Naruto szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto szerepjáték

Egy új ellenség, egy új szervezet. Vajon képesek leszünk megállítani őket??
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Makoto Kenshin - Sabaku no Gaara

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

Makoto Kenshin - Sabaku no Gaara Empty
TémanyitásTárgy: Makoto Kenshin - Sabaku no Gaara   Makoto Kenshin - Sabaku no Gaara Icon_minitimePént. Jún. 11, 2010 11:17 am

Ide kerül a te játékod. Amint elkészültél, itt kezdünk.
Vissza az elejére Go down
Makoto Kenshin

Makoto Kenshin


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2010. May. 16.

Makoto Kenshin - Sabaku no Gaara Empty
TémanyitásTárgy: Re: Makoto Kenshin - Sabaku no Gaara   Makoto Kenshin - Sabaku no Gaara Icon_minitimePént. Jún. 11, 2010 12:24 pm

Sabaku no Gaara

A küldetés célja:
A négy bűnözővel le kell számolni.

Kaito: Egy Ronin, aki vándorol.
Négy bűnöző: A nevükben is benne van mit akarnak, kiakarják fosztani Kaitot.

Már közeljár a határhoz Kaito, de még mégis messze van. Egyre közeledik, mikor egy pár fosztogatóval áll szemben, az útonállok így szólnak:
- Add ide minden pénzed, különben már áshatod is a sírod!
Mindegyik harcos előkap valami fegyvert, összesen 4-en vannak, de nagyon gyengék, lehet rajtuk látni. A négy harcos körülveszi Kaito-t és várják, hogy mit fog reagálni. Pár jöttment ember, beállt közönségnek és örjöngenek mindenféléket. Azonban ez Kaito-nak nem veszi el a figyelmét a harctól, az idő egy kicsit borús lett, és egy kicsit talán félelmetes is. A harctér egy rét lesz, és a fosztogatók már nem bírják idegekkel, nekirontottak Kaito-nak.
Vissza az elejére Go down
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

Makoto Kenshin - Sabaku no Gaara Empty
TémanyitásTárgy: Re: Makoto Kenshin - Sabaku no Gaara   Makoto Kenshin - Sabaku no Gaara Icon_minitimePént. Jún. 11, 2010 5:51 pm

/Mint Kaito/

Nyugodtan sétálok az országúton, amikor néhány fickó megállít. Szó nélkül hallgatom hogy mit mondanak. Amikor meghallom hogy a pénzemre pályáznak, elkomorodok.
- Tűnjetek az utamból! - szólok oda hozzájuk.
Viszont már túl késő. Már kisebb néző sereg is csatlakozott hozzánk, akik annyira feltüzelték a rablókat, hogy támadni kezdtek.
Nyugodtan előhúzom a katana-mat és védekező testtartást veszek fel. Nem szeretném megölni az ellenfeleimet, elsősorban csak a lefegyverzésükre megyek...
Vissza az elejére Go down
Makoto Kenshin

Makoto Kenshin


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2010. May. 16.

Makoto Kenshin - Sabaku no Gaara Empty
TémanyitásTárgy: Re: Makoto Kenshin - Sabaku no Gaara   Makoto Kenshin - Sabaku no Gaara Icon_minitimeSzomb. Jún. 12, 2010 10:57 am

Sabaku no Gaara

Az egyik ellenfeled támadását sikeren kivéded, és leis tudod fegyverezni, azonban még maradt három, az egyik katana-val, a másik robbanó kunaiokkal, a harmadik egy Dai katana-val. Mindenbizonnyal, a Dai katana-s rabló a legveszélyesebb, és legerősebb. Mind a három útonálló védekező állást vesz fel, itt a lehetőseg, hogy bevigyél egy támadást. De nincs sok idő a gondolkodásra, mert már egy pár robbanó kunai repül feléd. A három ember között meglátsz egy rést, és esélyed van az elmenekülésre, te döntessz, hogy támadsz-e vagy nem.
Vissza az elejére Go down
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

Makoto Kenshin - Sabaku no Gaara Empty
TémanyitásTárgy: Re: Makoto Kenshin - Sabaku no Gaara   Makoto Kenshin - Sabaku no Gaara Icon_minitimeSzomb. Jún. 12, 2010 5:48 pm

Az egyik ellenfelemet sikerül könnyedén lefegyvereznem, de még mindig vannak páran. A felém száguldó kunaikkal nem foglalkozok, elugrok előlük, majd a gazdájukra rontok.
A kardom markolatával arcon csapom a rablót, majd elterülök a földön és kiseperem a lábát. A férfi valószínűleg hatalmasat fog pukkanni a földön, de nem lesz ereje felállni a kábulattól.
- Mondtam már, tűnjetek el az utamból! - szólok oda hozzájuk, kicsit idegesen.

//A helyesírásra figyelj!//
Vissza az elejére Go down
Makoto Kenshin

Makoto Kenshin


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2010. May. 16.

Makoto Kenshin - Sabaku no Gaara Empty
TémanyitásTárgy: Re: Makoto Kenshin - Sabaku no Gaara   Makoto Kenshin - Sabaku no Gaara Icon_minitimeSzomb. Jún. 12, 2010 5:59 pm

A rabló az ütések után nem tudodt felkelni, és így már csak ketten maradnak ellened. A Dai katana-s és a Katana-s, vélhetően a két legerősebb. A katana-s felkiált:
- Mondtam már, hogy add ide a pénzed! Mert különben kicsinállak! - ekkor a Dai katana-s férfi ödébb lökte a másikat és így szólt:
- Engem nem a pénz érdekel, kiakarlak csinálni! - ekkor előkapott a táskájából két shurikent, feléd hajította, és a dai katanaval rád szalad. Lehet rajta látni, hogy nagyon erős.
Vissza az elejére Go down
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

Makoto Kenshin - Sabaku no Gaara Empty
TémanyitásTárgy: Re: Makoto Kenshin - Sabaku no Gaara   Makoto Kenshin - Sabaku no Gaara Icon_minitimeSzomb. Jún. 12, 2010 9:49 pm

Az ellenfeleim elszabadult indulatán elmosolyodok, de tudom, nincs sok időm. Kiugrok oldalra, így az egyik shuriken-t elkerülöm, a másikat pedig csak félre ütöm.
Ezután hagyom, hogy a dai-katana-s rám rontson. Minden egyes csapását megpróbálom védeni. Hagyom hogy azt higgye, ő az erősebb.
Amikor már érezhetővé vélik a csapásain hogy elbízta magát, akkor az egyik lábamat betámasztom a vádlija mögé és testtel lökök rajta egyet.
Ettől a mozdulattól valószínűleg a földre kerül és nem lesz esélye hogy feltápászkodjon.
Vissza az elejére Go down
Makoto Kenshin

Makoto Kenshin


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2010. May. 16.

Makoto Kenshin - Sabaku no Gaara Empty
TémanyitásTárgy: Re: Makoto Kenshin - Sabaku no Gaara   Makoto Kenshin - Sabaku no Gaara Icon_minitimeVas. Jún. 13, 2010 11:56 am

Semmi sem úgy alakult ahogy hitted, a Dai katana-s a földre kényszerít, majd ígyszól:
- Véged van! -majd megakarta adni a kegyelemdöfést.
A katana-s ember viszont leszúrta társát, így mostmár csak egyetlen emberrel kell szembenézdned. A férfi rádront, és megkarcolja az arcod, az eztkövető támadást sikeresen kivéded, hártaugortál, és várja mit fogsz tenni.
Vissza az elejére Go down
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

Makoto Kenshin - Sabaku no Gaara Empty
TémanyitásTárgy: Re: Makoto Kenshin - Sabaku no Gaara   Makoto Kenshin - Sabaku no Gaara Icon_minitimeVas. Jún. 13, 2010 5:16 pm

Lehet, hogy kicsit túlzásba vittem a dolgot? Nem kellett volna hagynom hogy ő irányítson.
Amikor a férfi a földre küldött, meglepett. Láttam hogy a kegyelem döfésre készül, de nem foglalkoztam vele, mert tudtam, hogy ezt ellene tudom majd fordítani. Azonban ekkor a saját társa végzett vele. A fickó megvágja az arcomat, amit kihívásnak veszek.
- Ez meglepő húzás volt! - jelentem ki.
Ezután nem támadok. Inkább türelemjátékba kezdek. Elkezdek körözni és várom hogy elindítsa a támadását felém. Ha ez megtörténik, akkor kegyetlenül lecsapok rá, akár egy kígyó.
Vissza az elejére Go down
Makoto Kenshin

Makoto Kenshin


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2010. May. 16.

Makoto Kenshin - Sabaku no Gaara Empty
TémanyitásTárgy: Re: Makoto Kenshin - Sabaku no Gaara   Makoto Kenshin - Sabaku no Gaara Icon_minitimeVas. Jún. 13, 2010 5:49 pm

Az ellenfeled nagyon őrülten veszi, hogy körözöl körülötte, és tudja, hogy türelemjátékba keztdél. Hirtelen elővett egy tekercset, és megidézett egy hátizsákot ami televan katana-val. A hátizsákot eldobta, és a katanak körülötted vannak. Most így minden katana-t ellened használhat.
Makoto Kenshin - Sabaku no Gaara Soul-eater-065-animestockscom
- Én vagyok a legerősebb négyünk közül, erőnket mégcsak összesem lehet hasonlítani.
Ekkor kézjeleket kezdett formálni, és minden kard fekete lett, az alakjuk megváltozott.
A transzformációt egy jutsu név követte:
- Kuro Katana! (Fekete kard)
Makoto Kenshin - Sabaku no Gaara Ichigo_tensa_8017
Hirtelen neked rontott, és az egyik feketekardal ütött feléd. Most számíts igazi küzdelemre.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Makoto Kenshin - Sabaku no Gaara Empty
TémanyitásTárgy: Re: Makoto Kenshin - Sabaku no Gaara   Makoto Kenshin - Sabaku no Gaara Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Makoto Kenshin - Sabaku no Gaara
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Makoto Kenshin
» Makoto Kenshin

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Naruto szerepjáték :: Szabályzat és más :: Fórum :: Pályázatok :: Mesélői Pályázat-
Ugrás: