Naruto szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto szerepjáték

Egy új ellenség, egy új szervezet. Vajon képesek leszünk megállítani őket??
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Kisebb falvak

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

Kisebb falvak Empty
TémanyitásTárgy: Kisebb falvak   Kisebb falvak Icon_minitimePént. Május 21, 2010 9:03 pm

Néhány apróbb település, aminek csak mellék szerepe van a játékban.
Vissza az elejére Go down
Makoto Kenshin

Makoto Kenshin


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2010. May. 16.

Kisebb falvak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kisebb falvak   Kisebb falvak Icon_minitimeSzomb. Május 22, 2010 2:44 pm



// Mesélő: Momochi Zabuza //


Hosszú útja során, betért egy kisseb faluba, hogy feltöltődjön. Iszogatott vizet, meg nekilátott enni. Mikor már egy kevéske maradt ételéből, hallotta, hogy valakik mögötte egy kísértetről beszélnek. Közelebb hajolt, hogy mi a helyzet, hátba többet hall meg. Még mindíg nagyon rosszul értette mit mondanak, de mivel errefelé nem ismerik olyan sokan, nem félt, hogy lebukik. Az étel elfogyasztása után, fizetett, majd mégjobban érdeklődni kezdett a kísértet után. Egy kicsit még mindíg messze volt, de folyamatosan a kísértet szót hallotta, gondolkodott miféle lehet az, hirtelen semmi sem jutott eszébe. ~ Talán hasznot is húzhatok belőle? Talán képes lehetek fájdalmat okozni a falumnak, ahonnan származok? ~ Mindenbizonnyal kezdte hallani, hogy mi a téma.
Vissza az elejére Go down
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

Kisebb falvak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kisebb falvak   Kisebb falvak Icon_minitimeVas. Május 23, 2010 2:38 pm

/Kenshin/

Végre sikerül elég közel érned a társasághoz, így mindent tisztán hallasz.
- Én tisztán láttam tegnap éjjel! A férfi szelleme minden éjjel ott kísért a domboldalon. Ha valaki a közelébe megy, akkor abból kiszívja az életet!
Elég érdekesnek tűnhet az amit beszél, de lényegében az egész nem más mint fecsegés. Egészen addig csak pletykának tűnhet ez az egész szellem história, amíg meg nem érkezik egy ősz hajú férfi. Az öregember ruhája inkább csak valami lepel féleség, amit az út pora már régóta rongyol. Kér egy üveg rizspálinkát és leül az egyik asztalhoz.
- Szóval ti is a kísértetről beszéltek. - vonja le a következtetést.
- Én tudom hogy mit akar ott a domboldalon. Nyugalmat, amit nem kaphatott meg! Néhány úton álló ölte meg valamilyen kincsért. Azonban miután végeztek vele, a bolondok nem találták meg azt amiért megölték. Még annyi eszük sem volt, hogy először kivallassák. Így hát a kincs oda veszett. - ekkor egy könnycseppet töröl le az arcáról.
- Bárcsak elhozta volna nekem azt a könyvet! - sóhajt fel szomorúan. - Legalább lenne valaki, aki megtalálná és elhozná nekem. A többi kincs az övé lehet, nem érdekel. Nekem csak az az egy könyv kell!
Ekkor az egyik fickó feláll és leönti egy kancsó vízzel az idős férfit.
- Állítsd már le magad öreg! Nincs szó semmilyen gyilkosságról, sem pedig kincsről. Kitudja miért kísért az a szellem...
Ekkor egy nő sétál oda a férfihez és átnyújt neki egy rongyot. Az öregember megtörli magát és mérgesen néz arra az alakra aki leöntötte. Hamarosan azonban megenyhül és elfordul a társaságtól.
- Hát senki sincs aki segítene rajta? - dünnyögi halkan, alig hallhatóan.
Vissza az elejére Go down
Makoto Kenshin

Makoto Kenshin


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2010. May. 16.

Kisebb falvak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kisebb falvak   Kisebb falvak Icon_minitimeVas. Május 23, 2010 10:06 pm

Hallotta miről beszélnek, és, hogy egy domboldalon kísért a szellem. Az öregembernek valami könyv kell, amit a halott embertől veszett el. Amikor ezekedt elmondta segítséget kért.
- Uram! Én segítek. Ugyanis kíváncsi vagyok a szellemre, és arra a könyvre. A nevem Makoto Kenshin, és ha harcolni kell, állok elébe.
Majd mikor ezek a hangok elhagyták Kenshin száját, mélyen elgondolkozott. ~ Ehh.. milyen feladatra vállalkozok én? Nem is hiszek a szellemekbe, mégis kíváncsi vagyok rá? Miféle szerzet lehetek én. ~ A mélyen gondolkodás közben, egy madarat látott meg csiripelni, a szemközti ablakban. ~ Milyen szép kis madárka. ~ Kenshin egy pillanatig sem tétovázott hanem mondta.:
- Ha harcra kerül a sor, és egyáltalán ha léteznek szellemek, kérem mondja el, hogy hogyan lehet ellenük harcolni. A könyvet pedig szívesen segítek visszaszerezni.
Vissza az elejére Go down
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

Kisebb falvak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kisebb falvak   Kisebb falvak Icon_minitimeVas. Május 23, 2010 10:47 pm

/Kenshin/

- Gyere velem gyermekem! - szól hozzád az öreg, majd feláll.
Hamarosan elhagyjátok a kocsmát és kiléptek az utcára. Ahogy kiérsz te is elvakít a napfény. Az öreg is erőteljesen hunyorog, egészen addig amíg a szeme hozzá nem szokik a világossághoz.
Ezután egy házhoz mentek, ahova betessékel a férfi. Leültet egy székre és a kezedbe nyom egy pohár teát.
- Amíg én elmesélem ezt, addig te csak iszogass! - mondja rekedtes hangon.
- Minden úgy egy hónapja kezdődött. A fiam és az unokám egy könyvet szeretett volna hozni nekem. Valójában maga a könyv nem értékes, de a szememben hatalmas az eszmei értéke. A kis unokám írta azt. Inkább naplónak nevezném, nem is könyvnek. Na mindegy, a lényeg hogy nagyon közel áll a szívemhez. A fiam kereskedő volt és drágaköveket szállított az egyik településre. Elvileg senki sem tudta hogy mi van még nála. Én is úgy tudtam meg, hogy a megrendelő egy csapatot küldött ide.
Ekkor köhögni kezd. Valóságos roham kapja el, de csakhamar abba is hagyja.
- Elmennék én is megkeresni a könyvet, de túl gyenge vagyok. A falusiak azt hiszik megbolondultam. Még azt sem tudják hogy a fiamat és az unokámat ölték meg. - ekkor néhány könnycsepp csordult le az arcán.
- Arra kérnélek bátor ifjú, keresd meg nekem azt a könyvet és maradványokat. Azt szeretném, ha a fiam és az unokám maradványa itt lenne eltemetve a kertemben, ahova én is kerülni fogok. A drágaköveket megtarthatod, azok nem kellenek! Mit válaszolsz, ifjú harcos, segítesz nekem?
Vissza az elejére Go down
Makoto Kenshin

Makoto Kenshin


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2010. May. 16.

Kisebb falvak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kisebb falvak   Kisebb falvak Icon_minitimePént. Május 28, 2010 11:39 pm

- Még szép, hogy segítek! És mégis mennyi drágakövet vihetett a fia? És egyáltalán merre keressem a könyvet? Kérném szépen a részletek, és máris indulok. - majd beleszürcsögött a teába amit kapott.
- Hmm? De igazábol ameddig elmeséli a részleteket, egy kis kenyér is jól esne. - kérdezte Kenshin.
~ Vajon mennyi drágakő lehet? Jesszus! Lehet, hogy gazdag leszek. Akkor majd, zsoldosokat bérlek, és Amegakura ellen támadunk. Alig várom már. ~ Majd pedig megidta a teát.
Vissza az elejére Go down
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

Kisebb falvak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kisebb falvak   Kisebb falvak Icon_minitimeVas. Május 30, 2010 6:28 pm

/Kenshin/

Az öreg a válaszod után eltűnik egy rövid időre a szemed elől, majd vissza jön egy tállal, amiben Onigiri van(rizsgombóc). Amikor nekilátsz, a férfi válaszol a kérdéseidre:
- Innen olyan fél órányira van, ha lovon mész oda. Gyalog olyan másfél óra az út. Északra kell menni egy dombhoz. Ott szokott kísérteni a szellem, tehát valahol azon a környéken lehet elrejtve a könyv és a drágakövek. A drágakövekről nem tudok semmit. Mint mondtam, a tulajdonos emberei érdeklődtek utána, de konkrétumot nem mondtak. Szerintem nagy értékről lehet szó, ha már egy akkora csapatot ide küldött az az úr. Akkor elhoznád nekem azt a könyvet?

//A kaland végig itt fog lejátszódni, szóval ha már most elindulsz, akkor ide írd le az utadat.//
Vissza az elejére Go down
Makoto Kenshin

Makoto Kenshin


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2010. May. 16.

Kisebb falvak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kisebb falvak   Kisebb falvak Icon_minitimeHétf. Május 31, 2010 3:13 pm

- Elhozom a könyvet. -majd megette az Onigiri-t.
El is indult Kenshin északra, mégpedig gyalog. Így az uta másfél óra lesz. Szép lassan sétált, nem siette el a dolgokat. Már lassan fél órája csak sétál, kezd egy kicsit a hócipője kilenni. ~ Remélem, azért jócskán van ott drágakő! ~ A sok sétálás meghozta az eredményét, már kezdte látni, hogy merre is van nagyjából. ~ Remélem nincsenek útonállok. ~ Egy kicsit köd lett, és nem látta, hogy merre menjen. ~ Jó nézek ki, ha ez egy jutsu. ~ Majd készült egy kunai-al.
Vissza az elejére Go down
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

Kisebb falvak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kisebb falvak   Kisebb falvak Icon_minitimeKedd Jún. 01, 2010 11:54 am

/Kenshin/

Mire a dombhoz érsz, a köd nagyon sűrű lesz, de annyira nem hogy ne lássál. Nagyjából kiveszed mindennek a körvonalát, tehát nem tudnak meglepni. Hirtelen azonban különös hangokra leszel figyelmes: egy kisfiú sírására és halk nyögésekre.
Nem tudod meghatározni a hangok forrását, olyan, mintha körbe vettek volna.
Hamarosan látod hogy valami elsuhan előtted. Csak egy pillanatra tűnt fel, máris eltűnt. A következő pillanatban zajt hallasz a hátad mögül. Amikor oda fordulsz, látod hogy egy kisgyerek az. Átlagosnak tűnik, leszámítva azt, hogy átlátsz rajta.
- Ké... kérem segítsen! - szól hozzád zokogó hangon.
Vissza az elejére Go down
Makoto Kenshin

Makoto Kenshin


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2010. May. 16.

Kisebb falvak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kisebb falvak   Kisebb falvak Icon_minitimeCsüt. Jún. 03, 2010 10:57 pm

- Ki vagy te?! -ijedten kérdezte a szökött ninja.
~ Egy átlátszó kisgyerek? Azért, ez csak ijesztő, még ha egy gyilkos is az ember. ~ Biztonsági intézkedés képpen, Kenshin előhuzta a katanaját, hogy ne érje meglepetés. A kisfiú dadog, és nagyon sír. Szinte teljesen kiszámíthatatlan. Majd egy kicsit higgadtabban szólt hozzá.
- Ha Amegakure-ból származól, akkor fuss. Ha nem, akkor egy könyvet keresek, és drágaköveket. És lenne egy apró kérdésem, mi ez a köd? És miért vagy átlátszó? Mert elsőre ez így egy kicsit ijesztő.
Vissza az elejére Go down
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

Kisebb falvak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kisebb falvak   Kisebb falvak Icon_minitimePént. Jún. 04, 2010 10:45 am

/Kenshin/

A gyerek értetlenül áll előtted, de amikor előveszed a kardodat megrémül és el tűnik. Ekkor már egy férfi tűnik fel előtted, aki szintén átlátszó.
- Segíts, szabadíts meg! - szól hozzád suttogó hangon.
Ezután a férfi is eltűnik, de még előtte egy kőkupac irányába mutat. Legalábbis annak tűnik, a köd miatt alig tudod kivenni.
A kérdéseidre sajnos nem kaptál választ, de legalább már kaptál egy irányt, amerre haladhatsz.

//Vagy elindulsz a mutatott irányba, vagy máshol kezded el a keresést.//
Vissza az elejére Go down
Makoto Kenshin

Makoto Kenshin


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2010. May. 16.

Kisebb falvak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kisebb falvak   Kisebb falvak Icon_minitimePént. Jún. 04, 2010 6:24 pm

A láthatólagosan, a kavicsok felé indul el Kenshin. ~ Ezek az átlátszó emberek. ~ Sóhajt fel magában. Még mielőtt odaér, a hátitáskájából elővett egy kis italt, és lehúzta a kulacsot. ~ Fene tudja mivár ott, nem akarok szomjasan meghalni. ~ Ezek az elmebeteg gondolatok kerülgették Kenshin elméjét, amikor újra rávette magát, hogy újra elinduljon. A madarak hangja nem hallható, és a köd miatt szinte alig látni valamit. Nem tudott Kenshin mire gondolni, és elfelejteni, hogy mivan. Ekkor esett le neki valami. ~ Megvan! Azok az átlátszó emberek biztos valamilyen jutsu-t használnak! ~ Majd elkezdett rohanó tempóban odamenni.
Vissza az elejére Go down
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

Kisebb falvak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kisebb falvak   Kisebb falvak Icon_minitimeHétf. Jún. 07, 2010 11:35 am

/Kenshin/

Amint a kőkupachoz érsz, a férfi újra feltűnik és egy újabb irányt mutat neked. Abban az irányban egy kisebb üreget látsz, ahova egy kis gyerek simán befér. Ha jobban szemügyre veszed, olyan mintha valami lenne is ott bent.
- Segíts! - hallod újra a suttogó gyerek hangot.
Senkit nem látsz magad körül, de most még a hideg is végig futott a hátadon. Kezd egyre kísértetiesebb lenni az egész.
Vissza az elejére Go down
Makoto Kenshin

Makoto Kenshin


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2010. May. 16.

Kisebb falvak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kisebb falvak   Kisebb falvak Icon_minitimeCsüt. Jún. 10, 2010 11:00 pm

~ Az az üreg nekem nagyon furcsa, readásul még hangok is jönnek belőle.. wháá. Nem szeretem az ilyesmit. ~
- K.. Ki vagy? T.. Te vagy az előző kisgyermek? -szólt az üregbe, mivel hallot onnan valamit. Kenshin maga nem látszott rémültnek, de igazából nagyon fél. Miközben várja, hogy valami extra történnyen, készülődött a harcra, mivel nagyon bizar ez a hely. Egy katana már a kezében volt, és magaelétartotta, hogy ne érje meglepetés.
- V.. Válaszolj! Gy.. Gyere elő! - remegő hangon mondta, már majdnem beleesett a lyukba annyira kíváncsi.
Vissza az elejére Go down
Momochi Zabuza
Admin
Admin
Momochi Zabuza


Hozzászólások száma : 243
Join date : 2010. Jan. 25.
Tartózkodási hely : Somewhere in Time

Kisebb falvak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kisebb falvak   Kisebb falvak Icon_minitimePént. Jún. 11, 2010 6:26 pm

/Kenshin/

Kicsit remegve közelítesz az üreghez. Majd újabb hangokra leszel figyelmes.
- Szabadíts meg minket... és tiéd a kincs... - hallod a hátborzongató suttogást.
Ekkor meglátod újra a kisgyereket, de ezúttal sokkal valóságosabbnak tűnik. Azonban egy különös dologra leszel figyelmes: süt a nap, már nincs köd.
Látod amint a fiú bemászik az üregbe és össze gömbölyödik. Hallod ahogy sír, de te nem tudsz semmit sem tenni. Ekkor 4 férfi jelenik meg és kardokkal a kezükben benyúlnak a nyílásba. A szemed előtt szúrják halálra szegény gyermeket.
Megdermedsz a látványtól, ami hirtelen eltűnik és újra a ködös területen vagy.
- Segíts! - hallod újra a suttogó hangot.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kisebb falvak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kisebb falvak   Kisebb falvak Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kisebb falvak
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kisebb falvak/városok
» Egyéb falvak, települések

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Naruto szerepjáték :: Játékzóna :: Az Eső Országa-
Ugrás: