Naruto szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto szerepjáték

Egy új ellenség, egy új szervezet. Vajon képesek leszünk megállítani őket??
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 A Mizukage irodája

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Suigetsu
Admin
Admin
Suigetsu


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2010. Feb. 22.
Tartózkodási hely : Bármelyik tócsában ott lehetek, szóval vigyázz ;)

A Mizukage irodája Empty
TémanyitásTárgy: A Mizukage irodája   A Mizukage irodája Icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2010 11:02 am

Itt végzi a Mizukage a papírmunkát, és itt osztja ki a küldetéseket.
Vissza az elejére Go down
Kaoru Wada

Kaoru Wada


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2010. Mar. 14.

A Mizukage irodája Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Mizukage irodája   A Mizukage irodája Icon_minitimeKedd Márc. 23, 2010 11:38 am

Egy szép napon felkel, majd elindul a hálószobából a konyhába, és kifosztja a hűtőt reggeli gyanánt.~ Na! Most hogy megvagyok a reggelivel, el is indulhatok egy kis küldetésre, megnézem mit tud nekem adni a Kage~ Útközben a MizuKage irodája felé azon gondolkozik, hogy kellene vennie egy Chakra érzékeny kardot, csak azt nem tudja, hogy mikor, de azt se tudja, hogy van e elég pénze. Úgy gondolta, hogy majd Küldetés után, majd megvegveszi. Amikor odaért a Kage irodájához, bekopogpt, és amikor beengedték, akkor így szólt:
- Üdvözlöm! Mizukage Sama. Milyen küldetés vár rám ma? ~remélem, hogy nem akar megint valami nehéz munkát rám bízni, mert én most túl fáradt vagyok ehhez~ Gondolatai után, várta, hogy a Kage kiadja nekia parancsot.
Vissza az elejére Go down
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

A Mizukage irodája Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Mizukage irodája   A Mizukage irodája Icon_minitimeKedd Márc. 23, 2010 11:33 pm

Amikor belépsz a Mizukage irodájába, Mei éppen forró teát szürcsölgetett. Az asztalán több iratot is felfedezel, de látszólag egyik sem különleges. Valószínűleg elgondolkozhatott valamin, mert nem reagált a hangodra egyből.
- Üdvözöllek! - köszön neked végül. - Nagyon jó hogy jössz! Lenne itt egy fontos küldetésem, amit az Oinin-ek nem tudnak elvállalni. Van köztünk egy áruló, aki éppen Konohába tart. Fontos információkat visz egy konohai ügynöknek. Támadást tervezünk ellenük, de ha te nem kapod el, akkor ezt fel kell függesztenünk. Remélem megbízhatok benned és nem fogod elrontani. Szabad kezet kapsz az árulóval szemben. Jó lenne ha életben hoznád vissza, de az se baj hogyha már halott. Viszont mindenképp bizonyítsd valamivel hogy elkaptad.
Ezután a nő leteszi a teáját és az asztalának az egyik fiókjából elő vesz egy dossziét. Gyorsan kinyitja, és lapozgatni kezdi. Hamarosan megáll az egyik oldalnál, majd feléd fordítja a dokumentumot.
- Itt egy kép róla, jól jegyezd meg az arcát. Nem okozhat gondot elkapni, mivel még csak chuunin. Vigyázz vele, mert szeret csapdát állítani az ellenfeleinek. Egyébként harcban nem annyira veszélyes. Inkább csak felderítőnek számít. Nagyon gyors és főleg Fūton alapú támadásokat használni. Most pedig indulj és állítsd meg az árulót!
Miután befejezi a mondandóját, Mei újra magához fogja a teáját és hátra dől a székében.

/A következő post Kirigakure kapujához menjen. ; Kimimaro azt mondta hogy ennél jobban is tudsz teljesíteni, ezért kicsivel jobb postokat várok/
Vissza az elejére Go down
Raidon Hoshi

Raidon Hoshi


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2010. Jun. 06.
Age : 29
Tartózkodási hely : Na ezt én is szeretném tudni^^

A Mizukage irodája Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Mizukage irodája   A Mizukage irodája Icon_minitimeSzer. Jún. 09, 2010 4:06 pm

Egy újabb napra ébredtem. Kikelve az ágyból, a konyhába mentem. Ott megreggeliztem, majd visszamentem a szobámba felöltözni. Közben gondolkodtam, hogy mostmár ideje lenne valamilyen küldetést vállalni. Ezért elmentem a Kage irodájába. Útközben találkoztam pár volt osztálytársammal, akikkel jól elbeszélgettük az időt. Mikor megpillantottam, hogy mennyi az idő, azonnal tempót gyórsítottam. Hol a háztetőkön, hol az utcán futottam, mikor hol volt hely. ^^ Megérkeztem a kijelölt helyszínre, majd bekopogok. Miután megkapom a választ, benyitok, illedelmesen meghajlok, majd belekezdek a mondandómba. - Szép jónapot Mizukage-sama. Azért tévedtem önhöz, hogy megkérdezzem, nincs-e valamilyen küldetés a számomra? Türelmesen, és kíváncsian várom a válaszát.
Vissza az elejére Go down
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

A Mizukage irodája Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Mizukage irodája   A Mizukage irodája Icon_minitimeCsüt. Jún. 10, 2010 11:09 am

/Hoshi/

Terumi Mei, a Mizukage épp egy férfival beszélgetett. Csendben vársz, egészen addig amíg be nem fejezik a csevegést. A shinobi ezután elmegy, így már csak te és Mei vagytok az irodában.
- Szóval szeretnél egy küldetést. Chö, ezek a mai fiatalok... - ekkor elővesz néhány aktát.
- Most küldjelek el utcát takarítani, vagy tavat tisztítani? Mi is legyen. - ahogy pakolja az aktákat, meglát egy levelet.
- Ez még itt van? Már meg is találtam a neked való feladatot. Futárkodni fogsz most! Vidd el ezt a levelet Mizushiro-ba, Tsukiyomi Yang-nak. A klán vezére majd tudja miről van szó. Elvileg majd adni fog egy másik levelet, amit nekem kell majd elhoznod. Most elmehetsz, sok még a dolgom!
Mei újabb aktákat vesz elő és komoran nézegeti azokat. Amikor elhagyod az irodát még köszön neked, majd beletemeti magát a munkába.

//Még ide írj egy választ és utána már helyszínt váltunk. Mizushiro és a Tsukiyomi klán az oldal találmánya. Bővebben itt: Fórum-> A Naruto és az oldal klánjai//
Vissza az elejére Go down
Raidon Hoshi

Raidon Hoshi


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2010. Jun. 06.
Age : 29
Tartózkodási hely : Na ezt én is szeretném tudni^^

A Mizukage irodája Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Mizukage irodája   A Mizukage irodája Icon_minitimeCsüt. Jún. 10, 2010 9:07 pm

Beléptem az irodába. Mizukage-sama valami könnyü küldetésen törte a fejét. Én természetesen nem néztem volna jó szemmel. Végülis futárkodnom kell. Egy levelet kell elvinnem valami tök idegen klánnak. Már, mint a számomra idegen. Na mind egy. Elköszöntöm, majd kiléptem az ajtón. Megindultam a megadott helyszínre. Hol az utcán közlekedtem, hol a háztetőkön, mikor hol volt hely. Türelmesen sétáltam és vártam a fejleményeket.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A Mizukage irodája Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Mizukage irodája   A Mizukage irodája Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A Mizukage irodája
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Naruto szerepjáték :: Játékzóna :: Víz országa :: Kirigakure-
Ugrás: