Naruto szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto szerepjáték

Egy új ellenség, egy új szervezet. Vajon képesek leszünk megállítani őket??
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 A vezető irodája

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Darker D. Kazu
Admin
Admin
Darker D. Kazu


Hozzászólások száma : 178
Join date : 2010. Jan. 08.

A vezető irodája Empty
TémanyitásTárgy: A vezető irodája   A vezető irodája Icon_minitimeVas. Márc. 28, 2010 6:38 pm

A falu vezetője itt található.
Vissza az elejére Go down
https://warofthenaruto.hungarianforum.com
Arata Mei

Arata Mei


Hozzászólások száma : 114
Join date : 2010. Apr. 04.
Tartózkodási hely : A Bingó könyven

A vezető irodája Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vezető irodája   A vezető irodája Icon_minitimeSzer. Ápr. 14, 2010 8:57 pm

Miután leütötték,itt tért magához egy szobában. Sok érdekes látni való nem volt itt. Egy ablak,amin be világít a hold,mást nem látott. Meg egy alak az abalkban állva.
-Uhh...hol vagyok?
Felült és körbe nézett még egyszer,de nem lett tőle okosabb. Úgy tűnik valaki akaratán kívül megvendégelte,így legalább a szállásra nem lesz gondja.A sötét alakra néz és várja,hogy válaszoljon a kérdésére.
~Remek. Úgy tűnik nem túl szerencsésen választottam uticélt. Itt vagyok bezárva nem tudom hol,nem tudom kivel egy szobában.-mérgelődik magában.
Vissza az elejére Go down
Kaguya Kimimaro
Admin
Admin
Kaguya Kimimaro


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2010. Jan. 20.

A vezető irodája Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vezető irodája   A vezető irodája Icon_minitimeSzer. Ápr. 14, 2010 9:05 pm

Amint megmozdulsz és felülsz, az ablaknál álló alak is megfordul és közelebb lép hozzád. Meglepetésedre, egy nő hangját hallod.
- Örülök, hogy magadhoz tértél. Ideje volt...
Ekkor hátracsapja a csuklyát és láthatóvá válik az arca.
A vezető irodája KONAN
- Jó, hogy épp erre jártál. Úgy tudom elveszett ninja vagy Kirigakuréból. Nem kell félned, itt nem esik bajod. A nevem Konan és talán kölcsönösen hasznára lehetünk egymásnak. Segíthetek neked elrejtőzni az avatatlan tekintetek elől, ha meghallgatod az ajánlatomat. Nos?
Halvány mosollyal várja a válaszod.
Vissza az elejére Go down
Arata Mei

Arata Mei


Hozzászólások száma : 114
Join date : 2010. Apr. 04.
Tartózkodási hely : A Bingó könyven

A vezető irodája Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vezető irodája   A vezető irodája Icon_minitimeSzer. Ápr. 14, 2010 9:17 pm

Mei meglepődik azon,hogy egy női hang szólítja meg. De végülis nincs mit meglepődni,a körvonalai alapján ezt nem tudta volna biztosra megtippelni ilyen látásviszonyok mellett. Amikor meglátja a nő arcát,feláll és nekidől a falnak.
-Nos,ha nem üt le valaki hátulról,kicsit hamarabb is elcseveghettünk volna.-válaszolt mosolyogva.
Végighallgatja Konan mondandóját. Egy része megnyugtatja,egy része pedig kíváncsivá teszi
-Hogyne,hallgatkak...Mellesleg,a nevem Mei,bár ezt bizonyára tudod már.
Vissza az elejére Go down
Kaguya Kimimaro
Admin
Admin
Kaguya Kimimaro


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2010. Jan. 20.

A vezető irodája Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vezető irodája   A vezető irodája Icon_minitimeCsüt. Ápr. 15, 2010 7:33 pm

Konan elmosolyodik, amikor látja, hogy sikerült felkeltenie az érdeklődésedet, majd elmondja, hogy mire is gondolt.
- Te elvégeznél Amegakurénak és nekem néhány egyszerűbb feladatot, cserébe én honorálom neked és segítem a fejlődésedet. Röviden ennyi, de hogy konkrétumot is mondjak. Most egy igen fontos és ezért nehéz feladatot bíznék, természetesen nem csak rád. Otogakure és Amegakure közti szövetség létrejöttében kellene segítened. Természetesen nem egyedül mész. Ha kipihented magad, akkor meglátogatlak és elmondom, hogy hová menj és kit keress. Jó pihenést! -mondja végül és kisétál a szobából, ezzel magadra hagyva egy kicsit és végre nyugodtan elgondolkozhatsz a hallottakon.
Vissza az elejére Go down
Arata Mei

Arata Mei


Hozzászólások száma : 114
Join date : 2010. Apr. 04.
Tartózkodási hely : A Bingó könyven

A vezető irodája Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vezető irodája   A vezető irodája Icon_minitimeCsüt. Ápr. 15, 2010 7:58 pm

Végighallgatja a nőt. Végülis mit veszíthet? Legfeljebb nem tetszik neki az ajánlat és nemet mond. De tulajdonképpen ez az egész nem rossz eddig érzése szerint. Végül magára marad,hogy pihenhessen.Igaz,végleges választ nem adott az ajánlatra. Leül az ágyra,amin ébredt és az ablakot nézi.
~Nem is hangzik rosszul. Azt hiszem érdemes megfontolnom a dolgot.
Elég sokáig töpreng rajta,hisz ez talán az eddigi legjobb ajánlat,amit kapott a szökése óta. Végül elalszik...Másnap kipihenten ébred.
~De jót aludtam,hosszú ideje nem pihentem ilyen jót.
Mivel nem tudja,hogy odakint mi várná,ésszerűbb,ha megvárja,hogy Konan meglátogassa. De valami reggelinek való jól esne neki.
Vissza az elejére Go down
Kaguya Kimimaro
Admin
Admin
Kaguya Kimimaro


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2010. Jan. 20.

A vezető irodája Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vezető irodája   A vezető irodája Icon_minitimeCsüt. Ápr. 15, 2010 8:07 pm

Jól kipihented magad és éhes vagy. Mintha odafent meghallgatnának, ugyanis nyílik az ajtó és egy nő jön be, aki egy tálcát tesz eléd, amit a reggelire való van. Nekilátsz, majd, amikor végeztél, megjelenik Konan is. Elviteti a tálcát és megvárja, míg ismét magatok vagytok. Ezután kissé szúrós tekintettel rád néz, majd megereszt egy halvány mosolyt.
- Jó reggelt! Gondolkoztál az ajánlatomon? -kérdezi érdeklődve. - Ha esetleg nem vállalod, akkor minden további nélkül elmehetsz és jó ha tudod, hogy itt mindig menedékre lelhetsz és megtalálsz, ha szükséged van valamire. Tehát?
Vissza az elejére Go down
Arata Mei

Arata Mei


Hozzászólások száma : 114
Join date : 2010. Apr. 04.
Tartózkodási hely : A Bingó könyven

A vezető irodája Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vezető irodája   A vezető irodája Icon_minitimeCsüt. Ápr. 15, 2010 8:27 pm

Alig kelt fel,már meg is jelenik egy nő a reggelivel. Azonnal hozzálát és csak pár falat után szól hozzá.
-Köszönöm.-mondja hálásan és majszol tovább.
A reggeli után végül megint Konannal cseveg,a szúrós pillantást nem tudja mire vélni,de igazán nem is zavarja. A nő szavait hallva újra elgondolkodik az ajánlatán.
-Nos,gondolkodtam rajta. Elég sokat az éjjel. De van valami,ami nem teljesen tiszta. Az rendben,hogy én jól járok ezzel. De mi az oka ennek a nagyvonalúságnak? Úgy értem,ha egy másik falu területén kapnak el,már nem élnék. Ti mégis megkockáztatnátok,hogy bújtattok egy elveszett ninját és még foglalkoztatjátok is. És itt ez a feladat,amit mondtál az este. Nem lenne jobb a faludból követet választani hozzá?
Lehajtja a fejét és a földet bámulja,majd megszólal újból.
-Elnézést. Nem akartam hálátlannak tűnni. Amióta elhagytam a falumat,ez a legjobb ajánlat,amit kaptam. Csak az elmúlt évek bizalmatlanná tettek.
Vissza az elejére Go down
Kaguya Kimimaro
Admin
Admin
Kaguya Kimimaro


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2010. Jan. 20.

A vezető irodája Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vezető irodája   A vezető irodája Icon_minitimeCsüt. Ápr. 15, 2010 8:57 pm

Konan láthatóan kissé elkomorodik a szavaid hallatán, de végül tárgyilagosan folytatja a beszélgetést.
- Nos... Őszinte leszek. Ha a szárnyaim alatt nősz fel, akkor kölcsönösen hasznára lehetünk egymásnak a jövőben. Ha megfelelően végzed a munkád, erőssé tehetünk és ez hasznodra válhat a céljaid elérésében. Jól végzed a munkád az jó nekünk és jó neked is, mert segíthetünk neked bármiben és a mi törekvéseink is biztosítva vannak. Az Otogakure ügy egy kényes pont. Gondolom tudod, hogy a falu vezetője Orochimaru, ezért nem lenne a legjobb, Amegakuréból küldenénk valakit. Olyasvalaki kell, aki független és viszonylag pártatlanul képes kezelni mindkét fél érvelését. Zetsu, természetesen elkísér és segít, amiben tud. Oto-ban légy óvatos, veszélyes hely és senki nem tudhatja, hogy mikor támadnak rád Orochimaru bábjai. Tehát... érdekel a dolog?
Türelmesen várja a válaszod, és az ablakhoz sétál, amin keresztül az esőt nézi.
Vissza az elejére Go down
Arata Mei

Arata Mei


Hozzászólások száma : 114
Join date : 2010. Apr. 04.
Tartózkodási hely : A Bingó könyven

A vezető irodája Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vezető irodája   A vezető irodája Icon_minitimeCsüt. Ápr. 15, 2010 9:07 pm

Mei figyelmesen végighallgatja Konan válaszát és átgondolja a dolgot még egyszer. Nem akarja elkapkodni a döntést. A földet bámulja,hátha az segít neki dönteni,bár már rég döntött.
~Végülis...Így is,úgy is veszélyes életet élek. Ha erősebbé válok a segítségükkel,az csak jó nekem,mert meg tudom védeni magam...De magával Orochimaruval cseverészni...valahogy nem ígérkezik kellemes időtöltésnek...De ez mégis csak egy jó lehetőség,hogy szövetségeseket találjak,talán nem kínálkozik több ilyen...
Felemeli a fejét és feláll az ágyról,majd közelebb lép Konanhaz egy lépésnyire.
-Rendben,benne vagyok.
Vissza az elejére Go down
Kaguya Kimimaro
Admin
Admin
Kaguya Kimimaro


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2010. Jan. 20.

A vezető irodája Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vezető irodája   A vezető irodája Icon_minitimeCsüt. Ápr. 15, 2010 9:12 pm

Konan, csak rád néz, majd érzelemmentes hangon mondja a következőket.
- Rendben... Akkor szedd össze magad és menj a falu kapujához. Zetsu már vár rád. Mint mondtam, ő lesz az útitársad. Nem fogod eltéveszteni, de úgyis tudja, hogy te mész vele. A részleteket ő fogja neked elmondani út közben. Van még kérdésed? Ha nincs, akkor indulhatsz és sok sikert! Számítunk rád.
Míg az esetleges kérdést várja, lassan elindul az ajtó felé. Ha nem kérdezel, akkor kimegy és már csak készülődnöd kell.

/Ha nincs kérdésed, akkor a kapuhoz írj!/
Vissza az elejére Go down
Arata Mei

Arata Mei


Hozzászólások száma : 114
Join date : 2010. Apr. 04.
Tartózkodási hely : A Bingó könyven

A vezető irodája Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vezető irodája   A vezető irodája Icon_minitimeVas. Ápr. 18, 2010 9:53 pm

Bement az épületbe és megkereste azt a szobát,amiben elvileg vendégeskedik. Az ajtó nyitva volt,így nyugodt szívvel belépett rajta. Remélve,hogy időközben nem foglalta el más.
~Hát...ez a feladat volt az eddigiek közül a legveszélyesebb,mégha harcolnom nem is kellett.
Leült az ágyra és nézett kicsit maga elé,majd hanyatt feküdt és a plafont bámulta jobb elfoglaltság híján.
~Ennek ellenére egész jól sikerült...azt hiszem.
Felült egy pillanatra és a felszerelését az ágy végébe rakta,majd újra hanyatt feküdt,de ezúttal az ablakot nézte.
Vissza az elejére Go down
Kaguya Kimimaro
Admin
Admin
Kaguya Kimimaro


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2010. Jan. 20.

A vezető irodája Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vezető irodája   A vezető irodája Icon_minitimeVas. Ápr. 18, 2010 9:56 pm

Hamarosan megjelenik a vendéglátód is, aki elégedett bólintással nyugtázza, hogy egy darabban visszatértél Orochimarutól. Mondjuk ez valóban figyelemre méltó teljesítmény.
- Látom, annyit mindenképp sikerült elérned, hogy Orochimaru élve elengedjen. Eszerint van valami mondanivalója számunkra és te tudod, hogy mi lenne az? Szép munkát végeztél. Kevesen mondhatják el magukról, hogy élve megúsztak egy látogatást nála.
Vissza az elejére Go down
Arata Mei

Arata Mei


Hozzászólások száma : 114
Join date : 2010. Apr. 04.
Tartózkodási hely : A Bingó könyven

A vezető irodája Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vezető irodája   A vezető irodája Icon_minitimeVas. Ápr. 18, 2010 10:33 pm

Mikor nyílik az ajtó,felül az ágyon és fel is áll,megtiszteli ennyivel a vendéglátóját. Láthatóan elégedett valamelyest.
-Nos,megmondom őszintén,míg ott voltam,folyton azt vártam,mikor kapnak el. De szerencsére Orochimarut érdekelte a mondandóm. Miután felvázoltam neki,hogy neki ebből mi előnye származik. Végül szóbeli megállapodást sikerült elérni,ami úgy vélem talán a legjobb,amit elérhettem nála. De persze azt nem felejtette el hozzátenni,hogy ha Amegakure elárulja,akkor lerombolja a falut. Erre azt feleltem,hogy míg közös a két falunak hasonló törekvései vannak,erre nem látok esélyt. Ha pedig utána fel is bomlana a szövetség,az nem feltétlen jelent ellenséges viszonyt...Tehát szóban megállapodtunk a szövetségről.
Fáradtan felsóhajtott,láthatóan nagy megkönnyebbülés neki,hogy túl van a dolgon.
-Valahogy éreztem,hogy nagy szerencsém van,hogy nem kerültem boncasztalra. Kinéztem volna belőle és abból a Kabuto nevezetüből. Még az a Sasuke nevű srác tűnt a legépeszűbbnek.-mondta.
Jól esett neki,hogy kicsit kibeszélheti magából a dolgot,mégha Konant túlzottan nem is érdeklik a lelki megpróbáltatásai.
-Örülök,hogy elégedett vagy velem.
Vissza ül az ágyra és felnéz Konanre,várja,hogy mit válaszol.
Vissza az elejére Go down
Kaguya Kimimaro
Admin
Admin
Kaguya Kimimaro


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2010. Jan. 20.

A vezető irodája Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vezető irodája   A vezető irodája Icon_minitimeHétf. Ápr. 19, 2010 6:34 pm

Konan türelmesen hallgatja a beszámolódat. Talán még némi megértés is csillan a szemeiben, amikor hangot adsz az örömödnek, hogy nem lettél fehér egér Orochimaru kísérleteiben. Sasuke említésekor látható meglepetés ül az arcára.
- Tehát Uchiha Sasuke, most Orochimaurnál van... Kíváncsi vagyok mit akarhat ott. Talán erősödik. Mindenesetre nem árt, ha Itachi tud erről. Te fogod neki elvinni a hírt. A Folyó Országába kell menned, ha kipihented magad. Ott találkozol vele. Az útra ezúttal egyedül mész és Itachival légy óvatos!
Azzal feláll, majd kisiet a szobából. Úgy tűnik Sasukéról szóló információknak komoly értékük van errefelé.
Vissza az elejére Go down
Arata Mei

Arata Mei


Hozzászólások száma : 114
Join date : 2010. Apr. 04.
Tartózkodási hely : A Bingó könyven

A vezető irodája Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vezető irodája   A vezető irodája Icon_minitimeHétf. Ápr. 19, 2010 6:52 pm

Mei egy kis megértést vél felfedezni Konan szemeiben. De a Sasuke név hallatán látható meglepettség is meglepi őt. Még inkább az újabb megbizatása.
-Rendben,akkor eszem és alszom egyet,utána elindulok.
Úgy tűnik,hogy a kapuba érésének a híre eljutott ide,mivel az asztalra odakészítettek neki egy adag ételt. Nem volt lakoma,de arra elég volt,hogy jóllakjon vele. Ez után lefeküdt az ágyra és a feje alatt összekulcsolta az ujjait.
~Hmm,tehát Uchiha Sasuke volt. Hallottam az Uchihákról...nekik sem sokkal jobb a sorsuk,mint az enyéimnek...És vajon miféle lehet ez az Itachi,ha ennyire óva int tőle? Holnap megtudom...
Hamarosan elaludt. Kellemesen aludt,jót tett neki a tudat,hogy itt biztonságban van és nem kell folyton ébernek lennie,ha pihenni akar. Másnap már ott volt a reggelije az asztalon,mikor felébredt. Gyorsan megette,majd indult is teljesíteni a feladatát. Ami tulajdonképp csak egy kis információ átadása,mi lehet ebben nehéz?

/határvidék/
Vissza az elejére Go down
Arata Mei

Arata Mei


Hozzászólások száma : 114
Join date : 2010. Apr. 04.
Tartózkodási hely : A Bingó könyven

A vezető irodája Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vezető irodája   A vezető irodája Icon_minitimeHétf. Ápr. 19, 2010 10:36 pm

A szobájába érve ledobja a felszerelését egy székre,majd bekap pár falatot,ami oda van készítve. Vagyis úgy indul,de végül megeszi az egészet. Végül ledől az ágyra pihenni.
~Jól elfáradtam. Jót fog tenni egy kiadós alvás...Talán később körbe nézhetnék egy kicsit a faluban is.
Még nem akar elaludni,hátha Konan meglátogatja és újabb megbízást kap. Addig átgondolta magában a harcot. Kissé esetlennek érezte magát egy olyan szintű ninjához képest,mint Kisame.
~Tényleg van hova fejlődnöm.
Fáradtan sóhajtott és lehunyta a szemeit,de nem aludt,csak pihent.
Vissza az elejére Go down
Kaguya Kimimaro
Admin
Admin
Kaguya Kimimaro


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2010. Jan. 20.

A vezető irodája Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vezető irodája   A vezető irodája Icon_minitimeHétf. Ápr. 19, 2010 10:42 pm

Egy darabig fekszel, majd lassan megadod magad a kísértő érzésnek és elnyom az álom. Nem tudod, mennyi lehet az idő, amikor felkelsz, de ami biztos, az, hogy nyílik az ajtó és Konan lép be rajta.
- Jó reggelt! Hallottam sikeresen eljutottál Itachihoz és találkoztál a társával, Kisamé-val/vel(?) is. Kisame szerint van tehetséged és kár lenne elpazarolni, Nagyon szívesen a szárnyai alá venne. Persze ez gondolom sejted mivel járna?
Vissza az elejére Go down
Arata Mei

Arata Mei


Hozzászólások száma : 114
Join date : 2010. Apr. 04.
Tartózkodási hely : A Bingó könyven

A vezető irodája Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vezető irodája   A vezető irodája Icon_minitimeHétf. Ápr. 19, 2010 10:50 pm

Akármennyire nem akart,végül mégis elaludt és csak másnap reggel ébredt fel arra,hogy nyílik az ajtó. Nem lepődik meg,igazából számított rá,hogy Konan valamikor meglátogatja.
-Jó reggelt! Igen,elég hamar megtaláltam,vagyis inkább ő jött elém.
Kicsit eltöpreng a nő szavain,amit Kisameről mond.
-Megtisztelő volna,ha Kisame senpai a szárnyai alá venne...Gondolom arra gondolsz,hogy nem bánna velem kesztyűs kézzel.Erre nem is vágyom,nem vagyok egy nebántsvirág.
Kíváncsian várja Konan válaszát,hogy vajon jól sejti-e a dolgot.
Vissza az elejére Go down
Kaguya Kimimaro
Admin
Admin
Kaguya Kimimaro


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2010. Jan. 20.

A vezető irodája Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vezető irodája   A vezető irodája Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2010 10:03 am

Konan arcán egy pillanatra halvány mosoly suhan át.
- Kisaméval nem lesz könnyű dolgod. Legalább annyira kegyetlen, mint amilyen veszélyes, de ha szót értesz vele, akkor a lehető legjobb tanítót kapod, akit kívánhatnál. A továbbiakban velük leszel egy darabig és Kisame adja majd az utasításokat, bár, ha javasolhatok valamit, akkor néha jobb Itachira hallgatni. Kisame hajlamos legyőzhetetlennek hinni magát és egyszer ez okozza majd a vesztét. Ha kipihented magad, akkor visszatérsz a folyó országába és ott találkozol velük ismét.
Ezután Konan kimegy és bejön a nő, aki az elején reggelit hozott neked. Most is ezt teszi...
Vissza az elejére Go down
Arata Mei

Arata Mei


Hozzászólások száma : 114
Join date : 2010. Apr. 04.
Tartózkodási hely : A Bingó könyven

A vezető irodája Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vezető irodája   A vezető irodája Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2010 5:40 pm

Mei elmosolyodik Konan válaszán.
-Nos,a magamfajta jobb,ha megragadja a kínálkozó lehetőségeket,nemde? Nem tudom mi vár rám,ha ő tanít majd,de ha nem merem megpróbálni,nem is fogom...Rendben,akkor reggeli után indulok is.
Meghajol kösznésképp Konan felé,majd mikor meghozzák a reggelit,rögtön hozzá is lát.
~Ez érdekesnek ígérkezik. Csak értsek szót vele,akkor talán nem lesz gond.
Mikor befejezte a reggelit,összeszedte a kevéske holmiját és elindult,hogy csatlakozzon Kisamehoz és Itachihoz.

/folyó országa:határvidék/
Vissza az elejére Go down
Arata Mei

Arata Mei


Hozzászólások száma : 114
Join date : 2010. Apr. 04.
Tartózkodási hely : A Bingó könyven

A vezető irodája Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vezető irodája   A vezető irodája Icon_minitimeVas. Május 09, 2010 9:41 pm

A kaputól nem ment rögtön a szobájába. Szétnézett egy kicsit a faluban. Biztos nem olyan sürgős a jelentést. Egy fél órát elidőzött,majd végül bement az épületbe,ahol aludni szokott. Bement a szobába és ledobta a köpenyt az ágyra.
~Azért csak kíváncsiságból megkérdem majd,mennyiért váltak meg azoktól a szép kis gömböktől.
Fáradtan felsóhajt,majd ledől az ágyra pihenni. Igazából nem is a küldetés volt fárasztó,hanem az azt megelöző unalmas várakozás.
Vissza az elejére Go down
Kaguya Kimimaro
Admin
Admin
Kaguya Kimimaro


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2010. Jan. 20.

A vezető irodája Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vezető irodája   A vezető irodája Icon_minitimeVas. Május 09, 2010 9:52 pm

Nem sokára megjelenik Konan, akinek az arcáról már messzire sugárzik az érdeklődés. Odalép az ablakhoz, majd kinéz rajta. Ezután hozzád fordul.
- Nos? Mit csináltatok? Történt valami érdekes?
Ezután helyet foglal egy széken és ott várja a válaszod.
Vissza az elejére Go down
Arata Mei

Arata Mei


Hozzászólások száma : 114
Join date : 2010. Apr. 04.
Tartózkodási hely : A Bingó könyven

A vezető irodája Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vezető irodája   A vezető irodája Icon_minitimeVas. Május 09, 2010 10:00 pm

Konan érkezésére felül az ágyon és törökülésbe húzza a lábait. Egy ideig csendben vár,majd mikor Konan érdeklődni kezd,válaszol neki.
-A Folyó országában kiraboltunk egy szép nagy házat. Pontosabban én eltereltem az őrség figyelmét, Itachi és Kisame pedig bementek és elhozták,amit kell. Néhány igen csinos kristálygömböt. Jó sokat érhetnek. Úgyhogy ők most elmentek túladni rajtuk,én pedig eljöttem jelenteni.
Nincs több mondanivalója,így megvárja Konan válaszát,esetleg,hogy ad e valami újabb megbízást.
Vissza az elejére Go down
Kaguya Kimimaro
Admin
Admin
Kaguya Kimimaro


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2010. Jan. 20.

A vezető irodája Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vezető irodája   A vezető irodája Icon_minitimeVas. Május 09, 2010 10:07 pm

Konan szemei láthatóan felcsillannak, majd halványan elmosolyodik.
- Most egy darabig szabad vagy és nem adok semmilyen feladatot. De úgy értesültem, hogy Konoha önkénteseket keres egy akcióhoz. Ez valószínűleg valamiféle zsoldosmunka lehet, ugyanis elveszett ninjákat is fogadnak és úgy tudom, hogy te nem vétettél Konoha ellen, vagyis ha érdekel, akkor nyugodtan menj.
Ezután befejezettnek tekinti a jelentésedet és távozik is.

/+30 CHP/
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A vezető irodája Empty
TémanyitásTárgy: Re: A vezető irodája   A vezető irodája Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A vezető irodája
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» A vezető irodája
» A vezető irodája
» A vezető irodája
» A vezető irodája
» A vezető irodája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Naruto szerepjáték :: Játékzóna :: Az Eső Országa :: Amegakure-
Ugrás: