Naruto szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto szerepjáték

Egy új ellenség, egy új szervezet. Vajon képesek leszünk megállítani őket??
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Tsukiyomi Mifune

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Tsukiyomi Mifune

Tsukiyomi Mifune


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2010. May. 15.

Tsukiyomi Mifune Empty
TémanyitásTárgy: Tsukiyomi Mifune   Tsukiyomi Mifune Icon_minitimeSzer. Május 26, 2010 9:34 pm

Név: Tsukiyomi Mifune
Kor: 16
Rang: Bushi/genin
Falu: A Mizusiro-ban él, és a ninja nemzeteket járja a klánja által megszabott küldetések miatt
Magasság:180 cm
Súly: 75 kg
Szemszín: kék
Hajszín: Fekete
Vércsoport: Ab+
Megjelenés: Fiatalos, kötelességtudó, a klánjáért bármit megtenne.
Jellem: Kitartó, ügyes, jó eszű, gyorsan tanul, kiváló fegyverforgató
Felszerelés: 2 katana, 10 kunai, 10 shuriken, 20 robbanójegyzet, 10 fénybomba, 5 füstbomba, egy buborékfújó
Klán: Tsukiyomi

A Mizusiro-ba születtem, még a béke előtt. Apám egy Bushi volt, aki a várat védte, anyám pedig egy üzletember lánya, szóval a klánban nem töltött be nagy szerepet. Apám legjobb barátja Hiroto volt, aki a Shichinintai: Hét Harcos tagja volt, később pedig az én mesterem. De ne siessünk ennyire előre. Amikor megszülettem a klánom harcban állt a Víz országgal. A harc hosszúra nyúlt, míg végül megkötötték a békét. Ezután a klán újra az országot segítette. Hát igen itt születtem én Tsukiyomi Mifune. A klánban hagyomány volt, hogy a fiatal generációt maguk nevelik, és nem az ország rejtett falui. Ez alól én sem voltam kivétel. 8 éves korom óta edzettek, igaz eleinte a klánunk történelmét tanították, és majd csak utána az alapokat. Először a chakra kontrolt tanították, hogy hogyan koncentráljam a chakrám egy jutsu megalkotásához. Ez eleinte nehezen ment, de végül belerázódtam. Ezután jött a kedvenc edzésem, pontosabban a kézjelek megtanulása. Itt az idősebbek /azok, akik tanítottak minket fiatalabbakat, Chuuninok, és Jouninok/ szépen lassan elkezdték mutatni, hogy milyen kézjelek vannak, és azokat hogyan kel megformálni. Így teltek a minden napjaim egész addig, míg meg nem tanultam első jutsum a Bunshin no jutsut. Büszke voltam magamra, hogy sikerült megcsinálnom, de mikor közölték velem, hogy ez a bushivá válás első lépcsője, a büszkeség átment önbizalomba, és máris az új jutsut kezdtem el megtanulni a Henge no jutsut. Ekkoriban apám egyik legjobb barátja Tetsuga /egy fóka/ nálunk élt. Tetsuga volt apám kedvenc idézett lénye, akivel már gyerek kora óta együtt volt. Ő volt a legnagyobb támogatóm, és mivel sok szabadideje volt segített az edzésemben. Úgy gondoltam illő, ha az első átváltozásomat az ő alakjára formálom. Megformáltam a kézjeleket, kimondtam a jutsu nevét, és egy nagy füst után egy fókának nem nevezhető „izé” került elő. Úgy látszik nem jött össze, de nem adtam fel. Ebben az időben töltöttem a 11. életévem. Születésnapomra apám az egyik katanáját ajándékozta nekem. Nagyon örültem neki, ám közöltem vele, hogy nem csak neki volt meglepetése. Kézjeleket formáltam és felvettem apám alakját. Sikerült! A sok edzés meghozta a várt eredményt, csináltam egy tökéletes alakváltó jutsut. Ezek után apám úgy gondolta, hogy a következő jutsut ő tanítja meg nekem. Ez a Kawarimi no justu volt. Apám megkért, hogy dobjak felé egy kunait. Kis hezitálás után eldobtam, és a találat pillanatában nagy füst, és apám helyett egy farönköt találtam el. Apám elmondta, hogy ennek a jutsunak a lényege az, hogy helyett cseréljek, egy tárgyal, vagy személlyel. Ekkor ismét vad edzésbe kezdtem. Egész napokat edzettem, míg nem sikerült. Ezek után a többi alap jutsu könnyen ment. Apám ekkor közölte velem, hogy ha falusi lennék, akkor most lettem volna genin. Ennek örültem, mivel így lassan elérem a Bushi szintet.
Teltek múltak a napok, hetek. Anyám úgy gondolta, hogy ideje leállnom egy picit az edzéssel, és kikapcsolódnom. Én ellenkeztem, de egy domináns nőnek nem bírtam ellenállni, így papámékhoz mentünk 2 hétre. Ez a két hét nagyon unalmasan telt, mivel nem csinálhattam jutsukat, nem edzhettem apám kardjával, még csak a kunai, és shuriken edzésemet sem csinálhattam. De sok rosszban jó is volt. A klánunknak van egy Kekkei Genkai képessége, a Tsukigan/Holdszem/. Sosem hittem volna, hogy a kereskedő öregapámnál fog aktiválódni bennem ez a képesség, de igen. Itt aktiválódott. Ez úgy történt, hogy amikor az egyik szállítmányt segítettem lepakolni, egy sötét doboz került a kezembe. Nem tudtuk mi van benne. Kinyitottuk, és egy nagy robbanás után csomó kunai repült felénk. Gyorsan nagyapám elé ugrottam, és ordítottam egyet. A közelben halotta egy nő az ordibálásom, és annyira megijedt, hogy a kezében lévő kannát az égbe dobta. A víz pont a kunaik felé esett. Hirtelen valami belső bizsergés kapott el. Nem tudtam mi történik velem, mikor szemem fájni kezdett, és mikor kinyitottam, és leheltem egyet a víz megfagyott. Ez volt az utolsó emlékem. Ezek után már csak arra emlékszem, hogy a kórházban fekszem, nagyapám mellettem ül, bekötött kézzel. Kérdeztem mi történt vele, ám amikor fel akartam ülni, nem voltam rá képes, mert én is több helyen be voltam kötve, és éreztem, hogy mindenem fáj. Nagyapám elmondta, hogy aktiválódott a vérvonal képességem, és azzal mentettem meg az életünket, igaz mind a ketten megsérültünk, ő könnyen, amíg én komolyan, és teljesen kimerültem. Az orvosi ninják több órán keresztül küzdöttek értem. Ez a kis incidens több hónapra ágyhoz kötött, ám legalább már képes vagyok használni a klánunk vérvonal képességét. Igaz, hogy ez ösztönösen jött, és nagy a valószínűsége, hogy csak az adrenalin túltengés következtében voltam képes fagyasztani, de elhatároztam, hogy mihelyst képes leszek edzeni megtanulom használni a képességem. Mikor 13 éves lettem új senseim lett, nem más, mint a nagy Hiroto. Ő volt apám egyik legjobb barátja, és már születésemkor eldőlt, hogy ő lesz a senseim is. Hiroto először megtanította a tökéletes chakra kontrolt. Először egy fára kellett felmásznom… ez nehezen ment, majd a vízen kellett járnom. (Furcsa, hogy a famászás a könnyebb, a vízen járás a nehezebb, nekem a vízen járás könnyebb volt megtanulni, mint a mászást.) Miután végeztem ezzel az edzéssel a klán vezetője hivatott. Mikor bementem a tanács elé, Hiroto is ott volt. A vezető közölte, hogy egy feladatot kell teljesítenem, hogy teljesjogú Bushi legyek. Természetesen beleegyeztem, és vártem, hogy elmondják mi lesz a feladatom.
A feladat:
Mizusiro mellett ez egyik tó közepén található egy kisebb sziget, azon egy tekercs. Ezt a tekercset idézett lények védik. A célom az, hogy a tekercset megkell szereznem napnyugta előtt különben elbuktam.
Miután felkészültem, elindultam. A vízen futva haladtam egészen addig, míg meg nem láttam a szigetet. Henge no jutsu segítségével felvettem Tetsuga alakját, és a sziget felé kezdtem úszni. Az első lényen, akiegy polip volt átjutottam, majd a másik kettön is. A szigetre érve már nem volt több lény, így feloldottam jutsum, és tovább haladtam. Pár perc séta után megláttam a tekercset. Megálltam, körülnéztem, nincs-e csapda, de nem találtam. A tekercs egy vízzel teli tálban volt. Belegyúltam, és kivettem a tekercset. Ekkor egy kéz fogta meg a kezemet. A tekercset kivette a kezemből, ekkor hátra ugrottam, és kunait rántottam. Ekkor láttam, hogy a tálból egy ember mászik elő, aki közlölte velem, hogy ha kell a tekercs akkor helyt kell állnom. Én nem vártam sokáig, támadni keztem. Próbáltam közvetlenül támadni, de mindig mikor a kunaimmal szúrtam folyékonnyá vállt, és hárította. 1 órán keresztül támadtam így hiába, mikor megláttam, hogy folyamatosan kapcsolatban áll a tállam amiben a tekercs volt. Megfogtam az egyik kunaim, és robbanójegyzettel láttam el. Odadobtam, majd a robbanás után csak a táat láttam, és a csatának semmi nyomát. A tekercs a kezemben volt, amin meglepődtem. A tekercsben ez állt.
... Ha ezt olvasod az azt jelenti, hogy teljesítetted a feladatot...

Nagyon megörültem, és ahogyan bejöttem, úgy távoztam, igaz nem értettem, hogy tulajdon képpen mit is csináltam. Mikor vissztértam a faluba a tanács elé mentem. Közölték, hogy ezzenel teljesjugú Bushi vagyok, akinek kötelessége a klán érdekeit szolgálni. Ezután félre hívtam Hirotot, hogy megkérdezzem miért történt mindegy úgy, ahogy történt. Elmesélte, hogy amikor valaki a tekercshez nyúl, míg az a vízban van, akkor egy genjutsuba kerül, és adig nem szabadul, míg a tálban van víz. Miután Hiroto ezt elmondta, minden világos lett. A tekercs már rég a kezemben volt, és az egész több órás szenvedés pedig csak genjutsu.


A hozzászólást Tsukiyomi Mifune összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Május 30, 2010 7:03 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

Tsukiyomi Mifune Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tsukiyomi Mifune   Tsukiyomi Mifune Icon_minitimeVas. Május 30, 2010 5:33 pm

Hi!

Na szóval:

Magával az előtörténettel nincs probléma, kivéve a befejezést. Az adatokhoz azt írtad hogy 16 éves vagy, a küldetést pedig 14 évesen kaptad meg. Az oda-vissza út a Föld Országába nem tart 2 évig, max pár hónapig.
A következő probléma a technikák amiket szeretnél elsajátítani. Ha Suiton technikát tanítanak neked, akkor azok nem ilyen szintűek lesznek.

A Suiton technikák tanulását és a küldetést vedd ki. A helyükre írj egy feladatot, amit a vezér ad. Ez lesz a beavatásod a Bushi rangba, vagy választhatod azt hogy részt veszel a genin vizsgán és akkor egyike lehetsz azoknak, akik részt esznek a békében megírt programban. (Tehát Kiri-től is kapsz küldetéseket, de elsősorban a klánodnak engedelmeskedsz.)

Ezeket javítsd és utána újra megnézem!
Vissza az elejére Go down
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

Tsukiyomi Mifune Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tsukiyomi Mifune   Tsukiyomi Mifune Icon_minitimeVas. Május 30, 2010 9:40 pm

Újra elolvastam az előtörténetet!

Meg vagyok elégedve vele, habár találtam néhány helyesírási hibát, illetve elírást. Ezeket már nem kell javítanod, az előtörténetedet ELFOGADOM!

Kezdő Pénzösszeg: 1200 Ryou
Kezdő Chakrapont: 90
Az alap jutsukat ismered.

Írj adatlapot és már játszhatsz is! Már lenne is egy küldetésem a számodra(nem komoly, nagyon rövid küldetés), szóval ha gondolod küldj 1 pm-et és kezdjük is.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tsukiyomi Mifune Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tsukiyomi Mifune   Tsukiyomi Mifune Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Tsukiyomi Mifune
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Naruto szerepjáték :: Nyílvántartás :: Előtörténet-
Ugrás: