Naruto szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto szerepjáték

Egy új ellenség, egy új szervezet. Vajon képesek leszünk megállítani őket??
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Idéző - pályázat

Go down 
+5
Fumetsu Kyuusaisha
Kaguya Kimimaro
Jasami Orimune
Taiki Touya
Darker D. Kazu
9 posters
SzerzőÜzenet
Darker D. Kazu
Admin
Admin
Darker D. Kazu


Hozzászólások száma : 178
Join date : 2010. Jan. 08.

Idéző - pályázat Empty
TémanyitásTárgy: Idéző - pályázat   Idéző - pályázat Icon_minitimeHétf. Márc. 08, 2010 10:44 pm

Természetes a Naruto világában lehet különféle lényeket idézni. Ehez szükséged lesz egy pályázatra amit itt kell megírnod. Lehet már létező pl a varangyokkal kötött szerződés vagy a saját magad kitalált lényekkel is köthetsz vagy csak egyel, ahogy neked tetszik. Legalább 30 soros legyen ez is és legyen benne:

- Találkozás a lényel/ekkel vagy azzal aki szövetséget kötött velük.
- Az, hogy hogyan sikerült megoldanod, hogy elfogadjon gazdádnak.
Vissza az elejére Go down
https://warofthenaruto.hungarianforum.com
Taiki Touya
Genin
Genin
Taiki Touya


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2010. Mar. 26.
Age : 31
Tartózkodási hely : Konoha

Idéző - pályázat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Idéző - pályázat   Idéző - pályázat Icon_minitimeVas. Ápr. 11, 2010 4:23 pm

Hát az úgy volt, hogy egy küldetésen voltam és elfogyott a krumplim ezért gondoltam egy közeli tanyáról csenek el egy párat. Odaosontam és mikor szedtem volna ki a földből a krumplit előugrott egy hatalmas krumplibogár.
- Mit tervezel itt fiú? - Kérdezte elég mély hangon.
- Semmit, csak megnéztem, hogy milyenek errefelé a krumplik. - Mondtam eléggé meglepődött hangon.
- Ennyire hülyének te se nézzél. Ez a gazdám területe és ezek az ő krumplijai, nem fogom neked sem megengedni, hogy lopj tőle. - Mondta majd kinyitotta szárnyait.
Ebben a pillanatban azonban egy öregember lépett ki a közeli ház ajtaján.
- Imo Konchuu! Állj le. - Mondta a bogárnak majd közelebb lépett. - Mi az fiam? Éhes vagy és nincs ételed, vagy miért jöttél ide? - Kérdezte elég nyökögős hangon.
- Nem Uram, én csak azért jöttem, hogy krumplit egyek. Van nálam étel, csak hát ki szereti a furcsa halakat meg ilyeneket. Sokkal inkább a krumpliért rajongok. - mondtam majd felálltam.
- Gyere be fiam, meghívlak egy vacsorára.
Azzal bementek a házba és leültek az asztalhoz. Az öreg felállt és megmosott két krumplit. Az egyik elém tette és ő is leült a székre.
- Egyébként, hogy jutott eszedbe, hogy pont az én földemről lopj? - Kérdezte az öreg.
- Hát igazság szerint küldetésen vagyok. Egy macskát kéne most keresnem. A Sensei-em már hazament de én megéheztem. A halat nemszeretem úgyhogy gondoltam csenek egy krumplit. - Mondtam majd beleharaptam a krumpliba.
- Mintha magamat látnám. - Mondta majd ő is beleharapott a krumpliba.
Kis időközönként kinézegettem az ablakon, ugyanis ott leskelődött az a bogár.
- Elnézést uram, hogy sikerült megszelídítenie egy ekkora krumplibogarat?
- Hát...
- Háttal nem kezdünk mondatot. - Próbálta oktatni a fiú
- Jó, akkor megfordulok. - Az öreg megfordult majd újra belekezdett. - Szóval egyik nap hasonló módon egy kis krumplit akartam csenni egy öreg úrtól. Az öreg nagyon pipa lett és elővett egy tekercset amivel megidézte Imo Konchuu-t és rendesen megrémített vele. A bogár valami furcsa gáz-t lövellt ki a szárnyai alól és én elaludtam. Arra ébredtem fel, hogy az öreg házában vagyok és ő egy kis teával ül a fejem felett. Megittam a teát majd azt mondta, hogy erős fiúnak látszom. Mivel én nem tanultam soha ninjutsut ezért azt mondta, hogyha akarom megtaníthat. Naponta egyszer egy órára mindig átmentem hozzá és tanítgatott. Amikor idősebb lettem azt mondta, hogy ideje szerződésbe lépnem nekem is a krumplibogarakkal. Így is lett. Az öreg egy hét múlva meghalt mert kiderült róla, hogy súlyos beteg. Én vittem tovább a krumplibogarak erejét. - Mondta és jobb szeméből egy könnycsepp hullott ki.-
- Sajnálom uram. - Mondtam de ahogy kimondtam a ház falát valaki betörte és három kunai-t dobtak el az öreg felé.
Az öreg ügyes volt és mindet kikerülte, majd odakiáltott nekem, hogy mennyek innen de nagyon gyorsan. Kifutottam az ajtón és láttam, hogy odakint a hatalmas krumplibogár valami furcsa chakrakötéllel a földhöz van szegezve és nem tud mozdulni.
~ Azta, az öregnek segíteni kell ~
Odarohantam a krumplibogárhoz és a chakrámat a furcsa kötélbe irányítottam, a kötél meglazult a bogár felkelt. A bogár elindult a ház felé én pedig követtem őt. Az öreg fél ájultam a földön feküdt amikor megérkeztünk. A bogár két suhintással elintézte a betolakodót. Majd segített az öregnek felkelni. Készítettem egy forró teát és odamentem az öreghez, aki már az ágyon feküdt.
- Köszönöm fiam. - Mondta és elvette a teát.
- Ugyan semmiség. - Mondtam és a hátam mögött a krumplibogár is megszólalt.
- Te. Kölyök. Gyere csak ide! - Mondta elég morcos hangon.
Kisétáltam a bogárhoz aki egy pukkanás kíséretében fele akkora lett és a száján egy tekercset köpött ki.
- Talpraesett gyerek vagy te. Szeretném felajánlani a szolgálataimat és a társaim szolgálatait. A véreddel kell aláírnod ezt a szerződést. - Mondta
Így is tettem, elharaptam az ujjam végét és ráírtam a nevemet a tekercsre.
- Nagy hálával tartozom, hogy megmentettél engem és az öreget is. - Mondta majd meghajlott egy kicsit. - Egyébként az erdőben nemrég mintha a te nevedet ordították volna.
- Taiki! - szólt messziről egy hang.
- Menj csak, még biztos vagyok benne, hogy látjuk egymást. - Mondta a bogár majd egy pukkanás kíséretében eltűnt.
Én meg szaladtam az erdőbe ahol Sohen várt.
- Taiki, mitől vagy ilyen koszos? - kérdezte.
- Majd elmesélem Sensei. De most rám férne egy pihenés.
Mondtam, majd elindultunk vissza a város felé.


Bogarak :
http://static.panoramio.com/photos/original/1109635.jpg
Név: Imo Wa-mu
Szint : D
Elem : Doton/Föld
Jutsui : Doton: Shinjou Zanshu no Jutsu (Föld elem: Dupla Öngyilkos Lefejezés Technika) Használatához szükséges CHP: 70
Vannak szárnyai így képes a repülésre is a chakrájától függően.
Ha repül akkor körönként 50 CHP-t veszít.
Kezdő CHP : 400
Idézéséhez szükséges CHP : 125
Vissza az elejére Go down
Darker D. Kazu
Admin
Admin
Darker D. Kazu


Hozzászólások száma : 178
Join date : 2010. Jan. 08.

Idéző - pályázat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Idéző - pályázat   Idéző - pályázat Icon_minitimeVas. Ápr. 11, 2010 4:55 pm

Rendben van. Nekem tetszik a pályázatod így tehát ELFOGADOM. Viccesnek is tartom, hogy a krumplibogár az kártevő a krumplira nézve mégis azt idézed meg.
Vissza az elejére Go down
https://warofthenaruto.hungarianforum.com
Jasami Orimune
Genin
Genin
Jasami Orimune


Hozzászólások száma : 196
Join date : 2010. Feb. 28.
Tartózkodási hely : Gép előtt, vagy géptől távol

Idéző - pályázat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Idéző - pályázat   Idéző - pályázat Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2010 4:26 pm

Szép lassan haladtam előre fele az erdőbe amikor megláttam egy vénséget aki hirtelen letérdelt előttem és összekulcsolta a kezeit.
-Kérlek mond, hogy meg akarod tanulni a testidéző jutsut.
-Maga meg... Honnan?-Próbáltam vissza kérdezni de az öreg vette a lapot és már meg is ragadta a kezem.
-Kérlek hadd legyek a mestered ha nem viszem tovább mielőtt meghalok engem kétszer is kinyírnak.
-??? De én...-Próbáltam ellenkezni, de az öreg hajthatatlan volt.-A legjobb állatot fogod megidézni amit egy ninja akarhat velük legyőzhetetlen leszel.-Mondta mosolyogva. Nyeltem egyet aztán kicsit elgondolkoztam a ráncigálásnak ellenállva.
-Azt hiszem nem lehet belőle... Várjon milyen állatról van szó?
-Majd megtudod mondta és már elővett is egy tekercset és kinyitotta. Ha itt aláírod a véreddel akkor tanítalak.-Kicsit hezitáltam aztán úgy döntöttem ha nem hasznos állatot kapok akkor szétverem. Beleharaptam az ujjamba és aláírtam a szerződést majd nagy meglepődésemre az öregnek nyoma sem volt csak egy fabábú volt ott ami pont úgy nézett ki mint ő.
-HAAAA? Te szemét!-Ordítottam és elkezdtem keresni de sehol sem találtam. Viszont az egyik pillanatban hallottam egy zajt a másikban már nehezebb volt az egyik övtáskám. Belenyúltam és egy kisebb tekercset láttam meg mint amit aláírtam de amikor megpróbáltam kinyitni visszanőtt eredeti mértére. Becsuktam és megint kicsi lett viszont ugyanolyan nehéz. Sóhajtottam egyet majd elraktam és elindultam az erdőbe újból, hogy megnézzem mit kaptam.
~Na jó fogjunk hozzá~Gondoltam miközben az erdőben kiválasztottam egy jó helyet a gyakorláshoz.~A sensei azt mondta, hogy nem tudhatom milyen állatot fogok először megidézni... Hát remélem olyan lesz aki tényleg tud majd segíteni... Akkor hogy is volt?... Ino, I, Tori...~Gondoltam miközben a kézjeleket próbálgattam először lassan, hogy megtudjam jegyezni aztán egyre gyorsabban és gyorsabban ismételgettem mígnem megvolt.~Rendben kezdjük. Ino, I, Tori, Saru, Hitsuju~ Mutogattam el a kézjeleket majd a földhöz vágtam a kezemet.
-Na ez megvolt. Most próbáljuk meg vérrel.-Beleharaptam az ujjamba felkentem a tenyeremre és újból a földhöz vágtam mire hatalmas füstfelhő kíséretében előtűnt valami~...Egy valami~Gondoltam ahogy a csupasz kis egér félére néztem ami azt hiszem bébi macska lehet.~Akkor macskákat fogok idézni?... ... Vagy talán vadmacskákat!~Lángolt fel bennem tűz és újra próbáltam vér kézjelek és.
-Kuchiyose no Jutsu.-Újból nem sikerült.~Na jó akkor több chakrát használok~ Határoztam el magamban és újra próbáltam.
-Kuchiyose no Jutsu!-Hatalmas füst felleg.~Mintha látnék valamit...~Gondoltam ahogy a felhő szép lassan elszállt. Előttem állt egy fekete párduc bár igaz a feje búbja éppen csak a térdemet érte.
-Ah... Ki a fene vagy?-Kérdezte álmos hangon.
-Én Jasami Orimune vagyok és te?-Kérdeztem vissza mire a másik felém karmolt.
-Felébresztettél te barom, nem igaz pont amikor aludtam egy tökfej megidéz.-Nézett dühösen és megpróbált újból belém karmolni.
-Perelj be!-Vágtam vissza mitől ő még dühösebb lett.
-Te mit képzelsz kivel beszélsz? Azonnal vond vissza.-Fenyegetőzött.
-Mert különben?-Néztem vele farkas szemet mire eltűnt majd mögöttem jelent meg és bevitt nekem egyet a lábával az arcomba. Nem is fájt volna ha nem kivont karmokkal csinálja ami egy szép három ágú karcolást adott ami még vérzett is.
-Szóval a cicus játszani akar?-Megindultam felé és megpróbáltam elrúgni mint egy labdát erre ő felkerült a térdemre és onnan lefejelt majd eltűnt egy bokorban.
-Ah. Ez fájt.-Mondtam miközben felálltam mire ő újra előttem termett.
-Na mi van nem tudsz elkapni?-Gúnyolódott mire én elmosolyodtam és kézjelekbe kezdtem.
-Kawarimi no Jutsu (Testcsere Technika)-Mondtam és eltűntem majd mögötte fel és elkaptam, de csak szétfolyt.~Kasumi Jūsha no Jutsu (Ködszolga Technika)?~
-Haha ilyen könnyen nem győzhetsz le.-Mondta megint gúnyolódva de ezzel le is bukott. Hirtelen fordulásból arcon tiszteltem ő pedig hátra esett.
-Ilyen átlátszó technikán én is átlátok.(Kakuremino no Jutsu (Láthatatlanság Köpenye Technika) volt)
-Aú ez holnapra ronda nyomot...*Puff*-Amíg ő a sebét nyalogatta én a lábamat a hátára tettem majd lenyomtam a földre.
-Pech legközelebb a harcra figyelj.-Mondtam miközben újra farkas szemet néztünk majd a párduc sóhajtott egyet.
-Na jó győztél. Most pedig engedj el.-Sipítozott forgolódva.
-Addig nem amíg bele nem egyezel, hogy mostantól segítesz nekem ha szólítalak.
-MÍ? felejtsd el.
-Én ráérek.-Mondtam és egy kis nyomást gyakoroltam a hátára.
-Okok csak szálljál le rólam.-Mondta egy percnyi csönd után. Levettem a lábam majd ránéztem.
-A neved még nem hallottam.-Mondtam ő pedig elmosolyodott.
-Csak szólíts Burakkuraitoningu-nak.
-Ez túl hosszú.-Mondtam miközben eltöprengtem a név jelentésén aztán csak elmosolyodtam.~Hát azt meg kell vallani tényleg gyors~
-Akkor Kuro.-Mondta aztán megfordult és még hátra szólt.-Gondolom még találkozunk szóval szia.-Mondta és egy pukkanással eltűnt.

Fekete párducok:
Név: Burakkuraitoningu v. Kuro
Szint: D
Elem: Raiton/Villám
Jutsui: A genin alapok, Kasumi Jūsha no Jutsu (Ködszolga Technika)
Kezdő CHP: 300
Idézéshez szükséges: 125
Vissza az elejére Go down
Kaguya Kimimaro
Admin
Admin
Kaguya Kimimaro


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2010. Jan. 20.

Idéző - pályázat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Idéző - pályázat   Idéző - pályázat Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2010 8:18 pm

Őőő... Egész korrekt! Elfogadom!
Még annyit kérnék, hogy ezt a találkozást említsd majd meg az áprilisi naplóban.
Vissza az elejére Go down
Fumetsu Kyuusaisha
Genin
Genin
Fumetsu Kyuusaisha


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2010. Mar. 16.
Age : 32

Idéző - pályázat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Idéző - pályázat   Idéző - pályázat Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2010 11:19 pm

A kiképző terepen voltam és épp egy fiút néztem, aki új jutsukat tanult.
- Hát nem is rossz nekem is kell majd néhány új jutsu. *ahogy ezt kimondtam megszólalt mellettem valaki.
- Ha kell, valami akkor csak szólj. *amikor oda néztem csak egy lárvát láttam, mondjuk elég nagy darabvolt, de semmi különös.
- Héj kiszórakozik itt? *kérdeztem miközben gyorsan végig pásztáztam a területet.
- Én voltam. Hahó, itt vagyok. *amikor a hang irányába néztem láttam, hogy a lárva beszél és integet felém.
- Mi, de hát ez… hogy??? *kérdeztem hüledezve a látványon.
- Mi van még sose hallottál a nagyhatalmú lepkékről?
- Hát az igazat megvallva, nem.
- Na, jó figyelj, azt biztosan tudod, hogy lehet vérszerződést kötni különböző állatokkal, nah szóval tehát velünk, lepkékkel is lehet ilyen szerződést kötni, akik ha kell, megidézed valamelyikünket és ő a segítségedre lesz a harcban vagy a tanulásban. Érted már?
- Á szóval erről van szó. Hát igen halottam már erről, de egyébként te még nem is vagy kifejlett egyed.
- És ettől függetlenül nem jelenti azt, hogy nem vagyok legalább olyan erős, mint a többiek.
- Jól van bocsi nem akartam. Na de visszatérve, mégis mennyire vagytok erősek, mert végül is lepkék vagytok.
- Na, figyelj! *mondta és a következő pillanatban már egy másik helyszínen voltunk. – Hát én ezt tudom, ez hasonlít a már bizonyára általad is ismert Shunshin no Jutsu (Elrebbenő Test Technika)-ra annyi különbséggel hogy itt a távolságtól függ, hogy mennyi chakrát vesz igénybe és bármin át lehet vele hatolni így gond nélkül tudsz bármilyen csapdából kiszabadulni, már ha van hozzá elég chakrád.
- Ez nagyon komoly. Hogyan köthetek veletek szerződést.
- Ez egyszerű. Csak kell, egy kevés a véredből aztán itt alá írod *azzal egy pukkanással és egy kisebb füsttel kisérve megjelent egy tekercs* és már kész is. Utána pedig elmondom, hogy hogyan tudsz előhívni minket.
- Rendben már is csinálom. *mondtam és elő vettem egy kunait, amit beleszúrtam az ujjamba és a kunait tollként használva alá írtam a tekercset.
- Na, hát ezzel meg is volnánk. *mondta és eltette a tekercset* Akkor figyelj a lényeg az, hogy milyen sorrenden mutatod a kézjeleket, nesze kapd el! *mondta és valahonnan hozzám vágott egy tekercset.
- Ez mi? *kérdeztem értetlenül.
- Ebben a tekercsben vannak leírva, hogy melyikünket hogyan tudod megidézni, és hogy ki mit tud, így majd nem kell állandóan kérdezgetned arról, hogy mit meg merre.
- Rendben értettem.
- Hát akkor én mentem, mert anya a végén még megbüntet, hogy sokáig vagyok távol. Nah szevasz! *mondta és egy pukkanás kíséretében eltűnt.

Lepkék:

Név: Kongou Chou
Szint: D
Elem: -
Jutsui: Janpu
Kezdő CHP: 300
Idézéshez szükséges CHP: 150

Név: Furappu Chou
Szint: D
Elem: -
Jutsui: Chikuden
Kezdő CHP: 300
Idézéshez szükséges CHP: 150

Név: kokutan Chou
Szint: D
Elem: -
Jutsui: Engetsu
Kezdő CHP: 300
Idézéshez szükséges CHP: 150

Név: Ifuu Chou
Szint: D
Elem: -
Jutsui: ranshi misairu
Kezdő CHP: 300
Idézéshez szükséges CHP: 150

Név: shumochi Chou
Szint: D
Elem: -
Jutsui: Saite-shon
Kezdő CHP: 300
Idézéshez szükséges CHP: 150
Vissza az elejére Go down
Kaguya Kimimaro
Admin
Admin
Kaguya Kimimaro


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2010. Jan. 20.

Idéző - pályázat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Idéző - pályázat   Idéző - pályázat Icon_minitimeVas. Ápr. 18, 2010 10:46 am

Igazából nem értem, hogy minek ennyi D-szintű lepke, ha egyszerre úgyis csak egyet tudsz megidézni, de ha neked így jó, akkor Elfogadom.
Naplóban neked is kéretik megemlíteni a dolgot.
Vissza az elejére Go down
Gouda Kisame
Genin
Genin
Gouda Kisame


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2010. Mar. 10.

Idéző - pályázat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Idéző - pályázat   Idéző - pályázat Icon_minitimeSzer. Május 05, 2010 2:00 pm

A katana és a tetoválás története:

Egy teljes éve annak már, hogy genin lettem. Azóta már rengeteg küldetést megcsináltam. Ez idő alatt apámnak nehezen sikerült letennie a jounin vizsgát. Megígérte nekem, hogy ha már 1 év eltelik a genin vizsgámtól számítva mutatni fog nekem valamit. Ezt én nem felejtettem el ezért ennek az évfordulóján odamentem hozzá és megkértem, hogy mutassa meg azt a dolgot, amiről egy éve beszélt. Ő ezt tudomásul vette és elindult a hálószobájuk felé és egy régi könyvel a kezében tért vissza. Elmesélte, hogy miként szerezte meg ezt a könyvet és, hogy mi áll benne. Miután ezt elmesélte át akarta nyújtani, hogy olvasgassam és tanuljak belőle, de véletlenül leesett a földre és kiesett belőle egy papír fecni. Ezen a papírdarabon egy térkép volt. Engedélyt kértem a szüleimtől majd a senseitől és végül a hokage-től, hogy hagy menyek el oda ahova az a térkép vezet. Megígértem mindenkinek, hogy fél év után biztos visszatérek. Aludtam egy napot majd összepakoltam és elindultam. Elindultam az utamra és követtem a térképet. Sok veszély volt ezen az úton. Több veszélyes állattal is meg kellet küzdenem és egy nap sem telt el anélkül, hogy nem edzettem volna. 1 hónapomba telt, de végül elértem arra a pontra, amit a térkép mutatott. Egy barlang bejáratát láttam. Elindultam befelé figyelmen kívül hagyva minden vészjósló jelet. Odabent egy hatalmas edzőterem volt. Balra az első ajtónál volt egy szoba egy ággyal. Jobboldalt volt az illemhelyiség és közvetlen a bejárattal szemben egy raktár ahol tekercsek és fegyverek voltak. Voltak tekercsek amik arról a fegyverről írtak ami ott volt mellette. Olyan tekercsek is voltak, amiben edzés tervek, jutsuk voltak. Egyetlen egy olyan tekercset találtam, ami idéző tekercs volt. Mindenhol egy sötétvörös sárkány jel volt és találtam egy dzsekit is, aminek a háta közepén szintén megtalálható ez a jel. A raktár közepén volt kettő katana és egy tekercs. A kettő katanát és a hozzá tartozó tekercset és még az idéző tekercset elvittem magammal a háló szobámba. Elterveztem, hogy maradok 4 hónapot és megyek vissza a faluban. Aludtam egy napot és másnap kora reggel elkezdtem edzeni. Az első 2 hétben csak sima tai-jutsu edzést fojtattam majd még 2 hetet nin aztán a maradék pár napban abból a hónapból gen jutsuval töltöttem. Az első hónap eltelte után előhoztam a katanákat és a tekercsét. Leültem a hatalmas terem közepére és elkezdtem olvasni a tekercset.

„ Aki ezt a tekercset olvassa és megtalálta a kettő katanát egy nagyon erős fegyverre tett szert és már csak meg kell tanulnia használni. A katanák különleges fémből vannak. A jing-et és a jang-ot jelkébezik. A jang katana teljesen fekete míg a jing katana hó fehér. Egyik sem olyan könnyen széttörhető és a legendák szerint hegyeket tud az szétvágni aki uralja a jing-jang együttes erejét. Ha valaki csak az egyik katanát használja azon úrrá lesz az az énje amelyiket használja. (Jang gonosz én. Jing jó én.) A tekercs maga arra szolgál, hogy ismertessen a fegyverrel és pár dolgot tanítson vele kapcsolatban, de az igazi erejére magadnak kell rájönnöd. A jang fegyverben egy fekete sárkány vére míg a jing-ben egy hófehér sárkány vére van belezárva. Ez a két sárkány szolgálják azt aki a katanákat birtokolja. Ők ketten megosztva uralkodnak a saját világukon ahol rengeteg sárkány él. A fehér a bölcs és öreg míg a fekete a harcias és fiatal sárkány. Aki aláírja velük a vérszerződést és megtanult idézni az megidéz egy sárkányt ami örökre őt fogja szolgálni. Természetesen a fegyverek tulajdonosa már nem fog külön sárkányt megidézni. A katanák-ról és a velük kapcsolatos dologról ez a tekercs csak ennyit mond el. Más tekercsek csak a történetéről írnak és a sárkányokról.’’

Elolvastam a tekercset és utána megkerestem az idéző tekercset. Láttam, hogy már több ember is aláírta a saját vérével és az ujjait is odanyomta. Követtem a példájukat és megharaptam az ujjam majd aláírtam a saját nevemmel és öt ujjamat is odanyomtam. Innentől kezdve már csak vissza kellet emlékeznem arra, hogy a sensei hogyan szokta megidézni az állatokat. Nehezen sikerült előkotorászni az emlékezetemből és újra megharaptam az ujjamat majd elmutogattam azokat a kézjeleket, amik a tekercsben voltak és a földre csaptam. Ahogy várható volt nem történt semmi. Egy egész hónapom ment rá mire sikerült megidéznem a fekete sárkányt. Egyből rám támadott hisz nem volt nálam egyik katana sem. A támadásait nehezen sikerült kivédenem, de több sérülést is szenvedtem. Egy másod fokú égési sérülést a bal karomon egész végig és egy karmolási nyomot a hátamon. Sikerült eljutnom a szobámba és előjöttem a katanákkal. A sárkány meglepődött, hogy ilyen fiatalon nálam vannak a katanák, de mivel nálam voltak ezért leállt a támadással és lefeküdt majd bocsánatot kért. Elmesélte a katana teljes történetét. Utána elmondta azt is, hogyan lehet irányítani azt, hogy melyik sárkány jöjjön elő. Eléggé egyszerű magyarázatot mondott. Ha a jobb kezemmel idézek sárkányt ő fog előjönni, de ha a ballal, akkor viszont a fehér sárkány jön elő. Ezt az egy sárkányt is kimerítő volt megidézni, de a fekete sárkány biztatott, hogy próbáljam meg, de csak úgy, hogy a jing katana nálam van. Hát felvettem a katanát a hátamra majd megidéztem a jing sárkányt.
- Látszik rajtad, hogy meg vagy lepődve. Egyébként az én nevem Jing Tadasii és itt mellettem ez a fiatal sárkány Jang Varui. Most, hogy már a mi nevünket tudod, szeretnék mi is a te nevedet hallani.
- Természetesen a nevem Gouda Kisame és szeretném tudni ért van fura színük a katanákna
- A válasz erre egyszerű. – Mondta Varui. –A benne levű vérünk miatt van a katanáknak a különleges színük és erejük is.
- Így már érthető. Most, hogy sikerült titeket előidéznem remélem legközelebb nem fogtok megtámadni, ha engem láttok.
- Nem kell félned, Varui biztos nem fog már többet megtámadni. Még annyit szeretnék mondani, hogy mivel alá írtad a tekercset a saját neveddel ezért majd képes leszel több féle jutsura is, ami a sárkányokkal kapcsolatos. Viszont mi most megyünk. –Azzal egy hatalmas füst kerekedett és eltűntek. A füst eloszlása után egy fekete lángcsóvát vettem észre a jobb karomon (mivel le volt szakadva a ruhám ujja) ami olyan volt mintha egy tetoválás lett volna. Miután ránéztem hirtelen elkezdtem homályosan látni és elájultam. Pár óra után magamhoz tértem és elmentem aludni. Egy nappal ez után elmentem a raktárba és elkezdtem olvasni a tekercseket hátha rájövök arra, hogy ez mért jelent meg rajtam. Kettő hónap után találtam valamit, de közben az edzéseket sem hanyagoltam el. A sok olvasásból annyi kiderült, hogy ez a jel, ami rajtam van csak azokon fog megjelenni, aki képes megidézni Jinget és Jangot és azon a karjukon jelenik, meg amelyikkel előbb idézett. Ezen kívül még annyi volt leírva, hogy ez a hely egy régi klán titkos búvóhelye volt, amit mindig az vezetett, aki megidézte a kettő nagy sárkányt. Mára ez a klán már teljesen kihalt, de talán megpróbálom újra éleszteni ezt a klánt. Mivel letelt a négy hónap összekészítettem pár dolgot az utazásom előtt köztük: 3 tekercset, amikben le volt írva pár klán jutsu, pár fegyvert is hoztam el (2 wakizasit, 1 nunchakut, 3 sai-t, 1 tantot, és még pár nehezéket, amik jók lesznek a későbbi edzéseimre). Egy hónap utazás után hazaértem a faluba és 2 nap híján sikerült is teljesítenem a félévet. Rögtön a hokage felé vettem az irányt a szakadt ruhámban és egy hatalmas nagy táskával a hátamon. Bejelentettem, hogy visszatértem utána hazamentem beköszöntöm a szüleimnek, akik nagy örömmel fogattak. Ezután átöltöztem, letettem a fegyvereket és az egyéb holmijaimat. Lógtam egész nap és meglátogattam a senseit is, aki közben kórházba került és pont az érkezésem előtti hétben volt a műtétje, amiből lábadozik. A nap végére hazamentem és lepihentem.

// Így van ami megváltozik

Megjelenés: Egy élénk píros fejkötő ami leér hátúl a derekáig, fehér ing rajta egy fekete dzseki, aminek a háta közepén egy sötétvörös sárkány van és egy fekete nadrág. Annál lejjebb egy fekete zokni és egy fekete cipő. Még található a bőrén (a jobb vállától lefelé csavarodva a karján egészen a tenyeréig) egy tetoválás, ami úgy néz ki, mint egy tűzcsóva.

Felszerelés: Visel 2 katanát a hátán az egyik a bal válla mögött míg a másik a jobb oldalánál.. Ezen kívül még található nála 10 kunai, 5 shuriken, 10 m drót, 3 robbanó cetli, pár energia tabletta és egy tekercs, amiből gyakorolni szokott //

//Szeretném ezt az idézést az 5. szinttől megtanulni mert chuunin szinttől lehet valakinek 3 megidézendő lénye de ha valakinek nem sikerül a vizsga akkor az 5. szintnek felel meg.

// Természetesen még túl kicsi a szintem ehhez az idézéshez főleg mivel mind a kettő sárkány idézéséhez 750 CHP szükséges
A sárkányok A szintűek tehát 3000 CHP-vel rendelkeznek mind a ketten

Jutsuik:

Emberi segítséggel alakváltás (kombinált alakváltás): Ez ugyan annyi CHP-t igényel mint nálam tehát alakváltás 400 CHP
Mivel sárkányok ezért képesek a repülésre körönként 150 CHP-t levonva
Katon: Hōenka (Tűz elem: Tűzvirág) 410 CHP kell a használatához
Katon: Karyū Endan (Tűzsárkány Rakétalövedék) 220 CHP kell a használatához
Fūton: Kaze no Yaiba ( Szél elem: Szélkard) 350 CHP kell a használatához. A szárnya csapásaival képesek ezt a jutsut megcsinálni.
(Mind a ketten megtudják csinálni ezeket a jutsukat de van külön külön egy-egy jutsujuk.)

Jang Varui:

Fekete láng tenger (Kuro kaen umi)

Varui kinyitja száját majd nagy chakra koncentráció után fekete lángot kezd el kilövellni a szájából egy egyenes vonalba maga elé majd egy kisebb fekete lánggolyóval elindítja az egészet. Úgy néz ki mintha tenger hullámai közelednének csak ez fekete tűz.
650 CHP szükséges a használatához.

Jing Tadasii:

Fehér mennyei áradat (Siro tenno sio)

Tadasii Sok chakra segítségével fehér lángokat lő fel az égre amik az égben egyesülnek és elindulnak az ellenfél felé. Ha napos idő van akkor nagyon nehezen vehető észre az az oriási tűzgolyó ami akkor mint egy hatalmas meteor. Ezzel a technikával egy várost is el lehet söpörni a színről.

A későbbike folyamán majd írok jutsukat amik a klánhoz tartoznak és meg akarom tanulni őket és pár jutsut is le fogok írni ami a 2 különleges katanámhoz tartozik. Egy idő után ez az idéző pályázat összeköttetésben lesz a klán pályázatommal.

Ezzel vége. Tudom, hogy lesz benne hiba de majd msn-en úgy is szeretnék beszélni azzal az adminnal aki ellenőrzi.//
Vissza az elejére Go down
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

Idéző - pályázat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Idéző - pályázat   Idéző - pályázat Icon_minitimeSzer. Május 05, 2010 10:18 pm

Nos, elolvastam a pályázatodat!

Mindent rendben találtam, kivéve néhány fogalmazási hibát és elírásokat. A pályázatodat ELFOGADOM

Azonban egyszerre csak egy sárkányt idézhetsz még meg. Majd ha megkaptad a chuunin rangot, vagy még erősebb leszel, illetve a játékodon látszik hogy megérdemled, akkor már használhatod mindkettőt.

Annyit még szeretnék közölni, hogy nem akarom azt látni hogy VP karit csinálsz(Véres Pista). Ha meglátom hogy nagyon tápra veszed a figurát, akkor könnyen elvesztheted a fejed Very Happy
Vissza az elejére Go down
Mienai Koroshija

Mienai Koroshija


Hozzászólások száma : 71
Join date : 2010. Apr. 05.

Idéző - pályázat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Idéző - pályázat   Idéző - pályázat Icon_minitimePént. Május 07, 2010 7:07 pm

Kuchiyose Tokage az idézés, vagy Kuchiyose+valamelyik név, ha konkrétan tudja az illető, hogy melyik gyíkot akarja megidézni. Mindegyikük úgy néz ki, mint egy kaméleon (kivéve Bakugan) és tud kaméleon módjára rejtőzködni. Ha valaki rá akar kerülni a szerződésre, és meg akarja tanulni az idézést, akkor meg kell keresnie a Fű ország erdejének legsűrűbb részén egy láp közepén, egy kis kunyhóban (egyszer volt, hol nem volt...) élő öreg remetét. A remete több, mint 100 éves. Pontosan 105. Mindenki csak ,,Remete''-nek szólítja. Bár sok éve nem látogatott el hozzá senki. Ha valaki a tanítványa akar lenni, kemény próbákat kell kiállnia.: Az erő, ügyesség, ravaszság, bátorság és a hűség próbáit. Ezután egy nagyon kemény edzés következik, ami után a tanítvány aláírhatja a tekercset, ami gyíkbőrből készült.

D-szint:

Bakugan - Tenyérnyi kis lény. Harapása egy szúnyog csípéséhez hasonlít, de mérgező. Szédülést és hányingert okoz, de nem halálos. Társaival ellentétben Ő szeret az emberek világába tartózkodni és sokat beszél. Ő az egyetlen kivétel, mert Ő inkább egy szalamandrára hasonlít.
Idézéshez szükséges CHP: 150

C-szint:

Tiadon - Kicsi (térdig érő) világos zöld gyík aki megharapja az embereket - kivéve az idézőjét -, ha rosszul bánnak vele. Harapása át tud harapni akár egy emberi combcsontot is.
Idézéshez szükséges CHP: 300


Diagon - Kis (térdig érő) szürke gyík, aki bármit megtalál szag alapján. Könnyedén visszatalál az idézőjéhez.
Idézéshez szükséges CHP: 300


B-szint:

Kiagon - Embermagas kék színű gyík, Siagunhoz hasonlóan képes a beszédre. Ez a gyík még a többinél is ügyesebben mászik, akár tükörsima felületen, és jó rejtőzködő képességének hála így remekül tud információt gyűjteni.
Idézéshez szükséges CHP: 450
Jutsui:
Meisaigakure no Jutsu (Kaméleon Technika)

A-szint:

Siagun - Embermagas sötétzöld gyík, aki beszélni is képes. A hátán egy sötétvörös X található. Ez a gyík csípős, ragadós folyadékot tud az ellenfél szemébe köpni, ezzel összezavarva azt, vagy lehetőséget adva az idézőjének a menekülésre. A testét pikkelyek fedik, amik megvédik a kisebb fém fegyverektől és az alacsony szintű (C vagy annál kisebb) tűzjutsuktól. A shuriken nagyságú, éles pikkelyeket ki tudja lőni a testéből.
Idézéshez szükséges CHP: 650
Jutsui:
Ralug no tan(Köpet)- 50 CHP/köpés
Meisaigakure no Jutsu (Kaméleon Technika)
Hakuhen no yoroi (Pikkely páncél) - 100 CHP

S-szint:

Ziadon - Egy hatalmas ezüst színű gyík. Tud beszélni, és hihetetlen sebességgel futni. Így gyorsan szállíthat embereket, vagy nehéz rakományt, és akár a vízen tetején is képes áthaladni. Bár ilyenkor futnia vagy legalább sétálnia kell, különben belesüllyed a vízbe, ha megáll. Ez a lény acél tüskékkel támad, amiket a bőrére tud növeszteni, és akár ki is tudja lőni, az ellenfélre záporként zúdítva. Láthatatlanná tud válni. Ha megidézed, legalább egy támadása elől ki kell térned, hogy elfogadjon mesterének. Hosszú nyelvével villámgyorsan el tudja kapni áldozatait. Testét pikkelyek fedik ezért tűzjutsukkal és fém fegyverekkel lehetetlen megsebezni.
Idézéshez szükséges CHP: 850
Jutsui:
Meisaigakure no Jutsu (Kaméleon Technika)
Toriumu no yoroi(Acéltövis páncél) - 400 CHP
visszanövesztése 500 CHP/2 reag alatt


A hozzászólást Mienai Koroshija összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Május 24, 2010 12:03 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Kaguya Kimimaro
Admin
Admin
Kaguya Kimimaro


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2010. Jan. 20.

Idéző - pályázat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Idéző - pályázat   Idéző - pályázat Icon_minitimeKedd Május 18, 2010 9:47 pm

A D-szintű idézés semmiképp sem fog A szintű jutsut ismerni, tekintve, hogy chakrája sincs, hogy kivitelezze. Tehát javításig ELUTASÍTOM!
Vissza az elejére Go down
Kaguya Kimimaro
Admin
Admin
Kaguya Kimimaro


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2010. Jan. 20.

Idéző - pályázat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Idéző - pályázat   Idéző - pályázat Icon_minitimeHétf. Május 24, 2010 12:49 pm

Na, így már jó... ELFOGADVA! A megtanulást kéretik kijátszani!
Vissza az elejére Go down
Shittsui Rangai

Shittsui Rangai


Hozzászólások száma : 27
Join date : 2010. Jun. 04.
Age : 27
Tartózkodási hely : Fű ország felé

Idéző - pályázat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Idéző - pályázat   Idéző - pályázat Icon_minitimeKedd Jún. 15, 2010 9:00 pm

A lány és a fák

Egy nap, mikor éppen unatkoztam, úgy gondoltam visszatérek az fű országába, ahonnan nem is olyan rég elmenekültem. Természetesen kockázatos lett volna a városba menni, tehát egy a várostól távoli faluban kötöttem ki. Az ottani emberek nem foglalkoztak azzal, hogy honnan jöttem és ki vagyok, hanem csendesen folytatták azt amit elődeik, márt századokkal ez előtt megkezdtek. Mindenfelé szántóvető parasztok és haszonkertet művelő asszonyok. Ahogy a falu keleti oldalához értem, egy kis erdős foltra lettem figyelmes. Annyi szántóföld és kert után felüdülés volt a szemnek, ezért közelebb mentem szemügyre venni. Mikor odaértem láttam, hogy nem is egy erdő, hanem egy gyümölcsös volt az, amit a távolból láttam. Mivel az út hosszú volt, megálltam egy kicsit habzsolni. Egyszerre egy ütést éreztem a bal vállamon. "Héj"- förmedt rám egy fiatal lány. "Azokat én neveltem"- mondta szomorúan, ami szíven ütött. "Bocsánat, én nem akartam...esküszöm kifizetem a kárt"- mondtam. Erre lehunyta a szemét és bánatosan mondta: "Téged is csak a kár érdekel, az nem számít, hogy a nevelésük által okozott örömöt is lerombolod". Egyszerre végiggondoltam az egészet amit mondott, és egy pillanatíg átéreztem azt a bizonyos örömöt amiről mesélt, és gondoltam milyen borzalmas lehet most a fájdalom amit érez. Mikor látta, hogy elkezdtem sírni, egy pillanatra megdöbbent és mondta: "Ha képes vagy átérezni, akkor még se lehetsz rossz ember." Erre felemeltem a fejem és a szemébe néztem. "A nevem Nayana és a tiéd?"- kérdezte mosolyogva. "Az enyém Rangai"- mondtam udvariasan. "Na és Rangai...mit keresel errefelé"- kérdezte kíváncsian a lány. "Csak visszajöttem meglátogatni az országot, ahonnan sajnos el kellett menekülnöm"- mondtam. "Szóval te is Missing-nin vagy"- mondta amitől én nagyon meglepődtem. "Nálatok ez ilyen természetes"- kérdeztem. "Viszonylag igen. Nálunk sokan megfordulnak ételért és vízért, mert tudják mifelénk nem mondja el senki létezésüket"- mondta. "Jut eszembe. A faluban véletlen nincs egy sensei akitől tanulhatnék?"- kérdeztem feszülten a válaszra várva. "Nincs"-felelte"-"De taníthatnálak és is." "És egészpontosan mit tanulhatnék egy ilyen gyönyörű lánytól mint te?"- kérdeztem kissé bókolva. "Egy speciális technikát"- felelte pirultan.""Egy idéző technikát" "Mégis miféle idéző technikát"- kérdeztem csodálkozva. "Egy olyan idéző technikát melyt csak a fű országban született gyermekek tudnak csak elsajátítani, és amelyet e falu megalapítói találtak fel. A technika nagyban különbözik a többi idézéstől leginkább abban, hogy az idézett dolog nem ember vagy állat, hanem egy fa. Méghozzá egy nem is akármilyen fa. Az idézett fák képesek indákat növeszteni mellyel azokat a shinobikat védelmezik, amelyek megidézték őket. Továbbá az indák támadásra is használhatóak. És mivel a fa nem alkalmas utazásra, ezért olyan speciális képességgel rendelkezik mellyel ágaiból különféle formájú, és fajtájú állatokat teremthet, melyek a fa anyagából, vagyis fából lesznek. Hátrány, hogy ha a használó egy kilóméternél messzebb kerül a fától a technika megszakad. Ezért ha megalakult a szállításra alkalmas állat, jól meg kell gondolnunk, hogy el szeretnénk-e hagyni a tartózkodási helyünket. Toábbá gyümölcsi alacsony mértékben gyógyító és frissítő hatásúak, viszont az ellenség
szervezetébe jutva a gyümölcs leve méregként szuperál. A gyümölcsök alkalmasak a harcvégi sérülések és fáradság idejének lerövidítésére. Szóval semmivel sem rosszabb a többi idézéstől. Sajnos jobb sem de ez az élet rendje"- mondta rám kacsintva. (Húúú ez a csaj nem semmi. Még a végén lesz köztünk valami- gondoltam magamban.) "Szóval készen állsz?"- kérdezte. "Még szép"-feleltem. Azután egy füves folthoz vezetett. "Itt ülj le, mindjárt jövök"- mondta, és én engedelmeskedtem. Nemsokára jött is egy halom maggal, amit kör alakban körém rakott. Én ültem a kör közepén a magok pedig egymástól egyenlő távolságra körülöttem. "Koncentráld a chakrát abba a tenyeredbe, amellyel általában a kunait dobod"- kaptam a parancsot. Tehát az instrukciókhoz híven a bal kezembe koncentráltam a chakrát. Egyszerre a magok a levegőben kezdtek el körülöttem forogni, mintha valami valami körív alakú pályán haladnának. Egyszerre egy csonthélyas mag kivált a sorból és a tenyerembe repült. "Gratulálok, a te fád a szilvafa"- mondta rám molyojogva.
"A következő dolgod a következő. Itt egy cserép. Szóval a dolgod az, hogy elültesd a magot és viseld gondját addíg míg ki nem hajt. De vigyázz! Csupán a jó talaj és a víz nem elég. Chakrával is el kell látnod. Ha a feladat nem sikerül, több lehetőséged nem lesz.- mondta intően. "Nem fogsz csalódni szép sensejem"- mondtam vigyorogva. "Remélem is"- mondta elpirulva. "Látod azt a helyet"-mondta-"Oda kell elvonulnod a feladat ideje alatt. Csendes, barackfákkal körbevett lugas volt a hely, ahol a próbatétel zajlott. A próbatétel alatt a bosszantóan messze található, régi kútból hordtam vizet, melyet a föld igen hamar beivott tehát naponta többször kellett fordulnom. Szerencsére a föld termőképességének javítását is karban tudtam tartani, mivel a közeli kunyhó gazdájának kemencéjéből hamut tudtam csenni. Ezek nem is okoztak akkora gondot mint a növény chakrával történő ellátása. Mikor a napi adagot megkapta, márt szédült a fejem és hányingerem is volt. Mintha egy raklap lufit fújtam volna fel. Az utolsó nap volt a legnehezebb. Mivel étellel és itallal nem láttam el a testem, az nem tudta elegendő energiával ellátni magát, tehát nem voltam a legjobb formámban. Aznap márt a fáradékonyság kritikus ponthoz ért, amit tovább súlyosbított a vízért való futkározás. Aznap este nekiláttam a chakrával történő ellátásnak. Tenyerem a növényre helyeztem, és elkezdtem a chakra kifelé bocsátását. A növény szorgalmasan szívta befelé én pedíg rohamosan fáradtam. Az lett a vége, hogy elájultam. Másnap Nayana újongása ébresztett. "Megcsináltad"- kiáltotta. Nem hittem a szememnek, mikor odanéztem. A fa kihajtott. "Jeeeeee"- kiáltottam és átöleltem Nayanát. Mikor ráeszméltem, hogy még is mit csinálok, elengedtem a lányt és hátraléptem. Ő zavarban volt, de azt leküzdve átölelt és megcsókolt, majd a fülembe súgta "szép munka". Ahogy az elején mondtam a végén még lesz valami. Utána óvatosan rákérdeztem: "Nayana...akkor mi...?" "Háát ha neked is megfelel"- válaszolt gyengéd hangon. "Hááát nem tudom"- játszottam vele-"Gyönyörű vagy, cuki vagy szóval....semmi nem okozna nagyobb örömet." Ezzel átöleltem Nayanát és adtam egy puszit a szájára. Másnap megígértük egymásnak, hogy örökké kitartunk egymás mellett, és amilyen gyakran lehet meglátogatom. És ha eljön a nap feleségülveszem és elviszem magammal, hogy attól a naptól kezdve együtt élhessük napjainkat. A hazaúton arra gondoltam, hogy milyen szerencsésen telt el ez a hét. Nemhogy megtanultam idézni, hanem még egy barátnőre is szert tettem, aki mellesleg tehetséges a ninjutsuban. Ez elmúlt nap sikereiben kélyelegve hazafelé indultam a naplementében.

Név: Saikin
Elem: virág
Szint: D
Kezdő CHP: 400
Idézéséhez szükséges CHP: 125
Jutsui: Ninpō: Gekkō Bijin (Ninja Művészet: Holdfény Szépség)
A fa virágaiból lövelli ki a kábító virágport, melynek hatására az áldozat ájultan esik össze.
Gyümölcsei: alacsony hatékonysággal rendelkeznek
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Idéző - pályázat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Idéző - pályázat   Idéző - pályázat Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Idéző - pályázat
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Klán - pályázat
» Felszerelés - Pályázat
» -=Mesélő Pályázat=-
» Jutsu - pályázat

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Naruto szerepjáték :: Szabályzat és más :: Fórum :: Pályázatok-
Ugrás: