Naruto szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto szerepjáték

Egy új ellenség, egy új szervezet. Vajon képesek leszünk megállítani őket??
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Rensa Tou

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Rensa Tou

Rensa Tou


Hozzászólások száma : 2
Join date : 2010. Jun. 16.
Age : 26
Tartózkodási hely : Konoha

Rensa Tou Empty
TémanyitásTárgy: Rensa Tou   Rensa Tou Icon_minitimeCsüt. Jún. 17, 2010 12:18 pm

________________________________________
Név: Rensa Tou

Kaszt: genin (elveszett ninja)

Lakhely: fű országa

Kor: 12

Felszerelés: láncos sarló1db, kunai 8db, shuriken 5db, 1X 10méter drót, 1 füstbomba, robbanócetli
10db, senbonvető 1db, senbon 120db

Jutsuk: Kawarimi no Jutsu (Testcsere Technika) , Kakuremino no Jutsu (Láthatatlanság Köpenye Technika) ,
Bunshin no Jutsu (Klón Technika) , Nawanuke no Jutsu (Kötelékből Szabaduló Technika) ,
Henge no Jutsu (Átalakító Technika) , Shunshin no Jutsu (Elrebbenő Test Technika)

Nem: lány

Kinézet: 151 cm magas 40 kg súlyú, rövid kék szoknya, melynek felső része vállig ér, melyet egy garbó egészít ki

Chakra beállítottság: villáml/Raiton

Születési idő: október 30

Magasság: 151 cm

Súly: 42 kg

Szemszín: kék

Hajszín: sötét kék szinte már fekete rövid haj

Vércsoport: AB+

Jellem: Kiváncsí és barátságos természetű az életben kicsit félénk de a harcmezőn kegyetlen harcossá válik.


Egy Fű országbeli kis faluban születtem, pont egy évvel bátyám után. A bátyámat Shittsui Rangainak hívják. Már kiskoromtól kezdve észrevettem, hogy bátyám sokat gyakorol. Akkor egy undorító érzés fogott el, ami abból származott, hogy kicsinek és gyengének éreztem magam mellette. Attól a naptól kezdve folyamatosan edzettem, hogy lépést tudjak tartani vele. Már az akadémián megmutatkozott dobófegyverekkel való tehetségem. Ebben mindenkinél jobb voltam az osztályban. Ezt szüleim is felfedezték, ezért is kaptam meg a senbonkilövőt hatodik születésnapomra. Visszatérve az akadémiára. Ha a klánunkba egy lány kedvelte a ninja művészetet kénytelen volt bejárni a közeli falu ninja akadémiájára. Mondhatni az odavaló út volt a reggeli tréningem. Hét év tábor után végre hazatért a bátyám, de csak a holnapi geninvizsgája miatt. Én és családom szeretettel fogadtuk. Elég megtörtnek tűnt és a sok verés nyoma is látszott a hátán. Hét év alatt nagyon megerősödött. Másnap volt a geninvizsga. Én és a családom az aréna lelátójáról figyeltük az eseményeket. Az eleje jól indult, de a közepe felé veszélyes dologra figyeltem fel. Egy bestia rohant a bátyám felé és úgy tűnt el is kaszálja. Ezért az utolsó pillanatban egy kunait dobtam a vadállat felé. Az a szarvába fúródott melynek hatására az állat kibillent. Ennek köszönhetően a bátyám egy karcolással megúszta. A nézők közül szerencsére senki sem vette észre a kunait. Bátyám és négy társa élték csak túl a vizsgát, mi gratuláltunk nekik és elkísértük őket az ünnepségre. Szerencsére az én geninvizsgám egyszerűbb volt. Én már egy héttel az előtt leraktam a vizsgát. A vizsga előtti napon nem voltam ideges mert éreztem, hogy sikerülni fog. Érzésem telibe talált mivel a vizsga feladata a Bushin no Jutsu bemutatása volt. Ennél egyszerűbb vizsgát el sem tudtam volna képzelni magamnak. Az ünnepség után a bátyám keresett fel. Közölte vele, hogy elkel hagynom a falut. Elsőre nem értettem szándékát, majd felvilágosított, hogy el akarja pusztítani a klánt véres szándékai miatt. Megkérdeztem mégis miért akarja elpusztítani szüleinket. Erre azt felelte: „Ők dobta hét évre a pokolba, megérdemlik.” Abban a pillanatban átéreztem jogos dühét. Én is tudtam a szörnyűséges dolgokról amit klánunk követett el. Legbelül én is éreztem, hogy így helyes, ezért hagytam , hogy bevégezze dolgát. Repülő épületda-rabok, égő házak, segélykiáltások, ezek kisérték azt a bűnös éjszakát. Az ország határához érve bátyám figyelmeztetett míg ő felmutatja távozási engedélyét a chuninoknak, addig én surranjak át a határon, és addig meg se álljak míg el nem érem a Konohát körülvevő erdőt. Odaérkezésem után pár percel ő is megjelent. Másnap együtt gyakoroltunk. Ő a rövid tőrrel én pedig a láncos sarlóval. A harcközben a közeli jövőről gondolkoztam mi lesz ezek után. De tudtam amíg mi összefogunk nem lesz semmi baj.

Az első gyilkosság:

Az akadémián eltöltött négy évben voltak jó és rossz napok is. Jó napom volt mikor a tanárnő velem példázott az osztály előtt és rossz mikor szívattak. Mint ahogy az első napomon is. Ráadásul egy régi trükkel ami a következő volt. Egy kréta poros szivacsot raktak az ajtó fölé, és amikor beléptem a fejemre esett, de ha ez nem volt elég, vizesvödörrel is eljátszották. Ez még úgy oké volt, játszottak, de amikor túlzásba vitték begurultam. „Miért kell állandóan hülyülnötök?”- kiáltottam a fiúra aki kicserélte az italom, büdös ecetre. Nem, hogy elnézést kért volna, még ő ütött meg. Abban a percben elővettem a kunaiom és nekirontottam. Ő is elővett egyet védekezni. Szikrázott a két penge mikor összetalálkozott. Zajuk még a leghangosabb beszélgetést is megzavarta. Abban a pillanatban mindenki körénk gyűlt, és nézte, hogyan próbáljuk megölni egymást. Pár perc után még hevesebben kezdtünk harcolni. Padok törtek, a padló felhasadt. Mentek a vágások mikor elfáradt a gyerek, védekezni sem volt ereje, persze ezt és nem tudtam, ennek a vége egy feltépett tüdő volt. Vérem megfagyott, szívem hevesen kezdett el verni, és arra gondoltam: „Mit tettem?!” Pár perc után megjelent egy tanár, aki meg szerette volna menteni a gyereket, de már késő volt. Abban a percben a véres kunait firtatta a kezemben. Nem szólt hozzám, csak elsétált. Az nekem minden ronda szónál rosszabbul esett. Nem éreztem, akkor jobbnak magam mint a pitiáner gyilkosok. Az volt életem legrosszabb napja. Attól a naptól megváltozott az életszemléletem.


A hozzászólást Rensa Tou összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jún. 17, 2010 7:39 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Kaguya Kimimaro
Admin
Admin
Kaguya Kimimaro


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2010. Jan. 20.

Rensa Tou Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rensa Tou   Rensa Tou Icon_minitimeCsüt. Jún. 17, 2010 12:26 pm

Üdv!

Először is rövid. ettől függetlenül jó, bár egy genin lemészárolja a klánját... hmm...Legfeljebb abban az esetben, ha nagyon meglepetés szerűen oldja meg, vagy nincsenek más ninják. Ezenkívül rövid, nincs meg az egy oldalas minimum.
Javításig az előtörténetet ELUTASÍTOM!

Kaguya Kimimaro
Vissza az elejére Go down
Kaguya Kimimaro
Admin
Admin
Kaguya Kimimaro


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2010. Jan. 20.

Rensa Tou Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rensa Tou   Rensa Tou Icon_minitimeCsüt. Jún. 17, 2010 8:40 pm

Így már jó lesz. ELFOGADOM!
Még annyi, hogy amit te láncos sarlónak hívsz, annak a neve Kusari Gama és a másik végén vasgolyó van. Smile

Kezdő pénzösszeg 1000 Ryou

Kezdő CHP: 90

Jutsuk: Alap

Írj adatlapot!

Jó játékot!

Kaguya Kimimaro
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Rensa Tou Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rensa Tou   Rensa Tou Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Rensa Tou
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Naruto szerepjáték :: Nyílvántartás :: Előtörténet-
Ugrás: