Naruto szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto szerepjáték

Egy új ellenség, egy új szervezet. Vajon képesek leszünk megállítani őket??
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Fontos hírek

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Darker D. Kazu
Admin
Admin
Darker D. Kazu


Hozzászólások száma : 178
Join date : 2010. Jan. 08.

Fontos hírek Empty
TémanyitásTárgy: Fontos hírek   Fontos hírek Icon_minitimeSzomb. Jan. 09, 2010 12:24 am

Ide kerül be minden fontos hír ami csak létezik. Leginkább a fő admin ír ide vagyis én.
Vissza az elejére Go down
https://warofthenaruto.hungarianforum.com
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

Fontos hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fontos hírek   Fontos hírek Icon_minitimeKedd Márc. 16, 2010 11:39 am

Hi!

Én nem a fő admin vagyok, de lenne két dolog amit szeretnék megosztani veletek:
A mai napon átírtam az adatlapjaitokban a technikáitok listáját, mivel hibát találtam bennük. A jutsu-k között, az Egyéb ninjutsu topicban meg tudjátok nézni az alap technikákat, amiket az adatlapra kell írni.

A másik dolog pedig:
Robbanó címke aktiválás nevű technika nincs! Van egy olyan eszköz, aminek Kibaku Fuda a neve. Ez a robbanó jegyzet. Ha elhelyeztétek valahova, akkor kisebb koncentráció kell az aktiválásához, amihez nem még chakrát sem kell levonni. Ezt a ninja eszközöknél is megejtem majd.
Vissza az elejére Go down
Kaguya Kimimaro
Admin
Admin
Kaguya Kimimaro


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2010. Jan. 20.

Fontos hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fontos hírek   Fontos hírek Icon_minitimeCsüt. Márc. 18, 2010 5:43 pm

Gőzerővel dolgozom a bannercseréken, aminek segítségével még több tagra tehetünk szert. Mellesleg az FRPG top 100 magyar listáján 34.- ek vagyunk Smile
Vissza az elejére Go down
Suigetsu
Admin
Admin
Suigetsu


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2010. Feb. 22.
Tartózkodási hely : Bármelyik tócsában ott lehetek, szóval vigyázz ;)

Fontos hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fontos hírek   Fontos hírek Icon_minitimePént. Márc. 19, 2010 5:30 pm

Kb. 1 hét és aktív vagyok Very Happy
Vissza az elejére Go down
Kaguya Kimimaro
Admin
Admin
Kaguya Kimimaro


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2010. Jan. 20.

Fontos hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fontos hírek   Fontos hírek Icon_minitimePént. Márc. 19, 2010 5:43 pm

Az jó lenne... Smile
Vissza az elejére Go down
Suigetsu
Admin
Admin
Suigetsu


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2010. Feb. 22.
Tartózkodási hely : Bármelyik tócsában ott lehetek, szóval vigyázz ;)

Fontos hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fontos hírek   Fontos hírek Icon_minitimeVas. Márc. 21, 2010 12:04 am

Szerdán már képes leszek aktív lenni, de hétfőn és kedden szurkoljatok ám! Versenyem lesz Smile (azért voltam offline egy darabig).

UI.: Csak hogy tudjázok Very Happy
Hétfő: Fővárosi komplex alkalmazói (informatika)
Kedd: Kerültei matematika

Tessék szorítani értem! Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
Kaguya Kimimaro
Admin
Admin
Kaguya Kimimaro


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2010. Jan. 20.

Fontos hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fontos hírek   Fontos hírek Icon_minitimeVas. Márc. 21, 2010 12:08 am

Jajj már... kit érdekelnek az iskolai versenyek? XD
Nekem sem szorít senki, hogy sikerüljön a próba cikkem és része legyek a Totalcar magazin szerkesztőinek.... Komolyra fordítva, sok sikert! Very Happy What a Face
Vissza az elejére Go down
Onkei
Genin
Genin
Onkei


Hozzászólások száma : 125
Join date : 2010. Feb. 25.
Age : 36

Fontos hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fontos hírek   Fontos hírek Icon_minitimeVas. Márc. 21, 2010 11:12 am

Nekem meg Anyagismeret, Mechanika, Vállalkozás gazdaságtan, Hidraulika, Hőtan ZH m lesz Hétfő Kedd Szerda Csütörtök!
.................................................................................................................................................................................
.................Sok sikert! tongue Very Happy
Vissza az elejére Go down
Kaguya Kimimaro
Admin
Admin
Kaguya Kimimaro


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2010. Jan. 20.

Fontos hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fontos hírek   Fontos hírek Icon_minitimeVas. Márc. 21, 2010 2:34 pm

Már csak azt nem értem, hogy ezt miért nem a csevegőben vitatjuk meg és miért a híreket offoljuk szét?
Vissza az elejére Go down
Kaguya Kimimaro
Admin
Admin
Kaguya Kimimaro


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2010. Jan. 20.

Fontos hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fontos hírek   Fontos hírek Icon_minitimeKedd Márc. 30, 2010 10:48 am

"Hello kicsi, közepes és legnagyobb népek!"
Lecseréltem az inaktív animációkat. Remélem tetszeni fognak. Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fontos hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fontos hírek   Fontos hírek Icon_minitimeSzer. Ápr. 21, 2010 10:56 pm

Szevasztok, gondolom mindenki észrevette, hogy nem vagyok fent már napok óta. Ennek az az oka, hogy házi dolgozatot kaptam, és a másik, hogy lemondok. Valahogy már fáradt vagyok mesélni, és játszani is. Mikor hazaérek a suliból nincs energiám ilyesmire, ezért "nyújtom" be a lemondó nyilatkozatot. Ha gondoljátok, maradok képeket csinálni, ilyesmi, de mesélést nem vállalok, bocs fiúk! Sad Neutral
Vissza az elejére Go down
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

Fontos hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fontos hírek   Fontos hírek Icon_minitimeCsüt. Május 06, 2010 5:29 pm

FELHÍVÁS

Iwagakure Ishimaru nevű klánjához és Kirigakure Tsukiyomi nevű klánjához karaktereket keresünk!


A Tsukiyomi klánba maximum 6 genin és 3-4 akadémiai tanuló karakter indítható. Mivel csak nem rég írták alá a békét Terumi Mei Mizukage-val, ezért még pályázni sem lehet magasabb rangú karakterre.

Az Ishimaru klánba is csak akadémiai tanuló és genin rangú karakterrel lehet pályázni.
Vissza az elejére Go down
Kaguya Kimimaro
Admin
Admin
Kaguya Kimimaro


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2010. Jan. 20.

Fontos hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fontos hírek   Fontos hírek Icon_minitimeVas. Május 09, 2010 11:32 am

FIGYELEM!!!

A MAI NAPTÓL ÉLETBE LÉP EGY SZABÁLYMÓDOSÍTÁS!!!

Eszerint az idéző pályázat benyújtásához is moderátori engedély kell!!!!
Vissza az elejére Go down
Kaguya Kimimaro
Admin
Admin
Kaguya Kimimaro


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2010. Jan. 20.

Fontos hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fontos hírek   Fontos hírek Icon_minitimeVas. Május 16, 2010 4:23 pm

Momochi Zabuza írta:
FELHÍVÁS

Az Ishimaru klánba is csak akadémiai tanuló és genin rangú karakterrel lehet pályázni.

Szigorú moderátori engedéllyel lehet magasabb rangot pályázni. Eszerint: Jounin: Max. 2 db, Chuunin: max. 4 db.
Vissza az elejére Go down
Kaguya Kimimaro
Admin
Admin
Kaguya Kimimaro


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2010. Jan. 20.

Fontos hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fontos hírek   Fontos hírek Icon_minitimeSzer. Május 19, 2010 11:11 am

Nos Consilium Administratus... izéé...

Szóval az Admin tanács döntése értelmében, a mai nappal meváltozott az előtörténetek terjedelmére vonatkozó szabály! Olvassa el mindenki!
Vissza az elejére Go down
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

Fontos hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fontos hírek   Fontos hírek Icon_minitimeSzer. Május 19, 2010 5:03 pm

Szép jó napot!

Új országgal bővültünk, aminek helyszínei hamarosan elkészülnek. A Vas Országát azért hoztam illetve hoztuk létre hogy a Szamuráj karaktereknek is legyen játszóhelye.
Vissza az elejére Go down
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

Fontos hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fontos hírek   Fontos hírek Icon_minitimeHétf. Május 24, 2010 10:51 am

Azért írok hogy közöljem, az eredeti jutsu listánk kész, de ha találtok olyan technikát ami még sincs meg akkor küldjetek nekem pm-et és utána nézek. Remélhetőleg ne más oldalak technikáit hiányoljátok!
Vissza az elejére Go down
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

Fontos hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fontos hírek   Fontos hírek Icon_minitimeSzer. Jún. 09, 2010 10:02 pm

Nagyon fontos!

Minden aktív staff írjon nekem egy pm-et, hogy mennyire tud aktív lenni. Mivel most vannak az érettségik, nagyon megfogyatkoztunk, ezért lenne szükség arra hogy tudjam kire számíthatok.
2010. június 13-ig a következők próbáljanak rám írni:
- Naruto (asszem érettségi miatt van távol)
- Jiraiya (érettségi miatt távol)
- Rock Lee (Kivált a staffból, időhiány miatt.)
- Shikamaru Nara (régóta inaktív)
- Suigetsu (magán problémák)
- Kaguya Kimimaro(visszavonult az aktív munkától)
- Kisame (Jelezte hogy nem ér rá)
- Madara
- Juugo

Ha túl kevés aktív staff lesz, akkor valószínűleg mesélői posztra lehet majd pályázni.

Ezen kívül még szeretnék megkérni mindenkit, aki máshol is játszik, próbálja hirdetni az oldalt.


Lektorálta: Kimimaro
Vissza az elejére Go down
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

Fontos hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fontos hírek   Fontos hírek Icon_minitimeCsüt. Jún. 10, 2010 8:52 pm

Mivel a staff jelentős része inaktív lett, ezért újabb mesélői pályázatot hirdetek meg.
Aki a legjobban teljesít ezalatt, az Moderátori rangot fog kapni, két másik társa pedig Mesélői rangot.

Aki szeretne jelentkezni, az küldjön nekem pm-et és mindent megbeszélünk!

Üdvözlettel, Zabuza
Vissza az elejére Go down
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

Fontos hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fontos hírek   Fontos hírek Icon_minitimeSzomb. Jún. 12, 2010 9:11 pm

Hi, újra itt!

Módosítottam az előtörténet szabályzatot, szabadon lehet csinálni chuunin és jounin rangú karaktert is. Azonban ha a kreáló nagyon gyenge sztorit ír, akkor annak csak genin szintű karaktert engedélyezek(főleg kezdő játékosokra lesz érvényes.)

Ezenkívül, eltöröljük a szinteket, mivel nem nagyon befolyásolta a játékot.

Újabb hír, hogy kész a Mushi Natsukeru, azaz a bogáridomítás. Így ha valakinek nagyon élénk a fantáziája, készíthet bogárhasználó karaktert. Ehhez viszont igényes előtörténetet várok el!

Jelenleg ennyi új dolog történt. Amennyiben újabb esemény történne, azt jelzem!
Vissza az elejére Go down
Kaguya Kimimaro
Admin
Admin
Kaguya Kimimaro


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2010. Jan. 20.

Fontos hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fontos hírek   Fontos hírek Icon_minitimeHétf. Jún. 21, 2010 7:40 pm

Figyelem!

A mai nappal visszaállítottam a régi Chatboxot, mert egy kretén teleírta hülyeségekkel és többszöri ban után sem volt hajlandó eltakarodni. A belépős cbox előnye, hogy csak regelt tag használhatja, hátránya, hogy aki épp nincs belépve, nem látja az üzeneteket. Megértéseteket köszönöm.
Vissza az elejére Go down
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

Fontos hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fontos hírek   Fontos hírek Icon_minitimeCsüt. Jún. 24, 2010 10:58 am

Figyelem mindenki!

Átköltözünk másik oldalra, mert egy kretén telepakolta az oldalt a homokos dolgaival.
Szerencsére ez az én régebbi oldalam, ezért rengeteg dolog már meg van!

AZ ÚJ OLDALRÓL MINDENKIT PM-BEN ÉRTESÍTÜK
Vissza az elejére Go down
Kaguya Kimimaro
Admin
Admin
Kaguya Kimimaro


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2010. Jan. 20.

Fontos hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fontos hírek   Fontos hírek Icon_minitimeCsüt. Jún. 24, 2010 11:01 am

Ezenkívül megkérném a kedves játékosokat, hogy az előtörijeiket mentsék le maguknak is. Mi is megtesszük, de jobb, ha nektek is megvan és az adatlapok is.

Köszönettel: Staff Team

U.I.: A Staffot este megbeszélésre várom msnen!
Vissza az elejére Go down
Kaguya Kimimaro
Admin
Admin
Kaguya Kimimaro


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2010. Jan. 20.

Fontos hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fontos hírek   Fontos hírek Icon_minitimePént. Jún. 25, 2010 9:26 pm

Az oldal elköltözött a http://narutoarrives.proboards.com/index.cgi címre.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Fontos hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fontos hírek   Fontos hírek Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Fontos hírek
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Naruto szerepjáték :: Szabályzat és más :: Hírek-
Ugrás: