólások száma : 196
Join date : 2010. Feb. 28.
Tartózkodási hely : Gép előtt, vagy géptől távol

Határvidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Határvidék   Határvidék Icon_minitimeSzer. Márc. 24, 2010 10:30 am

-Nem is...-Próbáltam mondani de már jött is a "ne tagadd" rész amit mindig is utáltam ~Szüleim is mindig ezt mondják amikor bajt csinálok.~
-Ne bökdös! És nem csajoztam csak ismerkedtünk.-Próbáltam kiszökni. Végül is igazat mondtam~Az egy dolog hogy tetszik, de attól még nem járunk~Gondoltam inkább mint mondtam úgyis cukkoltak volna még vele ha hangosan közlöm a véleményem.
Vissza az elejére Go down
Fumetsu Kyuusaisha
Genin
Genin
Fumetsu Kyuusaisha


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2010. Mar. 16.
Age : 32

Határvidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Határvidék   Határvidék Icon_minitimeSzer. Márc. 24, 2010 7:14 pm

~ Persze-persze. Csak ismerkedtél mi? *gondoltam magamban, de nem akartam már az első mondataimmal Onkeire hasonlítani úgy hogy arra gondoltam témát váltok.
- Hát sok sikert az ismerkedéshez. *mondtam, de egyből rájöttem hogy ez még sem sokban különbözött attól ami először eszembe jutott, de gyorsan témát váltottam
- És ti hogy kerültetek egy csapatba? *próbáltam terelni a szót.
Vissza az elejére Go down
Kaguya Kimimaro
Admin
Admin
Kaguya Kimimaro


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2010. Jan. 20.

Határvidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Határvidék   Határvidék Icon_minitimeSzer. Márc. 24, 2010 7:24 pm

Míg ti beszélgettek, addig Kobushi-sensei és Senshi is így tesznek. Náluk épp a leendő üzletről van szó. A mesteretek gondolkodása tisztának tűnik, csak a nyelve akadozik és néha fura a mozgása. Senshi épp a leendő bevétel mértékét ecseteli neki, ami milliókban mérhető, amikor mozgás hallatszik a közeli bozótosból és egy férfi jelenik meg nem messze előttetek. Ránézésre, csak egyszerű útonálló, de bármi megeshet. Egy darabig néz benneteket, majd elordítja magát.
- Állj! Ha itt tovább akartok menni akkor fizessetek.
Senshi leemeli a napszemüvegét és végigméri a férfit.
- És mégis mennyit fizessünk? -kérdezi.
A válasz hamar megérkezik.
- Félmillió Ryou, vagy megöllek benneteket. Válasszatok!
Vissza az elejére Go down
Onkei
Genin
Genin
Onkei


Hozzászólások száma : 125
Join date : 2010. Feb. 25.
Age : 36

Határvidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Határvidék   Határvidék Icon_minitimeSzer. Márc. 24, 2010 9:06 pm

Fumetsu megjegyzését hallva beleköhögtem az öklömbe, hogy elfolytsak egy nevetést. " Nem rossz! Itt még lesz valami!" A kérdésére úgy révedtem egy pillanatig magam elé mintha a távoli múltba tekintenék vissza. Kivételesen előbb szólaltam meg mint Jasami:
- Merő véletlen szerintem! Éppen a gondolataimba merültem mikor elfogyott a lábam alól a fa és nem messze Jasami mellett kötöttem ki! Aztán jött Kobushi sensei és megkért minket, hogy üssük meg! Persze miután tisztázta, hogy mi ketten egy csapatba fogunk tartozni és ő lesz a sensei ünk!- mondtam miközben Kobushi sensei mozgását próbáltam utánozni ami nehezebb volt mint ahogy elképzeltem. Így mentünk egy rövid ideig amikor egy útonálló lépett elénk pénzt követelve.
- Nah! Ez most vagy nagyon erős, vagy nagyon magabiztos, vagy a társai már körbevettek, vagy már benne vagyunk a csapdájában,................................ vagy egyszerűen ostoba!- számoltam meg az ujjamon a lehetőségeinket fennhangon.
Vissza az elejére Go down
Jasami Orimune
Genin
Genin
Jasami Orimune


Hozzászólások száma : 196
Join date : 2010. Feb. 28.
Tartózkodási hely : Gép előtt, vagy géptől távol

Határvidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Határvidék   Határvidék Icon_minitimeSzer. Márc. 24, 2010 11:15 pm

-Ki mondta, hogy csak fiú barátaim lehetnek?-Kérdeztem vissza de aztán hagytam a fenébe. Onkei szavaira csak bólintottam és folytattuk a sétát amikor a bandita megjelent. Onkei már is számolgatni kezdett amire én adtam választ.
-Szerintem egy erős és magabiztos hülye.-Mondtam miközben felmértem a testét és halkan kuncogtam is aztán elővettem egy kunait és felkészültem hátha mégis van néhány csapat társa.~A sensei majd megvédi Senshit mi meg esetleg leverünk pár tökfilkót.~Gondoltam és körbe néztem hátha meglátok még valakit.
Vissza az elejére Go down
Fumetsu Kyuusaisha
Genin
Genin
Fumetsu Kyuusaisha


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2010. Mar. 16.
Age : 32

Határvidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Határvidék   Határvidék Icon_minitimeCsüt. Márc. 25, 2010 4:48 pm

Miközben Onkeit hallgattam valahonnan elő ugrott egy fickó és pénzt követelt, ahogy Onkeitől el is lehetettet várni egyből marhaságokat kezdet beszélni, amíg, Jasami egy laza beszólással felkészült a várható harcra, nem tudtam, hogy most pontosan mit is kéne tennem, de felkészültem arra, hogy ránk támad ezért lassan a wakizashimra csúsztattam a kezem a másikkal pedig egy kunaiért nyúltam.
~ Na, ebből még valami jó is ki sülhet. *gondoltam és vártam a sensei és Senshi reakcióját.
Vissza az elejére Go down
Kaguya Kimimaro
Admin
Admin
Kaguya Kimimaro


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2010. Jan. 20.

Határvidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Határvidék   Határvidék Icon_minitimePént. Márc. 26, 2010 11:18 am

Míg felkészültök a harcra, addig a látottak miatt azon is gondolkozhattok, hogy Senshi nagyon bátor vagy nagyon ostoba. Ugyanis nemes egyszerűséggel beáll Kobushi elé és onnan ordít vissza a fickónak.
- Ha pénzt akarsz, akkor gyere és vedd el!!!
A következő pillanatban már húzódik is hátrébb, miközben körülöttetek vagy húsz útonálló ugrál ki a bokrokból és a fák mögül. Kobushi-sensei, ahogy tőle elvárható, az egyiket azonnal harcképtelenné teszi, de sokan vannak, ahhoz, hogy mindegyikkel elbánjon, és eközben felétek is elindul fejenként négy-öt gazfickó és kardokat lóbálnak. Senshi pedig meglapul köztetek, nehogy ő legyen az első célpont.
Vissza az elejére Go down
Onkei
Genin
Genin
Onkei


Hozzászólások száma : 125
Join date : 2010. Feb. 25.
Age : 36

Határvidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Határvidék   Határvidék Icon_minitimePént. Márc. 26, 2010 12:00 pm

Miután Senshi kirohanása megtörtént vagy húsz útonálló ugrott ki a környező bokrokból. Nem tehettem mást elröhögötem magam:
-GÁÁÁÁÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁ! Very Happy Twisted Evil
Miközben röhögtem úgy pozícionáltam magam hogy Jasamival és Fumestuval egy kört alkotva bevédtük Senshit. Ezzel párhuzamosan előkaptam két Fuuma shurikent és az én "adagom" felé vágtam. Mikor láttam, hogy kikerülték őket egy hirtelen mozdulattal kinyújtottam az karjaim miközben kimondtam a nem rég tanult technika nevét:
- Ninpou! Sōshuriken no Jutsu! (Irányított Shuriken Technika)
Erre a shurikenek egy szűk fordulóval ismét a banditák irányába fordultak. Kissé begörbítettem az ujjaim mire növelték a tempót és gyorsabban is kezdtek forogni. A gyorsaság pont elegendő volt ahhoz, hogy könnyűszerrel keresztülvágjanak áldozataikon. Miután elhagyták a csoportot két közeli fába irányítottam őket és az egyedi kunaiokat (később pillangókések) előkapva védekező pózt vettem fel miközben lejátszottam magamban eddigi találkozásaimat hasonló útonállókkal. Bármivel is jönnek nem tudnak meglepni. Fegyver fegyver elleni közelharcban mindig is hatásos volt, hogy míg az egyik fegyveremmel védekeztem addig egyidőben a másikkal támadtam. Most sem cselekszek másként.
Vissza az elejére Go down
Jasami Orimune
Genin
Genin
Jasami Orimune


Hozzászólások száma : 196
Join date : 2010. Feb. 28.
Tartózkodási hely : Gép előtt, vagy géptől távol

Határvidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Határvidék   Határvidék Icon_minitimePént. Márc. 26, 2010 2:35 pm

Az jobban meglepett, hogy Onkei milyen hangosan nevette el magát mint maguk a banditák. Felkészültem a harcra két kunai-al a kezemben vártam amikor elég közel értek az egyik kunai-t az egyik lábához a másikat pedig magam elé húztam miközben elővettem 5 shurikent és elhajítottam. Ha nem sikerült mindet leszednem akkor csináltam egy klónt és kiváltam a körből a klónom kerülgette a banditákat és néha szándékosan mellé ütött, hogy ne tudják kitalálni, hogy nem igazi. Közben én gyorsan szedtem áldozataim de próbáltam kevés halál esetet elérni hisz nem az ő hibájuk, hogy ilyen idióták. Ha sikerült eltávolítanom az ellent akkor körbe néztem és ha valakinek kellet a segítség már mentem is.
Vissza az elejére Go down
Fumetsu Kyuusaisha
Genin
Genin
Fumetsu Kyuusaisha


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2010. Mar. 16.
Age : 32

Határvidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Határvidék   Határvidék Icon_minitimePént. Márc. 26, 2010 3:58 pm

- GÁÁÁÁÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁ! *nevetett, vagyis inkább röhögött fel Onkei, miután a fák és bokrok közül egy jó 20 bandita ugrott elő, nem tudtam, hogy Onkei nevetése abból adódott, hogy végre harcolhat vagy inkább Senshit kigúnyolása volt a cél, de ezen nem tudtom túl sokat gondolkodni hisz egyből ránk rontottak a banditák.
~ Na, itt az idő komolyan venni. *gondoltam és elő rántottam a wakizashim és megformáltam egy tervet. Először is a másik kezemmel követve Jasami példáját az egyik lábába próbálom állítani a kunait, amit ha, elkerül, akkor egyből rá támadok a wakizashimmal, ezután ha sikerül legyűrnöm elő kapok egy másik kunait és fegyver-fegyver ellenében próbálom legyűrni az ellenfeleim, az esetben, ha valami nem jól jönne, ki aktiválom Shunshin no Jutsu (Elrebbenő Test Technika)-t és a sebességem kihasználva intézem el őket.
- A kezdők szerencséje az enyém! *mondtam és láttam neki a tervem végre hajtásának.
Vissza az elejére Go down
Kaguya Kimimaro
Admin
Admin
Kaguya Kimimaro


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2010. Jan. 20.

Határvidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Határvidék   Határvidék Icon_minitimePént. Márc. 26, 2010 5:00 pm

/Onkei/

Kettőt le tudsz kapni a Fuuma shurkienekkel, de annál azért többen voltak és akik kikerülték, azok elég közel kerültek, hogy rád támadhassanak. A fegyvereiddel így csak védekezni tudsz, hiszen egyszerre két felől kell védened magad és az ellenfelek meglehetősen összehangoltan és egyszerre támadnak.

/Jasami/

Aki közel került hozzád, az nem csak a lábába kapott egy kunai-t, hanem a shurikenek által halálos sebet is. A klónod nem húzza túl sokáig, te pedig elhagytad a csapatot. Az egyik bandita eltalálja a klónod, aki ettől eltűnik, majd azonnal Senshi felé mennek, hiszen a rés miatt őt közvetlenül elérik, de Kobushi-sensei hősies közbelépésével feltartja őket. Ekkor figyelmes leszel valamiféle mozgásra az egyik bozótosban és mire észbe kapnál már a bokorban várakozó ellenség kézjeleket formál:
- Doton: Doryō Dango/Föld Mauzóleum/
Ennek hatására egy hatalmas föd labda repül feléd, ami ha eltalál akkor még temetésre sem lesz szükséged, hiszen azonnal el is lennél földelve, de az égiek úgy döntöttek, hogy ez nem az a nap, ugyanis a hátad mögül Senshi hangját hallod.
- Hyoton: Hyōrō no Jutsu/Jégbörtön Technika/
Egy pillanatra megijedhetsz, ugyanis a jégbörtön téged ölel körül, majd amikor találkozik a föld labdával, el is tűnik. Senshi épp az életedet mentette meg.

Fumetsu

Az első ellenfélnek a lábát még eltalálod, de arrébb ugrik, így megölnöd nem sikerül. A következő pillanatban már egy kard készül rád sújtani, de még időben használtad a jutsu-t, hogy elmenekülj. Egyet így azonnal megölsz, de a következő pillanatban egy vízburok emelkedik köréd és meg sem tudsz mozdulni, majd előkerül egy idegen ninja, aki működésben tartja, majd mellé még egy ugyanolyan. Egyikük vízklón, de most ez a legkevesebb... Valahogy ki kellene jutnod.




Stat:
Onkei:
CHP: 170/170
Sérülések: -


Jasami:
CHP: 120/115
Sérülések: -


Fumetsu:
CHP: 90/60
Sérülések: -
Vissza az elejére Go down
Onkei
Genin
Genin
Onkei


Hozzászólások száma : 125
Join date : 2010. Feb. 25.
Age : 36

Határvidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Határvidék   Határvidék Icon_minitimePént. Márc. 26, 2010 10:38 pm

"Nem rossz, nem rossz, ú ez tényleg jó volt , nem rossz, nem rossz!" kommentálom magamban a ellenfelek álltal indított támadásokat. "Szokatlanul összehangoltak. Nem erre emlékszem!" merül fel bennem majd a jutsukra fél füllel felfigyelek:
"Doton? Ezek már nem közönséges rablók annyi szent" - védek ki egy katanát
" Hyoton? Senshi jutsuhasználó? Mégsem egy olyan puhány mint amilyennek hittem " - blokkolok egy szúrást
A kavarodások közepette átvillan a látóteremen egy vízbörtönbe esett Fumetsu.
" Azta mocskos! Hány ninja van itt rajtunk kívül? "
Mikor látok egy rést egy széles modulattal hátrébb lököm az ellenfeleim, majd egy gyors mozdulattal mind a 10 shurikenemet feléjük vágom legyező alakzatban. Ha nem találnak nem baj, nem ez volt az elsődleges célom:
-Sōshuriken! - nyúlok ki a Fuuma shurikenekért és egyszerre Fumetsu fogvatartója és klónja felé küldöm őket. Majd visszahopszolok Senshi mellé:
- Még valami rejtegetett trükk? Most jól jönne!- azzal felveszek ismét egy deffenzív állást Senshinek háttal állva, megakadályozva, hogy hátulról támadják meg.
" Kobushi sensei is alkothatna már valamit! "-merült fel bennem- "Elvégre neki is meg kell védenie Senshit nemcsak nekünk!"
Vissza az elejére Go down
Jasami Orimune
Genin
Genin
Jasami Orimune


Hozzászólások száma : 196
Join date : 2010. Feb. 28.
Tartózkodási hely : Gép előtt, vagy géptől távol

Határvidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Határvidék   Határvidék Icon_minitimePént. Márc. 26, 2010 11:47 pm

~A fene vigye el. Ezek nem kis pályások~Gondoltam miközben velük harcoltam hirtelen mintha egy alakot láttam volna meg a bokorban aki rögtön egy jutsut dobott be ellenem.~Mi a szösz ninják?~ Próbáltam hátra ugrani de mielőtt megtettem volna Senshi megmentett...~Jéggel? Mi a szösz dupla?~De nem volt időm most ezen agyalni itt volt az idő a nagy lépésre. Elővettem az összes shurikent és az égbe hajítottam majd körbe fordultam és lelki szemeimmel célba vettem a célpontokat majd hirtelen...
-Kaze Shihai no jutsu (Szél Kontroll)-Mondtam és a chakrámat koncentrálva a szelet úgy irányítottam, hogy a shurikenek szó szerint bombázzák az ellenséget. A célpontjaim közt nem csak banditák voltak küldtem néhány szeretet csomagot Fumetsu őreinek és a fickónak is a bokorban bár ez nem volt elég a győzelemhez de a többieknek adott legalább 3 másodpercet ami bőven elég mindenkinek. Ha ezzel végeztem próbáltam gyorsan felszedni néhányat elhajított fegyvereimből és egyből eldobtam a hozzám legközelebb állók felé. Ha sikerült leverni a banditákat akkor a ninják felé fordultam. Mivel a sensei is harcolt így eddigre már valószínűleg elfogyhattak és már csak a riválisok maradtak hátra felkészültem a harcra ~Mindegy mivel jönnek én vissza vágok~Gondoltam miközben felvettem Onkei egyik Fuuma shurikenjét amit elhajított feltéve ha a földre kerültek.
Vissza az elejére Go down
Fumetsu Kyuusaisha
Genin
Genin
Fumetsu Kyuusaisha


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2010. Mar. 16.
Age : 32

Határvidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Határvidék   Határvidék Icon_minitimeSzomb. Márc. 27, 2010 11:28 am

~ Ez az egy kiesett, most jöhet a többi! *futott át az agyamon a gondolat, de a következő pillanatban egy víz burok emelkedett körém és csapdába szorultam. Először nem tudtam mit tehetnék, de miután láttam, hogy Jasami és Onkei is próbál kiszabadítani arra gondoltam, hogy segítek nekik kicsit azzal, hogy elterelem a figyelmét a fogva tartómnak ezért arra gondoltam, hogy csinálok egy klónt, ezután álcázom magam a Kakuremino no Jutsu (Láthatatlanság Köpenye Technika) segítségével, ezután a klónom oda szól a fickónak és egy hamis kézjelet mutatva megszűnik, ezzel talán egy kis időre elhitethetem vele, hogy nem vagyok ott, és amíg ezen gondolkozik, a többiek segíthetnek, de tudtam, ha ez sikerül utána már nem ajánlatos jutsukkal próbálkoznom, mert túlságosan kimerülnék ahhoz, hogy tovább harcolhassak.
Vissza az elejére Go down
Kaguya Kimimaro
Admin
Admin
Kaguya Kimimaro


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2010. Jan. 20.

Határvidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Határvidék   Határvidék Icon_minitimeSzomb. Márc. 27, 2010 11:55 am

/Onkei, az elző körben elfelejtettem levonni a Sōshuriken no Jutsuért a CHP-t, most levettem mind a két használatért/

A shurikeneid csak egy újabb rablót terítenek le. A másik épp megsemmisítő csapást akar rád mérni, míg a Fuuma shurkienjeiddel bajlódsz, amikor Kobushi-sensei terem melletted és egy apró lángcsóvát lehelt az ellenfél képébe, aki nem is nagyon brja tovább a küzdelmet. A shurikenek irányításával nem értél el teljes sikert, ugyanis a fickó, aki szabadon van, megvédi a másikat, mégpedig úgy, hogy az egyiket átugorja, a másikat pedig egy robbanó cimkés kunai-al téríti el. Az idegen shinobi ekkor kézjelekbe kezd és újabb 3 vízklón jön létre és még ketten mennek a vízbörtönt őrizni.



/Jasami/

Jasami támadása elég jól indul, hiszen három rabló, azonnal meghal a shuriken bombázástól, a föld elemű ninja azonban megússza a dolgot, egy újabb jutsuval, melynek hatására egy föld fal emelkedik elé./Doton: Doryūheki /Föld elem: Földmenedék/-ről van szó./ Fumetsu két őrét leszedted vele, így újra egy maradt ott, de a másik ninja még mindig nem hagy nyugodni. A föld fal mögül repedés indul el feléd, majd spirál alakban terjed körülötted. Kb. 5 másodperced maradt gondolkozni.

/Fumetsu/

Csapdában vagy körülötted, pedig komoly küzdelem folyik. Az egyik pillanatban3 őröd lesz, a következőben lebombáz kettőt egy shuriken, Jasamit föld jutsukkal bombázzák és így tovább, tehát zajlanak az események rendesen ott körülötted. Fogvatartód nem lehet kispályás, hiszen mindenáron meg akarja védeni a vízbörtönt és hiába válsz láthatatlanná, a klónodat egy kisebb kunai záporral eltünteti. Már-már azon gondolkozol, hogy semmi dolgod nem lesz, amikor őrződ mellett egy jégtükör jelenik meg és Senshi belép a hátulján, majd szemmel követhetetlen sebességgel elkaszálja onnan az őrzőt, így kiszabadulsz. Senshi egy győzelem jelet mutat feléd, amikor megjelenik mögötte a vélhetően eredeti ninja és alattomosan a férfi háta mögött kézjelekbe kezd.
- Suiton: Taihoudan!/Nagy Vízlövedék/ - mondja ki a jutsu nevét és egy vízlövedéket köp Senshi felé.

Stat:
Onkei:
CHP: 170/90
Sérülések: -

Jasami:
CHP: 120/95
Sérülések: -

Fumetsu:
CHP: 90/50
Sérülések: -
Vissza az elejére Go down
Onkei
Genin
Genin
Onkei


Hozzászólások száma : 125
Join date : 2010. Feb. 25.
Age : 36

Határvidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Határvidék   Határvidék Icon_minitimeSzomb. Márc. 27, 2010 12:42 pm

" Erre gondoltam! " bólintok magamban mikor Kobushi sensei arconpörköli az egyik banditát. Egy gyors gesztussal meg is köszönöm neki a közbelépést. Mikor látom hogy a shurikenek- mind Fuuma mind hagyományos- nem értek jóformán semmit, taktikát váltok és a körülöttem levő megmaradt banditákkal keveredek közelebbi közelharcba. Először egy gyors jelsorozatból: - Ninpou! Bunshin no Jutsu (Klón Technika) -létrehozok 4 klónt, akik folyamatosan körülöttem ugrálnak, időben figyelmeztetve ha a vakfoltom felől érkezne támadás. Mikor észreveszem hogy Senshi eltűnt, gyorsítok a tempón hátha így több ellenfelet vágok le. "Ideje lenne már valamit alkotni, mert kezdenek fölénybe keveredni! Meg még a ninják is ottvannak!" pörögnek a gondolataim hogy mit tudnék alkotni vagy, hogyan tudnák a többieknek segíteni.
Vissza az elejére Go down
Jasami Orimune
Genin
Genin
Jasami Orimune


Hozzászólások száma : 196
Join date : 2010. Feb. 28.
Tartózkodási hely : Gép előtt, vagy géptől távol

Határvidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Határvidék   Határvidék Icon_minitimeSzomb. Márc. 27, 2010 2:58 pm

Egy fordulatban még egyszer körül néztem felmérve a terepet. A fuuma shuriken-t elhajítom a víz stílust használó ninja felé, hogy ne tudja eltalálni Senshit majd egy hatalmas ugrás után egy robbanó cetlit belecsavartam a kunai-ba, hogy ne vegye észre célpontom majd hirtelen belehajítottam a földbe a repedés mozgás elé majd azon nyomban felrobbantottam nem hagyva időt, hogy bármit csinálhasson ha a repedés nem mozdul tovább akkor miután leérkeztem és rögtön felvettem az egyik bandita katanáját és beleszúrtam a legközelebb álló gyomrába ha sikerült.
Ha repedés tovább mozgott akkor amint földet értem újra elrugaszkodtam és egy fa ágára érkeztem, ott elővettem még egy kunai-t és célba szememmel újból felmértem a terepet, majd ahhoz vágtam aki abban a pillanatban a legnagyobb fenyegetést jelentette bárkire.
Vissza az elejére Go down
Fumetsu Kyuusaisha
Genin
Genin
Fumetsu Kyuusaisha


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2010. Mar. 16.
Age : 32

Határvidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Határvidék   Határvidék Icon_minitimeSzomb. Márc. 27, 2010 6:21 pm

A tervem nem vált be és ráadásul a chakrám is fogyatkozóban van így már semmit nem tudok tenni a helyzetem ellen és már épp kezdtem bele törődni amikor Senshi egyetlen mozdulatával elintézi a fogva tartóm.
~ Na, végre. *gondoltam, de nem volt időm körbe nézni, hiszen miközben Senshi nem figyelt a háta mögött egy vízlövedék közeledett, ezért egy "vigyázzon!" Felkiáltással elindultam felé hogy elrántsam a lövedék útjából.
Vissza az elejére Go down
Kaguya Kimimaro
Admin
Admin
Kaguya Kimimaro


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2010. Jan. 20.

Határvidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Határvidék   Határvidék Icon_minitimeSzomb. Márc. 27, 2010 7:11 pm

/Onkei/

Újabb banditát küldesz a másvilágra és a klónoknak is hasznát veszed, de egy shuriken eltűntet kettőt. Már csak egy bandita maradt veled szemben, aki katanájával folyamatos támadásoknak tesz ki, bár még mindig jobb, mintha a ninják is téged akarnának felkoncolni.

/Jasami/
A Fuuma shurikennek köszönhetően a Suiton használó ninja célt téveszt, mert arrébb kell ugrania. Ezzel Senshi megmenekült. A kunai nem sok mindent ér a repedés ellen és az tovább közelít. Amikor elugrasz, látod, hogy egy rabló készült rád megsemmisítő csapást mérni, de így a repedés csapdájába esett, hiszen a beomló föld magával rántotta a szerencsétlent. A kunai-t így az idegen shinobi felé dobod, aki könnyűszerrel kerüli ki. A következő pillanatban pedig még hátrébb ugrik, ezzel kikerülve Kobushi tűzlabdáját.

/Fumetsu/

Amikor arrébb rántod Senshit, egy Fuuma shuriken repül a ninja felé, aki felugrik és a levegőben kézjeleket formál, amire Senshi válasza sem késik. Egyszerre formálják a kézjeleket és még a jutsuik nevét is egyszerre mondják ki.
- Hyōton: Kokuryū Bōfūsetsu/Fekete Sárkány Jégvihar/
- Suiton: Suiryūdan no Jutsu /Vízsárkány Technika/
Ekkor Senshi kezéből egy hatalmas fekete sárkány indul, a másikéból egy hatalmas vízsárkány. A jutsuja megmentette az életét, hiszen a fekete sárkány, így csak kisebb jégeső keletkezik és a két ninja farkasszemet nézve kapkod levegő után.


Stat:
Onkei:
CHP: 170/70
Sérülések: -

Jasami:
CHP: 120/95
Sérülések: -

Fumetsu:
CHP: 90/50
Sérülések: -
Vissza az elejére Go down
Onkei
Genin
Genin
Onkei


Hozzászólások száma : 125
Join date : 2010. Feb. 25.
Age : 36

Határvidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Határvidék   Határvidék Icon_minitimeSzomb. Márc. 27, 2010 7:29 pm

" Honnan jött az a shuriken?! " kérdeztem magamban miközben a bandita támadásait védtem. " Jó lene már a ninjákkal foglalkozni! A chakrám sem valami sok! Romlik a helyzet rendesen!" Gondolkodok miközben egy kedvező alkalomkor hirtelen a földre vetem magam, átcsúszok a bandita lába között, a klónok két irányba futnak elterelve a figyelmét, majd a kezeimmel megtámaszkodva páros lábbal hátba akarom rúgni.

Ha sikerül akkor ahogy ő földet ér, úgy vele együtt érek én is földet csak én a hátán térdelve. Ha kell végzek vele. Majd megkeresem a szemeimmel a földhasználót és futás közben igyekszek a vakfoltjában maradni, miközben előkészítek egy pár kunait és robbanócetlit

Ha nem sikerül egy levegőben megkezdett szaltóval tisztes távra kerülök tőle és mozgásba lendülök és így próbálok meg végezni vele.

" Remélem a többiek jobban állnak mint én! " fintorgok magamban. Eközben a megmaradt klónjaim Jasaminak mennek segíteni elterelés gyanánt.


A hozzászólást Onkei összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Márc. 27, 2010 11:37 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Jasami Orimune
Genin
Genin
Jasami Orimune


Hozzászólások száma : 196
Join date : 2010. Feb. 28.
Tartózkodási hely : Gép előtt, vagy géptől távol

Határvidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Határvidék   Határvidék Icon_minitimeSzomb. Márc. 27, 2010 9:14 pm

~Ok a banditákból már alig van 5 db és még van két ninja. Azaz ők hét körül vannak mi meg 5-en ezt a harcot már megnyertük már csak a veszteség mértéke változhat amit nem szabad alá becsülnöm~Gondoltam végig aztán mivel a fa egy kis segítséget nyújtott onnan két bandita felé még elhajítottam egy-egy kunait.~Franc nem sokára elfogynak a fegyvereim.~Gondoltam és leugrottam a földre majd össze vissza ugrándoztam az ellenség támadásaitól ha támadtak, miközben shurikeneket gyűjtöttem. Nem tudtam melyik az enyém és melyik másé de most nem számított. Támadásaimat a megmaradt banditákra intéztem közben szemmel tartottam a ninjákat is ha támadtak akkor kerülgettem. Addig harcoltam amíg végre már csak a két ninja maradt. Újra felkaptam Onkei fuuma shurikenjét és elhajítottam a föld használó irányába. Láttam, hogy Onkei rá küldte a klónjait valószínűleg nem véletlenül.~Onkei és én elintézzük a föld ninját közben a többiek a vizes fickót így meg lehet oldani.~Gondoltam magamban és egy újabb shurikent hajítottam a ninja felé annyi időt sem hagyva neki, hogy fellélegezzen az előzőtől ~Így talán ki zökkenthetjük a ritmusából.~Gondoltam.
Vissza az elejére Go down
Fumetsu Kyuusaisha
Genin
Genin
Fumetsu Kyuusaisha


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2010. Mar. 16.
Age : 32

Határvidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Határvidék   Határvidék Icon_minitimeSzomb. Márc. 27, 2010 10:40 pm

- Azt a ... *nyögtem be nemes egyszerűséggel, de ez nem is csoda egy genin nem minden nap tapasztalhat ilyen látványt, de láttam, hogy Senshi is kezd kimerülni ezért megpróbáltam segíteni neki. A terv a következő három shurikennel és három kunait elindítok a ninja ellen, és amíg azzal van, elfoglalva jelzek Senshinek hogy ha valamit akar, azt most tegye meg, amennyiben nem sikerül újra eljátszom ezt, amíg el nem fogy az összes shurikenem és kunaiom ezzel nyerve egy kis időt, hogy a sensei és Senshi tegyék a dolgukat.
Vissza az elejére Go down
Kaguya Kimimaro
Admin
Admin
Kaguya Kimimaro


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2010. Jan. 20.

Határvidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Határvidék   Határvidék Icon_minitimeSzomb. Márc. 27, 2010 11:21 pm

/Onkei/
/A láthatatlanság köpenyéhez kell valami amivel eltakarod magad, tehát nem veszem figyelembe és ez a többiekre is vonatkozik/

A támadásodat gyönyörűen kivitelezed és végzel is a rád maradt rablóval, ami nagyban megkönnyíti a dolgokat a továbbiakban, hiszen már csak 4-en vannak, de ki tudja meddig húzzák, hiszen Kobushi-sensei elég keményen bánik velük. A szaltóddal a föld használó mögé érkezel, aki ettől kissé zavarba jön, de ahhoz, hogy foglalkozzon veled, kénytelen Jasaminak hátat fordítani. Mondjuk, hogy áldozatot hozol a győzelemért/XD/, ugyanis egy erőteljes rúgással penderít arrébb, majd elindul feléd, hogy befejezze az akciót.


/Jasami/
A dobálással, mindössze két banditát teszel ártalmatlanná, a másik kettőt Kobushi-sensei elintézi. A Fuuma shurikennel megmented Onkei-t, mert a földhasználó ninja a levegőbe szökken és egy közeli fáról lendületet véve feléd repül, miközben kézjeleket formál.
- Katon: Goukakyuu no Jutsu!/Óriás Tűzgömb Technika/
Ennek eredményeképpen, egy hatalmas Tűzgolyó közelít feléd, ami feléget mindent, amit elér.


/Fumetsu/
Amint elengeded a fegyvereket az ellenfél felé, Senshi már aktiválja is a következő jutsut és az ellenfél körül huszonegy tükör jelenik meg és sehová sem menekülhet. Az egyik shuriken a karjába fúródik, a másik a vállába, a többi fegyveredet, pedig üggyel-bajjal kikerüli, majd fájdalmas tekintettel rátok néz. Tudja, hogy veszített, Senshi arca, pedig kegyetlen mosolyra húzódik és egyetlen kézjelet mutat, melyet egy jutsu neve követ:
- Hyoton: Makyō Hyō Satsu/Démoni Jégtükör Gyilkosság/
Ebben a pillanatban a tükrök felrobbannak és a szilánkok gyakorlatilag feldarabolják az idegen ninját, aki még mindig mozog, ezzel bizonyítva, hogy állóképességéről ódákat lehetne zengeni. Senshi odalép hozzá és megkérdezi tőled.
- Befejezed te, vagy csináljam én?


Stat:
Onkei:
CHP: 170/70
Sérülések: Erős hasi fájdalom

Jasami:
CHP: 120/95
Sérülések: -

Fumetsu
CHP: 90/50
Sérülések: -
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Határvidék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Határvidék   Határvidék Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Határvidék
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» A Határvidék
» Határvidék
» Határvidék
» Határvidék
» Határvidék

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Naruto szerepjáték :: Játékzóna :: Tűz országa-
Ugrás: