Naruto szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto szerepjáték

Egy új ellenség, egy új szervezet. Vajon képesek leszünk megállítani őket??
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Jasami Orimune

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Jasami Orimune
Genin
Genin
Jasami Orimune


Hozzászólások száma : 196
Join date : 2010. Feb. 28.
Tartózkodási hely : Gép előtt, vagy géptől távol

Jasami Orimune Empty
TémanyitásTárgy: Jasami Orimune   Jasami Orimune Icon_minitimeKedd Márc. 02, 2010 10:23 pm

Név: Jasami Orimune
Kor: 13
Rang: Genin
Falu:Konohagakurei
Magasság: 165
Súly: 59 kg
Szemszín: Sötét barna
Hajszín: Fekete
Vércsoport: A
Megjelenés: Küldetések alkalmával kendőt hord ami csak a szemét nem fedi. Fejpántját a homlokán tartja alvás közben sem veszi le. Ha nincs küldetésen akkor nem visel kendőt az arcán. Egy fekete rövid nadrágot szokott hordani pólóval. Küldetéseken ez alá még felvesz egy fekete testhez álló ruhát is.
Jellem: Becsületes, hideg fejű, nem fél a harctól és attól sem hogy öljön, de inkább magát áldozná fel mintsem, hogy lássa valaki másnak a halálát akit nem ő öl meg.
Felszerelés: Egy kis csomag energia tabletta, 20 shuriken, 5 kunai, 7 robbanó cetli, 3 méter drót, és 1 m kötél kampóval ellátva.

Előtörténet:
A születésem nem éppen kedvenc emlékeim közé sorolható. Császár metszéssel születtem de nem sokon múlt, hogy mind én mind anyám a másvilágra kerüljünk. Szerencsére az orvosok értettek a dolgukhoz és mindkettőnket megmentettek. Amióta eszemet tudom mindig is ninja akartam lenni. Persze a szüleim nem nagyon lelkesedtek az ötletért. Szerintük túl fiatal voltam. Hanem egy nap megleptek egy ajándékkal úgy döntöttek, hogy mégis teljesítik leghőbb vágyam. Az elején még nem tűnt olyan bonyolultnak csak keményen kellet edzenem és mindennap gyakorolnom a shuriken és kunai hajítást meg ilyeneket amiket meg is csináltam. De aztán egyre csak nehezült jutsuk, elmélet, settenkedés, koncentrálás, chakra, és még sok más ami eléggé kikészített de fél év elég volt ahhoz, hogy megértsem őket habár a végrehajtás már korántsem volt ilyen egyszerű. Az elején úgy tűnt bukni fogok és ez eléggé megrémisztett.~De nem adhatom fel~ Határoztam el és az edzések mellé minden alkalommal hozzáadtam mást is. Sikerült teljesítenem az első évet C szintre így folytathattam a tanulmányaim. A második évben már elkezdtünk mélyebben foglalkozni a jutsuk megismerésével és amilyen nehéz volt első neki futásra sokkal könnyebbé vált másodikra. Egyre könnyebb és könnyebb volt bemutatni a jutsukat egyedül eggyel voltam igazán bajban a testhelyettesítő jutsuval. Egyszerűen sosem ment. Ezért ezt még keményebben kezdtem el gyakorolni egészen a vizsgákig amikor is be kellet mutatnom mit tudok. Amikor kimondták a nevem egy pillanatra megállt bennem az ütő. Lassan felálltam de kétségbe voltam esve hisz hiába próbáltam nem tudtam tökéletesíteni ezt a technikát. Izzadtam mint a ló, és a kezeim is remegtek a vizsga láztól mikor beléptem igyekeztem ezeket elrejteni hisz ha látják, hogy izgulok csak rosszabb. Minden erőmet összeszedve álltam ki a próbákat amiket elém állítottak. Shuriken dobásnál kettő teljesen mellé ment de a másik három viszont teli találat volt. A közelharc sem volt olyan rossz egyszer sem volt olyan eset, hogy nyitva hagyjam magam és háromszor is sikerült megütnöm az ellenfelem. A klón jutsu volt a harmadik. Sikerült 6 klónt idéznem habár az egyik ingatag volt de nem kaptam érte mínuszt. De most jött a test helyettesítés a fene ott ette volna meg. De mivel nem ette meg muszáj volt megpróbálnom. Minden agyi hullámom a feladatra állítottam koncentráltam tiszta erőből de nem a chakrám mert az pazarlás inkább csak elképzeltem magamban a feladat végrehajtását aztán bum neki.
-Testhelyettesítő jutsu.-Kiáltottam és hirtelen eltűntem helyembe pedig egy cserép került. Sikerült. A többi feladat már nem is izgatott annyira ezért nem is szeretnék beszélni róluk az a lényeg, hogy megszereztem a fejpántom és ninja vagyok bizony ám. Otthon a kedvencem került az asztalra és az apám elkezdett mesélni nekem a küldetésekről és megrohamozott a tippjeivel amit egészen lefekvésig hallgattam mivel nem igazán volt más választásom. Nos kb. ennyit mondhatok el magamról a többi már a jelenhez és a jövőhöz tartozik. Talán ha valaki más is megkérdezi ezt a történetet lehet addigra már többet mondhatok de ki tudja.


A hozzászólást Jaszami Orimune összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Márc. 04, 2010 4:29 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Kaguya Kimimaro
Admin
Admin
Kaguya Kimimaro


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2010. Jan. 20.

Jasami Orimune Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jasami Orimune   Jasami Orimune Icon_minitimeSzer. Márc. 03, 2010 7:11 pm

Üdv!

Nos, két apróságot jegyeznék meg az előtörténeted kapcsán: 1. a "kuanj" szó végére "i"-t írunk, azaz kunai. 2. A neved kissé magyaros, javaslom, hogy a Jaszami helyett írj Jasami-t, így jobb.
Ettől függetlenül ELFOGADOM!

Kezdő CHP: 90
Kezdő pénzösszeg: 1200 Ryou

Írj adatlapot és kezdheted a játékot!

Kaguya Kimimaro
Vissza az elejére Go down
 
Jasami Orimune
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jasami Orimune
» Jasami emlékei

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Naruto szerepjáték :: Nyílvántartás :: Előtörténet-
Ugrás: