Naruto szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto szerepjáték

Egy új ellenség, egy új szervezet. Vajon képesek leszünk megállítani őket??
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Szabad Harc

Go down 
+5
Ichirouta Bake
Jakoutso Iramin
Jasami Orimune
Taiki Touya
Kaguya Kimimaro
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Shigetaka Koyama

Shigetaka Koyama


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2010. May. 16.

Szabad Harc - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad Harc   Szabad Harc - Page 2 Icon_minitimeHétf. Május 17, 2010 6:22 pm

// Kenshin vs. Koyama //

Két újonc harca

Harctér: Egy erdős rész, valahol Iwagakure körül.


Amint eldobtam a gyümölcsöt így szolt hozzám:
- Az ételt nem dobáljuk!
És egy shurikent dobott felém, a shuriken telibe talált, de a gyümölcs amit betettem a köpenyembe tompította, így szinte el se talált. Láttam, hogy egy robbanó kunai dobására készül, ezért gyorsan én is készítettem egy robbanó kunait. Közben csináltam egy db bunshin-t, hogy majd meglepem ~Remélem nem számít rám.~ . Látszott, hogy sokkal gyorsabb nálam, hiszen idősebb is. Ezért egy logikai tervet gondoltam ki, amíg a bunshin-al szenved. A terv a következő:jól felbőszítem, lerakok magam elé egy robbanó jegyzetet, és idegességében nem fogja észrevenni. Ezért azt kiabáltam felé:
- Csak ennyire vagy képes?!
- Kevés lesz , hogy legyőzz!

CHP: 85
Sérülés:-
Vissza az elejére Go down
Makoto Kenshin

Makoto Kenshin


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2010. May. 16.

Szabad Harc - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad Harc   Szabad Harc - Page 2 Icon_minitimeHétf. Május 17, 2010 10:32 pm

// Kenshin vs. Koyama //

Két újonc harca

Harctér: Egy erdős rész, valahol Iwagakure körül.


~ Nem lesz ez így jó. ~ A kunait ami a kezében volt, eltedte, és a fák között elkezdedt szaladgálni. A jobb shuriken továbbra is a kezében volt, várván arra, hogy majd megadatik a lehetőség, hogy eldobja. Megállt az egyik fánál, és egy Bunshin-t ki küldött. A Bunshin szaladt az ellenfelének. Ő maga pedig gondolkozott, miként tudná meglepni ellenfelét.
- Várj egy percet! Még a nevedet sem tudom! Hogy hívnak?
Majd várta ellenfele válaszat a fa mögül. Mikor kihangzott a szályából a mondat, eszébe jutott, hogy leleplezte magát. ~ Hát ez, lelepleztem magam. ~ Majd kiszaladt a fa mögül és a Bunshin-al erőteljesen szinkronban szaladtak az ellenfél felé.

CHP: 85
Sérüles: -


A hozzászólást Makoto Kenshin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Május 19, 2010 5:13 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Shigetaka Koyama

Shigetaka Koyama


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2010. May. 16.

Szabad Harc - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad Harc   Szabad Harc - Page 2 Icon_minitimeHétf. Május 17, 2010 10:50 pm

// Kenshin vs. Koyama //

Két újonc harca

Harctér: Egy erdős rész, valahol Iwagakure körül.

Váratlanul kihasználva a téri viszonyt látva és pech-mre, beszaladt az erdőbe és a csapdám ott hevert üresen. ~ Mi lehet ennél rosszabb? ~ Váratlanul megkérdezte a nevem:
- Hogy hívnak?
- Koyama...
Ostobán felfedtem kilétem, és rám szaladt egy klón és az igazi is. Ledobtam magam elé robbanó kunai-t amivel sikeresen elkerültem a támadást. A robbanás ideje alatt Routa jutott eszembe, hogy most mit csinálhat. Előhúztam a kata-nám és innen kezdődött az igazi harc.. Használtam shunshin no jutsut, mellé kerültem és lendítettem a katanám.

Sérülések:-
CHP:55
Vissza az elejére Go down
Makoto Kenshin

Makoto Kenshin


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2010. May. 16.

Szabad Harc - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad Harc   Szabad Harc - Page 2 Icon_minitimeSzer. Május 19, 2010 6:01 pm

// Kenshin vs. Koyama //

Két újonc harca

Harctér: Egy erdős rész, valahol Iwagakure körül.

- Koyama, hmm. - felelte Kenshin -
~ Milyen kezdő is lehet. ~ Előhuzta kardját a szökött ninja, és kivédte a kis Genin támadását, majd hátrébb ugrott.
- Nem akarom, hogy ez a harc sokáig elhúzodjon! Még találkozunk!
Abban a pillanatban elkezdett a fákon ugrálva "menekülni" és pillanatok alatt felszívódott.



Vége, köszi a játékot!
Vissza az elejére Go down
Jakoutso Iramin

Jakoutso Iramin


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2010. May. 06.

Szabad Harc - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad Harc   Szabad Harc - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Május 20, 2010 6:05 pm

Láttam egy gyereket felém közeledni. Érdeklődött felőlem és közben harci állásba állt. Látszott rajta, hogy nem tetszik neki, hogy nem vagyok iwagakurei shinobi. Lehetséges, hogy emiatt állt leginkább harci pózba.
- Ne félj nem vagyok ellenség. Engedéllyel vagyok itt. Egy barátomat jöttem meglátogatni, de nem találtam meg így kijöttem ide hátha lesz kivel harcolnom és szerencsémre te itt vagy. Én tisztességesen szoktam harcolni.
A mondatsorozatom után felkeltem és leporoltam magamat majd elővettem az egyik katanámat és felé fogtam. Ezután pár vágást mértem a mellkasa felé és reménykedtem közben, hogy nem fogja kivédeni, de ha kivédi akkor folytatom pár szúrással a lábai illetve a karjai felé.
Vissza az elejére Go down
Ichirouta Bake

Ichirouta Bake


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2010. May. 04.
Age : 31
Tartózkodási hely : Iwagakure

Szabad Harc - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad Harc   Szabad Harc - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Május 22, 2010 2:35 pm

- Rendben! Ha nem ellenséges shinobi vagy, akkor egy kis edző harc nem árt!
Ebben a pillanatban már egy katana-t láttam magam előtt, és már jöttek a szúrások is. egy szúrás súrolta a melkasom. Készültem a shurikenekkel, hármat el is dobtam felé, és készültem taijutsu-val. Iszónyú rohammal kezdtem felé futni, majdnem útolértem a shurikeneket. Mivel Sunagakureból való, nem valószínű, hogy megakar ölni, lehet, hogy tényleg csak egy kis harcot akar. Ebben az esetben megkell mutatnom Iwagakure erejét, és majd eldicsegekhetek a Tscuchikage-nak. Ebben az esetben remélem, hogy hírem megy Sunagakure-ban, arról, hogy harcoltam e fiúval. A három shuriken már közel járt hozzá, s én sem voltam tőle nagyon messze.
Vissza az elejére Go down
Jakoutso Iramin

Jakoutso Iramin


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2010. May. 06.

Szabad Harc - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad Harc   Szabad Harc - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Május 22, 2010 5:11 pm

A három shuriken egyenesen szállt felém. Leguggoltam így elmentek a fejem fölött, de a kis genin túl gyorsan érkezett felém ezért csak arra volt időm, hogy a taijutsuja elől elugrok hátra majd bukfencezek.
- Látom te nagyon gyorsan el akarsz velem bánni, de valamit elfelejtesz. Nem vagyunk egy szinten.
Mondtam majd kiöltöttem rá a nyelvemet viccelődés képen. Sikeresen ráharaptam a nyelvemre és elkezdtem üvöltözni.
- Basszus ráharaptam a nyelvemre. Ilyen béna is csak én lehetek. ~Remélem sikerül egy kis mosolyt csalni az arcára és nem veszi ezt a küzdelmet olyan véresen.
Kezdtem el gondolkodni magamban majd elindultam felé. Eltettem a katanámat és taijutsuval próbálkoztam. A bal és a jobb kezemmel egyaránt a fejét céloztam. Ha sikerül eltalálnom visszaugrok és várom az ő támadását. Ha nem sikerül akkor utána rúgok egyet amivel a tüdejét fogom célozni.
Vissza az elejére Go down
Ichirouta Bake

Ichirouta Bake


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2010. May. 04.
Age : 31
Tartózkodási hely : Iwagakure

Szabad Harc - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad Harc   Szabad Harc - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 23, 2010 10:21 pm

A két ütésből, mind a kettő telibe talált, és elkezdett vérezni az orrom. ~ Francba! Máris betörte az orrom. ~ Ekkor vérző orral elkezdtem rohangálni a fiú körül és shurikeneket dobáltam rá sorban. Majd pedig három kunai is repült felé.
- Na, ezeket védd ki!
A sebességem növeltem, és már kezdtem fáradni is. ~ Ebből a csatából nem kerülhetek ki győztesen, mivel sokkal gyorsabb nálam, és már sikerült megsebeznie is. Esetleg akkor van egy kicsi esélyem ha mindent beleadok, és egy kicsi szerencsém is lesz.

CHP: 120
Sérülések: törött orr

// A saját chp-dat ird be, én is azt írtam. //
Vissza az elejére Go down
Jakoutso Iramin

Jakoutso Iramin


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2010. May. 06.

Szabad Harc - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad Harc   Szabad Harc - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 30, 2010 4:45 pm

Ahogy szálltak felém a kunaiok azon gondolkodtam, hogy most vajon használjak jutsut, hogy ne legyen olyan könnyű győzelem vagy csak kerüljem ki minden támadását csak úgy. Annyi időn keresztül gondolkodtam, hogy nem maradt más választásom mint, hogy használjam a Kawarimi no Jutsu (Testcsere Technika).
Miután használtam a kunaiok egy fatönköt találtak el. Amíg nem vesz észre megpróbálom használni a Kakuremino no Jutsu (Láthatatlanság Köpenye Technika).
Így ő nem vesz észre és sikerülhet lesből megtámadnom, de ha nem sikerül használnom a jutsut akkor neki rohanok teljes erőmből és megint arcon próbálom ütni, hogy elájuljon és végre vége legyen ennek a játszadozásnak.
Vissza az elejére Go down
Ichirouta Bake

Ichirouta Bake


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2010. May. 04.
Age : 31
Tartózkodási hely : Iwagakure

Szabad Harc - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad Harc   Szabad Harc - Page 2 Icon_minitimeHétf. Május 31, 2010 3:24 pm

A nagy por felhő miatt, ami keveredett nem láttam, hogy egy jutsu-t csinált. És így azt sem, hogy egy másikat is. Lesből akar támadni, és sikerült is. Az eszméletemet nem vesztettem el, de már harcképtelen vagyok. Elég ügyesen csinálta, ahogyan közelkerült, és az a lesből támadás sem volt rossz. Tapasztalat gyűjtésnek kiváló volt ez a harc.
- Köszönöm a harcot! Még ha ilyen rövid is volt. Legalább gyűjtöttem egy kis tapasztalatot. Minden jót!
Majd elment a korházba, meggyógyították sebeit, és tovább éldegélt.




Vége! Köszönöm a harcot!
Vissza az elejére Go down
Shittsui Rangai

Shittsui Rangai


Hozzászólások száma : 27
Join date : 2010. Jun. 04.
Age : 27
Tartózkodási hely : Fű ország felé

Szabad Harc - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad Harc   Szabad Harc - Page 2 Icon_minitimePént. Jún. 18, 2010 12:32 pm

Este van kitűnő, idő körbenézni a levél faluban. Gondoltam miközben csendben lopakodtam a fák között. Az utcákon
nem volt semmi, érdekes, tehát tovább mentem. Egy vendéglőben való esküvőt figyeltem egy fa koronájából, de azt
is meguntam. Egy raktárba betörve egy kis frissítőhöz jutottam. A kapuknál chuninok vigyáztak, hogy senki se be, se
ki ne mehessen. Ott állnak, mintha odaragadtak volna, viccelődtem, majd tovább kémleltem. Ez így nem buli- gondoltam.
Inkább megnézem az arénát, hátha valamilyen éjjeli bagoly még ott edz. Tehát egy jó harc reményében. Az arénához
mentem. Ott meglepetés fogadott...
Vissza az elejére Go down
Shimizu Kaito

Shimizu Kaito


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2010. Jun. 15.
Age : 28

Szabad Harc - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad Harc   Szabad Harc - Page 2 Icon_minitimePént. Jún. 18, 2010 12:51 pm

Ezen az estén úgy gondoltam, hogy nemártana egy kis edzés tehát felkerestem az arénát. Az odafelé vezető úton meglepetés szerűen sokan járkálnak.
*Otthon Kirigakure-ban nincs ilyen jó hangulat.* - gondoltam magamban szomorkodva. Pár órán át már üthettem azt a fatömböt amikor is kénytelen voltam inni valamit. Leültem mellé a földre fölvettem a kulacsomat és nagy kortyokat ittam belőle. Tőlem nem messze egy fiú jött felém. Nem volt ismerős és a fejpántját se láttam ugyanis nem volt valami világos. Egyenesen felém jött szóval felálltam.
- Heló! - mondtam neki egy kicsit hangosabban, hogy biztos hallja.
Vissza az elejére Go down
Shittsui Rangai

Shittsui Rangai


Hozzászólások száma : 27
Join date : 2010. Jun. 04.
Age : 27
Tartózkodási hely : Fű ország felé

Szabad Harc - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad Harc   Szabad Harc - Page 2 Icon_minitimePént. Jún. 18, 2010 1:02 pm

Hello kis genin!- mondtam, kissé viccesen. Nincs kedved egy kis harchoz, de ez köztünk marad. Nem jó ha híre megy,
hogy a városban voltam. Menekülhetnék pár napig az ANBUK elől. Szóval mi lesz?- kérdeztem, miközben elővettem
tőröm. És a biztonság kedvéért egy kunait vettem a jobb kezembe. Vártam mit reagál. Nem láttam, hogy különösebben
félt volna. Nem baj- legalább annál többet mer mutatni. De látni, rajta nem idevaló. Viszont nem Missing-nin, mert
fejpántot hord. És a szeme sem szokványos. Remélem nem egy Dojutsust fogtam ki. Arra ráfáznék- gondoltam miközben
vártam válaszát.
Vissza az elejére Go down
Shimizu Kaito

Shimizu Kaito


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2010. Jun. 15.
Age : 28

Szabad Harc - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad Harc   Szabad Harc - Page 2 Icon_minitimePént. Jún. 18, 2010 1:13 pm

A fiú közelebb érve visszaköszönt.
-Hello kis genin!- mondtam, kissé viccesen. Nincs kedved egy kis harchoz, de ez köztünk marad. Nem jó ha híre megy,hogy a városban voltam. Menekülhetnék pár napig az ANBUK elől. Szóval mi lesz?- kérdezett engem.
*Menekülés az ANBUk elől? Nem jó ha híre megy, hogy itt volt? Miért? - Gondolkodtam egy kicsit. - Egy missing-ninnel van dolgom.*
Ő előhúzott egy tőrt és egy kunait.
- Szóval egy missing-nin. Akkor most nem csak játszani fogunk a részemről! - mondtam neki majd szép lassan odanyúltam a wakizashimért és előhúztam. Másik kezemből a kulacsot ledobtam a földre és a wakizashim élén végighúztam a kezem. A bal kezembe előhúztam kettő darab shurikent biztos ami biztos és vártam a válaszát.
Vissza az elejére Go down
Shittsui Rangai

Shittsui Rangai


Hozzászólások száma : 27
Join date : 2010. Jun. 04.
Age : 27
Tartózkodási hely : Fű ország felé

Szabad Harc - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad Harc   Szabad Harc - Page 2 Icon_minitimePént. Jún. 18, 2010 1:24 pm

Szóval csináljuk komolyan?- kérdeztem. Akkor egy szaltóval leugrottam az aréna faláról. Egy wakakizasi- gondoltam.
Akkor a következő a felállás: Mivel ő messzebbre ér, az lenne a megfelelő technika, ha a pengék által indított szúrást,
csak elkerülném, és mikor márt biztonságban vagyok a pengétől akkor támadom, lehetőleg csak lábon, hogy látsa
nem viccelek. Ez bejöhet, mert ha a penge mellé megy, idő mire visszahúzza maga elé védekezni. De ott van az a 2
shuriken amit akármikor felém dobhat. Ha azt is ki kell védenem, az plusz idő ezért fenn áll a lehetőség, hogy nem
marad idő a láb megvágására. Nem baj egy próbát meg ér- gondoltam, miközben a fiú felé futottam.
Vissza az elejére Go down
Shimizu Kaito

Shimizu Kaito


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2010. Jun. 15.
Age : 28

Szabad Harc - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad Harc   Szabad Harc - Page 2 Icon_minitimePént. Jún. 18, 2010 1:38 pm

Az ellenfelem leugrott a falról és egyenesen felém futott.
*Szóval kezdődik. Mindent bele!* - mondtam magamban és mosolyogtam az ellenfelemre. A wakizashit magam elé tartottam mintha azt akarnám hogy fölszúródjon. A wakizashi markolatára és az egyik shurikenre ninja drót van kötve még a gyakorlásból hagytam rajtam amikor új trükkökkel próbálkoztam. A wakizashi kinyújtva a másik kezemben pedig két shuriken. Vártam, hogy közelebb jöjjön majd eldobtam mind a két shurikent. A jobb oldali éppen, hogy eltalálhatja a nekem bal arc felét viszont a másik shuriken elmegy a feje mellet.
*Remélem összejön. A shuriken és a ninja drót rácsavarodik a nyakára a shuriken ezzel befúrja magát a húsba a wakizashin pedig rántok egy erőteljeset és máris előttem fekszik.* - Gondoltam át újra magamban.
Vissza az elejére Go down
Shittsui Rangai

Shittsui Rangai


Hozzászólások száma : 27
Join date : 2010. Jun. 04.
Age : 27
Tartózkodási hely : Fű ország felé

Szabad Harc - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad Harc   Szabad Harc - Page 2 Icon_minitimePént. Jún. 18, 2010 2:32 pm

Mikor felé futok, 2 shurikent dob felém. Az egyiket, a tőrrel kivédem, de a második megkarcolja az arcom. Miközben
futok, észreveszem a drótot és a shurikent. Nem tudom mit akar csinálni, de ez csapda. Egy pillanatra megálltam majd
kézjeleket kezdtem el mutogatni. Shunshin no Jutsu/Elrebbenő Test Technika- kiáltom majd a háta mögött termek
hirtelen. Mikor mögé kerülök, azt látom, hogy keresi hol vagyok, akkor megfeszítem minden izmom és a hátára mérek egy vágást. Ez akár még sikerülhet is!- gondolom magamban.

90-30=60 CHP

Sérülések: vágás az arc jobb felén
Vissza az elejére Go down
Shimizu Kaito

Shimizu Kaito


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2010. Jun. 15.
Age : 28

Szabad Harc - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad Harc   Szabad Harc - Page 2 Icon_minitimePént. Jún. 18, 2010 3:03 pm

Az egyik shurikenemet kivédi, de a másik megkarcolja őt. Kézjeleket mutat aztán tisztán hallom a jutsu nevét.
*Vajon hol van és, hogy vette észre a drótot?* - gondolkodok magamban amire meghallom, hogy mögöttem van. Egyet előre lépek és megrántom a wakizashit, hogy a shuriken irányt váltson és most mögöttem találjon be. Viszont ekkor egy éles nyilallást érzek a hátamon. Térdre rogyok és a földet nézem.
*Csak találjon be a shuriken. Most amíg a shurikenre figyel!* - mondom magamban majd előhúzok egy füstbombát és ledobom magam elé. Mutatom a kézjeleket, de nem mondom ki a jutsu nevét. A füst eltakarta a Bunshin no Jutsu füstjét így nem tudhatja, hogy klónt csináltam. A klónom ottmarad a füstben én viszont kiugrok a füstből be a nem messze lévő bokorba. Átnézem a sebemet a hátamon már amennyire látom és bekötözöm a kunai tartóban lévő fáslival.

90 - 5 = 85 CHP

Sérülés: A hátamon egy kicsit mélyebb vágás.
Vissza az elejére Go down
Shittsui Rangai

Shittsui Rangai


Hozzászólások száma : 27
Join date : 2010. Jun. 04.
Age : 27
Tartózkodási hely : Fű ország felé

Szabad Harc - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad Harc   Szabad Harc - Page 2 Icon_minitimePént. Jún. 18, 2010 3:18 pm

Szerencsémre a vágás talált, de pár pillanat múlva a drótra kötött shuriken felém közeledik, de mivel rossz szögben tartottam a tőrt a shuriken kiverte a kezemből. Abban a pillanatban futottam volna érte, de egyszerre nagy füst támad.
Hol, lehet a tőr?- gondolom magamban, miközben a füstben matatok. Egyszerre egy ruhadarabot érintek meg.
Ez ő!- gondolom magamban, majd a jobb kezemben lévő kunaiall többször mellkason szúrom. Azután csak egy pukkanást hallok. Egy Bushin klón! Ez most megszivatott.- gondolom magamban majd, kifutok a füstből. Szerencsére a tőr a füst
szélén hevert. Felkaptam, majd meg próbáltam kiszúrni a genint. Ez most elbújt- gondoltam. Mindenesetre az aréna
közepére álltam és vártam, melyik irányból jön a támadás.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Szabad Harc - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad Harc   Szabad Harc - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Szabad Harc
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Naruto szerepjáték :: OFF :: Csata hely-
Ugrás: