Naruto szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto szerepjáték

Egy új ellenség, egy új szervezet. Vajon képesek leszünk megállítani őket??
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mizusiro kikötője

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

Mizusiro kikötője Empty
TémanyitásTárgy: Mizusiro kikötője   Mizusiro kikötője Icon_minitimeSzer. Ápr. 14, 2010 10:27 pm

A sziget egyetlen kikötője, ami mellett raktárak találhatók.
Vissza az elejére Go down
Tsukiyomi Mifune

Tsukiyomi Mifune


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2010. May. 15.

Mizusiro kikötője Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizusiro kikötője   Mizusiro kikötője Icon_minitimeSzer. Jún. 02, 2010 9:38 pm

Bara elmondta, hogy növény szedésre kell vele mennem.
~ Remek megyek gazolni xD~ Gondoltam és elmosolyodtam. Ekkor Bara Hirotot kérdezte, hogy ő is jön-e.
~ NA végre egy közös küldetés a senseivel. Edzésen kivül nem is voltam vele.~
- Akkor majd a kikötőban.- mondtam, és haza mentem összepakolni a cuccom.
~ Mit vigyek növényszedésre.... asszem viszem az alap felszerelésem, és apám katanáját, biztos ami biztos.~ Gondoltam, és miután összepakoltam, siettem ki a kikötőbe.
~ Remélem nem én érek oda utoljára.~
Vissza az elejére Go down
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

Mizusiro kikötője Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizusiro kikötője   Mizusiro kikötője Icon_minitimeSzer. Jún. 02, 2010 9:57 pm

/Mifune/

Amikor megérkezel, még senki sincs ott a csapatból. A kikötőben most is hatalmas a nyüzsgés. Folyamatosan meg a fel- és a lerakodás, míg máshol az árukat ellenőrzik. Olyan gyorsan telnek a percek, hogy szinte észre sem veszed amikor megérkezik a nő.
- Szia! Készen állsz a kalandra? Elég szép summát fogunk kapni, ha beszerezzük a kért növényeket. Ja, annyit azért elmondok neked, ha nem lesz az árusnál, akkor nekünk kellesz beszereznünk, ami nem épp a legjobb feladat. Esetleg lenne kérdésed? Szívesen válaszolok bármire, amíg nem kapunk hírt Hiroto-ról!

//Jöhet a kérdés, ha van. Még most csak beszélgetés lesz, de hamarosan megyünk tovább.//
Vissza az elejére Go down
Tsukiyomi Mifune

Tsukiyomi Mifune


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2010. May. 15.

Mizusiro kikötője Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizusiro kikötője   Mizusiro kikötője Icon_minitimeSzer. Jún. 02, 2010 10:14 pm

Amíg csodálkozva nézelődtem, megjelent Bara mellettem. Feltette a kérdést, nincs-e kérdésem.
- Konkrét kérdésem az nincs, kiváncsi leszek, hogy milyen lesz az első küldetésem. A beavató feladaton kívül nem voltam még sehol.- mondtam.
~ Igazából nem bánnám ha tanulnék is valamit.... szóvá is teszem.~ Gondoltam és meg is szólaltam.
- Ha jól tudom te is Hirototól tanultad a kerdforgatást. Nem akarsz mutatni pár fogást az út alatt. - mondtam, és vártam, hogy Hiroto meg jelenjen, vagy legalább hírt adjon magáról.
Vissza az elejére Go down
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

Mizusiro kikötője Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizusiro kikötője   Mizusiro kikötője Icon_minitimeCsüt. Jún. 03, 2010 2:12 pm

/Mifune/

- Hát, az az igazság hogy Hiroto ebben jobban tudna segíteni neked mint én. Inkább medikus vagyok mint harcos.
- Megjöttem! - érkezik meg Hiroto. - A főnök elengedett, szóval veletek tartok. Ha jól látom most ment el a hajónk.
- Akkor marad a másik terv az utazásra.
Még nem értheted hogy miről van szó. Elindulnak az egyik szabad móló felé és jelzik hogy kövesd őket. Amikor megérkeztek, a kunoichi a víz felszínére sétál és megalkot néhány kézpecsétet. Ezután a vízre teszi a kezét és aktivál egy technikát. Viszont semmi sem történt, legalábbis nem úgy tűnik.
- Vigyél minket nagyon közel Kiri-hez!
Még mindig nem érted miről van szó, de amikor egy hatalmas tengeri kígyó bújik elő a víz alól, minden világossá válik. Bara és Hiroto felugrik a lány fejére, majd várják hogy te is kövesd őket.
- Ne aggódj, nem fog bántani! A segítségével hamarabb Kiribe érünk, mintha azon a hajón lennénk. - szól hozzád a nő.
Vissza az elejére Go down
Tsukiyomi Mifune

Tsukiyomi Mifune


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2010. May. 15.

Mizusiro kikötője Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizusiro kikötője   Mizusiro kikötője Icon_minitimeCsüt. Jún. 03, 2010 4:42 pm

~ Na Hiroto már megint késett... nem is ő lenne, most hogy megyünk ... elment az összes hajó?~ Mikor szóvá tettem volna, hogy hogyan jutunk el Kiribe, a nő csak annyit mondott: ... marad a másik terv...
Nem tudtam mit ért másik terv alatt, da amikor Hirotoval elindultak egy üres moló felé kezdtem sejteni.
~ gye nem futva akarnak Kiribe jutni?~ Mikot meg láttam a nőt a vízen fal fehér lett az arcom.
~ Na ne!!~ Szerencsémre kézjeleket kezdett formálni, így valami mást takar a "terv". Még jó, hogy annyit tanultam a kézjeleket, az összeset megjegyeztem amit végre hajtott.*
~ Ezt majd kipróbálom én is... igaz nem tudom mi lesz belőle, de ha a Hét Harcos eyike használja, rossz nem lehet.~ Ekkor láttam, hogy a nő a vízfelszínnel beszél
~ Ilyen nagy ninja, és kiderül, hogy bolond... kétlem~ Ekkor pillantottam meg egy hatalmas kígyót. Szóltak, hogy ő gyorsabban visz minket, int a hajó, és, hogy ne féljek nem bánt. Gyorsan észbe kaptam, és én is a fejére ugrottam.


///* Majd egy későbbi küldetésben, vagy edzésen szeretném kijátszani azt, hogy a Baratól látott kézjelekt kirpóbálom.... Győzike a Celeb vagyok ments ki innen-ben: NAgyon kígyó nagyon kígyó XD///
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mizusiro kikötője Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizusiro kikötője   Mizusiro kikötője Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mizusiro kikötője
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Naruto szerepjáték :: Játékzóna :: Víz országa :: Mizusiro/Vízvár/-
Ugrás: