Naruto szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto szerepjáték

Egy új ellenség, egy új szervezet. Vajon képesek leszünk megállítani őket??
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Shigetaka Koyama - Előtörténete

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Shigetaka Koyama

Shigetaka Koyama


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2010. May. 16.

Shigetaka Koyama - Előtörténete Empty
TémanyitásTárgy: Shigetaka Koyama - Előtörténete   Shigetaka Koyama - Előtörténete Icon_minitimeVas. Május 16, 2010 6:09 pm

Név: Shigetaka Koyama
Kor: 12
Rang:Genin
Falu: Iwagakure
Magasság: 165 CM
Súly: 45
Szemszín: fekete
Hajszín: fekete
Vércsoport: AB
Megjelenés: fekete köpeny van rajta a köpenyen van a kardja, jobb kezén kesztyűt visel, fekete nadrág,hosszú haj
Jellem: barátkozó, odadó, bátor
Felszerelés: 1 db. furcsa formájú katana , 2 DB robbanó Jegyzet, 3 DB kunai, 4 DB táptabletta, gyógyításról szóló könyv

/Engedély: Ichirouta Bake (szerepel az előtörténetben) engedély megadva./



Előtörténet:


Iwagakureban születtem pontban éjfélkor, édesanyám belehalt a szülésbe.Remek gyógyító ninja volt. Apám pedig meghalt, egy bevetésen mikor 7 éves voltam. Nevelő szüleim lettek, rendesen bántak velem, 8 évesen beiratkoztam a ninja akadémiára, találtam egy igaz barátot, a neve Ichirouta Bake. Apámnak nem tetszett a barátságom Routa-val nem tudom, hogy miért. Együtt nőttünk fel, az alap jutsukat segített nekem megtanítani.Én inkább a gyógyítás felé hajlottam. Sajnos egy gyógyíthatatlan betegsége volt, viszont az édesanyám mielőtt meghalt, kísérletezett az övéhez hasonló betegségekkel. Egy nap nagyon rosszul lett, Routa kórházba került, nagyon aggódtam miatta. Utánanéztem anyu tanulmányainak. Megtanultam a gyógyninja alapjait, hiszen anyám remek ninja volt tőle örököltem. Foggal körömmel küzdöttem a gyógyszer megalkotásáért. Egy nap azonban ellopta a nevelő apám azzal a tudattal, hogy ne mentsem meg. Szerencsére csináltam egy másolatot. Leteszteltem Routa-án, úgy láttam, hogy bevált mert jobban lett. Együtt mentünk a genin vizsgára láttam rajta, hogy nagyon ideges mert nagyon izzat. Ő ment be elsőnek a terembe , kicsit elhúzódott az ő vizsgája, nem tudom milyen okból. Én simán levágtam a genin vizsgát, nagyon örültem neki. Kértek tőlem egy Bunhsin jutsut, és egy henge no jutsut. Tökéletes volt mind kettő. Routa egyszer megkérdezte tőlem, hogy mi célt szolgál az a kard ott a hátamon, ha a gyógyítás felé hajlok, erre azt válaszoltam , hogy önvédelemre használom mert ha meg támadnak levédem a kardommal, és utána gyógyítok. Még nem értettem annyira a gyógy jutsukhoz, de már kapizsgáltam valamit. Mentem újra küldetést véghezvinni mert kellett a sok tapasztalat. Most egy olyan küldetést kaptam, hogy Kusagakure-ba szállítsak egy embert, olyan 60 év körüli lehetett. Kemény küldetésnek látszott, próbáltam magamból a maximumot kihozni. Azonban a számításaimat kereszt behúzva, az öregember beteg volt. Ezt sajnos csak az út közepén vettem észre, biztos azért bízták rám mert gyógyninja vagyok. Valami érdekes betegsége volt, később megállapítottam, hogy allergiás, mert amikor egy bizonyos növényhez értünk, mindig csak akkor lett rosszul. Csak annyit bírtam tenni, hogy kiirtottam azt a bizonyos növényt a kataná-mal. Magamban unatkoztam mer nem volt izgalmas a küldetés. Azonban amikor a vége felé értünk kiderült, hogy ő egy chuunin volt csak a betegsége miatt abbahagyta ninja útját, mert nem bírt levegőt venni ha egy bizonyos növény a közelében van. Nagyon emlékeztetett Routá-ra, neki is betegsége volt csak nem ilyen fajta. Kaptam egy hasznos holmit az embertől, egy könyvet a gyógyításról azótá nálam van. Visszatértem Iwagakuré-ba, útközben nagyon olvastam a könyvet különféle betegségekről, hogy bővítsem tapasztalatom és , hogy ne hiába menjek ennyit. Ahogyan hazaértem, folytattam tovább a ninja utamat.


A hozzászólást Shigetaka Koyama összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Május 16, 2010 6:45 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Kaguya Kimimaro
Admin
Admin
Kaguya Kimimaro


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2010. Jan. 20.

Shigetaka Koyama - Előtörténete Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shigetaka Koyama - Előtörténete   Shigetaka Koyama - Előtörténete Icon_minitimeVas. Május 16, 2010 6:33 pm

Üdv!

Nos... a minimális hosszúság megvan, de szerintem még kicsit ki lehetne bővíteni, mai szebbé és jobbá tehetné a történetet. Ezen kívül pedig értékelném, ha javítanád a rengeteg vessző- és helyesírási hibát. Ha javítottad, újra megnézem.

Kaguya Kimimaro
Vissza az elejére Go down
Shigetaka Koyama

Shigetaka Koyama


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2010. May. 16.

Shigetaka Koyama - Előtörténete Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shigetaka Koyama - Előtörténete   Shigetaka Koyama - Előtörténete Icon_minitimeVas. Május 16, 2010 6:48 pm

Kész lettem a javításokkal.
Vissza az elejére Go down
Kaguya Kimimaro
Admin
Admin
Kaguya Kimimaro


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2010. Jan. 20.

Shigetaka Koyama - Előtörténete Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shigetaka Koyama - Előtörténete   Shigetaka Koyama - Előtörténete Icon_minitimeHétf. Május 17, 2010 3:34 pm

Még mindig nem tökéletes... De ELFOGADOM!!!

Kezdő CHP: 90
Kezdő Pénzösszeg: 1000 Ryou

Jutsuk: Alap

Írj adatlapot!

Jó játékot!

Kaguya Kimimaro
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Shigetaka Koyama - Előtörténete Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shigetaka Koyama - Előtörténete   Shigetaka Koyama - Előtörténete Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Shigetaka Koyama - Előtörténete
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Mienai Koroshija előtörténete
» Seku Előtörténete
» takami előtörténete
» Tsuru előtörténete
» Hanako előtörténete

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Naruto szerepjáték :: Nyílvántartás :: Előtörténet-
Ugrás: