Naruto szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto szerepjáték

Egy új ellenség, egy új szervezet. Vajon képesek leszünk megállítani őket??
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Raidon Hoshi - Haku

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

Raidon Hoshi - Haku Empty
TémanyitásTárgy: Raidon Hoshi - Haku   Raidon Hoshi - Haku Icon_minitimePént. Jún. 11, 2010 11:16 am

Ide kerül a te játékod. Amint elkészültél, itt kezdünk.
Vissza az elejére Go down
Raidon Hoshi

Raidon Hoshi


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2010. Jun. 06.
Age : 29
Tartózkodási hely : Na ezt én is szeretném tudni^^

Raidon Hoshi - Haku Empty
TémanyitásTárgy: Re: Raidon Hoshi - Haku   Raidon Hoshi - Haku Icon_minitimePént. Jún. 11, 2010 2:48 pm

Haku

Küldetés célja:
---Egy vándor ninja után menni, és visszahívni a faluba, mert letelt az eltávozási ideje.

<Hiroshi>

Egy újabb nap virradt rád. Felébredtél és egy levelet találsz az asztalodon. Ismeretlen írás a számodra, de nem is törödsz vele. Ami benne áll az valahogy jobban foglalkoztat. Egy hölgy keres tédeg. A falu kijáratánál vár. Nagyon sürgős. Összeszedted a cuccodat, majd megindulsz a kijelölt hely felé. Út közben azon godolkodsz, vajon ki lehet az a személy. 10 perces séta után meg is érkeztél. - Késtél! Ordít rád a nő. - Mindegy. A nevem Ayame, és én leszek a csapattársad. Egy fontos küldetésre megyünk. A falu egyik vándorninja-ját kell visszahoznunk. Ne vesztegessük a drága idönket, induljunk. Azzal megindult a lány kifele a faluból. Most rajtad áll, hogy követed-e vagy sem.
Vissza az elejére Go down
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

Raidon Hoshi - Haku Empty
TémanyitásTárgy: Re: Raidon Hoshi - Haku   Raidon Hoshi - Haku Icon_minitimePént. Jún. 11, 2010 5:38 pm

/Mint Hiroshi/

Ébredés után elolvasom a levelet amit hátra hagytak nekem. Amikor meglátom hogy sürgős, összepakolom a holmimat, majd elindulok a kijelölt helyre.
Lihegve érkezek meg a kapuhoz, ahol a nő azonnal kiabálni kezd velem. Kicsit rosszul esik, de hát szólhattak volna hogy dolog van. Nem kellett volna megvárniuk míg felkelek.
- A nevem Hiroshi! - indulok el a nő után.
Vajon ki az a vándornin, akit vissza kell kísérnünk?
Vissza az elejére Go down
Raidon Hoshi

Raidon Hoshi


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2010. Jun. 06.
Age : 29
Tartózkodási hely : Na ezt én is szeretném tudni^^

Raidon Hoshi - Haku Empty
TémanyitásTárgy: Re: Raidon Hoshi - Haku   Raidon Hoshi - Haku Icon_minitimePént. Jún. 11, 2010 5:56 pm

<Mint Haku>

Jól döntöttél, hogy követted őt. Mivel sietős a dolog ezért Ayame felgyorsít egy kicsit. Jelez neked is, hogy tedd ezt. Ágról ágra ugráltok. Csend van, te sem szólsz hozzá és a lány sem szól hozzád. 15 perc elteltével a csendességet megtöri a lány. - Figyelj, a ninja neve, akit keresünk, Rikimaru. Veszélyes személyiség, nem szereti, ha keresik. 5 éve ment el a faluból, vándorolni. Fél éve kellett volna visszajönnie, de nyoma veszett. Mizukage-sama Oinineket akart küldeni rá és hivatalosan is kiakarta jelente, hogy elveszett ninja. Gyözködésemre nem tette meg. 3 hónapot kaptam arra, hogy visszahozzam. Azért kértem a segítségedet, mivel az aktád szerint Oinin akarsz lenni. Adott tájékoztatást Ayame a "célpontról". Várta mit reagálsz a beszédére. - Ha kérdésed van most tedd fel vagy soha. Egész mogorva ez a lány, bár nem is kell csodálkozni, hisz Rikimaru volt az a személy aki kisegítette gyermekkorában, mikor bajban volt. 15 éves kötelék van köztük és nem venné jó szívvel Ayame, ha ez megszakadna.
Vissza az elejére Go down
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

Raidon Hoshi - Haku Empty
TémanyitásTárgy: Re: Raidon Hoshi - Haku   Raidon Hoshi - Haku Icon_minitimeSzomb. Jún. 12, 2010 10:34 am

Némán haladunk fáról fára, senki sem szól a másikhoz. Azonban percek múlva Ayame kicsit többet elárul a küldetésből.
- Valóban szeretnék Oinin lenni, de attól még túl távol állok! Veszélyes személyiség alatt mire számítsak? Ha meglát minket, akkor ránk támad? - teszem fel a kérdéseimet kicsit félve.
Csak reménykedek abban, hogy épp bőrrel meg fogom úszni ezt az egészet. Az viszont biztos, a céljaimtól nem fog tudni eltántorítani!
Vissza az elejére Go down
Raidon Hoshi

Raidon Hoshi


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2010. Jun. 06.
Age : 29
Tartózkodási hely : Na ezt én is szeretném tudni^^

Raidon Hoshi - Haku Empty
TémanyitásTárgy: Re: Raidon Hoshi - Haku   Raidon Hoshi - Haku Icon_minitimeSzomb. Jún. 12, 2010 10:59 am

Ayame sejtette, hogy ha meghallod a "veszélyes személyiségˇ^ kifejezést, egy kis félelmet fogsz mutatni. - Hát, ha minden jól alakul, akkor nem kerül sor harcra, de készülj fel mindenre. Tájékoztat a lány. Közben megérkeztetek a kikötőbe, ahol Ayame körbekérdezősködik, nem e látták Rikimarut valamelyik hajón. Egy fiatal férfi tájékozat fel titeket, hogy akit keresünk, 2 napja hagyta el a kikötőt. Azt mondta, hogy a Tea országába veszi az irányt. "Szóval itt járt, de akkor miért nem jött vissza a faluba?" Merült fel a kérdés Ayame-ban. Megköszöni a férfinak a segítségét, majd megindul a jegyárushoz. Vesz két jegyet Tea országába, majd int, hogy te is gyere. Felszálltatok a hajóra, ahol Ayame rögtön a étkezőbe ment. Miután visszatért hozzád, adott neked enni. - Gondolom éhes vagy, mivel sürgösen rángattalak el otthonról. Tessék, egyél. Egyébként milyen elemet használsz, ha szabad érdeklődnöm? Teszi fel a kérdést, miközben finoman falatozik.
Vissza az elejére Go down
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

Raidon Hoshi - Haku Empty
TémanyitásTárgy: Re: Raidon Hoshi - Haku   Raidon Hoshi - Haku Icon_minitimeSzomb. Jún. 12, 2010 9:36 pm

Hamarosan eljutunk a kikötőbe, ahol Ayame körbe szaglászik. Megtudja, hogy a célpont a Tea Országába ment, ezért mi is hajóra szálltunk. Ayame ekkor még étellel is megkínált.
- Itadakimasu! - látok neki a kajának.
Miközben tömöm magamba az ételt, elgondolkozok a kérdésen. Az az igazság, hogy még nem tudom milyen elemet használok, mivel eddig főleg taijutsu-kat tanultam.
- Még nem ismerem az elememet. Eddig főleg csak taijutsu-t tanultam, illetve fegyveres harcot.
- Ayame chan, mit kell tudni a célpontról? Szeretnék néhány információt róla, ha esetleg harcra kerülne a sor.
Vissza az elejére Go down
Raidon Hoshi

Raidon Hoshi


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2010. Jun. 06.
Age : 29
Tartózkodási hely : Na ezt én is szeretném tudni^^

Raidon Hoshi - Haku Empty
TémanyitásTárgy: Re: Raidon Hoshi - Haku   Raidon Hoshi - Haku Icon_minitimeVas. Jún. 13, 2010 12:50 pm

Finomam falatoztok, miközben Ayame azon gondolkodik, hogy miért nem tért vissza Rikimaru a faluba, mikor ott volt az alkalma. A gondolkodását a válaszoddal szakítod meg. - Hmm. Szóval nem ismered még az elemedet és csak taijutsu-kat ismersz jobban. Nos ez a hátrány lesz Rikimaruval szemben, de ha sikerül a közelébe férköznöd akkor te leszel előnyösebb helyzetben, mivel eléggé elhanyagolta a közelharci képzést. Legfőbbképpen Katon és Doton jutsu-kat használ, de ismer Genjutsu-t is. Ha nem ismered a feloldását, akkor maradj mellettem. Remélhetőleg nem kerül sor harcra. Világosít fel a lány. Közben megérkeztetek az országba. Leszálltok a hajóról, majd Ayame ad neked egy fényképet, amin Rikimaru található. - Tessék, menj és kérdezősködj nem-e látták valahol. Bármilyen információ a segítségünkre lehet. Én addig elmegyek egy helyre, elintézni a dolgon. Nem tart sokáig, 15 perc múlva itt találkozunk. Ezzel a végszóval el is tünt. Most te jösz. Rajtad áll, hogy merre indulsz el a keresésben.

//Rád bízom, hogy hány személyt kérdezel meg, és, hogy milyen információkat kapsz tőlünk. Az infó szerzésed azzal érjen véget, hogy 15 percel ezelöt ment el észak felé.//
Vissza az elejére Go down
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

Raidon Hoshi - Haku Empty
TémanyitásTárgy: Re: Raidon Hoshi - Haku   Raidon Hoshi - Haku Icon_minitimeVas. Jún. 13, 2010 5:28 pm

Egy kicsit elszomorodom azon, amit a nő mond. Ha hátrányban vagyok a célponttal szemben, akkor nagyon össze kellesz szednem magam.
Amikor elindulok, hogy kérdezősködjek a célpont felől, végig máson jár az agyam. Főleg azon merengek, miként is lehetnék majd a nő segítségére.
A kikötőben minden embernek megmutatom a fényképet, amit kaptam, de senki sem látta. Hamar letelt a 15 perc, amit én sajnos nem vettem észre, ezért még egy kicsit tovább kérdezősködtem. Így történhetett meg, hogy találtam egy nőt, aki látta a célpontot. Az állítása szerint az erdő irányába ment, de mást nem tudott mondani. Vidáman tértem vissza a megbeszélt helyre.
- Az erdő felé ment! - jelentem ki, amikor meglátom Ayame chan-t.
- Hogyan tovább?
Vissza az elejére Go down
Raidon Hoshi

Raidon Hoshi


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2010. Jun. 06.
Age : 29
Tartózkodási hely : Na ezt én is szeretném tudni^^

Raidon Hoshi - Haku Empty
TémanyitásTárgy: Re: Raidon Hoshi - Haku   Raidon Hoshi - Haku Icon_minitimeHétf. Jún. 14, 2010 4:52 pm

Ayame-chan elillanása után megindultál kérdezősködni. Igaz nem sok sikerrel jártál, de megérte. Ugyanis egy nő elárulta neked, hogy az erdő felé ment. Boldogan mentél vissza Ayame-chanhoz, aki majdnem leordított megint, mert késtél. Mivel fontos információt szereztél neki, ezért nem tette. - Rendben. Irány az erdő. Jelentette ki a lány, majd megindult. Te követted őt és próbáltad diktálni az iramot, hogy le ne maradj. Ismét ágról ágra ugráltatok. Kis idő elteltével, Ayame megpillantja Rikimaru-t és lefékez. Te épp időben kapcsoltál, tehát nem haladtál túl. - Ő az. Tehát amint mondtam, veszélyes személy. Ha harcra kerül a sor, akkor én megpróbálom ninjutsu-val lefoglalni távolról, még te a közelébe vérkézől és megpróbálod leütni. Fontos, hogy ne öld meg. Világos? Kérdezi a lány. Rikimaru eközben megáll egy fa alatt. Leül, majd kicsomagolja az ételét és elkezd falatozni. Miután válaszoltál Ayame leügrik a fáról, egyenesen Rikimaru elé. - Ayame, Ayame. Rég láttalak. Még mindig hangos vagy tudsz róla? Kérdezi a férfi, miközben finoman falatozik. "Szóval tudta, hogy követjük. De hogyan jött rá?" Merült fel a kérdés Ayame-ban. A lány nem válaszol a kérdésre, inkább magába fordul. Te miként reagálsz a friss eseményekre??
Vissza az elejére Go down
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

Raidon Hoshi - Haku Empty
TémanyitásTárgy: Re: Raidon Hoshi - Haku   Raidon Hoshi - Haku Icon_minitimeHétf. Jún. 14, 2010 7:06 pm

Egy bólintással jelzem, hogy felfogtam a kunoichi szavait. Amikor a nő előre ment, nem moccantam meg, csak vártam a fejleményeket. Egy kicsit elgondolkoztam azon, hogyan is tudhatnám megölni a fickót. Valószínűleg el sem tudnám találni, nemhogy megölni.
Érdeklődve figyelem, ahogy Ayame oda megy Rikimaru-hoz. Ösztönösen is a kunai tartómhoz nyúlok és felkészülök a harcra. Ha mégsem kell megküzdenünk vele, akkor csatlakozok a kunoichi-hez és bemutatkozok neki.
Vissza az elejére Go down
Raidon Hoshi

Raidon Hoshi


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2010. Jun. 06.
Age : 29
Tartózkodási hely : Na ezt én is szeretném tudni^^

Raidon Hoshi - Haku Empty
TémanyitásTárgy: Re: Raidon Hoshi - Haku   Raidon Hoshi - Haku Icon_minitimeSzer. Jún. 16, 2010 8:43 pm

Hosszas utazás követően végre elértétek a célpontot. Ayame beszélgetésbe keveredett vele, még te a fán várakoztál.
- Miért jöttél utánnam Ayame?
- Azért, mert nem akarom, hogy a Kage Oininek küldjön utánnad, mivel nem jöttél vissza a faluba. Ezért most arra kérlek, hogy gyere vissza velem.
- De, hogy megyek vissza abba a nyomorult faluba. Inkább meghalok, mint hogy visszatérjek. Jelentette ki Rikimaru. Ayame arcán szomorúság lépett fel a hallottakról. Érdeklődően nézte, hogy a férfi ilyeneket mond.
- De miért nem akarsz visszajönni? Mérgesen kérdezi Ayame a férfit. Eközben te figyelmesen követed az eseményeket és készülödsz hát, ha harcra kerül a sor.
- Azért, mert van egy sokkal jobb hely, ahol élhetek. De főleg azért, mert nem akarom látni a képedet. Elegem van belőled. Folyton csak körülöttem ugrász és...
- Hagyd abba! Elég volt. Sírja el magát Ayame. - Ha kell visszaviszlek erővel. Ezzel a végszóval a derekán lévő Tantok-hoz nyúl, majd rászegezi Rikimarura. A férfi feláll, majd kihuzza a katanáját a helyéről. Ayame két shurikent hajít a férfi felé, aki könnyedén hárítja azokat, majd ráront a lányra. Heves kardpárbaj folyik. Te csak figyeled az eseményeket. Rajtad áll, hogy segítesz-e Ayame-nak.
Vissza az elejére Go down
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

Raidon Hoshi - Haku Empty
TémanyitásTárgy: Re: Raidon Hoshi - Haku   Raidon Hoshi - Haku Icon_minitimeSzer. Jún. 16, 2010 10:38 pm

Érdeklődve hallgatom a beszélgetést, majd amikor harccá fajul egy kicsit elszomorodok. Nagyon szeretnék segíteni Ayame-nak, de túl gyenge vagyok, inkább csak akadályoznám.
Minden bátorságomat összeszedem és előveszek egy kunai-t. Megkerülöm a harcoló párost és elrejtőzök az egyik bokorban. Ezután előveszek egy robbanó cetlit és a fegyverre erősítem egy madzag segítségével.
Hirtelen előrontok a rejtekhelyemről és eldobom a kunai-t. Direkt úgy célzok, hogy az Rikimaru mögött belecsapódjon a fába. Amint ez megtörténik, aktiválom a robbanócetlit, ami azonnal felrobban. Ha sikerül a tervem, akkor a robbanás felkapja a férfit, Ayame pedig hatástalanítja. Rikimaru-nak a levegőben remélhetőleg nincs esélye hárítania a csapásokat.
Vissza az elejére Go down
Raidon Hoshi

Raidon Hoshi


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2010. Jun. 06.
Age : 29
Tartózkodási hely : Na ezt én is szeretném tudni^^

Raidon Hoshi - Haku Empty
TémanyitásTárgy: Re: Raidon Hoshi - Haku   Raidon Hoshi - Haku Icon_minitimeCsüt. Jún. 17, 2010 1:11 pm

Ayame és Rikimaru még mindig harcol. Te tétlenül nézed ahogy a csapadtársad támad. Kis idő múlva kieszeltél egy tervet. Sikeresen elhajítod a robbanócetlis kunai-t, majd fel is robbantod azt. Füst felhő keletkezett. Ayame ugrik ki elsőnek. Vártok, hogy a füst eltünjön. Miután felszállt a füst, egy farönköt találtok ott. Rikimaru alkalmazta a Kawarimi no Jutsu-t, így sikeresen hárította a támadásod. - Áhh... Szóval magaddal hoztál egy pondrót is. Fiacskám, azért ne néz palimadárnak, hogy egy ilyen ocska trükköt beveszek. De, ha ennyire szereted a robbangatást, akkor védd ki ezt. En'en no Shuriken/Lángoló Shuriken/ Azzal kis lángoló shurikenek száguldanak felétek. Ayame sikeresen elkerüli ami felé tart, de te majdnem ott hagytad a fogadat. Végül mindketten épségben vagytok a támadást követően. Ayame elkezd gondolkozni, majd feléd fordul. - Figyel, ha egyszerre támadunk, akkor nincs sok esélyünk. Én fedezlek hátulról, te pedig próbálj közel kerülni hozzá. Gyerünk. Adja a parancsot a lány. Elővesz néhány kunai-t meg shuriken-t és Rikimaru felé hajítja. Ezek után alkalmazza a Raikyu /Villámlabda/ technikát. A támadások nagy sebességgel száguld Rikimaru felé. - Most támadj, ha időben odaérsz, nem lesz esélye védekezni! Adja ki az utasítást Ayame. Rajtad áll, hogy követed-e a parancsát vagy sem.
Vissza az elejére Go down
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

Raidon Hoshi - Haku Empty
TémanyitásTárgy: Re: Raidon Hoshi - Haku   Raidon Hoshi - Haku Icon_minitimeCsüt. Jún. 17, 2010 10:15 pm

Szerencsére épp bőrrel megúszom az ellentámadást, de nincs sok időm a pihengetésre. Ayame máris rohamra szólít.
Hagyom hogy elzúgjon mellettem az elektromos gömb, majd nagyobb sebességre kapcsolok. Hirtelen elrugaszkodok, hogy a lábai előtt érjek földet. Egy gyors mozdulattal kirúgom az egyik lábát, majd a karjaimmal kinyomom magam és még kétszer kaszáló mozdulattal megrúgom(Sangai Senpū - Pusztító Forgószél).
Ha sikerül a támadásom, akkor nagyot fog pukkanni a földön. Ezután azonnal elhúzok onnan, nehogy rám tudjon támadni(ha nem sikerül akkor is pucolok).
Vissza az elejére Go down
Raidon Hoshi

Raidon Hoshi


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2010. Jun. 06.
Age : 29
Tartózkodási hely : Na ezt én is szeretném tudni^^

Raidon Hoshi - Haku Empty
TémanyitásTárgy: Re: Raidon Hoshi - Haku   Raidon Hoshi - Haku Icon_minitimePént. Jún. 18, 2010 7:19 pm

Rikimaru sikeresen kivédte Ayame támadását, de mivel rossz helyre érkezett ezért nagy bajban van. Pontosan elötted ért földet, mire te egy gyors támadást használva, sikeresen felrugtad őt a levegőbe. Ezek után rátrább álltál, ne hogy megtudjon támadni. - Ez az. Csak így tovább, még egy ilyen sorozat és nincs több esélye. Adta ki a parancsot a lány, majd újra egy villámlabdát küld Rikimaru felé. A férfi nem tudott reagálni időben, így eltalálta a támadás. Nagy füst keletkezett. Mikor leszállt a füst, furcsa dologra leszel figyelmes. Ayame-t látod ott, akiből különbféle fegyverek állnak ki. Teljesen leblokkolsz. Majd, mire kapcsolnál, Rikimaru feléd hajít néhány shurikent, majd újra alkalmazza az En'en no Shuriken. -Hiroshi, kérlek se...se...segí...segíts. Hallatszódik Ayame felől. A férfi felfigyel a lány segélykérésére és egy kunai-t hajít felé. Gyors döntést kell hoznod. Vagy magadat mented és hagyod meghallni a lányt, illetve megmented a lány életét, de akkor te veszel oda. Nincs sok időd a gondolkodásra, mivel a fegyverek vészesen közelednek.
Vissza az elejére Go down
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

Raidon Hoshi - Haku Empty
TémanyitásTárgy: Re: Raidon Hoshi - Haku   Raidon Hoshi - Haku Icon_minitimePént. Jún. 18, 2010 10:02 pm

Az események kezdenek egyre rosszabbra fordulni. Nagyon úgy néz ki, hogy vesztettünk. Amikor meglátom a felém repülő fegyvereket, illetve lángoló shurikeneket, megrémülök, de nem blokkolok le.
Először egy kawarimi-t akartam létrehozni, de amikor meglátom hogy Ayame-t is célba vette, megváltoztatom a tervemet. Létrehozok egy kézpecsétet, majd aktiválok egy technikát.
- Shunshin no Jutsu!
Hirtelen megjelenek Ayame előtt és előveszek egy kunai-t amivel megpróbálom hárítani a felénk száguldó fegyvert.
Vissza az elejére Go down
Raidon Hoshi

Raidon Hoshi


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2010. Jun. 06.
Age : 29
Tartózkodási hely : Na ezt én is szeretném tudni^^

Raidon Hoshi - Haku Empty
TémanyitásTárgy: Re: Raidon Hoshi - Haku   Raidon Hoshi - Haku Icon_minitimePént. Jún. 18, 2010 10:59 pm

A támadások egyre gyorsabban közelednek. Te sikeresen elhárítod, hála a Shunsin no Jutsu-dnak, majd Ayame elött teremsz és a felé irányuló támadást is sikeresen kivéded. -Köszönöm a seg...segít...segítséged. Nyögi ki a szavakat Ayame. Rikimaru eközben figyelt téged és azon agyal, hogy milyen jutsu-val támadjon meg. Kis idő múlva megtalálta a megfelelő technikát. -Doton: Koishi Danmaku // Föld elem: Kavics sortűz Hallatszik a távolból. Kisebb-nagyobb követ emelkednek fel a földről, majd nagy gyorsasággal száguldanak feléd. -Mene...külj. Menj vissza a fa...luba és mond el a Mi..Mizukage...nak, hogy mi tör...tént. Si..ess. Adta ki az utolsó parancsot Ayame. A kövek közelednek, a döntés rajtad áll. Harcolsz Rikimaru-val vagy felveszed a nyúlcipőt.

//Gondolkozz el egy kicsit az előző pár reagon. Olvasd át töbször is, hát ha rájössz valamire. Ha már rájöttél akkor ezt vedd tárgytalannak.//
Vissza az elejére Go down
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

Raidon Hoshi - Haku Empty
TémanyitásTárgy: Re: Raidon Hoshi - Haku   Raidon Hoshi - Haku Icon_minitimeVas. Jún. 20, 2010 4:57 pm

A harc nem a vártak szerint sült el. Ayame megsérült, már csak én maradtam, hogy megfékezzem Rikimaru-t. Azonban én még túl gyenge vagyok. Ha harcba szállok, akkor engem is megöl és Kiri-ben nem tudják meg mi történt itt.
- Sajnálom! - nézek rá a kunoichi-re.
- Kérlek, ne bántsd őt még jobban! - szólok oda a férfinak, majd a füstbombát dobok a földre.
Amikor felszáll a füst, a fa mögé megyek és egy Shunshin segítségével eltűnök. Visszatérek Kirigakure-ba és mindent elmondok Terumi Mei sama-nak. A Mizukage most már küldheti az igazi Oinineket!

//Szerintem ennyi már elég, mindent megtudtam amire szükségem volt.//
Vissza az elejére Go down
Raidon Hoshi

Raidon Hoshi


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2010. Jun. 06.
Age : 29
Tartózkodási hely : Na ezt én is szeretném tudni^^

Raidon Hoshi - Haku Empty
TémanyitásTárgy: Re: Raidon Hoshi - Haku   Raidon Hoshi - Haku Icon_minitimeVas. Jún. 20, 2010 6:44 pm

//Rendben. Egyébként annyit elárulok, hogy egy Genjutsu-ba estél bele. Megvártam volna, hogy mit reagálsz, majd egy Genjutsu: Kai-val felszabadít Ayame-chan. De, ha rájöttél, hogy e Genjutsu volt, akkor Gomen. Befejezést nem írok, ha nem baj.//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Raidon Hoshi - Haku Empty
TémanyitásTárgy: Re: Raidon Hoshi - Haku   Raidon Hoshi - Haku Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Raidon Hoshi - Haku
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Raidon Hoshi
» Raidon Hoshi

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Naruto szerepjáték :: Szabályzat és más :: Fórum :: Pályázatok :: Mesélői Pályázat-
Ugrás: