Naruto szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto szerepjáték

Egy új ellenség, egy új szervezet. Vajon képesek leszünk megállítani őket??
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Iwagakure - Kapu

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Darker D. Kazu
Admin
Admin
Darker D. Kazu


Hozzászólások száma : 178
Join date : 2010. Jan. 08.

Iwagakure - Kapu Empty
TémanyitásTárgy: Iwagakure - Kapu   Iwagakure - Kapu Icon_minitimeHétf. Márc. 15, 2010 9:54 pm

Az utazóknak itt kell bemenniük a faluban mert különben behatolónak tekintik őket.
Vissza az elejére Go down
https://warofthenaruto.hungarianforum.com
Ichirouta Bake

Ichirouta Bake


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2010. May. 04.
Age : 31
Tartózkodási hely : Iwagakure

Iwagakure - Kapu Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iwagakure - Kapu   Iwagakure - Kapu Icon_minitimeSzer. Május 05, 2010 10:09 pm

Norie Namika? A senseim nevén gondolkozok miközben rohanok haza, hogy elköszönjek a szüleimtől. Az edzőruhámat pakolom egy kis zöld táskába, édesanyukám szerette volna ha eszek valamit mielőtt elindulok, de nem voltam éhes. És hát a szokásos gyógyszereket is eltettem a betegségem miatt. Nagyon vártam már, hogy odaérjek a kapuhoz és indulhassunk, de egy kicsit messze lakunk a küldetés kezdőhelyétől. Láttam sok ismeretlen arcot, ismerőst viszont kevésbé. Már látom a kaput nincs messze.
Vissza az elejére Go down
Darker D. Kazu
Admin
Admin
Darker D. Kazu


Hozzászólások száma : 178
Join date : 2010. Jan. 08.

Iwagakure - Kapu Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iwagakure - Kapu   Iwagakure - Kapu Icon_minitimeSzer. Május 05, 2010 10:27 pm

- Örülök, hogy végre ideértél. Remélem mindent bepakoltál és egy jó adag zsebkendőt is mert kemény leszek veled. Akkor most indulás.
A sensei-ed hosszú ideig nem szólt hozzád miközben ugráltatok a sziklákon majd már szinte az ország határánál leugrik az egyik nagyobbról és csak szalad előre. Te alig bírod tartani vele a lépést, de mindent megteszel, hogy ne hagyjon le. Talál egy olyan területet ahol semmilyen kőzet vagy hasonló nem volt csak a sima talaj.
- Na most, hogy végre találtam egy tiszta területet elkezdjetjük az edzést. Elösszőr felmérem, hogy mire vagy képes tehát, támadj.

// Köv. post határ //
Vissza az elejére Go down
https://warofthenaruto.hungarianforum.com
Ishimaru Namida

Ishimaru Namida


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2010. May. 16.

Iwagakure - Kapu Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iwagakure - Kapu   Iwagakure - Kapu Icon_minitimeKedd Május 18, 2010 5:41 pm

Namida gyalog érkezik a kapu elé, ahol találkoznia kell a geninnel, akit mellé osztottak a küldetésre. ~Remélem az élelmesebb fajtából való. Nem lehet mindig rajta az egyik szemem, de igyekszem vigyázni rá.~ Gondolja, miközben körülnéz, de sehol nem lát senkit, legalábbis genint nem. Amikor a kapuőr kiszúrja odamegy hozzá és társalogni kezd vele. Ezzel legalább elütheti az időt, amíg a alkalmi társa megérkezik. Most már leköti a beszélgetés, így nem figyel különösebben, reméli, hogy a fiú/lány majd megismeri.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Iwagakure - Kapu Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iwagakure - Kapu   Iwagakure - Kapu Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Iwagakure - Kapu
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Iwagakure - étterem
» Iwagakure - utcák
» Iwagakure - Fürdő
» Iwagakure - Korház
» Iwagakure - Hotel

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Naruto szerepjáték :: Játékzóna :: Föld országa :: Iwagakure-
Ugrás: