Naruto szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto szerepjáték

Egy új ellenség, egy új szervezet. Vajon képesek leszünk megállítani őket??
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Saruwatari Shin

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Saruwatari Shin

Saruwatari Shin


Hozzászólások száma : 44
Join date : 2010. Apr. 08.
Age : 27

Saruwatari Shin Empty
TémanyitásTárgy: Saruwatari Shin   Saruwatari Shin Icon_minitimeCsüt. Ápr. 08, 2010 11:02 pm

Név:Saruwatari Shin
Kor:14
Rang:Genin
Falu:Szél országa,Sunagakure
Magasság:167cm
Súly:53kg
Szemszín:Fekete
Hajszín:Fekete
Vércsoport:0+
Megjelenés:Fekete fejpánt,Teljes fekete öltözék kivéve a fehér ninja szandál ami szinte már rikít.Az öltözék áll egy kis galléros fekete felsőből,és egy úgyszint fekete hakama szerű nadrágból,a nadrágtartó övön pedig egy wakizashi díszeleg.A fegyvertartó a bal lábamon van és a színe szürke.
Jellem:Egy kicsit visszahúzódó de aki szerinte normális azzal barátkozik,nem éppen a nagy társaságot kedveli,higgadt természetű és nehezen lehet feldühíteni de ha sikerül akkor már nem tudatosan cselekszik.
Felszerelés: 1 wakizashi , 20 shuriken, 5 kunai

Előtörténet: Sunagakurében születtem egy kis sivatagi klánba .Egy szokásos száraz nap volt mint mindig , de a saruwatari klánban egy vita csapott ki,ekkor anyám rosszul érezte magát és elkezdődött a szülés,a műtét zökkenőmentesen lezajlott és az orvos gratulált apámnak hogy kisfia született. A klántagok közt az a hír kezdett elterjedni hogy én leszek majd egyszer a vezér mert megakadályoztam egy olyan vitát ami elfajulhatott volna. Amint hazakerültem a kórházból rögtön a klánhagyományokhoz híven a szemeim alá került a fekete festés.Négy éves koromra már édesapám elkezdett oktatni elméletben,elég unalmasak voltak az órák,inkább játszottam a többi kisgyerekkel.Egy nap a nagybátyám elhatározta hogy bábmester akar lenni,mindenki azt szerette volna hogy maradjon nyugton,de sikeresen kitanulta a mesterséget és elérte a jounin szintet,ami nem volt gyakori a klánban,legtöbben csak chuuninok voltak. Nyolc éves koromra a szüleim beirattak a ninja akadémiára.Kevés barátot és sok kellemetlen alakot ismertem meg ott.Nem voltam egy nagyon nagy tehetség az első években,de később egyre többet fejlődtem már-már kezdtem jobb lenni a többiektől de az ügyetlenségeim miatt nem kezeltek tehetségként,csak úgy mint egy átlagos diák.Az akadémiai évek vége fele megkezdődtek az elővizsgák ahol a fejpántokat adták,volt 10 fekete fejpánt,azokat a vizsgán legjobban teljesítők kaphatták meg. A 10 fejpánt elég kevés volt a 45 fős létszámunkhoz képest.A feladat a bunshin és a henge volt,szerencsémre ezek mentek a legjobban.Hatodikként szólítottak a vizsgabiztosok és sikeresen teljesítettem a feladatot ezért megkaphattam az egyik fekete fejpántot.Vidáman mentem haza homlokomon a "trófeámmal",nagy volt az öröm a család körében,de másnap a hivatalos csapat beosztás és a genin vizsga volt.Az ébresztőórám nem kapcsolt be másnap reggel ezért késésben voltam épp hogy átöltöztem már szaladhattam is mert kezdődött a második vizsga. Csak az járt az eszemben hogy hogy ne késsek el.Pont időben odaértem a vizsgaterembe erre a legnagyobb meglepetésemre a nagybátyám várt rám.
-Nii-sama te meg hogy hogy itt vagy?
-Shin...mától nem Nii-sama hanem sensei!
Szóhoz nem tudtam jutni ,pont a nagybátyám lett a mesterem,ez számomra nagyon ciki volt.
Lassacskán megérkeztek a csapattársaim, egy nagyszájú lány(Hikasu) és egy tehetségtelen kölyök(Gajo).
*Istenem ,miért veszel körül a legdilinyósabbakkal?!*gondoltam magamban. Egy óra múlva már az edzőterepen voltunk.A feladatunk az volt hogy térde kényszerítsük "senseit". A többiek fedezékbe vonultak én pedig hátból támadtam a mesterre de azt vettem észre hogy a föld alól egy óriás báb felrepít,és egy fán landolok.A fán szerencsére bátyó nem vett észre és a csapattársaim odahívtak magukhoz.Egy tervet eszeltek ki ami úgy nézett ki hogy Hikasu frontálisan rátámad Nii-sama-ra aközben Gajo és én kirúgjuk láb alól.A terv bevált,mindhárman összetudtunk dolgozni és hivatalosan is geninek lettünk.Amikor hazamentem már mindenki tudta a hírt hogy genin lettem és felkerült az arcom jobb oldalára a fekete festés további része.Egy héttel később a kazekage egy küldetéssel bízott meg minket ami elég unalmas volt .Egy öreg könyvtáras összes könyvét valaki lelökte és egy kupacba dobta, régi poros könyvek voltak és könnyedén szétestek.Több órán át pakoltuk a könyveket míg a kezembe nem akad egy "Ninják története,, című könyv.Szívem szerint végig olvastam volna de inkább visszatettem az eredeti helyére.Amikor végeztünk a könyvtáros némi édességet adott nekünk, a mesternek pedig egy jó vastag könyvet.


A hozzászólást Saruwatari Shin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 09, 2010 9:40 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Saruwatari Shin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saruwatari Shin   Saruwatari Shin Icon_minitimePént. Ápr. 09, 2010 8:45 am

Nos, Üdv az oldalon!

Az előtörténetben találtam néhol elírást, vesszőhibát, de ez még nem okozott volna gondot. Viszont a legvégén a küldetés, sokkal inkább. Egy kezdő genin a kutya sétáltatás, keresgélés és más ilyen kezdő küldetésben vesz részt, kizártnak tartom, hogy megfigyelést kaphatnátok. Ezt kérlek javítsd! Ezért az előtörténetet ELUTASÍTOM! Amennyiben javítottad, szólj Pm-ben vagy ide írd ki.
Vissza az elejére Go down
Kaguya Kimimaro
Admin
Admin
Kaguya Kimimaro


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2010. Jan. 20.

Saruwatari Shin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saruwatari Shin   Saruwatari Shin Icon_minitimePént. Ápr. 09, 2010 2:00 pm

Nos... én is köszöntelek!

Látom javítottad az előtörid, úgyhogy ELFOGADOM!

Kezdő CHP: 90
Kezdő pénzösszeg: 1100 Ryou

Írj adatlapot és kezdhetsz!

Jó játékot!

Kaguya Kimimaro
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Saruwatari Shin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saruwatari Shin   Saruwatari Shin Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Saruwatari Shin
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Saruwatari Shin

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Naruto szerepjáték :: Nyílvántartás :: Előtörténet-
Ugrás: