Naruto szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto szerepjáték

Egy új ellenség, egy új szervezet. Vajon képesek leszünk megállítani őket??
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Off - Vitaszoba

Go down 
+3
Mienai Koroshija
Taiki Touya
Suigetsu
7 posters
SzerzőÜzenet
Suigetsu
Admin
Admin
Suigetsu


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2010. Feb. 22.
Tartózkodási hely : Bármelyik tócsában ott lehetek, szóval vigyázz ;)

Off - Vitaszoba Empty
TémanyitásTárgy: Off - Vitaszoba   Off - Vitaszoba Icon_minitimeSzer. Márc. 10, 2010 6:47 pm

Itt lehet eszmecseréket folytatni. Ha lehet próbáljatok meg a Narutoval kapcsolatos dolgokról beszélni!
Vissza az elejére Go down
Taiki Touya
Genin
Genin
Taiki Touya


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2010. Mar. 26.
Age : 31
Tartózkodási hely : Konoha

Off - Vitaszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Off - Vitaszoba   Off - Vitaszoba Icon_minitimeSzomb. Ápr. 10, 2010 12:06 pm

Okés Manga olvasók!
Kit idézett meg szerintetek Kabuto? Mert sztem Tobi azért lepődött meg annyira meg stb mert Madara testét hozta elő. ÁÁÁÁÁÁÁÁ Szerintetek?
Vissza az elejére Go down
Mienai Koroshija

Mienai Koroshija


Hozzászólások száma : 71
Join date : 2010. Apr. 05.

Off - Vitaszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Off - Vitaszoba   Off - Vitaszoba Icon_minitimeSzomb. Ápr. 10, 2010 12:34 pm

Lehet, hogy az első Hokagét idézte meg.
Vissza az elejére Go down
Tsubame Haruka
Genin
Genin
Tsubame Haruka


Hozzászólások száma : 275
Join date : 2010. Mar. 15.

Off - Vitaszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Off - Vitaszoba   Off - Vitaszoba Icon_minitimeSzomb. Ápr. 10, 2010 12:43 pm

Vagy Chuck Norrist! Very Happy

De viccen kívül,szerintem is az Első az egyik lehetőség,de az is lehet,hogy Madara egy másik régi ismerőse,talán egy másik Uchiha,akit megölt.
Vissza az elejére Go down
Mienai Koroshija

Mienai Koroshija


Hozzászólások száma : 71
Join date : 2010. Apr. 05.

Off - Vitaszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Off - Vitaszoba   Off - Vitaszoba Icon_minitimeSzomb. Ápr. 10, 2010 1:11 pm

Lehet hogy a kis szemtelen kisöccsét támasztotta fel. xD
Vissza az elejére Go down
Kaguya Kimimaro
Admin
Admin
Kaguya Kimimaro


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2010. Jan. 20.

Off - Vitaszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Off - Vitaszoba   Off - Vitaszoba Icon_minitimeSzomb. Ápr. 10, 2010 1:27 pm

Esetleg Obito-t? XD
Vissza az elejére Go down
Darker D. Kazu
Admin
Admin
Darker D. Kazu


Hozzászólások száma : 178
Join date : 2010. Jan. 08.

Off - Vitaszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Off - Vitaszoba   Off - Vitaszoba Icon_minitimeSzomb. Ápr. 10, 2010 2:57 pm

Szerintem is inkább az öccsét, másra nem tudok gondolni akin így meglepődne.
Vissza az elejére Go down
https://warofthenaruto.hungarianforum.com
Taiki Touya
Genin
Genin
Taiki Touya


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2010. Mar. 26.
Age : 31
Tartózkodási hely : Konoha

Off - Vitaszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Off - Vitaszoba   Off - Vitaszoba Icon_minitimeSzomb. Ápr. 10, 2010 4:12 pm

Most hogy mondod, logikus lenne ha az öccsét idézné meg O.o Yeah KIVÁNCSI VAGYOK!!!!
Vissza az elejére Go down
Darker D. Kazu
Admin
Admin
Darker D. Kazu


Hozzászólások száma : 178
Join date : 2010. Jan. 08.

Off - Vitaszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Off - Vitaszoba   Off - Vitaszoba Icon_minitimeSzomb. Ápr. 10, 2010 7:12 pm

Mindenki más kíváncsi aki csak szereti a Narutot. Viszont most valaki megtudná azt mondani, hogy mit adott át Itachi Naruto-nak ami olyan mint a sharingan de nem az? Ha lehet meg is tudná mondani, hogy mangában melyik részben mutatják?
Vissza az elejére Go down
https://warofthenaruto.hungarianforum.com
Taiki Touya
Genin
Genin
Taiki Touya


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2010. Mar. 26.
Age : 31
Tartózkodási hely : Konoha

Off - Vitaszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Off - Vitaszoba   Off - Vitaszoba Icon_minitimeSzomb. Ápr. 10, 2010 8:27 pm

Pontosat erre nem tudok mondani O.o De ha jól tom ez még ki sem derült. Valami olyasmi lesz sztem, aminek köze van a 9farkuhoz. Mert Sharingannal lehetett irányítani a 9farkut. És gondolom ezt adta neki. Nem biztos Razz Csak sztem
Vissza az elejére Go down
Darker D. Kazu
Admin
Admin
Darker D. Kazu


Hozzászólások száma : 178
Join date : 2010. Jan. 08.

Off - Vitaszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Off - Vitaszoba   Off - Vitaszoba Icon_minitimeSzomb. Ápr. 10, 2010 8:36 pm

Van benne valami, de hogyha tényleg olyasmi akkor nemsokára kiderül mert Naruto megkapta a kulcsot.
Vissza az elejére Go down
https://warofthenaruto.hungarianforum.com
Taiki Touya
Genin
Genin
Taiki Touya


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2010. Mar. 26.
Age : 31
Tartózkodási hely : Konoha

Off - Vitaszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Off - Vitaszoba   Off - Vitaszoba Icon_minitimeSzomb. Ápr. 10, 2010 8:39 pm

Tudom tudom Very Happy de áááááááááááááááááá Én nem bírom kivárni xD
Vissza az elejére Go down
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

Off - Vitaszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Off - Vitaszoba   Off - Vitaszoba Icon_minitimeHétf. Május 17, 2010 12:59 pm

Nah belépek már én is a vitába Very Happy

Kabuto szerintem olyat idézhetett meg aki valóban űber atom lehetett életében. Nem hiszem hogy az 1. lett volna az mert őt mutatták volna. Oro is idézte már meg ezért szerintem nem őt idézte meg. Véleményem szerint Rikudō Sennin volt az utolsó koporsóban

A másik dolog, Itachi "ajándéka". Szerintem olyasmit adhatott át amivel ellenállhat a sharingannak vagy nem tudom.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Off - Vitaszoba Empty
TémanyitásTárgy: Bá   Off - Vitaszoba Icon_minitimeHétf. Május 31, 2010 2:47 pm

Császtok!

Csak annyi, Kimi, hogy ha nem bírod a kiképzést, akkor elbújsz? Mekkora nyusziság bannolni valakit a csetről, mert megmondja a véleményét? Még azt se mondtam, hogy hülye vagy. Vagy pl hogy görbe a hajad. Very Happy

Oszt felőlem bannolhatsz innen is, ha még vitatkozni is bátor vagy. De szerintem ha leírod, hogy ez történik, pofán rúgnak, nem lehet védeni. Ha azt mondod, jön egy láb az arcodba, akkor még lehet. Oszt úgyis te mondod meg, sikerült-e a védekezés. Akkor lehetne esélyt adni rá, nem?

Ha meg megint nem bírod a kritikát (nem beszólást, mert a hajadat még nem is láttam Razz), akkor nyugodtan bannolj. Én megbocsátok. Smile


Sato
Vissza az elejére Go down
Kaguya Kimimaro
Admin
Admin
Kaguya Kimimaro


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2010. Jan. 20.

Off - Vitaszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Off - Vitaszoba   Off - Vitaszoba Icon_minitimeHétf. Május 31, 2010 3:09 pm

Nos... Sato... ügyed az admin tanács elé kerül és sorsodról közösen határozunk.
Vissza az elejére Go down
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

Off - Vitaszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Off - Vitaszoba   Off - Vitaszoba Icon_minitimeHétf. Május 31, 2010 3:31 pm

Sato, a chat nem azért van hogy ott kritizáld a másikat(legyen mesélő vagy játékos). Ha problémád van valakivel akkor küldj neki pm-et!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Off - Vitaszoba Empty
TémanyitásTárgy: A főnöknek   Off - Vitaszoba Icon_minitimeKedd Jún. 01, 2010 4:14 pm

Bocsesz, Zabuza. Azért ide írtam, mert szerintem mindenkit érint a téma. Attól függetlenül, hogy Kimi ennyire a szivére vette a dolgot.
Vissza az elejére Go down
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

Off - Vitaszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Off - Vitaszoba   Off - Vitaszoba Icon_minitimeKedd Jún. 01, 2010 9:13 pm

Sato, a pm-es dolgot nem az itteni hozzászólásodra értettem, hanem a chatboxosra!
Egyébként a chatboxon sem azért kaptál bant, mert Kimi megsértődött, hanem a szövegstílusodra!

Mellőzd a kúúvára kifejezést. Ha nem használod akkor tuti nem némít el!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Off - Vitaszoba Empty
TémanyitásTárgy: Ha már vitaszoba...   Off - Vitaszoba Icon_minitimeSzer. Jún. 02, 2010 1:57 am

Szerintem meg tuti, hogy akkor simán kijelenti, hogy szídtam a staffot.
Csak ürügy volt az a kifejezés. Simán rám szólhatott volna, hogy ilyen szavakat ne használjak. De csak benyögte, hogy nem bírja a pofám (remélem ez nem trágár, ha mégis akkor szólj nyugodtan). Azért nem bírja, mert nekem kevés, ha benyögi hogy ő az isten. Elvárnám, hogy mondjon valami érvet. 3 betűs szó, még egy csontbeteg árvagyerek hang ninja is meg tudja érteni. É-R-V.

(Tudom, nagy a pofám. Minek szólok be egy "istennek". Érzem a fórum ban szelét... Very Happy)

U.i.: Ja, amúgy Zabuza, tőled tényleg bocsesz. Nem téged akarlak bosszantani. Meg Kimi se annyira nagy fej, hogy izgi legyen vitatkozni vele. Csak unom a fejem, meg csípi a csőröm, ha leszólnak indok nélkül, aztán utánamagyaráznak.
Vissza az elejére Go down
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

Off - Vitaszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Off - Vitaszoba   Off - Vitaszoba Icon_minitimeSzer. Jún. 02, 2010 10:01 am

Sato, olvastad a szabályzatot? A szabályzat 2. pontjában benne van hogy tilos a trágár kifejezések használata. Mivel beregisztráltál, elvileg megértetted a szabályzatot, tehát nem kell figyelmeztetni hogy ne használj trágár kifejezéseket.
Vissza az elejére Go down
Kaguya Kimimaro
Admin
Admin
Kaguya Kimimaro


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2010. Jan. 20.

Off - Vitaszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Off - Vitaszoba   Off - Vitaszoba Icon_minitimeSzer. Jún. 02, 2010 10:50 am

Érvet kaptatok, sőt figyelmeztetést is. Mint mondtam ez reakció volt az események irányításáért. Azt hiszem elég könnyed volt, elvégre komolyabban is megoldhattam volna, ha akarom. És igen, mielőtt megint belemennénk: A szabályzatban benne van a felételes mód használatára vonatkozó szabály.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Off - Vitaszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Off - Vitaszoba   Off - Vitaszoba Icon_minitimeSzer. Jún. 02, 2010 1:14 pm

Értem én, Zabuza, mondom. De nem azt kaptam, hogy "ne használd ezt a szót, mert trágár!". Azt kaptam, hogy "beszóttál, beszóttál? én vagyok az isten! ban!". Aztán ennyi.

Kaguya Kimimaro írta:
Érvet kaptatok, sőt figyelmeztetést is. Mint mondtam ez reakció volt az események irányításáért. Azt hiszem elég könnyed volt, elvégre komolyabban is megoldhattam volna, ha akarom. És igen, mielőtt megint belemennénk: A szabályzatban benne van a felételes mód használatára vonatkozó szabály.

És te olvastad? Smile Az van benne, hogy "a játékosoknak, de csak nekik feltételes módban kell írni harcnál, az adminnak meg nem, bibibííí!"? Csak én gondolom úgy, hogy a staffnak valamilyen szinten példát kéne mutatnia nekünk? Ja, itt arra gondoltam, hogy ami le van írva mert ők írták le, azt betartják. Aztán nem megsértődnek, ha nem ez sikerül és valaki szól érte. (és megint nem Zabuzára gondoltam megint, de biztos mindenkinek leesett)

Próbáltam nem tuskón fogalmazni. Szerinted sikerült, Zabuza? (te staff vagy és adok a véleményedre mer van eszed szerintem)

Ja szóljatok ha megint valami csúúúúúnya szót írtam.
Vissza az elejére Go down
Kaguya Kimimaro
Admin
Admin
Kaguya Kimimaro


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2010. Jan. 20.

Off - Vitaszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Off - Vitaszoba   Off - Vitaszoba Icon_minitimeSzer. Jún. 02, 2010 1:49 pm

A staffra más szabályok vonatkoznak, sokkal inkább morálisak és nem, őket nem köti a feltételes mód, de ezt már egyszer leírtam. Ellenkező esetben nem lenne értelme mesélni, figyelembe véve, hogy a mesélő dolga, hogy irányítsa az eseményeket.

És igen olvastam, mivel én fogalmaztam. És mégegyszer elmondom, hogy a szabályzatban leírtak a játékosokra vonatkoznak és a regisztrációkor elfogadod, beleértve azt is, hogy az adminoknak jogukban áll fellépni a szabályszegések ellen. A cbox meg az én művem(értsd: csak nekem van hozzáférésem a panelhez) és figyelmeztetés után sem hallgattál el, továbbra is nyilvánosan kritizáltál, vagyis teljesen jogosan bannoltalak a csetből. Fölösleges a további szőrszálhasogatás, mert úgy látom, egyszerűen nem vagy képes megérteni, hogy miről van szó.

A továbbiakban elhatárolódom mindentől, ami veled és ezzel kapcsolatos. Nem látom értelmét tovább foglalkozni az üggyel. Továbbá megkérem az Admin Tanácsot, hogy indítson vizsgálatot ellenem is!

Tisztelettel,

Kaguya Kimimaro
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Off - Vitaszoba Empty
TémanyitásTárgy: Ahhá!   Off - Vitaszoba Icon_minitimeSzer. Jún. 02, 2010 2:14 pm

Idézet :
továbbra is nyilvánosan kritizáltál, vagyis teljesen jogosan bannoltalak a csetből
Tehát elismered, hogy a kritika miatt (tehát személyes okból) bannoltál?

Idézet :
Továbbá megkérem az Admin Tanácsot, hogy indítson vizsgálatot ellenem is!
Plusz eszedbe jutott, hogy lehet néha te is tévedhetsz?


Hallod, Kimi most duplán pozitívan csalódtam benned! De tök komolyan. Szóval bocsesz, ha megbántottalak. Csak kritizáltalak, nem akartam beszólni. Veri szorri, ha úgy jött le.


Tisztelettel

Nemura Sato

(tanulom ám a formaságokat, vagyis próbálom Smile)
Vissza az elejére Go down
Kaguya Kimimaro
Admin
Admin
Kaguya Kimimaro


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2010. Jan. 20.

Off - Vitaszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Off - Vitaszoba   Off - Vitaszoba Icon_minitimeSzer. Jún. 02, 2010 2:27 pm

Elismerem, kissé magával ragadott a hév. A Tanács felé benyújtottam a lemondásom, ezzel megelőzve a további vitákat.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Off - Vitaszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Off - Vitaszoba   Off - Vitaszoba Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Off - Vitaszoba
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Naruto szerepjáték :: OFF :: Csevegő-
Ugrás: