Naruto szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto szerepjáték

Egy új ellenség, egy új szervezet. Vajon képesek leszünk megállítani őket??
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Hiányzások

Go down 
+9
Jakoutso Iramin
Fumetsu Kyuusaisha
Katsu Inozuke
Suigetsu
Onkei
Taiki Touya
Momochi Zabuza
Kaguya Kimimaro
Darker D. Kazu
13 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Jakoutso Iramin

Jakoutso Iramin


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2010. May. 06.

Hiányzások - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 2 Icon_minitimePént. Jún. 04, 2010 7:32 am

Üdv mindenki. Bocsánat, hogy ezen a héten nem voltam aktív, de teljes gőzerővel kellet tanulnom, hogy javítsak a jegyeimen. Ezért bocs. Viszont most pénteken és szombaton nem leszek mert osztálykirándulás lesz. Ezért is bocs.
Vissza az elejére Go down
Kaguya Kimimaro
Admin
Admin
Kaguya Kimimaro


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2010. Jan. 20.

Hiányzások - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jún. 05, 2010 11:25 am

Nos.... Bocs folkz, de ismét elég hézagosan leszek, mert ágaskodik a Duna.
Vissza az elejére Go down
Shittsui Rangai

Shittsui Rangai


Hozzászólások száma : 27
Join date : 2010. Jun. 04.
Age : 27
Tartózkodási hely : Fű ország felé

Hiányzások - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 2 Icon_minitimeVas. Jún. 06, 2010 12:28 pm

Üdv mindenkinek!

Szeretném bejelenteni, hogy 2010.június.7.-8.-9. napokon osztálykirándulás lesz és nem tudok fent lenni de 10.-én márt
újból fent leszek.
Vissza az elejére Go down
Makoto Kenshin

Makoto Kenshin


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2010. May. 16.

Hiányzások - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 2 Icon_minitimeKedd Jún. 08, 2010 10:20 pm

Helló!

Sajnos írnom kell ide is. Ezen a héten már szinte alig leszek, mert most írunk mindenből, meg minden ... de szombat-tól fent leszek ugyan úgy. Ha tudok írok, csak sokat köll tanulni.

Akiket érint:

Momochi Zabuza (a magánküldire mindenképp írok szombatig.), Uzumaki Naruto (egyenlőre te is offline vagy Very Happy.)

Karaktereim:

Ichirouta Bake, Makoto Kenshin.

Üdvözlettel: Kenshin // Routa
Vissza az elejére Go down
Kaguya Kimimaro
Admin
Admin
Kaguya Kimimaro


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2010. Jan. 20.

Hiányzások - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jún. 09, 2010 12:09 pm

Nos... nem gondoltam volna, hogy egyszer komolyan úgy írok ide, hogy tudom, hogy többé nem fogok. De mint minden jónak, az én munkámnak is vége szakad egyszer. És most jött el az idő, hogy bejelentsem a távozásomat, mind adminként, mind játékosként. Természetesen nem maradok utód nélkül és a helyemre jelölném Madarát, amennyiben a tanács többi tagja is beleegyezik és ezzel a feladatköreimet is átvenné(Elsősorban KG-k).

Ami a távozásom okát illeti, ebbe most nem mennék bele, de szerintem mindenki rájön, vagy megkérdez msnen.
Döntésem megmásíthatatlan. "Mindent meggondoltam, mindent megfontoltam." Egy mesélőt megkérnék, hogy vegye át a hang csapatot, köszöntem.

Jó volt veletek játszani, örülök, hogy megismerhettem ezt a remek kis közösséget, de én most távozom.

Sok sikert a továbbiakban és legyetek jók!

Kaguya Kimimaro
Vissza az elejére Go down
Takeshi Muugen

Takeshi Muugen


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2010. May. 04.
Age : 31
Tartózkodási hely : Minidg máshol

Hiányzások - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 2 Icon_minitimePént. Jún. 11, 2010 12:57 pm

Sziasztok, az utobbi két napban az emberi hülyeség áldozatául estem, és nem volt áramunk :s Röviden a 16 valaki úgy írta, hogy 15nek látszódjon, és a szembeszomszéd helyett nálunk kötötték ki az áramot, de ezt hosszú lenne részletezni, bocs mindenkitől, hiányzásaimat pótólom, a büntetéseket vállalom, szerintem így korrekt.

Takeshi, Mifune
Vissza az elejére Go down
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

Hiányzások - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jún. 12, 2010 12:14 am

Hi!

Szombaton délután tudok majd c sak írni mindenkinek választ.
Vissza az elejére Go down
Fumetsu Kyuusaisha
Genin
Genin
Fumetsu Kyuusaisha


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2010. Mar. 16.
Age : 32

Hiányzások - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 2 Icon_minitimeVas. Jún. 13, 2010 2:30 am

HI

Az elmúlt két napban nem tudtam lenni (de mondjuk nem is történt számomra lényeges változás Razz ) mert kicsit jobban elhúzódott a bankett utáni buli. Megértéseteket köszönöm. Fumetsu
Vissza az elejére Go down
Makoto Kenshin

Makoto Kenshin


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2010. May. 16.

Hiányzások - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 14, 2010 2:52 pm

Nagyon sajnálom, hogy ide kell írnom. Még az is lehet, hogy utoljára. Mostanában már valahogy nem szeretem a Narutot és az frpg-től is elment a kedvem. Tudom, hogy egy mesélési pályázat közepén, és még 2 magánküldi-ben is benne vagyok. Nem biztos, hogy örökre elhagyom az oldalt, de a Naruto frpg-től elment a kedvem. Vagyis egyenlőre határozatlan időre bejelentem, hogy nem leszek.

További jó játékot, üdv: Kenshin // Routa


u.i: Bármit csinálhattok, a regg.emet törölhetitek, nekem mindegy.
Vissza az elejére Go down
Takeshi Muugen

Takeshi Muugen


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2010. May. 04.
Age : 31
Tartózkodási hely : Minidg máshol

Hiányzások - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 2 Icon_minitimePént. Jún. 18, 2010 7:02 pm

Sajnos megint ide kell írnom. Holnap és holnapután off leszek mivel öcsém ballag. Fellépünk a zenekarral így most készülődések vannak. A postokat estig potólom de holnap már nem vagyok.


Takeshi, Mifune
Vissza az elejére Go down
Raidon Hoshi

Raidon Hoshi


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2010. Jun. 06.
Age : 29
Tartózkodási hely : Na ezt én is szeretném tudni^^

Hiányzások - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 2 Icon_minitimePént. Jún. 18, 2010 7:22 pm

Hi!

Előre bejelentem, hogy Június 21-28-ig nem leszek, mivel megyek Balatonra. Sajnos már nem tudok ezen változtatni, de amíg leszek, aktívan munkálkodok.
Vissza az elejére Go down
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

Hiányzások - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 2 Icon_minitimeVas. Jún. 20, 2010 4:38 pm

Üdv mindenkinek!

Idő hiányában, illetve egyéb problémák miatt nem leszek túlságosan aktív! Ez nem azt jelenti hogy teljesen eltűnök, hanem azt hogy lehet hogy 1 héten csak 1x jövök fel. Amint rendeződtek a dolgaim és helyre állt minden, 100%-osan leszek.
Vissza az elejére Go down
Kaguya Kimimaro
Admin
Admin
Kaguya Kimimaro


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2010. Jan. 20.

Hiányzások - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 21, 2010 1:46 pm

Amíg Zabuza helyzete rendeződik visszatérek, vagyis ismét lehet zaklatni mesélésért és hasonló dolgokért, de csak módjával.
Vissza az elejére Go down
Shittsui Rangai

Shittsui Rangai


Hozzászólások száma : 27
Join date : 2010. Jun. 04.
Age : 27
Tartózkodási hely : Fű ország felé

Hiányzások - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 21, 2010 3:58 pm

Be szeretném jelenteni, hogy 2010.23.-tól 2010.06.29.-íg nem tudok feljönni a tábor miatt. Nem tudom, hogy ilyen hosszú
hiányzás szabályos-e, de nem tudok ellene tenni Sad . Megértéseteket köszönöm.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hiányzások - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Hiányzások
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Naruto szerepjáték :: Szabályzat és más :: Hírek-
Ugrás: