Naruto szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto szerepjáték

Egy új ellenség, egy új szervezet. Vajon képesek leszünk megállítani őket??
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Nara Erdőség

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Kaguya Kimimaro
Admin
Admin
Kaguya Kimimaro


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2010. Jan. 20.

Nara Erdőség Empty
TémanyitásTárgy: Nara Erdőség   Nara Erdőség Icon_minitimeHétf. Márc. 22, 2010 11:51 am

A Nara klán erdeje.
Vissza az elejére Go down
Gouda Kisame
Genin
Genin
Gouda Kisame


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2010. Mar. 10.

Nara Erdőség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nara Erdőség   Nara Erdőség Icon_minitimeSzomb. Ápr. 10, 2010 11:19 pm

//Edzés a senseiel//

Ahogy a sensei meghagyta előző nap én elindultam a Nara erdő felé. Menet közben találkoztam Gou édesanyával aki azt mondta, hogy adjam át a sensei-nek, hogy a gyermeke lebetegedett ezért nem tud kimozdulni se otthonról. Miután a beszélgetésünk véget ért én folytattam az utamat és gondolkodtam azon, hogy vajon milyen edzés lesz ma és, hogy Gou jól van-e. Elvégre ő az egyetlen csapat társam. mikor oda értem az erdőbe láttam pár állatot. Voltak köztük kicsik, nagyok is, de én csak mentem tovább egyenesen célirányosan. Kezdtem aggódni mert nem találtam senkit és a sensei annál több információt, hogy Nara erdőség nem mondott a helyszínről.
Vissza az elejére Go down
Jiraiya

Jiraiya


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2010. Apr. 09.

Nara Erdőség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nara Erdőség   Nara Erdőség Icon_minitimeSzomb. Ápr. 10, 2010 11:30 pm

Az idő csak telik, ahogy Kisame a Nara klán erdejében sétál, keresve mesterét. Eleinte talán hosszú folyamatnak tűnhet, ám nem is kell olyan sokat keresgélnie: az egyik fáról ugrik le a fiatal leányzó, egy kicsit komoly képpel, talán komolyabb is, mint egy korabelinek kéne, hiszen fiatal még, a legtöbb korabeli még szinte éli a gyerekkorát, neki azonban effélékre nincs ideje.
-Áh, látom eljöttél. A partnered hol hagytad? - Érdeklődik a másik fiú, Gou felől, azt várta, hogy majd egyszerre jelennek meg, ám ez sajnos nem következett be. Minden bizonyára elárulja az okokat a mesterének Kisame, miért is ne tenné, ha épp neki is küldték ezt az üzenetet. Amennyiben meg is kapja, válaszol rá:
-Értem. Nos, akkor kénytelen leszünk ketten edzeni. - Majd szünetet sem tartva, folytatja a felvezetést, elvárja, hogy a tanítvány megértse egyből azt, amit mond. - Na szóval. Ez az erdő ugyebár a klánom erdeje. Mondjuk úgy, hogy, gondolom, nem szeretjük az illetéktelen behatolókat ezért vannak kisebb-nagyobb csapdák elvétve az egész területen. Ezek is része lesznek a kiképzésnek. Egy jó shinobinak az alapvető csapdákat könnyedén ki kell tudnia kerülni, ahhoz pedig jó reflex kell, amit pedig kétlek, hogy megvan már most benned. Gondolom nem fejlesztetted még. Na de ezért is vagyok itt. - Majd félreáll az útból, balját kitárja előre, hogy induljon meg.
-Még itt vagy?? - Teszi fel a kérdést szinte újabb várakozás nélkül.
Vissza az elejére Go down
Gouda Kisame
Genin
Genin
Gouda Kisame


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2010. Mar. 10.

Nara Erdőség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nara Erdőség   Nara Erdőség Icon_minitimeSzomb. Ápr. 10, 2010 11:53 pm

Egy kis idő elteltével az erdőben az egyik fáról leugrik a sensei-em aki Gou iránt érdeklődik. Én elmondtam neki az üzenetet mi szerint lebetegedett emiatt ő nem fog tudni eljönni így csak én jöttem. Utána lemagyarázta, hogy ez az erdő ahol most vagyunk az ő klánjáé és mivel nem nagyon szeretik a betolakodót sok csapda el van rejtve szerte az erdőben. Azt is elmondta, hogy ezek a csapdák az edzésem részét fogják képezni mert meg kell tanulnom felismerni és elkerülni őket. Ehhez pedig jó reflex szükséges ami szerinte nincs meg nekem.Miután elmagyarázta, hogy mi lesz a dolgom elállt az utamból és megmutatta, hogy merre induljak el. Én elindultam egyenesen arra amerre mutatta a sensei és egy percnek se kellet eltelnie már is megvolt az első csapda.
Vissza az elejére Go down
Jiraiya

Jiraiya


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2010. Apr. 09.

Nara Erdőség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nara Erdőség   Nara Erdőség Icon_minitimeVas. Ápr. 11, 2010 9:30 pm

A parancs kiadva, lényegében csak megmutatta az utat a sensei, hiszen eleinte láthatólag nem tart a tanítványával, csupán megfigyeli. Na persze ez csak részben igaz. Mikor elindult, már a sensei is követi oldalrűl, nem fogja engedni, hogy a túl durva csapdákba beleessen. Nem is kell sokat haladniuk az erdőben, Kisame egyből egy csapdába botlik. Nem nehéz kiszúrni, ám láthatólag későn vette észre, hogy egy drót van kifeszítve az útjába, melybe bele is lép. A következő pillanatba egy-egy kunai száguld Kisame felé, két oldalról.
Vissza az elejére Go down
Gouda Kisame
Genin
Genin
Gouda Kisame


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2010. Mar. 10.

Nara Erdőség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nara Erdőség   Nara Erdőség Icon_minitimeVas. Ápr. 11, 2010 10:02 pm

A csapdát sajnos későn vettem észre és egyenesen belesétáltam. Éreztem, hogy a drótot húzom a lábammal, de azt nem tudtam, hogy milyen csapda lesz. Szerencsére a sensei ott haladt mellettem így nem nagyon aggódtam mégis féltettem az életemet emiatt megpróbáltam mindent megtenni, hogy ne találjon el egyik kunai sem. Két oldalról szált felém a két kunai és hirtelen nem tudtam, hogy mit tegyek így gyorsan leguggoltam. Reménykedtem abban, hogy jól számítottam ki a kunaiok magasságát így egyik sem fog eltalálni.
Vissza az elejére Go down
Jiraiya

Jiraiya


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2010. Apr. 09.

Nara Erdőség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nara Erdőség   Nara Erdőség Icon_minitimeVas. Ápr. 11, 2010 11:41 pm

A két kunai egyenesen Kisame felső teste felé haladnak, így természetesen a gugolás megoldja a problémát, legalábbis ideiglenesen. Ekkor a két kunai összeütköznek, pont a fiú felett, megpördülnek egyszer a levegőben, majd zuhanni kezdenek. Ezt még észreveheti, ám ha erre figyel, akkor a másik veszélyforrást nem vette észre, hogy közben a kunaik után még egy-egy füstbomba is repült, melyek, még ha ki is kerüli a két kunait, melyek párhuzamoisan zuhannak pont a fiúra, a látása kis időre odavész a füsttől.
Vissza az elejére Go down
Gouda Kisame
Genin
Genin
Gouda Kisame


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2010. Mar. 10.

Nara Erdőség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nara Erdőség   Nara Erdőség Icon_minitimeHétf. Ápr. 12, 2010 5:08 pm

Miután leguggoltam a két kunai összeütközött a levegőben és egyszer megpördült majd egyenesen felém haladtak zuhanó repülésben. Ahhoz , hogy elkerüljem megpróbáltam elugrani a guggolós pózbél eggyel előre majd tigris bukfenc után talpra állni. Ez volt a tervem, de nem voltam benne biztos, hogy sikerülni fog. Természetesen a sensei nem aggódott mert ez még csekély csapdának tűnik. Nem gondoltam volna, hogy tényleg lesznek ilyen csapdák az erdőben.
Vissza az elejére Go down
Jiraiya

Jiraiya


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2010. Apr. 09.

Nara Erdőség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nara Erdőség   Nara Erdőség Icon_minitimeSzer. Ápr. 14, 2010 7:25 pm

A fiú sikeresen kikerüli az ugrással a zuhanó fegyvereket, ám nem sokáig lehet nyugta, hiszen nemsokára abban a nem épp kellemes helyzetben kell magát találnia, hogy füst terjeng az erdőben. Na persze ez nem annak a jele, hogy valahol tűz van, csupán a füstbomba robbant fel előtte, melyet a kunaik lefoglaltsága miatt észre sem vehetett. Az idő szinte lelassul a fiú számára, mikor is egy kunait lát elszállni pont a szeme előtt, csupán pár centire. Talán elsőre ez még nyugtató hatású is lehet, hogy épp megélte a kikerülést, ki tudja, hogy az ifjú hogy reagálja le, csak ő maga, ám a másodperceknek tűnő idő után, mely valójában csak századmásodpercek halmaza volt, megpillantja, hogy a kunai nem magában érkezett: egy robbanó cetli volt hosszú dróttal hozzákapcsolva, hogy csak később kövesse. A fegyver belevágódott az egyik fába, a cetli pont a fiú előtt ragadt le. A következő pillanatban már csak azt láthatja, hogy az lassan meggyullad, láthatólag egy minimális késleltetés van rajta.
Vissza az elejére Go down
Gouda Kisame
Genin
Genin
Gouda Kisame


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2010. Mar. 10.

Nara Erdőség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nara Erdőség   Nara Erdőség Icon_minitimeSzer. Ápr. 14, 2010 8:12 pm

A kunaikot sikerült kikerülnöm, de mivel csak azokra koncentráltam nem vettem észre a füstbombát ami előttem robbant fel és hála neki mindent ellepett a füst. A füstben elég nehéz tájékozódni és a látótávolság is sokkal kisebb lesz de láttam egy kunait elszállni az orrom előtt. Azért annak örültem, hogy sikerült elkerülnöm az előbbi két kunait és most ez sem talált el, de annak nagyon nem örültem, hogy nem látok szinte semmit és bármikor aktiválhatok egy másik csapdát. Pár másodperc után észrevettem, hogy a kunaire egy robbanó cetli van erősítve egy drót segítségével. Sajnos a cetli pont előttem állt meg és már láttam, hogy begyulladt. Már nem volt elég időm, hogy sikerüljön a robbanási zónán kívülre mennem ezért a robbanás pillanata előtt használtam egy Kawarimi no Jutsu-t és reméltem, hogy időben sikerült alkalmaznom és nem égek halálra.
Vissza az elejére Go down
Jiraiya

Jiraiya


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2010. Apr. 09.

Nara Erdőség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nara Erdőség   Nara Erdőség Icon_minitimeSzer. Ápr. 14, 2010 8:38 pm

Amilyen lassan indult meg a cetli égése, aktiválódása, olyan gyorsan folytatódott. Bár Kisamenek még megvolt a nem kis adrenalinlökete, de a világ ismét felgyorsulni látszott előtte.A robbanás kezdetét még szinte látta, ijesztő pillanatokat kellett átélnie, hiszen ha elkapja a robbanás, valószínűleg a következő napokat a kórházban lesz kénytelen tölteni, ám sikeresen végrehajtotta a Kawarimi no jutsut, avagy a testcsere jutsut. Valami közeli helyen lyukadt ki, a robbanást még látta is, melynek hatására a füst is eloszlott. Bár chakrájának használatára kényszerült, a sérüléseket egyelőre megúszta. Mindeközben azonban szem elől tévesztette a mesterét, azt sem tudhatja, hogy még jelen van-e, hogy segítse, viszont az talán jó hír számára, hogy a csapdasorozat, melyet előbb azzal a kis dróttal aktivált, véget ért. Mikor már megnyugodhatna, egy újabb kunai száguld felé, ám ez is elszáll előtte, s egy fába csapódik mellette. Láthatja, hogy ehhez is egy papírcefni van dróttal hozzákötve. Talán ez is egy robbanó cetli volna? Elsőre képtelenség megállapítani, ám miután becsapódott, s a mozgása is megállt, láthatja, hogy egy üzenet az. A papiroson ez áll:
"Szép volt, ám ennyivel az edzésednek még koránt sincs vége. Az erdő keleti oldalánál várlak, nincs túl messze."

//Eredeeti CHP: 90
//Fennmaradó CHP: 70
Vissza az elejére Go down
Gouda Kisame
Genin
Genin
Gouda Kisame


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2010. Mar. 10.

Nara Erdőség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nara Erdőség   Nara Erdőség Icon_minitimeSzer. Ápr. 14, 2010 8:50 pm

Szerencsémre sikerült időben használnom a Testcsere jutsut aminek hála elkerültem a robbanást és egy olyan helyen kötöttem ki ahonnan még a robbanást is jól láttam ami végezhetett is volna velem ha épp most hagyott volna cserben a chakrám. Sikerült kikerülnöm abból az egész csapdából így egy kis időre megtudtam pihenni de újból egy kunai szállt el előttem amire megint csak egy papír cetli volt erősítve. Azt hittem, hogy még mindig benne vagyok a csapdában de arra a cetlire egy üzenet volt ráírva:

"Szép volt, ám ennyivel az edzésednek még koránt sincs vége. Az erdő keleti oldalánál várlak, nincs túl messze."

Az üzenet végig olvasása után felmásztam egy közeli fára és megpróbáltam behatárolni magamat. Megkerestem a keleti irányt és elindultam abba az irányba ugrálva a fákon mert abban bíztam, hogy ott talán már nem kerülök egy csapdába sem. Út közben egész végig azon gondolkodtam, hogy vajon a sensei-em ezen az edzés típuson kívül még mit talál ki és vajon mikor lesz meg vele az első küldetésem?
Vissza az elejére Go down
Jiraiya

Jiraiya


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2010. Apr. 09.

Nara Erdőség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nara Erdőség   Nara Erdőség Icon_minitimePént. Ápr. 16, 2010 9:51 pm

Ím hát, Kisame elindult kelet felé, hogy tanítójával találkozhasson ismét, folytathassák az edzést. Gondolatai alapján az ifjú úgy tekinthet a helyzere, hogy lezárt ügy, most már csak elkell sietnie keletre, csapdák nélkül, ám ez botor döntés volt. Egy szó sem szólt a levélben arról, hogy nem fog több csapdával találkozni, így bizpnyára, hogy ezt nem vette figyelemte, a figyelme is lankadt a csapdák iránt. Erre csak későn eszmélhet rá, mikor belelépett a következőbe. A fa, melynek ágára rálépett, hirtelen beszakadt az egész ág, s ez eddig talán még nem is tekinthető csapdának, ám ezzel aktiválta a következő adagot. Az előző első tekintésre ehhez képest bakfitty volt. Amint az ág földet ért, a körzetben össze-vissaz senbonok (orvosi tű) kezdenek repülni. Kikerülni mindet elég nehéz lehet bármiféle technika nélkül, egy-két darab biztosan belefúródik a fiú testébe, ha nincs valami okos ötlete.
Vissza az elejére Go down
Gouda Kisame
Genin
Genin
Gouda Kisame


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2010. Mar. 10.

Nara Erdőség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nara Erdőség   Nara Erdőség Icon_minitimePént. Ápr. 16, 2010 11:58 pm

Ahogy ugráltam a fákon az erdő keleti irányába elbízva magamat, hogy több csapda már biztos nem lesz és a sensei valami nagyon jó edzést talált ki nekem, hirtelen letört alattam egy ág amire épp ráléptem és elkezdett lefelé zuhanni velem együtt. Az ággal egyszerre értem földet és mikor talpra estem mindenfelől senbonok kezdtek el száguldozni felém. Az elején megpróbáltam kikerülni őket és párat sikerült is de mikor éreztem az egyik senbont, hogy hozzá ér a testemhez úgy döntöttem, hogy nem akarok meghalni így tehát elővettem két kunait és elkezdtem rohanni egyenesen kifelé a senbon áradatból. Amelyiket csak tudtam megpróbáltam kivédeni és óvtam a fontosabb szerveimet, hogy ha sérülést szerzek akkor még tudjam folytatni az edzést.
Vissza az elejére Go down
Uchiha Madara

Uchiha Madara


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2010. May. 05.

Nara Erdőség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nara Erdőség   Nara Erdőség Icon_minitimeKedd Május 18, 2010 6:56 pm

A Senbon zápor nagy részét ki tudta kerülni, de egy- kettő beleállt, és nem volt egy kellemes érzés, fontos szerveket nem talált egyik sem, és miközben menekültél volna, egy gödör mélyén találtad magad, ami megmentette az életed, de nagy fájdalmakat is okozott, de nem tört el semmid. Amíg a gödör fenekén ücsörögsz a Sebonokat ki tudtad magadból szedni, és megpróbáltál kimászni, de sajnos a lábad megrándult, és ez nem ment. Egy kis idő múlva egy hangot hallasz, majd egy arcot, ami lenéz rád, a Sensei volt az, rád nézett, majd így szólt:
- Pfff! Veled meg mi történt, csak nem a csapdák áldozata lettél, de remélem jól vagy, majd kihúz téged a gödörből, és elvisz egy nyíltabb terepre, és bekötözi a lábad,majd halkan mormog valamit, de úgy, hogy haljad:
- Azt hiszem, ma nem lesz edzés, mert béna volt valaki. Mormogása után leül egy fa tövébe, és kérdéssel bombáz meg:
- tudsz edzeni? Majd kíváncsian várta a válaszod.


// Én vettem át a mesélést, mert megkértek rá, tehát itt van//
Vissza az elejére Go down
Gouda Kisame
Genin
Genin
Gouda Kisame


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2010. Mar. 10.

Nara Erdőség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nara Erdőség   Nara Erdőség Icon_minitimeCsüt. Május 20, 2010 5:26 pm

A senbonokat sikerült kikerülnöm azzal, hogy egy másik csapdába estem. A lábam megrándult így nem tudtam kimászni a gödörből amiben voltam. Egy ki idő után a senseiem segített kimászni és elmentünk egy nyílt terepre ahol ellátta a sérülésemet. Ezután gúnyolódott és érdeklődött afelől, hogy folytatnám-e az edzést.
- Egyértelmű, hogy folytatni fogom az edzést. Semmi kedvem egy kis sebesülés miatt abbahagyni az egész edzést. Eljutottam idáig tehát itt az idő, hogy folytassuk, sensei.
Majd felálltam é vártam arra, hogy mit fog válaszolni a sensei közben reménykedtem, hogy beleegyezik a folytatásba.
Vissza az elejére Go down
Uchiha Madara

Uchiha Madara


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2010. May. 05.

Nara Erdőség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nara Erdőség   Nara Erdőség Icon_minitimePént. Május 21, 2010 4:38 pm

Kisame elszántságát látva, nem tudott ellen állnia kérésének, mert látta benne a szándékot, és a tanulni akarást:
- Jól van! Akkor folytatjuk az edzést, de ne számíts valami nagy dologra!
Majd egy kicsit arrébb ment, és így szólt, egy Klón-t fogok csinálni, és neked egyszer meg kell ütnöd, de ne erőltesd meg magad, ha nem megy, akkor most szól! Megvárja Kisame válaszát, de úgy is tudta, hogy folytatni akarja.
- Kage bunshin no Jutsu, ezzel csinált egy klón-t, majd felült egy fára, és várta Kisame reakcióját, de előtte így szólt:
- Na mire vársz, ne félj, te csak támadj, ő úgyse fog támadni, csak ritkán, leginkább csak védekezni fog, szóval nincs mitől félned, de igyekezz, mert nincs sok időnk! És ezzel befejezte a szövegelést, és várta, hogy mi lesz z eredménye a harcnak.
Vissza az elejére Go down
Gouda Kisame
Genin
Genin
Gouda Kisame


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2010. Mar. 10.

Nara Erdőség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nara Erdőség   Nara Erdőség Icon_minitimeSzomb. Május 22, 2010 3:38 pm

Egyszerűnek tűnt a feladat. Csak meg kell ütnöm a klónját. Viszont a probléma ott van, hogy védekezni fog és mivel jounin rangja van nehéz lesz megütnöm. Mindent bele kell adnom, hogy sikerüljön megütnöm. Elővettem két shurikent amit felé dobtam. Nem voltam benne biztos, hogy el fogja találni ezért fogtam két kunait és elindultam felé. Megpróbáltam kirúgni a lábát és ha sikerül akkor beleszúrni az egyik kunait amíg a földön van. Ha felugrik akkor a levegőben utána rúgok reménykedve, hogy sikerül eltalálnom és szintén beleállítani egy kunait
Vissza az elejére Go down
Uchiha Madara

Uchiha Madara


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2010. May. 05.

Nara Erdőség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nara Erdőség   Nara Erdőség Icon_minitimeKedd Május 25, 2010 4:55 pm

A Jounin intett egyet, hogy kezdődhet a harc, Mjad Kisame két Shurikent hajított a Klón felé, amit játszi könnyedséggel került ki, majd Kisame megpróbálta kirúgni a lábát, de a klón megfogta Kisame lábát, majd elrúgta magától, és megvárta, amíg felkel, majd az igazi Jounin szólalt meg:
- Hé! Kisame! Ez így nem fog menni, ne legyél ennyire béna, mert akkor támadásra is utasítom, sőt, inkább változtatok is, a Klón ezen túl támadni is fog!
Majd a Klón támadásba lendült. Két kunai-t hajított Kisame felé, majd megfigyelte, hogy merre fog elrugaszkodni, és mielőtt leért volna a földre megpróbálta egy rúgással köszönteni, aminek az lenne a következménye, hogy Kisame a földre esik, és a Klón ismét egy Kunai-t dob Kisame felé, a karját célozva, de reméljük, a bátor Genin kitudja kerülni a támadást, és ez nem történik meg.
Vissza az elejére Go down
Gouda Kisame
Genin
Genin
Gouda Kisame


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2010. Mar. 10.

Nara Erdőség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nara Erdőség   Nara Erdőség Icon_minitimeKedd Május 25, 2010 7:24 pm

Ahogy gondoltam. A kunaiokat könnyedén kikerülte de arra nem számítottam, hogy ennyire mélyre lejön csak azért, hogy megfogja a lábamat. Miután elrúgott magától a klón a mesterem rám uszította és mostantól ő is támad. Sajnos nagyon beindult. Ő is dobott felém kettő kunait amit úgy kerültem ki, hogy jobb oldalra elbukfenceztem és a bukfenc után egyenesen neki rohanok majd a klónnak és most két shurikent dobok majd felé amikre drót van erősítve és a dróton található még egy robbanó cetli is felerősítve. Amit akkor akarok majd aktiválni mikor talán feltekeredik a klónra vagy épp, hogy elkerüli. Ha ez a terv nem sikerül akkor amint kikerüli a robbanást is használom a Kakuremino no Jutsu (Láthatatlanság Köpenye Technika) míg a robbanásra figyel és eltűnök a szeme elől.

// Ha sikerül a jutsu akkor 85 CHP-m marad //


A hozzászólást Gouda Kisame összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Május 29, 2010 1:35 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Uchiha Madara

Uchiha Madara


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2010. May. 05.

Nara Erdőség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nara Erdőség   Nara Erdőség Icon_minitimeSzer. Május 26, 2010 4:11 pm

Amikor Kisame kikerüli a Kunaiokat, akkor egy Kisame egy robbanó cetlis Kunait erősít rá, majd eldobja, és Jounin fölfelé ugrik el, és Kisame felrobbantja a robbanó cetlit, ezt a támadást is sikeresen ki tudja kerülni, és fél szemével követte, hogy Kisame mit csnál, ezért nem volt értelme a láthatatlanság köpenyét használni. A Klón ismét támadásba lendül, egy elővesz egy kunai-t és ő is egy robbanó cetlit helyez rá, majd Kisame felé hajítja, ami ha eltalálja, akkor elég súlyos sérüléseket tud okozni, de ez a kis Geninen áll, ha sikerül elkerülnie a támadást, akkor dob még egy Kunai-t, és közben elkezd a futni Kisame felé, és egy rúgással akarja a padlóra küldeni, reméljük a Genin nem lesz béna, és túléli az akciót.
Vissza az elejére Go down
Gouda Kisame
Genin
Genin
Gouda Kisame


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2010. Mar. 10.

Nara Erdőség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nara Erdőség   Nara Erdőség Icon_minitimeVas. Május 30, 2010 6:34 pm

~Ez most tényleg ki akar nyírni vagy csak szimplán ennyire ügyesnek néz? Tettem fel magamban a kérdést és közben megpróbáltam használni a Kawarimi no Jutsu (Testcsere Technika) ami segítségével a klónnal helyet cserélek (ha sikerül) és így őt érné a saját támadása váratlanul. Ha nem sikerül a klónnal helyet cserélni akkor előveszek egy kuniat és egy shurikent. A shurikent a felém szálló kunainek dobom hátha ezzel eltér egy másik irányba és máshol robban fel. Az utána következőt pedig kivédeném a még nálam lévő kunaial. Ezután elkezdenék a felém rohanó klónnak rohanni és a valahova belé állítani a kezemben lévő kunait.

//Úgy vettem ki, hogy nem működött az előbb a jutsu így 70 CHP marad ha működik a jutsu//
Vissza az elejére Go down
Uchiha Madara

Uchiha Madara


Hozzászólások száma : 47
Join date : 2010. May. 05.

Nara Erdőség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nara Erdőség   Nara Erdőség Icon_minitimeCsüt. Jún. 10, 2010 12:14 pm

Kisame gondolata az volt, hogy helyet cserél a Klónnla, hogy a saját támadásába vesszen el. Kisamenek ez nem sikerült, ugyanis a klón olyan nehéz mint a Jounin, és a Jounin, vagy 20 kilóval volt nehezebb Kisamenal, ezért a Jutsu nem sikerült, a Kunai amire robbanó cetli volt erősítve, közeledett Kisame felé, és egy ugrással próbálta kikerülni, de sajnos , amikor elugrott, akkor pont mellette robbant fel, és robbanás elsodorta, majd a Jounin dobott még egy kunai-t Kisame felé, ami nem találta el, mert Kisame mozgásban volt, és túl lassú volt a Kunai. Mivel Kisame földön van a Klón hagyja, hogy Kisame felkeljen, majd az igazi Jounin megszólal:
- Na! Ne legyél ennyire béna, inkább fejezzük be ezt az egészet, ezt a Klónt, még egy magadfajta kis Genin is megtudja ölni, vagy talán tévedet? Remélem nem mert ha igen, akkor egy Geninnel kevesebb!
Majd nevet egy jót.
Amikor Kisame felkel, akkor a Klón dob még egy Kunai-t Kisame felé, ezt nem nehéz kikerülni, de minden a Geinen áll.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nara Erdőség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nara Erdőség   Nara Erdőség Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nara Erdőség
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Naruto szerepjáték :: Játékzóna :: Tűz országa-
Ugrás: