Naruto szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto szerepjáték

Egy új ellenség, egy új szervezet. Vajon képesek leszünk megállítani őket??
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Fumetsu Kyuusaisha

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Fumetsu Kyuusaisha
Genin
Genin
Fumetsu Kyuusaisha


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2010. Mar. 16.
Age : 32

Fumetsu Kyuusaisha Empty
TémanyitásTárgy: Fumetsu Kyuusaisha   Fumetsu Kyuusaisha Icon_minitimeKedd Márc. 16, 2010 7:50 pm

Név: Fumetsu Kyuusaisha
Kor: 14
Rang: Genin
Falu: Konohagakurei
Magasság: 163
Súly: 65
Szemszín: Barna
Hajszín: szőkés barna
Vércsoport: A+
Megjelenés: Egy szövettel borított gumi pánt van a homlokomon, amit a hajam a szememtől való távoltartására használok. Egy magas nyakú, hosszú ujjú piros és fehér felsőt, egy fehér színű hosszú nadrággal kombinálva hordok, a kunai tartót a jobb lábamon hordom derekamon pedig kereszt irányban egy wakizashi díszeleg.
Jellem: Élet vidám, de ugyan akkor nyugodt természetű, de könnyen kilehet hozni a sodrából ha, bántják a barátait, szeretteit.
Felszerelés: 10 Shuriken, 5 Kunai, 1 Wakizashi.

A születésemre, mint ahogy gondolom ti sem emlékeztek úgy én sem, de ahogy mesélték nem volt semmi extra csak a szokásos dolog, hogy anyának elfolyt a magzat vize apa pedig egyből hívta az orvosokat, akik megmondták, hogy bizony ebből csak órák múlva lesz gyerek. Ahogy mesélték bármi nemű nagyobb gond nélkül megszülettem teljesen egészségesen 3 kilóval és 57 centivel, azóta viszont a méretemben semmi különösebb nem történt, sőt talán még kisebb is vagyok, mint kéne, de hát ez van, mind tudjuk, hogy a ninja nem mindig kapja, meg amit szeretne. Na de visszatérve a történetemhez, ahogy én emlékszem mindig is ninja akartam lenni, de nem gondoltam volna, hogy ezért tenni is kell így hát, amikor mondták apáék, hogy kicsit gyakorolni kéne, mert az akadémia nem olyan könnyű, mint hinném, de persze én csak mondogattam, hogy nem lesz semmi, mert hát mit taníthatnak egy ilyen akadémián. Hát igen meg is lett az eredménye már első évben megbuktam, ugyan a következő évben átengedtek, de már nem volt ugyan az, mert sokkal gyengébbnek éreztem magam, mint a többiek ezért elhatároztam, hogy minden áron jobb leszek és nem csak az akadémián, de a hétvégeken is edzettem. A sok edzés ugyan segített, de az elméleti rész valahogy nem akart menni és a shurikeneket sem voltam normálisan eldobni. Ahogy telt az idő lassacskán jobb lettem, de sosem mondhattam magam a legjobbnak, ahogy edzettem és tanultam egy idő után azt vettem észre magamon hogy egyre kevesebbet beszélek és szórakozok, ami ugyan engem nem nagyon zavart, de a barátaim és a szüleim kezdtek értem aggódni így hát úgy döntöttem hogy mivel még gyerek vagyok nem az a dolgom hogy csak a tanulásnak éljek hanem hogy játsszak és rohangáljak, de tudtam hogy nem szabad minden időm el pazarolni így beosztottam és csak a kellő időt fordítottam ez edzésekre, ezután amikor eljött a vizsga nem jelentett gondot célba találni ~ötből három, Talán nem én vagyok a legjobb, de jó vagyok~ biztattam magam, ezután klónokat kellet létre hozni, hallottam, hogy volt, aki hat-hét klónt is létre hozott, de nekem csak hármat sikerült, de azok legalább tökéletesek voltak, az utolsó a fürgébb test jutsu bemutatása volt, amit ugyan csak rövid ideig, de képes voltam alkalmazni. Ezek után megkaptam a fejpántot, amit a bal combomra erősítettem és büszke geninként léptem ki a vizsga teremből.


A hozzászólást Fumetsu Kyuusaisha összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Márc. 16, 2010 7:58 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Kaguya Kimimaro
Admin
Admin
Kaguya Kimimaro


Hozzászólások száma : 493
Join date : 2010. Jan. 20.

Fumetsu Kyuusaisha Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fumetsu Kyuusaisha   Fumetsu Kyuusaisha Icon_minitimeKedd Márc. 16, 2010 7:58 pm

Nos, üdv a játékban!

A kisebb elgépeléseket leszámítva jó, vagyis ELFOGADOM!

Kezdő CHP: 90
Kezdő pénzösszeg: 1400 Ryou

Írja adatlapot és kezdhetsz is!

Jó játékot!

Kaguya Kimimaro
Vissza az elejére Go down
 
Fumetsu Kyuusaisha
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Fumetsu Kyuusaisha

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Naruto szerepjáték :: Nyílvántartás :: Előtörténet-
Ugrás: