Naruto szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto szerepjáték

Egy új ellenség, egy új szervezet. Vajon képesek leszünk megállítani őket??
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Valami egyszerű

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Onkei
Genin
Genin
Onkei


Hozzászólások száma : 125
Join date : 2010. Feb. 25.
Age : 36

Valami egyszerű Empty
TémanyitásTárgy: Valami egyszerű   Valami egyszerű Icon_minitimeHétf. Márc. 01, 2010 11:58 am

Üdv!

Öhmm......... Először is olyat szeretnék tudni hogy mely jutsukat tudnám megtanulni 90CHP val, mert nem mindegyiknél van ott a szükséges CHP

Másodszor: Amolyan egyszerűbb küldiket vállalnék amit egyedül is tudok végezni amíg nem vagyunk többen. Köszönöm! Smile
Vissza az elejére Go down
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

Valami egyszerű Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valami egyszerű   Valami egyszerű Icon_minitimeKedd Márc. 02, 2010 11:24 pm

Hi!

Nem tudom hogy mennyire tűnt fel, de az oldal még nincs kész. Folyamatosan dolgozunk rajta(lehet hogy ez nem látszik meg de még rengeteg jutsut le kell fordítani, nincsenek még kidolgozva a helyszínek stb.)
Amint készen leszünk megtudod hogy milyen technikákat tanulhatsz 90CHP-val.
Ami pedig a küldiket illeti, amíg nincs kész az oldal nem hiszem hogy sokkal többen lennénk.
Vissza az elejére Go down
Onkei
Genin
Genin
Onkei


Hozzászólások száma : 125
Join date : 2010. Feb. 25.
Age : 36

Valami egyszerű Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valami egyszerű   Valami egyszerű Icon_minitimeSzer. Márc. 03, 2010 1:35 pm

Csak érdeklődtem! És észrevettem, hogy még nincs kész az oldal, csak én úgy látom van már olyan szinten hogy pár bemelegítő lépést meg lehet rajta tenni!
Vissza az elejére Go down
Kaguya Kimimaro
Admin
Admin
Kaguya Kimimaro


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2010. Jan. 20.

Valami egyszerű Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valami egyszerű   Valami egyszerű Icon_minitimeSzer. Márc. 03, 2010 7:22 pm

Zabuzának igaza van, de részben neked is. Amint elkészül Konoha, akkor mesélek neked egy kis bemelegítést. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Valami egyszerű Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valami egyszerű   Valami egyszerű Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Valami egyszerű
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Naruto szerepjáték :: Szabályzat és más :: Küldetések-
Ugrás: