Naruto szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto szerepjáték

Egy új ellenség, egy új szervezet. Vajon képesek leszünk megállítani őket??
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Kiképzőterep

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Uchiha Madara

Uchiha Madara


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2010. May. 05.

Kiképzőterep Empty
TémanyitásTárgy: Kiképzőterep   Kiképzőterep Icon_minitimeVas. Jún. 20, 2010 1:33 pm

Kumogakure kiképzőterepe
Vissza az elejére Go down
Akorimi Koister




Hozzászólások száma : 7
Join date : 2010. Jun. 12.
Age : 31

Kiképzőterep Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kiképzőterep   Kiképzőterep Icon_minitimeVas. Jún. 20, 2010 2:20 pm

~De korán van még ehhez. Igazán lehetett volna még egy órával kitolni az edzést.~ Mérgelődik magában, miközben reggel fél nyolckor az utcákat rója. A kiképzőterepekhez siet, ahol elvileg nyolc órakor fog mesterével találkozni. Ez lesz a legelső edzése geninként, bár mivel jelenlegi sensei-e készítette őt fel a genin vizsgára is így annyira nem izgul. A szokásos felszerelését hozta magával, meg némi eledelt, hátha megéhezik a nagy hajtás közben. Mint általában most is fekete ing és vászon nadrág van rajta. Számításai szerint negyed órával hamarabb ér a találkozóhelyre, ami még kapóra is jön neki legalább lesz ideje bemelegíteni. S csakugyan háromnegyed után két perccel érkezett. A hely kihalt volt, jelenleg egymaga volt csak, ha jól látta. Először az ízületeit mozgatta be, illetve csinált egy kis gimnasztikai feladatsort. lehet röhejesen nézet ki ahogyan felkészült éppen az edzésre, de bizonyított tény, hogy a bemelegítés hatvan százalékkal csökkenti a balesetveszélyt. Mikor ízületei és izmai megfelelő állapotba kerültek, a chakrakontrolját járatta be egy kicsit. Nem tűzött ki magának nagy feladatott, csak egy fára mászott fel természetesen a keze használata nélkül. Még akadémiai magántanulóként sajátított ezt is meg a vízen járást is el. Az öreg mindig azt mondta, hogy addig nincs értelme a jutsu-kkal foglalkozni amíg valakinek rossz a kontrolja. Hisz az csak fölösleges energia pazarlás. A fára mászás után úgy döntött egy kis időt szán a pihenésre is és a tér közepén ült le egy kicsit relaxálni. Így várta mestere érkezését.
Vissza az elejére Go down
Uchiha Madara

Uchiha Madara


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2010. May. 05.

Kiképzőterep Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kiképzőterep   Kiképzőterep Icon_minitimeVas. Jún. 20, 2010 6:50 pm

Koister, amikor felkelt elindult a kiképző terepre, hogy elkezdje első edzését Geninkénk, bár nem izgult, mert a Sensei-t ismerte, aki őt fogja tanítani és már alig várta az edzés kezdetét. Amikor odaért, akkor látta, hogy egy csapat, meg a Senseiűk mentek el. A találkozás időpontja előtt ért oda, negyed órával, majd elkezdett bemelegíteni, elkezdett fára mászni, majd nyújtott egy keveset, és amikor előre hajolt, akkor egy láb lökte meg a fenekét, és ennek a következménye az volt, hogy beverte a fejét a földbe, majd egy hangot hallott a háta mögül:
- Helló, megérkezte, de nem ártana jobban odafigyelned, hogy kik vannak a közeledben, mert akkor így jársz, ahogy most is. Na de ne is húzzuk tovább egymás idejét, az első feladatod az lesz, üss meg egyszer, és aztán megtanítok neked valamit, természetesen akkor, ha jól csinálod, mert ha nem, akkor nem tanulsz máma semmit, de csak azt tudom remélni, hogy gyors leszel, és sikerrel jársz.
Amíg ő beszélt, addig Koister felkelt, és fogta a fejét, majd felállt, készenlétben állt.
A Sensei addig hátrébb ment, majd megfordult, és így szólt:
- Na kezdhetjük támadj! Én csak egy elemet fogok használni, meg Taijutsut, mást nem.
A mondandója után kezdődött harc.
Vissza az elejére Go down
Akorimi Koister




Hozzászólások száma : 7
Join date : 2010. Jun. 12.
Age : 31

Kiképzőterep Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kiképzőterep   Kiképzőterep Icon_minitimeVas. Jún. 20, 2010 9:23 pm

~Üssem meg? De hát a mesterem kit tisztelek, hogy a korát meg se említsem. Mégis mi féle feladat ez?~ Gondolkodott miközben feltápászkodott a földről.
-Mielőtt neki kezdenék meg kell kérdeznem, hogy biztos ez e az óhajod. Mivel oktatóm vagy természetesen utasításod szerint cselekszem, de azért tudnod, kell hogy ellenkezik az elveimmel egy idős embert megütni, pláne ha még tisztelem is.- Ha sensei-e ragaszkodik a próbatételhez, akkor nincs mit tenni a fiú az elmondottak szerint fog cselekedni. Ám az izgalom most már megmutatkozik. ~Elemi jutsu-t fog ellenem bevetni? Olyanban még nem volt részem, így legalább megtudom, hogy melyik is sensei-em eleme. Vajon, hogy fogom tudni kiütni az öreget? Ő azért csak egy jounin rangú ninja, én meg csak egy genin vagyok... ez eleve veszett ügy.~ Gondolkodik.
-Sensei. Kicsit igazságtalan feladatott kértél tőlem, amit én nem akarok végre hajtani. S csak azért támadlak meg, mert megkértél rá, bár tudom, ha komolyan védekezel, akkor minden erőfeszítésem fölösleges.- Kardjait emeli le a hátáról, majd harci pózt vesz fel.
-Na akkor csapjunk a lecsóba ha ezt szeretnéd.- Ezek voltak a végszavai mert támadásba lendült. Nem állt szándékába megvágni mesterét, csak azt akarta kiharcolni magának, hogy mestere a levegőbe ugorva térjen ki előle, hol egy rúgást tud majd rá mérni, mi nagyjából megegyezik egy ütéssel. Testével a földön háromszáz hatvan fokos fordulatot tesz, kardjait sarlóként forgatva mestere lába felé lendítve. Lábában chakra összpontosult, hogy ha sensei-e netán szél elemű, akkor egy szimpla fújással, ne tudja leteríteni. Ha komolyabb ellentámadást fog észlelni akkor füstbombáját felhasználva igyekszik majd megmenekülni, majd a füst segítségével élve ellentámadásba kezdeni.
Vissza az elejére Go down
Uchiha Madara

Uchiha Madara


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2010. May. 05.

Kiképzőterep Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kiképzőterep   Kiképzőterep Icon_minitimeHétf. Jún. 21, 2010 6:52 pm

Az öreg ránéz Koisterre, majd magvakarja a fejét, és így szól:
- Te azért nem ütsz meg mert tisztelsz??!! Te mekkora egy bolond vagy, ennyire buta tanítványom még nem volt! Szerinted a háborúba mi van, tételezzük fel, hogy ellened leszek, és akkor se ütsz meg mert tisztelsz, sokat kell még változnod fiam, mert ha nem teszed akkor nagy baj lesz, azt csináld amit a tanítód kér tőlled, hidd el, hogy nekem a te ütésed meg se fog kottyanni, ahhoz még sokat kellene gyúrnod, és nem tésztára gondoltam. Na szedd össze magad, és kezdjük az edzést.
Majd offenzív pozíciót vesz fel, és arra vár, hogy támadj.
Vissza az elejére Go down
Akorimi Koister




Hozzászólások száma : 7
Join date : 2010. Jun. 12.
Age : 31

Kiképzőterep Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kiképzőterep   Kiképzőterep Icon_minitimeHétf. Jún. 21, 2010 7:34 pm

-Márpedig szerintem a tisztelet igen is fontos dolog mi meghatározó jellegű lehet. Ha egy háború lenn, hol ellenem harcolnál, akkor valószínűleg más utat választanál mit amit én jónak látok, és így a tiszteletem is egész biztosan megszűnne. Mind egy... más véleményen állunk, de én kénytelen vagyok az akaratod szerint cselekedni.- Mondta majd választ se várt, támadásba lendült. Nem állt szándékába megvágni mesterét, csak azt akarta kiharcolni magának, hogy mestere a levegőbe ugorva térjen ki előle, hol egy rúgást tud majd rá mérni, mi nagyjából megegyezik egy ütéssel. Testével a földön háromszáz hatvan fokos fordulatot tesz, kardjait sarlóként forgatva mestere lába felé lendítve. Lábában chakra összpontosult, hogy ha sensei-e netán szél elemű, akkor egy szimpla fújással, ne tudja leteríteni. Ha komolyabb ellentámadást fog észlelni akkor füstbombáját felhasználva igyekszik majd megmenekülni, majd a füst segítségével élve ellentámadásba kezdeni.

//Bocs, hogy bemásoltam az előbbi postomból a támadást, de most is így cselekednék, és nem láttam értelmét, más megfogalmazásban ugyanazt leírni.//
Vissza az elejére Go down
Uchiha Madara

Uchiha Madara


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2010. May. 05.

Kiképzőterep Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kiképzőterep   Kiképzőterep Icon_minitimeKedd Jún. 22, 2010 10:34 pm

A Sensei végig hallgatja Koister mondanivalóját, és nem szól semmit~ Én a kölyök elég fura, de nem gond, majd egyszer belátja, hogy a Ninjáknál nincsen tisztelet a harctére, legalábbis az én számomra, mert ha harcolok, akkor ölök!~ Az öreg gondolatai végére Koister, már egészen közel került , de akkor a Shinjou Zanshu no Jutsu (Föld elem: Dupla Öngyilkos Lefejezés Technika) segítségével a föl alá menekülni, majd kinyúlt Koisterért, és lerántotta a föld alá, úgy hogy csak a feje látszódjon ki, de amilyen lendülettel húzta le a kis Genint a föld alá, ugyan akkora lendülettel jött ki a Jounin a föld alól, és így szólt:
- Jaj gyermekem, ne ilyen primitív dámadásokkal gyere nekem, na gyere ki, és kezd előröl, amíg kijössz addig én nyugodtan várok.
Amikor ezt mondta, akkor leült egy fa tövébe, és várta, hogy Koister kijöjjön a föld alól.
Vissza az elejére Go down
Akorimi Koister




Hozzászólások száma : 7
Join date : 2010. Jun. 12.
Age : 31

Kiképzőterep Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kiképzőterep   Kiképzőterep Icon_minitimeCsüt. Jún. 24, 2010 12:50 pm

Szerencsétlen hősünk, mondhatni a föld alól szimatolhatja az ibolyát, ám ez itt most nem képletes. Támadásakor mestere eltűnt a föld alatt, majd nem sokall később megjelent alatta és nyakig lerántotta a mocskos anyatermészetbe. ~Szóval föld elemű. Legalább ezt már megtudtam. Ez nehéz lesz. Lévén, hogy én kénytelen vagyok az ő elemén állva harcolni, folyton csapdába kerülhetek. Ki kéne használnom a magabiztosságát, meg azt, hogy engem lebecsül. Mindkettőre szükségem lesz.~ Gondolja magában míg kimászik a földből. Föl állva ruháját leporolja, majd ismét kardjait veszi igénybe.
-Most már ne pihenj, megy a következő támadás.- Mondja mesterének, majd elkezd felé futni. Kezeiben egy-egy kard van, és a jobb kezében egy robbanócetli. Nos igen míg a föld alól kimászott észrevétlenül magához vett egyet. Mikor nagyjából két méterre lesz mesterétől felugrik és két oldalról próbál kardjaival lecsapni. Ennek a támadásnak a leglogikusabb kivédése ha az ember hátravetődik, de akkor mestere a levegőbe kerülne, és ezt kihasznál próbálna lábával egy rúgást mérni az öregre. Ha a sensei-e úgy dönt megint eleméhez fordul és a föld alá megy annak csak örülni fog a fiú, mert mihelyt ő maga földet ér, már ugrik is fel nehogy megint lerántsák, ám még egy robbanócetlit is leejt amit rögvest aktivál, és ha minden jól meg, mestere megérzi a robbanás erejét. Ha tai jutsuval védi ki oktatója a támadást, akkor a kardjai által lévő előnyt próbálja kihasználni és vágást ejteni tanítóján.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kiképzőterep Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kiképzőterep   Kiképzőterep Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kiképzőterep
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kiképzőterep
» Mizosiro Kiképzőterep

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Naruto szerepjáték :: Játékzóna :: Villám országa :: Kumogakure-
Ugrás: