Naruto szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto szerepjáték

Egy új ellenség, egy új szervezet. Vajon képesek leszünk megállítani őket??
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Rikodou Matusi

Go down 
SzerzőÜzenet
Rikodou Matusi

Rikodou Matusi


Hozzászólások száma : 2
Join date : 2012. Jun. 29.

Rikodou Matusi Empty
TémanyitásTárgy: Rikodou Matusi   Rikodou Matusi Icon_minitimePént. Jún. 29, 2012 10:15 pm

Név: Rikodou Matusi
Kor: 18
Rang: Anbu tag
Falu: Víz országa
Magasság: 172cm
Súly: 69cm
Szemszín: Világos kék
Hajszín: Világos kék
Vércsoport: Rh +
Megjelenés: Anbu ruházat, illetve egy hófehér sál.
Jellem: A viselkedése olyan mint minden anbu tag-é. Egyébként a magánéletben, viccesnek mondható karakter, a barátaival szokott mindig lenne persze alvásnál nem.
Felszerelés: A sál, 2db Démonszélshuriken, 5db shuriken, 3db kunai
Elsődleges elem: Villám
Másodlagos elem: Szél


Előtörténet:

A boldog gyerek évek

A szüleim az Eső országában születtek, de később még mielőtt megszülettem Konohába költöztek. Az apám kereskedőként dolgozott, az anyám házvezetőnő volt az egyik nemesi családnál. Egyszer azonban Konoha faluját a Kyuubi a kilencfarkú róka démon támadta meg, anyám még nem szült meg engem az incidens során. A Kyuubi támadása során apám és anyám elakartak menekülni a faluból, ez sikerült is az anyámnak azonban apám meghalt. Az eső országában láttam meg a napvilágot az egyik aprócska faluban. A 2. életévemben a hajam furcsa módon világoskék színt szerzett, amit senki sem értett, azonban ezzel nem is kellet foglalkozni. A faluban rengeteg gyerek volt, akikkel játszhattam, így hát nem is volt hiányom a boldog gyermek éveknek. Mikorra elértem az 5. életévemet, addigra a faluban nagy hírnévnek örvendtem, mivel mindig segítettem a szülőknek a munkákban, a játékok alkalmával is mindig kitűntem a sorból. Valamikor amikor elmentem a faluból sétálni vagy gyógynövényeket keresni mire visszaértem mindenki tárt karokkal fogadott. Igen, remek és gyönyörű gyerekkorom volt, de ez sem tartott örökre.



A konohai ninja

Ismételten eltelt pár ér, mostanra már 7 éves voltam.
-Anya! Elmegyek szerzek egy kis gyógynövényt nagyinak!
-Oké, de aztán siess haza, segíteni kell a mosással.
Ekkor még nem is sejthettem azt ami ezután fog történni. A réten csak dúdolászgattam, mit sem sejtve a közelgő jövőröl. Hmm milyen boldog lesz nagyi ha megint viszek neki azokból a gyógynövényekből amikből készülő teát úgy szeret. Mondogattam magamban miközben a gyógynövényeket szedtem az egyik jól megszokott beszerzőhelyről. Ismételten boldogan dúdolászgatva sétáltam haza a faluba, de amikor a láthatárba került, hatalmas lángokat illetve füstcsóvákat láttam. Elejtettem a kosaram és azonnal a falu irányába rohantam, mikor odaértem azt láttam hogy az egész falu lángokban áll, a falusiak a földön fekszenek vérrel a testük alatt.
-Mi történt itt? Ki tette ezt?Ordibáltam könnyező szemmel, nem inkább arcal mert annyira sírtam hogy az egész arcon a könnyekben úszkált. Ekkor az egyik még alig-alig életben maradt falusi megragadta a lábam.
-Fuss Riko-kun. Fuss! Ne nézz hátra, menekülj, még mielőtt.. Ezt a mondatot már a falusi nem tudta végig mondani mivel egy férfi egy kardal a hátába szúrta kardját, és abban a másodpercben megütött úgy hogy 2 métert arrébb essek.
Ki volt az? Tápászkodtam fel a földről, és megpillantottam a férfit aki ezt tette a faluval, a homlokán egy Konohai homlokpánt volt. A haragtól neki rontottam, meg akartam bosszulni a falusiakat, bár egyértelmű volt hogy a vesztembe rohanok. Amikor felálltam és nekitámadtam eltűnt, majd megjelent előttem a kardját a fejembe akarta vésni, ám ekkor egy férfi jelent meg aki hárította a csapást.
-Tűnj a fenébe taknyos! Ekkor megragadta az ingemet és eldobott, majd odaugrott hozzám és a katana markolatával fejen ütött, úgy hogy elájuljak. Másnap tértem magamhoz egy kis kuckóban.
Magadhoz tértél?
-H-Hol vagyok?
A házamban, a falud egy konohai ninja áldozata lett, megpróbáltam elkapni de végül meglógott.
Ezután azonnal a falumba akartam rohanni túlélőket keresve de az idegen megállított majd csak bólogatott, hogy nem.
Ekkor összerogytam majd kisírtam magamat. Miután feldolgoztam az esetet, az idegenhez fordultam.
-Na és te kivagy? Talán te is egy konohai shinobi vagy?Ezután a buta kijelentés után elmondta a férfi hogy ő Eső Országa egyik Anbu tagja, aki éppen bevetésen volt, amikor megpillantotta a férfit aki elpusztította a falum. A férfi neve Nagasawa Takeshi. Egy ideig ellakhattam nála, minden este néztem ahogyan a másnapi ninja életre készülődik, és egyszer megkérdeztem hogy milyen egy ninja élete.
Erről nagyon hosszú véleményt fejtett ki, legalább 4 órán át folyamatosan beszélt, de én nem tudtam megunni, egyszerűen lenyűgöztek azok amiket mondott a chakra, a jutsuk, és hogy milyen erősnek írta le a Kagékat. A szemem csak úgy csillogott, elmondtam neki hogy én is ninja akarok lenni, ezen csak egy nagyot nevetett, de végül komolyra fordította a szót és elmondta azt hogy mekkora felelősséggel is jár az hogyha ninja leszek. Elmondta hogy nagy megpróbáltatásokon fogok keresztül menni, elmondta hogy élet-halál harcokat kell vívnom, de én ezzel nem törődtem, csakis helyeseltem a szavaira. Majd a végén elmondta hogy akár holnaputántól már ak Akadémiára is járhatok.
Igazán? Tényleg? Ez az! Te vagy a legjobb.


Az Akadémia

-Biztos hogy van időd elkísérni engem az Akadémiára?
-Persze, engem is elkísértek, meg hát nem is jó ha egyedül mész az első napodon. Megérkeztünk az Akadémiára, bekopogunk az osztályterembe, amikor az ajtó kinyílt Takeshi egy kezdőlökést adott, hátra néztem de már nem volt ott. Egy nagyot nyeltem. Áhh biztos te vagy az új fiú mondta a sensei, majd megragadta a kezem és az osztály elé álított és azt mondta hogy mutatkozzam be.
-Rikodou Matusi vagyok. 7 éves. A többi gyereket, nem nagyon érdekelte, csak egy gyerek nézett rám kíváncsian. Rendben ülj le az egyikre székre mondjuk Aoi mellé. - Mondta a sensei, pont az a gyerek mellé ültettek aki kíváncsian nézett rám. Egy cetlit csúsztatott oda mellém, majd rám nézett mosolyogva. Amire az volt ráírva: "Szia újfiú, Aoi Tsugawa vagyok, én sem rég érkeztem az osztályba, remélem jól fogod érezni magad a többiekkel ne is foglalkozz, elég undokok az idegennekkel de ha megismered őket akkor megbékülsz velük."
Csak bólogattam hogy oké majd odacsúsztattam neki én is egy cetlit amire az volt ráírva: "Oké, kösszi én Rikodou Matusi vagyok mint hallhattad." Aztán tovább hallgatta a sensei magyarázatát, a nap végén Hazament a kis kuckóba, ahol lefeküdt az ágyra és mély gondolkodásba esett a chakrával és a jutsukkal kapcsolatban. Majd Takeshi hazaért, azonnal lerohantam hogy tanítson meg az alapokra mivel a többiek már mind tudják az alapokat. Azon a napon tanultam meg a Bunshin no Jutsut, és a többi alap jutsukat amiket az akadémián lehet tanulni. Másnap egy vizsga volt, nagy szerencsém volt hogy tegnap megkértem Takeshi-sant hogy tanítson. A vizsgán remekül szerepeltem, egy olyan jutsut ráztam ki a kis ujjamból amit a többiek még alig ismertek.
Ohh, Rikodou nagyon ügyes vagy. Megköszöntem a dícséretet, majd a könnyű próbatétel után a padomba siettem.
-Szép volt, bámulatba ejtő hogy már ilyen tökéletesen tudod alkalmazni ezt a jutsut. Mondta nekem Aoi.
-Köszönöm, remek mesterem van. Mondtam neki azzal az átlagos arcal. ez a nap is eltelt, és ismét mihelyst megjött Takeshi azonnal lerohantam.
-Hé Takeshi képzeld el ma a sensei megdicsért és a többiektől is végre kiharcoltam egy kis tiszteletet.Úgy mint mindig most is nagy odafigyeléssel halgatta a szavaimat. A következő nap is teljesen átlagosnak indult, és nem is változott meg az maradt. Az Akadémia után Otthon a shurikenek dobását gyakoroltam nem éppen nagy sikerrel. Azután Takeshi elmagyarázta hogy miként dobjam el a shurikent, ezek után érdekes módon nagyon jól ment a shuriken dobálása. Ezek után ha már így besegített a harcba egy kunait adott a kezembe és megtanított a kardal, illetve a kunai-al való harcot. Az is kiderült hogy villám tipusú chakrám van, majd később Takeshivel elmentünk egy fegyverboltba és vett nekem egy katanát. Megtanította nekem a használatát, miként használjam, és egy kis trükköt is alkalmazhatok vele, egy drót-ot kötök hozzá a végéhez. Ha eldobom a kardot azután megragadom a drótot és visszarántom ezzel nem kis meglepetést okozva az ellenfelemnek. 3 nap múlva egy vizsga volt ami a shuriken dobás címet takarta, itt is kiválóan szerepeltem. Az Akadémiai évek úgy teltek el ahogy eddig, mindig kitűntem a sorból páratlan képességeimmel. A genin vizsga is teljesen átlagos volt, semmilyen zavaró tényező nem volt a vizsgámon. A vizsga után az 5-ös csapatba osztottak be ahol az első napomon a jó öreg csengős próba volt. Az egyik társam nem szerezte meg a csengőt. De végül a 3. csapattársam megkínálta az étellel. Én eleinte nem akartam adni neki de végül csak átadtam Midorinak az ételt.
Ő volt a lány csapattársam. A másik fiú csapattársam Akira, volt. A sensei Eisuke-sensei volt. A próba után hazafelé jövet egy shinobi támadott meg, aki kézjeleket formált és megjelent még egy ő. Egy Bunshin semmit nem ér gondoltam magamban ám amikor rátámadtam a találatom betalált és nem vált semmivé az ahogyan a klón.
Ez mi? Gondoltam magamban, majd a shinobi elrohant és én azonnal Takeshihez rohantam, és magyarázatot követeltem. Elmesélte hogy az egy kage bunshin volt.
Azonnak tanítsd meg nekem - követeltem. Először nem akarta megtanítani, elmagyarázta hogy az életem kockáztatásával tanulhatom meg, de végül rávettem arra hogy tanítsa meg. A tanulás folyamán majdnem meghaltam mert kimerítettem a charkámat de egy kiadós alvás után visszanyertem a chakrámat és most már tapasztaltan megtanultam a kage bunshint.


A Chunin vizsga Anbu vizsga ~Összevont.

Takeshi.. Holnap itt van a Chunin vizsga, mit gondolsz készen állok rá? Takeshi csak helyeselt. A Halál Erdejében történt meg a vizsga, mi Ég pecséteket szereztünk az első ellenfélbe akibe belebotlottunk Föld pecséttel rendelkezett. Egy genjutsu hatása alá vontam mind a három tagot és megszereztem tőlük a pecsétet, nem öltem meg őket nem akartam bemocskolni a kezeimet. A toronyba elsőnek érkeztünk nem volt senki más ott. A nap végén megkaptam a Chunin rangot. Úgy ahogy a többi társam is.
Eltelt két év és már betöltöttem a 18. élet évemet.
Takeshi én is Anbu tag leszek. Hogyan juthatnék be oda? Elmondta a történetet. (A felvételt.)


Mivel nem ismerjük az anbu vizsga történését ezért nem tudok mit leírni.




Vissza az elejére Go down
 
Rikodou Matusi
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Naruto szerepjáték :: Nyílvántartás :: Előtörténet-
Ugrás: