Naruto szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto szerepjáték

Egy új ellenség, egy új szervezet. Vajon képesek leszünk megállítani őket??
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Shittsui Rangai

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Shittsui Rangai

Shittsui Rangai


Hozzászólások száma : 27
Join date : 2010. Jun. 04.
Age : 27
Tartózkodási hely : Fű ország felé

Shittsui Rangai Empty
TémanyitásTárgy: Shittsui Rangai   Shittsui Rangai Icon_minitimePént. Jún. 04, 2010 5:18 pm

Név: Shittsui Rangai

Kaszt: genin (elveszett ninja)

Lakhely: fű országa

Kor: 13

Felszerelés: rövid tőr 1db, kunai 5db, shuriken 5db, 1X 10méter drót, 1 füstbomba, robbanócetli 15db

Jutsuk: Kawarimi no Jutsu (Testcsere Technika) , Kakuremino no Jutsu (Láthatatlanság Köpenye Technika) ,
Bunshin no Jutsu (Klón Technika) , Nawanuke no Jutsu (Kötelékből Szabaduló Technika) ,
Henge no Jutsu (Átalakító Technika) , Shunshin no Jutsu (Elrebbenő Test Technika)

Nem: fiú

Kinézet: 153 cm magas 42 kg súlyú nem túl feltűnő izmokkal

Chakra beállítottság: szél

Születési idő: december 4

Magasság: 155 cm

Súly: 43 kg

Szemszín: barna

Hajszín: fekete

Vércsoport: A+

Jellem: Magányos, szenvedélyesen szereti a természetet és
túlságosan kíváncsi (csak nehogy a vesztét okozza).
Barátait rendszerint elfogadja de túl lusta hogy akármiben
segítse őket.Harcban törekszik kiismerni az ellenfelet, és
halálos csapást mérni annak gyengepontjaira.

Vágyak: A hold tőrének megszerzése


13 éve születtem egy fű országbeli kis faluban. Szép, holdfényes éjszaka volt mikor megszülettem. Apám és a klán többi tagja segédkezett a szülésben. Első emlékem anyukám mosolygó arca volt. Olyan kedvesnek és boldognak tűnt. De ez változott. Engem is mint minden 6 éves fiú gyermeket elvittek egy nap a falu kiképzőtáborába, mégpedig anyukám engedélyével. Ez nagyon szíven szúrt. A tábor első napján szembesítettek minket klánunk ijesztő történetével miszerint mi azért vagyunk a világon, hogy az országokat látsuk el megfelelő bérgyilkosokkal, és akármit csinálunk sorsunk így van megírva. Kisfiúként hallva ezeket félem töltött el. Ijesztő volt hallani azokat a véres történeteket melyek klánunk elvileges hőseiről szóltak. Azon az estén azon kezdtem el gondolkodni, hogy amit csinálunk nem helyes. Ártatlan emberek lemészárlása csupán a vagyon miatt amiből minket, kisgyermekeket képeznek ki, hogy még az annál is több vérontás reményeként még több pénzt szerezzenek nem helyes megfogadtam, hogy ha eljön a megfelelő perc véget vetek ennek az értelmetlen mészárlásnak, még akkor is ha az egész klánom kell ehhez kiirtanom. Attól a naptól kezdve minden gondolatom az edzés körül forgott, sokszor testem határait feszegettem mindaddíg míg az erőm elfogyott, és a fáradságtól összeestem. Hónapok teltek el és egyre ügyesebb lettem. Tehetségesen műveltem a csendes gyilkosság és a tőr forgatásának művészetét.
Hűvös, békés őszi nap volt a genin vizsga napja, a szél baljós hangon suhogott a tábor közepén lévő aréna rácsai között. Nem szokványos vizsga volt a klánunk külön megrendezet genin-vizsgája, melyet maga a táborvezető alakított ki. A feladat egyszerű volt: túlélni a vizsgát. Az arénába kerültünk, ahol mi középen helyezkedtünk el, körölöttünk végig cellák melyekben sötét volt nem láttuk a tartalmát. Még ma is emlékszem arra a véres napra mikor a szél bajlósló dallamot játszott, és az aréna szélén lévő galagonyabokor bánatosan hajladozott mondván: fussatok. A rácsok közül éhes tekintetek figyeltek minket. A vizsga elkezdtével a cellaajtók kinyíltak, és egyszerre bestiákkal lett tele az aréna. Ott volt mindenféle fenevad a világ minden szegletéből összehurcolva. A túlélendő idő negyed óra volt. Negyed óra és 30 feláldozandó test, melyekben a lélek a félelemtől elmenekült, és a kihült erek melyek a vért is alig merik szállítani. A feszültség kézzel fogható. Az adrenalin márt szétáradt mindenkiben, és a pulzus elérte a kritukus értéket. A bestiák érezték a félelmet és a rettegést, tudták előlük nincs menekvés. És egyszerre megindultak. Voltak akik a sokktól ledermedtek és az első támadásban terítékre kerültek az aréna porában. Jómagam egy hirtelen mozdulat segítségével elkerültem az agyart, mely csak egy karcolást tudott okozni. Utána én és pár ember összefogtunk és az aréna szélére álltunk. A fenevadak a támadáskor csak a falat ízlelhették meg. Lejárt a 15 perc és joninok ugrottak le a pályára melyet addígra szárosra áztatott a vér. Pár ostorcsettintés és a vadak a helyükön voltak. Félelemtől megtört szívvel álltunk családunk elé, akik gratuláltak és elkísértek minket a tiszteletünkre rendezett ünnepségre. Mindössze öten. A többi család csak a temetés szívszorító élményét élhette át. Másnap különös szándékkal kerestem fel a vezetőt. El szeretném hagyni a falut. Ő kérdezte mi okból. Mondtam meg szeretném ismerni a világot. Ő kitöltött egy űrlapot és utamra engedett. Aznap este nem aludtam. Ahogy magamnak megígértem el akartam pusztítani a klánom. A falut és a hozzá tartozó épületeket körberagasztottam a raktárban talált speciális papírbombával, majd ezeket egy gyűjtózsinórra erősítettem. A faluból kilépve meggyűjtottam a zsinórt mely szikrázva gyújtotta meg a papírfecniket. Hatalmas robbanások és repülő épületdarabok kísérték a klán halálát, én eközben márt a határ felé haladtam. A határhoz érve felmutattam az iratot, mely jogos távozásomat igazolta. A határt elhagyva megpróbáltam minél gyorsabban minél messzebbre jutni. Akkor sem bizonyíthattak volna semmit sem rám, mivel nyom nélkül végeztem el azt amire egész életemben készültem. Másnap a diadaltól ittasan Konoha felé vettem az irányt.


A hozzászólást Shittsui Rangai összesen 42 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jún. 20, 2010 7:08 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Shittsui Rangai

Shittsui Rangai


Hozzászólások száma : 27
Join date : 2010. Jun. 04.
Age : 27
Tartózkodási hely : Fű ország felé

Shittsui Rangai Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shittsui Rangai   Shittsui Rangai Icon_minitimeSzomb. Jún. 05, 2010 11:02 am

Az lehet hogy a négyfarkú erejét olyan minimális szinten tudjam használni?
Vissza az elejére Go down
Kaguya Kimimaro
Admin
Admin
Kaguya Kimimaro


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2010. Jan. 20.

Shittsui Rangai Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shittsui Rangai   Shittsui Rangai Icon_minitimeSzomb. Jún. 05, 2010 11:32 am

Üdv!

Több hiba is van az előtöridben, de haladjunk sorjában: Először is rövid. Ha a félsorokat egybehúzom, akkor még a fél oldal is bajosan van meg. Másodszor: Geninként a Tachi-t elutasítom, tekintve, hogy majdnem akkora, mint te, vagyis ebben a korban még többet zavar, mint használ. Továbbá a 4 farkú esélytelen több okból is. Az egyik, hogy 1. szintű játékos sosem fog ilyen erőt kapni, másodszor pedig azért, mert az előtöridből ítélve kétlem, hogy tudnál olyan színvonalú játékot mutatni, ami ehhez szükséges. A helyesírási és nyelvi hibákról nem is beszélve("nindzsa, márt").
Tehát az előtörténetet ELUTASÍTOM!

Ha javítottad, újra megnézem.

Kaguya Kimimaro
Vissza az elejére Go down
Shittsui Rangai

Shittsui Rangai


Hozzászólások száma : 27
Join date : 2010. Jun. 04.
Age : 27
Tartózkodási hely : Fű ország felé

Shittsui Rangai Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shittsui Rangai   Shittsui Rangai Icon_minitimeSzomb. Jún. 05, 2010 12:22 pm

Ok ha te mondod.Nekiállok javítani.
Vissza az elejére Go down
Kaguya Kimimaro
Admin
Admin
Kaguya Kimimaro


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2010. Jan. 20.

Shittsui Rangai Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shittsui Rangai   Shittsui Rangai Icon_minitimeVas. Jún. 06, 2010 11:08 am

Nos... második menet: A történet hossza már elfogadható, viszont a KG-ról még bőven ráérünk 10. szinten beszélgetni, szóval az nem kell oda. Mellesleg a történetünk szerint a Hyoton a szétszóródott Arata klán tulajdonsága, akik viszont Kiri-ben laktak. Ellenben a hó alapú Hyoton technikák elsajátíthatóak Yuki ninják számára is, de nekik mindenképp kell használható mennyiségű hó a közelükben(Amint a movie-ban Rouga Nadare is csinálta). Ezenkívül nem tudtam eldönteni, hogy most Yuki ninja vagy, vagy Elveszett Ninja, esetleg Konohai.
Ha javítottad, újra megnézem.
Vissza az elejére Go down
Shittsui Rangai

Shittsui Rangai


Hozzászólások száma : 27
Join date : 2010. Jun. 04.
Age : 27
Tartózkodási hely : Fű ország felé

Shittsui Rangai Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shittsui Rangai   Shittsui Rangai Icon_minitimeVas. Jún. 06, 2010 12:20 pm

Kimimaro...a kekei genkait nem szerettem volna kivenni, mert nélküle kicsit zavarosabb lenne a kép a kari személyisé-
ségéről. Mármint a karim ettől érzi kicsit külömbnek magát és örül, hogy nem egy átlagos genin.
Vissza az elejére Go down
Kaguya Kimimaro
Admin
Admin
Kaguya Kimimaro


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2010. Jan. 20.

Shittsui Rangai Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shittsui Rangai   Shittsui Rangai Icon_minitimeVas. Jún. 06, 2010 3:10 pm

Az országot engedély nélkül hagytad el tehát eszerint elveszett ninjának kell lenned, főleg, hogy konohai karakter csak moderátori engedéllyel indítható. A Kekkei Genkai-ra pedig bőven elég az utalás, tekintve, hogy a megfelelő erősségtől még igencsak messze jársz. És, mint mondtam, az eddigi infók szerint, ami a megtörtént eseményeket illeti és az eredeti történethez is visszanyúlva: A Hyoton Kiriből származik és az Arata klán birtokolta, amíg el nem fogyott a nagy része, leszámítva a 3 életben maradt tagját.
Vissza az elejére Go down
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

Shittsui Rangai Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shittsui Rangai   Shittsui Rangai Icon_minitimePént. Jún. 11, 2010 6:13 pm

Hi!

Én fogom értékelni az előtörténetet.

Sajnos még nem tudom elfogadni, de már csak néhány hibát kell javítanod.
1. A történetben leírt KG nem egyezik meg azzal amely utána van. A Hold tőre alatti részt vedd ki.
2. A kaszt. A genin után írd azt hogy elveszett ninja, mivel jelenleg egyik Shinobi falut sem szolgálod.
3. A születés. Csak a hónap és a nap kell, az év nem.
4. A felszerelés. Szerintem lehetne nálad kicsivel több fegyver, de ha te csak 1 tőrt szeretnél, akkor rád bízom, maradhat.
5. A Kekkei Genkai. Szerintem még kezdő játékosnak nem kellene KG-val kezdenie. Azt javasolom, vedd ki a történetből és játssz egy kicsit. Ha már tapasztaltabb leszel, akkor csinálsz egy másik karaktert és azzal esetleg megpróbálhatod a KG-t megpályázni.(Helyesen: Ha eléred a 3000-3200 CHP-t, akkor igényelhetsz KG-t, de ehhez jó játékra van szükség.)

Bocsi hogy nem sorban haladtam, de ez most sajnos így jött ki. Ha ezeket a dolgokat kijavítod, akkor újra megnézem. Ha ez az 5 pont megvan, akkor már valószínűleg kezdheted is a játékot!

Lektorálta: Kimimaro
Vissza az elejére Go down
Shittsui Rangai

Shittsui Rangai


Hozzászólások száma : 27
Join date : 2010. Jun. 04.
Age : 27
Tartózkodási hely : Fű ország felé

Shittsui Rangai Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shittsui Rangai   Shittsui Rangai Icon_minitimePént. Jún. 11, 2010 10:16 pm

Javítva!
Vissza az elejére Go down
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

Shittsui Rangai Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shittsui Rangai   Shittsui Rangai Icon_minitimeSzomb. Jún. 12, 2010 10:11 am

Újra itt!

Helyesírásból még van néhány hibád, de már nem kérlek meg arra hogy ezeket javítsd.
Az előtörténetedet ELFOGADOM

Kezdő Pénzösszeg: 1200 Ryou
Kezdő Chakrapont: 90
Az alap ninjutsukat ismered(ezeket megtalálod az Adatlap-szabályban)

Készítsd el az adatlapodat és hamarosan kezdhetsz is játszani!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Shittsui Rangai Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shittsui Rangai   Shittsui Rangai Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Shittsui Rangai
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Naruto szerepjáték :: Nyílvántartás :: Előtörténet-
Ugrás: