Naruto szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto szerepjáték

Egy új ellenség, egy új szervezet. Vajon képesek leszünk megállítani őket??
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 A Víz Országának a kikötője

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

A Víz Országának a kikötője Empty
TémanyitásTárgy: A Víz Országának a kikötője   A Víz Országának a kikötője Icon_minitimeCsüt. Ápr. 01, 2010 4:42 pm

A Víz országának kikötői. Minden szigeten van egy. Kikötőkben szinte állandóan hajók várakoznak. Raktárak veszik körül.
Vissza az elejére Go down
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

A Víz Országának a kikötője Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Víz Országának a kikötője   A Víz Országának a kikötője Icon_minitimeCsüt. Jún. 10, 2010 9:23 pm

/Hoshi/

Miután megkaptad a levelet, az utad az egyik kikötőhöz vezetett, ami Kirihez közel volt. Amikor megérkeztél hatalmas nyüzsgésre lettél figyelmes, mivel épp most érkezett meg néhány hajó. A kikötőben folyamatosan megy a rakodás.
Ahogy közeledsz a rakodó területhez és a mólókhoz, úgy erősödik fel a hal szag. Tíz hajó várakozik éppen, de azt nem tudod, melyik megy Mizusiro-ba. Először ezt meg kell tudnod...

//Keresd meg a megfelelő hajót Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Raidon Hoshi

Raidon Hoshi


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2010. Jun. 06.
Age : 29
Tartózkodási hely : Na ezt én is szeretném tudni^^

A Víz Országának a kikötője Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Víz Országának a kikötője   A Víz Országának a kikötője Icon_minitimeCsüt. Jún. 10, 2010 9:28 pm

Az utam a kikötőbe vezetett. Pechem szinte minden hajó most ért be, így megkellene tudnom, hogy melyik megy Mizusiro-ba. Megkeresem az információs helyet, ha egyáltalán van olyan, és megtudakolom, hogy melyik hajóű lesz a megfelelő nekem. Ha nem találom meg az információs helyet, akkor keresek egy munkást, hát ha ő tudaj. Ha tudta, akkor felszállok rá és várom még elindulunk. Ha nem tudta akkor addig tudakolok még nem nem lesz.
Vissza az elejére Go down
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

A Víz Országának a kikötője Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Víz Országának a kikötője   A Víz Országának a kikötője Icon_minitimePént. Jún. 11, 2010 9:44 am

/Hoshi/

Információs helységet nem találsz, viszont egy nőtől sikerült megtudnod, hogy van egy kikötőmester, akinek az az egyik dolga hogy felügyelje a hajókat, illetve ő tudja a menetrendeket is.
Egy közép magas, kövér férfi a kikötőmester, aki jelenleg a rakodómunkásokat terelgeti. Mire oda érsz hozzá, nem néz rád, csak a munkájával törődik. A szájában van egy pipa, ami folyamatosan füstöl. Néha kiveszi a szájából és köp egyet.
- Mondjad öcsém, mi járatban vagy erre?
Nem néz rád, de a kérdést valószínűleg neked tette fel, mivel senki nincs a közeletekben.
Vissza az elejére Go down
Raidon Hoshi

Raidon Hoshi


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2010. Jun. 06.
Age : 29
Tartózkodási hely : Na ezt én is szeretném tudni^^

A Víz Országának a kikötője Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Víz Országának a kikötője   A Víz Országának a kikötője Icon_minitimePént. Jún. 11, 2010 5:33 pm

Egy kedves nő jóvoltából egy férfit kellett megkeresnem. Elé sokat barangoltam a kikötőben, de végülis megtaláltam. Hát... mit ne mondjak nem volt szimpatikus egy ember. Már épp kérdezni szeretnem volna, de ő megelőzött. - Jó napot kívánok! Szeretném megkérdezni, hogy melyik hajó megy Mizusiro-ba. Kérdeztem. Kíváncsian várom a választ. Miután megmondta, melyik hajó lesz az enyém, megkeresem majd fel is szállokr rá és várom még megérkezek.

//Bocsi a rövid postok-ért, de, mint montad változások lesznek az oldalon és beakarod fejezni a folyamatban lévő kalandokat.//
Vissza az elejére Go down
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

A Víz Országának a kikötője Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Víz Országának a kikötője   A Víz Országának a kikötője Icon_minitimeSzomb. Jún. 12, 2010 9:16 pm

- Hmm... Mizusiro szeretnél menni? - nézz rád szúrós szemmel.
Te oda nem fogsz eljutni! - jelenti ki szárazon.
Ezután újra pöfékelni kezd. Ha esetleg ott hagyod a kikötőmestert, ő megállít, majd nevetni kezd.
- Nyugalom, öcsém! - hahotázik. - Csak vicceltem! Tíz perc múlva indul egy hajó. A klán hajója, tehát majd ott kell érdeklődnöd a költségekről! Nézd csak, az a hajó az, amelyiket kék színű szalagok díszítenek és egy sellő van az orrán.

//Nem baj ha rövid reagokat írsz. A lényeg hogy legalább 5 sor meglegyen.//
Vissza az elejére Go down
Tsukiyomi Mifune

Tsukiyomi Mifune


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2010. May. 15.

A Víz Országának a kikötője Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Víz Országának a kikötője   A Víz Országának a kikötője Icon_minitimeHétf. Jún. 14, 2010 6:06 am

Mikor a két ninja visszatért nem tudtam mi történhetett, mivel mind kettőjük arca másról árulkodott. Hiroto örült, míg Bara le volt törve. Mikor közölték, hogy a cél Tűz országa, és hajóval megyünk a kikötő felé indultam, hogy biztosan elérjük a hajót.
- Bara-sama miért olyan fotos ez a növény?- kérdeztem, mert eddigre már nagyon érdekelt, hogy miért is kell nekünk ez a virág.
~ Lehet, hogy gyógyszerhez, vagy valami erőnővelő tablettához?... ki tudja.~ Gondolkodtam, miközben haladtam a kikötő felé. Arcomon útközben mosoly fakadt, mivel leesett, hogy hova is megyünk.
~ Úristen, Konohába megyünk... sokat hallottam már róla, most menézem magam is.
Vissza az elejére Go down
Raidon Hoshi

Raidon Hoshi


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2010. Jun. 06.
Age : 29
Tartózkodási hely : Na ezt én is szeretném tudni^^

A Víz Országának a kikötője Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Víz Országának a kikötője   A Víz Országának a kikötője Icon_minitimeHétf. Jún. 14, 2010 4:28 pm

<Zabuza>

Kedves egy öreg mit ne mondjak. Humara az van, de még egy beszólást nem tűrtem volna el tőle. Már azon voltam, hogy elmegyek, de az öreg megállított, majd elárulta, hogy melyik az a hajó, amit keresek. Megköszöntem neki, majd elindultam a hajóhoz. Káprázatos volt, egyszerűen csodálatos a hajójuk. Közelebb mentem és köürülszemléltem. Ha nem találok őrt felszállok és ott keresek valakit, akinek elmondhatom, mi járatban vagyok. Ha van őr, akkor ezt neki mondom el. Ha már a hajón vagyok keresek egy helyet és lepihenek.
Vissza az elejére Go down
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

A Víz Országának a kikötője Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Víz Országának a kikötője   A Víz Országának a kikötője Icon_minitimeHétf. Jún. 14, 2010 6:53 pm

/Mifune/

A kérdésedre Bara rád néz, majd enyhén elmosolyodik.
- Ez egy nagyon ritka gyógynövény, ami rengeteg betegséget és mérgezést képes gyógyítani.
- Menjünk, pár perc és indul a hajónk. Jó lenne nem lekésni! - jelenti ki Hiroto
Ekkor a hajóhoz mentek, ahol két fiatal férfi szedi a jegyeket. Amikor meglátnak titeket, elkomorodik az arcuk. Hebegve kérik el a jegyeket, amiket Hiroto nyújt át nekik. Mivel mindent rendben találtak, felszállhattok a hajóra és várjátok az utazást.

//Most írd majd le hogy mivel múlatod az időd az út alatt, illetve ha van kérdésed akkor azokat is felteheted. Mást is írhatsz természetesen, de az elfoglaltságot mindenképpen tartalmazza.//
Vissza az elejére Go down
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

A Víz Országának a kikötője Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Víz Országának a kikötője   A Víz Országának a kikötője Icon_minitimeHétf. Jún. 14, 2010 7:01 pm

/Hoshi/

Amikor a hajóhoz érsz, egy fehér kimono-s férfi állít meg. Hosszú szőke haja van, az oldalán egy kard lóg. Amikor meglát, elmosolyodik és vidáman szólít meg téged:
- Szeretném elkérni a jegyed, ha van. Illetve nálam tudsz venni, ha még nincs!
Ekkor újabb embereket látsz meg, akik érdeklődve figyelnek téged. Hamarosan egy barna hajú férfi áll be melléd, egy farkas kíséretében.
- Mit akarsz csinálni nálunk öcsi? - kérdezi tőled kicsit mogorván.
A válaszodat még megvárja, de utána egy intéssel lerendez téged és tovább megy.
- Ne haragudj Hiro-ra! Eléggé rossz napja volt, örül hogy hazatérhet. Szeretne már otthon lepihenni egy kicsit. Viszont ő szokta a kívülállókat is kísérni a szigeten, ezért nem örül neked. - szól hozzád a fiatal harcos újra.
Vissza az elejére Go down
Tsukiyomi Mifune

Tsukiyomi Mifune


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2010. May. 15.

A Víz Országának a kikötője Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Víz Országának a kikötője   A Víz Országának a kikötője Icon_minitimeSzer. Jún. 16, 2010 3:04 pm

Miután megtudtam mire való a növény izgatott lettem, hiszen ez egy orvosság, és ha nem szállítjuk le akkor sokan nem jutnak majd gyógyszerhez.
~ NA siessünk... megint a sensei miatt késünk... ez már szokás lesz lassan.
Miután felértünk a hajóra elkérték a jegyünk, de mikor ránk néztek nagyon furcsa arcot vágtak.
~ Mintha leprásak lennénk.... Mad
Nem fogalkoztam sokat a jegyszedőkkel hiszen nem volt velük semmi dolgom. A hajó lassan de biztosan elindult. Az út hosszúnak tűnt így valahogy elkellett foglalnom magam.
~ Mit lehet csinálni egy ilyen hajón??? Nem tudom...
- Hiroto sensei nem akarsz tanítani egy kis kardforgatást, addig is telik az idő és nem unatkozunk.- mondtam senseimnek, és amíg válaszól nézzem a vízet.
~ Imádom a vízet.
Vissza az elejére Go down
Raidon Hoshi

Raidon Hoshi


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2010. Jun. 06.
Age : 29
Tartózkodási hely : Na ezt én is szeretném tudni^^

A Víz Országának a kikötője Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Víz Országának a kikötője   A Víz Országának a kikötője Icon_minitimeSzer. Jún. 16, 2010 8:54 pm

<Zabuza>

A hajó elött egy férfi állít meg és a jegyemet kéri. - Sajnos nekem nincs jegyem, így szeretnék venni egyet. Ezek után egy újabb személy jelent meg, aki nem éppen kedves ember. Kérdezett tőlem valamit, amire azonnal válaszoltam. - A Mizukage küldött. Egy levelet kell eljutattnom a Tsukiyomi klán vezetőjének. Jelentettem ki, de a férfi nem is törödött vele. Intett egyet, mint ha ott se lettem volna, majd tovább állt. Az "őr" elnézést kért a férfi nevében. Miután megkapom a jegyemet, felszállok a hajóra és várom a fejleményeket.

//Módosítva (Hoshi)//
Vissza az elejére Go down
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

A Víz Országának a kikötője Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Víz Országának a kikötője   A Víz Országának a kikötője Icon_minitimeCsüt. Jún. 17, 2010 10:00 pm

/Hoshi/

Miután felszálltál csak pár percet kell várnod és elindul a hajó. Lágyan, ringatózva haladtok előre. A levegő kellemes, az ég tiszta, tehát nagyon jó időt fogtál ki az útra.
Nem is lenne olyan nagy gond, ha a többi utas ne úgy nézne rád, mint egy darab véres rongyra.
Úgy nagyjából fél óra telhetett el, amikor egy nagyjából veled egykorú fiú sétált oda hozzád.
- Szia! - nyújt neked kezet. - Te Kiri-ből jöttél? - kérdezi érdeklődve.
Vissza az elejére Go down
Raidon Hoshi

Raidon Hoshi


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2010. Jun. 06.
Age : 29
Tartózkodási hely : Na ezt én is szeretném tudni^^

A Víz Országának a kikötője Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Víz Országának a kikötője   A Víz Országának a kikötője Icon_minitimePént. Jún. 18, 2010 7:27 pm

Felszálltam a hajóra, majd kerestem valami csendes, nem túl feltűnö helyet, ahova leülhetek. Kis idő múlva találtam is egyet. Pár perc múlva megindult a hajó. Körbenéztem és az emberek arcáról azt tudtam levenni, hogy nem nagyon szeretik a jelenlétemet. Fél óra telhetett el és egy fiú közelített hozzám. Köszönt, majd feltett egy kérdést. -Szia. Igen Kiriből jöttem, de miért kérdezed. Talán zavar? Érdeklődö arckifejezéssel kérdeztem a fiút.
Vissza az elejére Go down
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

A Víz Országának a kikötője Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Víz Országának a kikötője   A Víz Országának a kikötője Icon_minitimePént. Jún. 18, 2010 9:55 pm

/Hoshi/

- Nem, nem zavar. - válaszol kicsit megszeppenve. -Csak tudod, ritkán jár felénk nem klántag. A többiek is ezért néznek így rád. Nem szeretik a kívülállókat.
Ekkor újabb gyerekek rohannak oda hozzád és kezdenek el nyüzsögni körülötted. Kis idő múlva egy férfi is megjelenik előtted, viszont csak azért hogy a kölyköket a helyükre zavarja.
- Ja, egyébként a nevem Tsukiyomi Kaito!

//Most inkább csak beszélgetős rész lesz, amíg meg nem érkezel.//
Vissza az elejére Go down
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

A Víz Országának a kikötője Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Víz Országának a kikötője   A Víz Országának a kikötője Icon_minitimeKedd Jún. 22, 2010 2:54 pm

/Mifune/

Hiroto vigyorogva rád néz, de nem válaszol. Valószínűleg gondolkozhat valamin.
- Rendben van, egy kis edzés nem árt!
Ekkor a shinobi elővesz egy katana-t és felveszi a megszokott alapállást. Csak az alapmozdulatokat csinálja, a komolyabbakat még nem. Közben jelzi neked is, hogy csináld te is.
Hamarosan megjelenik Bara is, aki értetlenül néz titeket. Megrázza a fejét, majd kicsit távolabb tőletek leül és lényegében sütteti magát.
Vissza az elejére Go down
Tsukiyomi Mifune

Tsukiyomi Mifune


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2010. May. 15.

A Víz Országának a kikötője Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Víz Országának a kikötője   A Víz Országának a kikötője Icon_minitimeKedd Jún. 22, 2010 7:46 pm

Hiroto sensei beleegyezett abba, hogy edz velem.
~ Ez az..~ Láttam milyen mozdulatokat csinál s próbáltam megfigyelni minden lépését. Elővettem apám katanáját, és elkezdtem utánozni senseim mozgását.
-Nos, jól csinálom, mert ha nem akkor jobban igyekszem.- mondtam és rá mosolyogtam. Közben megérkezett Bara is, ám ő nem törödőtt velünk, inkább napozott.
~ Tipikus nő Very Happy~ Gondoltam, és folytattam a gyakorlást.
Vissza az elejére Go down
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

A Víz Országának a kikötője Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Víz Országának a kikötője   A Víz Országának a kikötője Icon_minitimeKedd Jún. 22, 2010 9:30 pm

- Fogjuk rá. Ez még annyira nem nagy cucc, ezek még csak alap mozdulatok. - válaszol a kérdésedre Hiroto.
Bara továbbra is csak pihen, becsukott szemmel, nem foglalkozik veletek. Ekkor a tanítod jelzi, hogy figyelj és maradj csendben.
Hiroto szeme hirtelen elkékül. Te már tudod, hogy mit jelent ez, mivel ezt még te is meg tudod csinálni. A harcos aktiválta a Tsukigan-t, majd hirtelen egy vízgömb emelkedett a nő fölé és szétloccsant.
- Mit képzelsz magadról?! - ugrik fel, de már ő is aktiválta a dojutsu-t.
A ruhája azonnal megszárad és a kezében összegyűlt a víz. Bara formálgatni kezdte, majd kilőtte Hiroto felé. A vízlövedék szinte azonnal arcon csapta a shinobi-t, esélye sem volt a védekezésre. A nő ezután elvörösödve rád néz és várja hogy mit reagálsz.
Vissza az elejére Go down
Tsukiyomi Mifune

Tsukiyomi Mifune


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2010. May. 15.

A Víz Országának a kikötője Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Víz Országának a kikötője   A Víz Országának a kikötője Icon_minitimeSzer. Jún. 23, 2010 1:09 pm

Folytattam a gyakorlatot, mikor láttam, hogy Hiroto szeme bekékül.
~ Mire készül?~ Gondolkodtam, mikor megláttam mit tett.
~Jézusom mint egy gyerek...~ Gondoltam, ám mikor Bara hasónló képpen reagált csak ennyit szóltam:
- Láttom ti sem nőtetek fel 100%-osan. Very Happy - mondtam, és néztem tovább a csipkelődésük.
~ A fenébe, én miért nem vagyok képes írányítani a vízet? Egyszer sikerült megfagyasztanom, de utána is korházban kötöttem ki. Mi lenne a megpróbálnám?~ Elmélkedtem, majd becsuktam a szemem, és erősen koncentrálni kezdtem.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A Víz Országának a kikötője Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Víz Országának a kikötője   A Víz Országának a kikötője Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A Víz Országának a kikötője
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Mizusiro kikötője

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Naruto szerepjáték :: Játékzóna :: Víz országa-
Ugrás: