Naruto szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto szerepjáték

Egy új ellenség, egy új szervezet. Vajon képesek leszünk megállítani őket??
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Gouda Kisame

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Gouda Kisame
Genin
Genin
Gouda Kisame


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2010. Mar. 10.

Gouda Kisame Empty
TémanyitásTárgy: Gouda Kisame   Gouda Kisame Icon_minitimeSzer. Márc. 10, 2010 11:30 pm

Név: Gouda Kisame

Kor: 14

Rang: Genin

Falu: Konohagakure

Magasság: 178 cm

Súly: 65 kg

Szemszín: fekete

Hajszín: fekete

Vércsoport: 0

Megjelenés: Egy élénk piros fejkötő ami leér hátul a derekáig, fehér ing és egy fekete nadrág. Annál lejjebb egy fekete zokni és egy fekete cipő.

Jellem: Kicsit bolond és harc mániás. Ha bajban van valaki ő segít rajta és ha egy erősebb ellenféllel találkozik mindent belead, hogy legyőzze. Keresi a veszélyt és a nehezebbnél nehezebb ellenfeleket.

Felszerelés: Található nála 10 kunai, 5 shuriken, 10 m drót, 3 robbanó cetli, pár gyógy pirula és egy tekercs, amiből gyakorolni szokott.

Előtörtőnet
Konohagakure-ben születtem egy őszi napon és szeles csípős idő volt mikorvilágra jöttem. Anyám sokat bajlódott a megszülésemmel és rettenetes fájdalmai voltak. Apám a szülés közben föl-le járkált a váró teremben. Legbelül remélte, hogy lány születik, mert azzal nincsen annyi gond, de végül fiú lettem. Születésem után édes anyám még a kórházban volt pár hétig. E közben édesapám a maga chuunin rangjával még küldetésekre ment és ő vezette a csapatot. Az egyik küldetés rosszul sült el ezért apám egyik szemére megvakult. Nehezebb lett az élete, de így is teljes életet élt. Születésem után 1 évvel meg tanultam járni. 2 éves koromban mar nagyjából tudtam beszélni. 5 éves koromtól apám megismertettet a shinobik eszközeivel és szépen lassan megtanított arra, hogy ha harcról van, szó ne futamodjak meg. Az akadémiára még nem kerültem be, de ő már a szabályokat elkezdte nekem tanítani 6 éves koromban. 7 évesen logopédushoz kellet járnom, mert beszédhibás voltam. Ekkor már ismertem a kunait, shurikent, katanát és az egyéb kellékeket. Többször is meglepetés támadást indítottam, de mindig a földre kerültem viszont folyton neki mentem addig, amíg nem láttam rajta, hogy ideges, mert semmi kedvem nem volt büntetést kapni. Miután betöltöttem a 8. évemet a szüleim rögtön beírattak az akadémiára. Nem voltam a leghíresebb az iskolában, de még a bemutatkozási napon összebarátkoztam 1 lánnyal és egy fiúval. Onnantól mindig együtt tanultunk, edzettünk és játszottunk. Az akadémia 1. évében sajnos sikerült még egy ellenséget is szereznem, aki állandóan kötözködött velem és mindig verekedtünk. Ellenségeknek tűntünk, de az igazság az, hogy élveztük mikor a másikkal harcolhattunk. Ez a harc végig kísért engem mind a 4 évemen, amit az akadémián töltöttem el. A 2. évben annyit edzetem, hogy az osztályban én lettem a legjobb kunai dobó, de sajnos a tanulás nem nagyon ment és a fizikumom sem volt a legjobb ahhoz, hogy igazi harcos legyek közelharcban. Ennek az évnek a 2. felében csak arra koncentráltam, hogy elérjem azt is, hogy én legyek a legjobb harcos. Emiatt a tanulmányom csak egyre romlott és épp, hogy nem buktam meg a tanár jószívűsége miatt. Erre a szüleim nagyon dühösek lettek ezért az egész nyarat arra kellet szentelnem, hogy tanultam és csak minimális edzésem lehetett. A 3. évben felzárkóztam a tanulásban is mind jutsuk terén, mint az alapismeretek terén. A shinobik kódexét fejből tudtam, de nem érettem vele egyet. A lányok elkezdtek felém érdeklődni, de engem nem nagyon érdekeltek, mert abban a korban nekem még fontosabbak voltak a harcok, mint ők. Felhívtam magamra a figyelmet a nagyobb korosztályoknál is és állandóan beléjük kötöttem csak a harc kedvéért. Egyszer kétszer sikerült nyernem ellenük, de az önbizalmam nem lett kisebb és mindig újra támadtam őket. A 4. évem szerencsére zökkenőmentesen ment. A vizsgán csak klónt kellet létrehozni és tudni kellet a 10 legfontosabb szabályt a shinobik életében. Mindenki sikeresen elmondta a tíz szabályt, de voltak olyanok akik klónokat nem tudtak előállítani. Nekem szerencsére sikerült ez által letettem a genin vizsgát. Engem a régi két barátom mellé osztottak be. A beosztás után másnap találkoznunk kellet a sensei-el a kiképző pályánál. Odaértünk időben, de a sensei már ott várt minket. Bocsánatot kértünk a késésért és utána elmagyarázta, hogy mit kell csinálnunk. Tömören annyit mondott el, hogy harcolnunk kell ellene és abból fogja eldönteni tényleg alkalmasak, vagyunk geninekne. Én ennek örültem, mert egy erős ellenfél ellen harcolhattam. Mindenki elbújt valahova, hogy lesből támadjanak, de én maradtam, mert a tiszta harcot szeretem. A jounin elmosolyodott, hogy én egyedül akarok szembeszállni vele. Nem egyszer megtámadtam, de mindegyik hiába volt. Mikor a csapattársaim látták, hogy kezdek gyengülni előjöttek a búvóhelyből és mellém álltak. Mind a ketten jól tudták, hogy együtt erősebbek vagyunk és féltettek is engem. Mind a ketten azt mondták egyszerre.
- Nem engedjük, hogy egyedül harcolj. Egy csapat, barátok vagyunk. –Kicsit meghatottam és a sensei végül megszólalt.
- Rendben van, átmentetek. Most már hivatalosan is geninek vagytok. A lényeg az volt, hogy rájöjjetek a csapatmunka lényegére és, hogy a csapattagokat soha nem hatjuk hátra. –A mester szónoklata után meghívott minket Ichirakuhoz majd mindenki hazament.

Vissza az elejére Go down
Kaguya Kimimaro
Admin
Admin
Kaguya Kimimaro


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2010. Jan. 20.

Gouda Kisame Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gouda Kisame   Gouda Kisame Icon_minitimeSzer. Márc. 10, 2010 11:42 pm

Nos... Vannak benne kisebb helyesírási hibák és elgépelések és a megfogalmazása kissé gyerekes, de ettől függetlenül ELFOGADOM!

Kezdő pénzösszeg: 1000 ryou

Kezdő CHP: 90

Írj adatlapot és jó játékot!

Kaguya Kimimaro
Vissza az elejére Go down
 
Gouda Kisame
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Gouda Kisame

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Naruto szerepjáték :: Nyílvántartás :: Előtörténet-
Ugrás: