Naruto szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto szerepjáték

Egy új ellenség, egy új szervezet. Vajon képesek leszünk megállítani őket??
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Tsukiyomi Mifune

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Tsukiyomi Mifune

Tsukiyomi Mifune


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2010. May. 15.

Tsukiyomi Mifune Empty
TémanyitásTárgy: Tsukiyomi Mifune   Tsukiyomi Mifune Icon_minitimeSzer. Jún. 02, 2010 10:44 pm

A beavatás után:

A beavatásom után, teljesjogú Bushi lettem. Először nem tudtam, hogy mivel jár ez, ám kevesebb, mit egy hét után a Shucho kastélyba tévedtem edzésem előtt Hirotot keresve, mikor a klán vezérbe futottam. Ő mondta el nekem a Bushi lét lényegét: ...Bushi ként, nem csak edzeni kell... ... küldetésekre kell menned amit a tenács szab ki... Ezután elmondta mit kell csinálnom az első küldetésemen. Át kellett adnom egy tekercset Baranak, aki a Hét Harcos egyike, és a senseim Hiroto gyerekkori barátja. Bara az egyetlen női tagja a HHnak/Hét Harcos/. Jelenleg a MEdikus Központban tartozkodott, így oda siettem. Mikor odaértem, a nő kezébe adtam a tekercset. Meglepetésemre mesterem is ott volt. A nő kinyitotta a tekercset, elolvasta az elolvasni valót, ís közölte velem, hogy egy érdekes küldetésre kell mennem vele. Gyógynövényeket kell beszereznünk. Nem tűnt valami nehéznek, így örültem neki. Hiroto mondta, hogy jönne ő is, csak előtte egyeztet vele. Bara haza küldött összepakolni, és azt mondta, hogy ha készen vagyok menjek a kikötőbe. Mikor kiértem, láttam, hogy hogyan dolgoznak az emberek. Hamar megjelent Bara és elmondta, hogy ha nem tudjuk meg venni az árut nekünk kell beszerezni ami nehéz lesz. Most is a kikötőben vagyunk, és én várom a kaland folytatását... Izgalmasnak tűnik.
Vissza az elejére Go down
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

Tsukiyomi Mifune Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tsukiyomi Mifune   Tsukiyomi Mifune Icon_minitimePént. Jún. 04, 2010 11:09 am

Elolvastam, de mivel még semmi sem történt veled, ezért csak egy jelképes jutalmat kapsz Very Happy

+5 CHP
Vissza az elejére Go down
 
Tsukiyomi Mifune
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Tsukiyomi Mifune
» Tsukiyomi Mifune

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Naruto szerepjáték :: Nyílvántartás :: Naplók-
Ugrás: