Naruto szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto szerepjáték

Egy új ellenség, egy új szervezet. Vajon képesek leszünk megállítani őket??
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 A hónap játékosa

Go down 
4 posters

A hónap játékosa
Jasami
A hónap játékosa Vote_lcap14%A hónap játékosa Vote_rcap
 14% [ 1 ]
Onkei
A hónap játékosa Vote_lcap14%A hónap játékosa Vote_rcap
 14% [ 1 ]
Hanako
A hónap játékosa Vote_lcap29%A hónap játékosa Vote_rcap
 29% [ 2 ]
Haruka
A hónap játékosa Vote_lcap14%A hónap játékosa Vote_rcap
 14% [ 1 ]
Taiki
A hónap játékosa Vote_lcap29%A hónap játékosa Vote_rcap
 29% [ 2 ]
Fumetsu
A hónap játékosa Vote_lcap0%A hónap játékosa Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Wada
A hónap játékosa Vote_lcap0%A hónap játékosa Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Mienai
A hónap játékosa Vote_lcap0%A hónap játékosa Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Katsu
A hónap játékosa Vote_lcap0%A hónap játékosa Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Aimi
A hónap játékosa Vote_lcap0%A hónap játékosa Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Összes szavazat : 7
 

SzerzőÜzenet
Kaguya Kimimaro
Admin
Admin
Kaguya Kimimaro


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2010. Jan. 20.

A hónap játékosa Empty
TémanyitásTárgy: A hónap játékosa   A hónap játékosa Icon_minitimeSzer. Ápr. 07, 2010 11:29 pm

Ki legyen április hónap játékosa?
Megkérek mindenkit, hogy a döntését indokolja és senki se szavazzon magára!!!
Vissza az elejére Go down
Kaguya Kimimaro
Admin
Admin
Kaguya Kimimaro


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2010. Jan. 20.

A hónap játékosa Empty
TémanyitásTárgy: Re: A hónap játékosa   A hónap játékosa Icon_minitimeSzer. Ápr. 07, 2010 11:39 pm

Nos... én Onkei-re szavaztam, bár mindenki megérdemelné valamiért, úgyhogy sorba megyen, hogy ki miért érdemelné meg, véleményem szerint.

Jasami: Nos... Egyre kiforrottabb a játéksítlusa és egyre jobban halad a kalandomban is...

Onkei: Hát... mondhatni ő a "szemem fénye"/XD/ Rövid idő alatt megtanulta használni a feltételes módot és igen jól játszik.

Hanako: Szintén egy jó játékos, akire büszke vagyok, mert a jutsut tanulásnál a 20 sort már nem csak fél soros gondolatokkal és párbeszéddel írja le, hanem ahogy kell. Smile

Haruka: Véleményem szerint az egyik esélyes a hónap játékosává válni, köszönhetően példátlan aktivitásának és jó játékának.

Taiki: Imo-kun karaktere és ahogy játssza, nagyon tetszik, bár a szóvicceivel néha embert lehetne ölni Smile

Fumetsu: Talán róla tudok a legkevesebbet, hiszen, csak rövid ideig meséltem neki, igaz akkor jól játszott.

Wada: Jelenlegi egyetlen Jouninunk, akinek az egyetlen hibája, amikor reggel 7 kor akar postot írni, mert az nagyon nem megy neki, de mikor már kialudta magát, már egész jó.

Mienai: Szerintem ő egy igazi csapdamester és feltaláló... Még sokra viheti... Smile

Katsu: Első klánalapítónk, aki szintén nagy jövő előtt állhat/ez hülyén hangzik? Razz/

Aimi: Aimi-től eddig két postot láttam, de az legalább szép és összeszedett, reméljük így is fog folytatódni. Smile

/Akiket kihagytam a 10-es listából elnézést, de a legaktívabb tagok benne vannak, az adminok karijait viszont nem tettem bele, ahogy az egyetlen multit sem Razz/
Vissza az elejére Go down
Tsubame Haruka
Genin
Genin
Tsubame Haruka


Hozzászólások száma : 275
Join date : 2010. Mar. 15.

A hónap játékosa Empty
TémanyitásTárgy: Re: A hónap játékosa   A hónap játékosa Icon_minitimeCsüt. Ápr. 08, 2010 5:20 pm

Én Hanakora szavaztam. Mégpedig azért,mert nem sokkal utánam kezdett fórumon rpg-zni és azóta nagyon sokat fejlődött a játéka. (Meg a helyesírása is Very Happy ) Szóval csak így tovább!
Vissza az elejére Go down
Kaoru Wada

Kaoru Wada


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2010. Mar. 14.

A hónap játékosa Empty
TémanyitásTárgy: Re: A hónap játékosa   A hónap játékosa Icon_minitimePént. Ápr. 09, 2010 6:45 pm

Én azért szavaztam Harukára, mert szerintem ő gondolkozik a küldetések folyamán a legtöbbet, és nem is játszik rosszul, Hanakora is szavaznék, de csak egy valakire lehet, azért szavaznék rá is, mert ő a második legjobb az oldalon, az én véleményem szerint.
Vissza az elejére Go down
Taiki Touya
Genin
Genin
Taiki Touya


Hozzászólások száma : 84
Join date : 2010. Mar. 26.
Age : 31
Tartózkodási hely : Konoha

A hónap játékosa Empty
TémanyitásTárgy: Re: A hónap játékosa   A hónap játékosa Icon_minitimePént. Ápr. 09, 2010 6:50 pm

Hanakora, azért mert cocapárti xD
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A hónap játékosa Empty
TémanyitásTárgy: Re: A hónap játékosa   A hónap játékosa Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A hónap játékosa
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Naruto szerepjáték :: Szabályzat és más :: Fórum-
Ugrás: