Naruto szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto szerepjáték

Egy új ellenség, egy új szervezet. Vajon képesek leszünk megállítani őket??
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Szabad Harc

Go down 
+5
Ichirouta Bake
Jakoutso Iramin
Jasami Orimune
Taiki Touya
Kaguya Kimimaro
9 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Kaguya Kimimaro
Admin
Admin
Kaguya Kimimaro


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2010. Jan. 20.

Szabad Harc Empty
TémanyitásTárgy: Szabad Harc   Szabad Harc Icon_minitimeSzomb. Márc. 27, 2010 4:03 pm

Itt pedig meg lehet ejteni a küzdelmet, egymás becsületére alapozva, mesélő nélkül, de semmi nem jár érte, off-os poénnak számít Smile
Vissza az elejére Go down
Taiki Touya
Genin
Genin
Taiki Touya


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2010. Mar. 26.
Age : 31
Tartózkodási hely : Konoha

Szabad Harc Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad Harc   Szabad Harc Icon_minitimeSzomb. Ápr. 10, 2010 9:19 pm

// Helyszín Konoha arénája, csak hogy tisztában legyünk xD //
Belépek az arénába és leülök a földre hátha jár erre valaki akinek van kedve barátságos harcot vívni.
~ Jól belaktam ezzel a krumplival. Edzek egyet aztán megyek Sohenhez még egy adagért ~
Aztán összeraktam a kunai-t és a shurikeneket. Majd felálltam mert elég kavicsos volt a föld.
~ Remélem méltó ellenfél jön ~
Vissza az elejére Go down
Jasami Orimune
Genin
Genin
Jasami Orimune


Hozzászólások száma : 196
Join date : 2010. Feb. 28.
Tartózkodási hely : Gép előtt, vagy géptől távol

Szabad Harc Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad Harc   Szabad Harc Icon_minitimeSzomb. Ápr. 10, 2010 9:23 pm

Szép lassan besétáltam az arénába kíváncsi voltam van-e ott valaki. Megláttam krumpli fiút.~Tökéletes~ Még egy lépést tettem előre majd elővettem egy kunit és a lábai elé hajítottam majd megmutattam magam.
-Nocsak nocsak. Hát te mit keresel itt? Imo.-Mondtam kicsit gúnyosan és halványan elmosolyodtam. Miután megkaptam a választ kicsit körbe néztem majd újra rá.
-Ha harcolni akarsz akkor harcolunk.-Mondtam és elővettem még egy kunait és megpörgettem az ujjamon majd a kezembe kaptam.
Vissza az elejére Go down
Taiki Touya
Genin
Genin
Taiki Touya


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2010. Mar. 26.
Age : 31
Tartózkodási hely : Konoha

Szabad Harc Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad Harc   Szabad Harc Icon_minitimeSzomb. Ápr. 10, 2010 9:37 pm

Kis várakozás után belépett egy srác. Üdvözölt mintha ismerne.
- Hello! Rég láttalak. - mondta kicsit orrhangon - Igen Benne vagyok egy gyakorlóharcba.
~ Ismerős, de nem ugrik be, hogy ki lehet. ~
Miután a srác elővette a kunai-t én egyből kézjelekhez kezdtem.
- Doton: Iwagakure no Jutsu
Miután kimondtam már le is süllyedtem a földbe. Ellenfelem alatt tervezek kijönni egy pofon kíséretében. Arra számítok hogy kikerüli a pofonom ezért amikor kiugrok a fiú felé hajítok egy kunai-t.

CHP : 260
Megmaradt : 190
Vissza az elejére Go down
Jasami Orimune
Genin
Genin
Jasami Orimune


Hozzászólások száma : 196
Join date : 2010. Feb. 28.
Tartózkodási hely : Gép előtt, vagy géptől távol

Szabad Harc Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad Harc   Szabad Harc Icon_minitimeSzomb. Ápr. 10, 2010 9:41 pm

Amikor meglátom, hogy a föld alá megy felugrok a falra még mielőtt előbukkan és már hajítja is felém a kunait ami egy enyhe karcolást okoz az arcomon. Válaszul én is küldtem egy kunait majd leugrottam a falról és amint elugrik-Mert gondolom elugrik-Megpróbálom még a levegőben megrúgni. Ha nem ugrik félre vagy földet ér mielőtt megrúghatnám akkor gyors ütéseket mérek a mellkas környékére és a lábammal megpróbálom sípcsonton rúgni.
Vissza az elejére Go down
Taiki Touya
Genin
Genin
Taiki Touya


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2010. Mar. 26.
Age : 31
Tartózkodási hely : Konoha

Szabad Harc Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad Harc   Szabad Harc Icon_minitimeSzomb. Ápr. 10, 2010 9:47 pm

A srácot súrolta a kunai-om és vissza is dobott felém egyet. Elővettem egy kunai-t és elhárítottam. A következő pillanatban földet érnék csak a srác addigra előttem volt és gyomorszájon ütött. Ütött volna még egyet csak a kunai-t felhúztam a mellkasomhoz, hogy abba üssön bele, ne a mellkasomba. Ha sikerül akkor megfogom a kezét közben másik kezemmel övemből kirántok egy kunai-t és megpróbálom gyomron szúrni.
~ Eléggé fáj a mellkasom ~

CHP : 260
Megmaradt : 190

Sérülés : Nehezebb levegővétel.
Vissza az elejére Go down
Jasami Orimune
Genin
Genin
Jasami Orimune


Hozzászólások száma : 196
Join date : 2010. Feb. 28.
Tartózkodási hely : Gép előtt, vagy géptől távol

Szabad Harc Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad Harc   Szabad Harc Icon_minitimeSzomb. Ápr. 10, 2010 9:55 pm

Az ütésem sikerült és jó sok erőt vittem bele de sajnos túl nagy volt a lendületem így a kunai felvágta a középső ujjam. Gyorsan hátra ugrottam mielőtt megragadhatta volna az alkalmat és a csuklóm majd kéz jeleket mutattam és felé rohantam. Majd felugrottam és úgy hogy a fény szembe süssön befejeztem a kézjeleket így nem tudhatta mit használok alig hallhatóan elsutyorogtam a "Kawarimi no Jutsut (Testcsere Technika)"És teljes súlyomból rá estem ha akkor megpróbált megütni akkor az ökle már nem velem hanem egy fabábúval találkozik én pedig mögötte tűnök fel és egy erős rúgást indítok az oldala ellen.

CHP: 230
Mostani: 210

Sérülés: Vérző középső új a jobb kézen
Vissza az elejére Go down
Taiki Touya
Genin
Genin
Taiki Touya


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2010. Mar. 26.
Age : 31
Tartózkodási hely : Konoha

Szabad Harc Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad Harc   Szabad Harc Icon_minitimeSzomb. Ápr. 10, 2010 10:10 pm

Földet értünk és láttam a fiút hogy közelít felém kézjeleket mutogatva.
~ Vajon mi lehet a terve? ~
Kitaláltam egy megoldást és rájöttem, hogy nem szabad hagyni, hogy befejezze a kézjeleket. Elkezdtem futni a srác felé, hogy az utolsó pillanatban kénytelen legyen kunai-t ragadni. Mikor gáncsoltam volna a fiú felugrott.
~ Azta, na most szívás lesz. ~
Gyorsan elővettem egy kunai-t amire egy robbanójegyzet volt erősítve és a fiú felé dobta. Sikeresen eltaláltam a szalmabábut és mire feltűnt addigra a fiú már az oldalamon volt. Rendesen oldalba rúgott és a felette lévő bábu és a benne lévő robbanós kunai-om leesett a fiú mellé ha nem ugrott az elől is ki. Ha nem ment arrább a bábutól akkor felrobbantom a cetlit. Ha elesik a robbanástól akkor gyors kézjeleket mutogatok és létrehozok egy Sanzengarasu no jutsu-t ami addig kergeti ellenfelét amíg fel nem adja.

CHP : 260
Megmaradt CHP : 90 ( ha használom a jutsu-t ha nem akkor 190 marad )

Sérülések : Nehezebb légzés és kisebb horzsolások a jobb oldalamon.


A hozzászólást Taiki Touya összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Ápr. 10, 2010 11:12 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Jasami Orimune
Genin
Genin
Jasami Orimune


Hozzászólások száma : 196
Join date : 2010. Feb. 28.
Tartózkodási hely : Gép előtt, vagy géptől távol

Szabad Harc Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad Harc   Szabad Harc Icon_minitimeSzomb. Ápr. 10, 2010 10:26 pm

A rúgásom teljes siker volt de a bábú még mindig zuhant és mintha láttam volna, hogy belehajít egy kunait. Amikor a bábú leesett mellém már ugrottam elfele de robbant is így kénytelen voltam össze tenni a kezem és hátra estem.
-Szóval keményen játszunk?-Mondtam de kb ennyire is telet. Máris egy csomó varjú próbálta kikapni a szemem és karmoltak össze vissza.~Fene~Gondoltam de láttam, hogy ő most éppen koncentrál két szárny között így gondoltam egyet és egy shurikent hajítottam felé. Ezzel meg kell szakítania a koncentrálást ami előnyt jelent nekem hisz vagy eltűnnek vagy megzavarodnak~Egy próbát megér.~Elhajítottam majd ha eltűntek felé indultam és megpróbáltam megragadni a kzét és egy fél fordulattal teljes erőből megpróbáltam elhajítani.
Ha nem sikerült akkor elővettem két kunait és egy hirtelen körbe fordulással próbáltam szét oszlatni a varjakat.

CHP:230
Mostani: 210

Sérülések: Vérző középső ujj, sok karmolás és csípés nyom.
Vissza az elejére Go down
Taiki Touya
Genin
Genin
Taiki Touya


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2010. Mar. 26.
Age : 31
Tartózkodási hely : Konoha

Szabad Harc Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad Harc   Szabad Harc Icon_minitimeSzomb. Ápr. 10, 2010 10:38 pm

A varjak megjelentek és elkezdték csipkedni a srácot. Majd elővett egy shuriken-t és megpróbált felém hajítani de csak az egyik körülötte kavargó varjat találta el.
~ Minden a tervek szerint ~
Majd elővett a srác két kunai-t és elkezdett hadonászni vele, amivel pár varjamat el is pusztította. Koncentrálás közben elővettem még egy robbanócetlis kunai-t és a srác felé hajítottam. A varjakat próbáltam úgy irányítani, hogy a srác ne nagyon tudjon mozogni és takarjanak engem is, hogy ne lássa amikor felé dobom a kunai-t. Ha a kunai odaér ismét felrobbantom pont a srác mellet, hogyha sikerül akkor egy shusin no jutsuval mellémegyek és egy kunai-t szorítok a nyakához. Ha valami csoda folytán kikerül a varjak áradatából akkor eldobok 5 shurikent felé. Egyiket pont felé a többit pedig köré, hogy ne nagyon legyen esélye kikerülni.

CHP : 260
Maradék : 40 ( ha nem sikerül shusin-ig eljutni akkor 90 )

Sérülések : Horzsolások és piros fold a jobb oldalamon és nehézkes levegővétel.
Vissza az elejére Go down
Jasami Orimune
Genin
Genin
Jasami Orimune


Hozzászólások száma : 196
Join date : 2010. Feb. 28.
Tartózkodási hely : Gép előtt, vagy géptől távol

Szabad Harc Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad Harc   Szabad Harc Icon_minitimeSzomb. Ápr. 10, 2010 10:53 pm

~Na jó ez így nem lesz jó mondtam miután rájöttem a hadonászás hasztalan elkezdtem erőteljesen hátra ugrálni eltűrve a hátmba álló karmokat így sikerült leráznom azokat akik előröl támadtak és a robbanó cetlit amivel saját madarait robbantotta fel.
-Hé higgadj már le ki akarsz nyírni?-Ordítottam dühösen és újból kézjeleket mutogattam amit saját varjai miatt nem láthatott majd a szakatt ruhámaból leszedtem egy darabot és eltűntem.Kakuremino no Jutsu (Láthatatlanság Köpenye Technika) Ezt kihasználva mögé surrantam és a megfelelő pillanatban lerántottam a leplet és a ruha darabot a nyakához tettem majd erősen hátra rántottam leküldve őt a földre ha nem tért ki előle. Ha kitért a támadásom elől akkor újra használtam a jutsut és megvártam a következő lépését.

CHP: 230
Mostani: 200-205 (Hányszor kellet használnom)

Sérülések: Vérző középső ujj, sok karmolás nyom a háton és eltérő mennyiség a test többi részén.
Vissza az elejére Go down
Taiki Touya
Genin
Genin
Taiki Touya


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2010. Mar. 26.
Age : 31
Tartózkodási hely : Konoha

Szabad Harc Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad Harc   Szabad Harc Icon_minitimeSzomb. Ápr. 10, 2010 11:11 pm

Sikerült a saját varjaimat elpusztítanom és utána végighallgattam a srác kiáltozását és láttam, hogy eltűnik.
~ Ajjaj, ebből még lehet probléma ~
Megfogtam és magam alá dobtam egy füstgolyót és amint belepett a füst létrehoztam magamból két klón-t. Az egyik klónomat kiirányítottam oda, ahol előbb még a madarak csépelték a srácot. Én és a másik klónom a füstben bújtunk meg, hátha a srác felfedi a búvóhelyét. Azonban a füstben sem maradhattam sokáig, hisz nehezen vettem a levegőt.

CHP : 260
Megmaradt CHP : 80

Sérülések :
Oldalamon horzsolások és lila foltok, nehéz légzés.
Vissza az elejére Go down
Jasami Orimune
Genin
Genin
Jasami Orimune


Hozzászólások száma : 196
Join date : 2010. Feb. 28.
Tartózkodási hely : Gép előtt, vagy géptől távol

Szabad Harc Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad Harc   Szabad Harc Icon_minitimeSzomb. Ápr. 10, 2010 11:16 pm

Mikor megláttam, hogy füst bombát dob maga alá megálltam és láttam ahogy kifut. Felé hajítottam egy shurikent. Nem volt igazi de nem hiszem, hogy látta melyik irányból hajítottam, szóval még rejtve voltam. Elővettem két-két shurikent és megvártam amíg a füst aláb hagy ha addig nem mozdult ki akkor a klónja felé és felé is hajítottam kettő shurikent majd ha már csak egy volt akkor azt egy levegőből indított kettős rugással próbáltam a földre küldeni.

CHP: 230
Mostani: 205

Sérülés: változatlan.
Vissza az elejére Go down
Taiki Touya
Genin
Genin
Taiki Touya


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2010. Mar. 26.
Age : 31
Tartózkodási hely : Konoha

Szabad Harc Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad Harc   Szabad Harc Icon_minitimeSzomb. Ápr. 10, 2010 11:21 pm

Láttam amint a klónom odakint kipukkan.
~ Ajjaj, nem figyeltem ~
Gondoltam, hogy esélytelen lenne, hogy így elverjem ezért inkább létrehoztam magamból 5 db klón-t még és négy darab klónt kiküldtem különböző irányokba, hogy vizsgálják át a területet hol lehet a srác. Aztán amíg a füst tart egy Shusin no jutsuval megpróbálok felmenni egy fára, ahol szinte nem is látszom és onnan figyelni az eseményeket.

CHP : 260
Maradék CHP : 25

Sérülések : Ugyanaz
Vissza az elejére Go down
Jasami Orimune
Genin
Genin
Jasami Orimune


Hozzászólások száma : 196
Join date : 2010. Feb. 28.
Tartózkodási hely : Gép előtt, vagy géptől távol

Szabad Harc Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad Harc   Szabad Harc Icon_minitimeSzomb. Ápr. 10, 2010 11:25 pm

Amikor a klónok kijöttek már gondoltam, hogy mind klón. Annyira még ő sem lehet hülye. Elmentem egy bokorba és onnan küldtem shurikeneket a klónok felé. Mivel meglepetés szerűen támadtam valószínűleg mind kipukkadt.~Sejtettem~ Körbe néztem de nem láttam sehol.~Hol lehetsz?~Kérdeztem magamban aztán elmutogattam, a kézjeleket és csináltam egy klónt azt kiküldtem.
-Na mi van a gyáva kutya fél előjönni?-Beszélt a klónom helyettem én pedig figyeltem hátha meglátom.
Vissza az elejére Go down
Taiki Touya
Genin
Genin
Taiki Touya


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2010. Mar. 26.
Age : 31
Tartózkodási hely : Konoha

Szabad Harc Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad Harc   Szabad Harc Icon_minitimeSzomb. Ápr. 10, 2010 11:30 pm

A füstből kijövő klónokat lazán levadászta és a füstben lévő klónom is kapott egyet. Elszállt a füst és a benne lévő másik klónom amelyik megmaradt a következőt nyögte be neki:
- Igen, a gyáva kutya fél előjönni. Itt vagyok előtted. Nincs chakrám de azért várom mit lépsz. - Majd a klónom harci pózt vett fel. - Szemtől szemben küzdök meg veled.
Próbáltam átverni a srácot, hogy előjöjjön.

CHP : 260
Maradék CHP : 25

Sérülések : Ugyanaz
Vissza az elejére Go down
Jasami Orimune
Genin
Genin
Jasami Orimune


Hozzászólások száma : 196
Join date : 2010. Feb. 28.
Tartózkodási hely : Gép előtt, vagy géptől távol

Szabad Harc Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad Harc   Szabad Harc Icon_minitimeSzomb. Ápr. 10, 2010 11:34 pm

~Nem rossz de nem most jöttem le a falvédőről~Újra használtam a rejtő köpenyem és szépen a klón mögé mentem majd egy határozott rúgással eltüntettem.~Csak egy klón?~Kicsit túl nagy volt a lendület így előre estem láthatóvá téve magam. ~Franc~Gyorsan feltápászkodtam és ha fegyverrel támadt akrobatikáztam ha ököllel akkor pedig védekező pózt vettem fel és amikor eljött az idő akkor egy jobb horgot vittem egyenesen az állába de igaz kikerülhette ha elég gyors.
Vissza az elejére Go down
Taiki Touya
Genin
Genin
Taiki Touya


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2010. Mar. 26.
Age : 31
Tartózkodási hely : Konoha

Szabad Harc Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad Harc   Szabad Harc Icon_minitimeSzomb. Ápr. 10, 2010 11:41 pm

A srác orra esett és lebukott.
~ Itt az idő ~
Felugrottam és eldobtam felé egy shurikent. Majd kezembe vettem egy kunai-t és felé rohantam. Miközben a shurikent egyik oldalra hárította én megpróbáltam a másik oldalát megütni vélhetőleg ahol a varjak legalább jól megcsipkedték. Ha eltalálom és sikerül felborítanom akkor odaugrok és a kunai-t a nyakához próbálom szorítani, ha kikerüli valahogy a támadásom akkor szabadon bekaphatom az állast és a földre zuhanok. Ha állast kapok akkor a következőt mondom :
- Gratulálok, te nyertél.

CHP : 260
Maradék CHP : 25

Sérülések : Ugyanaz
Vissza az elejére Go down
Jasami Orimune
Genin
Genin
Jasami Orimune


Hozzászólások száma : 196
Join date : 2010. Feb. 28.
Tartózkodási hely : Gép előtt, vagy géptől távol

Szabad Harc Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad Harc   Szabad Harc Icon_minitimeSzomb. Ápr. 10, 2010 11:45 pm

A shurikent sikerült hárítanom de az ütés már érkezett is és jól arcon talált viszont csak hátra léptem és onnan már indítottam az ütést ami betalált. Ő kijelentette, hogy nyertem diadal ittasan álltam egy idejig aztán a kezemet nyújtottam.
-Te sem voltál rossz. A neved még mindig nem tudom.-Mondtam ahogy felsegítettem ha engedte.
Vissza az elejére Go down
Taiki Touya
Genin
Genin
Taiki Touya


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2010. Mar. 26.
Age : 31
Tartózkodási hely : Konoha

Szabad Harc Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad Harc   Szabad Harc Icon_minitimeVas. Ápr. 11, 2010 2:10 pm

A földön kötöttem ki a harc végén, de elismerően nyújtotta a kezét. Odaadtam és felsegített. Közben megkérdezte a nevem is és válaszoltam :
- Taiki Touya. Ez a krumplisfiú becenév meg nemtudom honnan jött nektek. - Mondta majd elővett egy krumplit és elkezdte hámozni. - Nah mindegy, kösz az edzést. - Mondta majd elindult a kijárat felé egy kicsit sántítva.
Vissza az elejére Go down
Jakoutso Iramin

Jakoutso Iramin


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2010. May. 06.

Szabad Harc Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad Harc   Szabad Harc Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 10:42 am

Helyszín Iwagakure arénája.

Mivel nem volt mára semmi küldetésem ezért elmentem Iwagakure-ba hátha találkozok egy régi barátommal. Szerencsémre a Kazekage engedélyt adott nekem így útra keltem. Mire odaértem nem találtam se a munkahelyén sem az otthonában, és mivel családja nem volt így nem tudtam érdeklődni, hogy merre lehet. Majd mikor meguntam a keresést elmentem a helyi arénába hátha van ott valami küzdelem. Nem volt szerencsém és teljesen üres volt az egész épület. Nem volt erőm tovább menni ezért leültem az aréna közepén és vártam hátha jár erre valaki akivel megküzdhetek.
Vissza az elejére Go down
Ichirouta Bake

Ichirouta Bake


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2010. May. 04.
Age : 31
Tartózkodási hely : Iwagakure

Szabad Harc Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad Harc   Szabad Harc Icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 10:59 am

Iwagakure aréna

Az egyik küldetésemről ahogy jövök haza, látom valaki az aréna közepén ücsörög. *Elsétálok hozzá*
- Miért vagy itt?
Kérdezem tőle de, ahogyan a válaszra vártam, már készültem, mert megláttam a homok fejpántját rajta. Vajon miért lehet itt egy homok ninja, és szerintem ez már nem kezdő kis genin. Néző közönség nem volt, de attol még jó lesz egy kis harc, legalább fejlődök. De még egy kérdést feltettem, leginkább kérelmet;
- Ha harcolunk, sportszerűen.
Majd meghajoltam előtte.
Vissza az elejére Go down
Makoto Kenshin

Makoto Kenshin


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2010. May. 16.

Szabad Harc Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad Harc   Szabad Harc Icon_minitimeHétf. Május 17, 2010 4:22 pm

// Kenshin vs. Koyama //

Két újonc harca

Harctér: Egy erdős rész, valahol Iwagakure körül.

Az erdőben ugrálgat, sétálgat Makoto Kenshin. Nem tudja mit kéne tennie, ~ talán egy kicsit gyakorolnom kéne? ~ Továbbra is csak sétálgat. Már az erdőség közepe fele lehet, nem lehet tudni minek járkál, csak annyit, hogy unatkozik. Lehet, hogy friss húst keres magának, akivel eljátszadozik. ~ Ha már harcra kerül a sor, akkor majd megmutatom, milyen erős vagyok! ~ Egy nagy fának a törzsénél megállt, és leült pihenni. Miközben ült, hallgatta a madarakat, és ő maga is füttyentett párat. A homlokvédőjét megcsillantotta a nap, továbbra is tervezett, hogy hogyan tudna fájdalmat okozni Amegakure-nak. Újra elindult, hogy keressen valami izgalmat. A madárcsicsergésen kívül, semmi izgalmasra nem lelt eddig Makoto Kenshin. ~ Már Iwagakure körül lehetek valahol, jó el császkáltam. ~
Vissza az elejére Go down
Shigetaka Koyama

Shigetaka Koyama


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2010. May. 16.

Szabad Harc Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad Harc   Szabad Harc Icon_minitimeHétf. Május 17, 2010 4:34 pm

// Kenshin vs. Koyama //

Két újonc harca

Harctér: Egy erdős rész, valahol Iwagakure körül.


Éppen Iwagakure erdőit jártam, egy újabb izgalmas küldetés jóvoltából. Azt gondoltam ha már úgyis küldetésen vagyok hasznossá is tehetem, elmentem gyümölcsöt szedni amit csak az erdő közepén lehet találni. Megtaláltam a gyümölcsöt amit keresek, nagyon örültem neki. Elkezdtem szedni bele raktam egyet a köpenyembe, egyet pedig azonnal elkezdtem falatozni. Amint elindultam visszafelé megláttam egy érdekes ninját (a fejpántjáról gondoltam, hogy missing-nin.) Felé dobtam egy gyümölcsöt.
Vissza az elejére Go down
Makoto Kenshin

Makoto Kenshin


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2010. May. 16.

Szabad Harc Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad Harc   Szabad Harc Icon_minitimeHétf. Május 17, 2010 5:56 pm

// Kenshin vs. Koyama //

Két újonc harca

Harctér: Egy erdős rész, valahol Iwagakure körül.



Meglátott Kenshin egy fura embert, majd hirtelen egy gyümölcsöt dobott rá.
- Nem dobálózunk gyümölcsel!
Majd válaszul egy shuriken repült az ember felé, eközben már Kenshin készült az ellentámadásra, és várta mit fog tenni most az illető. Kenshin a fejpántjából megállapította, hogy Iwagakure-ból való. ~ Nem kellet volna ilyen közel jönnöm Iwagakure-hez, mert még a végén elkapnak. Ezt az illetőt gyorsan lekell győznöm, és elhúznom a fenébe. Remélem egyszerű dolgom lesz vele, nem akarom, hogy annyira elhúzodjon ez a csata. ~ Közben már Kenshin készítétt még egy shurikent a jobb kezében, a balban pedig egy kunai-t fogdosott. A kunai-on volt róbbanó jegyzet, amit erős koncentrációval lehet felrobbantani. A shurikenen semmi extra nem volt.

CHP: 90

Sérülés: -
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Szabad Harc Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabad Harc   Szabad Harc Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Szabad Harc
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Naruto szerepjáték :: OFF :: Csata hely-
Ugrás: