Naruto szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto szerepjáték

Egy új ellenség, egy új szervezet. Vajon képesek leszünk megállítani őket??
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Off - Csevegő

Go down 
+12
Makoto Kenshin
Tsubame Haruka
Darker D. Kazu
Mienai Koroshija
Gouda Kisame
Jasami Orimune
Momochi Zabuza
Yamada Yuki
Kaguya Kimimaro
Onkei
Taiki Touya
Suigetsu
16 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Off - Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Hát   Off - Csevegő - Page 2 Icon_minitimeVas. Jún. 06, 2010 8:26 pm

Idézet :
Hát,az az igazság,hogy ezeket általában mindenki tudja,aki már játszott
ilyen oldalon.
Hát az az igazság, hogy nem mindenki játszott ilyen oldalon.

Idézet :
Pl benne van a szabályzatban,hogy akkor játszhatsz,ha egy admin
elfogadta az előtöridet,értelem szerűen akkor egy játékos nem nagyon
válaszolhat rá.
Mert mióta számít játéknak, ha válaszolok az admin kérdésére olyan témában, ahova a kutya se ír játékpostot? Az előtörténethez, az előtörténettel kapcsolatban. Hogy mi kell még az elfogadáshoz...

Idézet :
A mesélő kijelentő módjáról annyit,hogy ez alap dolog. Olvastál már
valaha mesét?
Na várjál, várjál! Akkor most mesét olvasunk, vagy játszunk?

Idézet :
A hiányzásoknak meg van külön topic,ahova ezt be lehet írni. Nyílván,ha
nem tart fel a hiányzásával senkit,akkor nincs gond,ha meg igen,arra
kell valami megeggyezés azokkal,akikkel együtt játszik.
A külön topicban le van írva, mi a bünti ha valaki hiányzik és nem tud előre szólni pl netszakadás miatt? Ha feltart vele valakit, de nem tud írni hogy bocs, nem bunkóságból nem írok?
Vissza az elejére Go down
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

Off - Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Off - Csevegő   Off - Csevegő - Page 2 Icon_minitimeVas. Jún. 06, 2010 9:33 pm

Sato!
1. Ha már admin dönti el hogy egy előtörténet elfogadható, akkor más játékos mit keres ott(nyugodtan olvashatja más játékos is, de nem írhat hozzá semmit)? Ha van valamilyen ötleted, amivel segíthetnél az illetőn, akkor küld el neki pm-ben!

2. Ahogy mi játszunk nagyon közel állunk a meséhez. Ha nem vetted volna észre, a kalandokat valaki meséli nektek. Színtiszta játékról akkor beszélhetnénk ha te teljesen egyedül kalandozhatnál, mesélő nélkül.

3. Ha valaki miatt nem tudtok haladni a kalandban, akkor a mesélő eldöntheti hogy mivel bünteti a játékost. Ha maga a mesélő nem tud írni, akkor ő valószínűleg nem lépett le, hanem valamilyen problémája akadt. Mint például most Madara sem tud rendszeresen írni, mivel dolga akadt. Viszont Kimimaro értesítette azokat akiknek lóg. Ha megoldódott a probléma akkor vissza jön és játszik tovább.

A végére egy kérdés:
Te hogy szólnál nekem, ha elmenne a neted vagy nem tudnál gép elé ülni?

Egyébként ha valaki miatt leáll egy kaland, akkor a mesélő dönthet úgy hogy az illető kimarad a körből és halad az eseményekkel.

Azt viszont be kell látnod, hogy ez csak egy játék. Meg kell értened hogy történhetnek nem várt események ami miatt nem tud a játszótársad feljönni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Off - Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: ahha   Off - Csevegő - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 07, 2010 12:00 am

Ácsi bácsi! Very Happy


Idézet :
1. Ha már admin dönti el hogy egy előtörténet elfogadható, akkor más
játékos mit keres ott(nyugodtan olvashatja más játékos is, de nem írhat
hozzá semmit)? Ha van valamilyen ötleted, amivel segíthetnél az illetőn,
akkor küld el neki pm-ben!
Én egy olyan konkrét esetre gondoltam, ahol a saját előtörténetéhez írt - megfigyelésem szerint a kritikákra külön megjegyzést az illető - és meg lett szídva érte chatboxon.
(https://warofthenaruto.hungarianforum.com/eltortenet-f7/omori-hagane-t306.htm)


Idézet :
2. Ahogy mi játszunk nagyon közel
állunk a meséhez. Ha nem vetted volna észre, a kalandokat valaki meséli
nektek. Színtiszta játékról akkor beszélhetnénk ha te teljesen egyedül
kalandozhatnál, mesélő nélkül.
Ha egyedül kalandoznánk, az vagy álmodozás lenne, vagy magunknak mondanánk mesét.
Társasoztál már? Ott a tábla a mesélő. Játszottál már számítógépes játékkal? Ott az egész játékplacc a mesélő.



Idézet :
3. Ha valaki miatt nem tudtok
haladni a kalandban, akkor a mesélő eldöntheti hogy mivel bünteti a
játékost. Ha maga a mesélő nem tud írni, akkor ő valószínűleg nem lépett
le, hanem valamilyen problémája akadt. Mint például most Madara sem tud
rendszeresen írni, mivel dolga akadt. Viszont Kimimaro értesítette
azokat akiknek lóg. Ha megoldódott a probléma akkor vissza jön és
játszik tovább.
Nem erre gondoltam. A mesélő biztos más tészta, valaki átveszi.
Idézet :
A végére egy kérdés:
Te hogy szólnál nekem,
ha elmenne a neted vagy nem tudnál gép elé ülni?
1. Ez még nem a vége. Razz
2. Pont ezaz, hogy valaki nem jelzett semmit de chatboxon már ment a hiszti, meg hogy ha nem ír aznap se akkor bünti...És akkor alig pár napja voltam még csak itt, oszt már ilyet látok.


Idézet :
Egyébként ha
valaki miatt leáll egy kaland, akkor a mesélő dönthet úgy hogy az illető
kimarad a körből és halad az eseményekkel.
Ezt nagyon nehéz lenne beleírni olyan helyre, ami valami szabályzatféle, hogy mindenki tudjon róla?

Idézet :
Azt viszont be kell
látnod, hogy ez csak egy játék. Meg kell értened hogy történhetnek nem
várt események ami miatt nem tud a játszótársad feljönni.
Erre feljebb már írtam a példát, amire gondoltam.
Vissza az elejére Go down
Kaguya Kimimaro
Admin
Admin
Kaguya Kimimaro


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2010. Jan. 20.

Off - Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Off - Csevegő   Off - Csevegő - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 07, 2010 12:28 am

Nagyon tévedsz... Nem Omori lett leszidva, hanem Onkei, de mire te eljutottál addig, hogy olvasd, addigra töröltem a postját az Omori előtörijéből. Talán, ha figyelnél egy kicsit...

"Ha egyedül kalandoznánk, az vagy álmodozás lenne, vagy magunknak mondanánk mesét.
Társasoztál már? Ott a tábla a mesélő. Játszottál már számítógépes játékkal? Ott az egész játékplacc a mesélő."

Ez csak fölösleges szőrszálhasogatás, mert nem igaz, hogy nem vagy képes felfogni, hogy a mesélő IRÁNYÍTJA az eseményeket. Ha ez nem jut el az agyadig, akkor sajnállak...


". Ez még nem a vége. Razz
2. Pont ezaz, hogy valaki nem jelzett semmit de chatboxon már ment a hiszti, meg hogy ha nem ír aznap se akkor bünti...És akkor alig pár napja voltam még csak itt, oszt már ilyet látok."

Madarával kicsit elszaladt a ló, de azt hiszem most a saját bőrén tapasztalta meg, hogy milyen, amikor nem tud szólni, másrészt volt a szavaiban igazság, tekintve, hogy az említett játékos többször is fent volt az oldalon, mégsem írt.

De ugyanezeket, vagy hasonlókat leírtuk már neked 4567567-szer. Nem tudom mit nem lehet rajta megérteni?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Off - Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Noszti fiú esete a Csont Fiúval   Off - Csevegő - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 07, 2010 10:09 am

Idézet :
Nagyon tévedsz... Nem Omori lett leszidva, hanem Onkei, de mire te eljutottál addig, hogy olvasd, addigra töröltem a postját az Omori előtörijéből. Talán, ha figyelnél egy kicsit...
1. Jólvan, bocsesz. Elnéztem. Hasonlít a nevük.
2. Neked tényleg muszáj mindenre totál bunkón válaszolnod?



Idézet :
Ez csak fölösleges szőrszálhasogatás, mert nem igaz, hogy nem vagy képes felfogni, hogy a mesélő IRÁNYÍTJA az eseményeket. Ha ez nem jut el az agyadig, akkor sajnállak...
Jólvan, taníts mester! Smile Ha a mesélő irányítja az eseményeket, akkor mi a játékosok dolga? Hogy kitalálják a főszereplőket, oszt kész?*


Idézet :
Madarával kicsit elszaladt a ló, de azt hiszem most a saját bőrén tapasztalta meg, hogy milyen, amikor nem tud szólni, másrészt volt a szavaiban igazság, tekintve, hogy az említett játékos többször is fent volt az oldalon, mégsem írt.
És ha valaki fel se tud egyáltalán jönni? Akkor csak a meséből zárják ki - már nem hívom kalandnak meg küldinek, mert az a koncepció le lett szólva -, vagy más büntit is kap?



Idézet :
De ugyanezeket, vagy hasonlókat leírtuk már neked 4567567-szer. Nem tudom mit nem lehet rajta megérteni?
1. Nyugi, megértem a gyerekeket. Egy fokig. Csak nem értek egyet, ha csak - már bocs - veri a mellét valaki indoklás helyett.
2. Mégegyszer: Muszáj neked mindenre oltári bunkó módon válaszolni? Ettől érzed magad nagyfiúnak?



Ja, más: Mit jelent az, amit egy másik témában írtál Kimi: Hogy benyújtotad a lemondásodat. Nem tudom a szabályaitokat a staffnál, azért kérdem.

*(Pedig valami szerepjátékról volt hablaty egy témában. Szerepjátékban a mesélő vezeti a történetet, nem az elfojtott kicsinyes vágyai kiélése céljából rákényszeríti az akaratát a játékosokra. Ha asziszed, akkor pancser mesélő vagy, már bocs. Nem beszólni akarok, csak kritika. De úgyis beszólásnak veszed. Biztos azért bunkózol.)
Vissza az elejére Go down
Kaguya Kimimaro
Admin
Admin
Kaguya Kimimaro


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2010. Jan. 20.

Off - Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Off - Csevegő   Off - Csevegő - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 07, 2010 10:47 am

"Jólvan, taníts mester! Smile Ha a mesélő irányítja az eseményeket, akkor mi a játékosok dolga? Hogy kitalálják a főszereplőket, oszt kész?*"

Akkor most megpróbálom még egyszerűbben leírni: A mesélő, a játékos cselekvéseire reagálva alakítja az eseményeket. Harcközben pedig nem köti a feltételes mód. De ezt is már elég sokszor elmondtam...


"És ha valaki fel se tud egyáltalán jönni? Akkor csak a meséből zárják ki - már nem hívom kalandnak meg küldinek, mert az a koncepció le lett szólva -, vagy más büntit is kap?"

Értelemszerűen, csak kizárják a kalandból, vagy folytatódik vele együtt, de mondjuk kisebb jutalmat kap.


"1. Nyugi, megértem a gyerekeket. Egy fokig. Csak nem értek egyet, ha csak - már bocs - veri a mellét valaki indoklás helyett.
2. Mégegyszer: Muszáj neked mindenre oltári bunkó módon válaszolni? Ettől érzed magad nagyfiúnak?"

Csak szemet szúr az értetlenség. Felteszed ugyanazt a kérdést egy csomószor, ahelyett, hogy értelmeznéd, amit válaszolnak rá.


"Ja, más: Mit jelent az, amit egy másik témában írtál Kimi: Hogy benyújtotad a lemondásodat. Nem tudom a szabályaitokat a staffnál, azért kérdem."

A sirámaidat kikerülendő megkértem a tanácsot, hogy vonja meg tőlem az admin rangot és a további munkától is visszavonultam volna, ha nem utasítják el, tehát, maradok, akárhogy fáj ez neked.
Vissza az elejére Go down
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

Off - Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Off - Csevegő   Off - Csevegő - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 07, 2010 11:06 am

Szerintem Sato még azt is bemagyarázná nekünk hogy
1+1=3

Úgy vettem észre, akármit próbálunk a fejébe verni, nem lehet, mert ő teljesen mást gondol mindenről...
Vissza az elejére Go down
Makoto Kenshin

Makoto Kenshin


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2010. May. 16.

Off - Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Off - Csevegő   Off - Csevegő - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 07, 2010 11:37 pm

Heló-heló!

Zabuza, ne írj ilyeneket, mert a végén még bunkónak tart téged is. Very Happy // Másrészt pedig valahol lehet fegyvert vásárolni? Tudom, hogy előttem már kérdezték, de azért jobb bisztosra menni Smile.
Vissza az elejére Go down
Kaguya Kimimaro
Admin
Admin
Kaguya Kimimaro


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2010. Jan. 20.

Off - Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Off - Csevegő   Off - Csevegő - Page 2 Icon_minitimeKedd Jún. 08, 2010 8:00 am

Fegyvervásárlás ügyben azt tudom mondani, hogy aki szükségét érzi azt nyittasson a mesélőjével egy fegyverbolt topikot az aktuális országban és utána lehet. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Off - Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Hajjajj...   Off - Csevegő - Page 2 Icon_minitimeKedd Jún. 08, 2010 9:58 am

1.
Idézet :
"És ha valaki fel se tud egyáltalán jönni? Akkor csak a meséből zárják ki - már nem hívom kalandnak meg küldinek, mert az a koncepció le lett szólva -, vagy más büntit is kap?"

Értelemszerűen, csak kizárják a kalandból, vagy folytatódik vele együtt, de mondjuk kisebb jutalmat kap.

2.
Idézet :
"Jólvan, taníts mester! Smile Ha a mesélő irányítja az eseményeket, akkor mi a játékosok dolga? Hogy kitalálják a főszereplőket, oszt kész?*"

Akkor most megpróbálom még egyszerűbben leírni: A mesélő, a játékos cselekvéseire reagálva alakítja az eseményeket. Harcközben pedig nem köti a feltételes mód. De ezt is már elég sokszor elmondtam...

Köszönöm a kultúrált nem leszólós válaszokat. A 2.-hoz lenne egy kérdésem. A mesélő reagál a játékos cselekvéseire, azt írtad. A játékos is reagál a mesélő "cselekvéseire"? (igen/nem is elég)

Idézet :
A sirámaidat kikerülendő megkértem a tanácsot, hogy vonja meg tőlem az admin rangot és a további munkától is visszavonultam volna, ha nem utasítják el, tehát, maradok, akárhogy fáj ez neked.
Mi az a sirám?
Vonja meg tőled az admin rangot? Azért ugye gondoltad, hogy a haverjaid nem fognak kirúgni? Pont ezért ügyes lelkizés, hogy hassál a játékosokra. Nagy bölcs staff bácsi. Politikusnak készülsz
?

Idézet :
Szerintem Sato még azt is bemagyarázná nekünk hogy
1+1=3

Úgy vettem észre, akármit próbálunk a fejébe verni, nem lehet, mert ő teljesen mást gondol mindenről...
Hát az elsőre lehet, hogy besértődtem volna, mint Kimi a chatbox kritikára, ahogy a mondás tartja, de azért én hiszti előtt végigolvasom az írást. És szerintem még mindig te vagy az értelmes és türelmes staff. Mert pont ezaz, hogy mást gondolok és nem pedig hülye vagyok, ahogy valaki azt magyarázza. Felfogom a szabályokat, csak ahogy én gondolkodok ahhoz nem passzol. Azért próbálom kideríteni, hogy gondolkodtok. Van aki leoszt, meg arrogánskodik. Te egész türelmes vagy, meghallgatsz, válaszolsz. Valami ilyesmi kell egy fórum vezetésébe szerintem. Smile
Vissza az elejére Go down
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

Off - Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Off - Csevegő   Off - Csevegő - Page 2 Icon_minitimeKedd Jún. 08, 2010 11:03 am

Viszont Sato ez a türelem is véges!

Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Off - Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Take it easy   Off - Csevegő - Page 2 Icon_minitimeKedd Jún. 08, 2010 12:31 pm

Nyugi, sejtettem. Az enyém is az. Smile
Vissza az elejére Go down
Kaguya Kimimaro
Admin
Admin
Kaguya Kimimaro


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2010. Jan. 20.

Off - Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Off - Csevegő   Off - Csevegő - Page 2 Icon_minitimeKedd Jún. 08, 2010 4:56 pm

"Köszönöm a kultúrált nem leszólós válaszokat. A 2.-hoz lenne egy kérdésem. A mesélő reagál a játékos cselekvéseire, azt írtad. A játékos is reagál a mesélő "cselekvéseire"? (igen/nem is elég)"

Igen, és mivel a mesélő irányít, így NEM köti a feltételes mód. Így már tiszta?


"Mi az a sirám?
Vonja meg tőled az admin rangot? Azért ugye gondoltad, hogy a haverjaid nem fognak kirúgni? Pont ezért ügyes lelkizés, hogy hassál a játékosokra. Nagy bölcs staff bácsi. Politikusnak készülsz?"

A sirám egy régi, szép magyar szó. Javaslom, hogy olvass utána Wink Nézd annak idején nyújtottam be lemondást adminnal való összetűzés miatt is és még mindig itt vagyok. Lehet, hogy csak egyszerűen becsülik valamire az általam beleölt munkát Wink


"Hát az elsőre lehet, hogy besértődtem volna, mint Kimi a chatbox kritikára, ahogy a mondás tartja, de azért én hiszti előtt végigolvasom az írást. És szerintem még mindig te vagy az értelmes és türelmes staff. Mert pont ezaz, hogy mást gondolok és nem pedig hülye vagyok, ahogy valaki azt magyarázza. Felfogom a szabályokat, csak ahogy én gondolkodok ahhoz nem passzol. Azért próbálom kideríteni, hogy gondolkodtok. Van aki leoszt, meg arrogánskodik. Te egész türelmes vagy, meghallgatsz, válaszolsz. Valami ilyesmi kell egy fórum vezetésébe szerintem."

Nos én szívesen gondot cserélek veled és átveheted a helyem, beleértve a feladatköreimet is, ha már ennyire tudod, hogy mit is kell csinálni pontosan Wink És a szabályzatról annyit, hogy nem az emberek gondolkozása a mérvadó, amikor alkotjuk őket.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Off - Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Off - Csevegő   Off - Csevegő - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jún. 09, 2010 10:02 am

Idézet :
Igen, és mivel a mesélő irányít, így NEM köti a feltételes mód. Így már tiszta?
Komolyan, miért magyarázol túl mindent? Nem te vagy a jogász. Asszem. Very Happy
Értem, hogy miről beszélsz. Zabuza értette azt is, hogy csak nem értek egyet a módjával. Meg is indokoltam. Máshogy látjuk, ennyi.

Annyiban igazad van, hogy azt írtad igen, már nem teljesen tiszta. Kicsit megkavartál. Ha leírod konkrétan, hogy mit kap a fejére a karakter (azt is, hogy betalált pl), akkor hogy reagálja le? Vagy ha olyan a kedve, a mesélő is szokott feltételesben írni hogy a játékos tudjon reagálni? Csak nem kötelező neki?



Idézet :
Nézd annak idején nyújtottam be lemondást adminnal való összetűzés miatt is és még mindig itt vagyok. Lehet, hogy csak egyszerűen becsülik valamire az általam beleölt munkát
Vagy csak te vagy a főnök, a staff a haverjaidból áll és úgyse rúgnak ki? Smile Politikusnak kéne menned, de tényleg.Smile


Idézet :
Nos én szívesen gondot cserélek veled és átveheted a helyem, beleértve a feladatköreimet is, ha már ennyire tudod, hogy mit is kell csinálni pontosan
Jó. Smile


Idézet :
És a szabályzatról annyit, hogy nem az emberek gondolkozása a mérvadó, amikor alkotjuk őket.
Hékás! Very Happy Ez egy szerepjátékos oldal a leírás szerint, ugye? Akkor itt játék megy. Nem rugdosunk labdát, mondhatjuk hogy gondolkodni kell, és ez elég fontos dolog ebben a játékban? Ha igen, akkor miért "nem mérvadó az emberek gondolkodása", amikor ehhez a szabályokat megírjátok? Smile
Vissza az elejére Go down
Kaguya Kimimaro
Admin
Admin
Kaguya Kimimaro


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2010. Jan. 20.

Off - Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Off - Csevegő   Off - Csevegő - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jún. 09, 2010 6:42 pm

Nos, akkor mielőtt leadom a rangom, úgy érzem, hogy példát statuálok rajtad. Büntetésed egyértelmű. Talán ebből megtanulod, hogy a staffhoz hogyan állj hozzá a jövőben és ne inzultáld őket fölöslegesen.
Vissza az elejére Go down
Tsubame Haruka
Genin
Genin
Tsubame Haruka


Hozzászólások száma : 275
Join date : 2010. Mar. 15.

Off - Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Off - Csevegő   Off - Csevegő - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jún. 09, 2010 7:42 pm

Kimimaro! Most tényleg képes vagy elhagyni minket egy értetlen gyerek miatt? Crying or Very sad
Vissza az elejére Go down
Kaguya Kimimaro
Admin
Admin
Kaguya Kimimaro


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2010. Jan. 20.

Off - Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Off - Csevegő   Off - Csevegő - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jún. 09, 2010 8:00 pm

Nézd... kissé belefáradtam ebbe a folyamatos szőrszálhasogatásba, ezért döntöttem úgy, hogy leadom a rangom és visszavonulok minden további tevékenységtől is. Megjelöltem egy utódot, bár közben újabb problémák vetődtek fel. Többek közt, hogy így Zabuza lesz az egyetlen aktív staff, ami valljuk be kicsit kevés lesz, de igyekszem minél előbb valami megoldást kiötölni.
Vissza az elejére Go down
Uchiha Madara

Uchiha Madara


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2010. May. 05.

Off - Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Off - Csevegő   Off - Csevegő - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jún. 09, 2010 8:15 pm

Helló!

Erre nekem is van mondani valóm!
Először is mondj nekünk két olyan jó indokot, hogy joggal hagyod el az oldalt.
És másodszor sok munkád fekszik ebben az oldalban, szerintem hülyeség amit csinálsz, nekem csak ennyi lenne a hozzáfűzni valóm.
Vissza az elejére Go down
Kaguya Kimimaro
Admin
Admin
Kaguya Kimimaro


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2010. Jan. 20.

Off - Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Off - Csevegő   Off - Csevegő - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jún. 09, 2010 8:20 pm

Hmm... két jó indok... lássuk csak...
1. Meguntam a szőrszálhasogatást, amit Sato művel és utolsó lépésként azt hiszem megfelelő lépés volt a ban.
2. A ban-t továbbra sem érzem fair megoldásnak, így mindenki megkapta, amit akar.
Vissza az elejére Go down
Uchiha Madara

Uchiha Madara


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2010. May. 05.

Off - Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Off - Csevegő   Off - Csevegő - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jún. 09, 2010 8:24 pm

Ez neked indok, mi semmit sem akartunk, és Sato engem nagyon nem érdekel, szóval ez a szőrszálhasogatást xD letojhatod, az ügyet le lehetne zárni, és Sato keressen magának akkor más mesélőt!
Vissza az elejére Go down
Kaguya Kimimaro
Admin
Admin
Kaguya Kimimaro


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2010. Jan. 20.

Off - Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Off - Csevegő   Off - Csevegő - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jún. 09, 2010 8:27 pm

Sato új oldalt lesz kénytelen keresni, tekintve, hogy a büntetése ban lett.
Vissza az elejére Go down
Uchiha Madara

Uchiha Madara


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2010. May. 05.

Off - Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Off - Csevegő   Off - Csevegő - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jún. 09, 2010 8:29 pm

De te nem mehetsz el semmikép!!!
Vissza az elejére Go down
Tsubame Haruka
Genin
Genin
Tsubame Haruka


Hozzászólások száma : 275
Join date : 2010. Mar. 15.

Off - Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Off - Csevegő   Off - Csevegő - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jún. 09, 2010 8:32 pm

Nem mindenki kapja meg,én pl azt szeretném,ha lenyugodnál és még egyszer átgondold a döntésed,majd megváltoztasd. Smile
Nehéz elhinnem,hogy ennyit dolgoztál ezért az oldalért és most egy éretlen kölyök miatt képes vagy egyszerűen megsértődni és lelépni... Crying or Very sad
Vissza az elejére Go down
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

Off - Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Off - Csevegő   Off - Csevegő - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jún. 09, 2010 10:04 pm

Ehhez még annyit fűznék hozzá, ne másik mesélőt keressen magának, inkább másik oldalt ahol eltűrik a sz...it.
Vissza az elejére Go down
Uchiha Heiki Shinji

Uchiha Heiki Shinji


Hozzászólások száma : 1
Join date : 2012. May. 31.
Age : 32
Tartózkodási hely : Magyarország

Off - Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Kérdés   Off - Csevegő - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Május 31, 2012 10:38 am

Lenne egy olyan kérdésem hogy hova tudnám beküldeni az előtörténetét a karakteremnek?

Másik kérdésem hogy nekem a karakterem egy Uchiha lett hogy mikortól tudná használni a sharingant?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Off - Csevegő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Off - Csevegő   Off - Csevegő - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Off - Csevegő
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Naruto szerepjáték :: OFF :: Csevegő-
Ugrás: