Naruto szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto szerepjáték

Egy új ellenség, egy új szervezet. Vajon képesek leszünk megállítani őket??
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Jasami emlékei

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Jasami Orimune
Genin
Genin
Jasami Orimune


Hozzászólások száma : 196
Join date : 2010. Feb. 28.
Tartózkodási hely : Gép előtt, vagy géptől távol

Jasami emlékei Empty
TémanyitásTárgy: Jasami emlékei   Jasami emlékei Icon_minitimeVas. Márc. 28, 2010 4:10 pm

Vége az akadémiának, azaz kezdődik a ninja élet
Az akadémiai éveknek vége itt az idő, hogy végre ninja legyek. Első dolgom volt kimenni a kiképző terepre gyakorolni. Az első percek nem igazán voltak érdekesek de aztán megjelent egy mókás fiú. Onkei volt a neve és hát csapat társak lettünk ugyanis nem sokkal később megjelent Meitei Kobushi az új sensei és már kezdtük is az edzést egy próbával. A próba célja eltalálni őt. Nem játszadozott velünk vagy talán mégis nem tudom de engem majdnem szénné égetett. Igazából nem is sikerült megütni csak hozzá értünk ő pedig simán levert minket, de úgy tűnt neki ennyi elég is volt. Elkezdett tanítani minket elsőként fára kellet mászni de Onkei inkább a vizet választotta. Miután bemutattuk mit tudunk megmutatott nekünk néhány új jutsut ami eléggé hasznosnak tűnt. Én a szél chakrám segítségével... Oh tényleg előbb megnéztük milyen a chakra beállítottságunk. Én szél vagyok. Szóval megtanultam, hogyan mozgassak tárgyakat anélkül, hogy hozzá érnék. Onkei pedig azt tanulta meg, hogy irányítson shurikeneket. Miután ezzel végeztünk elment és meghagyta, hogy holnap a Hokage irodájába menjünk.

Csinos ninják, szúrós tekintet, és kedves mosoly
Miután végeztünk Onki folytatta a gyakorlást én pedig elindultam egy irányba és megláttam még két ninját akik szintén a mesterükkel gyakorolnak. Miután végeztek én is közelebb mentem és megszólítottam őket. Az egyik eléggé ijesztően nézett rám de miután bemutatkoztam enyhült a helyzetem. A másik lány sokkal kedvesebb volt elsőre is. Az egyik Hanako a másik Hakura volt. Azt hiszem, most mindkettőjükkel jóban vagyok. Hanako egy kis idő után magunkra hagyott és elment megszárítkozni mert ő is a vízen járást gyakorolta de nem igazán sikerült biztos ő is először csinálta. Haruka éhes volt ezért gondoltam meghívom egy rámenre. Eléggé meglepett amikor bevallotta, hogy még sosem evett az Ichiraku rámenben. De mindegy is mostmár evett és szerintem még sokszor fog ott enni. Beszélgettünk majd elindultunk egy sétára a partnál megálltunk és megnéztük a folyót. Ő még rá is állt én pedig bele süllyedtem természetesen de mivel már jutsun már gyakoroltam nem annyira mint Hanako habár én is elég vizes lettem. Aztán elváltunk ő ment az ő dolgára én meg az enyémre... Vajon mennyire vette komolyan? Valószínűleg nem annyira.

Új nap, első küldetés
Amikor felébredtem elindultam a Hokage palotájához. Onkei eléggé feszült volt reggel. Remélem nem lesz mindig ilyen mert különben eléggé fájdalmasak lesznek a besurranós küldetéseink. Hanako már ott volt. Onkei hihetetlenül meglepődött, hogy ismerem. Nem tudom miért, hisz nem olyan nehéz itt embereket ismerni. Aztán Haruka is beugrott sejtettem, hogy nem az ajtót fogja választani az neki nem elég izgalmas. Aztán újra külön váltunk mi elmentünk Kobushi senseiel szemetet szedni. A lányok pedig az erdőbe valahova. Eléggé unalmas volt a délelőtt de aztán levelet kaptunk.

Új társ új küldetés
Amikor megérkeztünk egy régi ismerőst pillantottam meg. Elsőre nem tudtam kicsoda de aztán rájöttem Fumetsu Kyuusaisha. Miután a sensei kilépett egy ember volt az oldalán Senshi. Első dolga volt bejelenteni, hogy Fumetsu volt az új csapat társ aztán pedig azt, hogy Senshi egy fegyver kereskedő akit el kell kísérni a szél országába. Egy igazi és veszélyes küldetés végre csak erre vártam hátha lesz bizonyítási lehetőségem. Persze Onkei rögtön ízlelgetni kezdett Harukával. Nem igazán szívleltem ezt a módszert meg különben is... Attól még, hogy lányok lehetnek a barátaim nem? Ha össze is akarok jönni valamelyikükkel akkor is várok vele... Na de mindegy folytassuk.

Első harc, avagy képzett rablók
A hátárnál voltunk amikor hirtelen egy nagyszájú bandita jelent meg és felkínálta a pénzt vagy életet lehetőséget. Senshi persze lecsapta a magas labdát mire 20 másik fickó jött elő. Onkei röhögött arra emlékszem bár nem igazán volt min. Elővettem fegyvereim és felkészültem a harcra ami nem is volt olyan egyszerű az ellenség képzett volt és összhangban támadtak ráadásul volt velük két ninja is akik szintén nem cicóztak. Viszont nem voltak ellenfelek egy rakás bandita volt csak és mi 5-en voltunk. Senshiről pedig kiderült, hogy nem egy átlagos ember. Jeget használ bizony. Ritka képesség ha jól tudom ez Kekei Genkai. Sikerült győzedelmeskednünk majd elindultunk Sunagakuréba.
Vissza az elejére Go down
Kaguya Kimimaro
Admin
Admin
Kaguya Kimimaro


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2010. Jan. 20.

Jasami emlékei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jasami emlékei   Jasami emlékei Icon_minitimeVas. Márc. 28, 2010 6:08 pm

Szép munka! Jutalmad 60 CHP!

Kaguya Kimimaro
Vissza az elejére Go down
Jasami Orimune
Genin
Genin
Jasami Orimune


Hozzászólások száma : 196
Join date : 2010. Feb. 28.
Tartózkodási hely : Gép előtt, vagy géptől távol

Jasami emlékei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jasami emlékei   Jasami emlékei Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2010 9:26 pm

Új küldetés... Pontosabban a fejfájás kezdete
Miután megszabadultunk a rablóktól elkísértük a kereskedőt majd rögtön fordultunk vissza mert mennünk kellet a faluba. Amint beértünk újra találkoztunk Harukával Hanakoval és egy másik fiúval akinek nem tudom a nevét. Aztán behívtak az irodába és a következőket adták. Sorozatos gyilkosságoknak kell a végére járnunk. Az utólsó áldozat megvizsgálásával kezdtük. Volt egy szemtanunk is Tei egy chunin aki elvileg mindent látott. Amikor oda értünk a halál erdejébe az ismeretlen flörtölni kezdett Harukával... Ami nem volt az ínyemre. Bementünk és alaposan körül néztünk de nem igazán találtunk semmit.

Kutakodás, megismerkedés a testidéző jutsuval
Nyomokat találtunk melyek az erdő mélyére vezettek nekünk kellet utánuk mennünk mert... csak. Nem találtunk semmit ami bárhova elvezethetett volna viszont Kobushi sensei mutatott egy igazán klassz jutsut amit el akartam sajátítani. Ez volt a testidéző jutsu. Rögtön meg akartam tanulni de Kobushi egy erős chakra hullámtól rosszul lett nem tudom minekünk nem lett semmi bajunk. Mikor vissza mentünk már úgy tűnt jobban volt így kikérdezhettem a dolgokról és el is magyarázta amit tudnom kellet. Oh és persze a lányok is vissza tértek, sokkal több infóval mint mi. Megtudtuk, hogy van egy célpont akit még megmenthetünk. Viszont aznap már semmit nem tehettünk a többiek tanultak jutsukat aztán haza mentünk aludni.

Új reggel, túl korán keltem Sad
Felkeltem reggel és elindultam az erdőbe ahol senki sem volt így úgy határoztam edzek egy kicsit ami elég jó ötletnek bizonyult. Később Onkei is megjött, de nem vett észre egyenesen berobogott az erdőbe. Ember még csak nem is volt zárva ennyi erővel egy gyerek is bemehetett volna... Na szóval utána mentem és egy kicsit elbeszélgettünk Harukáról és a krumplis fiúról (nagyon szereti a krumplit nyersen is fogyasztja ezért krumplis srácnak fogom hívni) Szerinte nem kéne hagynom, hogy rá másszon, de nem tudom, hogy mit tegyek ha megpróbálom megelőzni azzal lehet valami iszonyú hülyeséget teszek amit megbánnék. Még nem állok készen de azt hiszem abban igaza van, hogy kedvelem. Magamnak nem tudok hazudni (Evil or Very Mad). Beszéltünk még a küldetésről is és folytattam a gyakorlást speciális gyakorlatokkal ami jót tett a chakra kontrolomnak.
Amikor a mesterek megérkeztek azt mondták azonnal Keitaóhoz (a lehetséges áldozat) házához kell mennünk. Így is tettünk út közben találkoztunk mr. krumpli sráccal aki miután megtudott valamit a helyzetről (gondolom) rögtön elkezdett krumplit hámozni az utca közepén ÜLVE!

Probléma: Keitao eltűnt
Mikor megérkeztünk az ajtó nyitva volt és csak a lányok voltak a helyszínen ami meglepett. Miután megtudtuk, hogy az akit annyian védtek csak úgy kisétált a házából ledöbbentem. Ami még rátett a lapátra, hogy úgy tűnt senki sem veszi komolyan. Mintha nem is tudták volna, hogy ezek egymást mennek lemészárolni. Mi elmentünk a végzet völgyébe a senseiel de senkit nem találtunk így kénytelenek voltunk az erdőbe menni. Ami egyből feltűnt, hogy a mi kis szemtanunk egyből eltűnt amit megemlítettük, hogy utánuk mentünk amit meg is említettem a senseinek.

A harc kezdődik káosz káosz hátán
Amikor megérkeztünk elég furcsa látványban részesültünk. Oninek jelentek meg a ködrejtekből Ráadásul Tei az ő oldalukon harcolt. Hitojin (a sorozat gyilkos) Keitao ellen harcolt és az ő mestere pedig szépen leharcolt mindenkit. Segíteni próbáltam Keitaonak és Chuko senseinek(azt hiszem ez a neve Harukáék tanárának) megvédeni Keitaot de ő egy karja elvesztése után harcképtelen lett. Chuko mondta, hogy vigyük kórházba az öreget és kérjünk segítséget.

Egy nyom egy másik történethez
Miután elértük Konohát Haruka elment erősítésért én pedig a kórházba vittem az öreget majd elindultam vissza. Út közben ismét találkoztunk Harukával és együtt folytattuk utunk de Hitojin mestere megjelent előttünk és elmondta, hogy nem ismerjük a teljes történetet amit Hitojin ismer. Úgy döntöttem Harukát előre küldöm, hogy állítsa meg az erősítést én pedig vissza tértem a csata térre és egy kis segítséggel elintéztük az Onineket. Majd Hitojin sztoriját hallgattuk végig.

Egy másik szemszög. Két igazság két bűnös
Miután Hitojin történetét is végig hallgattuk minden olyan másnak tűnt de az én szememben csak a múlt változott. Kitörtem magamból és rádobtam a véleményem nem törődve a következményekkel Onkei ugyanezt tette. Hanako viszont hozzá tett még valamit ami kicsit megváltoztatta a nézeteim és úgy döntöttem. Két igazság két bűnös. Az egyik a múlt gyilkosa a másik a jelené és ezen már senki nem változtat. Hitojin még hozzáadott valamit ami bellőről egy aprórészt kiborított talán ha nem írom most le később nagyobbra nőtt volna ez a folt ami most keletkezett. Csak fegyverek vagyunk amit akkor használnak fel ha akarnak... Nem én ebbe nem törődök bele mostantól ha hasonló küldetést kapok minden szálat felgöngyölítek nem csak az egyik oldalát és a bűnösre csapok le nem arra aki ellen felbéreltek ha kell akkor a fizető személyt tartóztatom le. Biztos meghúznak de megtarthatom a rangom szóval nem aggódom.

Vége a küldetésnek: Mennyünk már haza!
Mikor már végeztünk elmentünk a Hokagéhoz és leadtuk a jelentést majd felvettük a pénzt. Mindenki haza ment de én éreztem valami hiányzik... És aztán rájöttem a testidéző jutsuhoz még hozzá sem fogtam, fiatal volt még a délután így elindultam tanulni, tanulni.

Gagyi öreg, tekercs, párduc
Ahogy sétáltam az úton egy öreg jött velem szembe és mintha a gondolataimban olvasott volna rögtön felajánlotta, hogy segít az állatokkal. Kicsit akadékoskodtam de egy idő után belementem viszont az a vén trotty ott helyben felrugta a megállapodást és rám hagyta saját képzésem. Egy ideig eltartott de sikerült megcsinálnom a jutsut és egy fekete párducot idéztem meg. Kuro volt a neve de eléggé ellenséges volt velem szemben viszont elég ügyes is volt ami az én káromra vált. De végül sikerült legyőznöm és a végén belegyezett, hogy segít ha legközelebb hívom remélem nem blöffölt mert jaj lesz neki. De már tudom milyen állatot tudok idézni és tudjátok mit? Éjszakai küldetéseken tényleg a legjobb társ amit egy ninja kívánhat szóval az öreg mégsem füllentett akkorát mint gondoltam.
Vissza az elejére Go down
Kaguya Kimimaro
Admin
Admin
Kaguya Kimimaro


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2010. Jan. 20.

Jasami emlékei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jasami emlékei   Jasami emlékei Icon_minitimeHétf. Ápr. 19, 2010 7:37 pm

A tanulás lemeséléséhez kérj majd meg egy admint! Ettől függetlenül szép írás, bár van 1-2 kisebb elgépelés. Jutalmad 70 CHP.

Kaguya Kimimaro
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Jasami emlékei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jasami emlékei   Jasami emlékei Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Jasami emlékei
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jasami Orimune
» Jasami Orimune

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Naruto szerepjáték :: Nyílvántartás :: Naplók-
Ugrás: